Żydowski reżim IIIRP chce być jak Kali

Traktat amsterdamski z 1997r.: „otwarta i bezpieczna Europa” 

Nie chodzi jednak o rapera o takim pseudonimie, ale o Kalego z „Pustyni i w puszczy” i o jego sławetne życiowe motto: „Jeśli ktoś Kalemu zabrać krowy, to jest zły uczynek. Dobry, to jak Kali zabrać komuś krowy.

Tak właśnie funkcjonuje w obszarze polityki zagranicznej nie tylko żydowski reżim IIIRP, ale cały spedalony Zachód, którego politykę w stosunku do Rosji i Białorusi musi realizować, jako suwerenny wasal, każdy syjonistyczny rząd IIIRP.

Kolejne rządy IIIRP, wyłaniane także z opozycji – naprzemiennie, oraz aktualna opozycja, zgodnym chórem popierały i popierają wszelkie sankcje Zachodu wobec Rosji i Białorusi. Mało tego, żydowski reżim IIIRP od kilkunastu lat czynnie uczestniczy w próbach politycznej destabilizacji Białorusi i obalania prezydenta A.Łukaszenko – tę politykę realizuje za pieniądze kradzione polskiemu podatnikowi. 

Wszelkie zbrodnie spedalonego Zachodu (często nazywane misjami – w końcu należymy do misyjnej, judeo-chrześcijańskiej, cywilizacji) dokonywane są zawsze w imię humanitarnych haseł, np. „walka o prawa człowieka”. W UE nad polityką imigracyjną pracowano od dawna. Traktat amsterdamski z 1997r. miał na celu usprawnienie działań UE na tym polu. Głównym założeniem traktatu była „otwarta i bezpieczna Europa”, respektująca prawa człowieka. Celem takiej polityki kierowniczych gremiów UE, które nie pochodzą z jakichkolwiek wyborów, jest likwidacja naturalnej dominacji białej rasy w Europie poprzez doprowadzenie jej do załamania demograficznego i poprzez napływ kolorowych imigrantów. Imigrację napędzają konflikty zbrojne, przepraszam, misje pokojowe, organizowane przez decydentów spedalonego Zachodu (głównie USA) w państwach Bliskiego Wschodu i Afryki.

Dzisiaj Rosja i Białoruś są oskarżane o wywołanie kryzysu migracyjnego na granicy z Polską, Litwą i Łotwą, czyli na granicy z unijnym spedalonym obozem.

W maju 2021r. prezydent A.Łukaszenko oświadczył, że Białoruś odmawia ochrony Europy przed nielegalną migracją, przed handlem narkotykami i przemytem, ponieważ z powodu sankcji nie ma na to ani sił, ani pieniędzy. Warto tu zwrócić uwagę na fakt, że prezydent Białorusi ostrzegł zachodnią bandę podczas, gdy ta banda działa bez najmniejszych skrupułów i zawsze podstępnie tak przeciwko Rosji, jak i przeciwko Białorusi. Czy ktokolwiek potrafi wymienić choćby jeden powód dla, którego Białoruś miałaby ochraniać granice z UE? Należy się tylko dziwić, że zarówno Rosja jak i Białoruś nie starają się spotęgować bardziej tego granicznego kryzysu, który jak widać wprowadza znaczny ferment nie tylko między koncesjonowaną władzę i koncesjonowaną opozycję żydowskiego reżimu IIIRP, ale i wewnątrz spedalonego obozu UE – całej tej syjonistycznej bandzie ta rosyjsko-białoruska nauczka po prostu się należy. Choć wniosków na przyszłość z całą pewnością nie wyciągną żadnych. Jedno co potrafi reżimowa banda IIIRP, to wprowadzić przy granicy z Białorusią stan wyjątkowy, żeby do Polaków nie docierały jakiekolwiek informacje o brutalnych działaniach służb reżimu i o jego politycznej nieudolności. Nie można także wykluczyć inspirowanej przez USA ewentualnej zbrojnej prowokacji względem Białorusi (i oczywiście względem Rosji) ze strony reżimu IIIRP pod osłoną stanu wyjątkowego.

A czy istnieje jakieś rozwiązanie tegoż kryzysu?

Można sobie takowe wyobrazić. Np. spedalona UE i żydowski reżim IIIRP odstępują od antyrosyjskiej i antybiałoruskiej polityki, wyrażają ubolewanie z powodu jej stosowania i obiecują realizację polityki wzajemnego poszanowania. Ale na to musiałyby dać zgodę Waszyngton, Londyn i Tel Aviv, na co raczej się nie zanosi, ponieważ słabnący syjonistyczny żydowsko-anglosaski kartel światowych terrorystów nie może dopuścić do politycznej współpracy Europa – Rosja.

Dariusz Kosiur

_______________________

Raper Kali o polskiej rzeczywistości w IIIŻydo-RP/Polin

17 Komentarzy

Filed under Polityka

17 responses to “Żydowski reżim IIIRP chce być jak Kali

 1. walerianda

  Pozwalacie zarządzać Polską obcym to macie

  Polubienie

 2. paziem

  A kto zarządza krajem, z którego udziela pan tych ” dobrych rad” ?
  I jak pan na to pozwala ?!

  Polubione przez 1 osoba

 3. JAK to mowia.
  „Za pieniadze ksiadz sie modli,z
  pieniadze Swiat sie podli”.
  TYLKO w III.R.P, pookraglostolowej.
  SWIECA wszystko,absolutnie WSZYSTKO. „Money and Power”.
  POWOD, dla ktorego K.J.W,walczyl
  z PRL?. Byl dla ….w, i k.k.

  Polubione przez 1 osoba

 4. andrzej

  Lily

  To V kolumna żydowska w PZPR wraz z katabasami wszelkiej maści na czele z JP-2 przy wsparciu CIA walczyła z ustrojem, który dawał Polakom szanse na lepsze jutro. Bali się, aby ten trend nie nabrał zdecydowanego kursu – więc od 1970 roku przy pomocy szabasgojów (żydo-katolików) i pozostałych durni rozpoczęli podkopywanie tego wszystkiego, co Polacy osiągnęli po 1945 roku.
  Gdyby nie V kolumna w szeregach KPZR i pozostałych strukturach władzy i gospodarki w ZSRR, to nigdy by do 1989 roku nie doszło.
  Żaden pokojowy demontaż nie może się udać bez wewnętrznej agentury i zagranicznego dla niej wsparcia.
  Los Europy Środkowo – Wschodniej został „pociągnięty” wraz z rozbijaniem ZSRR. Inaczej być nie mogło, a katabasy najwyżej swoje kariery pędzili by w swoich kościołach i kruchtach aż do oprzytomnienia reszty owiec.

  Polubione przez 3 ludzi

  • Żydo – katolicy gorliwie walczyli by w przyszłości ich dzieci, wnuki harowali ciężko w Holandii wracając do meliny by przespać się na obsikanym materacu.
   Pan z Holandii nawet łóżka i pościeli nie zapewni.

   Polubienie

  • Emilian58

   Polska dostała czas na odbudowę kraju po wojennych zniszczeniach i miała wrócić jako własność talmudycznych ustawiaczy świata. Już na samym początku „komuny” bandyta Stalin przytargał chazarów w ogromnej liczbie! Cała ta zimna wojna to WIELKI PIC!!! Podczas zimnej wojny ruskie sprzedawali USraelowi tytan, którego ci urodzeni mordercy nie mieli! Jeden z lepszych samolotów amerykańskich powstał na podstawie dokumentacji radzieckiej CUDOWNIE zdobytej przez Stany Złajdaczone!!!

   Polubienie

 5. Komu Potrzebny B.y.l ?.

  Z.r.o.d.l.o ; AP Archive.

  Polubione przez 3 ludzi

 6. andrzej

  Do wyboru:
  Z ArPiwum Historii – Stalowa Wola – Epidemia, której nie było (wersja skrócona):
  .https://www.youtube.com/watch?v=8fdAJ6WIpQk
  Lub
  Z ArPiwum Historii – Stalowa Wola – Epidemia, której nie było (wersja rozszerzona):
  .https://www.youtube.com/watch?v=g1U-16VgOmI

  Polubienie

 7. Re;Lily
  PALEC wskazujacy go GORY, na
  samym poczatku filmu?.
  Pozdrawia SWOICH.To symbol M.

  Polubienie

 8. Charge d’affaires Ambasady Republiki Białorusi w Polsce Alaksandr Czasnouski został wezwany w piątek do polskiego MSZ. Dziennikarzom powiedział, że „informacje o strzałach nie są prawdziwe”. – Zwróciliśmy się o dowody – dodał. Polski MSZ podkreślił z kolei, że „jeśli zaistnieje konieczność, dowody zostaną przekazane stronie białoruskiej, opinii publicznej, a także innym państwom”. (Czyli żadnych dowodów nie posiadają lub nie udało im się odpowiednio ich spreparować. – D.Kosiur)

  https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-straz-graniczna-bialoruskie-sluzby-strzelaly-w-kierunku-zoln,nId,5569528
  _______________________________

  Nie chciałbym być złym prorokiem, ale w swoim tekście zamieściłem i takie zdanie:

  „Nie można także wykluczyć inspirowanej przez USA ewentualnej zbrojnej prowokacji względem Białorusi (i oczywiście względem Rosji) ze strony reżimu IIIRP pod osłoną stanu wyjątkowego.”

  I chyba suwerenni wasale USA z IIIŻydo-RP/Polin coś takiego usiłują nakręcić.

  Polubienie

 9. Tekst „Żydowski reżim IIIRP chce być jak Kali” zamieszczony na Twitterze 7.10.2021 został z niego usunięty.

  Polubione przez 1 osoba

 10. Polecam ostatni tekst na stronie:

  „GLOBALNI „cyrkowcy” w smiertelnym uscisku szponow Orla…” – forum.michalkiewicz.pl

  https://www.cda.pl/video/81347154b
  ==========================
  zapodal: jasiek z toronto

  Polubienie

  • Mirosław

   Witam serdecznie jaśka i ślę podziękowania za twoją działalność. Normalnie kocham ciebie, chociaż gejem nie jestem. Do widzenia w gajówce i na mszy u księdza Piotra.

   Polubienie

 11. Emilian58

  Byłby cyrk gdyby ta chazarska banda z PRAWEM w nazwie podwiozła tych beżowych na granicę z niemczarnią bez żadnej rejestracji w Polsce! Ale to się nie może wydarzyć. Wydarzyć się może rozszerzenie stanu wyjątkowego na cały kraj! I oby się nie zamienił w stan wojenny!!!

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.