Jacques Attali – żydowski wizjoner, czyżby przewidział covida -?

 „Nie tylko Bill Gates planował szczepionki na depopulację”

„Selekcja idiotów będzie zatem dokonywała się sama: pójdą sami do rzeźni.” – „Krótka historia przyszłości”, Jacques Attali, Francja, 2006r.

 

 ______________________________

Jacques Attali urodził się w rodzinie sefardyjskich Żydów. W latach 1981-91 był osobistym przedstawicielem szefa państwa francuskiego, Françoisa Mitterranda.

W kwietniu 1991 r. został pierwszym prezesem Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju. W 1993 r. ustąpił wskutek skandalu po ujawnieniu informacji, że EBOiR wydał więcej pieniędzy na własne potrzeby (m.in. ponad 100 mln dolarów na wyposażenie londyńskiej siedziby banku) niż na pomoc dla krajów Europy Środkowej i Wschodniej oraz byłego ZSRR, która jest głównym zadaniem Banku.

Jest autorem m.in. „Żydzi, świat, pieniądze”

„Czy Żydzi rządzą światem pieniądza? Czy łączy ich z pieniędzmi jakaś szczególna więź i są wyjątkowymi aktorami na kapitalistycznej scenie świata? Czy zajmują uprzywilejowaną pozycję w mediach, bankach i polityce. Czy wreszcie, jako bogaty i przebiegły naród, dzięki sile pieniądza realizują jakąś ogólnoświatową strategię? „Aby odpowiedzieć na te i wiele innych pytań – pisze autor we wstępie – trzeba będzie prześledzić najważniejsze wydarzenia z historii politycznej, religijnej, gospodarczej i kulturalnej trzech ostatnich tysiącleci.”

D.Kosiur

 ______________________________

Autor: Zbigniew Jacniacki

za stroną: https://zbigniew1108.neon24.pl/post/161492,nie-tylko-bill-gates-planowal-szczepionki-na-depopulacje

 _________________

 

Jacques Attali był doradcą François Mitterranda (byłego prezydenta Francji) i napisał to w 1981 roku – miał 38 lat : 

W przyszłości będzie to kwestia znalezienia sposobu na zmniejszenie populacji.

 Zaczniemy od starca, bo kiedy ma ponad 60-65 lat, człowiek żyje dłużej niż produkuje, 
a to drogo kosztuje społeczeństwo.

 

Potem słabi, a potem bezużyteczni, którzy nic nie wnoszą do społeczeństwa, 

bo będzie ich coraz więcej, a zwłaszcza w końcu głupich.

 

Eutanazja skierowana do tych grup;

 We wszystkich przypadkach eutanazja musi być podstawowym narzędziem naszych przyszłych społeczeństw.

 

Oczywiście nie będziemy mogli rozstrzelać ludzi ani zorganizować obozów.

 Pozbędziemy się ich, każąc im wierzyć, że to dla ich własnego dobra.

 

Zbyt duża populacja, w większości niepotrzebna, jest ekonomicznie zbyt kosztowna. 

Ze społecznego punktu widzenia o wiele lepiej jest zatrzymać się nagle, niż stopniowo się pogarszać.

 

(…)

Znajdziemy coś, co spowoduje to; pandemia, która wymierzona w niektórych ludzi,

 prawdziwy kryzys gospodarczy lub wirus, który dotknie starszych lub słabszych,
 to nie ma znaczenia, słabi i bojaźliwi ulegną.

 

Głupi uwierzy w to i poprosi o leczenie. 

Zadbaliśmy o zaplanowanie zabiegu, który będzie rozwiązaniem.

 

Selekcja idiotów będzie zatem dokonywała się sama: pójdą sami do rzeźni. „

Fragment ten pochodzi z jego książki „Krótka historia przyszłości”, wydanej we Francji w 2006 roku.

 
Ps.
 
Dodajmy, że Jacques Attali skończył 77 lat 
i nie zastosował eutanazji do siebie. 
Co stanęło na przeszkodzie?
 
Portal https://www.tellerreport.com/ twierdzi, ze francuski ekonomista tak nie powiedział . I jednocześnie przytaczainna mysl 

Jacquesa Attali: „Możliwe, że nadejdzie wojna, ponieważ jest to sposób na pozbycie się długów”

7.04.2021, 16:44:05

Jak nie szczepionka , to wojną…

 

8 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

8 responses to “Jacques Attali – żydowski wizjoner, czyżby przewidział covida -?

 1. Pingback: Jak nie wojną to szczepionką | WIERNI POLSCE

 2. Sławobor

  Pojawienie się Covid-19 może być związane z wyciekiem z amerykańskiego laboratorium biologicznego. Poinformował o tym dziś, 27 kwietnia, marszałek Dumy Państwowej Wiaczesław Wołodin podczas posiedzenia Rady Prawodawców Federacji Rosyjskiej.

  „Opierając się na tym, jak milczą satelity Stanów Zjednoczonych Ameryki, a same Stany Zjednoczone milczą, możemy wyciągnąć tylko jeden wniosek: jest dość oczywiste, że wynika to z faktu, że miały jakiś wyciek w tych laboratoriach, które zostały przejęte i stworzone na całym świecie. Rząd powinien również poruszyć te kwestie ”- powiedział Volodin.

  Mówił też o konieczności zrekompensowania przez Stany Zjednoczone kosztów poniesionych w związku z pandemią i zaprzestania badań, których wynikiem, jak powiedział, mógł być początek koronawirusa.

  „I niech pomyślą, jak zrekompensować wszystkim krajom koszty, które te poniosły z tego powodu. Rozumie się, że wirus został znaleziony w Wuhan. Ale znowu, czyje laboratorium znajduje się w Wuhan? Amerykańskie. Tam finansowali – powiedział.

  Obecnie, według Volodina, trwają prace nad modelowaniem wirusa, „a robią to Stany Zjednoczone”. Ostrzegł, że jeśli te badania nie zostaną zatrzymane, świat stanie się „zakładnikiem coraz to nowszych sytuacji”.

  Polityk przypomniał też o funkcjonowaniu amerykańskich laboratoriów w Gruzji i Europie Wschodniej.

  „Trzeba to kontrolować. Wraz z ogromną pracą wykonywaną przez was, rząd, te kwestie muszą zostać podniesione. Przestudiujmy je – powiedział do wicepremier Tatyany Golikovej.

  Jak informował wcześniej EADaily, międzynarodowy ekspert ds. Bezpieczeństwa biologicznego, były szef Państwowej Służby Bezpieczeństwa Żywności Armenii Grigor Grigoryan, wyraził to samo przypuszczenie dzień wcześniej. Według niego Stany Zjednoczone są jedynym krajem na świecie, który nadal znajduje się na oficjalnym i nieoficjalnym poziomie, agresywnie blokując tworzenie mechanizmu monitorowania wdrażania Konwencji z 1972 r. O zakazie rozwoju, produkcji i gromadzenia biologicznych i toksycznych broni. Dlatego inspekcje z Chin, Rosji czy jakiegokolwiek innego kraju nie mogą dostać się do amerykańskich laboratoriów biologicznych na terenie WNP.

  Więcej szczegółów: https://eadaily.com/ru/news/2021/04/27/koronavirus-svyazan-s-amerikanskoy-biolaboratoriey-volodin?utm_referrer=https%3A%2F%2Fzen.yandex.com

  Polubienie

 3. Sławobor

  Wiaczesław Wołodin: Zachód powinien zrekompensować Rosji wszystkie koszty związane z koronawirusem
  Przewodniczący Dumy Państwowej uważa, że ​​rząd Federacji Rosyjskiej powinien podnieść kwestię odpowiedzialności za pojawienie się koronawirusa

  Przewodniczący Dumy Państwowej uważa również, że słuszne byłoby, gdyby odpowiednia Komisja Dumy Państwowej ds. Zdrowia podjęła dialog z WHO: „Niech zaczną badać, skąd wzięła się ta infekcja. Po drugie, dlaczego istnieje taka dyskryminacja w odniesieniu do naszej szczepionki ”.

  Ponadto Wiaczesław Wołodin zauważył, że infekcja została sprowadzona do Rosji nie z Chin, ale z krajów europejskich. Uważa, że ​​kraje te powinny pomyśleć o zrekompensowaniu Rosji wszystkich kosztów walki z pandemią.

  „Nie dostaliśmy infekcji z Chin, w Moskwie było wielu Chińczyków, ale skąd ona się wzięła? Z Europy, Włoch, Niemiec, Francji. Bardzo zależy im na tym, jak krytykować Rosję, ale jak teraz zabrać się za zrekompensowania wszystkich kosztów związanych z tym, co zrobili, na co pozwolili, a fakt, że wirus krąży po okolicy i rujnuje ich życie, milczą ”- powiedział Wiaczesław Wołodin .

  http://duma.gov.ru/news/51372/?utm_referrer=https%3A%2F%2Fzen.yandex.com

  Polubienie

 4. -

  Jako dojrzały już mężczyzna zrezygnowałem, że szczepienia w ostatniej chwili ponieważ mój kolega się zaszczepił i po szczepieniu został impotentem i teraz jego żona wypłakuje się koleżankom, że nie ma chłopa w domu i musi chodzić do żigolaków. Drugi mój kolega po szczepieniu dostał egzemy skóry także uważajcie.

  Polubienie

  • paziem

   Aby zrozumieć stosunek Rotschildów do Ameryki, lepiej posłuchać tego, co ma do powiedzenia Jacques Attali. W końcu jest ich nieoficjalnym rzecznikiem i służy im. Wracając do książki-prognozy „Krótka historia przyszłości” (2006) Attali podzielił wydarzenia następnego półwiecza na pięć etapów. Pierwszym etapem jest osłabienie Ameryki i utrata jej statusu supermocarstwa; ostatnim etapem jest ustanowienie rządu światowego (gdzie wszystkie stanowiska, oczywiście, należą do Rotschildów).

   W 1979 roku młody Attali zasugerował użycie „argumentów medycznych” w przejściu do nowego porządku świata. W 2009 roku na łamach L’Express z zadowoleniem przyjął początek wirusowej pandemii … Istnieje wiele pośrednich oznak, że Rotschildowie byli zaangażowani w przygotowanie globalnej prowokacji COVID-19. Przypomnę okładkę noworocznego (na rok 2019) magazynu The Economist, części imperium Rothschildów. Następnie, według ekspertów od rozszyfrowania ezoterycznych okładek tego magazynu, czytelnicy otrzymali wskazówkę o zbliżającej się pandemii wirusowej. Okładka przedstawiała czterech jeźdźców Apokalipsy. Jeźdźca, którego uważano za „zarazę”, przedstawiano w koronie (czytaj: koronawirus), a jeździec pod imieniem „wojna” przypominał amerykańską Statuę Wolności, a jego twarz zakryta była medyczną maską.

   za: jw.

   Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.