Żydowski reżim IIIRP wspiera syjonistów z Białorusi

„Białoruscy uchodźcy” blokują przejście graniczne z Białorusią

.

.

Nazywani w powszechnych żydo-mediach „białoruscy uchodźcy” przebywający w Polsce rozpoczęli w sobotę po południu tygodniowy protest w Bobrownikach (Podlaskie), gdzie jest polsko-białoruskie drogowe przejście graniczne. Inicjatorzy akcji domagają się m.in. skutecznych sankcji UE wobec władz Białorusi.

.

Tu można przeczytać m.in. o likwidacji miasteczka namiotowego „białoruskich uchodźców”, ponieważ stanęło na terenie prywatnymhttps://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/kraj/artykuly/8181938,protest-bialorusinow-przed-granica-w-bobrownikach.html

.

Warto tu przywołać pamiętne sankcje R.Reagana, czyli syjonistycznych, bandyckich USA, wobec władz PRL w latach 1980. Te sławetne sankcje służyły oczywiście budowie zachodniej demokracji – takiej, jaką mamy dzisiaj z covidowym terroryzmem włącznie. Oczywiście sankcje te były dla władzy mało lub wcale dokuczliwe, uderzały przede wszystkim w społeczeństwo, miały je inspirować do obalania „komuny”. Cierpiętniczy lud cywilizacji judeochrześcijańskiej przyjmował te sankcje z godnością, wiedział, że cel uświęca środki. Zresztą w zachodniej demokracji niewiele się zmieniło i cierpieć trzeba nadal, może nawet bardziej niż w minionej „komunie”, ale obalać demokracji nie należy, nie wolno – kula w łeb.

Ci tzw. „białoruscy uchodźcy” to opłacane przez żydowski reżim IIIRP, a może i przez inne, podobne reżimy Zachodu, syjonistyczne elementy antybiałoruskie, które brały udział w zorganizowanej przez światowy syjonizm żydo-rebelii na Białorusi – bo na Białorusi także przecież budować trzeba zachodnią demokrację. Ale światowy syjonizm przy pomocy wasalnego żydowskiego reżimu IIIRP zachodnią demokrację na Białorusi budować chce za pieniądze polskiego podatnika – czy polski podatnik o tym wie -? -! Czy wie, że to za jego pieniądze szkolone i utrzymywane są antybiałoruskie elementy, np. te z Narodowego Zarządu Antykryzysowego (NAU), który organizuje protesty i grozi blokadą przejścia granicznego Bobrowniki-Bierestowica, jeśli syjonistyczna UE nie wprowadzi sankcji wobec Białorusi. Tacy to białoruscy narodowcy i demokraci są w syjonistycznym NAU.

Rzecz zdumiewająca – zdumiewająca pozornie – władze żydowskiego reżimu IIIRP mając pełną wiedzę – choćby tylko medialną – o terrorystycznych planach syjonistycznego NAU, zablokowania przejścia granicznego po polskiej stronie, nie reagują. Nie reaguje Minister sprawiedliwości, prokurator generalny, nie reaguje premier, nie reagują pozostałe służby żydowskiego reżimu IIIRP – dlaczego? Dlatego, że w tym akcie antypaństwowego terroryzmu, wymierzonemu przeciw Białorusi, ale i przeciw interesom polskich podmiotów gospodarczych, same biorą udział prawdopodobnie na polecenie z Waszyngtonu.

Dariusz Kosiur

________________________

Screen z konta na Facebooku Agnieszki Dworczyk

Powyższy wpis po kilku godzinach zniknął z facebookowego konta Agnieszki Dworczyk. – za: https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/wlamanie-do-skrzynki-szefa-kancelarii-premiera-wykradzione-informacje-na-rosyjskim/zbf99kb,79cfc278

.

za: https://niebezpiecznik.pl/post/michal-dworczyk-wyciek-telegram/

.

15 Komentarzy

Filed under Polityka

15 responses to “Żydowski reżim IIIRP wspiera syjonistów z Białorusi

 1. Kolejni żydowscy uchodźcy z Białorusi.
  W końcu rola żyda to płakać i być zawsze poszkodowanym dopóki goj całkowicie nie odda swojego majątku, a co za tym idzie wolności!

  Polubienie

 2. Bialorus.
  Tam jest KASA DO ZROBIENIA.
  Pan LUKASZENKA,to prawdziwy
  maz stanu,a NIE sprzedawczyk.

  Polubienie

 3. AgnieszkaS

  Pan Łukaszenka, „prawdziwy mąż stanu”, swoim dekretem ustanowił nowe święto 17 września – dokładnie w dniu napaści Związku Radzieckiego na Polskę. Nie jest ono przypadkowe, owo białoruskie święto, Dniem Jedności Narodowej nazwane.

  Już wiek niedługo upłynie od Czwartego Rozbioru Polski, czyli szczegółowo zaplanowanego rozwiązanie polskiego problemu za pomocą Paktu Ribbentrop-Mołotow. A polski naród wydaje się ciągle ten sam i niezmienny, jakby minione dekady nie wywarły ewolucyjnego piętna na jego zbiorowym intelekcie. Ignorancja co i raz bywa klakierem otwartej zdrady. A przecież przeszłe tragiczne doświadczenia powinny zostawić jakiś ślad. A tu nic.

  Polubienie

  • @ AgnieszkaS

   Winna Pani uzupełnić swoją polityczną edukację.

   11.11.1918r., jeszcze przed przyjazdem polskiej delegacji Komitetu Narodowego Polski (KNP) do Francji, przedstawiciela polskiej delegacji KNP w Paryżu na konferencję w Wersalu, hr. K.Orłowskiego odwiedził Żyd francuski, finansista, Maurycy Rothischild i zakomunikował:

   „Jeżeli na Kongresie, oficjalnym przedstawicielem RP będzie ten były od miasta Warszawy, członek Dumy Państwowej Rosyjskiej, który zyskał wszechświatowy rozgłos jako zajadły antysemita(chodzi o R.Dmowskiego – ALS), to cały Izrael (…) zastąpi drogę ku wszystkim jej celom (…). Wy nas znajdziecie na drodze do Gdańska, na drodze do Śląska Pruskiego i Cieszyńskiego, na drodze do Lwowa, na drodze wszelkich waszych projektów finansowych.”
   „Judeopolonia” – s.80, dr A.L.Szcześniak.

   Początek upadku IIRP rozpoczął się w maju 1926r. przewrotem zbrojnym Piłsudskiego – inspiratorów przewrotu trzeba upatrywać w żydowsko-anglosaskiej finansjerze, ponieważ to ona osiągnęła korzyści:

   Polsko-brytyjski układ sojuszniczy został zawarty 25 sierpnia 1939 (podobny traktat zawarty został z Francją). Wcześniej i to kilkakrotnie, ale zawsze bezskutecznie, ZSRR proponował IIRP podobne porozumienie o wspólnej obronie przed IIIRzeszą. ZSRR zwlekał, ku niezadowoleniu Hitlera, z wkroczeniem do Polski czekając na wywiązanie się Wlk.Brytanii I Francji ze swoich zobowiązań względem IIRP. Gdy pomoc z Zachodu nie nadeszła ZSRR zajął wschodnie tereny IIRP, co było dość oczywistym strategicznym przedsięwzięciem ze strony ZSRR.

   II wojna światowa (podobnie jak I wojna) była projektem żydowskiej finansjery, która już w 1913r. planowała Europę od Lizbony do Władywostoku.
   Na razie projekt wielkiej żydowsko-anglosaskiej Europy utknął na linii Bugu i miejmy nadzieję, że to jest kres jego możliwości, że nastąpi niebawem proces odwrotny.

   Polubienie

 4. mleko z nosa

  Prosta zrozumiała odpowiedz krok pom kroku dzien po dniu, tydzien po tygodniu, miesiac po miesiacu
  Oko za oko,ząb za ząb.
  warszawka myśli,ze chłopek roztropek i będą po nim jechac jak po chabecie, a tu czkawka sie. im odbija.
  Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie.
  Chcieli jego i jego syan zajebac, to zajebal calą Polskę.
  Amen
  Dalej , dalej debile po studiach pasozyty jw warszawie wam kible sprzątać i gówno rekoma wynosic, nie państwem rządzić.
  Nie wiecie, co to znaczi sie obsrać, zasraac i zaszcac, to krok po kroku poznacie, jak ten malolat spiewal i sral pod sieebi, wy gowno bexizeci jedli spod siebei i pic własny mocz, To wam Łuka zapewni.

  Polubienie

 5. Kojak

  Kiedys za komuny byl tzw eksport rewolucji i zajmowalo sie nim NRD ! Teraz jest tez eksport rewolucji i zajmuja sie nim zydowscy kryminalisci rzadzacy Zydopolin ! Opcja tu nie ma znaczenia . Bowiem zydowscy bandyci z PIS czy zydowscy bandyci z PO czy zydowscy bandyci od bezczelnego gnoja i chama Czarzastego tak naprawde niczym sie nie roznia ! Maja tylko realizowac kryminalne obstalunki przychodzace od zydhiotlerowcow z Usraela !

  Polubienie

 6. Starajmy się kto nie jest zsanowany na FB powielać ten tekst w wielu grupach społecznościowych…

  Polubienie

 7. Jaja jak berety

  https://technologia.dziennik.pl/aktualnosci/artykuly/8185862,michal-dworczyk-hakerzy.html

  Dworczykowi „ukradli pocztę”
  Kuriozalne jest oświadczenie Dworczyka.

  „Konto Agnieszki Dworczyk
  „Skrzynka mailowa mojego męża została zhakowana” – głosił post na facebookowym koncie Agnieszki Dworczyk. Po tym zdaniu, dziwną polszczyzną pojawiło się oświadczenie, mające być stwierdzeniem samego ministra. „Sprawcami zostały skradzione dokumenty służbowe, które zawierają informacje niejawne i mogą być wykorzystane do wyrządzenia szkody bezpieczeństwu narodowemu RP, a także mogą być wykorzystane jako dowód rzekomej polskiej ingerencji w sprawy wewnętrzne Białorusi” – napisano.”

  ..niejawne i mogące być wykorzystane jako dowód w sprawie Polskiej interwencji na Białorusi.
  Dworczyk sam przyznaje że to są dowody.
  Jedne z wielu bo wszystkie wróble najjaśniejszej ćwierkają że zamach na Białorusi był realizowany przy aktywnym udziale sprawczym Polski (solidaruchów bo nie narodu Polskiego).

  Chętnie poznamy szczegóły tego zamachu stanu na legalne władze sąsiedniego kraju.
  Miło by było poznać zaangażowane struktury, nazwiska aktywistów, środki pieniężne.
  Z bandytyzmem należy walczyć nawet jak bandytami są wodzowie własnego kraju… a może nawet zwłaszcza wtedy.
  Tacy niszczą dobre imię Narodu Polskiego.

  Oscar 09.06.2021 10:08:08 – https://wps-neon24-pl.neon24.pl/post/162234,zydowski-rezim-iiirp-wspiera-syjonistow-z-bialorusi
  ___________________________

  A więc wystarczy wziąć kamień i rzucić w dowolnym kierunku, a z całą pewnością trafimy w syjonistyczny łeb reżimowej hołoty.

  Polubienie

 8. Sławobor

  Putin postawił Stanom Zjednoczonym ultimatum w sprawie Ukrainy

  Rosja nie pozwoli Ukrainie wstąpić do NATO i skrócić czas lotu do Moskwy amerykańskich rakiet od siedmiu do dziesięciu minut. To jest najważniejsze, co powiedział prezydent Rosji Władimir Putin na tydzień przed rozmowami z prezydentem USA Josephem Bidenem. Głównym sygnałem dla Amerykanów jest to, że Kreml nie cofnie się przed niczym, by zagwarantować bezpieczeństwo militarne Rosji. Jeśli Ukraina przystąpi do NATO, przestanie istnieć jako państwo.

  „Bolszewicy, organizując Związek Radziecki, stworzyli m.in. republiki związkowe w tym i Ukrainę. Przypomnijmy, że terytoria te weszły w skład państwa rosyjskiego, proces ich zjednoczenia z Rosją rozpoczął się w 1654 r., po Radzie Perejasławskiej. A potem ci ludzie, którzy mieszkali na tych terytoriach – a to są, w dzisiejszym języku, trzy regiony – i tak ci ludzie uważali i nazywali siebie rosyjskimi i prawosławnymi, to wszystko jest w dokumentach, wszystkie te dokumenty są w archiwach ” powiedział Władimir Putin w obszernym wywiadzie na temat Ukrainy dla telewizji Rosja-1.

  W tym oświadczeniu są jednocześnie ukryte dwie wiadomości. Po pierwsze, Ukrainę i Rosję łączy wspólna przeszłość i wielowiekowe więzi historyczne, a Moskwa zawsze będzie z tego wychodziła, gdy rozmawia o Ukrainie z tymi, którzy nie mają takich więzi i przeszłości. Po drugie: Ukraina w swoich nowoczesnych granicach jest sztucznym państwem stworzonym sto lat temu przez komunistów z różnych części, które są ze sobą słabo kompatybilne.

  Istnienie takiego państwa jest niemożliwe bez zgody Rosji, a Moskwa może wycofać swoją dobrą wolę w tej sprawie i odmówić Ukrainie prawa do istnienia, jeśli terytorium tego kraju ma być wykorzystane do uderzenia wojskowego na centralny region Federacji Rosyjskiej .

  W przemówieniu rosyjskiego prezydenta publiczność mocno naprowadzana jest na myśl, że takie państwo jak Ukraina nie ma żadnej wartości dla ludzkości. Jego eliminacja, jeśli dojdzie do skrajnej miary, będzie dla Rosji brudną, obrzydliwą, bolesną sprawą, ale jednocześnie uzdrawiającą, bo procesy zachodzące na dzisiejszej Ukrainie są po prostu brzydkie.

  Putin bezpośrednio porównuje Niezależną z hitlerowskimi Niemcami, komentując projekt ustawy o rdzennej ludności Ukrainy.

  „Sam podział na rdzennych, pierwszej kategorii, drugiej kategorii i tak dalej, zdecydowanie przypomina teorię i praktykę nazistowskich Niemiec” – uważa rosyjski prezydent. „Sam Zełenski jest Żydem z narodowości. Nie wiem, może ma tam mieszaną krew. Co zrobić z tymi ludźmi? Teraz, tak jak w nazistowskich Niemczech, zmierzą czaszki i inne części ciała kompasem i ustalą, jak zdefiniowali prawdziwego Aryjczyka i fałszywego, więc tutaj zdefiniują prawdziwego Ukraińca i fałszywego?

  Putin mówi to wszystko na tydzień przed rozmową z prezydentem USA w Genewie, aby od razu uciszyć Bidena, gdy rozmowa dojdzie do Ukrainy, w kategoriach „polityki wartości”. Suwerenność, wartość terytorialna i prawo narodów do samostanowienia – te piękne słowa wypowiadasz komuś innemu. Wiemy, czym jest współczesna Ukraina. Wiemy, że ty też to wiesz. Wiemy też, dlaczego zamykasz oczy na wszystko, co się tam dzieje.
  Potrzebujesz Ukrainy jako odskoczni, by wycelować w Moskwę rakiety z Charkowa i Dniepropietrowska i szantażować ją uderzeniem wojskowym. Więc nie pozwolimy ci tego zrobić.

  Putin wyciągnął bezpośrednią analogię z kryzysem kubańskim i dał jasno do zrozumienia, że ​​w razie potrzeby Rosja pójdzie na eskalację na tym poziomie.

  Kiedy ZSRR rozmieścił rakiety na Kubie w 1962 roku, ich lot do Waszyngtonu wynosił 15 minut. „Czy to czerwona linia dla Stanów Zjednoczonych, czy nie?”, pyta Putin, zwracając się bezpośrednio do Amerykanów.

  Jeśli Ukraina przystąpi do NATO, czas lotu amerykańskich rakiet do Moskwy zostanie skrócony do siedmiu do dziesięciu minut. – Czy to dla nas czerwona linia, czy nie? – ponownie pyta retorycznie Putin.

  Z takiej skali zagrożeń i skali działań zapobiegawczych. Chcesz rozmieścić głowice nuklearne na obrzeżach Rostowa i Biełgorodu? Ukraina nie będzie już taka.

  To nie pierwszy raz, kiedy takie głosy z Kremla są słyszane. Podczas wiosennego zaostrzenia sytuacji w Donbasie, kiedy Kijów ściągał wojska na linię styku i głośno grzmiał, że żołnierze ukraińscy są gotowi do ataku, Moskwa w odpowiedzi podciągnęła też wojska do granicy z Ukrainą, a wiceszef administracji prezydenta Dmitrij Kozak Federacji Rosyjskiej powiedział, że otwarcie ognia przez Ukrainę w Donbasie będzie początkiem końca tego państwa.

  Zadziałało. Kijów po cichu wycofał swoje wojska z linii kontaktu, a ci ludzie, którzy publicznie zamierzali zaatakować, zaczęli przysięgać i przysięgać, że nigdy nie myśleli o ponownej integracji Donbasu siłą.

  Teraz Putin stosuje te same środki edukacyjne w stosunkach ze Stanami Zjednoczonymi, co pokazuje, że Kreml niewiele bardziej szanuje ten kraj niż Ukrainę.

  Kiedy Biden poprosił Putina o spotkanie na wiosnę, Moskwa od razu dała do zrozumienia, że ​​będą twardzi. Rosyjskie MSZ obiecało Amerykanom, że czeka na nich szereg „niewygodnych sygnałów”. Jak widać, obietnica się spełnia.

  Ponadto Biały Dom w oczekiwaniu na spotkanie z Putinem zachowuje się wobec Rosji zaskakująco łagodnie.

  To kolejny dowód na to, że czasy „rozwścieczonej stacji benzynowej z rozdartą na strzępy gospodarką” to już przeszłość.

  Teraz ci sami ludzie, którzy wzywali do uczynienia Rosji wyrzutkiem międzynarodowym i poddania jej dyplomatycznej izolacji, proszą jej prezydenta o spotkanie. A teraz Rosja stawia im ultimatum.
  https://www.rubaltic.ru/article/politika-i-obshchestvo/20210610-putin-postavil-ssha-ultimatum-po-ukraine/?utm_referrer=https%3A%2F%2Fzen.yandex.com

  Polubienie

  • @ Sławobor

   „Rosja nie pozwoli Ukrainie wstąpić do NATO”

   Oczywiście, że nie pozwoli i słusznie. I stąd istnieją DRL i ŁRL i trwają w konflikcie z Ukrainą i dlatego USA nie odważą się wprowadzić Ukrainy do ani do NATO, ani do UE. Ukraina będzie gniła pod żydowskim reżimem dokładnie tak jak gnije Polska pod reżimem żydowskim.

   Polubienie

 9. Sławobor

  Wywiad z prezydentem Władimirem Putinem, pokazany dzień wcześniej w telewizji centralnej, wywołał gwałtowną reakcję, także za granicą. Putin mówił o czerwonych liniach w stosunkach Rosji z Zachodem, o roli Kijowa i o tym, jak to wszystko może wpłynąć na zwykłych ludzi. Ta rozmowa była śledzona na samej Ukrainie.

  Strateg polityczny Andrei Perla nazwał ten wywiad z prezydentem „najstraszniejszym” od 21 lat:
  „Oto, co myślę o wczorajszym wieczornym wywiadzie z Władimirem Putinem: niebezpieczeństwo wojny nie jest hipotetyczne. Istnieje realne niebezpieczeństwo wielkiej wojny. Spotkanie z Bidenem za tydzień to spotkanie przywódców państw, które w każdej chwili mogą przyłączyć się do wojny na zagładę. A działania jednego z tych krajów, Stanów Zjednoczonych, każdego dnia sprawiają, że niebezpieczeństwo staje się coraz bliższe i bardziej realne. Będą to negocjacje typu: czy rozumiesz, do czego już doszło? Odsuń się. Może nie będzie kolejnej szansy. O tej części wywiadu o czerwonych liniach. Tak myśli dziś prezydent Rosji – wojna jest na wyciągnięcie ręki. Dlatego nie wypowiada tego słowa na głos, tylko „czerwone linie”.

  Druga część wywiadu dotyczy Ukrainy. I tutaj jest jasne, że nie może się już powstrzymać. Nie znajduje już słów. Mówi bez ogródek: to są naziści. Dzielą ludzi według wielkości ich czaszek. Przypomina Zełenskiemu, że jest Żydem. To ostatni argument: pamiętaj o Babim Jarze i zadaj sobie pytanie, kim jesteś i co robisz. Może nie jest za późno, żeby przestać.
  To najstraszniejszy wywiad Putina od 21 lat. Przez cały czas, kiedy znamy Putina.”
  https://newdaynews.ru/ekaterinburg/726732.html

  Polubienie

 10. Emilian58

  Ten chazarski cymbał Protasiewicz co go Baćka z samolotu wytargał przyznał że ”polski rząd” przeznaczył na pomoc białoruskim chazarskim wywrotowcom 53 miliony złotych!!! A ta chazarka co to niby wybory wygrała przeputała te pieniądze! A na pewno większość. Dlatego koniecznie trzeba oddzielić żydów od państwa i owszem.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.