Nie o to chodzi by złapać króliczka, ale by gonić go

 Lider AgroUnii, Michał Kołodziejczak podczas protestu w Rękoraju (woj. łódzkie) – 08.2021

A kto będzie gonił króliczka? No, oczywiście nasz dzielny lider AgroUnii, Michał Kołodziejczak i nabici przez niego w butelkę rolnicy.

Kołodziejczak jest nawet gotów umierać, nie za króliczka, ale w obronie niszczonego przez władze IIIRP rolnictwa – tak twierdzi. W żydo-mediach nazywają już Kołodziejczaka „nowym Lepperem”. Liderowi AgroUnii nie grozi jednak to, że jak Lepper powiesi się stojąc na podłodze. Dlaczego? Ano dlatego, że został przygotowany przez służby żydowskiego reżimu IIIRP celem kanalizowania i kontrolowania rolniczych protestów. Powiesi się tylko wtedy, gdy uwolni się z żydo-reżimowej smyczy i politycznie usamodzielni. A teraz zorganizuje protest przeciw każdej władzy, obojętnie, czy rządzą PiS-dzielcy, czy ponownie władzę przejmą PO-paprańcy. Żydowski reżim dmucha na zimne i tak jak skanalizował w Polsce ruch narodowy zakładając mu żydowską czapkę, dokładnie tak samo kanalizuje niezadowolenie rolników. Oczywiście Kołodziejczak nie jest Żydem, uchowaj Boże, ma gębę typowego wieśniaka – muszę przyznać, że żydowski reżim IIIRP dorobił się całkiem zdolnych wizażystów.

Dramat niszczenia polskiego rolnictwa przez żydowski kapitalizm i przez bandycki żydowski reżim IIIRP, wysługujący się syjonistycznemu Zachodowi, jest jednak autentyczny. Aktualne protesty rolników są spowodowane odmową zakupu trzody chlewnej przez zakłady mięsne należące w zdecydowanej większości do kapitału zagranicznego – powód: ASF (afrykański pomór świń) -, które kupują trzodę chlewną np. w NRF.

 Występowanie afrykańskiego pomoru świń od 1 stycznia 2018 do 22 września 2018 roku. Kółka – świnie domowe, trójkąty – dziki.

Właściwie mapa wyjaśnia cały problem: zachodni żydowski kapitalizm zamierza zlikwidować rolnictwo w państwach słowiańskich oczywiście w ścisłej współpracy z miejscowymi żydowskimi reżimami.

Dokładniej, na czym polega problem z ASF, wyjaśnił sekretarz stanu w ministerstwie rolnictwa, Szymon Giżyński –  https://www.cenyrolnicze.pl/wiadomosci/asf/14784-asf-to-znakomity-biznes-obliczony-na-miliardowe-zyski 

__________________

A tak pisałem o Kołodziejczaku trzy lata temu, w 2018r. – https://wiernipolsce1.wordpress.com/2018/08/07/cwany-zydo-rezim-chce-ograc-rolnikow/

Po lewej Michał Kołodziejczak jako radny gminy Błaszki, a po prawej już prawie jako przywódca rolników

Cóż za metamorfoza, schludna, miła, gęba radnego z unijnego obozu gminnego samorządu (startował z PiS) i niedogolony, ze zmierzwioną czupryną, ale z aparatem prostującym zęby dolnej szczęki, lider chłopskich protestów. Ciekawe, czy jeszcze student, czy już absolwent, szkoły liderów, a może tylko na szkoleniu służb żydo-reżimu? Tak żydowski reżim lansuje M.Kołodziejczaka na chłopskiego przywódcę. Syjonistyczny reżim zdaje sobie sprawę, że rolnicy, jedyni polscy właściciele środków produkcji, gdyby się zorganizowali w polityczny chłopski, narodowy ruch, mogliby skutecznie zagrozić żydo-reżimowej władzy.

Dariusz Kosiur

________________

11 Komentarzy

Filed under Polityka

11 responses to “Nie o to chodzi by złapać króliczka, ale by gonić go

 1. Jonas2

  Jeśli są problemy to zgłosić się do Islamu lub Chin, rozwiązuje każdy problem szybko.
  A tak w kółko powtarzanie straiki demonstracje wybory które cofają kraj.
  Rewolucje wojny powstania,zsyłki obozy kz, z wrogiem się nie dyskutuje dopiero jak się nawróci,
  masoni targowice itd co komu dały począwszy od sprowadzanie krzyżaków danie gościny Prusakom i wygnanym z Hiszpanii wybranym kto to organizował?.
  Spytać Bobole, Kościuszko Sikorskiego Popiełuszki, Lepper itp. Cis by doradzili.
  Teraz jest za późno trzeba droga inna iść nie eksperymentować

  Polubienie

 2. AgnieszkaS

  Czy to jest personalna nienawiść do Kołodziejczaka?

  Michał Kołodziejczak na filmiku z 4 sierpnia, 2021j:

  Polubione przez 1 osoba

 3. paziem

  Kołodziejczak to całkowita wydmuszka prowadzona przez służby na krótkim łańcuchu. Nagłaśniana, gdy jest potrzeba ( spowodować wyborczy zamęt, spacyfikować wrzenie na niszczonej systematycznie wsi, ogłupić naiwnych młodych polskich patriotów).
  Jeśli wieś polska nie potrafi pozbyć się takiej kanalii i pasożyta, to świadczy jedynie o dezorientacji i braku organizacji rolniczej o dojrzałym programie i sprawdzonych kadrach. Niestety środowisko rolnicze jest wyjątkowo łatwowierne, a także łatwe do kupienia za obietnice ” ekonomiczne” oraz szantażowane ( dotyczy to zadłużonych rolników) przez finansowo- polityczna mafię oraz zagraniczne grupy biznesowe, które rozgrywają polski rynek rolny oraz przetwórstwo rolno-spożywcze.
  Kanalię i prowokatora Kołodziejczaka należy demaskować ( choć to już dawno zostało zrobione) i zwalczać na pniu.

  Po śmierci Andrzeja Prochonia ( rzeczywistego i autentycznego działacza chłopskiego z województwa łódzkiego, a po zamordowaniu A.Leppera krótko przewodniczącego Samoobrony)- kanalia Kołodziejczak czuje sie bezkarna na terenie działania Andrzeja. Gdyby A. Prochoń żył to na pewno hucpa w Rękoraju ( wsi niemal sąsiedzkiej z Kafarem, wsią w której mieszkał Andrzej) nie doszłaby do skutku. Andrzej w swojej prostolininosci tez początkowo dał się zwieść ” młodemu działaczowi chłopskiemu”, ale m.in. po wielu moich ostrzeżeniach przejrzał na oczy, i sam się przekonał pod koniec swojego życia , że ma do czynienia z prowokatorem i gnidą jaką jest Kołodziejczak.

  Kiedy polska wieś przejrzy na oczy i pozbędzie się fałszywych ” przyjaciół” z PiS i przez niego manipulowanych marionetek jak Kuropatwiński a teraz Kołodziejczak. A jest ich jeszcze kilku dyżurnych na rożne potrzeby, m.in. Sławomir Izdebski- kolejny funkcyjny ” działacz chłopski”.

  Polubione przez 1 osoba

 4. Dlaczego SZLACHETNI ludzie,
  tak szybko odchodza?.
  Czesc Jego pamieci.

  Polubienie

 5. #Prawda#Zgo#da#Nowoczesna#Wiosna…” nowy projekt polityczny” https://wiernipolsce1.wordpress.com/2019/07/29/prawdazgodanowoczesnawiosna-nowy-projekt-polityczny/

  Poniżej fragment artykułu #Prawda#Zgo#da#Nowoczesna#Wiosna…” nowy projekt polityczny”


  Tak jak M.Wachowski nie odstępował na krok L.Wałęsy, tak J.Pająk jak cień towarzyszy M.Kołodziejczakowi.

  I każdy ze wspomnianych tandemów miał i ma w bliskim kręgu swego lewicowego proroka. „Wrażliwego społecznie” J.Kuronia zastępuje teraz, jak usłyszeliśmy z ust lidera Zgody, współczesny „lewicowy wrażliwiec”, J.Śpiewak – (także Żyd).

  Polubienie

 6. Michał kontra Mateusz – „pies psu ogona nie urwie”
  .

  .
  Najlepszy fragment od 1,55 min.

  Polubienie

 7. „Drugi” Lepper, bral udzial
  w Jaworowicz programie,
  jako ekspert.
  Czy ktos wie,skad sie wzial?.

  Polubienie

 8. Żydowskie media pompują Kołodziejczaka:

  AgroUnia chce być partią polityczną. Michał Kołodziejczak: Reprezentujemy nie tylko rolników
  https://wydarzenia.interia.pl/polska/news-agrounia-chce-byc-partia-polityczna-michal-kolodziejczak-rep,nId,5413752

  Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.