W samo południe”

logo-pp-internetlogo-wpsTantra Rozumu

Przed starciem z syjonizmem- w walce o suwerenną Polskę i prawa Polaków

Równo za tydzień, bo w piątek, 25 lutego 2022 r., przed Sądem Rejonowym dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie, IV Wydział Karny, ul. Terespolska 15A , o godzinie 12:00, sala P08, odbędzie się rozprawa przeciwko członkom Prezydium Rady Krajowej partii Polska Patriotyczna, a zarazem członkom Zarządu Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej oraz administratorom i głównym publicystom portalu internetowego wiernipolsce1.wordpress.comDariuszowi Kosiurowi oskarżonem o czyn z art. 256§1 k.k. , art 257 k.k. i art 241§1 kk w związku z art.12 k.k. oraz Pawłowi Ziemińskiemu oskarżonem o czyn z art. 241§1 kk w związku z art.12 k.k.

Sprawa o której mowa ma czteroletnią historię jeśli brać pod uwagę fakt zawiadomienia Prokuratury Rejonowej Warszawa -Praga Północ przez, jak teraz już wiadomo, Stowarzyszenie „Otwarta Rzeczpospolita” o popełnieniu przestępstwa przez Dariusza Kosiura polegającym na publikowanych przez niego artykułach na partalu wiernipolsce1.wordpress.com, z których to treści rzekomo wynikało publiczne propagowanie faszyzmu ( art. 256 kk) oraz znieważanie grupy ludności narodowości żydowskiej oraz wyznawców judaizmu z powodu przynależnosci narodowej i wyznaniowej ( art. 257 kk).

Z zarzutem wobec Pawła Ziemińskiego wystąpił natomiast wprost Prokurator Maciej Młynarczyk z prokuratury Rejonowej Warszawa-Praga Północ, prowadzący dochodzenie w sprawie przeciwko Dariuszowi Kosiurowi, i który w dniu 22 maja 2018 r. wydał postanowienie o żądaniu wydania rzeczy i przeszukaniu miejsca zamieszkania nie tylko Dariusza Kosiura, ale i Pawła Ziemińskiego. Zdaniem Prokuratora M. Młynarczyka na urządzeniach elektronicznych należących do w/w znaleźć się miały dowody potwierdzające przestępstwo rzekomo popełnione przez Dariusza Kosiura. Jak można sądzić ze zleconych Policji przeszukań, Prokurator Młynarczyk nie widział „innego sposobu”, aby „ potwierdzić” fakt autorstwa i tożsamość osoby publikującej pomimo, że na portalu wiernipolsce1.wordpress.com przy publikowanych artykułach zawsze podawnany jest autor, bądź źródło, a prócz tego podpisana jest zawsze osoba umieszczająca publikację na stronie.

Na podstawie postanowienia Prokuratora Młynarczyka kilkuosobowe grupy Policji w towarzystwie biegłych techników-informatyków w dniu 8 czerwca 2018r. o godz. 6 rano weszły do mieszkań Dariusza Kosiura w Otwocku i Pawła Ziemińskiego w Łodzi. Samo postanowienie prokuratorskie oraz przebieg czynności z dnia 8 czerwca 2018 r. zostały następnie opisany w materiałach publicystycznych i audycji audio umieszczonych na portalu wiernipolsce1.wordpress.com oraz za granicą, w Rosji.

( Patrz: https://wiernipolsce1.wordpress.com/2018/06/09/atak-syjonistow-na-portal-wps-z-pomoca-prokuratury-i-policji/; https://wiernipolsce1.wordpress.com/2018/06/11/audycja-specjalna/; https://wiernipolsce1.wordpress.com/2018/06/14/faszystowskie-dzialania-prokuratury-w-obronie-syjonizmu/; https://wiernipolsce1.wordpress.com/2018/06/18/ocena-polityczna-i-prawna-zdarzenia-zwiazanego-z-wejsciem-w-dniu-8-06-2018-r-policji-do-siedziby-partii-polska-patriotyczna/; http://www.rv.ru/pdf_file/Rus-Vest-12-2018.pdf; )

To właśnie fakt opisania wydarzeń mających miejsce w Otwocku i Łodzi był powodem postawienia zarzutu przez Prokuratora Młynarczyka i oskarżenia zarówno Dariusza Kosiura jak i Pawła Ziemińskiego o przestępstwo z art. 241§1 kk w związku z art.12 k.k.

Po wspomnianej dacie 8 czerwca 2018 r. miały miejsce różne czynności przewidziane procedurą k.p.k o charakterze min. zażaleniowej na czynności Prokuratora oraz Policji i biegłych, którym zlecił on wspomniane czynności. Ostatecznie 28 listopada 2018 r. Prokurator Maciej Młynarczyk sformułował akt oskarżenia wobec Dariusza Kosiura oskarżonego o czyny z art. 257 kk, z art. 256§1 k.k. i z art. 241§1 kk w związku z art.12 k.k. oraz wobec Pawła Ziemińskiego, oskarżonemu o czyn z art. 241§1 kk w związku z art.12 k.k. Sprawa została przekazana do rozpatrzenia przez Sąd Rejonowy w Otwocku.

Ponad 2 lata, a więc z zastanawiającą opieszałością oraz popełnianiem błędów ze strony wymiaru sprawiedliwości, m.in. co do właściwości miejsca, trwały następne czynności procesowe. Pod koniec 2020 r. , dokładnie 30 grudnia 2020 r. odbyło się posiedzenie Sądu Rejonowego dla Warszawy Pragi -Północ, IV Wydział Karny pod przewodnictwem SSR Agnieszki Kowalczyk, na którym w trybie tzw. postępowania nakazowego, bez obecności oskarżonych, wydano wyrok nakazowy w sprawie przeciwko Dariuszowi Kosiurowi i Pawłowi Ziemińskiemu.

Wobec wydanego wyroku oskarżeni złożyli sprzeciw i tak sprawa wraca do trybu zwyczajnego. To znaczy po upływie kolejnego roku, w dniu 25 lutego 2022 r., odbędzie się rozprawa przeciwko Dariuszowi Kosiurowi i Pawłowi Ziemińskiemu, członkom władz organizacji politycznych i społecznych oraz publicystom i redaktorom portalu wiernipolsce1.wordpress.com.

Wszystkich zainteresowanych przebiegiem rozprawy, a także poczuwających się do obrony praw Polaków we własnej Ojczyźnie, zagrożonych przez roszczeniowy, nienawistny szowinizm syjonistycznych środowisk żydowskich, wszystkich tych którym drogie są wolności i prawa konstytucyjne Polaków oraz gwarantowane prawem międzynarodowym prawa i wolności obywatelskie zapraszamy do wzięcia udziału w rozprawie w charaterze publiczności.

Zapraszamy szczególnie przedstawicieli nie mainstreamowych polskich mediów oraz patriotyczno-narodowe środowiska blogerskie.

dr Paweł Ziemiński

Przewodniczący Partii

Polska Patriotyczna,

Prezes Zarządu Stowarzyszenia

Wierni Polsce Suwerennej

współredaktor i współadministrator portalu

www. wiernipolsce1.wordpress.com

48 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

48 responses to “W samo południe”

 1. Co za bzdury: „znieważanie grupy ludności narodowości żydowskiej oraz wyznawców judaizmu z powodu przynależności narodowej i wyznaniowej ( art. 257 kk)”.

  Jak można o takie coś oskarżać. Przecież to chodzi o ich postępowanie.
  Wyznawców judaizmu jest dobrych chociaż kilka procent.

  Polubione przez 3 ludzi

 2. Pingback: „W samo południe” | WIERNI POLSCE

 3. KOBRA

  DO ATAKU PANOWIE , NIE PODDWAC SIE . NIECH SAD WYCIAGA POCHODZENIA WSZYSTKICH KACIASTOSTOLOWCOW OD MAGDALENKI, PREZYDENTOW, PREMIEROW, WICEPREMIEROW, SEKRETARZY, WOJEWODOW, PREZYDENTOW MIAST, ITD. ITP TYCH KTORZY POLSKE OKRADLI. NAJWIEKSZE OSZUSTWO XX WIEKU !!! MY POLACY MAMY PRAWO TO WIEDZIEC.

  Polubione przez 1 osoba

 4. Pingback: Kolejne procesy polityczne w Polsce AD2022 – Tymczasowa Rada Stanu NP SKK

 5. „Czy ten ptak kala gniazdo, co je kala,
  Czy ten, co mówić o tym nie pozwala?” – Cyprian Kamil Norwid
  „Jest broń straszniejsza niż oszczerstwo: to PRAWDA” – Talleyrand
  Nazwiska autentyczne (rodowe) niżej wymienionych osób zostały ustalone w oparciu o: 1). Dane tajne kartoteki ludności Polski przy Centralnym Biurze Adresów MSW   (nr arch. 1/6526/1 – data archiwizacji 9.07.1984, nr rejestracyjny 14750-99 – data rejestracji Wydz. III-2, SUSW Warszawa)2). Relacje osób znających osobiście wielu spośród wykazanych.
  3). Dane ujawnione przez historyków w ich licznych publikacjach.
  4). Dane i fakty dotyczące pochodzenia wyszukane w źródłach oficjalnych i niezależnych, z książek, dokumentów, wywiadów, felietonów i artykułów prasowych.
  5). Dane, narodowość, pochodzenie zdemaskowane, ustalone z postawy, działalności i wypowiedzi.
  Niniejszy wstrząsający dla Polaków materiał jest prawdziwy.

  Pochodzenie i przynależność tożsamościowa wymienionych tu osób jest udokumentowana danymi z tajnej kartoteki ludności Polski, za której udostępnienie dziękujemy odważnym Polakom. Dziękujemy także wszystkim Polakom potwierdzającym te dane.

  Ścisłość danych kartoteki o osobach pochodzenia żydowskiego wynika z faktu, iż od 1945 roku po dzień dzisiejszy żydzi w Polsce, z mocy ustaleń jałtańskich, stali się uprzywilejowaną warstwą rządzącą, mającą prawo do władzy i nadzwyczajnych świadczeń materialnych z tytułu strat poniesionych w czasie okupacji niemieckiej. Dlatego żydzi są zainteresowani ujawnieniem swej narodowości, oczywiście w większości przypadków poufnie, aby udawać Polaków i mieć prawo do rządzenia Polakami. Wielu z was oportunistów i ignorantów potraktuje tę listę z „przymrużeniem oka”, albo nawet oburzy się …widelec wam w oko, …poprzednie pokolenia w ten sam sposób traktowały fakty i prawdę…, i wystarczy uważnie prześledzić prawdziwą historię Polski, by dowiedzieć się jak na tym wyszli, jak skończyli… i kto ich uśmiercił i ubezwłasnowolnił

  Ponad 800 lat zażydzania Polski, …to Polski najgroźniejsza i najcięższa choroba, nieszczęście, gangrena, rak złośliwy i przekleństwo,
  – są wśród nich zdrajcy, polonofobi, dywersanci, oszczercy, kpiarze, oprawcy, mordercy i zbrodniarze, kaci UB, kurwy moralne, intelektualne i polityczne, agenci obcych i wrogich Polsce sił i mocodawców, – fałszerze, oszuści, lichwiarze i złodzieje, rozkradający tysiącletni dorobek setek pokoleń Polaków. – To okupanci i zniewoliciele Wolnej i Niepodległej Polski, niszczyciele polskiego katolicyzmu i patriotyzmu, truciciele ducha polskiego Narodu, – zniewalający, zatruwający umysł i ducha, upodlający i upokarzający Polaków w ich własnej Ojczyźnie. – Plugawiący wszystko co jest prawe, Polskie, patriotyczne, narodowe i katolickie… od setek lat niedopuszczający do odrodzenia wolnej i niepodległej Polski …Ojczyzny Polaków

  oni byli i są wśród nas …i mają się …z pokolenia na pokolenie bardzo dobrze…   nie twierdzimy, że tylko żydzi są winni, – NIE!  …są też rodzimi zdrajcy za judaszowe srebrniki, dywersanci, wyrodne kanalie, kurwy, prostytuty moralne, intelektualne i polityczne, – masoni, przekupni donosiciele, agenci i kolaboranci …itd.

  „Oto ze zboru szatana dam tych, co się nazywają żydami, a nie są, lecz kłamią;” – [Obj. sw.Jan 3,9] – Apokalipsa Sw. Jana

  Polubione przez 3 ludzi

 6. Paweł

  Przypomnienie audycji specjalnej z 11 czerwca 2018 r.

  Polubienie

 7. Mój tekst z roku 2011:

  Zarzut antysemityzmuhttps://rzeczpospolitapolska.wordpress.com/2014/07/03/zarzut-antysemityzmu/
  ______

  Propozycje programu WPS:

  Zapisy w Konstytucji RPhttps://programwps.wordpress.com/2016/05/15/2-zapisy-w-konstytucji-rp/

  13. o mniejszościach narodowych: mniejszościom, uznanym prawnie za mniejszości narodowe (nie wyłączając mniejszości żydowskiej i ludności pochodzenia żydowskiego, stanowiących w Polsce ok. 2,5% ludności kraju) przysługuje posiadanie w Sejmie RP po jednym przedstawicielu (pośle), których same wybierają.

  Członkowie partii, stronnictw politycznych nie posiadający narodowości polskiej nie mogą posiadać biernego prawa wyborczego, ponieważ mają już konstytucyjnie zagwarantowaną własną reprezentację w parlamencie. Chodzi o wyraźne sprecyzowanie i zagwarantowanie interesów narodowych przed interesami mniejszości. Nie można pozwolić, żeby jakakolwiek mniejszość narodowa objęła większość najważniejszych urzędów i stanowisk w administracji i gospodarce kraju, wpływała negatywnie na naszą kulturę, naukę, oświatę, system wychowania młodych pokoleń Polaków, rozgrabiała i wyprzedawała majątek narodowy, fałszowała naszą historię niszcząc ducha Narodu. Tak więc, nie chodzi o jakąkolwiek i zawsze obcą Polakowi, Słowianinowi, formę dyskryminacji mniejszości tylko o ochronę należnych Narodowi Polskiemu niezbywalnych praw do samorządzenia na terytorium własnego kraju. Mniejszość niemiecka w Polsce powinna mieć identyczne prawa lub ich brak, jak mniejszość polska w Niemczech. Państwo powinno szczególną opieką otoczyć mniejszości słowiańskie, nie posiadające wystarczającego oparcia materialnego w krajach macierzystych,
  _______________________

  Możemy zatem w sądzie powiedzieć, żeby syjonistyczny szantażysta, prok.Młynarczyk i jego szowinistyczni Żydzi z OR spadali na drzewo, mogą nas co najwyżej ucałować w d… – choć byłaby to dla nas bardzo wątpliwa przyjemność.

  Polubienie

  • KOBRA

   Wlasnie kiedys sluchalem Henryka Pajaka kiedy dostal wezwanie do prokuratury z zarzutem antysemizmu i agumentowal ze nie tylko zydzi sa Semitani wiec to oskarzenie jest bezpodstawne.Panowie niech ten ktory was oskarza udowoni ze jest Semita ?!!!!! Za tym wszystkim stoI antypolak ZIOBRO !!!!

   Polubienie

  • KOBRA

   Jestem swiadom ze nie mamy szans, ale nie nalezy sie poddawac wiec DO ATAKU !!!!!! Teraz nie bede skromny, zlozylem zawiadomienie do prokuratury o popelnieniu przestepstwa przez ZIOBRE I KAMINSKIEGO odnosnie aresztowania Piskorskiego ( 3 lata bezprawnie w areszcie) i to jest w aktach prokuratorskich,prokuratura addala sprawe milicji zeby sie pozbyc balastu.Zlozylem sprawe do prokuratury o KWACHA i 15 milionow dolarow ktore dostal od CIA, za tortury w Polsce. Nie wszyscy Polacy sie poddaja, sa tacy ktorzy walcza, tylko tego nie znajdziesz zydomediach.PANOWIE DO ATAKU !!!! Rzadajcie od sedziego zeby wpisal w protokol spawy wyciadanie pochodzenia wszystkich kaciastostolowych zlodziei do dzisiaj, wszystkich ktorzy siedza w knessejmie . TO JEST ANTY POLONIZM !!!!!! Co na pismie sie liczy, nawet w przyszlosci.

   Polubienie

  • KOBRA

   Nie zapomnijcie panowie nagrac cala rozprawe, moze sie przydac w przyszlosci.

   Polubienie

 8. Żydzi to wielce tolerancyjna nacjahttps://wiernipolsce1.wordpress.com/2017/08/29/zydzi-to-wielce-tolerancyjna-nacja/

  Żydowscy naukowcy przeciwni karaniu za mówienie o „polskich” obozach śmierci. „To przydusi wolność słowa”

  Polubienie

 9. Pod polską ambasadą w Izraelu (9 marzec 2018):

  syjoniści nie mają prawa ingerować w żaden aspekt polskiej polityki

  Polubienie

 10. Już nawet nie IIIŻydo-RP tylko Polin – tego im się chce https://wiernipolsce1.wordpress.com/2017/10/04/juz-nawet-nie-iiizydo-rp-tylko-polin-tego-im-sie-chce/

  Żartowniś, Jan Kapela, red. żydowskiej Krytyki Politycznej (syn przykładnej żydo-katoliczki, szefowej Związku Dużych Rodzin „Trzy plus” – D.K.), uczestnik I Kongres Ruchu Odrodzenia Żydowskiego w Polsce

  Polubienie

 11. Darek co tak cię wzięło z niedzieli na syjonistów. Nic wam nie zrobią. W żydowskim Białymstoku Pochylski za coś podobnego dostał zawiasy to i dla was w najgorszym razie zawiasy.

  Polubienie

 12. mleko z nosa

  Ja bym mu powiedziałl Israel jest w pelni wyszczepiony przestanie istnieć i reszta zaszczepionej hołoty, , która pracuje w mdiach i sie wzajemnei pompuje ,resztę dobiję wojna którą podobnież pompują, nie ma obecnie glupszego narodu od niby Żydów.. Szkoda prowadzic jakąkoliwek dysputę Z tym klonem Młynarczykiem , to tylko umysłowy chwast . Tracicie enrgiE na walkę z tym co samo sie unicestwiło Mossad to debile jakich świat nei widział do tego dopuscił..
  świat sie skonczył , nie widzicie tego nie ma ma surowcó wnie ma wody nie ma nic rozwój to fikcja Ci zaś co rządzą światem są genetycznym wybrakowanym zarówno genetycznie jak i uyslowo zwierzęciem .
  Pokaż mu palcemw czoło i wyjdz z sądu , olej tyego klona i zlekcewaz te pustogłowie sądowo prokuratorskie.zwierzęta.

  Polubienie

 13. mleko z nosa

  Kup sobie ostrą siekierę i dobrą kosę, nroń jpalna jest neiskuteczna w utylizacji chwastów. co mam Ci pisac co posiadam Policja wie i wie,ze tylko płynąc krew robi u mnie wrażenie nie dziura i jakaś tam jej strożka.
  Mięcy jestecie mnie też gwałcili na rożne i spozoby rozni w zyciu, ale ja juz jestem gotowy by zabijać,czas ku temu jest wysmienity wojna a taki dzisijaj Młynarcyzk ot np spłonąłby żywcem , by się troche pmomęczyć.Nie takie rzeczy juz płonęly..Mnie nikt już nawet do radiowozu nie wsadzi nie mówiąc do pierdla, nastaw sie tak jak ja. Mało widocznie przezyłeś by wyżynać dzieci i starców z rodzin chwastów i pasozytów, oni umrą szybko dorśli powoli konając.

  Polubienie

  • Otyły Kaczor.

   Mleko z nosa ty naprawdę chcesz jeszcze większych problemów narobić ludziom takimi wpisami. W Tworkach ci jeszcze pielęgniarki nie zabrały laptopa i kto cię tak gwałcił. Pewnie z ciebie był przystojny chłop to cię Ciciolina albo Danka Lato parę razy obróciła, ale przecież to sama przyjemność.

   Polubienie

  • paziem

   Człeku poczciwy, zniszczony przez życie- zamilcz.

   Polubienie

 14. Tłusty Kaczor

  Dzieciak z mlekiem pod nosem wielki bohater z czterech ścian. Mają proces w piątek jedz pokaż co potrafisz pipo komentatorska. Daje głowę że nie przyjedziesz ty wielki bohaterze z głupim nickiem ot taki jamnik przy komputerze co to tylko chałka. Rady dawać to potrafi małpa z zoo gucwinskich.

  Polubienie

 15. Janka

  ———— UB- Żydoski Urząd Bezpieczeństwa , mordujący po wojnie Polaków nie doczekał się rozliczenia . Dzisiaj znowu KACI nas Słowian BEZKARNIE !! wracają do UBeckich metod sądzenia z przez 77 lat.
  GDZIE ?! JESTEŚCIE !!?? Wy ! POLSKIE SŁUŻBY przysięgające na HONOR ! , że będziecie bronić swojego Narodu .
  https://www.bing.com/images/search?q=%c5%bcydzi+tw%c3%b3rcami+urz%c4%99du+bezpiecze%c5%84stwa&qpvt=%c5%bcydzi+tw%c3%b3rcami+URZ%c4%98DU+BEZPIECZE%c5%83STWA&form=IGRE&first=1&tsc=ImageBasicHover

  Polubienie

 16. nana

  paziemy niszczą Polaków; mnie paziem wyzywał od żydówek, bo ma kompleksy. Mogłabym się dolączyć o to zniesławianie, ale ja byle czego nie ruszam nawet przez podwójną rękawiczkę. żal mi paziemów nie jest, bo od lat pracują na to, żeby stać się katolickimi męczennikami.

  Polubienie

  • paziem

   Mnie pani też nie jest żal, bo niby czemu i z jakiego niby powodu ?, i nawet nie za bardzo życzę sobie zainteresowania z pani strony. Natomiast stwierdzenie , że” paziemy niszczą Polaków” to typowa żydowska zagrywka, dlatego, że zupełnie gołosłowna, bez żadnego potwierdzenia w faktach.. A sugerowanie jakoby ” paziemy” chciały uchodzić za ” katolickich męczenników” jest już nawet nie żenujące, ale wyjątkowo obrzydliwe.

   Polubienie

 17. Słowianie Słowianom zgotowali ten los

  Paziem mam pytanie, czy wg ciebie Rosjanie napadli dziś na Ukrainę czy byli to Żydzi?

  Polubienie

  • paziem

   Lepiej późno niż wcale
   Putin spóźnił się tylko o ….8 lat. Przymilanie się Putina Niemcom jest nieco niesmaczne, bo Niemcy to przecież obecnie żydowsko-anglosaska kukiełka, a Putin jakby nigdy nic i znowu popisał się „słabą znajomością historii Polski” oświadczając, że Stalin zrekompensował Polsce zajęcie jej ziem wschodnich i podarował Polsce ‚ odwieczne, rdzenne ziemie niemieckie”.

   Putin wykonał jeden z dwóch ostatnich kroków, które mu zostały gdyż nieuznanie DNR i LNR oznaczałoby już całkowite poddanie się żydo-anglosaskim kolonialistom i kompromitację w oczach Rosjan. A tak jest czas na gnicie, albo na zrobienie ostatecznego porządku wokół siebie, albo inni za niego to zrobią. Dalszy ruch na zachód aż do Dniepru i tak jest przed nami, bo Zachód będzie wzmacniał ukraińskich szaleńców, a jednocześnie osłabiał ekonomicznie i technologicznie Rosję. Warszawskie pajace mają strach w gaciach, ale jak zagonione psy mogą ugryźć, czyli uwikłać Polskę w konflikt za żydowsko-anglosaskie interesy.

   Polubione przez 1 osoba

   • Ben

    Putin rocznik 1952-Leningrad.
    Władimir młodziutki już nie jest 71 lat to na ile mu jeszcze starczy sił aby rządzić. Nie ma wiecznych ludzi na Ziemi tak czy owak po nim Miedwiediew. Od covidu19 Wowa się zabezpieczył Sputnikiem to z tej strony nic mu nie grozi. Paziem-motyl pisze, że się spóźnił 8 lat a kto mu kazał czekać. To był jego wybór. Po drugie dojdzie tu panowie do jakiegoś porozumienia między wami bo jednego dnia Putin to wasz bohater a drugiego syjonista sprzedawczyk. Nic się nie dzieje w Rosji bez wiedzy Berel Lazara tylko co niektórym trudno to zrozumieć.

    Polubienie

   • Ben

    Chciałbym jeszcze wiedzieć czy apologetka Putina pani Nana i jej stary popierają Putina czy nie bo to jest ciekawe. To jest dopiero element z jednej strony popierać ślepo PiS we wszystkim jak nana przy nanie wychowankowie ojczulka i Kluby Gazety Polskiej to cienkie Bolki w miłości do PiS he he.

    Polubienie

   • Słowianie Słowianom zgotowali ten los

    Paziem mówisz że Żydzi to psychopaci którzy są gotowi ponieść ofiary włącznie z własnym narodem.
    Czym różni się więc twój pogląd od tego że Putin ma jeszcze ruch na dniepr, poświęcając Słowian na rzecz imperium Słowian?
    Ten sam putin który nie jest już twoim ulubieńcem?

    Polubienie

  • paziem

   Rosjanie, szkoda że ze zwłoką 8 lat, zdecydowali się w końcu na obronę Słowian zagrożonych przez ludobójczych żydo-banderowców. O tym, że ta banda nie zapomniała o bestialstwach doświadczyło ponad 90 ofiar ( zgwałconych, poćwiartowanych, spalonych żywcem w domu z Związków Zawodowych w Odessie 2 maja 2014 r. Samoobrona przed bestiami i genetycznymi ludobójcami jest obowiązkiem nie tylko Słowian, ale i ludzkości.

   Polubienie

 18. Ben

  Putin jakby nigdy nic i znowu popisał się „słabą znajomością historii Polski” oświadczając, że Stalin zrekompensował Polsce zajęcie jej ziem wschodnich i podarował Polsce ‚ odwieczne, rdzenne ziemie niemieckie”.

  Dobrze, że paziu motyl o tym wspomniał bo to wstyd aby Słowianin Putin takie byki robił w temacie historii Polski no ale jak się mówi to co Berel i Chabad Lubawicz każe to wychodzą takie kwiatki historyczne.
  Po drugie. Mnie się zawsze wydawało, że nie wiedzą gdzie Polska leży i historii Polski nie znają prezydenci USA. Pamiętamy pamiętne wystąpienie Obamy o treści obozów gdzie nawet Obamę bronił Brzeziński dziś naprawdę w Rosji szanowany. Warto dodać, że Brzeziński w daczy Breżniewa razem z nim polował we włościach Breżniewa na grubego zwierza. Paziem i jak ten ZSRR miał nie trafić szlak jak syjoniści przy dobrej wódeczce polowali tam na dziki i sarny nie takie dziki jak w samych swoich Pawlaka he he.

  Polubienie

 19. Janka

  ——- Ślązacy , Śląsk , ktoś zapomniał ? jak w latach 90tych XX w , Berlin, za Niemca uznali KAŻDEGO !! kto urodził się, w byłych granicach 3 RZESZY ?. Pierwsi byli Niemcy ! w chęci odbudowy 3 RZESZY . Putin wykorzystał ten casus , gdzie ? wówczas była opinia zachodu ??.

  Polubienie

 20. Radca prawny

  Popieranie ataku Rosji na Ukrainę powinno być ścigane z urzędu, paziem.

  Polubienie

  • paziem

   Bezradny ” radco prawny” chciałbyś odmówić ludziom prawa do samoobrony i do zapobiegania ludobójstwu, co przybrało by masową skalę gdyby pozwolić dziczy żydo-banderowskiej na pacyfikacje Donbasu? Nawołujesz do akceptacji ludobójstwa ?

   Polubienie

 21. Anonim

  Coś nerwowy od samego ranka ten banderowiec spod Zamościa?
  Rosja zrobiła ruch i to od dawna potrzebny na wschodzie i zaraz całe robactwo wylazło.
  Ten wyżej chce nawet z urzędu zamykać. Jak się rozpanoszył na polskiej ziemi?
  Ale jak Izrael terroryzuje Bliski Wschód to mu to wcale nie przeszkadza.

  Polubienie

 22. Stoneleigh

  Paziem Łukaszenka spękał i nie poparł Donieckiej i Luganskiej Republiki.
  Co się stało z naszym Slownianskim wodzem?

  Polubienie

 23. paziem

  Troll zamojski trzeba przyznać, że jest niestrudzony i pomysłowy, ile ta jego kobita ma radochy kiedy on się ciągle za kogoś przebiera w domu ? :)))

  Polubienie

  • Nadradca Szprot.

   Proponuję w piątek panu paziem przebrać się za kobietę może za żonę celebryty Majdana Rozenek wtedy będzie gwarancja uniewinnienia a nawet wypłaty dla paziem i kolegi wysokiego odszkodowania za najazdy na mieszkania i zarekwirowanie laptopów. Kim jest troll zamojski bo nie jestem stamtąd.

   Polubienie

   • Paweł

    Nie wiem za kogo ty się lubisz przebierać gamoniu, ale za kogo byś się nie przebrał, to wyłazi z ciebie gamoniowatość. Trudno zmienić naturę :)))

    Polubienie

 24. paziem

  Komentarz płk Siwkowa do bieżących wydarzeń

  Polubienie

 25. paziem

  Leonid Pajdijew w rozmowie ze studiem Maximem Kałasznikowem ocenia możliwe sankcje Zachodu. Czy Zachód zdecyduje się na sankcje wobec Federacji Rosyjskiej, czy nie?

  Polubienie

 26. Pingback: W obronie wolności poglądów i praw Polaków- proces przeciwko WPS, cz.1 | WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

 27. Pingback: W obronie wolności poglądów i praw Polaków- proces przeciwko WPS, cz.1 – 7777777blog

 28. Pingback: W obronie wolności poglądów i praw Polaków – proces przeciwko WPS, cz.1 – forumdlazycia lifeStyl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.