Zwyciężyła demokracja spedalonego Zachodu

Niezależność mediów IIIŻydo-RP/Polin obroniona

KRRiT zdecydowała: TVN24 dostanie koncesję na 10 lat

I tak oto wielki rejwach PiS-dzielców i PO-paprańców o wolności i niezależności powszechnych żydo-mediów został zakończony. Wystarczył jeden telefon z ambasady strategicznego sojusznika, najpotężniejszego na Ziemi krzewiciela demokracji spedalonego Zachodu, żeby wolność mediów w IIIŻydo-RP/Polin uratować i zachować.

(Nie wiem tylko czemu rzeczownik PiS-dzielcy wielu kojarzy się nieprzyzwoicie erotycznie, tak jak pewnemu żołnierzowi z angielskiego dowcipu wszystko kojarzyło się z d… Tymczasem rzeczownik PiS-dzielcy to zapożyczenie formy gramatycznej od jakże pięknego rzeczownika spół-dzielcy.)

I będzie jak było, do czego w IIIŻydo-RP/Polin już przywykliśmy, czyli demokratycznie, niezależnie i wolnościowo i Polakatolik w spokoju i z dobrą nadzieją będzie mógł wypatrywać swojego zbawienia. A czyż nie o to w końcu idzie – ? Niczego więcej przecież nie trzeba do prawdziwego szczęścia.

IIIŻydo-RP/Polin, jak rzadko która demokracja Zachodu, może nawet pochwalić się niemal symbolicznym pluralizmem i wolnością mediów. A najlepszym przykładem tego medialnego symbolizmu są bracia Jacek i Jarosław Kurscy, jeden od TVP, drugi od gadzinówki Michnika – przeciwne polityczne obozy, ale rodzinna jedność i cel wspólny: zachodnia wolność i demokracja.

Zresztą pochodzą z bardzo patriotycznej rodziny, która od zawsze walczyła z komunizmem i z polskim nacjonalizmem. Ich cioteczny dziadek, rodzony brat babki ze strony matki, Lewis Bernstein Namier, jako doradca brytyjskiego MSZ nawet wyznaczył nam w 1918r. wschodnią granicę, która zaczęła obowiązywać od 1945r. – jak więc widać to rodzina o silnych tradycjach walki o zwycięstwo.

Mam nadzieję, że to kolejne zwycięstwo demokracji spedalonego Zachodu pozwoli Polakatolikom z jeszcze większym zaangażowaniem włączyć się w budowę wspólnego europejskiego domu – Europy konstruowanej na bliskich nam wszystkim wartościach. Przecież do tej budowy zachęcał Polakatolików nie tylko święty JPII, ale i dwóch kolejnych prymasów żydo-katolickiego Kościoła. To nic, że po drodze przyjdzie zmagać się z moralną i kulturową zgnilizną – Polakatolik z grzechem jest przecież obyty, grzech go nie powali. A czyż może być piękniejszy cel, niż niesienie innym zachodnich, europejskich, wartości, a choćby i nawet przy pomocy karabinu, przy pomocy covidowego terrorudobrodziejstwa totalitarnej demokracji i tak przeważają: stajemy się wolni, prawdziwie wolni, wolni od pracy, od własności, … i od zbędnych złudnych marzeń i pragnień wolności – ale za to coraz bliżej jest do zbawienia – najszczytniejszego celu ziemskiej wegetacji Polakatolika.

Dariusz Kosiur

14 Komentarzy

Filed under Polityka

14 responses to “Zwyciężyła demokracja spedalonego Zachodu

 1. Przecież finał tej kolejnej żydowskiej szopki dla durnego goja był oczywisty już na starcie.
  Jeszcze najbardziej lewackie durne goje strajkowały w obronie pejsTVN…

  Żyd ze śmiechu się przewraca.

  Polubienie

 2. kika22

  A NAM WSIO RAWNO!

  Rekordowa liczba zgonów w Polsce w 2020 roku. Najwięcej od II wojny światowej

  https://www.medonet.pl/koronawirus/koronawirus-w-polsce,liczba-zgonow-w-polsce-w-2020-roku–najwiecej-od-ii-wojny-swiatowej,artykul,28238714.html

  CZY W TYM ROKU, ZOSTANIE POBITY KOLEJNY REKORD GUINESSA?

  Tragiczne pierwsze półrocze: 30 procent więcej zgonów niż przed rokiem

  https://konkret24.tvn24.pl/polska,108/tragiczne-pierwsze-polrocze-30-procent-wiecej-zgonow-niz-przed-rokiem,1068960.html

  Hej!

  Polubienie

 3. Jak to możliwe, że awangarda spedalonej demokracji IIIŻydo-RP/Polin toleruje poniższy film:

  Kabaret Dudek – Karolkowa

  Co prawda aktorów nie można już poddać seksualnej reedukacji – nie żyją -, ale film należałoby przykładnie zniszczyć, zniszczyć publicznie.

  Dobrze byłoby, gdyby komentujący tu czasami żydo-katolicy pamiętali jednak, że do integracji z Zachodem, z UE, czyli do przyjęcia całej „awangardowej myśli” i ideologii seksualnej Zachodu, nakłaniał nas święty JPII i dwóch kolejnych prymasów, a więc najwyżsi rangą pasterze, zastępcy rabina Jezusa.

  Polubione przez 2 ludzi

  • Edward

   D. Kosiur pedałów w samej Rosji i na Białorusi jest dużo więcej niż w całej Europie. Uczepiłeś się panie tego hasła jak Łukaszenko, którego promujesz tego zboczka:
   https://e-teatr.pl/francja-gerard-depardieu-oskarzony-o-gwalt-i-napasc-seksualna-9139

   Polubienie

   • @ Edward

    „pedałów w samej Rosji i na Białorusi jest dużo więcej niż w całej Europie.”

    Ciekawe. Doświadczył tego Komentator osobiście?
    Komentatorze, nie rozumiecie. Nie można mieć pretensji do garbatego, że garbaty, ani do pedała, że pedał. Natomiast należy piętnować wszelką promocję moralnej zgnilizny, którą programowo lansuje zachodnia demokracja.

    A propos G.Depardieu – nie znam sprawy, zresztą nie interesuje mnie życie osobiste G.Depardieu.
    Mogę natomiast zagwarantować Komentatorowi sądową sprawę o napaść seksualną, jeśli zdecyduje się ze mną spotkać – żaden problem. Nawiasem mówiąc, potrafi to już młodzież szkolna względem swoich nauczycieli.

    Polubione przez 2 ludzi

 4. Edward

  D.Kosiur.
  A propos G.Depardieu – nie znam sprawy, zresztą nie interesuje mnie życie osobiste G.Depardieu.
  Mogę natomiast zagwarantować Komentatorowi sądową sprawę o napaść seksualną, jeśli zdecyduje się ze mną spotkać – żaden problem. Nawiasem mówiąc, potrafi to już młodzież szkolna względem swoich nauczycieli.
  ——————————–
  Tutaj pana D. Kosiura nie rozumiem bo z jednej strony nie ma dnia, aby pan nie aplauzował Łukaszence, a z drugiej strony nic nie chce pan wiedzieć o najbliższych przyjaciołach prezydenta Białorusi. Przecież było zawsze tak, że przyjaciele moich przyjaciół są moimi przyjaciółmi. Wspaniały aktor kumpel Łukaszenki, któremu to Łukaszenka dawał marchewkę i kapustę z białoruskiej ziemi a pan nic nie chce wiedzieć i nie interesuje pana zboczek Depardieu i jego wybryki?
  Napaść seksualna?
  Panie Dariuszu naprawdę za wszystkie skarby świata nie chciał bym mieć z panem okoliczności także jaka tam napaść seksualna. Wolę kobiety a i nana na neonie24 pisała, ze pan ma żonę lekarkę.

  Polubienie

  • @ Edward

   To wstyd, żeby dorosły chłop wypisywał takie durnoty o siedemdziesięcioletnim facecie, który ponoć dokonuje napadu z ch… w ręku i to aż dwukrotnie.
   Tym oskarżeniem G.Depardieu został ukarany przez spedaloną demokrację Zachodu za pozytywne opinie o Białorusi i o A.Łukaszenko.

   Tak samo w 2011r. został potraktowany Żyd z Francji, Dominique Strauss-Kahn, ponieważ jako dyrektor MFW domagał się audytu złota zdeponowanego przez MFW w żydowskim FED.

   Polubione przez 1 osoba

   • Edward

    Oczywiście Kahn ofiara żydów i Depardieu to samo bo jak oni się na nich chcieli zemścić po prostu szok. Jakoś nikogo nie zgwałcił i żyd się na nim nie mścił drugi amant zachodni i dobry przyjaciel Łukaszenki, który przebywał na jego ranczo Steven Seagal. Natomiast jaki ten Kennedy był antyżydowski i musiał dostać kulkę bo chciał ukrócić FED tylko jakoś wcześniej ten cudowny przyszły prezio przed wyborami spotykał się z wszystkimi bonzami mafijnymi w najbardziej luksusowych lokalach w USA i każdej nocy potrafił obrócić 20 luksusowych prostytutek podsyłanych mu przez mafię, ale i mafia potrafiła pokazać swój pazur gdy nie dopełnił zobowiązań obalenia Castro, gdy mafia dla klanu Kennedy swoje zrobiła i dosypała mu nieco głosów aby wygrał Kennedy wybory.

    Polubienie

 5. Edward

  @Nie można mieć pretensji do garbatego, że garbaty, ani do pedała, że pedał. Natomiast należy piętnować wszelką promocję moralnej zgnilizny, którą programowo lansuje zachodnia demokracja.
  ————————–
  Panie Dariuszu Kosiur ma pan jakiś kryzys twórczy. U nas w Polsce w kraju UE się pedalstwo promuje?
  Ziobro czy Jaki za takie oskarżenia by zesłali pana do Kiejkut Starych od razu. W naszym kraju tęczowych się do więzień wsadza mając do tego słabe podstawy np. sprawa Margota, a sukienkowi, których pan nie cierpi chcą LGBT topić w Oceanie i tutaj pan powinien bić sukienkom brawa.
  Zobaczy pan ambasador Izraela na spędzie LGBT z kolorami tęczy i krzyczy pan, że w Polsce PiS promuje tęczowych. Panie Dariuszu do kogo ta mowa. Pan myśli, że mało jest w Rosji czy na Białorusi facetów z pipką jak osławiony Klaus Schwab.
  Niech pan poczyta jego książkę zamiast używać ciągle słowa spedalona. Na zdrowie panu wyjdzie i zauważy pan, że Schwab nie jest głupi chłop mimo, że z pipką.
  https://www.osmpower.pl/czwarta-rewolucja-przemyslowa-schwab-klaus

  Polubienie

 6. andrzej

  Francja w dniu 26.09.2021 r.:

  Polubienie

 7. andrzej

  Francja, Paryż w dniu 25.09.2021 r.

  Widać, że policjanci idą razem ludźmi:

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.