Bunt nie tylko na stacji benzynowej, ale i na pokładzie tankowca -? -!

Rosja włączyła tryb Bojowego Niedźwiedzia

(Tytuł artykułu pochodzi od tłumacza)

Na początek jak zwykle trochę nowości. Abyś nie myślał, że autor oszalał. Tylko błagam, weź najpierw sznurek lub taśmę i zawiąż szczękę. Cóż, a przynajmniej podeprzyj ją ręką. Nie zrobiłam tego i moja szczęka opadła na podłogę.

Bo co innego przewidzieć takie wydarzenia, a nawet ci je opowiedzieć, pod lawiną kpin wątpiących, a co innego zobaczyć, jak spełniają się twoje przewidywania.

„Przywódcy ZEA i Arabii Saudyjskiej odmówili rozmowy telefonicznej z Bidenem.” Według The Wall Street Journal amerykański przywódca chciał omówić z nimi sytuację wokół Ukrainy i możliwość zwiększenia wydobycia ropy w celu obniżenia światowych cen węglowodorów. Zwraca się uwagę, że w ubiegłym tygodniu przywódcy krajów Bliskiego Wschodu przeprowadzili rozmowy telefoniczne z Władimirem Putinem. Nazywa się to oglądanie upadku hegemona w czasie rzeczywistym.

Hegemonowi, władcy świata, jak wiecie, nie odmawiają. Ostatecznie, porozmawiają na pewno.

A tu od razu dwa kraje. I musisz zrozumieć, że ci faceci w śmiesznych prześcieradłach (chodzi o kefiję – PZ) bardzo subtelnie wyczuwają i rozumieją moment, w którym coś jest możliwe, a kiedy niemożliwe.

I zdecydowali, że teraz jest to możliwe.

Stany Zjednoczone doigrały się i nikt w dalszym ciągu nie będzie ich popierać.

Nawiasem mówiąc, Chiny są wściekłe. Jeśli cię to interesuje, poszukaj wczorajszych wypowiedzi chińskich urzędników. Opowieść o laboratoriach biologicznych na Ukrainie i dokumenty, które nasze Ministerstwo Obrony nie zawahało się opublikować w domenie publicznej, doprowadziła ich do białości.

W rzeczywistości wszystkie te laboratoria biologiczne udowadniają, że Chińczycy nie są winni wirusa Wuhan, ale jest to jakiś rodzaj śmieci, które uciekły z amerykańskich laboratoriów.

Sami Amerykanie przyznali, że na Ukrainie były laboratoria.

I oto dla wszystkich w ogóle nie ma znaczenia to, że budynek ONZ znajduje się na terenie Stanów Zjednoczonych. Wiesz, takie żarty grożą poważnymi sankcjami z całego świata.

A co z Europą?

Jeśli teraz wyjrzysz przez okno i spojrzysz na niebo, zobaczysz w nim małą czarną kropkę. Która lata, dostała kopniaka w tyłek i została wysłana w erotyczną podróż …to UE,

Sankcje zabraniające dostaw surowców energetycznych do Stanów Zjednoczonych (swoją drogą, z wyjątkiem uranu, nagle okazało się, że z niego nie zrezygnowano) dotyczą tylko Stanów Zjednoczonych. Powiedziano Europie, że podobno rozumiemy twoje stanowisko i nie wymagamy od ciebie zakazu dostaw rosyjskich węglowodorów.

W tłumaczeniu z oficjalnego na potoczne oznacza to dosłownie:

„Obiecaliśmy wam wsparcie w walce z Rosją, ale tak się nie stanie. Dalej – sami. Nie oczekujcie nawet realnych dostaw, które zastąpią rosyjski gaz i ropę. Chcielibyśmy sami jakoś wyżyć. I to, że pod naszą presją pokłóciliście się z Putinem – no, przepraszam, tak się stało. Ale dalej – wszystko na własną rękę”.

No tak, UE od kilku lat była ostrzegana, że zostanie głupio porzucona. I Ukraina była ostrzegana. Nie ma co winić lustra, jeśli twarz jest krzywa.

Trzeba zrozumieć, że cały świat jest szalenie zły na Stany Zjednoczone. Bardzo zły. A ponieważ Rosja w końcu włączyła reżim bojowego niedźwiedzia, to ogromna liczba krajów z przyjemnością powstała, chowając się za naszymi szerokimi plecami, ale opowiadając się za nami.

Tymczasem środa to dzień roboczy i wszystko idzie jak zwykle.

Zamknęli Londyńską Giełdę Papierów Wartościowych. Gdy zamknięte. Nikiel wyszedł na prowadzenie i faktycznie przekroczył 4-krotny wzrost ceny. Teraz w Londynie myślą o ograniczeniu handlu poprzez 10% wzrost cen, aby nie zakłócić całej światowej produkcji, przynajmniej zachodniej, i nie wprowadzić jej w gwałtowny korkociąg. Chociaż de facto już się popsuło. Przy tak szalonych skokach cen na surowce po prostu nie da się pracować. Ale przecież są jeszcze prąd, gaz…

Stany Zjednoczone oświadczyły, że do ambasadorów wszystkich krajów wysłano instrukcje skłonienia ich do nałożenia sankcji na Rosję ze względu na Ukrainę. W rzeczywistości jest to próba obliczenia, kto jeszcze z nimi został.

Rosja również poinstruowała ambasadorów. Wyjaśnijcie przywódcom wszystkich krajów, co stanie się z nimi w związku z dostawą broni na Ukrainę. Nawiasem mówiąc, Polska już posłuchała i zadeklarowała, że nie może dostarczać samolotów na Ukrainę. Jest gotowa wysłać je do Niemiec, do bazy w Ramstein, a dalej NATO niech dostarcza je samo. Nie ma głupców, którzy narażali by się na cios. A raczej już nie ma. Bojowy niedźwiedź to nie żarty.

Teraz należy zrozumieć, że jeszcze nic nie jest skończone. Dolar jeszcze nie upadł. Nie podejmuję się przewidywania dnia i godziny, kiedy to się stanie, ale, jak mówią, tuż, tuż. To tylko logika rozwoju wydarzeń. Jeśli USA nie są hegemonem, to dolar nie ma się czego trzymać.

Zgwałcona i porzucona Europa nie otrząsnęła się jeszcze z szoku. Chiny nie zdobyły jeszcze Tajwanu. Przedsiębiorstwa w naszym kraju i w Chinach nie zostały jeszcze znacjonalizowane. Ale one, z dużym prawdopodobieństwem, będą tu i ówdzie znacjonalizowane. Czy ma sens wspieranie właścicieli niektórych marek, aby tyli dzięki pracy ludzi z innych krajów?

Ha, kiedy pisałam te linijki, w news feedzie pojawiła się wiadomość:

„❗️Największa międzynarodowa firma piwowarska Heineken powiedziała RIA Novosti, że wstrzymuje produkcję i sprzedaż piwa pod marką Heineken w Rosji i odmawia otrzymywania zysków ze swojego rosyjskiego oddziału”

No to znaczy, Rosjanie, korzystajcie, z naszych zakładów. Nacjonalizujcie. Tylko się nie ważcie na swoje piwa stawiać naszą markę.

Szczerze mówiąc, przeżyjemy to.

Łańcuchy logistyczne nie zostały jeszcze przebudowane. Proces toczy się pełną parą, a USA i UE są powoli wyłączane z tych łańcuchów.

Zgodnie ze starym powiedzeniem: „Jeśli spluniesz na świat, to świat się wytrze. Ale jeśli świat na ciebie splunie, to utoniesz”.

Ale proces wydaje się być nieodwracalny. Trzeba będzie pocierpieć – tak. Tylko trzeba uzbroić się w cierpliwość, żeby Stany Zjednoczone wróciły na swój kontynent i stamtąd nie paplały, czy miliardy ludzi na całym świecie są gotowe. A cierpieć z powodu jakiejś Ukrainy – tylko my zawsze byliśmy na serio gotowi. W innych krajach zwykli ludzie, widząc upadek wszystkich i wszystkiego, po prostu nie rozumieją, dlaczego tak naprawdę, cierpieli.

Świat się przebudowuje. I to bardzo szybko. Oto i McDonald’s opuszcza Rosję.

Autor: Ksenia k_p

za: https://cont.ws/@Severro/2230617

tłum. własne – PZ)

23 Komentarze

Filed under Bez kategorii

23 responses to “Bunt nie tylko na stacji benzynowej, ale i na pokładzie tankowca -? -!

 1. Żydłackie ZEA i „Arabia” saudyjska grają do bramki bossa — banksterskiej a nie „amerykańskiej”. USA już zasygnalizowało, że poważnie nie zaangażuje się na Ukrainie. Być może Chiny przy okazji konfliktu na Upadlinie wypłyną jako policjant świata w miejsce USraela (patrz np. grożenie palcem za bio-laboratoria na Ukrainie) — scenariusz planowany od lat (hegemonia żydłącka we władzach i instytucjach, zlewaczenie, zamęt i rozpad społeczny Ameryki, osłabienie sił zbrojnych scypionkami).
  Naiwna jest też narracja nt. Wuhan, Po pierwsze, jaki wirus! Po drugie, Chiny są w globalnym systemie żydłackich laboratoriów bio-broni i w B+R neuro-nano, pól torsyjnych i 5G, sztucznej inteligencji itp.cudów żydłackich technologii przeciw Ludzkości.
  Nacjonalizacja w Rosji i Chinach — na pewno nie firm należących do korporacji, które realizują banksterski plan WielkiegoResetu ku NWO.

  Świat „się” przebudowuje jak banksteria zaplanowała, a nie co sobie Ksenia życzyłaby. Artykulik dowodzi dość powszechnej życzeniowej naiwności… Obym się mylił!

  Polubienie

 2. Arkaim

  No to juz wiado. O skad te namietne randki Izraela i Rosji. Ewakuuja Zydow z Ukrainy (a jest ich tam okolo 2 miliony) . To oficjalny news w polskich mediach. Teraz mozna sie domyslic skad tyle przywilejow dla „Ukraincow”. Moze nie wszyscy pojada do Izraela a duza czesc osiadzie w Polsce i innych okolicznych krajach. Stad tez to powstrzymywanie sie NATO, korytarze humanitarne, brak odciecia drogi do granicy, i front wgryzajacy sie w srodek od pogranicza

  Polubienie

  • Także wypieranie ludności ukraińskiej za granicę pod Nowy Izrael.
   Ruskie korytarze humanitarne były też w Syrii. W ten sposób Asada wykiwano i zrobiono mu „kurdyjski” Izrael2.0 na syryjskich polach naftowych. Bandyci uszli z miast korytarzami w bezpieczne enklawy, następnie Rosja pomogła z Turcją i UE przemieścić się bandytom na pola naftowe.
   Martwi w taktyce Rosji zmiana walk o miasta z bandero-naziolami na poświęcanie ludności cywilnej żeby niszczyć nazioli za wszelką cenę. Zginą tysiące niewinnych cywilów, reszta ucieknie „korytarzami” lub wywiezie ich wojsko i już nie wrócą do Noworosji, gdzie ma być Nowy Izrael.
   Z wiosek Donbasu wywieźli „dla bezpieczeństwa” rodziny bez starszych, którzy zostali „pilnować domu”. Ilu z nich zechce powrócić zasmakowawszy lepszego życia w Rosji?

   Polubienie

 3. Arkaim

  „9:22 Svetová zdravotnícka organizácia odporučila Ukrajine, aby zničila všetky nebezpečné patogény uchovávané v jej výskumných laboratóriách a zabránila tak „akýmkoľvek prípadným únikom“, ktoré by mohli ublížiť verejnosti. Predstaviteľ WH0 to vo štvrtok povedal tlačovej agentúre Reuters.”
  Tekst z pravda.sk bo n8e wiem czy polskojezyczne media cos wspomna o tym…
  WHO zalecila Ukrainie by zniszczyla wszystkie niebezpieczne patogeny ktore przechowuje w swoich laboratoriach!!!

  Polubienie

 4. Paweł

  Bieżące informacje wokół Ukrainy:

  Około 16 tys. wniosków o dobrowolny udział w operacji specjalnej w DRL i ŁRL wpłynęło z Bliskiego Wschodu – poinformował minister obrony Rosji Siergiej Szojgu.

  Ochotnicy z Bliskiego Wschodu, którzy są gotowi pomóc Rosji na Ukrainie, potrzebują pomocy w dotarciu do strefy działań wojennych, powiedział prezydent Rosji Władimir Putin. Według niego zachodni sponsorzy kijowskiego reżimu otwarcie wysyłają najemników na Ukrainę, ignorując normy prawa międzynarodowego.

  Liczba uchodźców, którzy przybyli do Polski z Ukrainy przekroczyła 1,5 miliona.

  Siły Ługańskiej Republiki Ludowej wyzwoliły już większość swojego terytorium, około 35-40% terytorium ŁRL znajduje się pod kontrolą wojska ukraińskiego – poinformował oficjalny przedstawiciel Milicji Ludowej ŁRL Iwan Filiponienko.

  „Większość obwodu ługańskiego, w którego granicach administracyjnych istnieje ŁRL, jest pod naszą kontrolą” – powiedział, zauważając, że proporcja terytorium kontrolowanego w ŁRL jest taka sama jak w DRL.

  Przejęcie kontroli nad miastem Wołnowacha to ważne zwycięstwo na drodze do wyzwolenia Mariupola, powiedział Edward Basurin, zastępca szefa Departamentu Milicji Ludowej DRL.

  „Zdobyliśmy twierdzę wojska ukraińskiego, która znajdowała się między Donieckiem a Mariuppolem (Wołnowacha – przyp. TASS). Opór był bardzo poważny. To małe zwycięstwo, które doprowadzi do wielkiego – zdobycia Mariupola. Duch wojska ukraińskich żołnierzy zostanie złamany, przekonali się, że nikt im nie przyjdzie z pomocą . Ludzie póki co są jeszcze w piwnicach, trzeba dokonać ostatecznego oczyszczenia, rozminować miasto, a potem przywrócić je do normalnego życia, ” powiedział.

  Rosyjskie Ministerstwo Obrony poinformowało, że rosyjskie siły zbrojne zaatakowały za pomocą precyzyjnej broni dalekiego zasięgu dwa lotniska wojskowe na Ukrainie. Unieruchomiono w ten sposób lotniska wojskowe w Łucku i Iwano-Frankowsku.

  Siły zbrojne DRL wyzwoliły miasto Wołnowacha – poinformował oficjalny przedstawiciel rosyjskiego Ministerstwa Obrony generał dywizji Igor Konaszenkow.

  „Grupa oddziałów Donieckiej Republiki Ludowej wyzwoliła miasto Wołnowacha. Pod kontrolą znalazły się także miejscowości Olginka, Wielki Anadol, Zelionyj Gaj. Głębokość natarcia sięgała 6 km” – powiedział Konaszenkow.

  Liczba osób ewakuowanych do Rosji z Donbasu i Ukrainy przekroczyła 220 tys. Odnotowuje się, że ponad 50 tys. ewakuowanych osób to Rosjanie, reszta to obywatele DRL, ŁRL, Ukrainy i innych państw.

  Twitter ograniczy rozpowszechnianie wiadomości z agencji BelTA, innych białoruskich mediów państwowych oraz ich liderów w związku z sytuacją wokół Ukrainy. Reuters poinformował o tym w piątek, powołując się na szefa działu etyki firmy, Yoela Rotha.
  Amerykańska firma Meta tymczasowo pozwoli sieciom społecznościowym Facebook i Instagram w niektórych krajach nie blokować wezwań użytkowników do przemocy w szczególności wobec rosyjskich obywateli i żołnierzy. Zmiana polityki Meta w zakresie ograniczenia mowy nienawiści jest powiązana z rosyjską operacją wojskową na Ukrainie, poinformował w piątek Reuters, powołując się na wewnętrzny e-mail od firmy.

  Firma Meta uprawia agresywną i kryminalną politykę prowadzącą do podżegania do nienawiści i wrogości wobec Rosjan, poinformowała ambasada rosyjska w Stanach Zjednoczonych. Działania firmy wskazują, że ona wypowiedziała Rosji wojnę informacyjną bez zasad.
  Przewodniczący Komitetu Szefów Sztabu USA (JSC) gen. Mark Milley omówił w czwartek telefonicznie rosyjską specjalna operację wojskowego na Ukrainie z kolegami z Bułgarii, Polski, Rumunii i Francji. Stwierdzają to w powszechnych pisemnych oświadczeniach oficjalnego przedstawiciela JSC, pułkownika Davida Butlera, dotyczących wyników rozmów.

  W rozmowie z szefem obrony armii bułgarskiej admirałem Emilem Eftimowem i szefem sztabu obrony armii rumuńskiej generałem Danielem Petrescu Milli omówił reakcję państw NATO w związku z sytuacją na Ukrainie. W rozmowie z szefem Sztabu Generalnego WP Raimundem Andrzejczakiem przewodniczący JSC poruszył kwestię „niedawnego rozmieszczenia sił zbrojnych USA w Polsce w celu odstraszenia rosyjskiej agresji i zapewnienia bezpieczeństwa sojusznikom i partnerom z NATO. ” Milli i szef sztabu generalnego francuskich sił zbrojnych generał Thierry Burcard „omawiali kwestie będące przedmiotem wspólnego zainteresowania i wymieniali oceny dotyczące trwającej rosyjskiej inwazji na Ukrainę”.

  Na podst.: https://tass.ru/armiya-i-opk/14032183 ( tłum. własne -PZ)

  Polubienie

 5. Psitek

  Putin stawia warunki Ukrainie. Po ich spełnieniu wojna miałaby się skończyć
  Jak przekazała gazeta, Putin miałby zakończyć wojnę w Ukrainie, gdyby rząd w Kijowie zgodził na te sześć warunków. Wśród nich wymieniona została:

  Odmowa przystąpienia do NATO i przyjęcie przez Ukrainę statusu kraju neutralnego.
  Ustanowienie języka rosyjskiego drugim językiem urzędowym w kraju.
  Uznanie, że Krym jest częścią Rosji.
  Uznanie niepodległości Donieckiej i Ługańskiej Republiki Ludowej [przejętych przez prorosyjskich separatystów – red.] w granicach administracyjnych tych obwodów.
  „Denazyfikacja Ukrainy” poprzez wprowadzenie „zakazu funkcjonowania partii nacjonalistycznych i nazistowskich oraz uchylenia wszystkich uchwał gloryfikujących nazistów”.
  „Demilitaryzacja Ukrainy”, która miałaby polegać na całkowitym porzuceniu broni ofensywnej.

  Polubienie

  • Arkaim

   No i ciekawe ktory z tych warunkow nie podoba sie polskiemu rzadowi? A ktore Parlamentowi UE, ktory uznaje nie tylko neutralnosc Szwajcarii ale tez niepidleglosc Kosowa? Ze o innych punktach nie wspomne.

   Polubienie

 6. Emilian58

  Upadek hegemona jakim są Stany Złajdaczone nie pomoże. Trzeba posłać jeszcze do utylizacji talmudycznych ustawiaczy świata i ich patopomagierów! Oraz odzielać żydów i chazarów od KAŻDEGO PAŃSTWA!!!

  Polubienie

 7. Arkaim

  Brawo NATO. Dron z Ukrainy przelecial 570km przez teren NATO i nikt go nie zauwazyl! Takie mamy systemy obronne kupowane za miliardy dolarow. Tym razem rozbil sie w Chorwacji w lesie a co gdyby spadl na jakas szkole, szpital l czy blok mieszkalny. A co gdyby niosl ladunek wybuchowy i trafil w jakas tame?
  https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/619730-v-zahrebe-havaroval-dron-z-ukrajiny-560-km-letel-bez-povsimnutia-nato/?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box&utm_campaign=shp_bleskove_spravy

  Polubienie

 8. Pingback: Bunt nie tylko na stacji benzynowej, ale i na pokładzie tankowca -? -! | sakayayallah

 9. P. Duda w Bialej koszuli i Niebieskim krawacie. ” TU jest „Polin”.

  Polubienie

 10. Sowiecki sojuz

  Przy stole brakuje paziem i Kosiura.

  Polubienie

  • Mirek

   Zamojski szkodniku, jak ci tutejszy blog nie pasuje, to spieprzaj stąd na stronę jedynie słusznej GW.
   Zapomniałem, jutro jedź do rabina swojego, bo stajesz się coraz bardziej nudny. Może da ci coś na głowę.

   Polubienie

 11. „16 tys. wniosków o dobrowolny udział w operacji specjalnej w DRL i ŁRL wpłynęło z Bliskiego Wschodu”
  Siły specjalne Izraela zaprzyjaźnionego z Putinem?

  Polubienie

 12. Reblogged this on WOLNI SŁOWIANIE i skomentował(a):
  Dzieją się rzeczy przełomowe dla świata. Tworzy się nowy porządek świata ale nie ten zaplanowany przez globalną mafię chazarską. Do niedawna to co poniżej napisane było nie do pomyślenia, a teraz się dzieje.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.