Kadry decydują o wszystkim

Kissinger_Schwab

O pewnej hodowli globalnej elity

„Dziesiątki rządów głoszą to samo kłamstwo”

Już od pięciu lat działa strona internetowa Swiss Policy Research (SPR) [ https://swprs.org/] . Moim zdaniem jest to jedno z najlepszych na świecie źródeł informacji na temat „pandemii” i zagadnień pokrewnych (medycznych, ekonomicznych, politycznych, kulturowych, etycznych).

6 października 2021 r. na tej stronie pojawił się ciekawy komentarz pod tytułem: „WEF and the Pandemic” . Ukazuje rolę Światowego Forum Ekonomicznego (WEF) w przygotowaniu „pandemii” i wykorzystaniu walki z nią jako środka „Wielkiego Resetu” ( określenie prezydenta WEF Klausa Schwaba). We wspomnianym podkreślono następujące punkty.

Po pierwsze, przeprowadzone w dniu 18 października 2019 r. w Nowym Jorku we współpracy z Fundacją Billa Gatesa wydarzenie szkoleniowe event 201 (Event 201) . Ta gra symulowała zdarzenia związane z wykryciem koronawirusa, eskalacją psychozy, ogłoszeniem „pandemii”, wprowadzeniem globalnej blokady.

Po drugie, WEF, jeszcze przed „pandemią”, współpracował z Fundacją Billa Gatesa i Fundacją Rockefellera w sprawie cyfrowej identyfikacji ludzi w celu ich kontrolowania. Za główne uzasadnienie cyfrowej tożsamości podano „zdrowie” ludzi. Za najskuteczniejszą metodę powszechnej identyfikacji uznano szczepienia.

Po trzecie, szczególną rolę odegrała książka Klausa SchwabaCOVID-19: The Great Reset” (2020). Mówi ona, że „pandemia” powinna służyć jako podstawa do restrukturyzacji wszystkich aspektów życia ludzkiego i społeczeństwa w kierunku przejścia do tzw. inkluzywnego kapitalizmu.

Wiele napisano o tych obszarach działalności WEF; w szczególności pisałem o tym ( W. Katasonow– P.Z.) w książce „Czytając Schwaba. Inkluzywny kapitalizm i wielki reset. Otwarty spisek przeciwko ludzkości ”(Moskwa, wyd. Kniżnyj Mir, 2021).

Jest jednak jeszcze jeden kierunek działalności WEF, który wiąże się z problemem „pandemii” i jest słabo naświetlony. Chodzi o to, że WEF od dawna zajmuje się poszukiwaniem, selekcją, szkoleniem i promocją kadr na całym świecie, które stają się dyrygentami polityki światowej elity. W 1993 roku WEF uruchomiło program o nazwie Global Leaders of Tomorrow. W 2004 roku został przekształcony w program Young Global Leaders. Program jest często nazywany ze względu na zwięzłość Global Leaders. WEF nie reklamuje szczególnie treści tej działalności. W wielu krajach WEF ma „swoich ludzi”, którzy potajemnie wyszukują i wybierają kandydatów w terenie.

Program przygotowuje liderów w dziedzinie polityki i administracji publicznej, którzy po pewnym czasie stają się ministrami, premierami, prezydentami państw. WEF działa również jako trampolina dla pewnej kategorii młodych ludzi w obszarach takich jak media, biznes, kultura. W ciągu 28 lat trwania programu WEF stworzył masę krytyczną „swoich ludzi” w większości krajów świata. Co zaskakujące, większość krajów reaguje w ten sam sposób na polecenia płynące „z góry” z ONZ i jej wyspecjalizowanych organów, Banku Światowego, MFW, WTO, OECD itp.

Kiedy Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) ogłosiła „pandemię” w marcu 2020 r., przywódcy większości krajów, podobnie jak ich ministrowie zdrowia i inni urzędnicy, uznali to za pewnik. Chociaż w opinii lekarzy nie było wtedy powodu, aby nawet mówić o epidemii. Kiedy WHO i inne organizacje międzynarodowe zastosowały się do „rekomendacji” wprowadzenia kwarantanny i blokad, większość krajów uznała to za nakaz obowiązkowy. I wypełnili go, załamując swoje gospodarki, tworząc atmosferę strachu wśród ludzi. Kiedy WHO otrzymała „rekomendację” przeprowadzenia powszechnych szczepień, ponownie przytłaczająca większość krajów, niczym dobrze skoordynowany chór, podjęła decyzje o szczepieniach, chociaż na świecie nie było szczepionek jako takich, a jedynie leki eksperymentalne.

Były wiceprezes firmy Pfizer, dr Michael Yeadon, który ostro skrytykował działania rządu w sprawie pandemii, zauważa niezwykłą spójność tych działań: „Dziesiątki rządów mówią te same kłamstwa i robią te same nieskuteczne rzeczy, które w oczywisty sposób odbierają życie ludziom. ” Gwałcone są konstytucje i inne prawa, wprowadzane są „paszporty sanitarne”, przeprowadzane są obowiązkowe szczepienia. Wiele podstawowych twierdzeń nauk medycznych jest ignorowana. A te polecenia są wykonywane przez bardzo „kreatywnych młodych liderów”, którzy przeszli przez filtry programów WEF.

W komentarzu SPR podaje się w konkluzji: „Podczas pandemii koronawirusa kilku absolwentów programów WEF Global Leaders i Global Shapers (program młodzieżowy Global Leaders) odegrało znaczącą rolę w promowaniu strategii zerowego nosicielstwa(zero-covid strategies), blokad(lockdowns) , obowiązkowego noszenia masek i „paszportów szczepień”. Możliwie, że w dużej mierze była to nieudana próba ochrony zdrowia publicznego i gospodarki, a być może była to próba przyspieszenia globalnego programu numer jeden … a może i jedno i drugie ”.

Przez lata przez program WEF przeszło tysiące  „obiecujących liderów” z kilkudziesięciu krajów. Eksperci Swiss Policy Research zidentyfikowali grupę tych, którzy ich zdaniem są najbardziej gorliwymi decydentami światowej elity w projekcie pandemii COVID-19. Oto lista:

Jeffrey Zients – Koordynator Reagowania na Pandemię w Białym Domu (od 2021);

Stéphane Bankel – Prezes Zarządu koncernu farmaceutycznego Moderna;

Jeremy Howard – założyciel wpływowej grupy lobbingowej Masks for All;

Leana Wen jest analityczką CNN, która jest zerową covid;

Eric Feigl-Ding – działacz na Twitterze, ideolog zero covid;

Gavin Newsom — gubernator Kalifornii

Devi Sridhar – brytyjski profesor, ideolog „zero covid”;

Jacinda Ardern – premier Nowej Zelandii

Emmanuel Macron – Prezydent Francji

Sebastian Kurz – Kanclerz Austrii;

Angela Merkel – Kanclerz Niemiec;

Jens Spahn – Minister Zdrowia Niemiec;

Tony Blair jest byłym premierem Wielkiej Brytanii i lobbystą na rzecz globalnego paszportu na szczepionki.

Ta lista zawiera osoby, które są rekrutowane przez WEF od dłuższego czasu. Na przykład Angela Merkel została zapisana do grupy „młodych liderów” w pierwszym roku programu w 1993 roku. Jeffrey Ziants w 2003 roku, Gavin Newsom w 2005 roku. Emmanuel Macron dołączył do grupy w 2017 roku, rok przed objęciem funkcji prezydenta Francji.

Ankieta SPR zawiera obszerniejsze listy liderów, którzy przeszli przez program WEF. Listy dla USA, Wielkiej Brytanii, Kanady, Nowej Zelandii, Niemiec, Unii Europejskiej, Szwajcarii …

Pobieżne zapoznanie się z listami sugeruje, że liczba agentów światowej elity przeprowadzających operację pandemiczną COVID-19 jest znacznie wyższa. Na przykład lista amerykańska obejmuje Billa Gatesa, który przeszedł filtry WEF w 1993 roku. W zestawieniu dla Stanów Zjednoczonych widzimy nazwiska liderów czołowych korporacji IT w Dolinie Krzemowej. Na przykład zawiera nazwiska założycieli Google, Siergieja Brina i Larry’ego Page’a, którzy ukończyli program WEF odpowiednio w 2002 i 2005 roku.

Komentarz SPR kończy się następującymi słowami: „Światowe Forum Ekonomiczne w Davos rzeczywiście było zaangażowane w strategiczne zarządzanie pandemią koronawirusa, z naciskiem na wykorzystanie pandemii jako katalizatora transformacji cyfrowej i globalnego przyjęcia systemów tożsamości cyfrowej. ”

autor: W. Ju. Katasonow

za: http://reosh.ru/valentin-katasonov-ob-odnom-pitomnike-globalnoj-elity-ili-kadry-reshayut-vsyo.html

(tłum.: PZ)

Źródło:

Zdjęcie: REUTERS / Pascal Lauener

https://www.fondsk.ru/news/2021/10/23/ob-odnom-pitomnike-globalnoj-elity-ili-kadry-reshaut-vse-54739.html

DODATEK (1):

W pełni przytoczone fakty dotyczące Covid-19 przedstawione przez ekspertów, aby umożliwić naszym czytelnikom dokonanie realistycznej oceny ryzyka. 

„Jedynym sposobem walki z zarazą jest uczciwość”. (Albert Camus, 1947)

Przegląd

 1. Śmiertelność : Zgodnie z najnowszymi badaniami immunologicznymi śmiertelność Covid (IFR) występuje w ogólnej populacji w większości krajów i wynosi łącznie około 0,1% do 0,5% , co najprawdopodobniej jest porównywalne z umiarkowanymi pandemią grypy w latach 1936, 1957 i 1968. jest.
 2. Szczepienia : Praktyczne badania wykazują początkowo wysoką, ale szybko zmniejszającą się ochronę przed szczepieniem koronowym. Szczepienie nie może zapobiec zakażeniu i zarażeniu osób trzecich . Znane są różne ciężkie i śmiertelne reakcje poszczepienne . Przeżyta infekcja na ogół chroni przed ponownym zakażeniem znacznie lepiej niż szczepienie.
 3. Leczenie : W przypadku osób z grupy wysokiego ryzyka wczesne leczenie ma kluczowe znaczenie dla uniknięcia progresji choroby. Według międzynarodowych badań wczesne leczenie może znacznie zmniejszyć liczbę hospitalizacji i zgonów.
 4. Profil wiekowy : Mediana wieku zmarłego wynosi ponad 80 lat w większości krajów zachodnich (78 lat w USA). Około 5% zmarłych nie miało wcześniejszych poważnych chorób. Wiek i profil ryzyka śmiertelności związanej z Covid zasadniczo odpowiada zatem normalnej śmiertelności , ale zwiększa ją proporcjonalnie.
 5. Domy opieki : W wielu krajach zachodnich około połowa wszystkich zgonów spowodowanych koronami miała miejsce w domach opieki, które wymagają ukierunkowanej i humanitarnej ochrony. W niektórych przypadkach mieszkańcy nie umierali z powodu koronawirusa , ale z tygodni stresu i izolacji .
 6. Nadmierna śmiertelność : Pandemia doprowadziła do tej pory do 5% do 25% wzrostu śmiertelności w większości krajów zachodnich . Do 30% dodatkowych zgonów nie było spowodowanych przez Covid , ale pośrednimi konsekwencjami pandemii i blokad.
 7. Przeciwciała : Do końca 2020 r. od 10% do 30% populacji w większości krajów zachodnich miało przeciwciała koronowe pochodzące z naturalnej infekcji. W Indiach i niektórych częściach Ameryki Południowej rozprzestrzenianie się koronawirusa do lata 2021 r . wyniosło od 50% do 75% .
 8. Objawy : Około 30% wszystkich osób zarażonych koronawirusem pozostaje bez objawów . Ogólnie rzecz biorąc, około 95% wszystkich osób rozwija co najwyżej łagodne lub umiarkowane objawy i nie muszą być hospitalizowane. Wczesne leczenie może zmniejszyć ciężkie przypadki.
 9. Długa Covid : do 10% zachorowań po ostrym Covid , tj. objawów związanych z koroną w ciągu kilku tygodni lub miesięcy. Dotyczy to również młodszych i wcześniej zdrowych osób z początkowo łagodnym przebiegiem choroby.
 10. Transmisja : Zgodnie z aktualnym stanem wiedzy transmisja koronawirusa odbywa się głównie poprzez aerozole w pomieszczeniach , podczas gdy aerozole na zewnątrz, krople i większość powierzchni obiektów wydają się odgrywać podrzędną rolę . Sezon koronawirusowy na półkuli północnej trwa na ogół od listopada do kwietnia .
 11. Maski : Wciąż niewiele jest dowodów na skuteczność masek w populacji ogólnej , a wprowadzenie obowiązkowego maskowania prawie nie powstrzymało ani nie spowolniło epidemii w żadnym kraju . Niewłaściwie używane maski mogą w rzeczywistości zwiększać ryzyko infekcji, a w niektórych przypadkach powodować problemy z oddychaniem.
 12. Dzieci i szkoły : W przeciwieństwie do grypy, w przypadku Covid-19 ryzyko zachorowania i przeniesienia u dzieci jest  raczej niskie . Nie ma zatem medycznego powodu zamykania szkół podstawowych lub innych specjalnych środków dla dzieci .
 13. Śledzenie kontaktów : badanie WHO z 2019 r. dotyczące środków przeciwko grypie pandemicznej wykazało, że z medycznego punktu widzenia śledzenie kontaktów nie jest „w żadnych okolicznościach zalecane” . Aplikacje do śledzenia kontaktów na telefony komórkowe również nie sprawdziły się w większości krajów .
 14. Testy PCR : Bardzo czułe zestawy PCR Virentestkits są podatne na błędy i mogą częściowo dawać wyniki fałszywie dodatnie lub fałszywie ujemne, a niezakaźne fragmenty wirusa reagują na poprzednią infekcję. Ważną kluczową wartością jest próg cyklu .
 15. Mutacje wirusów : podobnie jak wirusy grypy, koronawirusy często mają mutacje. Większość z tych mutacji jest nieznaczna, ale niektóre mogą nieco zwiększać zdolność przenoszenia, zjadliwość lub ryzyko reinfekcji lub zmniejszać ochronę przed szczepieniem.
 16. Blokady : W przeciwieństwie do wczesnych kontroli granicznych , blokady miały niewielki wpływ na pandemię . Według ONZ blokady zagrażają 1,6 miliardowi ludzi dotkliwym utratą środków do życia, a 150 milionom dzieci grozi dotkliwe ubóstwo.
 17. Szwecja : W Szwecji śmiertelność koronacyjna bez blokady mieści się w zakresie silnej epidemii grypy i znacznie poniżej średniej UE. 50% zgonów w Szwecji miało miejsce w domach opieki, mediana wieku zgonów wyniosła 84 lata.
 18. Media : Wiele mediów często podało w wątpliwość informacje o pandemii, przez co zwiększyło się strach i poważnie przeszacowano śmiertelność z powodu Covid. Niektóre media używały nawet manipulacyjnych obrazów, aby udramatyzować sytuację.
 19. Pochodzenie : Pochodzenie nowego koronawirusa pozostaje nieznane, ale najlepsze dowody wskazują obecnie na incydent z zapaleniem płuc podobnym do Covid w chińskiej kopalni w 2012 roku, którego próbki wirusa zostały zebrane, przechowywane i badane przez Instytut Wirusologiczny w Wuhan. Amerykańskie laboratoria również miały dostęp do tych wirusów dzięki współpracy .
 20. Monitorowanie : demaskator NSA Edward Snowden ostrzegł, że w celu rozszerzenia środków nadzoru zostanie wykorzystana pandemia korony . Podczas pandemii prawa podstawowe zostały ograniczone, a na całym świecie doszło do represji. Wiele rządów zapowiedziało również wprowadzenie cyfrowych biometrycznych rejestrów szczepień .

DODATEK (2)

https://www.weforum.org/agenda/archive/leadership

https://www.weforum.org/agenda/2021/03/meet-the-2021-class-of-young-global-leaders/

DODATEK (3)   

Prezes PGF ogłoszony jednym z młodych światowych liderów


JACEK SZWAJCOWSKI (POLSKA GRUPA FARMACEUTYCZNA S.A. ) ZOSTAŁ WYBRANY JAKO JEDEN Z 237 WYJĄTKOWYCH LIDERÓW BY WZIĄĆ UDZIAŁ W NOWYM ŚWIATOWYM PRZEDSIĘWZIĘCIU KSZTAŁTUJĄCYM PRZYSZŁOŚĆ

Łodź, 12.01.2005
Klaus Schwab, Przewodniczący Światowego Forum Gospodarczego (The World Economic Forum), ogłosił nazwiska pierwszych 237 młodych liderów, którzy zostali wybrani i zgodzili się wziąć udział w Forum Młodych Światowych Liderów (The Forum of Young Global Leaders), blisko współpracującym ze Światowym Forum Gospodarczym. Jacek Szwajcowski został ogłoszony jednym z Młodych Światowych Liderów. To nowe światowe przedsięwzięcie, jakim jest Forum Młodych Światowych Liderów, gromadzi wyjątkowych liderów w wieku do czterdziestu lat, którzy zobowiązali się poświęcić część swojej wiedzy i energii przez okres następnych pięciu lat, by pracować wspólnie dla lepszej przyszłości.

Młodzi Światowi Liderzy 2005 zostali wybrani spośród 8 tysięcy kandydatów z całego świata przez komitet nominacyjny składający się z 28 wybitnych przedstawicieli międzynarodowych mediów, a wśród nich Marjorie Scardino, Arthur Sulzberger, Tom Glocer oraz Katsuji Ebisawa. Na czele komitetu stanęła Jej Wysokość Królowa Rania z Królestwa Haszymidzkiego Jordanii.

„Współcześni liderzy z wizją na przyszłość muszą stworzyć udane relacje prowadzące to intensyfikacji procesu zmian,” – powiedziała Jej Wysokość Królowa Rania z Królestwa Haszymidzkiego Jordanii. „Forum Młodych Światowych Liderów zaktywizuje sieć wnikliwych, obdarzonych innowacyjnym sposobem myślenia, energicznych młodych ludzi, których wizja i dynamizm pomoże znaleźć przyszłość pełną nadziei, postępu oraz pozytywnych zmian.”

Jacek Szwajcowski – jest Prezesem Zarządu Polskiej Grupy Farmaceutycznej S.A.( PGF S.A., obecnie Pelion S.A. – PZ)*, obecnie , która jest największym krajowym dostawcą usług w sektorze farmaceutycznym. Koncentrując swą działalność na dostawach leków i produktów leczniczych do aptek oraz szpitali, PGF jest również organizatorem programu partnerskiegoDbam o Zdrowie” ( kursywa i wytłuszczenie moje – PZ). Celem programu, w którym bierze udział już niemal milion osób, jest między innymi edukacja zdrowotna uczestników .
Początki PGF sięgają roku 1990, kiedy to Prezes Jacek Szwajcowski założył hurtownię leków Medicines. Jej celem od początku działalności było stworzenie nowoczesnego, efektywnego i charakteryzującego się najwyższą jakością sektora usług dla branży farmaceutycznej.
Roczne obroty na poziomie ponad miliard dolarów plasują Polską Grupę Farmaceutyczną w gronie trzydziestu największych polskich firm prywatnych oraz w pierwszej setce największych firm z Europy Środkowowschodniej.

Młodzi Światowi Liderzy nominowani w 2005 tworzą ekscytującą, silną grupę liderów z 69-ciu różnych krajów: 72 osoby z Europy, 62 z Ameryki Północnej, 49 z Azji, 19 z Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej, 18 z rejonów Afryki położnych na południe od Sahary oraz 17 z Ameryki Łacińskiej.

Biorąc pod uwagę zróżnicowanie nominowanych, wśród Młodych Światowych Liderów 2005 znalazło się 57 liderów politycznych, włączając głowy państw, ministrów oraz parlamentarzystów. Świat biznesu ma 97 Młodych Światowych Liderów, głównie dyrektorów firm oraz odnoszących sukcesy przedsiębiorców. Pozostała grupa składa się z 28 liderów świata intelektualnego, 27 społecznego, 23 aktywnych osób opiniotwórczych oraz 5 liderów świata kultury. Kobiety stanowią 30 % całej społeczności.

„Pragnęlibyśmy włączyć Młodych Światowych Liderów w procesy, które pozwolą im mieć realny wpływ na sprawy światowe, a także mieć pewność, iż decyzje podejmowane globalnie mają na uwadze interes następnego pokolenia,” – powiedział Klaus Schwab, Przewodniczący Światowego Forum Gospodarczego. „Forum Młodych Światowych Liderów będzie potężną siłą reprezentującą wszystkie dziedziny życia, która ma wstrząsnąć tradycyjnym sposobem myślenia i przynieść śmiałe, postępowe podejście do świata.”

Młodzi Światowi Liderzy będą pracowali nad wymagającym projektem Inicjatywa 2020, którego celem jest zająć się wyzwaniami stojącymi przed współczesnym światem dla lepszej przyszłości naszej planety. Młodzi Liderzy Światowi spotkają się po raz pierwszy jako grupa na Szczycie Inauguracyjnym w Zermatt w Szwajcarii, który odbędzie się w dniach 24-28 czerwca 2005. Wtedy też dokonają oceny obecnych i przyszłych trendów, zagrożeń i szans, jakie pojawiają się zarówno na poziomie światowym jak i lokalnym. Na tej podstawie Młodzi Światowi Liderzy sformułują globalne strategie i zaproponują konkretne działania, jakie należy podjąć dzisiaj, by zapewnić lepszą przyszłość w roku 2020.

Więcej informacji wraz ze szczegółową listą Młodych Światowych Liderów znajduje się na stronie internetowej http://www.weforum.org/ygl.

Forum Młodych Światowych Liderów (The Forum of Young Global Leaders), z siedzibą w Genewie w Szwajcarii, przechodzi proces przekształcenia w niezależną, nie nastawioną na przynoszenie zysku fundacją pod nadzorem Rządu Szwajcarii. Forum Młodych Światowych Liderów obejmuje liderów w wieku czterdziestu lat i poniżej, oddanych sprawie kształtowania przyszłości. Młodzi Liderzy Światowi reprezentują wszystkie siedem geograficznych regionów świata oraz różne sfery życia, takie jak polityka, biznes, społeczeństwo, nauka, sztuka i kultura. Każdego roku około dwustu Młodych Liderów Światowych zostaje mianowanych na okres pięciu lat. Do roku 2009 przewidywana liczba liderów wyniesie 1 111 osób. Forum Młodych Światowych Liderów zostało stworzone przez Profesora Klausa Schwaba w 2004 i działa w ścisłej współpracy ze Światowym Forum Gospodarczym dzieląc zaangażowanie w poprawę sytuacji na świecie.

Światowe Forum Gospodarcze (The World Economic Forum) jest niezależną organizacją międzynarodową zaangażowaną w poprawę sytuacji na świecie. Forum tworzy bazę dla wspólnych projektów, angażując światowych przywódców w rozwiązywanie globalnych problemów czyniąc tym samym z członków Forum obywateli świata.

Światowe Forum Gospodarcze z siedzibą w Genewie w Szwajcarii jest niezależną, nie prowadzącą działalności zyskownej fundacją; nie jest związana z jakimkolwiek interesem politycznym bądź narodowym. Forum posiada status doradczy NGO przy Radzie ONZ do spraw Gospodarczych i Społecznych.

za: https://www.pelion.eu/pl/aktualnosci,15/93,prezes-pgf-ogloszony-jednym-z-mlodych-swiatowych-liderow.html

(*) Pelion powstał w 1990 r. z inicjatywy polskich przedsiębiorców i w oparciu o polski kapitał; od tamtej pory współtworzy polską gospodarkę, obsługując wszystkie segmenty dystrybucji farmaceutycznej (hurtowy, detaliczny, szpitalny) oraz rozwijając działalność na Litwie.

Jest największą firmą sektora ochrony zdrowia w Polsce, osiągającą blisko 10 mld zł obrotów rocznie i zatrudniającą niemal 10 tys. pracowników.

Promuje innowacyjne rozwiązania, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pacjentów i klientów.

Prowadzi działalność w sposób odpowiedzialny i zrównoważony.

za: https://www.pelion.eu/pl/118,o-nas.html

20 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

20 responses to “Kadry decydują o wszystkim

 1. W sprawie pandemii COVID – może komuś tu się zechce to przetłumaczyć, choćby maszynowo i opublikować. Ja nie mam czasu. W skrócie – szczepienia WYDAJĄ SIĘ powodować długotrwały spadek ogólnej odporności (na wszelkie antygeny) u osób zaszczepionych. Dane WYDAJĄ SIĘ wskazywać na to, że ten spadek odporności narasta z czasem. Jak dotąd nie wiadomo, ile czasu będzie trwał trend spadkowy, po jakim czasie się odwróci oraz kiedy i czy w ogóle sprawność układu odpornościowego osób zaszczepionych wróci do stanu sprzed szczepienia.

  A comparison of official Government reports suggest the Fully Vaccinated are developing Acquired Immunodeficiency Syndrome
  https://theexpose.uk/2021/10/10/comparison-reports-proves-vaccinated-developing-ade/
  https://www.jstor.org/stable/985534
  Mass vaccination may permanently attenuate population-wide immunity to SARS-2
  https://eugyppius.substack.com/p/mass-vaccination-may-permanently?r=8sun7&utm_campaign=post&utm_medium=web&utm_source=

  Zapraszam na mój blog na wordpress
  Światowid – nacjonailstyczny blog polityczny

  Polubione przez 1 osoba

 2. Jeśli tu ktoś z administratorów bywa, proszę o wyłowienie ze spamu mojego komentarza i opublikowanie go. Z góry dziękuję. Pozdrawiam.

  Polubienie

 3. andrzej

  Pelion prowadzi działalność w sposób odpowiedzialny i zrównoważony.

  To tylko chwyt reklamowy, bo Pelion w sposób nieodpowiedzialny i niezrównoważony wpisuje się w obecne szeroko rozumiane ludobójstwo szczepionkowe o kryptonimie C-19.
  Czyli dołącza do tych, co swoje budy stawiają przy cmentarzach.
  Widać, jaki propolski ten Pelion, gdzie tylko zajrzysz, tam pro zdrowotnie czuć czosnkiem.
  Na jaką cholerę potrzebne gojom to całe ich g—o owinięte w zielone listki? Trzeba powrócić do starych sprawdzonych metod, których znaczenie celowo pomniejszono lub odsunięto w niebyt.

  https://www.pelion.eu/pl/aktualnosci,15/590,szczepienia-w-aptekach.html

  Mamy też lekarzy z prawdziwego powołania, nie skołowanych pieniędzmi, tylko trzeba ich słuchać.

  Polubienie

 4. andrzej

  Panowie Administratorzy, mój komentarz także trafił do spamu.

  Polubienie

 5. andrzej

  Klaus Schwab to typ, którego powinno się odseparować od ludzi, a co dopiero go słuchać.

  Polubienie

 6. SAME une!. Mowiac doslownie.
  „STARSI BRACIA,w WIERZE”.

  Polubione przez 1 osoba

 7. kadrowiec

  Monopoly – Kto jest właścicielem świata?

  https://www.bitchute.com/video/k1B8MAnejKpG/

  Ten genialny dokument Tima Gielena ujawnia, jak niewielka grupa superbogatych przestępców kupuje praktycznie wszystko na ziemi, dopóki nie są właścicielami tego wszystkiego. Od mediów, opieki zdrowotnej, podróży, przemysłu spożywczego, rządów… To pozwala im kontrolować cały świat. Z tego powodu próbują narzucić Nowy Porządek Świata.

  Szok, szok, szok z 2014 Fundacja Rockefellera

  https://www.bitchute.com/video/a1J0dM6eaI70/

  Harry Vox dziennikarz śledczy opierając się na oficjalnych dokumentach rządowych, już w 2014 roku dokładnie i ze szczegółami opisuje to, co teraz dzieje się na świecie w związku z fałszywą plandemią covid-19.

  Polubione przez 1 osoba

 8. kadrowiec

  Najciekawsze fragmenty przesłuchania dr Władimira Zelenko przed sadem rabinicznym (Napisy PL)

  https://www.bitchute.com/video/BwmvUHVoLAFM/

  Obszerne fragmenty przesłuchania dr Władymira Zelenko z dnia 6 sierpnia 2021 przed izraelskim sądem rabinicznym (Ma’aleh Adumim Bet Din) dotyczące szczepionek przeciwko COVID. Dr Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najbardziej zbrodniczym aktem wykorzystania nauki w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie.

  (usunięty z yt) bardzo konkretna wypowiedź wielce szanownego
  dr Zbigniewa Martyki

  Dr Martyka ujawnia brudną prawdę o szprycy!
  https://www.bitchute.com/video/cEtueCZItmFE/

  Polubione przez 1 osoba

 9. kadrowiec

  zdecydowanie najlepszy wywiad

  Catherine Austin Fitts – wywiad ‚Planet Lockdown’ (napisy PL / Polish subtitles)

  https://www.bitchute.com/video/50kEYqeY68wN/

  Niesamowity wywiad z Catherine Austin Fitts z grudnia 2020 r.
  Film odbił się szerokim echem wśród internautów na całym świecie, zbierając tysiące entuzjastycznych komentarzy, wśród których dominują określenia z gatunku „przełomowy”, „wybitny”, „jeden z najważniejszych filmów tego roku”, „rewolucyjny”. Jednym z najczęściej powtarzających się komentarzy jest: „Jeśli to nie otworzy ludziom oczu, to już nic nie otworzy.”
  Pozycja absolutnie obowiązkowa!

  drugi wywiad potwierdzający polityczny charakter plan=demi

  Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO – wywiad ‚Planet Lockdown’ (napisy PL)

  https://www.bitchute.com/video/uaVV7VGqUcMi/

  Astrid Stuckelberger to pracownik naukowy, wykadowca akademicki, profesor Nauk Stosowanych. Jest uznanym na świecie ekspertem ds. ewaluacji badań naukowych, zwłaszcza w obszarze oceny i optymalizacji zdrowia, zarządzania kryzysowego, szkoleń w zakresie pandemii oraz zastosowania innowacji technologicznych w medycynie. Od ponad 20 lat współpracuje jako ekspert międzynarodowy wysokiego szczebla z różnymi agencjami ONZ i instytucjami Unii Europejskiej w zakresie publikacji, tworzenia programów i prowadzenia szkoleń.

  Polubione przez 2 ludzi

 10. kadrowiec4

  Obecnie już nawet mało rozgarnięty niewolnik może orientować się, że celem operacji CoV-ID, jest pozyskanie genomu i przypisaniu mu identyfikatora tzw. „cyfrowej tożsamości” ID(aj-di) pod pretekstem CoV „wirusa w koronie”, czyli najczęściej używanym haśle CoV-ID.

  jak CIA pozyskuje twoje DNA i po co

  https://www.cda.pl/video/6848641cb

  Do czego to prowadzi?
  Odpowiedź jest dość oczywista –
  do absolutnej kontroli, ale nie tylko w sensie zbierania danych, tzw. profilowania, ale do pełnej kontroli emocji, uczuć i zachowania!

  od 4 min
  https://www.cda.pl/video/506959112

  Polubione przez 2 ludzi

  • mleko z nosa

   Pod ochroną policji tego tępego motłochu robią co chcą niewielu tych granatowych gnid wyjdzie żywych spod mojej rek,i, tj nikt.Drugi Katyn ich czeka.Nowi ich zastąpią.Tylko rozpoczecie wyrzynania tego grnatowego bydła pozwoli na zmiany.

   Polubienie

 11. kadrowiec

  najpoważniejsze wypowiedzi jakie słyszałem;
  oceniam, że wojna domowa w USA wybuchnie w ciągu 3 do 4 tygodni
  (chyba, że zdejmą bzdeta)

  Amerykańscy żołnierze ostrzegają przed stanem wojennym i wojną domową w USA (Napisy PL)

  https://www.bitchute.com/video/102GgzLRpQTS/

  Polubione przez 1 osoba

 12. paziem

  Otrzymane od znajomego:

  WIELKIE ŚWIĘTO NA FLORYDZIE DZISIAJ !!! ZWYCIĘSTWO LOGIKI I PRAWDY NAD COVIDEM I KŁAMSTWEM !!!
  Mówiło się o tym od dawna i w oparciu o własne decyzje i również za przyzwoleniem władz stanowych praktykowaliśmy normalne życie od dłuższego czasu ale dzisiaj wszystkie te decyzje uprawomocniono, uregulowano oficjalnie i prawnie. A więc Floryda dzisiaj otrzymała piękny prezent od rządu stanowego, od gubernatora Rona DeSantis: absolutny, całkowity koniec wszystkich, jakichkolwiek ograniczeń, zakazów, nakazów czy zmian związanych z „pandemia” na Floydzie. W dokumentach dzisiaj podpisanych są KARY dla tych, którzy będą kontynuować nie uzasadnioną naukowo covidową presję i nieuzasadnioną i nie popartą rzetelnymi faktami pandemiczną narrację na Florydzie. To dlatego w ciągu ostatnich miesięcy przeniosło się na Florydę z północnych stanów i zza granic USA ponad 500 tys osób – na stałe. Ci ludzie widzą, że tu jest normalne życie i przyszłość wolna od absurdów pandemicznych. Wolność, zdrowie i logiczne myślenie zwyciężyły medialne wirusy. W tym dokumencie, który dzisiaj podpisał gubernator są przewidziane kary pieniężne dla… tych co chcą komplikować życie normalnym ludziom. Tak tak, dobrze czytacie – kary nie są dla tych, którzy nie noszą masek, kary są dla tych którzy bez naukowego uzasadnienia nakazują je nosić. Według dokumentu podpisanego dzisiaj, NIE wolno na Florydzie zmuszać do noszenia masek, NIE wolno uzależniać pracy, nauki czy podroży od poddania się eksperymentowi medycznemu w strzykawce, NIE wolno wymuszać na ludziach testów, NIE wolno wprowadzać paszportów szczepionkowych. NIE istnieje taka jednostka chorobowa jak covid pozytywny i bezobjawowy. Kary dla covidiotów na Florydzie od dziś są bardzo wysokie. Tutaj NIE wolno dyskryminować ludzi za to, że myślą i nie poddają się praniu mózgu przez polityków federalnych i skorumpowanych dziennikarzy. NIE wolno wywierać żadnej presji na ludziach, którzy nie chcą robić z siebie laboratoryjnych szczurów doświadczalnych i przyjmować eksperymentalnych toksycznych preparatów. To koniec tego draństwa! Jesteśmy wolni od głupoty i „covida” Jakiekolwiek przyszłe próby ograniczeń będą musiały być bardzo dokładnie udokumentowane, uzasadnione i oparte na ściśle naukowych dowodach a póki co takich nie ma. Brak wyizolowanego wirusa Covid-19, bo on nie istnieje, nie ma żadnych naukowych dowodów na to, są tylko niewiarygodne testy. Media straszą czymś czego nie ma. Są tylko koronawirusy, ale one są od bardzo wielu lat, zawsze były, tak jak inne. Nie ma pandemii, nigdy nie istniała. Nie ma szczepionek na covid – są tylko eksperymentalne preparaty medyczne. Szczepionki na covid nie istnieją. Słowo SZCZEPIONKA jest ogromną manipulacją i wprowadzaniem wystraszonych ludzi w błąd. To słowo jest nadużywane celowo w celu manipulacji przez polityków, przez dziennikarzy i przez skorumpowanych ludzi noszących białe fartuchy, bo trudno ich nazwać prawdziwymi lekarzami i pielęgniarkami – dla nich liczą się dochody a nie zdrowie pacjentów. Ci prawdziwi lekarze i pielęgniarki są prześladowani. Firmy farmaceutyczne i rządy nie mogą nazwać w swoich dokumentach prawnych tych eksperymentalnych preparatów szczepionkami, ponieważ nie spełniają wymogów ustalonych dla szczepionek, nie mieszczą się w naukowej przyjętej oficjalnie definicji szczepionek. Oni używają to słowo „szczepionka” nielegalnie, w mediach, w reklamach tych eksperymentalnych preparatów. We wszystkich ulotkach używają słowa eksperymentalny preparat medyczny, w ustawach covidowych, rozporządzeniach, innych dokumentach rządowych również używają słowa eksperymentalny preparat medyczny. Dlaczego? BO TO JEST EKSPERYMENTALNY PREPARAT MEDYCZNY. Bo to nie jest szczepionka. Gdyby ktoś Wam zaproponował EKSPERYMENTALNY OLEJ DO SILNIKA Waszego samochodu, obarczony sporym ryzykiem, że auto się popsuje albo silnik całkowicie zniszczy po jego użyciu to założę się, że niewielu by się zdecydowało na tę nowość na rynku motoryzacyjnym ale w przypadku naszego zdrowia, które podobno jest BEZCENNE jesteście gotowi ustawiać się w kolejkach po truciznę, utratę zdrowia i śmierć w strzykawce. Tylko dlatego, że politycy chcą zarobić na naszej ufności, naiwności, zagubieniu i zniewolić i odebrać prawa wolnego człowieka. Przecież to jest depopulacja i ludobójstwo. Oni wszyscy będą kiedyś osądzeni ale nie jestem pewna czy wszyscy doczekamy tej chwili, bo eliminujecie się sami z grona zdrowych i żywych, na własne życzenie. To jest bardzo smutne. Postarajcie się odpowiedzieć szczerze, sami przed sobą, na poniższe pytania – może to pomoże w podjęciu właściwej decyzji: Czy szczepionka likwiduje maski? NIE Czy szczepionka likwiduje dystans? NIE Czy szczepionka wyeliminuje testy? NIE Czy szczepienia likwiduje zakażenia? NIE Czy „szczepionka” jest szczepionką? NIE (to jest eksperymentalny preparat medyczny) Czy „szczepionka” została dopuszczona do powszechnego użycia? NIE ( została dopuszczona warunkowo na 1 rok i nie jest ważne, że warunków nie spełnia ) Czy „szczepionka” uodparnia na zachorowanie na C19? NIE Czy badano ją na osobach z chorobami towarzyszącymi? NIE Czy znane są reakcje między „szczepionką” a innymi lekami? NIE Czy w pełni zakończono prace nad badaniem tej „szczepionki” NIE (ich producenci piszą o tym otwarcie w ulotkach) Czy masz pewność, że nie umrzesz po jej przyjęciu? NIE Czy masz pewność, że za rok lub dwa lub trzy nie pojawią się efekty uboczne jej przyjęcia? NIE Czy masz 100% pewności, że „szczepionka” nie spowoduje zmian genetycznych w twoim organizmie? NIE Czy ktoś, jakakolwiek instytucja, Ministerstwo Zdrowia, Minister Zdrowia, ktokolwiek ponosi odpowiedzialność w przypadku powikłań i zgonów? NIE Czy jeśli umrzesz po przyjęciu „szczepionki” twoi bliscy i podopieczni dostaną odszkodowanie? NIE Czy wiesz, że Twoi bliscy nie otrzymają ani grosza z Twojej polisy ubezpieczeniowej na życie po Twojej śmierci, bo dobrowolnie poddałeś się eksperymentowi medycznemu i on może bezpośrednio lub pośrednio przyczynić się do Twojej przyszłej śmieci – i to staje się prawną podstawą do odmowy wypłaty polisy? NIE (więc jeśli się zaszczepiłeś przestań płacić składki albo wykup polisę za mniej póki żyjesz, bo ona i tak nie będzie miała żadnej wartości po Twojej śmierci ale ubezpieczyciel Ci tego nie powie) Czy umierają ludzie po przyjęciu tej „szczepionki”? TAK !!!!!!!! TO DLACZEGO, NA MIŁY BÓG, CHCSZ JĄ PRZYJĄĆ? ================== DODATEK – fb już zaczyna blokować udostępnianie tego postu za co przepraszam ale nie mam na to wpływu, to ich „wolność słowa” ….

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.