Chcieliście demokracji? No, to ją macie …

Kukiełkowy teatrzyk „IIIRP”

Ten kukiełkowy teatrzyk „IIIRP” gra już nam trzydzieści lat. Ciągle ma dobrą, 50%, frekwencję mimo, iż od samego początku, przez trzydzieści lat, wystawia jedną i tę samą sztukę. Recenzje ma również dobre, więc publika wcale się nie nudzi, jest zadowolona ze spektaklu i bije brawo. Widowisko jest tak dobre, że publika nawet nie wnika, kim jest autor, lalkarz, czy reżyser przedstawienia, który dokłada starań, żeby kukiełki były wyraziste, każda inna, niepodobna do drugiej. A żeby widza nie zanudzić ciągle tymi samymi kukłami, reżyser czasami wymienia niektóre drugoplanowe, a bywa, że i główne, na nowe, ale dba pieczołowicie, żeby nie miało to wpływu na treść sztuki – ta jest niezmienna – to bajka o zachodniej demokracji. Ukłonem dla widza, który jest nieprzejednanym Polakatolikiem, jest także taki sam charakter prawie wszystkich marionetek i prawie każda stanie w obronie krzyża. Nie zanosi się na jakiekolwiek zmiany repertuarowe, a więc spektakl będzie grany może i przez następne trzydzieści lat – bo, po co zmieniać coś, co tak dobrze się sprawdza a większość lubi. 

 

Reżyser Dawid Polak z Polin zna swój fach jak mało kto – każde przedstawienie kończy się sukcesem.

 

Na występach w Jerozolimie 24.02.2011 – prezentacja marionetek z PO

Poniżej na występach w Jerozolimie 22.11.2016 – prezentacja marionetek z PiS

 

Czy najstarsi widzowie kukiełkowego teatrzyku są w stanie przypomnieć sobie podobne fotografie całego rządu PRL hołdującego „okupanta” w Moskwie, w dawnym ZSRR?

Kukły z PiS i z PO u reżysera Dawida Polaka z Polin to od 2007r. postaci pierwszoplanowe granego spektaklu. Bywa, że i teksty wygłaszają identyczne – jak to w chórze bywa.

Witek (marionetka PiS, marszałek sejmu) i Grodzki (marionetka PO, marszałek senatu) wyszli podczas przemówienia przedstawicielki Rosji z sali Europejskiej Konferencji Przewodniczących Parlamentów państw Rady Europy, odbywającej się w Atenach 21.10.2021. Oświadczyli, że: Rosja nie będzie uczyć nas demokracji. Rosja łamie prawa człowieka i obywatela, okupuje Krym i jest odpowiedzialna za sytuację na granicy polsko-białoruskiej. Podobnie zachowały się kukły z Litwy i Łotwy – występują u siebie w identycznym przedstawieniu i chyba reżyserowanym przez rodzonego brata Dawida Polaka z Polin – bym zapomniał, ten Dawid mieszka obecnie w Waszyngtonie, a może w Tel Avivie.

Ale czy można się dziwić, że sztuka Dawida Polaka z Polin cieszy się wśród Polakatolików niezmienną popularnością? Wspólne korzenie religijne, wspólna historia i w końcu nawet podobna mentalność nie pozostają bez wpływu na odbiór kukiełkowego spektaklu, który ma przecież bardzo pozytywne opinie najwyższych pasterzy Kościoła.

Dariusz Kosiur

39 Komentarzy

Filed under Polityka

39 responses to “Chcieliście demokracji? No, to ją macie …

 1. Smutne to ja już od dawna bojkotuje wybory.
  Frekwencja na wyborach do knesejmu w trakcie szopki covidowej pokazuje, że większość Polaków już nie myśli…
  Żyd ładnie podzielił kraj i rządzi.

  Dla żydo-katolików obstawił kościół, który prze do wojny z Rosją, a każdy objaw propolskiej polityki gasi jak się tylko rozwinie. Kult żyda dalej mocno obecny, co rozwinął żyd JP II.

  Lewactwo ma swoich myślicieli, którzy umilają im czas po robocie u swoich panów w korpo by spłacić 600000 zł kredytu hipotecznego na 30 lat. Dzięki temu mogą żyć w prestiżowym apartamencie 50m2.
  Twitler zrobili nawet dla nich by myśleli, że są inteligentami!

  Polubione przez 2 ludzi

  • aoc418gmailcom

   kogo patriotycznie Polacy maja popierać? czy już wszyscy są 7ydami? Sama Wasza krytyka to za mało, musi być kierunek, w którym Polska powinna iść. Czy mamy czekać i krytykować? A tu nawet Konfederacja jest zła i gdzieś czytałem bzdury, ze Braun, Rzeuska i Mentzen są złymi 7ydami. A więc Waszym zdaniem kto jest dobry? Holownia? czy jakie stronnictwo w Sejmie … ??? Kto inny? Potrzebujemy konkretnej info, a nie tylko krytyki i opisów zaprzedania sie polityków dla frakcji pruskiej, judejskiej czy ruskiej bez wskazania kto ich powinen zastąpić.

   Polubione przez 1 osoba

   • @ aoc418gmailcom

    „Waszym zdaniem kto jest dobry?”
    _____________________________

    W politycznym teatrzyku IIIRP może Komentator wybierać tylko spośród aktorów (polityków -?) wystawionych przez reżysera Dawida Polaka z Polin. Innych kandydatów nie ma i nie będzie dopóki Polacy się nie zorganizują.
    A występujący w teatrzyku IIIRP aktorzy są politycznie dla Polski tyle samo warci – można więc głosować na każdego z nich, ale najlepiej na żadnego, najlepiej zostać w domu.

    Głównym probierzem rzeczywistej wartości polityka/partii jest stosunek do polityki pieniężnej. Trzeba przywrócić realizację polityki pieniężnej rządowi i sejmowi i usunąć kryminalny zapis z Konstytucji RP – art. 220 – trzeba wyrwać politykę pieniężna z łap żydowsko-anglosaskiej finansjery.
    Takiego postulatu nie zgłasza żadna partia, żaden polityk.

    Polubione przez 2 ludzi

   • aoc418gmailcom

    Nie podajecie rozwiązania, ani kogo popierac. A wiec znowu wszystko jest złe i tak w koło można gadać. nic nowego od was nie będzie w życiu. Nic ta Wasza strona nie naprawi tylko będzie narzekanie. Tylko narzekanie będzie i wytykanie błędów, a brak poparcia kogokolwiek, jak to już robi NEOS. Bez pojecia i to tylko stara czasu na wasze narzekanie i krytykę. Waszym zdaniem „kandydatów nie ma i nie będzie dopóki Polacy się nie zorganizują” = A więc Wy sami ZORGANIZUJCIE co jest potrzebne!!!

    Polubienie

   • kadrowiec

    do numerka 418
    zanim zamieścisz te swoje śmieszne ko-męty, które są projekcją (zapewne wypartą) Twojego własnego „narzekania i wytykania błędów” powinieneś ustosunkować się do faktu, że Polski nie ma, a Polin jest „posiadany przez kogoś z zagranicy”

    wstrząsająca prawda o III RP – 0000079312

    https://www.cda.pl/video/257123129

    wobec czego, zarząd warszawski i sejm warszawski jest w całkowitej dyspozycji tego „kogoś z zagranicy”, bez względu na farsę wyborczą i jej rzekome wyniki

    Polubione przez 1 osoba

 2. Pingback: Chcieliście demokracji? No, to ją macie … | WIERNI POLSCE

 3. walerianda

  WNIOSKOWAŁEM ALE MNIE TEŻ ZIGNOROWALIŚCIE I BIJECIE PIANĘ .

  Polubienie

 4. Sławobor

  Polacy nie wiedzą co się dzieje w sąsiednich krajach i wydaje im się, że Polska jest pępkiem świata. Taka Rumunia, oficjalna państwowa ideologia to kraj ten jest sukcesorem cesarstwa rzymskiego. W necie materiały o tym dostępne.
  Rumuni w przeciwieństwie do Polaków, mimo zależności od USA przynajmniej myślą racjonalnie.i nie chcą być wiecznie rabami.

  W Rumunii rośnie odsetek obywateli sceptycznie nastawionych do Unii Europejskiej. Według niedawnego sondażu przeprowadzonego przez INSCOP Research i Verifiled, 2/3 obywateli Rumunii uważa, że ​​Bukareszt powinien bronić interesów narodowych, nawet jeśli okaże się to wyjściem z UE. Około 30% uważa, że ​​zakończenie członkostwa Rumunii w UE w żaden sposób nie wpłynie na jej pozycję.

  Już sam fakt pojawienia się terminu Roexit przez analogię z brytyjskim Brexitem sugeruje, że Rumuni nie są zadowoleni ze wszystkiego w „zjednoczonej Europie”. W marcu 2021 r. 64,2% Rumunów uznało za dopuszczalne opuszczenie UE, w czerwcu było to już 64,8%, a we wrześniu liczba ta osiągnęła 68,5%. Ponad połowa respondentów twierdzi, że Rumunia będzie się lepiej rozwijać w Unii Europejskiej, ale ich udział w ciągu ostatnich trzech miesięcy zmniejszył się z 62,9% do 57,8%.

  O ile wcześniej 61% Rumunów uważało członkostwo w UE za dochodowy biznes, to obecnie jest ich już tylko 47%. Jednocześnie liczba niezadowolonych z członkostwa w UE wzrosła z 35% do 46%.

  Socjologowie odnotowują wzrost nastrojów nacjonalistycznych w społeczeństwie rumuńskim. To reakcja na nieskuteczną politykę Brukseli w niektórych obszarach. Bukareszt nie ukrywa planów zbliżenia się do Stanów Zjednoczonych w celu zapewnienia własnych zdolności obronnych i rozwoju gospodarczego poprzez rozmieszczenie amerykańskiego kontyngentu wojskowego oraz amerykańskie inwestycje w rumuński kompleks wojskowo-przemysłowy. To z kolei będzie wymagało współudziału Rumunii w strategii Waszyngtonu na wschodniej flance NATO. Bukareszt jest na to gotowy, gdyż łączy swój własny ekspansywny projekt Wielkiej Rumunii ze wspólną strategiczną wizją Waszyngtonu dotyczącą przyszłości Europy Wschodniej jako trampoliny dla anglosaskich wpływów w Unii Europejskiej.
  https://www.fondsk.ru/news/2021/10/15/evroskeptikov-v-rumynii-vse-bolshe-54683.html

  Polubienie

 5. Bili de kid

  „Rusofobia” mafiosów z mafii Polin to maskowanie propagandowe ich panicznego strachu przed Rosją, przed ludźmi którzy wyrwali to państwo z łap pazernych parchów.

  Rosjanie wiedzą co robią nie wpuszczając na swoja ziemię watykańskich gnid, nie chcą raka duszy. Nie chcą duchowej niewoli, duchowej nielojalności wobec państwa i narodu.

  Polubione przez 1 osoba

  • Cały katolicyzm to kult poddaństwa (aktualnie do żyda).
   Boże przebacz, boże przepraszam, moja wina…

   Druzgocący wpływ na Duchowość jak się Słowianie nie opamiętają.
   Jakby wojna Polski z Rosją wybuchła to w e-PiS-kopacie, aż tynk z sufitu spadnie od tych podskoków radości.

   Polubione przez 1 osoba

 6. „Rabin Polsk”,jak juz to rabin w Polsce.
  TAK jak „Polski zyd”,amerykanski,
  czeski,niemiecki,rosyjski”,itd.
  ILE krajow na Swiecie,tyle „narodowosci”. Wszedzie czuja
  sie U SIEBIE.
  „POLSKA,jest OJCZYZNA 2 NARODOW, i NIKT NIE JEST w
  STANIE WYMAZAC TEGO Z
  HISTORII”.
  Oswiadczyl niejaki
  Jaroslaw G.(mowiacy na(ER)

  Polubienie

 7. Mony

  Gdzie dwóch Polaków się bije tam żyd korzysta…

  Polubienie

 8. Thorner

  A najzabawniejszy w tej całej teorii jest fakt, że bolszewia i judejczycy mają ze sobą wieloletnią sztamę.

  Polubione przez 1 osoba

 9. Wadowice.
  „W muzeum wstawiono LOZKO,
  na KTORYM papiez Jan Pawel II,
  40 lat temu walczyl, o zycie PO zamachu”.
  Znaczy TO,ze zwiekszy SIE liczba
  zwiedzajacych,zeby zobaczyc LOZKO.
  Z tego CO slyszalam to,”zwiedzanie JEST odplatne”.

  Polubione przez 1 osoba

 10. andrzej

  News! Zaczynają powstawać punkty szczepień przy cmentarzach. Akcja szczepień pod hasłem DOŁĄCZ do RODZINY.

  Polubione przez 1 osoba

 11. DEPOPULACJA ?.
  JAKA tym razem rodzina ?.
  JEST juz RODZINA r… Rydzyka
  z TORUNIA.
  Niejaki Jonny D,jest jak powiedzial,
  przyjacielem owej rodziny.
  NIC NIE DZIEJE SIE BEZ PRZYCZYNY.

  Polubienie

 12. andrzej

  Panie Dariuszu. Wielkie brawa dla pani Bożeny Dykiel. Proszę wypowiedzi tej odważnej i charyzmatycznej osoby nagłaśniać gdzie tylko można od facebooka po youtube.
  Brawa pani Bożeno.

  Polubione przez 1 osoba

 13. „BUSINESS Oligarchs Create COVID-19.
  Scheme and Get Away With It”.
  By; Shepard Ambellas.(0ctober 21,2020)
  Source ;UNCENSORED. Issue 62,page 11.

  „CHEMTRAILS DESIGMED TO PROVOKE
  „FLU LIKE SYMPTOMS”.
  By; Whistleblower Chemist
  Source;UNCENSORED.Issue 62,pages 71-77.

  Polubienie

 14. Sławobor

  Prezydent Rosji Władimir Putin po raz kolejny zwrócił uwagę na rolę Polski w rozpętaniu II wojny światowej. Wcześniej przewodnicząca Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen groziła Warszawie wydaleniem z UE. Nie jest jasne, która z tych dwóch wypowiedzi silniej uderza w pozycje Polski na arenie międzynarodowej: dla polskich władz podwójne uderzenie ze Wschodu i Zachodu może kojarzyć się z kolejnym podziałem Rzeczypospolitej między Rosję a Niemcy.

  Prezydent Rosji powiedział, że rozumie „obecne polskie kierownictwo w sprawie wydarzeń 1939 roku” – ataku hitlerowskich Niemiec na Polskę i późniejszego odrzucenia Polski oraz przyłączenia Zachodniej Ukrainy i Białorusi do ZSRR.

  „Ale kiedy im powiesz: chłopaki, spójrzcie, co wydarzyło się trochę wcześniej. Braliście udział z Niemcami w podziale Czechosłowacji. Cóż, podpaliłeś ten bezpiecznik, otworzyłeś korek, dżin wyleciał i nie możesz go tam zawieźć ”- powiedział Władimir Putin na spotkaniu Międzynarodowego Klubu Valdai.

  Dla Polski krytyczne jest nie tyle to, co mówi Putin, ile raczej to, że to Putin to mówi.

  Rosyjski przywódca jest punktem odniesienia dla globalnej publiczności: potrafi jak nikt inny na świecie „podkreślić” dla Zachodu, a nie tylko Zachodu, niestosowną rolę Polski w podżeganiu do II wojny światowej.

  To jest właśnie powód skandalu sprzed dwóch lat, kiedy to Putin nazwał ambasadora Polski międzywojennej w III Rzeszy „antysemicką świnią” za aprobatę dla planów Adolfa Hitlera przesiedlenia wszystkich polskich Żydów na wyspę Madagaskar.

  „Antysemicka świnia” w ustach prezydenta Rosji wyprowadziła temat przyczyn II wojny światowej poza ramy stosunków polsko-rosyjskich i nadała mu międzynarodowy oddźwięk. Ludzie na całym świecie starali się dowiedzieć, na kogo przeklina Putin, i poznali rosyjską wizję wydarzeń z 1939 roku.

  Wtedy szok oficjalnej Warszawy ze względu na skalę zdyskredytowania Polski był tak duży, że w gabinecie prezydenta Andrzeja Dudy zorganizowano operacyjną kwaterę historyków, którzy mieli śledzić przemówienie prezydenta Rosji na Forum Holokaustu i od razu obalać czy Putin ponownie przejechał przez Polaków.

  W tym tygodniu nastąpił nawrót tej historii, co jest niezwykle nieprzyjemne dla polskiego kierownictwa.

  Ostatni tydzień był generalnie trudny dla Warszawy.

  Po raz pierwszy Polsce na najwyższym europejskim szczeblu grożono publicznie wydaleniem z UE.

  „Przede wszystkim możemy zaskarżyć w sądzie wyrok polskiego Trybunału Konstytucyjnego. Inną opcją są instrumenty finansowe. Trzecią opcją jest postępowanie na podstawie art. 7 [Traktatu o Unii Europejskiej]. To potężne narzędzie i musimy do niego wrócić ”- powiedziała przewodnicząca Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen, przemawiając na sesji plenarnej Parlamentu Europejskiego poświęconej„ niewłaściwemu zachowaniu ”Polski.

  Art. 7 traktatu lizbońskiego przewiduje pozbawienie państwa członkowskiego UE prawa głosu w Radzie Europejskiej – najwyższym organie zbiorowym Unii Europejskiej. Polska od wielu lat jest zagrożona tym środkiem. Jednak teraz szef Komisji Europejskiej poszedł jeszcze dalej i wspomniał o możliwości uruchomienia procedury weryfikacji zgodności Polski ze statusem państwa członkowskiego UE.

  Do tej pory Warszawie nie groziło wydalenie z „przyjaznej europejskiej rodziny” w Brukseli.

  Dla polskiego kierownictwa sytuacja, w której sama Europa sugeruje Polexit, jest równie opresyjna, jak słowa Putina o odpowiedzialności II Rzeczypospolitej za podżeganie do II wojny światowej.

  Prawicowo-konserwatywne Prawo i Sprawiedliwość, obecnie rządzące w kraju, całkiem poważnie nazywa Polskę „Chrystusem Europy”. Powiedzmy, że II Rzeczpospolita wzięła na siebie wszystkie grzechy Europejczyków i odpokutowała za nie, poświęcając się w II wojnie światowej.

  Współczesna Polska robi mniej więcej to samo: poświęca się, stoi na straży „rosyjskiej agresji” i migrantów Aleksandra Łukaszenki.

  Co Polacy słyszą w odpowiedzi od „uratowanych” przez nich Europejczyków? Obelgi i groźby.

  „Każdy, kto odrzuca supremację Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości, kto odrzuca Unię Europejską jako wspólnotę prawną, kto odrzuca niezależność sądownictwa, faktycznie opuszcza Unię Europejską jako wspólnotę prawną” – powiedział przewodniczący Europejskiej Partii Ludowej Manfred Weber. do polskiego premiera Mateusza Morawieckiego, wskazując mu, że zachowanie Polaków „podoba się Putinowi”.
  Nawiasem mówiąc, Manfred Weber jest Niemcem. Podobnie Ursula von der Leyen.

  To cios z Zachodu.

  Po tym, nie do zmroku, wspomniany Putin przypomniał światu, że Polska w drodze krzyżowej do II wojny światowej, w przeciwieństwie do Chrystusa, nie jest bezgrzeszna.

  To cios ze Wschodu.

  Dla Warszawy obecna sytuacja jest jak kolejny podział Rzeczypospolitej Obojga Narodów między Rosjanami i Niemcami.

  Analogia jest również taka, że ​​„między niemieckim młotem a rosyjskim kowadłem” Polska znów jest sama. W konflikcie z UE po jej stronie stają tylko Węgry, drugi wyrzutek integracji europejskiej. Wszystkie inne kraje UE albo potępiają, albo milczą, co również działa na korzyść tych, którzy potępiają.

  Przypomnijmy, że obecne zaostrzenie relacji między Brukselą a Warszawą jest spowodowane decyzją Trybunału Konstytucyjnego o przedłożeniu ustawodawstwa krajowego ponad prawo unijne.

  Nawet kraje bałtyckie nie poparły Polski w jej konflikcie z UE.

  Niedawna wizyta prezydenta Andrzeja Dudy w Wilnie zakończyła się w sposób najistotniejszy fiaskiem. Litwa nie poparła swojego sojusznika: jej przywódcy nie deklarowali publicznie, że niedopuszczalne jest straszenie kraju wydaleniem z UE za dążenie do suwerenności i niepodległości.

  Z takimi „sojusznikami”, jak Litwa, Polska ma rację, przygotowując się na kolejną „heroiczną porażkę” w swojej historii.
  https://www.rubaltic.ru/article/politika-i-obshchestvo/20211024-razdel-polshi-putin-udaril-po-varshave-vsled-za-nemtsami/?utm_referrer=https%3A%2F%2Fzen.yandex.com
  wps 24.10.2021

  Polubienie

  • paziem

   Zauważam, że ta platforma medialna Rubalic.ru specjalizuje się w kolportowaniu wszelkiej antypolskiej ” sieczki”. Oczywiście, że ” zbiorowy Putin” jest zainteresowany ze względów biznesowych,( tj. kontraktów gazowych z państwami UE oraz pozyskiwaniem technologii z UE) w dyskredytowaniu pozycji Polski, zwłaszcza, że idiotyczne ” elity rządzące” w Polsce same się podkładają. Tym niemniej, ” zbiorowy Putin” ustami wyraźnie mało energicznego ” żywego Putina” na konferencji Klubu Wałdajskiego, podobnie jak wcześniej, w Jerozolimie, daje dowody nadmiernie ” elastycznej analizy historycznej” ówczesnej rzeczywistości, tj. okresu 1920-1939, a szczególnie 1933-1939. Pójście w ślady takich politycznych żydo-rosyjskich kukiełek, jak Żirinowski lub Kedmi, moim zdaniem nie jest dobrą praktyką. Nie tłumaczą tego nawet względy pragmatyzmu politycznego.

   Polubienie

   • Mirosław

    Paziem za tymi wypowiedziami Putina stoją żydzi z jego otoczenia głównie z Chabadu jak Lazar. Widzę, że już tutaj nie wklejasz ustawki Putina i Chabadu w Moskwie jak niby to Putin miał się sekcie postawić. Ty taki inteligentny a na żydowską ustawkę się nabrałeś. Zostawmy Putina bo to już stary dziad i tak czy owak prezydentem wiecznie nie będzie. Interesuje mnie czy biłeś brawo Bożenie Dykiel w końcu taki kawał dobrej roboty w TVN zrobiła.

    Polubienie

 15. paziem

  @Mirosław, zostawiam twój wpis trollu, jako studium przypadku. Niedługo każdej normalności takie trolle jak ty będą stawiać pomniki.
  To jak Putin załatwił w swoim czasie, wbrew Żydom z Chabad Lubawicz, sprawę archiwum M.M. Schneersona, uważam za majstersztyk.

  Polubienie

 16. CBA

  sprawę archiwum M.M. Schneersona, uważam za majstersztyk.
  JEDNA JASKÓŁKA NIE ROBI WIOSNY…

  Polubienie

 17. Od jutra obostrzenia.

  Paziem od jutra szkoły w lubelskim pozamykane przynajmniej w dużej części i moja wnuczka od jutra na zdalne, a jak tam w łódzkim pewnie bez zmian w końcu u was to się sczypią na maxa nie to co u nas wśród pisowego elektoratu sczypić się nie chcą to będą obostrzenia i już niebawem pozamykane galerie jak to zapowiedział nasz premier.

  Polubienie

  • Od jutra obostrzenia.

   Na razie klasy IV – VIII do poniedziałku na zdalne, a potem się obaczy jak mawia nasz premier.

   Polubienie

  • paziem

   Zawsze wiedziałem, że to ” wasz premier” zamojski trollu.
   Dzisiaj rozmawiałem z dzielnicowym o twoim przypadku. Jeśli nie zmyjesz się, to bądź pewien, że poszuka cię miejscowa policja na polecenie prokuratora. Radzę ci zatem korespondować z ” waszym premierem”.

   Polubione przez 1 osoba

  • mleko z nosa

   Ja swojemu synowi w sobotę tako rzekłem.
   Mój synu słuchaj uwaznie co ci powiem.
   Wiem,ż enie chcesz sie szczepic dostalełeś ode mnie dużo wiadomosci o tym świecie i nie pozwole ci sie zaszczepić.
   jeżeli jednak ktoś cię zaszczepi na siłem zmusi do tego w inny sposób tak jak to robia kierownicy , dyrektorzy z podległymi sobie pracownikami szczepisz sie lub nie pracujesz, Tak swoja droga prezydent Duda niech się pierdoli z ta dobrowolnoscia pustosłowie w rzeczywistosci., tak samo jest we Francji i Macron ma ode mnie czape za moja doćkę, w Niemczech pdobniez z codziennych rozmo wlud zmuszaja do szczepien nie ,ze chca, by być sprawiedliwyuch posrod sprawiedliwych jets tak fifty fifty.
   Nawet jak sam się zdecydujesz zaszczepic dobrowolnie , to wiedz,z ewyrznbę nożem, wyrąbię siekierą, wybiję widlami, jak sie ułoży wszystkich którzy to zrobią. i wiesz,ze to zrobię poznaleś mnie już z samych Niemeic,że nie rzucam słów na wiatr. tak wiec bierzsz ich na swoje sumienie.
   Tylko podam jeden przyklad Syn pojechałł w 2019 latem jako student do pracy u mnie wyszlo na Bajery do pracy y 4 czworka kolegow i musieli dlugo czekac y trzecia tra nsza yaplaty, Dzwonie zeszłego roku qw pon. o godz. 10 marzec lub kwiecien do biura pośrdnictwa pracy w Niemczech i mowie kierownikowi kim jestem, czego sam z Niemcami doswiadczyłem i krótko mówię.
   Jak do następnego pon, do godz 10 .12 kiedy przyjjade nie bedzie kasy na koncie mojego syna i jego dziewczyny to wyrąbię siekierą całe wasze biuro nikogo nie oszczedze potem dorżnę nozem .W piątek w poludnie kasa była już na koncie.

   Polubienie

   • Grycen

    @mleko z nosa.
    Udaj się czym prędzej na leczenie psychiatryczne bo ty aż ziejesz nienawiścią. Zdajesz sobie sprawę co ty wypisujesz?
    Jakiś demon w tobie siedzi.

    Polubienie

   • mleko z nosa

    Grycen
    W moim lustrze jesteś już żywym trupem. w sensie duchowości.

    Polubienie

   • Grycen

    @mleko z nosa
    Gdy się czyta twoje teksty pełne nienawiści i jadu to jest w nich tyle duchowości co bakterii w zważonym mleku tylko raczej twoje mleko z nosa to kwas silnie żrący, który wypływa ci z nosa.

    Polubienie

   • mleko z nosa

    Grycen
    W lutym 2018 roku stałem w bramie AT w Niemczech, tak 2/ 3 metry od budki gdzie meiszkam i przez 5 minut nie mówiłem , lecz wyłem kim są Niemcy , kim jesteście mówiłem im nikt nie wyszedł, chcesz wiecej teraz konkretnych z ich , naszego , czy nawet białoruskiego podworka. Ja w sobote ten świat juz ostatecznie pogrzebałem zywe trupy nic wiecej po nim stąpają.Prawo ludzkie jest tylko dlla frajerow kwestia kasy i interpretacji podobniez boskie.skończ pitolić używają ludzkiego jezyka podobnego do prawnego.
    W moim swiecie wszyscy księża, policjanci, prokuratrozry, sedziowie stracili , by prace i gdzie by sie podziali owi nieszczęśicy., jakież tio prace by wykonywali ha , ha,
    Ludzie im dalej od ludzi tym wieksza radość życia , większosc lubi ludzkie getto ja za nim nie przepadam, by żyć jak gad.

    Polubienie

   • mleko z nosa

    Grycen

    Mam sentyment do tej strony , mimo,że z tym, czy tamtym się nie zgadzam jednak z racji,zei ja mile wspominam okres PRLu nawet sam omłot od milicji i za co , no za co . Tu są osttni jacyś normalni iideowcy pośród świata zgnilizny.Tak jak mi powiedzial Adolf , kiedy ja umrę nikt nie będzie mówił tak jak ja.Kiedyś, go zapytalem .
    Jakby przyszedl Żyd i prosił o pomoc pomoglbyć mu . Ten nawet się nie zastanawiając pół sekundy mi odpowiedział, przeceiz, to też czlowiek podobniez tutaj piszecie to , czy tamto, ale serc nie macie zatwardziałych ,jesteście ostatnimi dinozaurami

    Polubienie

   • mleko z nosa

    Grycen
    Zważone, to takie, ktore było lekko kwaśne i siee podczas gotowania spieniło zważyło , co nie oznacza,ż eja takiego nie piję, jajem cebule, cyz czosnek , kiełbasę i popijam mlekiem, zle nie uHT . może zsiadle mleko, wiem z doświadczenia życiowego,że każdy ma swoje nazewnictwo , do tego co gromada , nie mówią o danym rejonie , czy regionie. Mieliscy dawno temu najwiecej kro wod pokoleń, nasza rodzina y tej strony była najbogatsza od pokoleń wieków. Mielismy wielkiedoświadczenie whodowli kró wi cała wies i tak jest do dzisiaj. Jeden z dziadkó wbył nawet domnowym, wiejskim felczerem i y tej racji słuzyl w carskim wojsku jako felczer. Została po nim derwniana walizka z pełym opoerądzeniem , w większosci szklanym.

    Polubienie

 18. „EUROPA MUSI POWROCIC DO
  SWOICH PIERWOTNYCH KORZENI Judeochrzescijanstwa”.A.D.
  ZDIECIE nr. 5 jest DOWODEM TEGO.
  Siedem(7) SWIEC,w kosciele kk,
  przedtem STAWIALI szesc.(6)
  CZY judeochrzescijanstwoTO Religia NWO?.
  A JPII. GLOWA owej Religii?.
  CZCZONY,w III.R.P, jak NIGDZIE na Swiecie.
  „Poklon MU ODDADZA,wszystkie LUDY Ziemii” JAK zadnemu z jego POPRZEDNIKOW dotad.

  Polubienie

 19. Ee; Od jutra obostrzenia.
  Jedno Z WYTYCZNYCH, architektow, od
  „Nowego Porzadku Swiata”. NWO.
  „POSLUSZNI NIEWOLNICY BEDA
  MIEC PRZYWILEJE”.(WYSTRZEPIENI?)
  UNE robia TO Wszystko, dla
  „NASZEGO DOBRA”.

  Polubienie

 20. „Pookraglostolowa vel III.R.P,jest
  posiadana przez KOGOS z Zagranicy”.
  NIEJAKI ROTHSCHILD,ma swoja
  SIEDZIBE w W-wie,przy ul.E.Plater 89.

  Polubienie

 21. Rothschild POLSKA sp. Z O.O
  ul. Emilii Plater 53
  Warszawa
  Phone+ 48 22 540 6400
  „DAJCIE mnie WLADZE nad PIENIEDZMI,
  a NIE OBCHODZI MNIE KTO USTALA PRAWO”.
  Z tego,co sie doliczylam.
  TAKIE ODDZIALY, ma jeszcze w 29 krajach.
  Przedstawiciel
  „wyzszej RASY”.”Lepszy SORT”,wg.J.K.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.