Neon24.pl w cenzorskich łapach kato-debili

Do grona administratorów portalu Neon24.pl należy wyjątkowy żydo-katolicki rajzus „miarka” – bloger usiłujący kształtować świadomość Czytelników.

 

 

 

Gdybym napisał, że rzecz to niebywała, żeby intelektualny debil wyznaczał myślowe trendy i horyzonty, to byłoby to niezgodne z prawdą, ponieważ w takiej rzeczywistości funkcjonujemy od 30 lat, jednak zgody na ten stan rzeczy myślący Polacy dawać nie powinni – nigdy. 

Pod własnym tekstem w swoim komentarzu „miarka” napisał (https://miarka-neon24pl.neon24.pl/post/165460,chciejstwo-cz-2):

Armia Czerwona (…) była armią typowo agresywną. – Wygrała, bo Stalin, nastawionym na agresję wobec słabszych przeciwników, odwołał się do narodu i zrobił wojnę „narodną”.

Ale żadnego faszyzmu nie pokonał, bo Stalin w gruncie rzeczy też był faszystą. Demokracja w ZSRR była demokracją faszystowską. Stalin finansował Antifę w Niemczech, a antyfaszyzm też jest faszyzmem, tylko gorszym. 

Na debilny komentarz „miarki” odpowiedziała komentatorka Tiamat:

Ja sobie pozwolę przypomnieć, ze Armia Czerwona wywalczyła dla nas nie tylko Śląsk; uratowała nam Kraków i razem ( bardzo agresywnie) pędziliśmy armie niemiecka az do Berlina.

I przypomnę , ze kompletnie ‚nieagresywna ” armia angielska wpędziła nas nie tylko pod Monte Casino ale sprzedali nas w Jałcie – bo agresywnej Armii Czerwonej winni byli pieniądze.
Pozwolę sobie przypomnieć, ze Polacy odmówili wzięcia udziału w uroczystości Wyzwolenia w Londynie… Ten nieagresywny Zachód opłacał po wojnie antypolska partyzantkę, która zamiast pomagać w odbudowie kraju, brała pieniądze na …walkę z Rosją Sowiecką.

Wychowalam sie z zgruzowanym Wrocławiu,
Nikt mnie nie będzie pouczał o ‚agresywności ‚ Armii Czerwonej w Polsce.. Trzeba było widziec Polaków w całym kraju jak witali kwiatami te agresywna armie i przeżywać to, co ja z rodzicami: radość, ze skończyła sie wojna i ze ludzie mogą swobodnie wychodzić na ulice, pracować, odgruzowywać kraj i budować dach nad głową Polakom.
Uczelnie w Polsce były otwierane juz w 1945 roku, zaraz po oficjalnym zakończeniu wojny, Otwierano szkoły, budowano szpitale, zakłady pracy. Przecież Polska była zniszczona i nie wesoła. Nie mieliśmy nawet sprzętu budowlanego, pięniędzy na nasiona…

Jak można próbować zatrzeć narodowi pamięć z odzyskanego pokoju w kraju?
Akurat pyskowanie na Stalina nie ma sensu bo to Stalin nam wywalczył Śląsk – a Anglicy zabrali Lwów.

Żyd, Lewis Bernstein Namier, antenat panów J. i J. Kurskich (jeden od Michnika drugi z PiS) jako doradca George’a Curzona, szefa brytyjskiego MSZ, wyznaczył nam w 1918r. wschodnią granicę, która zaczęła obowiązywać od 1945r.


Naszej powojennej historii nie powinnismy sie wstydzić. Cały kraj odbudowywał kraj z gruzów.
Bez Rosji ani jeden zakład by nie powstał.

Czyją propagandę powtarzają teraz ‚spece’ od powojennej historii Polski?
To przecież dzięki Rosji uruchomiono szpitale i sanatoria, szkoly, uczelnie …a wszystkie bezpłatne.
W powojennej Polsce mieliśmy bezpłatną naukę i lecznictwo.
Jakie mamy teraz wytłumaczenie?

Ponad polowa polskiego społeczeństwa byla schorowana, niezdatna do pracy. Bylo pelno sierot i chorych, starych ludzii, ktorzy przezyli okupacje. Nie bylo mieszkań, transportu, środków produkcji, sprzętu budowlanego,
To tak trudno sobie wyobrazic?
Jakie mamy teraz wytłumaczenie, ze służba zdrowia, bardzo kosztowna, nie potrafi zwyklej grypy wyleczyć?
Ja i tysiące polskich dzieci byłam chora na gruźlicę . Cale dzieciństwo spędzałam w sanatoriach Dolnego Śląska.
W obecnej Polsce, ponad 70 lat po wojnie, w polskich szpitalach nie ma miejsca dla chorych dzieci.
W obecnej Polsce dzieci juz dawno nie sa priorytetem. Dlatego pewnie beda marznąć tej zimy.
W obecnej Polsce dzieci i młodzież sa źrodłem dochodu dla obcych biznesemanow od lecznictwa i edukacji.
A nam, którzy przetrwali wojnę należy zatrzeć pamięć tamtych dni.

Tu, na tym blogu zwyzywano mnie od żydów, ruskich onuc, trolli, żeby ośmieszyć pamięć o odbudowie kraju.
Takiej cenzury jak obecnie nie bylo za czasow stalinowskich. Gdzie sie podziala literatura powojenna i po-obozowa? Dlaczego nie ma wznowień?
Pisac zakazano? Bo teraz razem z Niemcami jesteśmy w Pakcie NATO i mamy prawo po blogach dyskutować aneksje Krymu ale o Kosowie nie wolno pisać bo sie wypieramy historii Polski współczesnej?
Dlaczego nie dyskutujemy polskiego budżetu narodowego? Ile wydajemy na wojenki a ile na edukację?

W Polsce, po wojnie, była straszliwa epidemia gruźlicy. Nie bylo antybiotykow, nie bylo penicyliny.
Ale nie braklo miejsc w szpitalach, sanatoriach i w przychodniach dla chorych Polakow. Nikt nie płacił za operacje! i pobyt w szpitalu.

Ja bardzo lubie zwalanie na zydow i podejrzewanie kazdego o zydostwo.
No to dlaczego w wyzwolonej Polsce narod wybiera sobie koszerne władze?
W PRL bylo nie do pomyślenia obchodzenie Chanuki w polskich budynkach publicznych.

Po wprowadzeniu w grudniu 2006 r. przez prezydenta Lecha Kaczyńskiego menory wraz ze świętem Chanuka do Pałacu Prezydenckiego również w Sejmie RP nastał czas odpalania menory i czczenia święta Chanuka.

 

Również w grudniu 2006r. na Placu Grzybowskim w Warszawie zapłonęły 3 chanukowe świece. Rozpoczął się 3. dzień Chanuki – żydowskiego Święta Światła. Świece zapaliły: prezydentowa M.Kaczyńska, prezydent Warszawy H.Gronkiewicz-Waltz i 3 dziewczynki z gminy żydowskiej.

Ach jak bardzo przydałaby się tu pani M.Lempart ze swoim zdecydowanym postulatem:

Zdjęcie pochodzi z gadzinówki Michnika (Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta)

Bo w Polsce jest już tradycja jednej żydowskiej religii, żydo-katolickie Święta Bożego Narodzenia, więc drugiej nie potrzebujemy. Zwłaszcza, że właziwdupstwo w ramach wdzięczności winni uprawiać w stosunku do Polaków Żydzi, a nie odwrotnie. 

Kogo popierał cały naród w latach 80-tych?? Ja pamietam te furorę i zachwyty nad Reaganem!

A teraz, to Knesset , izraelski parlament, przybywa do Polski , do Krakowa i zaprasza kandydata na prezydenta Polski na obrady Knesetu w Krakowie, po czym kandydat zostaje prezydentem Polski. Warunek sine qua non.

Dlaczego w PRL-u na Tysiąclecie Państwa Polskiego budowano 1000 szkol, a w obecnie koszernej Polsce sie szkoły zamyka?

Pozwole sobie znow przypomniec artykuł inz. . Binka, architekta Krakowa i Nowej Huty o tym jak budowano w Polsce ’Tysiaclatki’.

(Z tego tez nie mamy prawa byc dumni, bo nam na blogach znów zaczną ubliżać zachodni najemnicy.?)

„Tysiąclatki na Tysiąclecie w Nowej Hucie”http://www.binek.pl/p07.html

______________________________________________________

Ilustracje, tekst w kolorze zielonym: Dariusz Kosiur

24 Komentarze

Filed under Polityka

24 responses to “Neon24.pl w cenzorskich łapach kato-debili

 1. Bo PRL, byl panstwem narodowym.

  Polubione przez 3 ludzi

  • Nieprzyzwoicie bajdurzycie komentatorze „Cupik”.

   Apologetami Róży Luksemburg w PRL byli antenaci tych, którzy doprowadzili do transformacji PRL w IIIŻydo-RP/Polin i od 1990r. stanowią władzę żydowskiego reżimu.

   Odnośnie NRD to także brednie. A kto jeździł Trabantami i Wartburgami.
   A nie marzyliście o zakupie aparatu fotograficznego PENTACON, Praktica, Exakta, produkowanych przez NRD-owską firmę Pentacon, która w 1990r. została, już w NRF oczywiście, zlikwidowana, choć kupiona licencja w NRD w 1985r. na Pentacon Six pozwalała na produkcję tego aparatu w NRF do 2000r.

   Polubione przez 1 osoba

  • Mirek

   Cupikowi w tamtych czasach nie w głowie był Pentacon Six, a tylko seks na tyłach wiejskiej remizy.

   Polubienie

  • mleko z nosa

   NWO i Reset przetrwają nieliczne dwunożne osobniki szkoda czasu na dywagacje.

   Polubienie

  • Dlaczego w PRL-u na Tysiąclecie Państwa Polskiego budowano 1000 szkol, a w obecnie koszernej Polsce sie szkoły zamyka?

   Jak zwinęli demograficznie naród polski to i zwijają budynki szkół, przedszkoli i żlobków … 10 lat temu pisał o tym Palmer Eldritch na swoim blogu – nie wiem, czy nie zlikwidowali do dziś ponad tych 5000, o których pisał:

   5000 szkół na 1048-lecie? Zagłada narodu polskiego metodami ekonomicznymi.

   Polubienie

 2. Jonas

  Zaproszono Krzyżaków dano miejsce Prusakom, przyjęto wybranych z wygnania z Hiszpanii jak kiedyś z Egiptu bo tam był też problem i jakie za gościnę podziękowanie.,?.
  Za Jagiellonow by,lyśmy potęga, a Vatykan ,Wiedeń, Petersburg Berlin robili co chcieli żeby zniszczyć imperium od Morza do Morza, co dał Wiedeń,? Rozbiory, targowica, prymas mason, posłowie komu służyli? .

  Który kraj przeszedł tyle powstań, zsyłek, mordów, rewolucji (Napoleon, Lenin), odzyskanie niepodległości bo zachód widział zagrożenia, gdzie uciekl rząd z Wsrszawy w1939 do Londynu, Hitler/Eichmann, Stalin kto mu pomagał Beria, Katyń, Wołyń z Bandeą , a dziś chcą mu pomagać? Lublin bez demokratycznych wyborów ofiary wojny gazowanie i dyktatury ciągle nad Wisłą Gina patrioci: Bobola, Kolbe, gen Sikorski rot. Pilecki, Smoleńsk, samobójstwa, Lepper, Czego tu szukają jak scieki Wisłą płyną do Bałtyku j ryb lepjej nie jeść. I nikt za agery nie odpowiada, kolesie pilnują listy Leppera, Olszewskiego, iMacierewicza itd IPN zabroniony pisarzowi jeśli wydaje książkę i nie sprawdza życiorysu, tajne.
  Archiwa w Londynie ukrywają ilu gen służyli Hitlerowi pochodzenia izraelskiego?.
  Niszczy obcy kraj a nie patrioci, to widać komu służą. Jak KS, Natanek mówił mamy więcej zaborciw nie tylko 3, ale Mossad, masoni, inni oligarchy inwestują poza krajem?.
  Tyłem do zła, to wyniosą się zdrajcy i im nie pomagać.
  Biedni niepolscy ludzie, nie widać?.
  Niedługo prawda tylko będzie się liczyć, niech nikt na nas nie napada, gnębi grabi sprzedaje handluje i niech nie pomaga nieproszony ..I nie walczyć szabelkami pla. Rapackiego przegapiono. Licz na siebie.
  Jonas ostrzegał przed otępieniem

  Polubione przez 1 osoba

 3. markglogg

  Coś ciekawego na tym „neonie24” – i to nie tylko z „podwójną miarką”, która już raz „wpuszczała w nicość” mój tekst (który sam właściciel neonu, R. Opara z tej „nicości” wyciągał i do „lochu” wstawiał).

  Otóż przedwczoraj zostałem nagle ZABLOKOWANY, gdy chciałem skomentować laudację poetyckiej twórczości Władysława Broniewskiego, napisaną przez niejakiego „Mikker’a”. Otóż w pierwszej, niejako automatycznej wersji, zamierzałem zrobić t jako anonimowy „gość”, ale pomyślałem, że lepiej będzie jak się zaloguję.

  I otóż po tym się zalogowaniu wyskoczyła mi informacja, że zostałem zbanowany (w przeszłości) przez RAM – czyli Mikker’a – i że (obecnie) ten mój „ban” obejmuje wszelkie me uczestnictwo w portalu Neon24.

  Otóż o tym RAM (Rozwój Atrofii Mózgu) miałem 3,5 roku temu dość wyrobione zdanie:
  https://wps-neon24-pl.neon24.pl/post/142612,ram-czyli-rozwoj-atrofii-mozgow-w-cywilizacji-tpd

  Czyżby zatem ten RAM – jako Mikker – zmartwychwstał WSZECHPOTĘŻNIE na neonie?

  A chciałem tylko Mikker’owi przypomnieć wierszyk Broniewskiego, który do dzisiaj dość dobrze pamiętam:

  Słowo o Stalinie

  Re­wo­lu­cja – pa­ro­wóz dzie­jów…
  Chwa­ła jej ma­szy­ni­stom!
  Cóż, że wro­gie wia­try po­wie­ją?
  Chwa­ła pło­ną­cym iskrom!

  Chwa­ła tym, co wśród ognia i mro­zu
  jak złom gra­ni­to­wy trwa­li,
  jak wcie­lo­na wola i ro­zum,
  jak Sta­lin.

  Prze­le­cia­ły wa­ta­hy lot­ne
  bia­ło­gwar­dyj­skiej kon­ni­cy…
  Trwał, jak ska­ła sa­mot­ny,
  Ca­ry­cyn.

  Par­ły nie­miec­kie ko­lum­ny,
  wa­li­ły sta­lo­wym gra­dem,
  aż pa­dły pod pięk­nym i dum­nym
  Sta­lin­gra­dem.

  V

  Pę­dzi po­ciąg hi­sto­rii,
  bły­ska stu­le­cie-se­ma­for.
  Re­wo­lu­cji nie trze­ba glo­rii,
  nie trze­ba szum­nych me­ta­for.

  Po­trzeb­ny jest Ma­szy­ni­sta,
  któ­rym jest On:
  to­wa­rzysz, wódz, ko­mu­ni­sta –
  Sta­lin – sło­wo jak dzwon!

  VI

  Któż, jak On, przez dzie­siąt­ki lat
  na dzio­bie okrę­tu wy­trwał?
  Szó­stej Czę­ści przy­glą­da się świat.
  Bi­twa.

  Tam – bez­ro­bo­cia, straj­ki, głód.
  Tu – pra­ca. Na­tchnio­ny trak­tor.
  Two­rzy hi­sto­rię zwy­cię­ski lud.
  Chwa­ła fak­tom!

  Któż, jak On, przez dzie­siąt­ki lat
  wiódł ludz­kość na krań­ce dzie­jów?
  Jego imię – wal­czą­cy świat:
  na­dzie­ja.

  Re­wo­lu­cjo! – któż wiatr po­wstrzy­ma,
  kto zie­mię za­wró­ci w bie­gu?
  Re­wo­lu­cjo, ta­bli­ce praw Rzy­mu
  oba­la­my od Chin po Bie­gun!

  Re­wo­lu­cjo! sie­dem­dzie­siąt lat
  Sta­li­no­wych po­wie­wa nad świa­tem.
  I ro­dzi się nowy świat,
  świat sta­ry pęka jak atom.

  Może któryś z Sz. Kolegów, mających dostęp do neonu, spróbuje opublikować powyższą uwagę na neonie? Dziękuję, M.

  Polubione przez 1 osoba

 4. paziem

  @Cepiuki i wszelkiego rodzaju @Presumerowiczowe badziewie z trollni rodem won!
  ORMOwska swołocz, która najpierw wysługiwała się PRL, a teraz defekuje a dorobek PRL, to wyjątkowo obmierzłe dziadostwo, które tutaj miejsca nie ma!

  Polubione przez 1 osoba

 5. Bili de kid

  Jak słucha się dudy to można pomyśleć, że żydo-talmudyści i zydo-katolicy (zydo-chrześcijanie) wyznają tego samego boga, a przecież tak nie jest.

  Żydzi wyznają boga – nazwijmy to – szowinistycznego, podczas gdy gojom wciskają narkotyczne wizje rodzaju „wszyscy ludzie będą braćmi” itd itp.

  Polubienie

 6. „Europa MUSI powrocic,do swoich
  :”PIERWOTNYCH KORZENII”,
  judeochrzescijanstwa”.
  Oswiadczyl A.D.
  NIE musi, bo juz tak jest.

  Polubione przez 1 osoba

 7. td

  Czy takie listy warto pisać?
  Tak, warto, po to by pan prezydent wiedział, że pałać prezydencki to nie jego prywatny folwark, a sprawowany urząd zobowiązuje do respektowania Konstytucji RP, w tym rozdziału państwa od kościoła / kościołów / wyznań.
  List dobrze napisany, w spokojnym, umiarkowanym tonie, ale jednocześnie wyraźnie akcentujący to co najistotniejsze w zdarzeniu jakie miało miejsce w pałacu prezydenckim.

  Polubione przez 1 osoba

 8. markglogg

  Odnośnie pytania „Światowida” dodaję szczegóły, które właśnie rozesłałem ok. 30 dobrym znajomym (oraz oczywiście na adres administracja@neon24.pl)

  „Tiamat” kończy swą „pro-PRLowską „perrorę” w ten sposób:

  …Dlaczego w PRL-u na Tysiąclecie Państwa Polskiego budowano 1000 szkol, a w obecnie koszernej Polsce się szkoły zamyka? Pozwolę sobie znów przypomnieć artykuł inż. Binka, architekta Krakowa i Nowej Huty o tym jak budowano w Polsce ’Tysiąclatki’.
  (Z tego tez nie mamy prawa być dumni, bo nam na blogach znów zaczną ubliżać zachodni najemnicy.?)

  „Tysiąclatki na Tysiąclecie w Nowej Hucie” – http://www.binek.pl/p07.html

  Tyle podobna mi wiekiem pani „Tiamat” z Australii. Zmarły w 2017 roku inż. arch. Kazimierz Binek w swym interesującym raporcie z Nowej Huty przypomina, że w 1960, gdy zaczynano budować „szkołę Tysiąclecia” przy placu Teatralnym w NH, to wybuchły robotnicze zamieszki tamże, bo to miejsce Kuria Krakowska sobie upatrzyła pod przyszły kościół. No i co ja, 18-letni Krakowianin wtedy, który tym zamieszkom się przyglądał, mogę obecnie na ten temat powiedzieć?

  Otóż jak do lat 1960 było w PRL-u czynnych zaledwie TYSIĄC kościołów, tak obecnie, z tymi zbudowanymi od czasów OBCHODÓW TYSIĄCLECIA, mamy ich dobrze PONAD DZIESIĘĆ TYSIĘCY! (Dokładnie, w r. 2015 „Kościół Rzymskokatolicki w obrządku łacińskim miał na terenie naszego kraju 10 204 kościołów”; było także kilkaset kościołów innych chrześcijańskich wyznań.)

  No cóż, jak nauczał św. Paweł „WIEDZA NADYMA A MIŁOŚĆ BUDUJE” (w przypadku Polski do 15 lat wstecz budowane były głównie Kościoły, jeden z nich stoi ok. 70 m od mej chałupy w Z-nem).

  ***

  W komentarzu do tej anty-(podwójnie)miarkowskiej” filipki Dariusza Kosiura (już zbanowanego na neon24) pozwoliłem sobie dołączyć me własne „utyskiwanie” na przedwczorajsze zablokowanie mej na neonie działalności:

  Otóż stało się to w momencie, gdy chciałem skomentować laudację poetyckiej twórczości Władysława Broniewskiego, napisaną przez anonima o ksywie „Mikker”. W pierwszej, niejako automatycznej wersji, zamierzałem zrobić to jako anonimowy „gość”, ale pomyślałem, że lepiej będzie jak się zaloguję.

  I po tym się zalogowaniu wyskoczyła mi nagle informacja, że zostałem zbanowany (w przeszłości!) przez RAM – czyli Mikker’a (?!) – i że OBECNIE ten mój „ban” obejmuje wszelką mą twórczość na portalu Neon24. (W ogóle serwer nie rozpoznaje mego krótkiego hasła do się zalogowania, sugeruje jakieś dłuższe…)

  Sądząc jednak po wyraźnie odmiennych zainteresowaniach obu tych blogerów, bardzo w to wątpię, że ten RAM – jako Mikker – zmartwychwstał na neonie. Co się zatem stało?

  Ja przecież całkiem skromnie zamierzałem tylko Mikker’owi przypomnieć wierszyk Broniewskiego sprzed 70 lat, który do dzisiaj dość dobrze tkwi w mej pamięci:

  Słowo o Stalinie

  itd.

  Polubione przez 1 osoba

  • (żeby powiększyć wykres należy kliknąć w obrazek)

   Zdecydowany przyrost ilości kościołów następuje od 1980r. – !!! – od sukcesu żydowskiej „Solidarnosci” i zamachu stanu junty Jaruzelski-Kiszczak

   Polubione przez 1 osoba

   • Bardzo fajny obrazek, tylko ten wykres PKB może Pan schować do … szuflady. Od ZMIANY SPOSOBU LICZENIA wirtualny PKB idzie w kosmos, ale ja się pytam – jaka jest roczna produkcja stali, cementu, energii elektrycznej i mieszkań na głowę mieszkańca w POLIN, a jaka była w PRL? I jak to policzymy, to będzie co porównać. A jak będziemy liczyć „usługi finansowe”, „ubezpieczenia”, „prawa autorskie”, „wartości niematerialne i prawne” i inne WIRTUALNE, wyceniane dowolnie jako „produkt” III RP / POLIN bzdety, to stracimy z oczu gospodarkę REALNĄ.

    Niech Pan zresetuje hasło do konta na neon24 i kontynuuje walkę z wszechobecnym tam SYFEM.

    Polubienie

   • @ Światowid

    Wykres jest bardzo dobry, ponieważ pokazuje kolonialny podstęp i przekręt żydowskiego kapitalizmu oraz żydowskiego reżimu IIIRP, natomiast jest błędnie opisany.
    Otóż linia niebieska pokazuje DN (dochód narodowy/mieszkańca) liczony do 1990r., a od 1990r. linia niebieska odnosi się już do PKB (produktu krajowego brutto/mieszkańca).

    DN – ogólnie rzecz ujmując jest to wartość wszystkich dóbr i usług wytworzonych przez polskie przedsiębiorstwa na obszarze kraju.

    PKB – jest to wartość zaciągniętych kredytów zagranicznych oraz wszystkich dóbr i usług wytworzonych na obszarze kraju przez przedsiębiorstwa polskie i zagraniczne (od 1990r. ilość zagranicznych firm wzrasta, ilość polskich maleje; firmy zagraniczne swoje dochody, od których prawie nie płacą podatków, transferują do krajów macierzystych).
    A zatem linia niebieska poczynając od 1990r. pokazuje fałszywy obraz gospodarczego rozwoju, jej kierunek wzrostowy można odnieść jedynie do rosnącego zadłużenia kraju.

    Ten niebieski wykres pokazuje coś jeszcze. Tempo wzrostu DN wyhamowało w 1976r. (żydowska V kolumna i Kościół zorganizowały i poparły strajki oraz KOR), a od 1978r. nastąpił spadek DN. Miało to bezpośredni związek z wstrzymaniem kolejnych rat kredytów, których zgodnie z zawartymi umowami żydowski kapitalizm nie dostarczył (były to głównie maszyny, urządzenia, technologie, komponenty produkcyjne, w niewielkiej ilości kapitał finansowy).
    Syjonistyczny Zachód użył wcześniej identycznego podstępu wobec państw Afryki.

    Globalizacja – inna wojnahttps://dariuszkosiur.wordpress.com/2013/02/27/globalizacja-inna-wojna/

    Polubienie

  • Pewnie w Pana przypadku wystarczy zresetować hasło na neon24 i wszystko będzie OK. Niedojda pisząca nową stronę narobiła błędów w kodzie i masa rzeczy nie działa w ogóle albo nie działa jak powinna.

   Polubienie

 9. Poczatek rozkwitu,od pazdziernika 1978 r.
  Mowia obeznani w temacie,
  ze to jest,”NAJBOGATSZA
  INSTYTUCJA,w Polsce,
  jak i na Swiecie.
  Co to jest Watykan?.
  „To kraj, okupujacy inne kraje”.
  NIC NIE DZIEJE sie bez
  PRZYCZYNY. JPII, r.T.R.
  .

  Polubione przez 2 ludzi

 10. td

  Moja żona mając w pamięci to co się działo przy Pearl strett w New Haven w USA gdy wróciliśmy do Polski, gdy spostrzegła budujący się na osiedlu nowy kościół, zauważyła
  – Budują, by później przerabiać je na kondominia ( mieszkania)
  A mnie przyszło do głowy
  –Budujcie, budujcie, przyjdzie czas że trzeba będzie je przerabiać albo burzyć
  A taki czas przyjdzie.

  Polubione przez 1 osoba

 11. td  Plus komentarze
  A tak ogłupiają małe dzieci w przedszkolach

  I mamy skutki

  By było jak było

  Polubienie

 12. R… T. Rydzyk, z J. Kaczynskim i
  Jego swita, obchodza uroczyscie w Toruniu 30-ta rocznice powstania
  Rydzykowego radia .
  Symbioza r. Rydzyka z Kaczynskim.
  Jeden chce KASE, a drugi Wladze.
  „Wrocil z Niemiec do Polski, z 40 fenigami”. Jego slowa.
  Pytanie.
  Skad pieniadze, na TO wszystko?.

  Polubienie

 13. Z kazda Nowa INWESTYCJA Sakralna,
  powieksza sie Majatek Watykanu.
  Ludziska mysla, ze To do nich nalezy.
  Przyklad.
  Kto sprzedal hektary M.M ?.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.