List otwarty do Prezydenta RP w związku z wydarzeniami w dniu 1.12.2021 r. w Pałacu Prezydenckim

GODŁO_POLSKI

W dniu 1 grudnia 2021 r. Polacy byli świadkami bulwersujących wydarzeń w Pałacu Prezydenckim

Łódź -Warszawa, dnia 6 grudnia 2021 r.

logo-pp-internet

Prezydium Rady Krajowej
Partii „Polska Patriotyczna”
Łódź

Pan Andrzej Duda
Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej
Warszawa

List otwarty

Szanowny Panie Prezydencie,

w dniu 1 grudnia 2021 r. Polacy byli świadkami bulwersującego wydarzenia w Pałacu Prezydenckim, w obecności Pana, Pana żony, ministrów Pana urzędu, i z udziałem przedstawicieli części społeczności żydowskiej zamieszkującej na terenie Polski.

Rozumiemy, że Pana małżonka, Agata Kornhauser – Duda, ze względu na więzy krwi i ze względów religijnych ma prawo świętować wpisane w kulturę i historię żydowską święto Chanuka, a Pan – ze względów rodzinnych chce towarzyszyć żonie. Możecie to Państwo czynić w swoim prywatnym domu lub w innej przestrzeni sakralnej lub świeckiej, ale nie w obiekcie państwowym przekazanym przez naród polski do pełnienia funkcji najwyższego urzędnika państwa polskiego. Zwracamy uwagę, że Pałac Prezydencki jest oficjalnym obiektem urzędowym, który jedynie czasowo przeznaczony jest także do zamieszkiwania przez pełniącego aktualnie obowiązki państwowe Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej i jego rodzinę. Jednakże zasadnicza funkcja Pałacu Prezydenckiego jest pozaprywatna.

Nie wiemy, czy to Pani Grażyna Ignaczak – Bandych, czy inny urzędnik Kancelarii Prezydenta RP, ponosi odpowiedzialność za program i przebieg omawianej tu wizyty w Pałacu Prezydenckim przedstawicieli części społeczności żydowskiej w Polsce. Niezależnie od tego kto przygotowywał tę wizytę, to fakt, że grupa niestarannie, żeby nie powiedzieć niechlujnie ubranych rabinów, urągających powadze miejsca, przejmuje na pewien czas rolę gospodarza i inicjatora religijnych obrzędów na terenie urzędu państwa polskiego – nie ma żadnych umocowań konstytucyjnych, ani jakichkolwiek innych, potwierdzonych aktem prawnym niższej rangi. Pozwala to postawić tezę, że wydarzenia, które miały miejsce w dniu 1 grudnia 2021 r., odbyły się z naruszeniem Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej i ustaw.

Odrębną sprawą jest treść Pana wypowiedzi w trakcie omawianego tu, bulwersującego Polaków, wydarzenia. W dniu 1 grudnia 2021 r. Polacy usłyszeli od Pana jakąś quasi judaistyczną egzegezę historii, co na pewno nie należy do pańskich obowiązków, ale co gorsza oświadczył Pan, że ojczyzna Polaków nie nosi nazwę Polska, ale Polin. To stwierdzenie Pana Prezydenta, w naszym rozumieniu, podlega już nie tylko ocenie historycznej, ale prawno-konstytucyjnej i wręcz karnej.

Sądzimy, że Naród Polski oraz instytucje Państwa Polskiego będą w stanie wyciągnąć stosowne wnioski i konsekwencje z wydarzeń, które skłoniły nas do napisania niniejszego listu do Prezydenta Polski.

Z upoważnienia Prezydium
Rady Krajowej Partii „Polska Patriotyczna”
Przewodniczący Partii
Paweł Ziemiński

Do wiadomości:
1. Kancelaria Sejmu RP
2. Kancelaria Senatu RP
3. Kluby i Koła poselskie
4. Kancelaria Prezesa Rady Ministrów
5. Prezes Trybunału Konstytucyjnego
6. Prezes Sądu Najwyższego
7. Szef Sztabu Generalnego Wojska Polskiego
8. Szef Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego
9. Opinia Publiczna w kraju i za granicą

35 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

35 responses to “List otwarty do Prezydenta RP w związku z wydarzeniami w dniu 1.12.2021 r. w Pałacu Prezydenckim

 1. paziem

  „Rola społeczności żydowskiej na przestrzeni tysiąca lat była dla Polski bardzo ważna, chcę to z całą mocą podkreślić. To jest Polin, to jest miejsce dla nas wszystkich, ukształtowane historycznie, umocowane kulturowo, w którym chcemy nadal razem żyć, w tolerancji, we wzajemnym zrozumieniu i szacunku. Jako Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej chcę to z całą mocą podkreślić, życząc jeszcze raz wesołej Chanuki”.

  Całość wystąpienia Prezydenta Andrzeja Dudy, patrz:

  https://www.prezydent.pl/aktualnosci/wypowiedzi-prezydenta-rp/wystapienia/wystapienie-na-uroczystosci-zapalenia-swiec-chanukowych-plenhebr,45868

  Polubione przez 1 osoba

 2. Polski Patriota

  Panie Pawle Zieminski, gratuluje Ojcowskiej czujnosci i troski o Polske.
  T-90,- Prosze jako przedstawiciel Partii „Polska Patriotyczna” w imieniu Polskich Patriotow. Wystapic do ministra Zdrowia III RP z zadaniem natychmiastowego przeprowadzenie badan psychiatrycznych na Prezydencie Andrzeju Dudzie, w celu wykluczenia Shizofrenii Paranoidalnej widocznej golym okiem. Podczas powaznego cytowania umyslowo chorych Zydow, slyszacych jakies „Glosy z Chmur”, zdrowie Prezydenta RP, staje pod znakiem zapytania. Poza tym budzacym zaniepokojenie Polskich Patriotow faktem, jest groteskowe zachowanie przedstawicieli wladzy III RP.
  Kilkakrotnie w przeszlosci widzielismy jak Prezydent Polski, uraga powadze pelnionej funkcji, biorac udzial w Zydowskich balangach na plenerowych imprezach, organizowanej przez schizofreniczne sekty, okupujace Ojczyzne Polskich Patriotow.
  Alex
  Ps. ” A teraz Kazek prowadzi Prezydenta RP.”

  Polubione przez 1 osoba

 3. nina

  —- Dziękuję za zabranie konkretnego stanowiska w tej arcy bulwersującej sprawie. Nadchodzi chwila , w której zażądać trzeba będzie od żydów polskich, ukrywających się pod polskimi nazwiskami , ujawnienia się i zorganizowania się jako mniejszość narodowa żydoska w Państwie polskim. Odmowa będzie jednoznacznym ich oskarżeniem o sabotaż Państwa i Narodu polskiego sławiańskiego . HONOR Panu.

  SAMOORGANIZACJA Polaków.

  Polubione przez 1 osoba

 4. Ach jak bardzo przydałaby się tu pani M.Lempart ze swoim zdecydowanym postulatem:

  Polubione przez 1 osoba

 5. Przyjaciel

  Wyczuwam niepokoj wschuchujac sie w retoryke Zydow okupujacych Europe. Widze analogie do innych schizofrenicznych zachowan Zydow ktorzy sluchajac „glosy z nieba” ,- Chcieli „ratowac diaspore przed Polakami” i pozamykali pobratymcow w Gettach.
  Ogladajcie i wyciagajcie wnioski z budowy przez elity III RP „Przedsiebiorstwa Holokaust”

  Polubione przez 1 osoba

 6. nina

  ——— film dla dociekliwych , fakty nie moje ich streszczenie są ważne.Słowa , zdjęcia , wydarzenia udokumentowane , zaświadczają , prawdy nie da się wymazać. Na prawdzie należy opierać swoje wszystkie roszczenia.

  https://nwk24.pl/2021/12/06/istota-admiral-byrd-tajemnice-lotu-nad-antarktyda/

  Polubione przez 1 osoba

 7. Boleslaw Deperas

  tylko odmozdzony ,medialny i rozmodlony Idiota moze sie tutaj „bulwersować na Taniec Dlugopisa(prezydenta) oraz wogole na obecność Zydow w Europie ,obu Amerykach ,Australia , Kanady gdziekolwiek jest KRZYZ !. Przecież religie Abrahamowe to właśnie chrześcijaństwo,katolicyzm ,prawo,lewoslawie itp az 42 odprysków to dywizje Abrahama !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Polubione przez 1 osoba

 8. Taniec w Lednicy,rodem z panstwa
  na Bliskim Wschodzie.
  Lednica tez przejeta,jak wszystko inne.

  Polubione przez 1 osoba

 9. Bili de kid

  Śluby miały zawsze charakter religijny, wiec to co mówi Duda, że nie wiadomo kto w Polsce ma jaką krew to brednia. Przy ślubie katolicko prawosławnym, córki były wychowywane w wyznaniu matki, a synowie ojca. Związków chrześcijańsko – żydowskich nie było, przede wszystkim dlatego, że dla samych żydów to było nie do pomyślenia, to była społeczność zamknięta, około 85% w ogóle nie komunikowało się z języku polskim i nie kontaktowała z otoczeniem. Zasymilowane było około 5% i to tam ewentualnie dochodziło do związków mieszanych. Mówię o czasach do drugiej wojny.

  Polubione przez 1 osoba

  • Realista

   Ta zasada istnieje do dzis w Ameryce, wsrod diaspory, nazywanej Amyszami.
   Obserwuje tych wyizolowanych z zewnetrznego swiata Ludzi od ponad 30 lat. starajac sie zrozumiez Inteligentnych Zydow.
   Zyja prowadzeni przez „Biskupow” jak w sredniowieczu, nauczeni przez nieskonczone Holokausty prowokowane przez Rabinow.
   Lubie ich Rodzinny styl zycia w symbiozie z przyroda i przywileje wladz, ktore pozwalaja na niemal kompletna izolacje od swiata zewnetrznego. Wielokrotnie myslalem o wprowadzeniu tych zasad do marzacych o Suwerennosci Slowianach, czyli „Odpierdolcie sie od nas pojebany Zachodni zboczency z Zachodu” Faktycznie sa wolnymi i szczesliwymi krypto milionerami, Maja w dupie tzw. „cywilizacje”
   Policzylem kiedys moj majatek zgromadzony i utrzymany do dzisiaj przez moje Rodzine. Jednoczesnie policzylem wszystkie moje Samice i dzieci ktore urodzily „europojebow ” z ktorymi udawalem szczesliwego Ojca i glupiego Europejczyka.
   Bilans jest fatalny, ale nikt z Was nie uwierzy w to co bym szczerze napisal.
   Poniewaz jestescie masochistami na smyczy Pedalow w czarnych sukienkach, dryfujacymi we mgle tworzonej przez Bila Gate i innych skurwysynow, zadymiajacych i zatruwajacy doslownie caly swiat. https://youtu.be/U2MzpAZDWYY
   Tu jest material naszych publicystow, ktorego nie chcecie znac, bo „wierzycie w „boga” https://youtu.be/-wwIBUCBrF8
   lepiej jak „eurosamice” i „eurokundle” „wyedukowane przez Syjonistow” nie otworza pyska w moim towarzystwie, bo dowiedza sie prawdy, ktora ich doprowadzi pod ten adres.

   Polubione przez 1 osoba

   • paziem

    Panie Edwardzie, ale co pan chce powiedzieć przez to zestawienie ” rezerwatu Amiszów” z patologią w Filadelfii. Oba przypadki to awers i rewers tej samej fałszywej żydowskiej monety.
    Uważa pan, że mam uznać jako „propozycję nie do odrzucenia dla Polaków”, że albo będą patologią uliczną na wzór filadelfijski, albo ZOO obiektem o nazwie ” wspólnoty Amiszów” ?
    A ja proponuje kopnąć z buta w ten stół do żydowskich „gier hazardowych”.

    Polubione przez 1 osoba

   • Alex- zwany przez uczonych w pismie "Edwardem"

    To nie jest filozofia dla salonowych luzerow „uczonych w pismie przez Syjonistow”. Znam takich filozofow zyjacych na Zydowskich kredytach w Szwajcarskich Bankach.
    Mowa o ludziach szczesliwych, zyjacych w Realu pod opieka rzadu ktory nie wpierdala sie do garnkow i koloru podpasek feministycznej Samicy.

    Polubione przez 1 osoba

   • Bili de kid

    Jeśli religia naucza o narodzie wybranym, to więzy krwi są w samym centrum tożsamości.

    Powiedzenie żydom, że w sumie to nie wiadomo kto ma jaką krew i to w dniu ich święta to jak napluć im w twarz.

    Polubione przez 1 osoba

  • kajtek

   Śmierć Wrogom Polski

   a teraz kopa w ryj, słowiański mur, wznoszony ku chmurom, oporny ich bzdurom

   jak talon na mrok, imperium rzymskie upadnie, zrozumiesz kiedy odzyskasz wzrok

   Bardzo dobra ta piosenka trzeba kilka razy posłuchać

   Polubione przez 1 osoba

   • paziem

    Piosenka jest fajna, dlatego ją tu wstawiłem i w imieniu WPS wsparłem konto autora, ale zadawanie się wyłącznie na piosenki, marsze i wycia naśladując wilki, to zdecydowanie zbyt mało do odzyskania przez Polaków wpływu na politykę swojego państwa. Muszą nastąpić konkretne działania w dziedzinie samoorganizacji politycznej, gospodarczej , których narzędziem są silne , polskie ośrodki medialne, które zlikwidują wpływy indoktrynacji Polaków przez tzw. media publiczne i różne żydowskie atrapy w rodzaju wRealu24, Media Narodowe i wiele tzw. ” alternatywnych kanałów” zorientowanych na śledzenie ruchpw wszechświata oraz głosów matki ziemi.

    Polubione przez 1 osoba

 10. Pingback: Dalej jest noc – czyli jak w Polin prawda zwycięża: Filomena Leszczyńska kontra B. Engelking i J. Grabowski – Światowid

 11. Corona-sceptycy, „antyszczepionkowcy”, nie wierzą w plandemię, a tym czasem plandemia jest prawdziwa i jest faktem:

  Polubione przez 1 osoba

  • mirek

   Przecież te zdjęcia są stare jak świat i publikowane są w internecie od wielu lat włącznie z listą żydów. To rzeczy już mało kogo ruszają a tym bardziej podniecają i ważne co wynika na plus z publikowania takich zdjęć bo według mnie kompletnie nic. Stara zgrana płyta jak płyta The Beatles z poprzedniego wieku. Niewielu interesuje kto Polską rządzi bo ważne żeby micha była pełna i PiS pięknie to odczytał, chociaż jak powiedział Kaczyński jeżeli oddamy władzę to tylko przez drożyznę i mojemu zaufaniu do Glapińskiego. Według najnowszych badań blogi i portale polityczne w Polsce nikt praktycznie nie czyta.

   Polubione przez 1 osoba

  • Alex

   Panie Darku, to Pan tez jest wierzacy w bajki?
   Nie wierze w to co Pan pisze. Jaka pandemia? dlaczego ja nic nie widze, i jeszcze sto pytan mam do Pana
   Czy zbyt malo dzisiaj wypilem „swieconej wody”, czy pije niewlasciwy „elixir” antykowidowy ?

   Polubione przez 1 osoba

   • paziem

    Panie Alex, czy ” amerykańska pandemia”odebrała panu zdolność odczytywania czytelnego przecież sarkazmu,
    żeby nie powiedzić łopatoligicznej przenośni, w diagozowaniu właściwego źródła i podmiotu „pandemii” – na co wskazuje przytoczony przez Darka kolaż?!

    Polubione przez 1 osoba

   • Alex Sobotka

    Achaaa to tera my zrozumieli, bo jak ja byl wczoraj za polem, to zadnej pandemii nie widzial. Inne ludzi tez nie widzieli ani pandemii, ani zeby sie tam dalej ziemia konczyla.
    Ale my z Bracmi Slowianami, nieuczone ludzi co prondu i telewizora nie majo. Zadna uczycielka tu nie przychodzi. Dobrze ze mi Pan uczony opowiada, co sie tam dalej za rzekom dzieje…

    Polubione przez 1 osoba

   • paziem

    Nie zamierzam ” chłopa polskiego” oświecać, bo on najmądrzejszy mądrych, co wiadomo od dawna :)))

    Polubione przez 1 osoba

 12. andrzej

  Rafał Piech (prezydent Siemianowic Ślaskich) – ocenia obecną sytuację w Polsce i na świecie. Kraje takie jak np. Portugalia czy Irlandia, gdzie pomimo wysokiego wskaźnika szczepień wprowadzają stan klęski żywiołowej lub mocne lockdowny. Gdzie sens polityki globalnej niemalże wszystkich rządów? Gdzie dobro ludzi, pacjentów a przede wszystkim poszanowanie podstawowych praw i wolności? Na grypę rocznie umierało około 700 000 osób, gdyby wtedy nakręcić to medialnie mielibyśmy totalitaryzm sanitarny 15 lat temu, czyż nie?

  Polubione przez 2 ludzi

 13. andrzej

  AZ 07:22 on 8 Grudzień 2021

  Rozpoczął się proces sądowy o globalne zbrodnie przeciwko ludzkości złożony i zaakceptowany przez Najwyższy Trybunał Sprawiedliwości Kanady (patrz link poniżej).

  Zespół składający się z ponad 1000 prawników i ponad 10 000 ekspertów medycznych, kierowany przez niemieckiego Reinera Fuellmicha, jednego z najpotężniejszych prawników w Europie, wszczął największą w historii pozew sądowy pod nazwą „Norymberga 2” przeciwko WHO (Światowej Organizacji Zdrowia) i Davos Group (Światowe Forum Ekonomiczne kierowane przez ponad 80-letniego Klausa Schwaba) za zbrodnie przeciwko ludzkości.

  dr. Reiner Fuellmich jest niemiecko-amerykańskim prawnikiem, to on wygrał wielomilionowe sprawy przeciwko oszustwom Deutsche Bank i przeciwko Volkwagenowi za oszustwo Dieselgate. Jest jednym z założycieli „Niemieckiej Koronnej Komisji Śledczej”.

  Fuellmich i jego zespół zebrali tysiące dowodów naukowych wykazujących całkowitą niewiarygodność testów PCR i stojące za nimi oszustwo.

  Fuellmich mówił wówczas o szczepionkach, stwierdzając, że „nie mają one nic wspólnego ze szczepieniami, ale są częścią eksperymentów genetycznych”.

  Oprócz błędnych testów i fałszywych aktów zgonu przygotowanych przez skorumpowany personel medyczny, sama „eksperymentalna” szczepionka narusza Artykuł 32 Konwencji Genewskiej.

  Zgodnie z art. 32 IV Konwencji z 1949 r. „okaleczenia i eksperymenty medyczne lub naukowe, które nie są konieczne do leczenia osoby” są zabronione.

  Zgodnie z art. 147 przeprowadzanie eksperymentów biologicznych na ludziach jest poważnym naruszeniem Konwencji.

  „Eksperymentalna” szczepionka narusza wszystkie 10 kodeksów norymberskich, które przewidują karę śmierci dla tych, którzy naruszają te międzynarodowe traktaty”.

  Fuellmich dodał też, że wszystko to było od jakiegoś czasu zaplanowane do realizacji w 2050 r. „Ale potem” ludzie pociągający za sznurki stali się zachłanni i postanowili przewidywać plany, najpierw w 2030, a ostatecznie w 2020 r.”, dodając „Myślę, że to w tym pośpiechu, że popełniają tyle błędów. Na przykład producenci szczepionek nie przewidzieli, że będzie tak wiele skutków ubocznych i zgonów”.

  „Europa” kontynuuje Fuellmich „jest głównym polem bitwy tej wojny. To dlatego, że jest całkowicie zbankrutowana. Fundusze emerytalne zostały całkowicie splądrowane. Dlatego chcą przejąć kontrolę nad Europą, zanim ludzie się zorientują, że to jest.”

  Ale kim są ci ludzie pociągający za sznurki? Według Fuellmicha jest to grupa około 3000 superbogaczy. Do tej grupy należy klika Davos skupiona wokół Klausa Schwaba.

  Czego oni chcą? Pełna kontrola nad ludźmi. „Przekupują lekarzy, personel szpitalny i polityków.

  Zagrożeni są ludzie, którzy nie współpracują. Używają wszelkiego rodzaju technik psychologicznych, aby manipulować ludźmi”.

  „Media głównego nurtu”, podsumowuje Fuellmich, „mówią fałszywą rzeczywistość i mówią, że większość ludzi jest za środkami i szczepionkami.

  To z pewnością nieprawda.
  Na przykład prawie każdy, z kim rozmawiam w Niemczech, wie, że maska ​​nie chroni przed niczym, bo teraz prawie każdy jest informowany przez alternatywne media. Stare media wymierają”.

  Rady Fuellmicha?
  „Rozpowszechniaj prawdę i fakty tak bardzo, jak to możliwe i nie marnuj energii na ludzi, którzy są desperacko zaszczepieni. Nie możemy uratować wszystkich. Wielu ludzi umrze”.

  ————————————-
  Niektóre linki (źródła):

  Kim jest Reiner Fuellmich (film na YouTube w języku angielskim):

  Oficjalna strona internetowa Komisji Corona:
  https://corona-ausschuss.de/

  Oficjalny dokument (PDF) Najwyższego Trybunału Sprawiedliwości Kanady. (po angielsku)

  Click to access Covid-Lawsuit-Filed-in-Canada.pdf

  https://bacologia.wordpress.com/2021/12/06/nowy-rok-nowe-choroby/#comment-1969

  Polubienie

 14. Mowia, ze ten osobnik ma korzenie
  jak trzeba.

  Polubione przez 2 ludzi

 15. W listopadzie 2020r. do prokuratury w W-wie zostało skierowane „Zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez M.Morawieckiego”https://wiernipolsce1.wordpress.com/2020/11/19/zawiadomienie-o-podejrzeniu-popelnienia-przestepstwa-przez-m-morawieckiego/

  Odpowiedź prokuratury była następująca:
  Odmawia się wszczęcia śledztwa na podstawie: Art. 17. § 1 pkt 8 KPK [Negatywne przesłanki procesowe] § 1.Nie wszczyna się postępowania, a wszczęte umarza, gdy: 8) sprawca nie podlega orzecznictwu polskich sądów karnych.

  W związku z tym trzeba będzie skierować do Rzecznika Praw Obywatelskich pytania:
  Czy osobnik, niejaki Mateusz M., który nie podlega pod orzecznictwo polskich sądów, może sprawować urząd premiera?
  Czy odpowiedź prokuratury nie stoi w sprzeczności z Art. 32. Konstytucji RP
  Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne.

  Warto nękać tę żydowską reżimową bandę.

  Polubione przez 2 ludzi

  • Pan masz dobre rady, ale dlaczego sam do siebie ich nie stosujesz a tracisz czas na komentowanie na stronie WPS, zamiast gotować obiady albo siedzieć w kinie?
   À propos kina, w czasie niemieckiej okupacji harcerze rozrzucali ulotki:

   Dzisiaj nie ma niemieckiej okupacji, jest żydowsko-anglosaska – teraz możesz pan już iść do kina.

   Polubienie

  • Alex Sobotka

   „Odmawia się wszczęcia śledztwa na podstawie: Art. 17. § 1 pkt 8 KPK [Negatywne przesłanki procesowe] § 1.Nie wszczyna się postępowania, a wszczęte umarza, gdy: 8) sprawca nie podlega orzecznictwu polskich sądów karnych.”
   ————————————————————————————————–Udam zdziwienie, ale przy okazji przepowiadam przyszlosc Europy, na podstawie podsluchanych w „Capitolowym kiblu” sensacji .
   Przyszlosc Europy, po likwidacji szczurowiska w Bruxeli, ma byc budowana przez Pompeo, Mosbacher i uczonych w pismie,- w Jerozolimie.
   W naszym srodowisku, nikt nie bierze pod uwage innej stolicy NWO jak wlasnie Jerozolima.
   Naturalnie jest to mozliwe w przypadku gdy przejmiemy ( my czyli Amerykanskie antybolszewickie Zuchy) kontrole nad Komunistycznym dzisiaj Senatem i Kongresem USA. Jako stary Zuch, na podstawie aktualnej wiedzy.
   Przewiduje ze w listopadzie 2022, bez problemu przejmiemy Senat i Kongres USA, przy pomocy Donalda Trumpa. Mam juz nawet kolczyk w uchu i swiadectwo, rasowego barana w stadzie GOP.
   Podobno kontrolowana akcja wyborcza, zmieni obecny burdel w
   „Wiejska Sielanke”
   Zdaniem naszych analitykow, Polska pozostanie jedynym w Europie, normalnym Krajem.
   Alex
   Ps. Przyznam szczerze, ze nawet po pijaku, tego nigdy nie widzialem, ale teraz dostalem dobre okulary od Przyjaciol.

   Polubienie

 16. Ksywa Olszanski, ma hakowaty Nos.
  „Ciemny Lud”,daje sie nabrac na
  takich i jemu podobnych.Jak np.G.B.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.