Stawiajmy opór covidowym bandytom

 Prof.E.Curtin: Wszystko, co WIEM o SARS-CoV-2

________________

tekst ze strony: https://wawel.neon24.pl/post/162438,prof-e-curtin-wszystko-co-wiem-o-sars-cov-2

________________

 

 

Myśleli, że są wolni…

Miesiące letnie, kiedy spoglądamy na ostatnich naście miesięcy bezprecedensowych w historii świata, miesiące oddechu jaki kot daje myszce, ledwo zipiącemu wróbelkowi kulanemu drapieżną łapą jak piłeczka od obostrzenia do poluzowania (łańcucha), od wariantu do wariantu – są to miesiące podsumowań dla wielu nie bojących się myśleć samodzielnie i wbrew MSM obserwatorów światowego spektaklu pandemicznego. Pisali takie podsumowania blogerzy (np.  Beret_w_akcji, Wawel, dr Ryszard Opara, Anthony Ivanowitz, Ignacy Nowopolski, Zbyszek, Zbigniew Korus, emigrant19, AlterCabrio, Rob Slane, Naomi Wolf,  dr Thomas Binder, Gilad Atzmon i setki innych), piszą je wciąż jeszcze uczeni (np. dr Urmie Ray z Cambridge:https://www.salon24.pl/u/wawel24/1123260,dr-urmie-ray-cambridge-pandemia-zadna-pandemia-r-sum-rzekomej-pandemii, dr Michael Yeadon, prof. Sucharit Bhakdi), lekarze, niezależni publicyści i artyści, literaci, komentatorzy z wszystkich kontynentów. Parę dni temu ukazało się żnakomite podsumowanie „pandemii” autorstwa wykładowcy socjologii (Massachusetts), Edwarda Curtina. Do tego tekstu nie jest potrzebny żaden komentarz…

Potrzebne jest jednak krótkie uzupełnienie. Warunek, aby spełniło się to, co przewiduje E.Curtin, lub ten tekst – nie jest tak trudny do spełnienia, jak mogłoby się to wydawać. Po prostu każdy, kto przejrzał na oczy, musi starać się ten swój – jednak mimo wszystko szczęsny los jasnego widzenia spraw – zaszczepić w innych. Dołożyć swój mały kamyczek, swoją dłoń  do tej – jak pisze Edward Curtin – duchowej wojny. Wojny o człowieczeństwo. Rozpowszechniać prawdę OBOK hipnotycznej, mistrzowskiej socjotechnicznie manipulacji  realizowanej przez demiurgów bezprecedensowej inżynierii społecznej. Rozpowszechniać w każdej możliwej formie. Tworzyć pdf-y z wartościowych, otwierających oczy tekstów sieciowych i przesyłać sobie wzajemnie. Szczepmy się Prawdą!

Oto tekst Curtina:

Prof.E.Curtin:Wszystko, co WIEM (i czego nie wiem) o SARS-CoV-2

Edward Curtin: False Flag Operations Will Start New War #075 by Geopolitics & Empire

Po piętnastu miesiącach wytrwałego czytania, studiowania, obserwacji i badań doszedłem do pewnych wniosków na temat tego, co jest nazywane COVID-19.

Chciałbym podkreślić, że tę pracę wykonywałem obsesyjnie, bo wydawała się tak bardzo ważna.

Konsultowałem informacje i argumenty we wszystkich mediach, korporacyjnych i alternatywnych, akademickich, medycznych, książkach itp. Konsultowałem się z naukowcami na całym świecie. Czytałem strony internetowe CDC, Światowej Organizacji Zdrowia oraz rządowych i pozarządowych organizacji zdrowotnych.

Innymi słowy, przeszukałem wszystko, co było w moim zasięgu, nie zwracając uwagi na jawne lub ukryte skłonności polityczne badanych przeze mnie źródeł. Robiłem to jako socjolog i pisarz, a nie jako lekarz, chociaż wiele moich źródeł to lekarze i studia medyczne.

Swoje zwięzłe wnioski podaję bez linków do źródeł, ponieważ nie próbuję nikogo do niczego przekonywać, ale po prostu podaję do wiadomości publicznej to, co wywnioskowałem.

Życie jest krótkie. Powiem to teraz…

 

Wiem, że ogromna liczba ludzi została zahipnotyzowana strachem, groźbami i łapówkami, aby zaakceptować wersję COVID-19 podawaną przez korporacyjne media głównego nurtu. Doszedłem do wniosku, że wiele milionów porusza się w transie i nie wie o tym. Zostali doprowadzeni do tego stanu przez dobrze zorganizowaną, bardzo wyrafinowaną kampanię propagandową, która opierała się na ludzkim strachu przed śmiercią i chorobami.

Osoby stojące za tym bez wątpienia badały wysoką częstość występowania hipochondrii w ogólnej populacji i strach przed niewidzialnym „wirusem” w społeczeństwach, w których wiara w Boga i w duchowość niewidzialną została zastąpiona wiarą w naukę. Znając dobrze swoich słuchaczy, wymyślili kampanię strachu i zamieszania, aby wywołać posłuszeństwo.

Nie wiem , ale podejrzewam, że ci, którzy zostali tak zahipnotyzowani, to zazwyczaj członkowie klasy średniej do wyższej, ci, którzy zainwestowali tyle wiary w system. Obejmuje to również osoby wysoko wykształcone.

Wiem, że lockdown dla setek milionów zdrowych ludzi, naleganie na noszenie bezużytecznych masek, mówienie im, aby unikali kontaktów międzyludzkich, niszczenie ekonomicznego życia zwykłych ludzi stworzyło ogromne cierpienie, które miało przetestować ludzi w celu wyłonienia tych, którzy są pod pełną kontrolą i gotowi są zrewidować swoje rozumienie relacji międzyludzkich tak, aby dostosować się do nowej cyfrowej nierzeczywistości, którą producenci tej maskarady próbują zastąpić ludzką rzeczywistość z krwi i kości z którą stajemy co dzień twarzą w twarz.

Wiem, że test PCR wymyślony przez Kary Mullisa nie może testować rzekomego wirusa ani żadnego wirusa i dlatego wszystkie liczby przypadków i zgonów są oparte na niczym. Zostały wyczarowane z powietrza w potężnym akcie magii.

Wiem, że przekonanie, że można tak testować, zaczęło się od nienaukowego protokołu PCR Corona stworzonego przez Christiana Drostena w Niemczech w styczniu 2020 roku, który stał się standardową metodą testowania SARS-CoV-2 na całym świecie. Jestem pewien, że było to zaplanowane i stanowiło część spisku na wysokim szczeblu. Protokół ten ustawił próg cyklu (wzmocnienie) na 45, co mogło skutkować jedynie fałszywie dodatnimi wynikami. Nazywano je wówczas przypadkami: to jawne oszustwo na masową skalę.

Nie wiem, czy rzekomy wirus został kiedykolwiek wyizolowany w sensie oczyszczenia lub oddzielenia od wszystkiego innego, czy został tylko sztucznie wyhodowany w laboratorium. Dlatego w ogóle nie wiem, czy wirus istnieje.

Wiem, że eksperymentalne „szczepionki” mRNA, które są wciskane wszystkim, nie są tradycyjnymi szczepionkami, ale niebezpiecznymi eksperymentami, których długoterminowe konsekwencje są nieznane. I wiem, że Moderna twierdzi, że „szczepionka” niebędąca szczepionką w postaci informacyjnego RNA (mRNA) działa „jak system operacyjny na komputerze” i że dr Robert Malone, wynalazca technologii szczepionek mRNA, mówi, że nanocząstki lipidów z zastrzyków przemieszczają się w całym ciele i osadzają się w dużych ilościach w wielu narządach, gdzie następnie białko kolca, będąc biologicznie aktywne, może spowodować ogromne szkody i że FDA o tym wie.

Dodatkowo wiem, że dziesiątki tysięcy ludzi poniosło negatywne skutki tych zastrzyków, a wiele tysięcy zmarło z ich powodu i że te liczby są mocno zaniżone ze względu na systemy raportowania. Wiem, że przy takiej liczbie ofiar w przeszłości te eksperymentalne zastrzyki zostałyby zatrzymane dawno temu lub nigdy by się nie rozpoczęły. Ponieważ oni nie uczynili tego, jest to dla mnie przekonującym dowodem, że trwa radykalnie zła agenda, zły plan, którego celem jest szkoda, a nie zdrowie, gdyż ci, którzy rządzą, wiedzą wszystko to, co ja wiem i oprócz tego o wiele więcej.

Nie wiem, skąd wziął się ten rzekomy wirus, jeśli istnieje.

Wiem, że od początku tego kryzysu na całym świecie podjęto wspólne wysiłki, aby odmówić dostępu do sprawdzonych skutecznych metod leczenia, takich jak hydroksychlorochina, sterydy, iwermektyna, w celu zaszczepienia jak największej liczby osób. Już samo to ujawnia program skoncentrowany nie na zdrowiu, ale na tym, aby jak najwięcej ludzi poddało się szczepieniom i kontroli. Kontrola społeczna to nazwa tej śmiertelnej gry.

Wiem, że fakt ten, iż ci, którzy promują te szczepionki – Światowe Forum Ekonomiczne, Światowa Organizacja Zdrowia, Fundacja Gatesa, Fundacja Rockefellera itd. – mają długą historię chęci drastycznego zmniejszenia światowej populacji i promowania eugeniki pod różnymi nazwami – jest bardzo dobrze znany. Jestem przekonany, że całkowicie nieprzetestowana „terapia genowa” typu mRNA jest kluczem do ich planu redukcji populacji.

Nie wiem, czy im się uda.

Wiem, że trzeba im stawić opór.

Nie wiem, dlaczego tak wielu dobrych ludzi nie potrafi przejrzeć tego zła. Mogę to jedynie przypisać uwiedzeniu przez masową, hipnotyczną kampanię propagandową, która odwoływała się do ich najgłębszych lęków i doprowadziła do urzeczywistnienia tych lęków, ponieważ myśleli, że są wolni. To wielka tragedia.

Wiem, że wszystkie statystyki dotyczące przypadków i zgonów „z powodu” COVID-19 zostały zmanipulowane, aby stworzyć fałszywą pandemię. Jednym z najbardziej oczywistych dowodów na to jest rzekome zniknięcie grypy i zgonów z powodu grypy. Tylko ktoś w transie mógł nie zrozumieć absurdalnej logiki argumentu, że było to wynikiem noszenia masek, gdy jednocześnie zrodzony w powietrzu COVID-19 rozprzestrzeniał się lotem błyskawicy, dopóki nie ustał gwałtownie w styczniu 2021 r., kiedy niewielka liczba osób zostało zaszczepionych.

Wiem, że w tym wszystkim prawie nie było nadmiernej śmiertelności.

Nie wiem, gdzie to wszystko się skończy, ale wbrew temu, co należałoby oczekiwać, mam nadzieję, że rosnący sprzeciw wobec tego oszustwa będzie rósł i go pokona, pomimo zorganizowanej cenzury, która zwalcza odmienne opinie. Wiem, że gdy ma miejsce zorganizowana cenzura na taką skalę, ci, którzy za nią stoją, boją się ujawnienia prawdy. Potwierdzają to powszechnie znane przykłady z historii.

Wiem, że po tymczasowym wytchnieniu, jakie władze podarowały swoim poddanym, nastąpią dalsze ograniczenia podstawowych wolności, prawdopodobnie powrócą blokady, lockdowny związane z koronawirusem, będą promowane dopalacze „szczepionek” (szczepienia uzupełniające, przypominające), a Światowe Forum Ekonomiczne będzie naciskać na Wielki Reset z Czwartą rewolucją przemysłową i doprowadzi do mariażu sztucznej inteligencji, cyborgów, technologii cyfrowej i biologii w USA i innych krajach, które będą nadal posłusznie wchodzić w nową formę faszystowskiej kontroli, chyba że ludzie na całym świecie staną w wielkiej liczbie i stawią opór. Pocieszają mnie znaki, że ten opór narasta.

Wreszcie wiem , że jeśli siły autorytarne wygrają bezpośrednią bitwę, ktoś napisze książkę o tytule podobnym do klasycznej pozycji Miltona Mayera They Thought They Were Free  (Myśleli, że są wolni). Książka zostanie objęta zakazem druku. Być może najpierw zostanie udostępniona za pośrednictwem samizdatu. Ale w końcu, po wielu cierpieniach i śmierciach, prawda o tym złym planie zwycięży a wtedy będzie dużo płaczu i zgrzytania zębami.

Toczymy duchową wojnę o duszę świata.

 

*     *     *

 

Autor: Edward Curtin, wykładowca socjologii, Massachusetts

Źródło: https://off-guardian.org/2021/06/20/what-i-know-and-dont-know-about-sars-cov-2/

_______________________________________

Tytuł: „Stawiajmy opór covidowym bandytom”D.Kosiur

49 Komentarzy

Filed under Polityka

49 responses to “Stawiajmy opór covidowym bandytom

 1. 13-letni Jacob Clynick zmarł w niespełna trzy dni po drugiej dawce trutki od Pfizera.
  Wedle słów jego brata Jacob na nic nie chorował i przyjmował żadnych leków.

  https://vidmax.com/gallery/205245-13-year-old-dies-after-second-dose-of-pfizer-vaccine-autopsy-shows-enlarged-heart

  Polubione przez 1 osoba

 2. andrzej

  Panie Darku,

  jeszcze jeden przekaz:

  przy okazji polecam kanał Nelly Radwanowskiej.

  Polubienie

 3. Antyjudaizm – covidowy terror i bandytyzm syjonistycznych władz Izraela wobec Żydów

  Premier Lewi podpisał zarządzenie zezwalające na nałożenie grzywny w wysokości 5 tys. szekli (ok. 1,5 tys. USD) na rodziców dzieci poniżej 12. roku życia, które złamią wymogi kwarantanny.

  Premier Benet i min. Zdrowia, Horowic, uzgodnili, że noszenie masek stanie się obowiązkowe w pomieszczeniach zamkniętych

  Premier zapowiedział, że rząd zamierza wzmocnić egzekwowanie wymogów kwarantanny, a potwierdzone przypadki jej naruszenia „będą podlegać surowej karze”.

  https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/aktualnosci/news-wariant-delta-izrael-przesuwa-termin-otwarcia-dla-turystow,nId,5317161

  Polubienie

 4. Sławobor

  Życie to nie je…..bajka. Sekta antycovidowców to taka namiastka sekty katolickiej. Zniszczyć i doje…ać każdego, który jest przeciw ich nieomylnym dogmatom. Nie mogąc zaistnieć w głównym scieku tworzą teorie na wzór żydowskiego włóczykija nie mające zadnych podstaw naukowych a opartych jedynie na ich wyobrażeniach. Nie dociera do nich, ze problem istnieje, ale jest to problem broni biologicznej użytej przeciwko ludzkości, a swoim postępowaniem rozmywają odpowiedzialność za rozpętanie wojny. Antycovidovcy to uzyteczni idioci w rękach globalistów zgodnie z zasadą dziel i rządź.

  Polubienie

  • podpis

   co ty pierdolisz niedojebańcu? moją koleżankę sponiewierało ostatnio takie próchno jak ty za to że się nie zaszczepiła. Natomiast Nic qrwa nie słyszałem o odwrotnej sytuacji żeby osoby nie biorące udziału w eksperymencie medycznym zwanym eufemistycznie – szczepieniem, kogoś napastowały z tego powodu.
   Sektą to wy jesteście zjeby szczepionkowe już całkiem poszło wam na mózg

   Polubienie

   • Kazimierz Dworniczak

    Po pierwsze daj spokój Sławoborowi. Po drugie ty słyszysz co tylko chcesz usłyszeć od świata zewnętrznego, który cię otacza. Po trzecie są tysiące przypadków gdzie niezaszczepieni są bardzo agresywni do ludzi, którzy się szczepią i używają wobec nich knajackiego języka. W social media aż roi się od takich przypadków.
    Oto jeden z nich. Także człowieku opanuj się trochę albo idź do psychiatry z prośbą aby dał ci coś na uspokojenie np. relanium.

    Nie szczep się nikt ci nie karze, ale nie uogólniaj bo ktoś gdzieś coś twoją siostrę.

    Polubienie

   • podpis

    a co to za świętość ten słabor że mam go nie tykać ? A ty to niby co za jeden ? doktorku chcesz mi robić za tłumacza który wie najlepiej co mam usłyszeć? Chcesz być moim kierownikiem duchowym, moralnym etc opętańcu? Z takim textem to na grójec

    Polubienie

   • mleko z nosa

    Na jajku rptosto z dupy kury, są miliony zarazków., jako niemyte polezy , umyte szybko sie zepsuje., ajak smakuje takie wypić , pycha Myjcie się szorujcie najlepioej szczotka druciana, , sterylizujcie, , możecie się nawet wybielać jakims tam wybielaczem przeciwko zarazkom wasza wola,, najlepeij w wanie w sodzie kaustycznej ja je jem codziennie milionam, zajebiście smakują,

    Polubienie

   • Wirgiliusz

    Panie mleko z nosa czy ktoś się w Polsce każe panu myć. Przecież może pan nie używać mydła i nie myć się wcale, a zwłaszcza już nie myć zębów skoro bakterie jakie w nich powstają są takie colll. Nie ma obowiązku dbania o higienę osobistą. Polska więcej dzięki takim jak wy zaoszczędzi wody. Tylko potem z łaski swojej szanowny panie lecz sobie zęby prywatnie u stomatologa za swoje dutki, a niekoniecznie na koszt podatników w NFZ skoro nie chciało się panu dbać o higienę jamy ustnej. Jeżeli o mnie chodzi to wolę dbać o higienę być czyściutki i świeżutki każdego dnia używając najlepszych kosmetyków, aby wyglądać dobrze i pięknie. Może pan przecież też nie myć owoców i warzyw przed spożyciem tylko bardzo bym prosił także, aby potem sraczki nie leczył pan za pieniądze podatników tylko z łaski swojej poszedł do lekarza z prywatną praktyką bo, że któregoś pięknego dnia dostanie pan sraczki, którą pan nie opanuje przez kilka dni to jest pewne na 100%.

    Polubienie

   • załącznik 3

    Buahahahaha – ten kurczak od „fejk niusów” przeprowadza wywiad ze szmulem posługującym się rynsztokowym językiem, który przedstawił li tylko jeden „argument” ZA udziałem w mengelowskim eksperymencie modyfikacji genetycznej GMO:
    „od myślenia są eksperci NIE WY”

    doskonała, kolejna ilustracja do stwierdzenia @rzeczpospolitapolska:
    Jak można wnioskować z komentarza powyżej, niejakiego „Kazimierza Dworniczaka”, kanalii i debili u nas mnogo.

    Polubienie

 5. Jak można wnioskować z komentarza powyżej, niejakiego „Sławobora”, kanalii i debili u nas mnogo.

  Polubienie

 6. załącznik

  miało być o Cov-ID bandytach

  10 etapów ludobójstwa (napisy PL) / 10 stages of genocide (Polish subtitles)

  Polubienie

  • mleko z nosa


   Jeden z ważniejszych jego odcinków .
   Gardzę wierzącymi , niby wierzacymi, co boją się śmierci od covida, jakiejkolwiek śmierci ,wasza wiara jest gówno wrata.

   Polubienie

 7. Sławobor

  Problem istnieje i nie jest to żadna grypa sezonowa. W moim otoczeniu trochę osób dotknęła ta epidemia.Jeden z przykładów, najbliższy kolega przeszedł ciężko, uratowało go to, że sam zgłosił się w odpowiednim czasie do szpitala a z jego sali wywieziono pod przykryciem trzech facetów w sile wieku, gdzie a prosto na cmentarz.

  Polubienie

  • mleko z nosa

   Slawbor szczep się nie żałuj sobie , przecież mozesz przyjać trzecią i czwrtą dawkę, do bólu.Czy juz na nic więcej ludzie nie umieraja tylko na covida w duopie,Jak pamiętam byla pndemia chorych na serce i chooby ukladu krążenia, potem rak wycinal wszytskich po kolei, jak leci ,teraz nie slyszę by ktos chorował na serce lub raka . Moze rak schował sie w dupie.

   Polubienie

 8. Sławobor

  Jast jeszcze sprawa oczywistych fałszywek, w których antyszczepiennicy przypisują słowa które nie zostały nigdy wypowiedziane przez osoby które cytuje się. Przykłądem jest francuski noblista.

  Polubienie

  • Wilkomir

   Taka właśnie jest prawda Sławoborze. Po twoich wypowiedziach nie trzeba już nic dodawać. Szury sami się kompromitują.

   Polubienie

   • Mirosław

    Oj tak, oj tak.
    Jakżeś zaszczepił się kukuryku spod Zamościa na złość przeciwnikom szczepień, bo i tacy głupole bywają, to twój problem. Pożyjemy to przekonamy się kto miał rację. Mam nadzieję, że przynajmniej powiesz prawdę i nie zwalisz na przyczyny obiektywie, jak większość w bojaźni covidowej zaszczepionych.

    Polubienie

 9. mleko z nosa

  Teraz wybijane są norki, kórym robi się testy na covida Na próbie 40 sztuk i jak nawet jest jeden pozytywny tak jak u nas jednego wyszło 20 pozytywów u drugiego jeden cale stada wybito w sumie 31 tys norek

  https://taz.de/Das-grosse-Schmelzen/!5780766/
  Antarktydę czeka kataklizm i caly świat, ciekawe czasy dopiero nas czekają.,

  Polubienie

 10. markglogg

  Czy przypadkiem, caly ten masowy „ruch antyszczepienny” nie jest CENTRALNIE STEROWANY przez Big FARM?

  Tę sprawę już ktoś na neonie24 poruszył. Fakt, że DZIĘKI SZCZEPIENIOM udało się w Polsce aktualnie prawie WYZEROWAĆ tę pandemię. Ale na jak długo?

  Ten „wariant „delta”, ponoć hinduskiego pochodzenia, czycha na KONTYNENTALNA EUROPĘ obecnie z 2 stron: z Anglii, gdzie obecnie chyba już połowa populacji została zaszczepiona i z Rosji, gdzie pomimo „Sputnika” tych zaszczepień było bardzo mało.

  Jak Polska się będzie opier…ać w szczepieniu populacji, to niechybnie za miesiąc – półtora, akurat w środku wakacji, będziemy mieli powtórkę pandemii, importowaną zwłaszcza z GB, skąd wielu Polaków chciało by przyjechać na wakacje do kraju.

  Dlaczego za „ruchem antyszczepiennym” wydaje się stać ta sama TAJNA AGENCJA?

  Przecież tych „tytułowanych antyszczepienników” jest GARSTKA -najwyzej ze 100 osob w skali świata – a propaganda jaką im robi na neonie choćby jego właściciel, Ryszard Opara (i kilku „etatowców” Kula(wy) Lis, czy ‚Anthony’) jest imponująca.

  Ja już w historii, sprzed kilku lat, ZWALCZANIA SKUTKÓW bombardowań Zubożonym Uranem w Iraku i Serbii miałem WYRAŹNY DOWÓD, że to była HUCPA zachodnich służb, zwłaszcza w Basrze, w Iraku, gdzie byla angielska strefa okupacyjna:

  Poniżej ewidentne PLASTYKOWE LALKI, jakich zdjęcia przywiózł nam ze szitala w Basrze „internationally known anti-DU fighter, dr Siegeart-Horst Gumpel” (http://www.grassrootspeace.org/depleted_uranium_iraq.html , poznałem go osobiście w Szwajcarii po spotkaniu „Mut zur Ethik” w 2006 roku, zmarł on bodajże 2012) główny bohater filmu „Deadly Dust – Depleted Uranium” (a film, 2007) as an example of „the greatest hoax of the twentieth century” (Jaworowski, 1994) – http://markglogg.eu/?p=2398 .

  Tenże Jaworowski mi powiedział, że to co na nim pokazywali, to były z pewnością LALKI, bo 1. DU praktycznie W OGÓLE nie promieniuje, co jego pracownicy CLOR pomierzyli w Kuwejcie, na czołgach zniszczonych amunicja DU i 2. Promieniowanie jądrowe (alfa, beta i gamma), nawet dość silne nie wywołuje raka w formie guzów, na odwrót jest wykorzystywane do ich lokalnego ZABIJANIA (skolimowaną wiązką promieni X)

  Tak jak gdyby popularna nieznajomość PODSTAW BIOLOGII, była wykorzystywana przez „manipulatorów marionetek” do SZTUCZNEGO PRZEDŁUŻANIA naszej sławnej „pandemii”: https://zakop999pl.neon24.pl/post/162457,syndrom-dobzhansky-ego-to-istota-ruchu-antyszczepieniowego
  nadużycie link skomentuj usuń
  Oto zdjecia tych ob(r)żydliwych LALEK ze szpitala w Basrze:

  Polubienie

  • Adam Tomala

   Panie Kosiur a nie lepiej zamiast szukać taniej sensacji i płodzić głupoty jak pan to wejść do źródła czyli do social mediów pana Adama i zobaczyć jaka jest prawda.
   Widzi pan panie Kosiur to co pan chce zobaczyć i pana chora wyobraźnia zamiast poszukać prawdy w źródłach.
   To panu tą prawdę napiszę.
   1.Szczepienie naszego olimpijczyka nie miało żadnego wpływu na jego wyjazd na Olimpiadę. Pan Adam Kszczot parę dni czuł się źle jak to po szczepieniu u promila ludzi, ale już doszedł do siebie i czuje się bardzo dobrze.
   2. O tym, że zadecydował, że nie pojedzie na Olimpiadę zadecydowały zupełnie inne czynniki np. osobiste i zamiast klepać pan durnoty panie Kosiur powołując się na linki z pupy było trochę sobie zadać trudu i poczytać social media pana Adama Kszczota, ale po co skoro liczy się tania sensacja.
   Proszę sobie spojrzeć na fakty z facebooka naszego olimpijczyka i przestać błaznować.
   Pan Adam czuje się świetnie i jak możemy przeczytać będzie się przygotowywał do drugiej części sezonu bo Olimpiada to tylko fragment pracy w całym sezonie sportowca.

   Adam Kszczot
   WctccfSczoiplghraonsojh foarsoff m08ei:d47 ·
   Szanowni Kibice, przedstawiam Wam swój komunikat dotyczący udziału w Igrzyskach Olimpijskich Tokyo 2020.
   Najważniejszy moment dla każdego sportowca. Przygotowujemy się do tego latami, ciężko pracujemy aby pojechać na Igrzyska, niestety tym razem nie będzie mnie na nich, mimo iż posiadam minimum i prawo startu, zdecydowałem inaczej, zostaje w Polsce.
   Na pewno czytając to zastanawiasz się dlaczego, nie ma jednego winnego, jest natomiast domino zdarzeń, które na mnie wpłynęły:
   -obóz w Kenii, gdzie chciałem przygotowywać się w najlepszych warunkach, mimo fantastycznego treningu, organizm po powrocie do polski odmówił posłuszeństwa,
   -sprawy rodzinne,
   -złe samopoczucie po szczepieniu, które wyłączyło mnie na moment z treningów.
   Ten rok, to wiele fantastycznego treningu, nowe doświadczenia i kolejna ważna lekcja w życiu. Dziękuję wszystkim tym którzy trzymali kciuki, ja nie składam broni i zaczynam przygotowania do drugiej części sezonu .💪
   Ze swojej strony trzymam mocno kciuki za wszystkich olimpijczyków w Tokyo. Niech siła, pewność siebie, wiara i dobre wibracje będą z Wami.
   Dziękuje swoim partnerom i sponsorom, dzięki Wam jest łatwiej: Nike, Lexus Łódź , AirZone, Action.
   Do zobaczenia niebawem!

   Polubienie

   • Adam Tomala

    Czytaj pan panie Kosiur ze zrozumieniem, ale panu tylko sensacje w głowie.
    -złe samopoczucie po szczepieniu, które wyłączyło mnie na moment z treningów.
    Czy pan panie Kosiur rozumie termin wyłączenie na moment z treningów. Raczej pan nie rozumie.

    Polubienie

   • @ Adam Tomala

    Chwali się panu, że posiadł trudną sztukę czytania ze zrozumieniem. Natomiast szkoda wielka, że nie nadąża pan z myśleniem i wyciąganiem wniosków z tego co czyta, ale jak widać na pana przykładzie to już arcytrudna sztuka i nie dla każdego dostępna – niestety.
    Zatem wcale mnie nie dziwi, iż nie zastanowiło pana, że drobna niedyspozycja wywołana preparatem zwanym szczepionką wyeliminowała sportowca ostatecznie i z treningów i z igrzysk olimpijskich.

    Polubione przez 1 osoba

 11. Covidowe rządzące qrwy przeciw lekarzowi W.Bodnarowi i leczeniu wirusa amantadyną – lekiem o nieudowodnionej skuteczności w leczeniu koronawirsua. Za to szczepionki są i skuteczne i bezpieczne i przebadane !!!!

  Rzecznik Praw Pacjenta interweniuje w sprawie leczenia koronawirusa amantadyną – https://www.tokfm.pl/Tokfm/7,171710,27266215,rzecznik-praw-pacjenta-interweniuje-w-sprawie-leczenia-koronawirusa.html

  Polubione przez 1 osoba

  • Załącznik 2

   Linkowana petycja jest jak najbardziej słuszna i merytoryczna, oparta na niekwestionowanych polskich autorytetach – ostro hejtowanych przez żydowskie trolle.

   Jednak adresatem min. jest jakiś „prezydent RP” –
   czy ktoś na tym polityczno informacyjnym portalu zna wyrok Sądu Najwyższego zatwierdzający wybór „prezydenta RP” dokonany w NIEKONSTYTUCYJNYM TERMINIE i to pomimo złożonego wniosku o uznanie Prezydentem RP kandydata wybranego w KONSTYTUCYJNYM TERMINIE!!!

   Polubienie

 12. andrzej

  Ku rozwadze zaszczepionych już a także tych planujących zaszczepić się jeszcze nieszczęśników.

  https://www.cda.pl/video/78182455f

  Polubione przez 1 osoba

 13. Mirosław

  Coś spieszą się psychopatyczni skurwiele ze swoimi szczepieniami?

  Panu Adamowi Tomali vel Pietrkowi spod Zamościa przesunęli pobranie drugiej dawki z 7 na 2 lipca br. o czym poinformował sam osobiście na blogu Przemka w dziale pogaduchy do poduchy.
  Pietrek wraz ze swoim frendem postanowili udowodnić nam foliarzom, że nie mamy racji.
  Ciekawe co słychać u pana Marka, bo też coś przestał być piewcą szczepień?

  Polubienie

 14. Coś covidowym bandytom nie idzie szprycowanie Polaków

  Polubione przez 1 osoba

 15. Od czwartku 1 lipca rusza Loteria Narodowego Programu Szczepień. W szczepionkowej ruletce do wygrania są samochody, hulajnogi, ale przede wszystkim spore nagrody pieniężnej. Dwóm szczęśliwcom przypaść może po milionie złotych.
  https://www.money.pl/gospodarka/loteria-szczepionkowa-wystartowala-do-wygrania-nawet-miliony-zlotych-6656560406370880a.html

  Polubione przez 1 osoba

 16. Uczeni z MIT:Zaszczepieni zarażają toksycznym białkiem kolca

  Fragment artykułu naukowców z Massachusetts Institute of Technology pochodzący z International Journal of Vaccine Theory, Practice, and Research, poświęcony możliwości zarażenia niezaszczepionych przez zaszczepionych – toksycznym białkiem kolca:

  Seneff, S., & Nigh, G. (2021). Worse Than the Disease? Reviewing Some Possible Unintended Consequences of the mRNA Vaccines Against COVID-19. International Journal of Vaccine Theory, Practice, and Research, 2(1), 38–79.
  https://wawel.neon24.pl/post/162517,uczeni-z-mit-zaszczepieni-zarazaja-toksycznym-bialkiem-kolca
  _______________________________

  Poniżej tekst krytyczny, ale jego autorka nie jest naukowcem
  https://konkret24.tvn24.pl/zdrowie,110/nieumyslnie-zaszczepiamy-toksyna-nie-kanadyjski-immunolog-nie-ma-racji,1065200.html

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.