A.Łukaszenka ograł żydowski reżim IIIRP

Wielkie brawa dla prezydenta A.Łukaszenki i jego służb za perfekcyjną akcję aresztowania antybiałoruskiego, syjonistycznego, dywersanta i agenta, Romana Protasewicza.

.

Romana Protasewicz – współtwórca antybiałoruskiego blogu Nexta, który służył syjonistom do organizowania marszów przeciwko słowiańskim władzom Białorusi. 

Oto, w czyjej obronie staje syjonistyczna banda żydowskiego reżimu IIIRP oraz powszechne w IIIRP żydo-media

Twitter – Piotr Panasiuk: Roman Protasiewicz służył w neofaszystowskim batalionie AZOW w Donbasie. To kanalia nie bohater…(zdjęcie powyżej) informacja już nie jest dostępna, właściciel Twittera ją usunął.

.

Rządzącej w IIIRP reżimowej bandzie faszyzm nie przeszkadza, jeśli tylko jest dobrze ukierunkowany, np. przeciw Białorusi, Rosji, przeciw Polakom, a więc musi to być faszyzm funkcjonujący w symbiozie z syjonizmem.

Syjonistyczna reżimowa banda IIIRP jest wściekła i pluje sobie w brodę. Otóż reżimowi decydenci IIIRP nie chcieli udzielić Protasewiczowi azylu politycznego. Obawiali się, że to podstępna gra prezydenta Białorusi, A.Łukaszenki, który w ten sposób chce syjonistycznej IIIRP podesłać swojego agenta, a teraz patałachy rozpaczają, że A.Łukaszenka zmusił do lądowania ich samolot i aresztował syjonistycznego draba. (https://oko.press/roman-protasiewicz-bez-azylu/)

Żeby potępić perfekcyjną akcję białoruskich służb, które skutecznie wyłapują dywersantów i agentów na żołdzie światowego syjonizmu, uparcie dążącego do obalenia białoruskich władz, żydowski reżim IIIRP sięgnął po swoich czołowych syjonistów.

Warto tu przywołać wypowiedź jednego z nich, wasalnego terrorysty zachodniej demokracji, R.Sikorskiego, z 2010r. Sikorski z poprzednikiem F.Steinmeiera, pederastą G.Westerwelle (szef MSZ NRF), złożyli prezydentowi A.Łukaszence w listopadzie 2010r., na miesiąc przed wyborami prezydenckimi, „propozycję nie do odrzucenia”. Sikorski pochwalił się w TVP1, że przedstawili prezydentowi Białorusi bardzo demokratyczną propozycję:

w wypadku, gdy Łukaszenka umożliwi któremuś z jego konkurentów wygranie wyborów, odejdzie z polityki jako zamożny i żyjący w bezpieczeństwie obywatel Europy. Ale w wypadku gdy na ten „odważny” krok się on nie zdecyduje, to winien oczekiwać losu Miloszwicia w Jugosławii, Nadżbullacha w Afganistanie lub Saddama Husseina w Iraku…

Ot i zachodnia demokracja co się zowie – Polakatolik nie powinien zapominać, że ta demokracja ma w IIIRP błogosławieństwo Kościoła.

za: https://radeksikorski.eu

.

A tu jeszcze inne kreatury broniące syjonistycznego zbira, Protasewicza. 24 maja 2021r. w programie „Gość Wydarzeń” B.Rymanowskiego o zatrzymaniu na lotnisku antybiałoruskiego dywersanta wypowiadali się: syjonista Stsiapan Putsila, założyciel kanału Nexta, wicemarszałek Senatu, Marek Pęk (PiS) oraz poseł aktualnej, IX kadencji kne-sejmeu IIIRP, Władysław Teofil Bartoszewski (PSL) – posiada obywatelstwo polskie i brytyjskie, a więc zachodni demokrata pełną gębą. Kto chce może ich wysłuchać – link poniżej.

https://www.polsatnews.pl/wideo-program/gosc-wydarzen-stsiapan-putsila-marek-pek-i-wladyslaw-teofil-bartoszewski_6790384/

Warto na chwilę zatrzymać się przy żydowskim syjoniści W.T.Bartoszewskim. Jego ojcem był niejaki W.Bartoszewski, a jak to zwykle bywa „nie daleko pada jabłko od jabłoni” zwłaszcza, gdy mamy do czynienia z antypolskim Żydostwem. Otóż tate posła IIIRP, W.T.Bartoszewskiego, w 1986r. w NRF, na 36 kongresie pn. „Kościół w potrzebiekwestionował polskość Ziem Odzyskanych, co z nieukrywaną radością odnotowała niemiecka prasa, „Die Welt” i „Frankwurter Allgemeine” (z 4 sierpnia 1986r.). W IIIRP nie stanowiło to żadnej przeszkody dla powierzenia W.Bartoszewskiemu funkcji szefa MSZ i to aż dwukrotnie, w rządzie J.Oleksego (był desygnowany na szefa MSZ przez L.Wałęsę) i w rządzie J.Buzka. Z kolei ta ostatnia kreatura, J.Buzek, także marzy o zachodniej demokracji na Białorusi.

.

Tak się zastanawiam, czy żydowscy szowiniści z syjonistycznej Otwartej Rzeczpospolitej doniosą do prokuratury na wyżej wymienionych o ściganie ich za uprawianie faszyzmu? A może i znajdzie się prokurator, jakiś M.Młynarczyk, który postawi zarzuty i nakaże przeszukania mieszkań tych ewidentnych w końcu syjonistów-faszystów? W telefonicznej rozmowie ze mną imć Młynarczyk chwalił się, że przeszedł szkolenie na okoliczność faszyzmu i muszę przyznać, że faszystowskie metody terroru politycznego opanował na piątkę z plusem. Osobnik ten oprócz szantażowania mnie, postawił mi m.in. zarzut propagowania faszyzmu, a przecież w sprawie z R.Protasewiczem i z działaniami przeciwko Białorusi i przeciwko jej władzom, mamy do czynienia nie tyle z propagowaniem, co z oczywistym uprawianiem faszyzmu.

Dariusz Kosiur

20 Komentarzy

Filed under Polityka

20 responses to “A.Łukaszenka ograł żydowski reżim IIIRP

 1. markglogg

  Aby było ciekawiej, to palestyński HAMAS powiadomił lotnisko w Mińsku, ze w samolocie z Aten do Wilna jest bomba, która wybuchnie
  gdy samolot będzie podchodził do lądowania w Wilnie. Usłyszawszy to ostrzeżenie, pilot przez 15 minut próbował wyprosić awaryjne lądowanie i w Wilnie i w Warszawie i w Kijowie, ale mu odmówiono. Poleciał zatem do Mińska, który na nie się zgodził. Palestyńczycy twierdzili, że w samolocie leciała litewska ekipa, która wracała ze spotkana „Delfickiej Grupy ekonomicznej”.

  Czytać więcej: https://www.km.ru/world/2021/05/26/aleksandr-lukashenko/888182-lukashenko-potreboval-ot-zapada-kompensatsii-za-intside

  Polubienie

 2. Pingback: A. Łukaszenka ograł żydowski reżim IIIRP | WIERNI POLSCE

 3. Sławobor

  Polska powinna stać się kolejnym państwem, które rosyjskie władze dodadzą do listy nieprzyjaznych krajów. Powiedział to w wywiadzie dla NSN Aleksiej Chepa, zastępca szefa komisji spraw międzynarodowych Dumy Państwowej.

  W ten sposób poseł skomentował słowa Prezydenta RP Andrzeja Dudy, który zarzucił Rosji agresywne działania i łamanie prawa międzynarodowego. Podczas wizyty w misji obserwacyjnej UE w Gruzji polski przywódca powiedział, że Rosja nie jest normalnym krajem.

  „Prezydent Polski to tania marionetka w rękach Amerykanów i powie, co tylko zechce, by dostać kolejną darowiznę z Zachodu” – powiedział Chepa.

  Według posła, ekonomiczne dźwignie wpływu na Polskę są mało przydatne, bo dotykają przede wszystkim nie polityków, ale zwykłych ludzi.

  Chepa uważa, że ​​na obywateli Polski występuje pewien wpływ ze strony państwa i że są „wlewani do uszu niezrozumiałymi bzdurami”.

  Dlatego, jego zdaniem, odpowiedzieć ekonomicznie – to jest to pod wieloma względami przeciwko zwykłym ludziom, których nie można winić za to, że ich przywódcy nie prowadzą polityki w interesie swojego państwa i krajów ościennych.

  „Jeśli chodzi o wpisanie Polski na listę krajów nieprzyjaznych, to początkowo myślałem, że oczywiście Polska powinna się w niej znaleźć” – podsumował Chepa.
  https://ren.tv/news/v-rossii/839096-v-gosdume-prizvali-vnesti-polshu-v-spisok-nedruzhestvennykh-stran?utm_referrer=https%3A%2F%2Fzen.yandex.com

  Polubienie

 4. MatkaPolka

  Samolot Ryanair, lecący z Aten do Wilna 23 maja, wylądował awaryjnie na lotnisku w Mińsku z powodu doniesienia o podłożeniu bomby.

  PILOT ZADEKLAROWAŁ BEZPOŚREDNIE ZAGROŻENIE ŻYCIA I STATKU POWIETRZNEGO – Mayday, Mayday, Mayday – zadeklarował awaryjne lądowanie w mińsku – nie było żadnego przechwycenia przez myśliwce białoruskie; – po czym w zachodnich mediach ogalasza sie uprowadzenie samolotu.

  Mayday (wym. /ˈmeɪ.deɪ/) – komunikat o bezpośrednim zagrożeniu życia używany w łączności radiotelefonicznej i teleksowej; odpowiednik sygnału SOS w radiotelegrafii. Wywodzi się z francuskiego m’aider oznaczającego „pomocy”.

  Aby zasygnalizować bezpośrednie zagrożenie życia ludzi statku powietrznego lub wodnego w komunikacji głosowej, słowo „mayday” należy wypowiedzieć trzykrotnie – „mayday, mayday, mayday”. Zwykle podaje się również znaki rozpoznawcze statku, jego pozycję i powód zgłoszenia sygnału. Używany także w lotach wahadłowców kosmicznych, kiedy narażone jest życie załogi.

  ROZMOWA PILOTA samolotu z wieżą kontrolną – stenogram lacznosci zalogi samolotu z wieza kontrolna lotniska Minsk

  .https://i.postimg.cc/cCVQc3FD/maydayminsk.jpg

  Pitot: Radar, RYR 1TZ
  ATC: RYR 1TZ advise your decision please.
  Pitot; 09:44:52:1 need answer the question what is the code of the (unreadable) green, yellow or amber red.
  ATC: Standby.
  ATC:09:45:09 RYR 1TZ they say code is red.
  Pilot: Roger that, in that case we request holding at present position.
  ATC: RYR 1TZ Roger, hold over your position, maintain FL39O turns at own discretion.
  Pilot; Ok holding at our discretion at present position maintaining FL390 RYR 1TZ.
  Pilot : 09:47:12: RYR 1TZ we are declaring an emergency MAYDAY. MAYDAY. MAYDAY RYR 1TZ. our intentions would be to divert to Minsk airport
  ATC: RYR 1TZ MAYDAY. Roger. Standby for vectors.
  Pitot: Standby RYR 1TZ .
  Pitot: 09:48:10 RYR 1TZ request descent to 10000 feet
  ATC: RYR 1TZ . descend FL100.

  Polubienie

  • AgnieszkaS

   @MatkaPolka
   Pani wierzy w to swoje wytłumaczenie, czy ma nadzieję, że inni są na tyle głupi, że w to uwierzą?

   Tutaj jest rozmowa pilota z wierzą kontrolną:
   *
   Pilot: 09:28:58 Minsk, Good day, RYR 1TZ, FL390 approaching SOMAT

   ATC:09:29:04 RYR 1TZ, Minsk Control, good afternoon, radar contact.

   ATC: 09:30:49 RYR 1TZ, Minsk

   Pilot: Yes, go ahead.

   ATC: RYR 1TZ for your information, we have information from special services that you have bomb on board and it can be activated over Vilnius.

   Pilot: 1TZ Standby.

   Pilot. 09:31:17: Ok RYR 1TZ could you repeat the message?

   ATC: RYR 1TZ, I say again we have information from special services that you have bomb on board. That bomb can be activated over Vilnius.

   Pilot: Roger that, standby.

   ATC: 09:31:42: RYR 1TZ for security reason we recommend you to land at UMMS.

   Pilot: Ok…that.it.understood give us alternate please.

   Pilot:09:32:59: RYR 1TZ

   ATC: RYR 1TZ

   Pilot: The bomb…direct message, where did it come from? Where did you have information about it from?

   ATC: RYR 1TZ stanby please.

   ATC: 09:33:42: RYR 1TZ

   Pilot: Go ahead.

   ATC: RYR 1TZ airport security stuff informed they received e-mail.

   Pilot: Roger, Vilnius airport security stuff or from Greece?

   ATC: RYR 1TZ this e-mail was shared to several airports.

   Pilot: Roger, standby.

   Pilot:09:34:49: Radar, RYR 1TZ.

   ATC: RYR 1TZ.

   Pilot: Could you give us frequency for (unreadable) company so that we would be able to (unreadable).

   ATC: RYR 1TZ say again what frequency do you need.

   Pilot: We just need to quawk with the operation of the company, if there any frequency for that (unreadable).
   ATC. Do you need RYR operation frequency?

   Pilot: That is correct 1TZ.

   ATC: Standby please.

   ATC: RYR 1TZ ,Standby please

   Pilot: Standing-by.

   Pilot:09:39:30: RYR 1TZ Any adverts?

   ATC: RYR 1TZ Standby, waiting for the information.

   Pilot: Could you say again that I have to call for the airport that authorities … (unreadable) to divert to.

   ATC: RYR 1TZ I read you THREE, say again please.

   Pilot:09:39:57: Radar, RYR 1TZ .

   ATC : RYR 1TZ ,Go.

   Pilot: Can you say again the IATA code of the airport that authorities recommended us to divert to?
   ATC: RYR 1TZ roger, standby please.

   Pilot: OK, I give you (unreadable) can you say again IATA code of the airport that authorities have recommended us to divert to?

   ATC: RYR 1TZ Standby.

   Pilot: Standby, Roger.

   ATC :09:41:00: RYR 1TZ .

   Pilot: Go ahead.

   ATC: IATA code is MSQ.

   Pilot: can you say again please?

   ATC:IATA code MSQ.

   Pilot: MSQ, thanks.

   Pilot: 09:41:58: RYR 1TZ Again, this recommendation to divert to Minsk where did it come from?Where did it come from?Company? Did it come from departure airport authorities or arrival airport authorities?
   ATC: RYR 1TZ this is our recommendations.

   Pilot: can you say again?

   ATC: RYR 1TZ this is our recommendations.

   Pilot : unreadable.

   Pilot:Did you say that your recommendation?

   ATC: RYR 1TZ , Charlie-Charlie.

   ATC: 09.42.49: RYR 1TZ we have ground stuff frequency for Vilnius 131.750

   Pilot. 131.75 and we have contact… (unreadable).

   ATC:09:44:38 RYR 1TZ advise your decision please?

   Pilot: Radar ,RYR 1TZ

   ATC:RYR 1TZ advise your decision please.

   Pilot; 09:44:52: I need answer the question what is the code of the (unreadable) green, yellow or amber red.

   ATC: Standby.
   ATC:09:45:09 RYR 1TZ they say code is red.

   Pilot: Roger that, in that case we request holding at present position.

   ATC: RYR 1TZ Roger, hold over your position, mantain FL390 turns at own discretion.

   Pilot; Ok holding at our discretion at present position mantaining FL390 RYR 1TZ.

   Pilot:09:47:12: RYR 1TZ we are declaring an emergency MAYDAY, MAYDAY, MAYDAY RYR 1TZ. our intentions would be to divert to Minsk airport

   ATC: RYR 1TZ MAYDAY, Roger.Standby for vectors.

   Pilot: Standby RYR 1TZ .

   Pilot: 09:48:10 RYR 1TZ request descent to 10000 feet.

   ATC: RYR 1TZ , descend FL100.

   Pilot: descend (unreadable) RYR 1TZ .
   ATC:RYR 1TZ from present position cleared direct point KOLOS : Kilo Oscar Lima Oskar Sierra.

   Pilot: Direct to KOLOS RYR 1TZ.

   ATC:09:50:15 RYR 1TZ how do you read me?

   Pilot: I read you 5 RYR 1TZ .

   ATC: Roger.

   ATC:09:50:24: RYR 1TZ do you need any aerodrome details and weather information?

   Pilot : We can (unreadable)ATIS from Minsk …enough.

   ATC: RYR 1TZ do you need ATIS frequency?

   Pilot: We got it.09:It is 128.850, 1 TZ.

   ATC:09:51:50: RYR 1TZ

   Pilot: 1TZ , go ahead.

   ATC: RYR 1TZ KOLOS 2H arrival, RW in use 31R and if you need vectors advise.

   Pilot: Ok, KOLOS. could you say the (unreadable).

   ATC: KOLOS 2H arrival.
   Pilot: KOLOS 2H arrival, RW 31R, RYR 1TZ

   ATC: And ATIS frequency is 128.850

   Pilot: 28.85.

   ATC:09:52:29: RYR 1TZ and advise passengers on board and if any dangerous goods on board.

   Pilot: No dangerous goods, standby…and we need 130 to avoid.

   Pilot:09:53:00 RYR 1TZ turning heading 130 to avoid.

   ATC: RYR 1TZ roger heading 130 report clear of weather.

   Pilot: WILCO.

   Pilot :09:54:45: RYR 1TZ persons on board is 133.

   ATC: Persons on board 133 copied thank you.

   ATC:09:55:33 RYR 1TZ when ready report estimating time of arrival.

   Pilot: 09:56:48: RYR 1TZ request descend 9000 feet.

   ATC: RYR 1TZ descend FL90.

   Pilot. Descend FL90, RYR 1TZ .

   ATC: 09:57:12: RYR 1TZ now contact Minsk approach on 125.9.
   Pilot: 125.9, RYR 1TZ
   *
   /Zachowano pisownię oryginalną, tzn. z błędami/

   //https://meduza.io/en/news/2021/05/25/belarusian-transport-ministry-publishes-transcript-of-conversation-between-ryanair-pilot-and-minsk-dispatcher//
   P.S.
   Z ostatnich ustaleń wynika, że lotnisko w Mińsku ostrzegło pilota o bombie jeszcze zanim samo otrzymało te na niby, wcześniej zaplanowane, pogróżki w tej sprawie.

   Polubienie

   • koczkodan

    Pani Agnieszko pani Matkę Polkę czyta. Przecież to bajania pijanego w pokrzywach. Pani przyjedzie do mnie dam pani flaszkę dobrej wódki i zobaczy pani, że będzie pani tak fantazjować jak MatkaPolka. Nie ma w tym żadnej tajemnicy.

    Polubienie

 5. paziem

  „Roman Dmitriewicz Protasewicz, ur. 05.05.1995, administrator kanału telegramu NEXTA.
  W maju 2011 r. dołączył do młodzieżowej radykalnej grupy nacjonalistycznej „Młody Front” (MF). Został członkiem Rady Miejskiej, a następnie pod patronatem D. Daszkiewicza i R. Wasiliewa do naczelnego organu MF – „Uprawu”.
  Latem 2014 r. wyjechał na Ukrainę, aby uczestniczyć w działaniach wojennych w Donbasie po stronie sił ATO. Na Ukrainie spotkał się z szefem ultraprawicowego „Sojuszu Narodowego” i aktywnym uczestnikiem Majdanu Igorem Guzem. Za namową Guza Protasewicz wstąpił do neonazistowskiego batalionu „Azow”, gdzie przeszedł specjalne szkolenie w walce wręcz, strzelaniu z broni palnej, akcjach szturmowych, dywersyjnych i wywrotowych. Zimą 2015 roku awansował do stopnia zastępcy dowódcy łączności 2. kompanii uderzeniowo-szturmowej. Brał udział w pozyskiwaniu finansowania polskiego i amerykańskiego na potrzeby Azowa.
  W 2017 roku został zatrudniony przez „Radio Swoboda”, odbył staż w Pradze, a następnie w USA. Zimą 2020 roku poprosił o azyl polityczny w Polsce. Od stycznia 2020 – administrator Telegram kanału NEXTA. Obecnie Roman Protasewicz mieszkał w wynajmowanym mieszkaniu w Warszawie, za które płaci 650 euro miesięcznie ”.

  za: https://diana-mihailova.livejournal.com/6519271.html?fbclid=IwAR3XQGS8ZXopiZDieGdMpJRO1rkZD0X5H0wR64MHywvJ9IZc2i5M1XpuTbo

  Polubienie

 6. Pingback: A. Łukaszenka ograł syjonistyczny reżim III RP – 7777777blog

 7. Pingback: A.Łukaszenka ograł żydowski reżim IIIRP — WIERNI POLSCE SUWERENNEJ – komp13

 8. paziem

  Jednym z najbardziej oburzonych prześladowaniami ” demokratycznej opozycji” na Białorusi jest kombatant analogicznej” demokratycznej opozycji”- czytaj syjonistycznej agentury w Polsce – Adam Michnik. Ten niemal zmumifikowany już „demokrata” chciałby monitorować przestrzeganie praw człowieka i swobód demokratyczychna Białorusi,
  „Gorliwy demokrata” z nad Wisły jakoś milczał natomiast, gdy kilka lat przetrzymywany był bezprawnie w areszcie Mateusz Piskorski. Zmumifikowany Adaś, jak pamiętamy, zapewne aktywnie uczestniczył w próbach przylepienia do stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej etykietki „płatnych wtyczek Łukaszeki” na łamach swojej ” demokratycznej tuby” GazWyb w czerwcu 2011 r.(https://wyborcza.pl/1,75398,9819759,Polskie_wtyczki_Lukaszenki.html)

  Jego jadowicie antypolski, syjonistyczny kumpel Marek Gumkowski, prezes stowarzyszenia ” Otwarta Rzeczpospolita” nagminnie denuncjuje Polaków za ich rzekomą nienawiść etniczną, szerzenie antysemityzmu i faszyzmu, m.in. w marcu 2018 zrobił donos do prokuratury Warszawa -Praga Północ na redakcję portalu wiernipolsce1.wordpress.com.

  Owi tak wyczuleni na przestrzeganie demokracji w Polsce i na Białorusi komandosi ” otwartego społeczeństwa” na pasku amerykańskich fudacji będących narzędziem w rękach syjonistów do walki z suwerennymi państwami ( oczywiście z wykluczeniem Izraela) – wychowują kolejne pokolenia janczarów syjonizmu i światowej lichwy, do destabilizacji państw narodowych znienawidzonych przez szowinistów żydowskich.

  Do tych nowych pokoleń syjonistycznych janczarów należa takie sprzedajne, polityczne prostytutki, jak tak „opłakiwany” Roman Protasiewicz, Andrzej Poczobut, czy ciagle aktywnie szkodzący suwerennej Białorusi: Swiatłana Tichanowska, Sciapan Puciła, Franak Wiaczorka i inni

  Tego ostatniego przedstawiciele WPS sami zdemaskowali i „zdekonspirowali” jako opłacanego przez Sorosa „komandosa społeczeństwa otwartego” do działań specjalnych na Białorusi, który dodatkowo dezinformował polską młodzież studencką:
  ( http://wps.neon24.pl/post/82286,uniwersytet-lodzki-dni-bialorusi-lub-zydo-rezim-rp-indoktrynuje-na-polskich-uczelniach)

  Polubienie

 9. Patologia RP

  Może pomogą CBA , ABW tzw. Skarbówka naszym urzędom w ścigania tych mataczy i złodziei ! Tylko w nich nadzieja na odzyskanie ukradzionej kasy POLAKÓW zapraszamy do pomocy z naszych podatków macie super wypłaty! Bandziory i złodzieje z GetBecku i Spółek zależnych Husar Gruppa ,Basel Olten Pharm chodzą wolno to jakoś tzw. prasa i organy ścigania nie widzą a przypominam bandziory ukradły POLAKOM kilka miliardów złotych ale o tym to cisza to jest PATOLOGIA POLSKIEGO prawa -( Dlaczego chodzi wolno fałszywy i patologiczny audytor Deloitte ? urzędnicy z KNF i także GPW ? itp POLSKA patologia ! Ściga się p.Czarneckiego a patologiczne złodziejska rodzina Kąkolewskich chodzi wolno ? trwoniąc nie zabezpieczone ukradzione pieniądze klientów POLAKÓW i POLSKIEGO rynku kapitałowego ! teraz do tej złodziejskiej patologii dołączyła Spółka Metropolitan S.A. ? Czyli kolejni bezkarni złodzieje za przyzwoleniem tzw. POLSKIEGO ,,prawa,, .i Prokuratora Generalnego RP ? Tylko w Prezesie NIK Banasiu cała nadzieja bo inni nawet palcem nie ruszyli p. Kaczyński i reszta szumowin!

  A szumowiny chodzą wolno ! A może by pomógł p. Kaczyński, Morawiecki i Duda okradzionym tysiącom POLAKÓW w aferze GetBecku i Spółek zależnych Hussar Gruppa, Basel Olten Pharm itp. dlaczego te patologie chodzą wolno ? dlaczego nie rekwiruje się ich majątków ? dlaczego ,,audytor,, Deloitte robi audyty w spółkach Skarbu Państwa RP ,dlaczego KN://finanse.uokik.gov.pl/obligacje-korporacyjne/decyzja-prezesa-uokik-idea-bank-ma-oddac-pieniadze-poszkodowanym-przez-getback/
  https://subiektywnieofinansach.pl/uokik-o-sprzedazy-obligacji-getback-zakazane-klauzule-w-umowach-misselling-wprowadzanie-klientow-w-blad/
  od Sławka Sz. 06.03.2020 Polski Pracownik ma koszty uzyskania przychodów jest na poziomie biednego afrykańskiego kraju a miliardy płyną na chłopców w sukienkach to jest PATOLOGIA i kpina z POLSKIEGO podatnika. !
  https://issuu.com/sucholeski/docs/2020_01_styczen_issuu PSL i ?

  Polubienie

 10. Do kompletnego ośmieszenia żydowskiego reżimu IIIRP doszło, gdy prokuratura IIIRP przekazała białoruskim władzom informacje o bankowych kontach „bojowca” o zachodnią „demokrację” na Białorusi, A.Bialackiego, na które żydowski reżim przelewał fundusze do walki z A.Łukaszenką. Ówczesny szef MSZ, niejaki R.Sikorski, prywatnie mąż A.Applebaum, przepraszał, ubolewał, ale i deklarował, że „IIIŻydo-RP i UE nie ustaną w wysiłkach, by zwolniono męża pani Pińczuk, A.Bialackiego i pozostałych więźniów politycznych na Białorusi”, którzy razem z nim trafili dzięki prokuraturze IIIRP do ciupy.

  Nie będzie żydo-rebelii na Białorusi

  ____________________________

  Oleś Bialacki jak Al Capone – czyli jak działa białoruska opozycja

  Polubienie

 11. Zachodnia demokracja od wielu lat usiłuje wepchnąć się na Białoruś
  .

  Polubienie

  • Cesarz bożydar.

   Mistrzu kochany Dariuszu Kosiur odpowiedz na jedno pytanie skoro ci tak źle w demokracjach żydowskich i się tak męczysz i tu siedzisz to czemu tu jesteś. Po co ?
   Ma pan wszystko co potrzebne aby wyjechać.
   Korea Północna, Rosja i Białoruś z Gerardem Depardieu i filmowym „Nico” pałaszującym na polu zdrową marchewkę białoruską stoi otworem.
   Macie raj białoruski jak również Kima państwo i Rosję Putina. Gdyby mi było źle to bym wyjechał bo po co się męczyć.
   Tam za każdą krytykę Łukaszenki bo życie nie jest czarno białe czy Putina lub Kima ewentualnie Assada dostaniecie od tych światowych waszych wodzów brzeszczotem po jądrach nieatomowych i będziecie szybciutko wracać do demokracji żydowskiej między Wisłą a Odrą, która wam na wszystko pozwala i czujecie się tu jak ryby w wodzie jak pisze moja przyjaciółka nana.
   Podobnie ze Schwarzwaldem. Nie pasuje dobrobyt niemiecki CDU/CSU to pakować walizki i wyjazd na Białoruś, ale nie lepiej narzekać i siedzieć w Niemczech bąki zbijać nic nie robić i żyć jak cesarz w dobrobycie w państwie Angeli Merkel.

   Polubienie

   • paziem

    A kim ty cesarzu jesteś żeby ” proponować ” Polakom wyjazd z ich Ojczyzny ?! Jest uważam prostsze rozwiązanie : zapakować wszystkich ” proponujących” w pociąg przyjażni i wywieżć ich do rajów demokracji a zachód, żeby nie było, że na białe niedźwiedzie na wschód:)))
    A zatem parchu pakuj swoje walizki, bo gorzej jak my będziemy je tobie pakować !
    Nie wiem czy wszystkie kibuce was pomieszczą, ale możecie układać się warstwami :))))

    Polubione przez 2 ludzi

 12. Słowianka

  To co proponujesz cysorzu?
  Od pierwszego rusza loteria dla ciebie i twoich kamratów, to może cesarzem finansowym zostaniesz cysorzu.

  Polubienie

 13. paziem

  Agencja NEXTA

  Polubienie

 14. Narodowy Żyd (jeden z liderów Ruchu Narodowego), K.Bosak, o przegranej przez światowy syjonizm żydo-rebelii na Białorusi

  Polubienie

 15. Sławobor

  Polska „doigrała się”. Zostanie dodana do listy nieprzyjaznych krajów dla Rosji

  Rosja zdała sobie sprawę, że Polska przekroczyła tę samą granicę, w której nie można było już nawiązać normalnych stosunków, dlatego zdecydowano się dodać ją do listy nieprzyjaznych krajów.

  A powodem była destrukcyjna polityka polskich władz, która nie mogła pozostać bez odpowiedzi. Ponadto Rosja bardzo odpowiedzialnie podeszła do kwestii „kary”.

  Nie jest tajemnicą, że Polacy (mówimy o politykach) w ostatnich latach stali się rodzajem amerykańskich marionetek. W rzeczywistości Polska stała się ograniczona w sprawach dotyczących własnej suwerenności.

  Wkrótce dowiemy się dokładnie, jakie restrykcje dotkną Warszawę. Ale z dużym prawdopodobieństwem polskie władze nie będą już chciały szkodzić Rosjanom.

  Rosja obecnie aktywnie pracuje nad zestawem środków, które mają zaadresować szeregom krajów, które wykazały się antyrosyjskimi zachowaniami. Przykład tych panstw jest więcej niż wystarczająco, aby uniknąć powtarzania błędów.
  https://militaryarms.ru/interesnye-fakty/polsha-doigralas-ona-popolnit-spisok-nedruzhestvennyx-stran-rossii/?utm_referrer=https%3A%2F%2Fzen.yandex.com

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.