KOVID – OPERACJA WOJSKOWA USA I NATO

Koronawirus_usa

Od przyjaciół z Bułgarii otrzymałem tekst przedstawiający ciekawy punk widzenia na globalny projekt o kryptonimie „K” – jak COVID.

Jutro będę dalej rozwijała wątek, a na tym etapie doszłam do wniosku, który może być dla was oczywisty, ale potrzebowałam potwierdzenia moich hipotez.

Tak więc szczepionki w Sanofi, Novavax, Pfizer i Johnson & Johnson są wspólnym opracowaniem CIA, Departamentu Obrony USA, Departamentu Bezpieczeństwa Wewnętrznego (DHS), HHS (Ministerstwo Zdrowia i Polityki Socjalnej – poprzez lobbystów), Konsorcjum Obrony Medycznej (MCDC), Konsorcjum Przedsiębiorstw Technologii Medycznych (MTEC), Analytic Services Inc. (ANSER) – główny sponsor operacji ” Dark Winter” (symulacja ataków bioterrorystycznych, przeprowadzona w dniach 22-23 czerwca 2001 r.) oraz lider w promowaniu i wykorzystywaniu oprogramowania biometrycznego i rozpoznawania twarzy przez amerykańskie organy ścigania…, oraz kilku innych podobnych struktur współuczestniczących w tzw. operacja „Warp Speed”.

Jest informacja o tej operacji i nie znajdziesz w niej nic złego. Za kurtyną „walki z K” kryje się jednak oszustwo, chciwość, lobbing… – nasze znane ultrakapitalistyczne „ cuda”. Koszt operacji Warp Speed ​​wynosi 10 miliardów dolarów, a jej zarządzanie i koordynację powierzono firmie Advanced Technology International z Karoliny Południowej, głęboko związanej ze strukturami wojskowymi i wywiadowczymi, mafią farmaceutyczną i Big Tech.

Za jej pośrednictwem podpisano tajne kontrakty o wartości 6 miliardów dolarów na produkcję i dystrybucję szczepionek K, z pominięciem nadzoru regulacyjnego i przejrzystości tradycyjnych federalnych mechanizmów kontraktowo-negocjacyjnych. Oznacza to, że kontrakty przyznane w ramach Operacji Warp Speed ​​prawdopodobnie nie zostaną upublicznione w najbliższej przyszłości, jeśli w ogóle.

Wiele z tych firm, zwłaszcza Johnson & Johnson, brało udział w skandalach związanych ze sprzedażą i marketingiem produktów, o których wiedziały, że są niebezpieczne dla społeczeństwa (nie wspominając o Pfizer).

Tuż przed premierą Warp Speed ​​(wiosna 2020 r.) zaktualizowano ustawę PREP (przyjętą w 2005 r.) zwalniającą ich z odpowiedzialności, zgodnie z którą producenci szczepionek i środków terapeutycznych „nie mogą być pozywani o odszkodowanie”. Architekt tej aktualizacji PREP, lobbysta Robert Kadlec, osobiście podpisuje każdą umowę biznesową zawieraną w imieniu Ministerstwa Zdrowia i Opieki Socjalnej w ramach operacji Warp Speed. Ten sam Kadlec jest lobbystą całej gromady zaangażowanych kierowników wywiadu i obrony, łącznie z niesławną firmą bioprotekcyjną Emergent Biosolutions (producent szczepionki przeciw wąglikowi BioThrax) oraz główny gracz w Warp Speed.

Generalnie nie ma sensu, aby Warp Speed ​​była tajną (dba o drzewa, o nasze życie, nie ). Okazuje się jednak, że jej zakres znacznie przekracza publicznie deklarowane cele. Przypomina to bardziej operację wojskową niż projekt naukowy: jej przywództwo obejmuje ponad 60 członków personelu wojskowego (+ czterech generałów), z których wielu nigdy nie pracowało w opiece zdrowotnej lub opracowywaniu szczepionek. 80% pozostałych uczestników jest zatrudnionych w MON.

Generał porucznik Paul Ostrowski, który kieruje Warp Speed, wyjaśniał, dlaczego wojsko odegrało tak dużą rolę w operacji dzięki „eksperckiemu doświadczeniu w zarządzaniu programami i kontraktowaniu”.
Ale kontrakty są przekierowywane przez tajnych wykonawców, aby uniknąć inspekcji i najwyraźniej nie są udostępniane Ministerstwu Zdrowia – które „zarządza” poza oczami opinii publicznej Speed Warp z pomocą wojska.

prof. Wichra Pawlowa, Bułgarska Akademia Nauk

(tłum. własne – P.Z.)

35 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

35 responses to “KOVID – OPERACJA WOJSKOWA USA I NATO

 1. andrzej

  Może warto „spojrzeć” na niektóre informacje?

  Polubione przez 2 ludzi

  • andrzej

   Moim zdaniem nieco razi termin „sowiecki”, którym używający nawet dobry historyk dezawuuje siebie, ale warto posłuchać i drugiej części.

   „Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło”, jeśli spojrzymy na 123 lata pod zaborami, które, jak się okazuje czynią Polskę wyjątkową w czasie obecnej syjonistycznej zmowy przeciw wolności. Jak się bowiem okazuje, to zdobyte doświadczenia w okresie tamtych na pozór zmarnowanych lat nie poszły na marne.

   Okazuje się, że czasem na owoce potrzeba kilkanaście dekad czekać, kiedy nadarzy się ku temu okazja.

   Zapytany kiedyś Deng Xiaoping, co sądzi o Rewolucji Francuskiej odpowiedział, że jest jeszcze za wcześnie na wysuwanie jakichkolwiek wniosków.

   Może więc przez ten pryzmat warto spojrzeć na okres rozbiorów i ukształtowanych w tamtym okresie charakterów, a ponadto na okres PRL-u, który też osadził wiele pozytywnych cech w Polakach.

   Wystarczy spojrzeć na obecną sytuację, podczas której Polacy będąc pozbawieni własnych ośrodków informacji i zewsząd atakowani syjonistyczną propagandą dają odpór narzucanej przez żydowską oligarchię fałszywej pandemii.

   Polubione przez 1 osoba

 2. andrzej

  Apel do ludzi dobrej woli.

  Proszę o rozpowszechnianie tego apelu gdzie tylko możliwe i w formie, jaką każdy uzna za stosowną. Można cytować całość, lub część, albo stworzyć swój własny. Liczy się tylko jedno: ma dotrzeć do osób i organizacji, które są w mocy postawić przestępców przed sprawiedliwym sądem. Na dzień dzisiejszy adresatami mogą być:

  Stowarzyszenie prawników „Głos wolności”. https://gloswolnosci.pl/
  Polskie Stowarzyszenie Niezależnych Lekarzy i Naukowców. https://psnlin.pl/

  Pierwszą instancją powinna być „Konfederacja Wolność i Niepodległość”, która najwyraźniej nie wie, co trzeba zrobić: Projekty. https://konfederacja.pl/projekty/
  Musimy to zmienić, albo potraktować ich tak samo, jak całą resztę.

  Niektórym wydaje się, że na bezkarność rządzących nie można nic poradzić. To nieprawda. Bandycka solidarność, to solidarność skrajnych egoistów i tchórzy. Nie będą się zbytnio troszczyć o swoich pachołków. Nie możemy się do nich dobrać bezpośrednio, teraz? Dobierzmy się do pionków. Dokładnie tak samo, jak wytrawny szachista rozpracowuje swojego przeciwnika. Najpierw trzeba zrobić wyłom w „obronie”, lub znaleźć w nim lukę. Potem, systematycznie, krok po kroku trzeba ją powiększać aż do uzyskania przewagi, pozwalającej na rozstrzygający atak.

  Tą luką są właśnie szeregowi wykonawcy zbrodni, ich chciwość, tchórzostwo i głupota. Gromadźmy więc wszelkie, nawet najdrobniejsze dowody przestępstw oraz dane ich sprawców. To ustawowy obowiązek każdego obywatela. Upewnijmy się, że prawnicy będą wiedzieli co z nimi zrobić.

  Sprawmy aby szeregowi kolaboranci największych zbrodniarzy zaczęli się bać a wtedy (gdy figury stracą osłonę pionków), grunt zacznie się palić także pod nogami tych na górze.

  Nie czekaj aż ktoś to zrobi za Ciebie. Podaj dalej.

  https://bacologia.wordpress.com/2021/09/28/list-od-spartakusa/#comment-1665

  Polubienie

 3. andrzej

  Fundacja Rockefellera: Usunięto dokument przewidujący lockdown

  Ilaria Bifarini 13 lipiec 2021

  W maju 2010 roku Fundacja Rockefellera, we współpracy z Global Business Network, opublikowała raport “Scenarios for the Future of Technology and International Development”. Aby uświadomić potrzebę nauczenia się patrzenia na przyszłość w inny sposób, w badaniu wykorzystano narzędzie scenariuszy do wyobrażenia sobie i symulacji różnych strategii, które pozwolą lepiej przygotować się na przyszłość lub, co bardziej ambitne, kształtować ją.

  Przedstawiono cztery scenariusze – Lock Step, Clever Together, Hack Attack i Smart Scramble – które zakładają wystąpienie klęsk żywiołowych i innych apokaliptycznych konfiguracji. Pierwszy z nich to scenariusz pandemii, uderzający podobieństwem do ogłoszonej pandemii Covid-19. Nikt wcześniej nie znał słowa lockdown, nikt też nie wyobrażał sobie zamknięcia całej ludności, zdrowej i chorej, bez różnicy, w celach prewencyjnych i na tak długo (sam termin kwarantanna pochodzi od czterdziestu, dni izolacji, którym poddawano chorych na choroby zakaźne).

  Jest to narracja dystopijna, robiąca wrażenie ze względu na swoją proroczą wymowę:

  Więcej na: https://babylonianempire.wordpress.com/2021/10/01/fundacja-rockefellera-usunieto-dokument-przewidujacy-lockdown/amp/

  Polubienie

  • andrzej

   Już wiem dlaczego dopiero teraz pan taki mondry, bo wyczytał gdzie indziej recenzję ad tego wpisu. Gdyby jej nie było, to do teraz byłby pan tak samo wiedzącym jak ja, chociaż staram się sprawdzać informacje.
   No cóż ten się nie myli co nic nie robi, a wpadki przytrafiają się każdemu.
   Mnie różni jedno od pana … pan nie potrafi przyznać się do swojego błędu, a ja natomiast tak. Życzę bycia coraz lepszym recenzentem, bo na redaktora jest jeszcze za wcześnie, bo nie chcieli przyjąć.
   Pan zawsze jest do przodu, choćby z przyjmowaniem dawek, pan po trzeciej, a ja po żadnej, jak widać tutaj też jestem do tyłu. Poz.

   Polubienie

 4. paziem

  Krajowym trollom oraz niewolnikom zza Oceniacznego Łagru USA wstęp wzbroniony na tutejszy portal. Świadomych Polaków z kraju i z zagranicy zawsze serdecznie witamy !

  Polubienie

 5. andrzej

  Czasem trzeba i pośmiać się:

  Polubienie

  • Cupik G.

   Pytanie tylko co to ma wspólnego z głównym tematem notki: KOVID – OPERACJA WOJSKOWA USA I NATO.
   Jeżeli są chętni do czytania żartów można ich mnóstwo znaleźć na różnych portalach, podcastach jak również na youtube. Po co zaśmiecać ten portal głupotami, a potem się dziwicie, że strona z poczytalnością spada na dno morza Czerwonego.

   Polubienie

   • paziem

    Komentatorze @Cupik, mieszkasz nad Morzem Czerwonym, że wiesz, co jest na jego dnie. My tu bardzo wyczuleni na fałszywych ” przyjaciół „.

    Polubienie

 6. andrzej

  Republika Południowej Afryki Zulusi przeciwko obowiązkowym szczepieniom.

  Polubienie

 7. andrzej

  @ Cupik G. inaczej Pietia – troll spod Zamościa.

  A szkoda!
  Bowiem Pietia powinien wiedzieć, że żart, kpina i szyderstwo są znaczącą obroną przed psychopatycznym okupantem.

  Polubienie

 8. MatkaPolka

  Tzw. „szczepionki” mRNA są śmiercionośne – to nie jest szczepionka – to fabryka patogenów.

  Bill Gates mówi otwarcie – chce wymordować 20% populacji właśnie „szczepionkami.
  Ludność świata 7,5 mld : 5 = 1,5 mld – Tyle chce wymordować psychopata i szaleniec Bill Gates i jemu podobni

  Siły finansowe zaangażowane w ludobójstwo szczepionkowe – sponsorowane przez fundacje
  Bill & Melinda Gates Foundation –BMGF
  Wellcome Trust, Rockefeller Foundation, World Economic Forum, World Bank, GAVI, CEPI, COVAX, Find, The Global Fund, Swiss Agency for Therapeutic Products, RKI – Robert Koch Institut,

  Straszne znalezisko dokumentów – nikt nie uwierzy
  https://www.gazetawarszawska.com/index.php/covid19/6567-straszne-znalezisko-dokumentow-nikt-nie-uwierzy

  Przegląd dokumentów
  22.9. Ekskluzywny. Dokument sieciowy

  Click to access Netzwerkanalyse-Corona-Komplex.pdf

  Instytucje promujące depopulacje – zbawienie ludzkości przez ludobójstwo

  MHRA – Medicines & Healthcare products regulatory Agency – Anglia
  European Commission
  WHO Global Preparedness Monitoring Board

  Global Health Hub Germany
  World Health Summit Berlin, Germany

  Rockefeller Foundation
  World Economic Forum (WEF) – DAVOS
  World Bank – Partners
  Event 201
  WGHA -Washington Global Health Alliance
  ONE
  NTI – Nuclear Threat Initiative
  CEPI – Coalition for Epidemic Preparedness Innovations
  CDC –
  WHO

  IT – Tech Giants – Google, Microsoft, Facebook

  FIND – the global alliance for diagnostics
  IFPMA- International Federation of Pharmaceutical Manufacturers & Associations
  Pfizer, Merc, Johnson &Johnson,
  The Global Virome Project
  YGL – Young Global Leaders

  DAPRA
  PENTAGON
  (***)

  Polubienie

 9. MatkaPolka

  ZBAWIENIE PRZEZ SZCZEPINIE – to jakaś nowa religia.

  „Zbawienie ludzkości” przez ludobujstwo szczepionkowe – żydowska logika

  Kościół popiera genetyczne szczepionki – papież dla przykładu się zaszczepił i namawia wiernych do szczepień
  – i mówi szczepionka to „akt miłości”- Papież idzie ręka w rękę ze złoczyńcami

  Papież: szczepienie to akt miłości. Punkty szczepień przed kościołami

  DAVOS in the CATACOMBS: Klaus Schwab’s Secret Vatican Connection

  Polubienie

  • Karamba.

   Bill Gates mówi otwarcie – chce wymordować 20% populacji właśnie „szczepionkami.
   Ludność świata 7,5 mld : 5 = 1,5 mld – Tyle chce wymordować psychopata i szaleniec Bill Gates i jemu podobni
   Odp. Matko Polka ćpasz coś a może maku za dużo do ciasta dodałaś, a może mniej pić ruskiej wódki bo od niej niezłe schizy się dostaje normalnie widzi się na podwórku Lucka Skywakera i Jabbę hi hi.

   Polubienie

   • Emilian58

    Czy ty karamba uważasz że te dane są mocno zaniżone? Jeżeli tak to masz rację! A jeżeli nie to nie kończ na 22 dawce bo dopiero po 25 będziesz zdrów jak ryba! A może nawet zdrowszy i owszem.

    Polubienie

 10. paziem

  Arcybiskupowi spod Zamościa radzimy udać się za stodołę i wypolerować sobie biskupa, bo obserwujemy stały nacisk spermy na zwoje mózgowe. Pożegnanie z męskością jest wstydliwe więc radzimy to robić z dala od ludzi. Za stodołą lub w wychodku jest dobre miejsce. Dla dodania sobie animuszu zalecam lekturę „traktatów” @fiesty…choć nie ręczę, że nie skończy się to rozwolnieniem. Wrażeniami proszę podzielić się z @fiestą…to prawdziwy ekspert od gów…..a!

  Polubione przez 1 osoba

 11. Zajrzałem, żeby zapytać.
  Działa Państwu portal Neon? https://www.neon24.pl
  Bo u mnie dziś od rana zupełnie nie chce się załadować.
  I nie wiem, czy to ogólny „pad”, czy moje adresy translatorów DNS w routerze dostały blokadę na Neon.
  Z góry dziękuję za sprawdzenie i podzielenie się informacją.

  Polubienie

  • Karol

   @Kmieć
   O siódmej nic nie było i nie ma dalej. Myślałem, że może mam problemy z internetem, ale inne strony się wczytują i wszystko działa a to znaczy, że Neon24 ma jakieś problemy z serwerami.

   Polubienie

   • Dziękuję.

    W międzyczasie sprawdziłem adres, pod którym znajduje się wersja testowa nowego projektowanego Neonu (nowego w sensie postawionego na nowocześniejszym „silniku”, jaki testowany jest od około miesiąca) https://nowyekran24.pl i zawartość się wyświetla.

    Wygląda mi na to, że Neon24 został zaatakowany, bo gdyby robili jakieś prace konserwacyjne, próby przeniesienia wersji testowej na dotychczasową, to by poinformowali wczoraj stosownym komunikatem, a nic takiego się nie ukazało.

    Polubienie

 12. @ Kmieć. Wygląda mi na to, że Neon24 został zaatakowany, bo gdyby robili jakieś prace konserwacyjne,
  Żaden atak hakerów a zwykłe prace konserwacyjne jak pisze na stronie za które serdecznie przepraszają a ponadto tak sobie myślę, że żaden haker by sobie nie zawracał głowy, aby hakować takie strony bo i po co tym bardziej haker z Rosji. Ani to strona kasyna, czy bukmachera, banku albo rządowa a zwykła strona o polityce jakich miliony w sieci. Pozdrawiam.

  Polubienie

 13. andrzej

  Kmieć 6 października 2021 o 08:59

  U mnie wszystko się otwiera.

  Polubienie

 14. paziem

  5 października 2021. Gośćmi wydarzeń byli dr Piotr Witczak i dr Bartosz Fiałek program prowadzi Bogdan Rymanowski.

  https://www.polsatnews.pl/wideo-program/gosc-wydarzen-dr-piotr-witczak-i-dr-bartosz-fialek_6796005/

  Polubienie

 15. andrzej

  Ku przestrodze nie zdecydowanym jeszcze!

  Felicity Jackson: 29-letnia brytyjska modelka cierpiąca na ciągłe drgawki, drgawki po drugim wstrzyknięciu mRNA firmy Pfizer


  Ms. Felicity Jackson.

  MANCHESTER — 29-letnia brytyjska modelka nie może teraz pracować po wypełnieniu mandatu, aby uratować swoją pracę.

  Pani Felicity Jackson otrzymała swój pierwszy zastrzyk mRNA firmy Pfizer w czerwcu, zgodnie z jej stroną na Instagramie. Przez cały tydzień czuła ogólne złe samopoczucie. Pani Jackson również doznała „napadu napadowego” w tym tygodniu. Zadzwoniła pod numer 111 (Brytyjczyk 911) rano po ataku. To niewiarygodne, ale personel medyczny powiedział jej, że napad „nie ma się czym martwić”. Jej regularny lekarz również oddalił złe samopoczucie i napad, mówiąc pani Jackson, że jej reakcja na pierwszy zastrzyk mRNA nie kwalifikuje jej do zwolnienia z drugiego zastrzyku.

  Pomimo złego samopoczucia i ataku, pani Jackson zdecydowała się na drugi zastrzyk mRNA firmy Pfizer w dniu 24 sierpnia. Została chwilowo sparaliżowana od szyi w dół. Ale później tego samego dnia zaczęła cierpieć na gwałtowne, bolesne, niekontrolowane konwulsje i drżenie. Cierpiała również na mgłę mózgową, bóle w klatce piersiowej, niewyraźne widzenie, osłabiającą wrażliwość na światło, dezorientację i ból całego ciała.

  Więcej na: https://thecovidblog.com/2021/10/01/felicity-jackson-29-year-old-british-model-suffering-continual-convulsions-seizures-after-second-pfizer-mrna-injection/

  ***

  Baca ad zaszczepienia się Felicity Jackson

  Mam już naprawdę ostatni apel do niezaszczepionych, ale jednocześnie bojących się o swoje życie: olejcie ludzie jakieś bezsensowne lęki o utratę pracy lub możliwości wejścia do jebanej siłowni, bo są to przecież sprawy… NIEWAŻNE. Przeżyjecie bez pracy, bez wycieczek i bez pieprzonej siłowni – ja wam to GWARANTUJĘ. Nie przeżyjecie natomiast, jeśli pozwolicie się zaszprycować. Zobaczcie zresztą sami co zrobiła niewyobrażalnie bogata modelka, influencerka, czyli pusta jak suporeks debilka z instagramów, z majątkiem na poziomie 20 milionów dolarów. No zobaczcie sami na własne oczy, co ten pustak zrobił ze swoim beztroskim życiem:

  Nie musiała lecz zaszprycowała się jak skończona idiotka tylko po to żeby dalej wrzucać słodkie fotki na jakieś facefucki i tindery i zbierać sobie polubienia, subiki, łapki, srapki albo lajki. Jej historia jest naprawdę do łez wzruszająca. Po pierwszej dawce miała czasami ataki padaczki ale poszła dzielnie po drugą no i teraz ma non stop ataki epilepsji, trwające przez większość jej dnia. Robi pod siebie i jest w zasadzie już jak warzywo. Z „pracy” modelki oczywiście i tak wyszły nici, a mengelownia ją jak żebraka olewa. Wszyscy mają w dupie to, że jest znana i że ma miliony, bo i tak już na niej swoje zarobili. Demokracja pandemików nikogo nie dyskryminuje – nieważne czy ktoś jest biedny czy bogaty czy ktoś kogoś zna. Ją znali wszyscy prócz mnie, bo wygrała jakieś reality show, a tu jest jej pouczająca historia:

  https://www.bitchute.com/embed/Q4LdDTFtMeoe/?feature=oembed#?secret=DETDMgGlEe

  Więcej na: https://bacologia.wordpress.com/2021/10/06/szczepionkowe-ludobojstwo-dowody-cz-v/#more-1147

  Polubienie

 16. andrzej

  Dla „wątpiących” jeszcze żydo-katolików!
  Wrogowie słowiańskiej Polski oskarżają się wzajemnie.
  Abp Carlo Maria Viganò ujawnia udział Watykanu w szczepionkowym ludobójstwie:

  Polubienie

 17. Emilian58

  Tak sobie myślę że jeżeli Polska jest własnością wielkich korporacji takich jak Black Rock czy Vanguard to pewnie część budżetu przeznaczamy na haracz. I w związku z tym pewnie nie grozi Polakom raczej nigdy nadmiar dobrobytu.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.