Wolność i demokracja w UE – tylko dla zaszczepionych – i SŁUSZNIE

fe2d105be334e40131fa3ec48cda0c96,14,0 Przyszłość życia, wolności i demokracji – to Certyfikat Covidowy!

Po całej Europie, będzie można już swobodnie podróżować – dysponując Certyfikatem Covidowym.

 ____________________

Na portalu neon24 pojawil się artykuł: https://ryszard-opara.neon24.pl/post/161966,wolnosc-i-demokracja-w-ue-tylko-dla-zaszczepionych

Zaczyna się on od informacji: Parlament Europejski i Komisja Europejska – osiągnęli kompromis, odnośnie tzw. Certyfikatów Covidowych. Niedługo będzie to przegłosowane przez PE – i cała ustawa „wjedzie” w życie 20 czerwca, czyli, tak jak wcześniej zaplanowano…tuż przed wakacjami letnimi.


Po całej Europie, będzie można już swobodnie podróżować – dysponując Certyfikatem Covidowym.

*

Pozwoliłem sobie skomentować tę wypowiedź (byłego) lekarza, oraz (byłego) udanego biznesmena, R. Opary:

Otóż pan Ryszard REZYDUJE w Australii, a więc na ANTYPODACH spraw, z którymi mamy, w EUROPIE ŚRODKOWEJ do czynienia na co dzień.

A moja rzeczywistość jest taka, że od 9 miesięcy, pomimo podwójnego „Comirnaty” (tj. Pfizerem) zaszczepienia, mieszkając w Zakopanem, nie mogę przekroczyć (choćby na nogach) odległej o kilkanaście kilometrów granicy, by odwiedzić znajomych na Słowacji. I dopóki w Polsce oraz na Słowacji, kwestia zaszczepienia CO NAJMNIEJ POŁOWY ludności będzie się odwlekała, to ten stan „pół panedmii” będzie się i na lata następne PRZEDŁUŻAŁ.

(Wczoraj podano, ze Niemcy powtórnie zamknęły granicę dla samolotów przylatujących z GB, bo w Anglii zaczęła się rozpowszechniać „hinduska” odmiana wirusa; jakoś ta „Anglia” to źródło coraz to nowych odmian „covida” bo i ta odmiana „covida” z RPA też nosi ANGLOSASKI stempel pochodzenia.)

A o tym, że po tych „śmiercionośnych” szczepieniach, po pewnym promilu zgonów bezpośrednio poszczepiennych (ponoć ok. 4 TYSIĄCE na ponad 200 MILIONÓW zaszczepień), PO KILKU LATACH nie należy się spodziewać NEGATYWNYCH SKUTKÓW SZCZEPIEŃ, to przecież DYKTUJE PRZECIWENTROPICZNY charakter istnień ożywionych, w tym i nas samych.

Cytuję me niedawne komentarze na ten temat:

(na http://www.neon24.pl)

Punkt pierwszy. Jeśli chodzi o argument prof. Zielińskiego, który wyraźnie traktuje „pfizerowskie” mRNA jako „prawie nieśmiertelne” to powtarzam – jako że repetito mater studiorum est:

// ponieważ to „pfizerowskie” mRNA jest wszczepiane w otoczce lipidowej, tj. tłuszczowej, która chemicznie spontanicznie jest przechwytywana przez „centrale energetyczne” komórek zwane RYBOSOMAMI, to „uwięzione” w tych organellach mRNA „pracuje” przez okres ponoć tylko KILKU(NASTU) GODZIN!!!, jako „matryca” do syntezy zakodowanych na nim białek. Po czym, nie mając możliwości z tych rybosomów się „wyzwolenia”, ulega w nich degradacji – dokładnie tak jak endogenne mRNA, wypychane z jąder komórek w kierunku rybosomów w których ono „pracuje”. I następnie ulega w nich SKONSUMOWANIU.

Powtarzam: podobnie jak wszczepiony domięśniowo tłuszcz „pfizerowskie” mRNA otaczający, także to wszczepione mRNA zostaje w ŻARŁOCZNYCH RYBOSOMACH b. szybko SKONSUMOWANE

Punkt 2. Odnośnie „picowania” grupy Króla Leha VI (prof. Korab-Karopwicza) pod znakiem Chrystusa Jezusa
http://www.królpolski.org.pl/dane/APELE/2020/20201204_Apel_antyszczepionkowy.pdf)


i jego zestawu utytułowanych profesorskimi tytułami „KRÓLEWSKICH” PICERÓW III RP (prof. R. Zieliński drugi od lewej na dole)

występujących „z antyszczepiennym ratunkiem dla Polski w imię Pana Naszego Jezusa Chrystusa” mam najnowszy przykład tutaj:

https://instytutsprawobywatelskich.pl/trzy-pytania-do-ministra-zdrowia-w-sprawie-bezpieczenstwa-i-skutecznosci-szczepien-na-sars-cov-2/

a w nim taka uwaga:

2. Dlaczego dopuszcza się szczepionki na bazie mRNA, kiedy wiadomo, że białko („S”) kolcowe wirusa SARS-CoV-2 wytwarzane również poprzez mRNA podawane w szczepionkach prowadzi do znaczących zmian właściwości bariery krew-mózg?

Z ciekawości sprawdziłem, czy w sławnym „Sputniku V” toż samo co u „pfizera” kolcowe białko S jest tym antygenem, na które „nacelowane” są przeciwciała kontra SarsCov2. I co się okazało:
Sputnik V is a two-component vaccine in which adenovirus serotypes 5 and 26 are used. A fragment of tissue-type plasminogen activator is not used, and the antigen insert is an unmodified full-length S-protein. (https://www.precisionvaccinations.com/vaccines/sputnik-v-vaccine )

I co, to „kompletne białko S” którym naładowany jest Sputnik V nie // zmienia funkcji bariery krew-mózg//? A jednak nikt przeciw Sputnikowi V nie protestuje, co WSKAZUJE, ze w PRAKTYCE to zagrożenie NIE ISTNIEJE (jeśli proporcje składników są dobrze wyważone, na co producenci mieli całe miesiące by tego dopilnować.)

I tyle odnośnie spraw, na których, niestety, się bardzo dobrze znam (w latach 1980/90 redagowałem dział „postępy w biologii” dla rocznika „Świat w Przekroju”, wyd. Czytelnik).

A odnośnie, „by nie mieszać Biblii do nauk biologicznych”. A przecież teoria NEODARWINIZMU została W CAŁOŚCI skonstruowana na ZALECENIACH BIBLII, począwszy od tego SOLA SCRIPTURA (Patrz “Przeciwentropia to Pierwszy Motor Stworzenia” – http://markglogg.eu/?p=2767.

No i w końcu argument “teologiczny” ARYSTOTELESA:

Punkt trzeci. Argument jednego z korespondentów, który pisze, że „fauna i flora na Ziemi, która przecież ma swój początek i koniec”.

Jako geofizyk (jeden z mych wyuczonych zawodów) zaręczam Panu, że (złożony z elementów ożywionych i nieożywionych) Wszechświat jest JAK BÓG wieczny i nieskończony w formie kulistej (to Arystoteles). Aby krążenie w nim elementów nieożywionych się „nie zatarło” (jak w perpetuum mobile) musi w Kosmosie być, mający materialne podłoże ELEMENT PRZECIWENTROPICZNY ten WIECZNY RUCH podtrzymujący czyli żywina ZOON, której sami jesteśmy chodzącym przykładem.

I zawarta we wszystkich egzemplarzach ZOON, PONADCZASOWA PRZECIWENTROPIA (vis vitalis) tkwi przecież w nas OD ZAWSZE, jeszcze od czasów gdy pra-ludzie byli li tylko JEDNOKOMÓRKOWCAMI (jak ludzkie zygoty dzisiaj; zarodki organizmów krążą przecież w Kosmosie od miliardów lat wmrożone głęboko w ogony komet złożone z lodu (H2O) i suchego lodu (CO2), dwóch „chemikalii” niezbędnych do rozpoczęcia „kolonizacji” przez ZOON jakiejś sterylnej planety.)

***

Których to BANALNYCH LAMARCKA PRAW BIOLOGII, dotknięci MARTWICĄ UMYSŁU „antyszczepiennicy” za wszelką cenę nie chcą dostrzec. Stąd naturalnym jest, by tak jak w dawniejszych szkołach, postawić ANTYSZCZEPIENNIKÓW „DO KĄTA”, ograniczając ich możliwości poruszania się szczególnie samolotami, zanim PSYCHICZNIE NIE DOROSNĄ, by zdobyć się na uzyskanie tego przywileju.

https://zakop999pl.neon24.pl/post/161579,wojna-ludu-cogito-z-homo-sapiens

Chciałbym przedstawić oficjalny komunikat redakcji portalu wiernipolsce1.wordpress.com

Tytułowy artykuł dr Marka Głogoczowskiego jest ostatnim , Jego oraz jemu podobnych Covidowych-Propagandzistów, na naszym portalu. Piszę to z prawdziwym smutkiem widząc degenerację dyskursywnego myślenia kolegi Marka w kierunku władzy „globalnego Boga-Wszechmogącego, króla nieba i ziemi – podporządkowanej wybranym nadludziom”. Owi „wybrani nadludzie”, to garstka żydowskich psychopatów, i tych ” wybranych z nieżydowskim DNA”, którzy uznali się władzą daną im rzekomo przez Mędrców Syjonu.

Kolega Marek, który latami walczył, posługując się dyskursywnym umysłem i zmysłowo-duchowym postrzeganiem przyrody i wszechświata, z prawdami rzekomo objawionymi,- pod koniec swego ziemskiego biegu na szczyty świata ( gdyż ponoć jedynie zdobywając minimum siedmiotysięczniki << doznajesz wolności „od” i „do”? >>) stał się gorliwym wyznawcą wiary-covidowej i globalnego paszportu do raju na ziemi. Pełni On obecnie – świadomie, czy nieświadomie? – a rebours, ale w istocie tę samą, jedynie skarykaturyzowaną, rolę zaklinacza, jak ” funkcjonariusze Boga” na poniższym filmiku:

Wolność ” do” przemieszczania się po ziemi, ale z czasem bez wątpienia i po własnym kraju, jest zawsze okupiona wyzbywaniem się wolności”do” myślenia i poznawania dzięki wolnemu duchowi – tajemnic bytu i istoty rzeczy widzialych i niewidzialych.

Wrota dla dr Marka Głogoczowskiego w roli „misjonarza religii Covid-19″ na portalu wiernipolsce1.wordpress.com – są zamknięte”, w innej roli jak zawsze otwarte.

PZ

32 Komentarze

Filed under Polityka

32 responses to “Wolność i demokracja w UE – tylko dla zaszczepionych – i SŁUSZNIE

 1. Lechita

  Marku vel Głogoczowski czy może nam zdradzić swoje prawdziwe nazwisko ? , to po pierwsze ,a po drugie agitacja na rzecz who tzw. światowa organizacja zdrowia jest przecież dzisiaj suto opłacana nieprawdaż ?

  Polubione przez 1 osoba

 2. Lechita

  Nigdy nienasyceni koczownicy z syna goga i ma goga i ich pomocnicy niszczą Nasz Narodowy potencjał ludzki i materialny już kilkadziesiąt lat , ale prawdopodobnie za kadencji ( w połowie ) obecnego rezydenta w hama eryce dojdzie do rozstrzygającej największej wojny w naszej historii pomiędzy naszymi Prawo Sławnymi Braćmi w sojuszu z Azjatami a syna goga szatana po zakończeniu której między innymi Konstantynopol wróci do Macierzy , wyzwolenie przyjdzie z zewnątrz już wkrótce ,a juni jewropejskiej dni są policzone !!!

  Polubienie

 3. Pan dr M.Głogoczowski chyba nie wytrzymał zewsząd atakującej żydo-medialnej presji – opresji i poddał się syjonistycznej covid-propagandzie. – Szkoda, a wystarczyło chwilę pomyśleć, przypomnieć sobie pewne istotne wydarzenia, wypowiedzi i wyciągnąć właściwe wnioski.
  Służę pomocą:

  „Problem klimatu już kilkadziesiąt lat temu został upolityczniony i stracił charakter czysto naukowy, służąc celom ideologicznym, politycznym i biznesowym. Źródła tej ideologii można znaleźć w opracowaniu przygotowanym w r. 1967 (po 4 latach pracy piętnasto-osobowego zespołu amerykańskich uczonych) znanym jako „Report from the Iron Mountain” (Lewin, 1967). Raport dyskutował długoterminowe perspektywy nadchodzącego kresu wojen i konieczności wprowadzenia ich substytutów, celem uniknięcia zagrożeń wynikających z pokoju. Proponował m.in. utworzenie globalnych sił policyjnych, wprowadzenie współczesnego niewolnictwa, eugeniki, nowych quasi-religijnych mitów o planetarnych zagrożeniach oraz wyolbrzymioną ochronę środowiska.
  prof. Zbigniew Jaworowski

  -(https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/nauka/264014,1,czy-faktycznie-mamy-do-czynienia-z-globalnym-spiskiem-klimatycznym.read)
  ___________

  „Celem ONZ jest selektywne zredukowanie populacji poprzez zachętę do aborcji, wymuszoną sterylizację, kontrolę ludzkiej reprodukcji; [ONZ] postrzega dwie trzecie ludzkiej populacji jako niepotrzebny bagaż, z potrzebą eliminacji 350 tys. ludzi dziennie.”

  Jacques-Yves, Cousteau w oceanie życia, Wydawnictwo Znak, Kraków 1999

  ___________

  Żydowsko-masońskie organizacje pracują od lat 1960. nad realizacją depopulacji społeczeństw na skalę globalną. To co wyciekało ze spotkań Grupy Bilderberg, Klubu Rzymskiego (już w latach 1970. przewidywał ograniczenie ludności Polski do liczby 17 mln), co nieśmiało określane było w nieoficjalnym obiegu informacji jako neomaltuzjanizm, przybrało dzisiaj nie tylko realną groźbę likwidacji znacznej części ludzkości, ale uzyskało przede wszystkim wszelkie możliwości techniczne, prawne i polityczne do realizacji tej zbrodniczej, syjonistycznej wizji (nie tylko aborcja i eutanazja).
  Ten zbrodniczy postulat poprzedzało sformułowanie:”zrównoważony rozwój”.
  Rozwój społeczno-gospodarczy bazuje na relacji tzw. czynników produkcji: „ludzi”, „ziemi” i „kapitału”. Zatem jedynym czynnikiem możliwym do „regulowania” są ludzie – „zbędni ludzie”. Oto zbrodnicze cele Międzynarodowego Żydostwa i ich syjonistycznych, ponadnarodowych organizacji.
  „Nadciągają zbędni ludzie” – https://wyborcza.pl/magazyn/1,124059,17705218,Z_iPadem_w_nowe_sredniowiecze__Nadciagaja_zbedni_ludzie.html
  (za darmo można przeczytać tu: https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/04/07/szczera-rozmowa-jak-zyd-z-zydem-o-przyszlosci-czyli-nwo/)
  ________________

  I teraz należy odpowiedzieć sobie na proste pytanie:
  czy syjonistyczni, żydowsko-anglosascy, sternicy światowej polityki, którzy od lat planują depopulację ludności, w trosce od dobro i zdrowie tejże ludzkości chcą na niej wymusić przyjęcie antycovidowej szczepionki?

  Czy pan dr M.Głogoczowski widzi w tym logiczny sens?

  Polubione przez 1 osoba

 4. @ Pietruch

  Komentatorze są tylko dwie możliwości: albo Komentator jest osobnikiem bezmyślnym albo gorzej, rzecznikiem syjonistycznej covid-propagandy.

  Polubione przez 1 osoba

 5. @ biograf Markglooga

  Proszę więcej nie wypisywać tego rodzaju głupot.

  Polubienie

 6. Sławobor

  COVID-19 rozprzestrzenia się sztucznie – ekspert od broni biologicznej
  Koronawirus jest w dużej mierze rozprzestrzeniany sztucznie – powiedział ekspert ds. Broni biologicznej i chemicznej, członek komisji rozbrojenia Republiki Iraku, były doradca sekretarza generalnego ONZ Kofi Annana, były członek komisji ONZ ds. Broni biologicznej Igor Wiktorovicz Nikulin 20 maja IA Krasnaya Vesna.
  Zbyt wiele faktów wskazuje, że epidemia koronawirusa została przygotowana z wyprzedzeniem. I rozprzestrzenia się w dużej mierze sztucznie ”- powiedział ekspert od broni biologicznej.
  Dodał, że wszystkie fale są w jakiś sposób wybuchowe, jakby gdzieś miał miejsce specjalny, masowy atak i dziesiątki tysięcy chorych naraz. Na przykład, jak wyjaśnił lekarz, w jakiejś okolicy zachorowało kilkadziesiąt osób, a potem nagle – dziesiątki tysięcy.

  „Takie ogniska się zdarzają. Wygląda na to, że w końcu wirus ten rozprzestrzenia się głównie w aerozolu. Sugeruje to również, że jest sztuczny. Aerozol jest główną formą dystrybucji środków biologicznych, w różnych amunicjach, kasetach i tak dalej. To jest dokładnie znak, który wskazuje, że najprawdopodobniej ta sprawa nie jest czysta, nie naturalna ”- podsumował Nikulin.
  https://rossaprimavera.ru/news/7006c854?utm_referrer=https%3A%2F%2Fzen.yandex.com

  Polubione przez 3 ludzi

 7. Sławobor

  Amerykański wywiad sugeruje sztuczne pochodzenie COVID-19

  Hipotezę o powstaniu wirusa COVID-19 w laboratorium wyrazili przedstawiciele komisji wywiadu USA w raporcie o pochodzeniu koronawirusa, który wskazał Wuhan Institute of Virology – poinformował Washington Examiner 19 maja.
  Mówi się, że raport rozważa wersję sztucznego stworzenia wirusa i jego wycieku z laboratorium w Wuhan. Autorzy raportu twierdzą, że laboratorium Wuhan potajemnie współpracowało z chińskim wojskiem i prowadziło badania mające na celu wzmocnienie funkcji. Sugerowano, że finansowanie ze Stanów Zjednoczonych mogło pomóc laboratorium w tych eksperymentach.

  „Istnieje jednak przytłaczająca ilość poszlak potwierdzających wyciek laboratoryjny jako źródło COVID-19, podczas gdy nie ma znaczących dowodów na poparcie hipotezy naturalnej zoonotycznej” – czytamy w raporcie.
  Autorzy raportu zażądali zbadania faktów współpracy amerykańskich organizacji z laboratorium w Wuhan.

  „Rząd Stanów Zjednoczonych powinien również przedstawić pełne sprawozdanie z wszelkiej współpracy Stanów Zjednoczonych z laboratorium badawczym koronawirusa w Wuhan, w tym wsparcia dla tych projektów z funduszy rządu USA” – stwierdzili autorzy raportu.

  Wcześniej senator Rand Paul zasugerował, że dr Anthony Fauci był zaangażowany w powstanie pandemii COVID-19. Spekulacje oparto na finansowaniu z Narodowego Instytutu Alergii i Chorób Zakaźnych (NIAID) na badania związane z „wzmocnieniem funkcji” i edycją genów w Wuhan Institute of Virology.
  Czytaj całość
  https://rossaprimavera.ru/news/b4673264?utm_referrer=https%3A%2F%2Fzen.yandex.com

  Polubione przez 3 ludzi

 8. W powszechnych żydo-mediach od wielu dni płacz i lament, bo tylko 30% Polaków dało się ogłupić syjonistycznej covid-propagandzie i zaszczepiło się. Czyli nie jest tak źle z myśleniem u Polaków.
  Prawdopodobnie poparcie akcesji w referendum unijnym miało podobny wskaźnik, też 30% – bo, że zostało sfałszowane to jest pewne, inaczej żydowski reżim nie zniszczyłby całej referendalnej dokumentacji miesiąc po referendum.

  Dlatego żydowski rząd PiS-dzielców zaproponował:

  Polubienie

  • Piskorz

   wskaźnik, też 30% – bo, że zostało sfałszowane to jest pewne,”…NIE WIEM JAKI MIAŁO WSKAŹNIK, ALE WIEM NA 100%. ŻE ZOSTAŁO SFAŁSZOWANE.

   Polubienie

 9. markglogg

  Specjalnie dla „PZ” – i dla nauki innych „antyszczepienników” – przytaczam DRUGĄ ZASADĘ MORALNĄ Kartezjusza, przytoczoną w jego sławnej „Rozprawie o metodzie” (r. 1637).

  Na niej bowiem wzorują się jakżesz liczni „antyszczepiennicy”. Obecnie nawet już dostrzegając, że ich argumenty W OGÓLE NIE MAJĄ PODSTAW MERYTORYCZNYCH, to jednak zawzięcie się w CIEMNĄ D… ich NIE-WIEDZY (PODSTAW BIOLOGII) z uporem się oni pchają:

  Oto René Descartes w pełnym blasku jego „(bez)MYŚLĘ WIĘC JESTEM (bezmyślicielem)”:

  „b) Drugą mą zasadą było, żeby być w czynach swych w miarę możliwości jak najbardziej stanowczym i trzymać się mniemań nawet najbardziej wątpliwych z chwilą, gdym się na nie wreszcie zdecydował….”

  Innymi słowami, gdy zrobiło się błąd i stało się tego świadomym, to (wbrew głoszonej przez Kartezjusza WOLNEJ WOLI), nie należy się z błędu wycofywać gdyż (zagubieni w lesie) przynajmniej przybędą gdzieś, gdzie będą się lepiej czuli niż w środku lasu.

  Mówiąc z pozycji doświadczonego podróżnika i alpinisty jest to po prostu IDIOTYZM, wynikający z braku wyobraźni autora takiego poglądu: wystarczy wskazać co stanie się z turystą w Tatrach, gdy zgubiwszy drogę uprze się, stosując się do nauk Kartezjusza, kontynuować zejście żlebem, który jest podcięty.

  (Skądinąd to wchodzenie “na siłę” w coraz bardziej podcięty żleb, względnie – trzymając się nizinnych porównań – w bagno, w które się wdepnęło, to jest doskonały model sytuacji rozwojowej nauki BIOLOGII dzisiaj.)

  Jest to cytat z https://zakop999pl.neon24.pl/post/161579,wojna-ludu-cogito-z-homo-sapiens

  Polubienie

  • kika22

   Ad markglogg

   Specjalnie dla „PZ” – i dla nauki innych „antyszczepienników” – przytaczam DRUGĄ ZASADĘ MORALNĄ Kartezjusza, przytoczoną w jego sławnej „Rozprawie o metodzie” (r. 1637).

   TAAAAA, JEZUITA ZAWSZE ,,PRAWDĘ” POWIE!

   NOWOCZESNOŚĆ – CZY TO NIE BYŁ PRAPOCZĄTEK ŻYDOWSKIEGO KULTU T-P-D I PONOWNE WSKRZESZENIE BOŻKA MAMMONA?

   Wykład VI: Kartezjusz – racjonalizm i narodziny nowoczesności

   https://kc-cieszyn.pl/wyklad-vi-kartezjusz-racjonalizm-i-narodziny-nowoczesnosci/?cli_action=1621840928.217

   Moralizatorstwo

   ,,Moralizatorstwo − odmiana moralistyki, uważana za skrajną, cechująca się tym, że zazwyczaj wywołuje skutki przeciwne od zamierzonych. W savoir-vivre tym pejoratywnym słowem określa się potocznie także natrętne, dokuczliwe upominanie kogoś lub czyjąś skłonność do prawienia morałów. Pojęcie to występuje również w nauce o literaturze, jako cecha dydaktycznych utworów literackich np. w okresie średniowiecza, oświecenia lub baroku lub pewnych gatunków, np. bajek.”

   Za WikipediA

   MEMENTO DLA FILOZOFÓW.

   Serdecznie pozdrawiam

   Polubione przez 1 osoba

 10. paziem

  Żydowska trollnia, jak to w jej zwyczaju, raz opluwa Marka Głogoczowskiego, a za chwile z tego samego IP, wychwala go. Znane jest to i od wieków ćwiczone . Na Bałuckim Rynku, oazie żydowskiego handlu w Łodzi, zawsze jeden Żyd sprzedawał solone śledzie, a kilka kroków od niego inny – wodę gazowaną, aby ugasić pragnienie po słonych śledziach :))) Dlatego żydowska trollnia będzie wyrzucana z polskiego domu.

  Polubione przez 1 osoba

 11. @ markglogg

  „Specjalnie dla „PZ” – i dla nauki innych „antyszczepienników””

  Nie jesteśmy przeciwnikami szczepień jako takich, jesteśmy przeciwnikami szczepień nieprzebadanymi preparatami, preparatami, które nie spełniają definicji szczepionki. Jesteśmy przeciwnikami fałszywej propagandy pandemii covid i całego terroryzmu antycovidowego „wyszczepiania”.

  Polubione przez 2 ludzi

 12. Krzysztof

  Panie Głogoczowski gratuluję panu oślego uporu wyrażania swoich „tylko słusznych” poglądów w kwestii żydowskich preparatów skracających cierpienia ludu na tym ziemskim łez padole.

  Polubienie

 13. Ubezpieczyciele na chwilę obecna nieoficjalnie traktują zastrzyk przeciw Covid-19 jako eksperyment medyczny i odmawiają ochrony. Jednak z naszych źródeł wiemy że na chwilę obecną osoby uprawnione po śmierci osoby bliskiej która przyjęła ten produkt nie otrzymały świadczeń z polisy a dodatkowo ubezpieczyciele walczą aby informacja o udziale w eksperymencie medycznym była ujawniana na karcie zgonu.

  „Nie ma wątpliwości, że zgodnie z polskim prawem szczepienia określonymi produktami dopuszczonymi nawet warunkowo do obrotu mają charakter eksperymentu medycznego, który musiałby być ubezpieczony w ramach działalności prowadzonej przez podmioty lecznicze – mówi Kajetan Komar-Komarowski, radca prawny przy Zespole Kryzysowym Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Lekarzy. – Eksperymentem medycznym jest badanie kliniczne z użyciem produktu leczniczego, przeprowadzane na ludziach, w rozumieniu przepisów ustawy o zawodach lekarza i lekarza dentysty – musi być to proces, który poprzedza dopuszczenie danego produktu leczniczego, w tym szczepionki, do obrotu”

  https://legaartis.pl/blog/2021/05/21/w-razie-smierci-twoja-rodzina-nie-dostanie-odszkodowania-szczepienia-na-covid-19-nieobjete-ubezpieczeniami/

  Polubienie

 14. Zastanawiam się, czy wyszczepieni, którym po tym „zabiegu” przepadły wszystkie, niekiedy wieloletnie, składki na ubezpieczenie na życie mogliby teraz na przykład pozwać o odszkodowanie takie antypolskie kanalie jak: Pazurę, Małysza, czy innego cwelebrytę, pod wpływem których medialnej propagandy się wyszczepili?…

  Kmieć 24.05.2021 – https://kmiec.neon24.pl/post/161988,pilne-wyszczepieni-stracili-ubezpieczenia-na-zycie

  Polubione przez 2 ludzi

  • Co do pajaca Pazury to żyd. Natychmiast widać po twarzy.
   No, a Myszor miał zawszę lewackie zapędy…
   Jakoś nigdy jego fanem nie byłem.

   Ale hasło dobre: ostatnia prosta.
   Niektórzy szacują nawet 500 000 zgonów po szczepionkach w 2022 jak już trupi jad się rozmnoży w organizmie ofiary. Skrajne szacunki ponad milion w Polsce i kolejny w 2023.
   Może banki uznały, że nie będą czekać 30 lat, aż lewactwo spłaci kredyty hipoteczne?

   Polubione przez 1 osoba

 15. Kim sa owi osobnicy,na tych fotkach?.
  KTO stoi,za wyszczepieniem Nas?.
  KOMU jest,za ciasno.za goraco .
  KTO chce zredukowac swiatowa populacje,o 6 miliardow?.

  Polubienie

 16. Sławobor

  Jedni zarabiają na szczepionkach, leczeniu itp. a inni na ksziążkach. Im bardziej sensacyjna tym lepiej sie sprzeda

  Koronawirus – fałszywy alarm?

  Autor: Dr Karina Reiss Dr Sucharit Bhakdi

  Wydawca: Prohibita
  ISBN: 9788365546739
  EAN: 9788365546739
  oprawa: Miękka
  podtytuł: Liczby, konkrety, konteksty
  format: 205×145 mm
  język: polski
  liczba stron: 170
  rok wydania: 2020
  Opis
  Żaden temat nie ciąży nad naszymi czasami tak bardzo jak koronawirus i żaden tak nie napawa lękiem. Sprzeczne opinie, fake newsy, doniesienia kontrolowane politycznie – to wszystko wprowadza zamęt. Odmienność poglądów prowadzi do zaciekłych sporów. Jaka jest prawda? Jakie są fakty? Co jest kwestią interpretacji? Niniejsza książka rzeczowo wprowadza ład. Dostarcza danych naukowych i podbudowanych faktów. Niech Czytelnik skonstruuje sobie własną opinię i poprze ją rzetelną wiedzą.

  Polubienie

 17. Piskorz

  Ta dziewczynka z tym ludojadem B. to chyba Sveta, córka super-ludojada Stalina. W Niemczech czytałem jej książkę „12 listów do przyjaciela”. warto było.

  Polubienie

 18. Ninka

  @Mirosław
  Mirosław możesz wyjaśnić kwestię twojego pisania o tym co ty będziesz konsumował dziś na obiad. Uważasz, że kogoś to obchodzi. Poszukaj sobie kulinarnego bloga i tam pisz o twoich posiłkach.
  Z drugiej jednak strony jestem ci wdzięczna za wpis bo zrobiłeś mi smaku na bigos z młodej kapusty i w sobotę właśnie sobie ugotuję taki bigos.

  Polubienie

 19. Szczepionki z witamina B12,lub B complex,co kto woli.
  Dla wybranych,dlatego sie tak chetnie szczepia.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.