Rządzą nami syjonistyczni bandyci bez skrupułów cz.4

Sprawcy przestępstw, Morawiecki i Niedzielski, nie podlegają orzecznictwu polskich sądów karnych.

_____________

18.11.2020r. Przewodniczący Partii Polska Patriotyczna, Paweł Ziemiński, złożył do Prokuratury Okręgowej w Warszawie zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez urzędującego premiera, M.Morawieckiego (https://wiernipolsce1.wordpress.com/2020/11/19/zawiadomienie-o-podejrzeniu-popelnienia-przestepstwa-przez-m-morawieckiego/).

A oto odpowiedź wymiaru sprawiedliwości żydowskiego reżimu IIIRP:

22.12.2020 r. Prokuratura Warszawa Śródmieście

Odmawia się wszczęcia śledztwa w sprawie, na podstawie: Art. 17. § 1 pkt 8 KPK [Negatywne przesłanki procesowe] § 1.Nie wszczyna się postępowania, a wszczęte umarza, gdy: 8) sprawca nie podlega orzecznictwu polskich sądów karnych.

Stażysta  Prokuratury Rejonowej

Warszawa-Śródmieście w Warszawie

Janina Sokołowska

Pozaparlamentarna społeczna Grupa C19 złożyła przeciwko A.Niedzielskiemu pozew o wszczęcie postępowania ws. niedopełnienia obowiązków przez ministra zdrowia. Poniżej odpowiedź z tej samej Prokuratury Warszawa-Śródmieście:

 

Tak w pierwszym jak i w drugim przypadku Prokuratura przyznała, że mamy do czynienia z przestępstwem, ale:

sprawca czynów zabronionych nie podlega orzecznictwu polskich sądów karnych.

Tylko, czy funkcjonariusze Prokuratury zdają sobie sprawę, że prawo przewiduje kary także dla tych, którzy przestępców ochraniają -? Chyba, że i ci ochraniający nie podlegają orzecznictwu polskich sądów – ciekawe tylko z jakiego tytułu prawnego -?

Wedle prawa obowiązującego w reżimowej IIIRP, nie podlegają orzecznictwu polskich sądów obywatele obcych państw posiadający immunitet konsularny. Immunitet konsularny nie chroni jednak przestępcy w przypadku popełnienia zbrodni.

 

Śmiertelne żniwa covid-19, czy śmiertelne żniwa rządzących covidowych bandytów – ?

Według informacji Ministerstwa Zdrowia: „W 2020 roku względem 2019 roku odnotowano 67 tys. zgonów więcej”, lecz nie znajdziemy w Internecie prostej informacji o ilości zgonów, których bezpośrednią przyczyną byłby covid-19 (? – !). Jednak na pytanie, dla ilu osób w Polsce bezpośrednią przyczyną śmierci był covid-19, Ministerstwo Zdrowia odpowiedziało: od kwietnia 2020r. do listopada 2020r. na covid-19 zmarło w Polsce 297 osób.To się samo komentuje” – G.Płaczek (https://naszkobior.pl/ksiazka/)

 

Morawiecki i Niedzielski ponoszą pełną i bezpośrednią odpowiedzialność za śmierć tysięcy Polaków, którym zablokowali dostęp do służby zdrowia. Ta odpowiedzialność spada na całe rządzące reżimowe gremium, na prezydenta z jego urzędem, na rząd, na sejm, na senat (wyłączając nieliczne jednostki z tzw. opozycji).

Skoro wymiar sprawiedliwości żydowskiego reżimu IIIRP działa w taki sposób, że chroni swoich przestępców na kierowniczych stanowiskach państwa, to znaczy, że ta syjonistyczna banda ma pełną świadomość własnych przestępstw wobec polskiego narodu i państwa czyli, że działa świadomie i z premedytacją.

W pewnym sensie jest normalne, że bandyta planuje nie tylko przestępstwo, ale także drogę ucieczki – stąd stwierdzenie Prokuratury, że przestępcy nie podlegają orzecznictwu polskich sądów.

Od trzydziestu lat trwa ten przestępczy proceder, ale w końcu – jak widzimy – coraz trudniej go ukryć. I paradoksalnie covidowa zbrodnia zaprojektowana przez żydowsko-anglosaską światową finansjerę, a realizowana łapami ich syjonistycznych wasali, obnaża zbrodnicze plany, autorów planów i realizatorów. Istnieją zatem szanse, że zaprojektowana światowa zbrodnia redukcji ludności doprowadzi do redukcji – do redukcji światowych zwyrodnialców i ich pomocników – u nas do likwidacji pomagdalenkowego żydowskiego reżimu IIIRP.

Dariusz Kosiur

___________________________________________

Rządzą nami syjonistyczni bandyci bez skrupułów cz.1

Rządzą nami syjonistyczni bandyci bez skrupułów cz.2

Rządzą nami syjonistyczni bandyci bez skrupułów cz.3

________________________________

Dr Hałat – Dr Sośnierz! DEBATA Lekarzy ws. COVID-19 i polityki RP!?

https://www.youtube.com/watch?v=kzqQAudsEbU

 

42 Komentarze

Filed under Polityka

42 responses to “Rządzą nami syjonistyczni bandyci bez skrupułów cz.4

 1. Zbigniew Superson

  nie inaczej……

  Polubienie

 2. Skarga na odmowę udzielenia odpowiedzi na pytanie zadane Prezydentowi RP w Trybie Prawa prasowego – http://zaprasza.net/a.php?article_id=36900

  Polubione przez 2 ludzi

 3. Bili de kid

  Polin nie jest „reżimem żydowski”, Polin to zorganizowana grupa przestępcza działająca pod przykryciem państwa, a wątek żydowski jest przez nią wykorzystywany dla protekcji zewnętrznej. Dla protekcji mafii większych niż Polin, z którymi Polin robi interesy w zamian za ochronę właśnie.

  Polubione przez 3 ludzi

  • Chyba jest:

   Potwierdzenie powyższego znaleźć można w książce „Byłem marszałkiem Sejmu kontraktowego” – Mikołaj Kozakiewicz ,1991r. – książka usunięta z biblioteki sejmowej (zawierała udokumentowanie ilości Żydów w sejmie i przy „okrągłym stole”).
   Na stronie 131 swojej książki Kozakiewicz napisał:
   „tylko 8 osób spośród 55 uczestników [obrad „Okrągłego stołu”] było pochodzenia polskiego”.

   Polubione przez 3 ludzi

   • Bili de kid

    Tak są też tam Żydzi, ale pochodzenie jest kryterium wtórnym. To po pierwsze grupa przestępcza i stawiam tezę że większość jej członków to Polacy. „Żydowskość” jest wykorzystywana jako parawan, jako knebel pozwalającym im na wiele o ile nie wszystko i to bezkarnie, bo w razie czego można łatwo podnieć „argument antysemityzmu”.

    To nie są ideowcy/ideologowie, oni liczą pieniądze i tylko to ich interesuje.

    Polubione przez 2 ludzi

   • Bili de kid

    Oni są „żydami” tak samo jak „katolikami” czy „Polakami”, „narodowcami”, „liberałami” itd. itp… każdy patent, każda bajdura, każda „narracja” dzięki której można kraść jest dobra.

    Układy żydowskie oczywiście tez tam są, ale one by nie wystarczyły. To jest przede wszystkim – wg mnie – układ quasi lub po prostu mafijny i tylko takie reguły i mechanizmy sa tam prawdziwe. Dintojra.

    Polubienie

   • Bili de kid

    Zdjęcia z inscenizacji pt ekshumacja w Jedwabnem. Jeden koleś przebrany za rabina „bada” coś różdżką (sic!) z druta, a drugi z kiepem w łapie coś tam rozgrzebuje patykiem.

    Nikt nie wyciągnął tyle kapusty z trupów żydowskiej biedoty co ich cwani współplemieńcy zza oceanu.

    Polubienie

 4. andrzej

  Gwardia Republikańska, jednostka bezpieczeństwa powołana do ochrony prezydenta Francji, JEDNOMYŚLNIE zrezygnowała i nie będzie już ochroną prezydenta Macrona!

  Masowa rezygnacja przychodzi wraz z jego dekretem prezydenckim, który wymaga od obywateli francuskich posiadania i używania „paszportu sanitarnego” (tj. Certyfikatu szczepień) lub odmowy wstępu do sklepów, barów, a nawet ODMOWY GŁOSOWANIA!

  Obywatele wychodzą na ulice w prawie każdym większym mieście, dosłownie walcząc z policją o egzekwowanie tych nowych dekretów prezydenckich. Środki masowego przekazu w większości IGNORUJĄ powstanie obywatelskie, nie donosząc prawie nic, gdy kraj wybucha protestami.

  Walki szybko robią się krwawe:

  Rząd francuski musiał walczyć o zapewnienie innego rodzaju usług ochronnych dla okrutnego dyktatora, który kradnie francuską wolność.

  Członków Gwardii, którzy zrezygnowali, zapytano, dlaczego zrezygnowali, i niemal powszechną odpowiedzią jest: „Macron nie jest wart umierania”.

  Można mieć tylko nadzieję, że Francuzi odniosą sukces w pozbyciu się tego nikczemnego tyrana w dowolny sposób, jaki uznają za stosowny.

  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2021/07/budzet-2020-w-sejmie-marian-banas-pyta-rzad-o-224-mld-zl-a-aresztowanie-syna-jakuba-banasia-w-dniu-nastepnym/#comment-11440

  Polubione przez 2 ludzi

 5. Alek

  Prokuratura odmówiła wszczęcia postępowania nie ze względu na to że to syjoniści , tylko że na to nie pozwala Art. 156 Konstytucji. Ci którzy składają takie doniesienia liczą na tani poklask , albo są zwykłymi ignorantami . Chcę nadmienić że nie jestem prawnikiem „Art. 156. Członkowie Rady Ministrów ponoszą odpowiedzialność przed Trybunałem Stanu za naruszenie Konstytucji lub ustaw, a także za przestępstwa popełnione w związku z zajmowanym stanowiskiem.”

  Polubienie

  • paziem

   Widać, że nie tylko nie jest pan prawnikiem, ale do tego jest pan ignorantem prawnym.

   Jak pan sądzi, czy minister albo premier, prowadząc samochód i zabijając na pasach pieszego będzie sądzony przez Trybunał Stanu, czy jednak powinien być sądzony przez sąd powszechny w świetle kodeksu karnego ?

   Polubione przez 1 osoba

   • Immunitet chroni premiera i prezydenta w czasie wykonywania ich obowiązków urzędowych:

    Dla porównania, prezydenta Stanów Zjednoczonych, w czasie sprawowania przez niego władzy, nie można sądzić za nic. Jednak jest lista czynności, których nie wolno prezydentowi USA wykonywać. Do tych czynności należą: prowadzenie samochodu, pójście do kina, czy otworzenie okna.

    Polubienie

   • AgnieszkaS

    Głównym celem immunitetu jest ochrona godności tak wysokiego urzędu państwowego, a wykluczenie form nękania sądowego piastującej go osoby jest usunięciem przeszkód, które miałyby bezpośredni negatywny wpływ na wypełnianie ważnych państwowych obowiązków.

    Polubienie

   • 123456789

    Może i jestem ignorantem prawnym w pana mniemaniu, ale zadając mi to pytanie pokazuje pan iż ma problemy z czytania ze zrozumieniem. Art 156 mówi wyraźnie „za naruszenie Konstytucji lub ustaw, a także za przestępstwa popełnione w związku z zajmowanym stanowiskiem.” Wniosek z tego jest oczywisty jesli to zrobi w związku z zajmowanym stanowiskiem to tylko Trybunał Stanu.

    Polubienie

   • @ AgnieszkaS

    Zgodnie z ustawą z 1982r. przed Trybunałem Stanu mogą zostać postawieni jedynie przedstawiciele najwyższych władz państwowych, wymienieni w art. 198 Konstytucji. Są to:

    Prezydent RP – za naruszenie Konstytucji lub ustawy, ale też za przestępstwa pospolite i skarbowe, przy czym odpowiedzialność ta ma charakter wyłączny (prezydent może być karany tylko przez Trybunał Stanu),
    Marszałek Sejmu i Marszałek Senatu wykonujący obowiązki Prezydenta RP – za naruszenie Konstytucji lub ustawy,
    Prezes Rady Ministrów i członkowie Rady Ministrów – za naruszenie Konstytucji lub ustawy oraz za przestępstwa związane z pełnioną przez nich funkcją,
    prezes NBP – za naruszenie Konstytucji lub ustawy,
    _______________________
    prezes NIK – za naruszenie Konstytucji lub ustawy,
    _______________________
    członkowie KRRiT – za naruszenie Konstytucji lub ustawy,
    kierownicy ministerstw – za naruszenie Konstytucji lub ustawy,
    Naczelny dowódca sił zbrojnych – za naruszenie Konstytucji lub ustawy,
    posłowie i senatorowie – za naruszenie zakazu prowadzenia działalności gospodarczej, która polega na osiąganiu korzyści majątkowych ze Skarbu Państwa oraz za naruszenie zakazu nabywania majątku ze Skarbu Państwa lub samorządu terytorialnego.
    https://pl.wikipedia.org/wiki/Trybunał_Stanu
    _____________________

    I pytanie, nie tylko do Pani: jak to się ma do aktualnej sytuacji prezesa NIK, Mariana Banasia, któremu Prokuratura Krajowa, na wniosek Prokuratury Regionalnej w Białymstoku, zamierza postawić kilkanaście zarzutów?
    https://www.rmf24.pl/raporty/raport-afera-mariana-banasia/fakty/news-prokuratura-bierze-na-celownik-mariana-banasia,nId,5376230#crp_state=1

    Wynika z powyższego, że jednak sprawca czynów zabronionych podlega orzecznictwu polskich sądów (?). Czy mamy rozumieć, że podlega tylko wtedy, jeśli walka toczy w łonie reżimowej, rządzącej, grupy przestępczej?

    Wydaje się, że opisane w tekście zawiadomienia do Prokuratury Rejonowej w/s przestępstw Morawieckiego i Niedzielskiego winny zostać opatrzone zarzutami przez Prokuraturę Rejonową i przekazane do Prokuratury Krajowej, a Prokurator Generalny winien wystąpić do marszałka Sejmu o zgodę na pociągnięcie ich do odpowiedzialności, ponieważ zwykły obywatel nie ma uprawnień do sądowego pozwu przeciw władzy, którą niby sam wybiera.

    Polubione przez 1 osoba

   • AgnieszkaS

    Panie Dariuszu,

    Ogólnie, pod względem prawnym, przyznaję rację osobie @Alek. Poza tym, nie jestem nawet pewna czy jakiekolwiek przestępstwo miało miejsce.
    Skąd Pan Zimiński zna treść poufnych (jak sam określił) dokumentów? W moim odczuciu, skoro są one poufne, to ich zawartość jest tylko znana premierowi i członkom Rady Ministrów.

    Dodatkowo, nie podobają mi się sformułowanie „żydowscy bandyci”, „żydowski reżim”, tudzież inne. Gdyby w Polsce rządził jakiś reżim, a nie wybrany przez społeczeństwo na sposób demokratyczny rząd, to obawiam się, że ta strona już by dawno nie istniała, a Panowie musieliby natychmiast zaprzestać obrażania reżimu – gdyby ów reżim oczywiście był na tyle cywilizowany aby dać Panom jeszcze jedną szansę.

    Tak to widzę z mojej odległości geograficznej i kulturowej.

    Pozdrawiam.

    Polubienie

   • paziem

    Gdzie pani wyczytała, że ja, Paweł Ziemiński, znam treść „poufnych dokumentów” rządu, co ponoć sam potwierdziłem ?

    Polubienie

   • AgnieszkaS

    Przepraszam za błąd w poprzednim wpisie. Miało być: Skąd Pan Ziemiński…

    Polubienie

   • AgnieszkaS

    „I pytanie, nie tylko do Pani: jak to się ma do aktualnej sytuacji prezesa NIK, Mariana Banasia, któremu Prokuratura Krajowa, na wniosek Prokuratury Regionalnej w Białymstoku, zamierza postawić kilkanaście zarzutów?” /Dariusz Kosiur/

    Wyjaśnienie znalazłam tutaj:
    „Podejmowane przez Prezesa jednoosobowo decyzje zarówno o charakterze wewnętrznym, jak i zewnętrznym nie podlegają w zasadzie kontroli innych organów państwa. W okresie 6-letniej kadencji jest praktycznie nieodwoływalny, co może wytwarzać u osób pełniących tę funkcję poczucie nadmiernej pewności w działaniu i przekonanie o bezkarności za podejmowane decyzje. Taki stan prowadzić może do wykorzystywania aktualnie silnej pozycji w państwie dla celów osobistych, a nawet do nieprzestrzegania prawa, w tym także do naruszania przepisów prawa karnego3[…] Czy zatem immunitet przysługujący Prezesowi stanowi barierę uniemożliwiającą ściganie go w związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa, czy też jest niezbędną tarczą ochronną umożliwiającą nieskrępowane i niezależne wykonywanie przez niego funkcji szefa najważniejszej w państwie instytucji kontrolnej? Powyższe pytania stały się bardzo aktualne w związku z uchwaleniem przez Sejm w dniu 18 marca 2016 r. ustawy o zmianie ustawy o Rzeczniku Praw Obywatelskich oraz niektórych innych ustaw7 w której wprowadzono jednolitą procedurę uchylania immunitetu przez Sejm, nie tylko Prezesowi NIK, ale także Rzecznikowi Praw Obywatelskich, Rzecznikowi Praw Dziecka, Generalnemu Inspektorowi Ochrony Danych Osobowych, Prezesowi Instytutu Pamięci Narodowej oraz posłom i senatorom.”

    Click to access art_Cichosz_2017_1.pdf

    Polubienie

   • AgnieszkaS

    Nie wiem co się dzieje ze stroną WPS. Nie miałam zamiaru wklejać całego tekstu pdf, tylko adres, a mimo wszystko sam się wkleił. Poza tym widzę adresy i imiona innych korzystających ze strony osób, w danym momencie logujących. Przed chwilą Andrzej. Strona nie jest bezpieczna.

    Polubienie

   • AgnieszkaS

    Gdzie pani wyczytała, że ja, Paweł Ziemiński, znam treść „poufnych dokumentów” rządu, co ponoć sam potwierdziłem ? /Paweł Ziemiński/

    Tutaj, pod podanym w notce linkiem:

    „Stronę polską na ww. szczycie reprezentował Pan Mateusz Morawiecki. Przed tym wydarzeniem Rada Ministrów w konsultacjach międzyresortowych ustaliła taktykę negocjacyjną, co znalazło odzwierciedlenie w licznych poufnych rządowych dokumentach w tym stenogramach z posiedzeń rządu. Należy zakładać, że Rada Ministrów podjęła w tej sprawie uchwałę. Uchwała ta określała taktykę negocjacji, warunki brzegowe co zobowiązywało Pana Mateusza Morawieckiego do przestrzegania postanowień ustalonych przez Radę Ministrów. Ze względu na tajny status ww. uchwały oraz poufność ww. dokumentów zgłaszający nie załącza ich do pisma.” /Zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez M.Morawieckiego/

    Polubienie

   • paziem

    Z tresci mojego zawiadomienia w dalszym ciągu nie wynika, że ja znam treść poufnych dokmentow i strategię negocjacji. Ja zakladam jedynie,że takie dokumenty w postaci stenogramów rozmow musza istniec, gdyz to jest rada ministrów, a nie spotkanie grupy mafijnejlub rodziny Rothschildòw. Zakladam także, że profesjonaliści przyjmują jakąs strategię negocjacyjną, co robi się nawet pr?y mniejszych projektów niz takie wielomiliardowe i do tego o statusie państwowym. Sprawa zbadania tego czy moje zalożenia byly sluszne należą juz do właściwych służb. A zatem pi. Agnieszko prosze o inny zestaw pytan i zaniecha ie wciagania mnie w bezplodne rozmowy.

    Polubienie

   • „Nie wiem co się dzieje ze stroną WPS. (…) Strona nie jest bezpieczna.”
    ___________________________________________________________________________

    @ AgnieszkaS

    Tak aktualnie funkcjonują strony WordPress. Sposób blogowania i komentowania ulega ciągłym modyfikacjom – niestety na gorsze. WordPress jest własnością amerykańską i znajduje się na serwerze amerykańskim. A czy strona jest bezpieczna? – Jest tak samo bezpieczna jak podobne strony znajdujące się na amerykańskich serwerach.
    Strona miała natomiast tę zaletę, że dzielne spec. służby IIIRP brały nas za podmiot amerykański i być może do dzisiaj nie mają dostatecznej pewności. – DK

    Polubienie

   • Dodatkowo, nie podobają mi się sformułowanie „żydowscy bandyci”, „żydowski reżim”, tudzież inne.
    ________________________________

    @ AgnieszkaS

    Oczywiście każdy lubi to, co mu się podoba, jednakowoż świadczy to o poziomie wiedzy n/t stosunków polsko-żydowskich, a ta chyba nie jest Pani mocną stroną. Proponuję zatem maleńki wtręt w temacie wspomnianych stosunków, który jest wielce charakterystyczny dla sytuacji politycznej IIIRP:
    Odwołać szefa KL Auschwitz Muzeum, P.Cywińskiego – https://wiernipolsce1.wordpress.com/2020/06/20/odwolac-szefa-kl-auschwitz-muzeum-p-cywinskiego/

    Polubione przez 2 ludzi

   • AgnieszkaS

    Ja zakladam jedynie,że takie dokumenty w postaci stenogramów rozmow musza istniec, /paziem/

    Z tego wynika logiczny wniosek, że Pańskie „Zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez M.Morawieckiego” zwierało jedynie przypuszczenia i domysły, natomiast brak w nim było faktów.

    Polubienie

   • AgnieszkaS

    Panie Dariuszu,
    Ja naprawdę nie wiem co się dzieje z tą stroną. Na potwierdzenie moich słów umieszczam dowód. Otóż, w moim wpisie z 26 lipca, 03:32, AgnieszkaS jest podświetlone na niebiesko (link), a moje imię powinno być w kolorze czarnym. Po napisaniu tego komentarza próbowałam trzykrotnie wpisać mój adres internetowy (Email), ale zamiast mojego pojawiał się adres Pawła Ziemińskiego, który w tym samym czasie, jak się domyślam, korzystał ze strony. W końcu miałam wrażenie, że usunęłam adres Pawła Ziemińskiego i wpisałam własny, a więc wysłałam komentarz. Proszę zobaczyć co się stało. Proszę kliknąć na AgnieszkaS na niebiesko. Pisząc inny komentarz widziałam wszystkie dane komentatora Andrzeja. Tym razem opuściłam stronę i wysłałam mój komentarz trochę później.

    Polubienie

 6. Kojak

  Te zdegenerowane gnoje z tej prokuratury nawet nie maja odwagi sie podpisac ! Od kiedy zdaniem tych bydlakow decyzje ,o odmowie sledztwa podejmuje stazysta ! Bezczelnosc tych gnoi juz wyrazanie przypomina hitlerowcow

  Polubione przez 2 ludzi

 7. TALMUDYCZNY, kodeks
  P.R.A.W.N.O – E.T.Y.CZ.N.O,
  M.O.R.A.L.N.Y.

  Polubienie

 8. andrzej

  Rzecz o najgorszym przywódcy Rosji, czyli dorobek Borysa Jelcyna

  Borys Jelcyn był obok Michaiła Gorbaczowa człowiekiem w największym stopniu bezpośrednio odpowiedzialnym za upadek Związku Radzieckiego, a po jego rozwiązaniu sprawował do końca lat 90. funkcję prezydenta Federacji Rosyjskiej. W czasie jego rządów przeprowadzono neoliberalne reformy gospodarcze, na skutek których całkowicie zdementowano resztki socjalizmu w kraju i zaszła pełna restauracja kapitalizmu, z socjalistycznej gospodarki planowej przekształcono Rosję w kapitalistyczną gospodarkę rynkową. Dokonano wielkiej prywatyzacji, wyprzedając za bezcen własność państwową, zliberalizowano ceny i handel zagraniczny, a Rosjan pozostawiono na łaskę nieokiełznanych mechanizmów rynkowych. Alkoholik ten figuruje w kanonie największych bohaterów wszelkiej maści liberałów i nie tylko – zasadniczo to cała narracja Zachodu i byłych państw socjalistycznych pragnie postawić go w dobrym świetle, jednakże idzie to jeszcze dalej – w putinowskiej Rosji to postać kreowana wręcz na bohatera. Jednakże bilans jego prezydentury był po prostu TRAGICZNY. Co należy konkretnie do skutków reform Jelcyna i Gajdara (rosyjskiego Balcerowicza)?

  Przemiany ekonomiczne, jakie nastąpiły, nie tylko nie zapewniły państwu szybkiego rozwoju, nie dały mu nawet choćby wolnego rozwoju, ale wręcz cofnęły go i to całkiem sporo.

  – Produkcja przemysłowa Rosji w 1999 roku stanowiła 52 % tej z 1991 roku (w 2018 roku poziom sprzed 27 lat dalej nie został osiągnięty),
  – Indeks przemysłu wytwórczego Rosji w 1999 wynosił niecałą połowę poziomu z 1991 (w 2009 było to 70%),
  – Produkcja stali zmalała z 78 mln t w 1991 do 59 mln t w 2000 (w 2017 było to 71 mln t),
  – W 1999 roku w Federacji Rosyjskiej produkowano 30% tyle maszyn i urządzeń, ile w 1991 (w 2010 było to 50%),
  – Produkcja sprzętu elektrycznego, elektronicznego i optycznego w 1999 roku stanowiła mniej niż 40% tej z 1991 (przy dynamicznym rozwoju tamtej branży w owym okresie),
  – Produkcja chemiczna Rosji w 2000 roku stanowiła 70 % tej sprzed 9 laty (w 2011 roku dalej nie było to 100%),
  – Produkcja nawozów mineralnych zmalała z 12 mln t w 1991 do 10 mln t w 1998,
  – Produkcja artykułów spożywczych i tytoniu w 1999 stanowiła 55 % tej z 1991 (w 2012 dalej wynosiła mniej niż w 1991),
  – Produkcja energii elektrycznej w 1992 wynosiła 1000 kWh, w 1999 – 850 kWh,
  (poziom z 1991 osiągnięto dopiero w 2006),
  – W okresie 1990-99 pogłowie bydła zmniejszyło się z 45,3 do 17,3 mln, trzody chlewnej z 27,1 do 9,5 mln.,
  – Produkcja zbóż w latach 1990-1999 spadła z 113,5 do 47,8 mln ton, mleka z 41,4 do 15,8 mln ton; powierzchnia użytków rolnych zmniejszyła się z 202,4 do 152,7 mln ha, zasiewów z 112,1 do 73,0 mln ha.

  PKB Rosji w 1991 wynosiło 518 mld USD, w 1999 – 195,9 mld USD (spadek 2,6 krotny). W Związku Radzieckim zjawisko bezrobocia nie występowało, w 1999 jego stopa w Rosji osiągnęła 13%.
  Oprócz tego płace realne spadły z 410 rubli w 1990 do 168 rubli w 2000 (spadek 2,4 krotny), a do wspomnień Rosjan z tamtego okresu należy masowe, notoryczne i wielomiesięczne niewypłacanie wynagrodzeń. Rosyjskie społeczeństwo dosłownie pozbawiono czegoś tak podstawowego i naturalnego prawa jak otrzymanie zapłaty za swoją pracę.

  Więcej na: https://odrodzenie.fr/2021/06/13/rzecz-o-najgorszym-przywodcy-rosji-czyli-dorobek-borysa-jelcyna/

  Polubienie

 9. Pingback: Rządzą nami syjonistyczni bandyci bez skrupułów cz.4 — WIERNI POLSCE SUWERENNEJ – komp13

 10. andrzej

  ALARM I STOPNIA: LICZBY ZGONÓW POSZCZEPIENNYCH SĄ PONAD 8 RAZY WIĘKSZE OD LICZB ZGONÓW Z POWODU COVID, ALE TO DOPIERO POCZĄTEK !!!

  „LEK” „SZCZEPIONKI” 8 razy bardziej śmiertelny od samej CHOROBY COVID-19, ale to dopiero początek !!!

  Zgony po szczepieniach w Polsce

  Tekst pani profesor Marii Majewskiej potwierdza najgorsze przewidywania: mordują nas szczepionkami!

  8 razy więcej ludzi umiera po szczepieniach na kowida niż z powodu samego kowida!

  A to dopiero początek „tańca śmierci”

  Liczby zgonów poszczepiennych Covid są – ponad osiem razy większe od liczb zgonów z powodu choroby.

  Prof.Maria Majewska nonnocere3@gmail.com 24.5.21

  Stale rośnie pokłosie ofiar covidowych szczepień.

  Do europejskiej bazy Vigiaccess do 24.5.21 zgłoszono 862’301 powikłań i 5277 zgony po tych szczepieniach, z czego ok. 63% przypada na Europę.

  Do amerykańskiej bazy VAERS zgłoszono 227’805 powikłań i 4201 zgonów, z czego 97% przypada na USA.

  Łącznie w Europie i USA zgłoszono ok. 770’000 powikłań, ok. 7200 zgonów po szczepieniach covid. Ponieważ zgłaszanych jest zaledwie ok 1% wszystkich przypadków, to powyższe liczby pomnożone przez 100 dadzą ponad 77 milionów powikłań i ok. 720’000 prawdopodobnych zgonów po szczepieniach covid w Europie i USA.

  Wg oficjalnych danych do 17.5.21 na covid zmarło w Europie 1’096’834 osób, a w USA – 590’000. Łącznie ok. 1,7 miliona ludzi. Wiadomo, że są to liczby sztucznie zawyżone, gdyż niezależne audyty dowiodły, że tylko ok. 5% z tych osób zmarło z powodu covid, a pozostałe na inne choroby towarzyszące. Czyli na covid zmarło w Europie i USA prawdopodobnie ok. 85 000 osób.

  Zestawienie liczb śmiertelnych ofiar choroby covid-19 z liczbami ofiar szczepionek na covid pokazuje, iż liczby zgonów poszczepiennych są ponad 8 razy większe od liczb zgonów z powodu choroby.

  Czyli nie można mieć już złudzeń odnośnie bezpieczeństwa szczepionek na covid-19.

  Dane wskazują, że zabijają one więcej ludzi niż sama choroba, więc należy je uznać za ludobójczą broń biologiczną.

  O niezwykłej toksyczności tych szczepionek świadczy też fakt, że w ciągu niecałych 5 miesięcy zabiły one w USA wielokrotnie więcej ludzi niż wszystkie pozostałe szczepionki w innych latach (VAERS). I należy oczekiwać, że na przestrzeni kilku miesięcy do kilku lat, liczby ofiar poszczepiennych się zwielokrotnią.

  W poniższych tabelkach zestawione są dane zgłoszonych do VAERS powikłań i zgonów po szczepieniach na covid w różnych grupach wiekowych. [Nie potrafię umieścić, o detale proszę pisać do prof. Majewskiej MD]

  Widzimy, że szczepionki te, nielegalnie podaje się już dzieciom, nawet niemowlętom, okaleczając je i zabijając.

  Plany polskiego rządu, żeby wstrzykiwać te preparaty szkolnym dzieciom, które praktycznie nie chorują na covid, należy uznać więc za zbrodnicze.

  Polskie MZ ma obowiązek znać światowe dane dotyczące wielkiej toksyczności tych szczepionek.

  Więcej na: http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2021/07/alarm-i-stopnia-liczby-zgonow-poszczepiennych-sa-ponad-8-razy-wieksze-od-liczb-zgonow-z-powodu-covid-ale-to-dopiero-poczatek/

  Polubienie

 11. dyl

  //Dodatkowo, nie podobają mi się sformułowanie „żydowscy bandyci”, „żydowski reżim”, tudzież inne. Gdyby w Polsce rządził jakiś reżim, a nie wybrany przez społeczeństwo na sposób demokratyczny rząd, to obawiam się, że ta strona już by dawno nie istniała (…) //

  Dokładnie. Nie sposób się z tym nie zgodzić.

  Proponuję więcej jeździć po kraju i wnikliwiej przyglądać się zachowaniu dzisiejszych Polaków.
  Przecież to, po tej ponad 30 lat trwającej niezbędnej „przyuczce”, Polacy stali się być większymi Żydami niż sami Żydzi…
  Pamiętam, że pan Marek Głogoczowski miał się w ten sposób wyrazić nt. Amerykańców w latach 70 XX wieku, podczas swego tam pobytu.
  A ja tę celną uwagę ekstrapoluję sobie teraz na mych umiłowanych rodaków, prześcigających się w byciu wzorcowym Żydem

  Polubione przez 1 osoba

  • AgnieszkaS

   @dyl
   Przecież to, po tej ponad 30 lat trwającej niezbędnej „przyuczce”, Polacy stali się być większymi Żydami niż sami Żydzi…
   ________

   Jest to wyjątkowo trafne podsumowanie. Zgadzam się z nim w stu procentach.

   Polubienie

 12. Mirosław

  Panie Dyl
  Chyba, że ma pan na myśli tych, którzy biegają szczepić się, jak ze stacją?
  Z tego co wiem, to pan także popiera żydowskie gówna. To gdzie panu oceniać Polaków.

  A pani AgnieszkaS już dawno wybrała żydowski folwark jako raj, a teraz zdala musztruje rodaków.
  Wstydźcie się.

  Polubienie

  • dyl

   Nie Panie, nie tych.
   Te jak dla mnie nadprogramowe szczepienia, to jest ich prywatna sprawa. Na pewno krzywdy im nie wyrządzą.

   Mam tu wyłącznie na myśli metamorfozę mentalności zdecydowanej większości Polków, szczególnie tych znających czasy PRL-u, która teraz przesadnie wyrażana jest w czczeniu Świętej Trójcy:
   T-P-D (technika – pieniądz – dupa).
   (To jest równie trafne spostrzeżenie autorstwa pana M. Głogoczowskiego.)
   I tego rodzaju zachowania rodaków miałem ostatnio doskonałą okazję zaobserwować, doświadczyć na sobie samym, choćby w czasie rowerowej wycieczki z nad morza w Bieszczady.

   Co ciekawe, to już K. Marks zauważył w swym polemicznym eseju pt. „W kwestii żydowskiej” z 1844 roku, że Żydzi możliwie najlepiej wyemancypują się na sposób żydowski, jeśli społeczeństwo w którym żyją, stanie się przynajmniej w połowie „żydowskie”.

   Polubienie

 13. Mirosław

  Panie Dyl, miało być ze sraczką w miejsce ze stacją.
  Czeski błąd. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  Polubienie

 14. paziem

  Interesująca dyskusja o szczepieniach w Rosji i ” eksperymentach medycznych” pod hasłem szczepień przeciwko Covid-19

  Polubienie

 15. Polecam audio z „jaskiem z toronto” na stronie:

  ======================
  jasiek z toronto

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.