Sprawa Dworczyka z walką w tle

M.Dworczyk, harcerz, to ciekawy przypadek. Urodził się w 1975r., a już od 2005 był doradcą, potem głównym doradcą, premiera IIIRP ds. Wspierania Przemian Demokratycznych w Europie Środkowo-Wschodniej i ds. Polonii i Polaków za Granicą. Od 2009-2010 doradzał L.Kaczyńskiemu, ale studia ukończył w 2013r., – studia z historii i na UW – na najlepszej uczelni w IIIRP – dlaczego najlepszej?, bo przeważa na niej element żydowski. Trudno powiedzieć, co zdecydowało o powierzeniu tych funkcji Dworczykowi, jego osobisty geniusz, czy geniusz żydowskiego reżimu IIIRP (?).

A z kim ta walka? No jak to z kim, to oczywiste, że z Rosją. Rosja to nasz największy i jedyny wróg. Z Niemcami jesteśmy pojednani i zaprzyjaźnieni i to na śmierć i życie – no może bardziej na śmierć, bo jak zamkną swoje firmy w IIIRP, to Polakatolikom głód zajrzy w oczy. A pojednaliśmy się i zaprzyjaźnili z Niemcami w ciągu jednej godziny – tyle przepisowo trwała żydo-katolicka msza pojednania w Krzyżowej w 1989r. Bojowego animuszu do walki z Rosją dodaje żydowskiemu reżimowi IIIRP strategiczny sojusznik, USA i oczywiście udziela teoretycznego wsparcia bojowa organizacja walcząca o prymat światowego syjonizmu, NATO. Dlaczego wsparcie NATO jest czysto teoretyczne? Ponieważ może (nie musi!) go udzielić dopiero po 30 dniach od agresji na państwo członkowskie, co w przypadku militarnej potęgi IIIRP oznacza, że nie będzie już komu wsparcia udzielać. Na szczęście ta walka i bojowy jej animusz nie wykraczają poza sferę czysto werbalną, co i tak nie zmienia wrażenia Rosjan i myślących Polaków, że w najlepszym razie w przypadku elementu rządzącego IIIRP, mają do czynienia co najmniej z politycznymi kretynami.

Sprawa Dworczyka to słynny już wyciek maili z jego elektronicznej poczty. Jak dotychczas sprawa ma trzy etapy narracyjne.

Etap I – Dworczyk niejako przyznaje, że wyciekły informacje, które mogą stanowić dowód ingerencji IIIRP na Białorusi – chodzi o sterowanie żydorebelią na Białorusi w celu obalenia prezydenta A.Łukaszenki

 

 

Powyższy wpis po kilku godzinach zniknął z facebookowego konta Agnieszki Dworczyk. za: https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/wlamanie-do-skrzynki-szefa-kancelarii-premiera-wykradzione-informacje-na-rosyjskim/zbf99kb,79cfc278

 

 

W pewnym sensie Dworczyk zachował się zgodnie z harcerskim prawem: Na słowie harcerza polegaj jak na Zawiszy!”

Etap II – Oświadczenie J.Kaczyńskiego, wice premiera i Przewodniczącego Komitetu Rady Ministrów do spraw Bezpieczeństwa Narodowego i spraw Obronnych:

„Analiza naszych służb oraz służb specjalnych naszych sojuszników pozwala na jednoznaczne stwierdzenie, że atak cybernetyczny został przeprowadzony z terenu Federacji Rosyjskiej. Jego skala i zasięg są szerokie.” https://wiadomosci.wp.pl/ataki-hakerskie-na-polske-jest-oficjalne-oswiadczenie-kaczynskiego-6651966476360640a?nil=&src01=f1e45&src02=isgf

I pod bokiem takiego tęgiego asa politycznych podchodów i rozgrywek oraz reżimowych służb na usługach CIA, Mossadu, MI6, etc. – a to nobilituje i zobowiazuje –, dokonała się ta przerażająca rosyjska agresja. Widać z tego, że to nie harcerz pierdoła jest, a prezes PiS-dzielców, który zawala sprawy syjonistycznych priorytetów, winne także sąg…” warte reżimowe służby.

Etap III – z I i II Etapu wynika jednoznacznie, że największą winę ponoszą służby żydowskiego reżimu IIIRP, które nie potrafią skutecznie chronić agenturalnych informacji reżimu. I ktoś w końcu spostrzegł, że sprawa Dworczyka kładzie się cieniem nie tyle na samym Dworczyku, co na całym reżimie i na jego służbach.

W sukurs reżimowi pośpieszyła żydowska gadzinówka Tok FM. Filozof T.Stawiszyński (zdjęcie obok) zaprosił do studia Piotra Łukasiewicza, politologa, dyplomatę cywilnego i wojskowego, pułk. rezerwy WP, który stwierdził, że: nie było rosyjskiego ataku, a publikowane na rosyjskim komunikatorze Telegram materiały ze skrzynki mailowej Michała Dworczyka pochodzą od osoby z jego najbliższego otoczenia, która miała dostęp do haseł i urządzeń ministra. – https://audycje.tokfm.pl/podcast/107614,Cyberataki-i-cyberwojny-O-tym-ze-Internet-nie-zostal-zaprojektowany-zeby-uniesc-ludzka-nature

No i Polakatolik będzie miał teraz nielada problem, komu ma ufać, harcerzowi Dworczykowi, wiernemu żydo-katolikowi, prezesowi PiS-dzielców, J.Kaczyńskiemu, czy słowiańskiej facjacie Stawiszyńskiego z Tok FM?

Dariusz Kosiur

12 Komentarzy

Filed under Polityka

12 responses to “Sprawa Dworczyka z walką w tle

 1. paziem

  Michał Dworczyk, to typowy pachołek okrągłostołowej zdrady. W 2016 r. Udawał, że jest przeciwko żydo-banderowcom, ale tak naprawdę bronił ich, pacyfikując inicjatywę przyjęcia przez Sejm w lipcu 2016 r. ustawy w sprawie zbrodni OUN-UPA i wekslując sprawę w kierunku przyjęcia uchwały, która nie ma żadnych skutków prawnych.
  Na trybunie z lipca 2016 r. widzimy całą plejadę pajaców ” patriotyczno-narodowych” manipulujcych emocjami naiwnych Polaków.

  Głos nie uzgodniony z reżyserami zachowań ” patriotyczno-narodowych pajaców” na trybunie nie ma praktycznie szans być publicznie słyszany dopóki środowiska suwerenistyczno-narodowe nie stworzą własnych, silnych mediów.

  W przeciwnym wypadku będziemy ogladać cyrk z klownami na arenie w rodzaju Roli, Jabłonowskiego, Winnickiego, Dworczyka, Brauna, Korwina -Mikke, Zawiszy, Bosaka, Mentzena itd. Dla każdego coś miłego.

  Polubione przez 2 ludzi

 2. andrzej

  Poziom zidiocenia wybranych populacji:

  Chiny kontynentalne – 23,6 %
  Stany Zjednoczone – 44,6 %
  Indie – 3,5 %
  Brazylia – 11,3 %
  Wielka Brytania – 45,7 %
  Niemcy – 28,8 %
  Francja – 22,7 %
  Włochy – 24,2 %
  Meksyk – 12,1 %
  Turcja – 17,2 %
  Hiszpania – 28,3 %
  Indonezja – 4,4 %
  Rosja – 10,0 %
  Kanada – 14,9 %
  Japonia – 6,0 %
  Polska – 27,6 %
  Chile – 48,8 %
  Maroko – 21,1 %
  Argentyna – 7,8 %
  Korea Południowa – 7,3 %
  Arabia Saudyjska – 51,0 %

  Kraje anglosaskie wyszczepiły około połowy swej populacji, w następnej grupie, obok Niemiec i Hiszpanii lokuje się Polska, której społeczeństwo od początku „transformacji ustrojowej” z 1989 roku, było zawsze „prymusem” w unijnej szkole samounicestwienia.

  Gorliwie pomagało zachodnim rabusiom w rozkradaniu i niszczeniu polskiego majątku narodowego, delektując się w zamian swą „europeizacją” na zmywakach i w burdelach unijnych. Powyższe statystyki potwierdzają jedynie niezmienne trendy jakie w nim są obecne.

  O ile ostateczna likwidacja Polaków nie będzie nastręczać globalistom większych problemów, o tyle mogą się oni „potknąć” o takie kraje jak Indie, Japonia, a nawet Rosja, której społeczeństwo dostało na wstępie dobrą lekcję covidowego terroru w wykonaniu mera Moskwy Sapiagina i jego pryncypała Putina.

  https://wordpress.com/view/drnowopolskipolskapanorama.home.blog

  Polubienie

 3. Re;paziem
  N a r o b i l o s i e tych „n a r o d o w c o w”
  ,w p o o k r a g l o s t o l o w e j.
  „N a r o d o w c o w,” jakiego narodu?.
  Jesli wolno,to dodam od siebie Wojciecha G.

  Polubienie

 4. Re;Lily
  Pomylka. Mialo byc Witold G.

  Polubienie

 5. Cyberatak na polski rząd. To jeszcze nie koniec! Jesteśmy świadkami kolejnej odsłony cyberwojny
  https://wpolityce.pl/polityka/555531-w-nowym-numerze-tygodnika-sieci-cyberatak-na-polski-rzad

  Tytuł powinien być „atak na polską, mafię covidową”. Dworczyku pętla się zaciska.

  kula Lis 69 – https://wps-neon24-pl.neon24.pl/post/162400,sprawa-dworczyka-z-walka-w-tle
  _______________
  W nawiązaniu do komentarza pana kula lis 69

  Być może syjonistyczna centrala doszła do wniosku, że zbliża się moment na wymianę aktorów reżimowej trupy.
  PO-prańcy nie mają już szans. A nowa zmiana winna uzyskać zdecydowane poparcie wśród Polakatolików, więc czas podtopić PiS-dzielców – maile Dworczyka pojawiły się w sama porę. Na reżimowej scenie stanie zastęp „hujowni” – to jest to nowe i Polakatolik będzie mógł z czystym sumieniem, nie zdradzając żydo-chrześcijańskiej idei zagłosować na zastęp byłego dominikanina i czołowego publicysty żydowskich gadzinówek, Tygodnika Powszechnego nie wyłączając.
  _________________

  za: https://www.tokfm.pl/Tokfm/7,103087,27150670,spadaja-notowania-partii-politycznych-jedynie-holowni-rosnie.html

  notowania reżimowych koncesjonariuszy wśród Polakatolików z 1.06.2021

  PiS-dzielcy – 34,9%
  Polska 2050 (czyli „hujownia”) – 20,2%
  Koalicja Obywatelska (PO-paprańcy i reszta) – 14,1%

  A poza tym Kaczyński to już zgrany, stary, pedał i nie ma co w niego inwestować, a „hujownia” to sama młodość – co najmniej na dwie kadencje.

  Polubione przez 1 osoba

 6. Bili de kid

  Węgry – Portugalia i Węgry – Francja. Ponad 60.000 kibiców na Ferenc Puskas arena w Budapeszcie i ani jednej „maseczki”.

  Polin to mafia, g*wno parszywe, które musi zostać przez Naród osądzone.

  https://i.postimg.cc/BnK1HQ7P/4943e8b54c7c9a8847c3bcc6a707f71ce6887691.webp

  Polubione przez 2 ludzi

  • Elwira Matysiak.

   Panie drogi dlaczego pan nie operuje faktami tylko emocjami. Pomagają w czymś panu emocje?
   Proszę sobie sprawdzić dane rządu Orbana a ściślej Ministerstwa Zdrowia Węgier.
   Jeżeli pan znajdzie te informacje to pan przeczyta, że do dnia 10 czerwca 2021 roku co następuje Sputnikiem rosyjską szczepionką zaszczepiło się 75% Węgrów i coś jeszcze panu dodać, a po drugie u nas na stadionach jest tylko nieco mniej ludzi. Proszę pójść na mecz i zobaczyć.

   Polubienie

   • Mirosław

    A ty naganiaczu cowidowy spod Zamościa znów tutaj przylazłeś?
    Sio na blog covidowca Przemusia. Tam twoje miejsce.

    Polubienie

 7. Re;Bili de kid
  Oni,nie mieli okraglego stolu,i nie maja
  rzadu pookraglostolowego.
  NIC NIE DZIEJE SIE BEZ PRZYCZYNY.

  Polubienie

 8. Wpisujac wyszukiwarke pelne nazwisko,
  babki L i J. K. Dowiemy sie,ze owa kobieta
  miala jednego brata,o imieniu Wilhelm.
  Cioteczny dziadek,wyzej wymienionych,

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.