„Kamracka” strategia polityczna – to modlitwa…i konto bankowe

Wałęsa_Jabłnowski

Tego można się było spodziewać.

” Wilcze watahy kamrackie” wzywają do …modlitwy na Jasnej Górze za „więźniów politycznych”…santo subito Wojciecha, Marcina i innych „braci w wierze”. Wezwaniu do modlitwy, jak zawsze towarzyszy drugie – wezwanie do przekazywania ofiar na podane konto.

Patrz: https://nptv.pl/ 
choć widzę, że baner wzywający do stawienia się 12.12.2021r. na Jasnej Górze, nagle zniknął ze strony głównej, czyli linia programowa „jest modyfikowana na bieżąco” )

Aha, już się dzisiaj odnalazło zaginione chwilowo zdjęcie, a hasło zawarte na nim brzmi:

„ TU ( czyli na Jasnej Górze) ”BIJE SERCE NARODU W SERCU MATKI”

Ten schemat ćwiczony jest od ponad dwudziestu lat. Aby socjotechniczne scenariusze manipulacji politycznymi zachowaniami Polaków miały większą skuteczność, to bardzo często stosowane jest sprawdzone narzędzie w postaci inicjowania ruchu pielgrzymkowego na Jasną Górę, albo co najmniej zwołania zgromadzenia aktywistów na Jasnej Górze żeby albo rozmyć inicjatywę, albo nadać jej sekciarski charakter. Klasztor jasnogórski jest ulubionym miejscem takich przedsięwzięć. Przetrenowano to w latach PRL w postaci ruchów pielgrzymkowych „ przeciwko komunie”, następnie pielgrzymek różnych środowisk „ solidarnościowych”, a wreszcie zgromadzeń reżyserowanych przez maryjnego maga – Tadeusza Rydzyka.

Miałem okazję w 2003 r. uczestniczyć w podobnej maskaradzie „ ludowo-patriotycznej”. Od lata 2002 r. narastał ruch protestów rolniczych i pracowniczych. Na początku nowego roku 2003, w zimie i w okresie wczesnej wiosny, ruch ten się wzmagał. Powstawały jak grzyby po deszczu na terenie całej Polski blokady dróg protestujących rolników ( byli to już nie tylko członkowie Samoobrony, ale także spontaniczne inicjatywy wyłaniające lokalnych przywódców chłopskich). Od lata 2002 r. protestowali też robotnicy ożarowskiej Fabryki Kabli pod Warszawą przeznaczonej do likwidacji i przejęcia jej przez Tele-Fonikę z Krakowa – firmę Bogusława Cupiała. „ Prywatyzację” ( FKO – Fabryka Kabli Ożarów) przeprowadzano zgodnie ze scenariuszem z lat 1990-tych, tj. ograniczano prawa pracownicze, skorumpowano większość działaczy związkowych i rozpoczęto proces „ wolnorynkowej kapitalizacji” – przybierającej w tamtych realiach twarz Bogusława Cupiała. Przy okazji sporu pracowniczego w Ożarowie ( ale także wielkiego niezadowolenia stoczniowców głównie ze Szczecina, ale także z Gdańska i Gdyni) oraz ruchu protestów rolniczych rodziła się idea wspólnego Komitetu Obrony przeciwko rabunkowej prywatyzacji i antypolskiej polityce rolnej na polskiej wsi. Przypomnijmy, że odbywało się to w końcowym okresie „ negocjacji” nad tzw. warunkami akcesji ( a raczej aneksji) Polski do Unii Europejskiej. Na przełomie marca i kwietnia 2003 r. trwały uzgodnienia rolniczo-robotnicze, a na samym początku kwietnia doszło do spotkania przedstawicieli obu środowisk w Kłecku koło Gniezna. Wówczas wchodziłem w skład zarządu Komitetu Obrony Polskiej Ziemi „ Placówka”, które to stowarzyszenie organizowało spotkanie w Kłecku. Było bardzo blisko do porozumienia, do czasu aż nie pojawił się emisariusz maga z Torunia – Tadeusza Rydzyka, redaktor odpowiedzialny za sprawy rolne, i zmanipulował większość delegatów mówiąc żeby decyzję powołania Ogólnopolskiego Komitetu Rolniczo-Robotniczego Protestu odłożyć o tydzień i przenieść spotkanie na Jasną Górę. Tamże, w tym rzekomo „świętym miejscu” byłem najpierw w gronie kilku osób przyjęty przez znanego biskupa ( który prosił o rozwagę i umiar w trakcie obrad), a następnie na sali obrad, gdzie z trudem pomieściło się ok. 200 osób ( przy czym na zewnątrz czekało według moich obliczeń kilka, a może nawet kilkanaście tysięcy rolników). Obradom przewodniczył jakiś samozwańczy ksiądz proboszcz ( nota bene lekko pijany) z Lubelszczyzny ( pamiętam nawet z jakiej gminy), a główną rolę pacyfikacyjną odegrały egzaltowane katoliczki ze wspomnianej lubelskiej parafii przerywające co jakiś czas obrady apelami o modlitwę. Resztę załatwili ględzący profesorowie z Krakowa o semickich rysach i żydowskich zachowaniach.

Taki był przebieg „ modlitw jasnogórskich za Polskę”

Wałęsa miał długopis z Matką Boską, toruński mag posługiwał się i posługuje Maryją zawsze dziewicą, a kombatant Jaszczur pewnie będzie miał wkrótce hełm z Matką Boską, albo z jej wizerunkiem na sezonowej uszatce!

Czekam kiedy lud polski zamiast oczekiwania na kazania z Jasnej Góry przegoni wreszcie kupców ze świątyni.

PZ

34 Komentarze

Filed under Polityka

34 responses to “„Kamracka” strategia polityczna – to modlitwa…i konto bankowe

 1. nina

  —— wiem z pierwszej ręki . Teraz firmy polskich żydów sponsorują Kluby piłkarskie w swoich Gminach. SZABLE w DŁOŃ , przeszło już do historii ?.

  Polubienie

 2. paziem

  – Wielkie uczynki nie mogą zostać zapomniane – powiedział o. Matuszewski zwracając się w oficjalnym podziękowaniu do Jana Kulczyka. – W imieniu zakonu Bóg zapłać, doktorze Janie.

  https://czestochowa.naszemiasto.pl/kulczyk-wielki-darczynca/ar/c1-6392411

  Polubione przez 1 osoba

 3. paziem

  I widzicie jak ładnie służby żydowskie to zaplanowały , 12 grudnia 2021 r.( w przeddzień 40 rocznicy Stanu Wojennego z 13 grudnia 1981 r) kamrackie watahy będą zgodnie wyły ,….czyli modliły się na Jasnej Górze :)))

  Polubione przez 1 osoba

  • Kamrackie watahy „wilków” i „wilczyc” mają spore fundusze z tego co widzę. Tak na marginesie Jabłonowski/Olszański to nie jest aktor odgrywający rolę napisaną w Moskwie, Moskwa nigdy by nie poparła takiego prymitywnego żulika i RACZEJ by nie pozwoliła na lansowanie mody na „wyklętych” przez swojego człowieka (tam „wyklęci” są uważani za takich samych hiterowców jak UPA czy hitlerowskie formacje pomocnicze białoruskie, litewskie, łotewskie i estońskie złożone z nacjonalistów.
   Stąd wniosek, że Jabłonowski/Olszański to człowiek innych służb. Jakich – dobrą poszlaką jest lansowanie go przez TVTrwam i Radio Ma Ryja.

   Moim zdaniem Jabłonowski/Olszański to kreatura służb zorientowana na skanalizowanie grup nie zagospodarowanych przez „Ruch „Narodowy”” czy tam Konfederację. Jabłonowskiego nasłano by zbierał ludzi nienawidzących „rozmodlonych „naodoFcUF” z takich powodów:
   – pozytywny stosunek do PRL (tu dziwny absurd popierania kultu „wyklętych” przez Jabłonowskiego jest raczej odstraszający)
   – neutralny lub przyjazny stosunek do Rosji
   – sympatii panslawistycznych (czyli niechęci do „narodowej” agentury budowanej w Polin przez Waszyngton)
   – rodzimowiercze sympatie i antyklerykalizm, antychrześcijaństwo czy nawet zwykły agnostycyzm (swoją drogą, komu uczciwemu bezczelność i chamstwo „turbokatoli” nie otwiera scyzoryka w kieszeni?) – w tym kontekście Jabłonowski/Olszański jest absurdalny – z jednej strony zawłaszcza symbolikę rodzimowierczą (a nawet zadrużną!), a z drugiej – ostentacyjnie obnosi się ze swoim katolicyzmem czyli judaizmem reformowanym w wersji dla goim.

   Ogólnie Olszański/Jabłonowski to prymityw i cham, który swoją osobą kompromituje wiele wartościowych postaw i idei. I waśnie TAKA JEST JEGO ROLA.

   Polubienie

   • paziem

    W pełni się zgadzam z pana oceną. Kariera córki Olszańskiego w kinematografii rosyjskiej ( opanowanej przez Żydów, a także fizis córki) wskazuje także na kręgi, których scenariusze odgrywa kabotyn Olszański/Jabłonowski.

    Polubione przez 1 osoba

   • Gajowy bajkopisarz

    Trafia Pan w srodek Burdelu Panie Andrzeju, dlatego pozwole sobie zadac pytanie „Gdzie Euroowieczki, maja topic plamniki? skoro zabiera im Pan mozliwosc zbiorowego onanizmu na Jasnej Gorze?
    Z okazji planowanej wyprawy do Polski swiatowej slawy Burdelmamy, wymyslilem okolicznosciowa bajke.
    Rumhelka Mosbacher, przyjechala do Polski na obchody rocznicy Stanu Wojennego.
    Postanowila sie przebrac za Czerwonego kapturka, zeby Wilk Jablonowski jej nie rozpoznal. Podczas spaceru po lesie, z za krzakow wyskoczyl Olszanski-Jablonowski przebrany za prawdziweg Wilka i spytal.
    „Czerwony Kapturku, nie boisz sie tak sama chodzic po Polskim lesie, gdzie za kazdym drzewem czycha Wilk Kapturkozerca?
    Kapturek z USraela odpowiada,-
    ” Czego mam sie bac? pieniadze zostawilam w Israelu, a pierdolic sie lubie”

    Polubienie

  • Włościanka

   Dobrze, że chociaż te modły coś ludziom przypominają. Co do ,,pogonienia ze świątyni” to dopóki wszechobecne kamerki nas upamiętniają to nie ma na co liczyć. Myślę, że wystarczyłoby kilka dni awarii prądu i zakłóceń na wszystkich łączach i Naród by zadziałał prawidłowo…

   Polubione przez 1 osoba

 4. Zenek telewidz

  Wszystko jest w porzadku bo uczestniczymy w procsie ktory nazywamy „Ziemniakami dla swin” Mozna tez powiedziec- „Siano dla Baranow”
  Wazne jest zeby to Pan Panie Pawle i Polska elita WPS, posiadala kody do prograqmowania pilotow do TVP.
  Damy sobie rade z tzw. „elitami narodowymi” na Semiciej smyczy.
  Wystarczy spojzec na groteskowe ryje liderow i zastosowac Europejska ikonografie.

  Polubione przez 1 osoba

  • Paweł

   Dla informacji EM, komentujący tu Światowid, to nie jest AS

   PZ

   Polubione przez 1 osoba

   • Alex Maciejczyk

    Przyznam ze troche sie zdziwilem ze AS ma czas na pisanie „nawróconych tekstów” Teraz widzę ze nie mam powodu do obaw o zdrowie wartosciowego Członka WPS. Ide spac bo mialem ciezki tydzien. Michal po ponad 30 latach, odszedł w niepamięć na rozkaz samicy. Gramy dalej w innym składzie, pomimo ze dziś mój główny informatyk z jednostki Sparta, pochował Ojca. Powoli zaczynam rozumieć moja sytuacje i musze przestac improwizować bo gram solo. Dzieje się coś czego nie moge dogonić i zrozumieć. Pozdrawiam Alex Ps. Powinnismy cos rozpocząć medialnie, ale wszystko już było, zatem co?

    Polubione przez 1 osoba

   • @Alex Maciejczyk

    Przyznam ze troche sie zdziwilem ze AS ma czas na pisanie „nawróconych tekstów”

    Proszę mi, ciemnemu wyjaśnić, na czym polega ta „nawróconość” moich „tekstów”

    Teraz widzę ze nie mam powodu do obaw o zdrowie wartosciowego Członka WPS.

    A jakież to problemy ze zdrowiem szanowny @Alex Maciejczyk raczył u mnie wykryć? Iżby stać się bardziej wartościowym i zdrowym dla @Alex Maciejczyk oczywiście niezwłocznie spróbuję pisać teksty ODWRÓCONE, tylko potrzebuję najpierw wyjaśnienia cóż to takiego „tekst nawrócony” i w jaki konkretnie sposób z jakimi konkretne problemami ze zdrowiem się łączy. Sądzę, że zatroskany losem WPS więc i jakości dyskusji na stronie WPS @Alex Maciejczyk mi to niezwłocznie wyjaśni …

    Polubienie

   • Alex Sobotka

    Nie jestem godzien, ale postaram sie wlasnymi slowami chama odrabanego od stajenki betlejemskiej, naprawic szkody powypadkowe po zderzeniu z falszywym „turbointeligentem” ktorego pomylilem z oryginalnym A.S.
    Zwyczajnie sie zestarzalem i wzrok duchowy, pomylilem z tym co widze w starych okularach, czytajac teksty pisane przez grafomanow.
    Alex.
    Ps. Moj dzielnicowy ma ksywe „Swiatowid”. Twierdzi ze jest lepszy od
    „Boga w trzech osobach” bo obserwuje czterema glowami. Podobnie jak legendarny Opolczyk, piszacy w imieniu kilku a czasem wespol z mistrzem Bejnem, stanowia nawet strazacka orkiestre sklecona z kilkudzisieciu cymbalow i jednego werbla.
    Skoro juz wiem ze Swiatowid to nie jest moj Przyjaciej A.S, dalsze granie durnia w tym zespole, traci sens.

    Polubione przez 1 osoba

   • @Alex Maciejczyk vel @Alex Sobotka

    Ok, widzę, że szanowny ma zaburzenia tożsamości. Do tego żadne alter ego nie potrafi skonkretyzować co takiego w moich wypowiedziach uwarło akurat tą świadomość. Rozumiem, że na jakimś tajnym spotkaniu na pustyni Negev panowie Sobotka i Maciejczyk wyjaśnią swoje problemy między sobą nie mieszając w to osób nie współczujących ich cierpieniu.

    Polubione przez 1 osoba

   • Perun

    Panowie pyskówki i kłótnie intelektualistów pana Światowida i Alexa to nie tutaj. Proszę udać się do Krakowa i prowadzić swoje pyskówki w Piwnicy pod Baranami przy dobrym Heinekenie i kanapce z łososiem.

    Polubione przez 1 osoba

   • @Perun

    Ja nie wdaję się w pyskówki. Ktoś sformułował nieuargumentowane zarzuty pod moim adresem. Poprosiłem o wyjaśnienie (bo jeśli coś źle robię to chętnie skoryguję), otrzymałem kolejną porcję nieuargumentowanych zarzutów, dyskusję zamknąłem. Jak Pana bawi prowadzenie pyskówek z panem dwojga (czy ilu tam) nazwisk czy tam wspólne z nim libacje, droga wolna.

    Polubione przez 1 osoba

 5. „Czekam kiedy lud polski zamiast oczekiwania na kazania z Jasnej Góry przegoni wreszcie kupców ze świątyni.”
  ___________________________________

  Nie, kupców przeganiać nie trzeba. To lud musi wyjść ze świątyni – wyjść już na zawsze. Kupcy niech w świątyni zostaną. Trzeba tylko świątynię spalić.

  (Na wszelki wypadek napiszę, żeby Polakatolik nie nadwyrężył swego nielotnego umysłu: „Trzeba tylko świątynię spalić” – to jest przenośnia, to nie jest dosłowność – „świątynię spalić”, czyli usunąć, pozbyć się, wszelkich odniesień symbolizujących jakikolwiek związek z polskim ludem, z Polskością.
  Można także wykorzystać trawestację znanego sloganu żydowskiego KOR-u z lat 1970., „nie palcie komitetów, zakładajcie własne”, czyli nie palcie świątyń, zakładajcie własne.)

  Polubione przez 1 osoba

 6. A, wszystko poczatek mialo, w
  pazdzierniku 1978 r.
  Moi drodzy.
  Nic,w zyciu Nie Dzieje sie Bez Przyczyny !.

  Polubienie

 7. Waldemar G

  Przecież na jasnej górze jest świątynia Lady , naszej słowiańskiej boginii , więc „TU ( czyli na Jasnej Górze) ”BIJE SERCE NARODU W SERCU MATKI” ” może się zgadzać

  Polubione przez 1 osoba

 8. Panie Waldemarze,
  raczej się nie zgadza, a nawet na pewno się nie zgadza.
  Poniżej film jednego z „kamratów” (proszę przeczytać, co ten „kamrat” napisał pod swoim filmem na YT).

  Polubione przez 1 osoba

 9. Podobno dr, i takie zachowanie.
  Wstyd.
  W III.R.P, juz nie jeden kariere
  zrobil, eksponujac wartosci religijne.

  Polubione przez 1 osoba

 10. „Kierowane przez Żydów organizacje narodowe pielgrzymują na Jasną Górę”https://wiernipolsce1.wordpress.com/2017/04/05/kierowane-przez-zydow-organizacje-narodowe-pielgrzymuja-na-jasna-gore/

  I nikogo z Polakatolików nie zastanawia ten uparty pochód narodowców do przybytków żydo-katolickiej religii mimo, iż mają powiedziane jasno i wprost przez samego pierwszego pasterza IIIŻydo-RP/Polin:

  A nienawiść żydo-katolickiego Kościoła do nacjonalizmu nie jest nowa. Były zakonny ksiądz, teolog, Ludwik Gościński, w krakowskim „Głosie Narodu” (listopad 1937) zamieścił „List otwarty do Papieża”, w którym pisał o kontaktach jezuitów z masonerią w celu koordynacji działań przeciw wspólnemu wrogowi – przeciw nacjonalizmowi.
  Wyjaśnili tę zagadkę sami Żydzi, którzy również pałają nienawiścią do nacjonalizmu (mimo, iż sami są szowinistami, czyli zdegenerowanymi nacjonalistami = syjonistami). W listopadzie 1937r. żydowski „Nasz Przegląd” potępiając ruch narodowy oraz jego miesięcznik „Zadrugę” stwierdził: „(…) zdecydowana wrogość do Żydów prowadzi w konsekwencji do odrzucenia religii o judejskich korzeniach.”
  Stąd wszelkimi sposobami kierujący w IIIRP ruchem narodowym Żydzi oraz wspomagający ich agenci żydo-katolicyzmu (różnej maści „kamraci”, etc.) usiłują wprowadzać młodzież narodową pod skrzydła żydo-katolickiego Kościoła, a ten już skutecznie zadba o anihilację narodowej idei i nacjonalizmu. Dlatego legalny w IIIŻydo-RP/Polin może być tylko taki polski ruch narodowy, który będzie się opowiadał za żydowskim Jahwe i będzie kierowany przez Żydów oraz przez żydo-katolików.

  Żydo-katolicki Kościół jednocześnie odetnie się i zdecydowanie potępi wszelkie, nawet nieśmiałe, relacje nacjonalizmu z socjalizmem, wskazując jako najwłaściwszy system ekonomiczno-społeczny system żydowskiego kapitalizmu i najlepiej bez zabezpieczeń socjalnych, co zresztą uczynił sam św. JPII w encyklice „Centesimus annus”. Dlatego młodzi narodowcy nieustannie wołają „precz z komuną”, „raz sierpem, raz młotem w czerwoną hołotę”, co w zamyśle reżyserów narodowych happeningów ma oznaczać, iż PRL musi zostać potępiony po wsze czasy i że do socjalizmu powrotu być nie może – w końcu w 1956r. Żydostwo utraciło w PRL władzę, niestety mało skutecznie, żydo-katolickiego Kościoła także nie wyeliminowano – stąd nasza narodowa przegrana.

  Polubienie

 11. KTO przejal wladze,po 04.06.1989 r.?
  „Duch Stapil,i Odnowil Oblicze Ziemi”.

  Polubione przez 2 ludzi

 12. Prawda JHS zasubskrybował(a) Twój kanał w YouTube

  Polubione przez 1 osoba

 13. K.K, nie darzy sympatia biednych.
  Dlaczego ?.
  Dobrze wiecie,moi drodzy rodacy.

  Polubienie

 14. Pingback: „Kamracka” strategia polityczna – to modlitwa…i konto bankowe

 15. Pingback: „Kamracka” strategia polityczna – to modlitwa…i konto bankowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.