W świecie symboli i kabały – już na Ukrainie odtrąbić chcieli zwycięstwo

Po lewej: spiżowy prezydent IIIRP; po prawej mer Kijowa, Witalij Kliczko – może także doczeka spiżu, kto wie?

Pokonanie „katastrofalnego PRL” (określenie europosła – a raczej jewroposła J.Buzka) i zwycięstwo zachodniej – judeo-chrześcijańskiej demokracji oraz żydowskiego kapitalizmu, zapoczątkowane magdalenkowymi, wspólnymi ustaleniami opozycji i władzy, ustanawiające zaczyn pod IIIRP przesiąknięty syjonistyczną zgnilizną, ustawia nas dzisiaj po jedynie słusznej stronie, w jednym szeregu z zaprogramowanym przez Zachód, nazistowskim, żydowsko-banderowskim reżimem Ukrainy.

Od czasu magdalenkowych ustaleń wszystko w IIIRP przebiega gładko, polityka i finanse zgodne są z omówionymi przez Davida Rockefellera kierunkami, które przedstawił gen. W.Jaruzelskiemu w trakcie spotkania w NY w 1985r. A więc gościnne występy pracowników Mossadu w Ministerstwie Finansów IIIRP nie powinny wzbudzać niezdrowego zainteresowania, a już coroczne odpalanie menory zadziwić nikogo nie jest w stanie. 

Do tej pory niosący światu pokój i demokrację syjonistyczny Zachód pod przewodnictwem bandyckich USA kroczył od zwycięstwa do zwycięstwa.

Jednak w Syrii i teraz na Ukrainie coś poszło nie tak. Wdrażanie zachodnich idei i wartości napotkało zdecydowany opór i odpór. Zaczynają pojawiać się komplikacje.

Dyrektor Ukraińskiego Komitetu Żydowskiego, pochodzący z Łucka na Wołyniu, Edward Doliński, powiedział w telewizyjnej dyskusji z szefem ukraińskiego IPN-u, Wołodymyrem Wiatrowyczem, że UPA dokonywała zbrodni na ludności żydowskiej i polskiej.

E.Doliński: Ukraińcy walczyli za niepodległą i wolną Ukrainę – to prawda. Ale nie dodaje się drugiej części tego zdania. A druga część tego zdania jest nie mniej ważna, niż pierwsza. Kiedy mówią, że ukraińscy nacjonaliści walczyli o wolną Ukrainę, nie można zapominać, że wolną, ale od Żydów i Polaków.https://kresy.pl/wydarzenia/lider-zydow-na-ukrainie-upa-walczyla-o-wolna-ukraine-ale-wolna-od-zydow-i-polakow-video/

.

I cóż tu teraz począć, jedni Żydzi mówią otwarcie i uczciwie o zbrodniach banderowskich nazistów na Żydach i na Polakach, a drudzy Żydzi – decydenci syjonistycznych reżimów, takich jak USA, czy IIIRP, odstępują od potępienia nazizmu na forum ONZ, przemilczają zbrodnie banderowskich OUN-UPA i wspierają syjonistyczny, żydowsko-banderowski reżim Ukrainy z żydowskim fircykiem Zełenskim na czele, bo utrzymanie takiego własnie reżimu ma umożliwić bandyckim USA instalacje wyrzutni rakiet z głowicami nuklearnymi wymierzonymi w Rosję. – A los Ukraińców i Polaków, bardzo łatwy do przewidzenia w razie rosyjskiej odpowiedzi na atak bandyckich USA, nie ma tu dla żydowskich reżimów żadnego znaczenia. I takim oto bandytom tworzącym pospołu obóz władzy i opozycji IIIRP powierzasz Czytelniku rządy w Twoim kraju, w Polsce.

Dariusz Kosiur

14 Komentarzy

Filed under Polityka

14 responses to “W świecie symboli i kabały – już na Ukrainie odtrąbić chcieli zwycięstwo

 1. Thorner

  To prawda, że obecna ekipa kompromituje się nieprawdopodobnie, ale co w ich miejsce, tylko proszę nie mówić o SLD, PO, PSL i innych byłych i obecnych tworach politycznych.

  Polubienie

  • Paweł

   A to komentator uważa, że poza Żydami z okrągłego stołu i ich popychadłami w Polsce nie ma ludzi, którzy gotowi są wziąć odpowiedzialność za Polskę i interesy polskie ?!

   Polubienie

  • „W ich miejsce” znaczyłoby istniejący paradygmat demon-kracji, wprowadzonej gojom przez żydłąctfo począwszy od rewolucji „francuskiej”.
   Może przeoranie systemu i zasiew od zera? Albo Watahy:

   Polubienie

 2. Pingback: Na Ukrainie wojna a hiena GlobalnejŚwiadomości żeruje – Grypa666

 3. Mirek

  Nadchodzi wiosna, więc może to już czas na odebranie Polski z łap pomagdalenkowskich złodziei i bandytów.

  Polubienie

 4. Sławobor

  „Rosjanie byli jedynymi, którzy przeprowadzili dekolonizację w Afryce. A Afryka o tym pamięta. Tak jak Afryka pamięta europejskie okrucieństwa”.

  Europa jest zafascynowana wojskowymi wiadomościami z Ukrainy, ale może przylecieć tam, gdzie się jej nie spodziewano.

  12 marca uczestniczyłem w wieczorze w paryskim klubie dyskusyjnym Cercle des Nouveaux Mondes, goszczonym na cześć Lionela Zinsou, byłego premiera Beninu, absolwenta francuskiej Wyższej Szkoły Nauk Politycznych, finansisty, pracownika grupy Rothschild. W okazałym Salon Foch, przy rue Faubourg Saint-Honoré 33, zebrała się większość piskląt z gniazda Rothschildów, bankierów, dyplomatów i kilku pełniących obowiązki ministrów.

  Gospodarz pozdrowił gości i oddając hołd modzie, nie omieszkał wyrazić swojego poparcia dla „nieszczęsnych ludzi Ukrainy”. Następnie oddał głos gościowi honorowemu, dla którego rozpoczął się ten wieczór.

  A potem coś poszło nie tak.

  Lionel Zinsou wspomniał także o kryzysie ukraińskim:

  „Teraz wszyscy słyszymy tylko o tym kryzysie, antyrosyjskich sankcjach, ropie, gazie… Czy rozumiecie, co ten kryzys oznacza na przykład dla Afryki? Rosja dostarcza nam zboża i kukurydzę. Cała logistyka przechodzi przez Morze Czarne. A świat afrykański zamarł z przerażenia od tego, co się działo. Przerażony działaniami USA i Unii Europejskiej.

  Nie kupisz Afrykanów opowieściami o demokracji. To tylko twoje bajki do konsumpcji wewnętrznej. W Związku Radzieckim uformowała się większość afrykańskiej elity – lekarze, inżynierowie, piloci, nauczyciele, naukowcy. Rosjanie są jedynymi Europejczykami, którzy zdekolonizowali Afrykę. A Afryka o tym pamięta. Tak jak Afryka pamięta europejskie okrucieństwa.

  Jak zauważycie, kraje afrykańskie nie poparły rezolucji ONZ potępiającej Rosję. I nigdy nie poprą żadnych rezolucji przeciwko Rosji. Jest wszyta w kręgosłup każdego Afrykanina: Rosja jest dobra, bez względu na to, co ty o niej myślisz. To jest stałe.

  – Cała Afryka obserwuje Republikę Środkowoafrykańską i Mali. Czego Europejczycy nie mogli zrobić przez dziesięciolecia, Rosjanie zrobili w rok. W Republice Środkowoafrykańskiej były rządy gangów, dziś jest tam prawdziwe państwo.

  – Wiem, że na sali są dyplomaci, pracownicy MSZ. Apeluję do Ciebie, do francuskiej dyplomacji: jak najszybciej poszukaj rozwiązania swojego problemu, bo jeśli konflikt nie skończy się za miesiąc, Afryka wybuchnie.

  – To dla Ciebie na pierwszy plan wysuwają się problemy energetyczne. W najgorszym przypadku będzie mniej ciepła i mniej samochodów, a my będziemy mieć problem z głodem w Afryce! – Posłuchaj mnie, kryzys w Afryce pociągnie za sobą zniszczenie Europy.

  – Opamiętaj się, szukaj rozwiązań dyplomatycznych. I nie zapominaj, że kraje takie jak Indie i Chiny wspierają Rosję. Afryka wspiera Rosję.

  – Nie chcę rozmawiać o demokracji, a nie ulitujesz się nad mną, Afrykaninem, z opowieściami o nieszczęsnej Ukrainie i wezwaniami do człowieczeństwa. Twoja demokracja to twoja sprawa. Nie ma potrzeby narzucać nam swoich pomysłów na to, jak my, Afrykanie, powinniśmy żyć.

  – Jeszcze raz! Szukaj kompromisów, niech dyplomaci pracują. Czas jest przeciwko nam. Mamy 30 dni! Trzydzieści! Nie więcej!”

  Głośne, przedłużające się oklaski!

  Ludzie zgromadzeni w Salonie Foch na najbogatszej ulicy francuskiej stolicy dużo wiedzą o pieniądzach. W przeciwieństwie do urzędników rozumieją, że wielkie francuskie fortuny wyszły z Afryki. Zdają sobie sprawę, że Afryka jest ważniejsza strategicznie dla Francji niż Ukraina dla Rosji. Afryka to spiżarnia, bogactwo Francji, to jej konto w szwajcarskim banku. To krew francuskiego przemysłu.

  Sidney Cabessa, starszy konsultant w grupie bankowej Rothschild, uważa, że ​​na sprawy należy patrzeć ze zdrowym rozsądkiem. „Francuskie firmy opuszczają Rosję, tracąc tam kontakty, kapitał, reputację, a jednocześnie ryzykują utratę Afryki. Ponieważ w tej chwili Francja stoi w obliczu największego kryzysu w Sahelu. Upadek pro-francuskiego Ibrahima Boubacara Keity i Roche Marc Christian Kabore sprawił, że francuska polityka w Sahelu była nie do utrzymania. Kryzys polityczny w Czadzie, Sudanie, Gwinei, wypędzenie Francji z Mali, bezpowrotna utrata Republiki Środkowoafrykańskiej. Wszystko to wyrywa ziemię spod nóg i bardzo komplikuje francuską obecność na kontynencie afrykańskim. Jest bardzo mała szansa, że ​​francuski biznes odbuduje się po utracie dwóch rynków jednocześnie – rosyjskiego i afrykańskiego. Dopiero co opamiętaliśmy się po irańskim exodusie, kiedy Stany Zjednoczone zmusiły Francję do zamrożenia inwestycji w Iranie”.

  Do rozmowy włącza się Christine, bankierka inwestycyjna, założycielka banków w Casablance i Rabacie: „A wiesz, Rosjanie depczą nam po piętach, w Afryce mówią tylko o tym, że Rosja wraca. Tam czekają na Rosjan.

  Jej słowa potwierdza Sonia Dellal, wiceprezes Izby Przemysłowo-Handlowej Kenii we Francji (Chambre de commerce et d’industrie du Kenya).

  „Te sankcje uderzyły w wielowiekową reputację francuskiego biznesu. Ludzie się boją, patrzą na nas jak na wariatów, niebezpiecznie jest robić z nami interesy, niebezpiecznie jest ufać pieniądzom, niebezpiecznie jest rozwijać projekty. Ale jesteśmy gotowi do współpracy z Rosjanami…” – mówi Sonya.

  Poparcie dla Ukrainy i ukraińskich uchodźców, bezprecedensowe pod względem siły nacisku w mediach, przywołuje w pamięci Francuzów masakrę w Kongo, bombardowanie Libii, brutalne zabójstwo jej prawowitego przywódcy, popularnego i lubianego w Afryce.

  Działacz na rzecz praw człowieka Luc Michel mówi: „Europejczycy krzyczą, że zamierzają otworzyć sprawę w sprawie „zbrodni” Rosji przeciwko Ukrainie, ale Międzynarodowy Trybunał Karny nie wszczął jeszcze śledztwa w sprawie masakr w Libii, Syrii i grabieży ludności afrykańskiej. surowy materiał. Mówi się nam, że Europa wykorzeniła rasizm, ale dzisiaj widzimy, jak rozkwita on we wszystkich miejscach. Drzwi dla Ukraińców otwierają się szeroko, burmistrz Paryża Hidalgo obiecuje otworzyć szkołę dla ukraińskich dzieci, a uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu wciąż siedzą w namiotowych miastach w Calais. Wojna w Jemenie trwa już siedem lat, już 340 tysięcy ofiar i ani jednej demonstracji na rzecz Jemenu. Dlaczego Jemeńczycy są gorsi od Ukraińców? Kolor skóry? Francuzi tylko udawali, że są tolerancyjni, byli i są rasistami!”

  „Czy myślisz, że Putin przestanie? Łukasz pyta mnie i odpowiada na własne pytanie. „Nie, nie przestanie, pójdzie do końca”.
  https://cont.ws/@fruct/2234117

  Polubienie

 5. paziem

  Nowe/stare gówno trollujące próbuje, doczepić się do butów i robić zamęt tym razem pod zmienionym IP:

  Szambabindaranda
  bin2@onet.pl
  141.94.1.96

  ThorniuBin
  thorner34@wp.pl
  141.94.1.96

  MafunaRaKitun
  brachu@onet.pl
  141.94.1.96

  Paszoł won !

  Polubienie

 6. Sławobor

  Eurazjatycka Unia Gospodarcza (EAEU) i Chiny przedstawią do końca marca pierwszy projekt niezależnego międzynarodowego systemu walutowego i finansowego. Ma być oparty na nowej walucie

  Kwestia ta była omawiana przez uczestników dialogu gospodarczego „Nowy etap współpracy monetarnej, finansowej i gospodarczej między Euroazjatycką Unią Gospodarczą a Chińską Republiką Ludową. Global Transformations: Challenges and Solutions”, która odbyła się w formie wideokonferencji 11 marca.

  Według Siergieja Głazyjewa, ministra ds. integracji i makroekonomii Euroazjatyckiej Komisji Gospodarczej (EWG), nowy międzynarodowy system monetarny i finansowy, który będzie niezależny od władz monetarnych USA i UE oraz oparty na nowej rozliczeniowej walucie międzynarodowej. Nowa waluta będzie obliczana jako indeks walut narodowych krajów uczestniczących w nowym systemie finansowym oraz cen towarów.

  Należy zauważyć, że według EWG od 2013 r. udział rozliczeń wzajemnych wewnętrznych krajów EUG w walutach narodowych wzrósł z 63% do 74%, natomiast udział rozliczeń w dolarach spadł z 30% do 20% . Jednocześnie w rozliczeniach prym wiedzie rubel rosyjski. Rośnie też udział tenge, zwłaszcza w rozliczeniach handlowych między Kazachstanem a Kirgistanem.
  https://u-f.ru/news/economics/u24974/2022/03/14/333123

  Polubienie

 7. Mirek

  Antysłowiański szkodniku z Izbicy, niebawem odpowiesz za swoje donosy, które nadal wypisujesz. Widzieliśmy twój paszkwil, który napisałeś na WPWO, ty nędzna kreaturo.
  Paszoł won!

  Polubienie

 8. Zdiecie nr 1.
  Pierwszy z lewej strony,
  wprowadzil palenie swiec
  chanukowych w palacu
  rezydenckim w III.R.P.
  Marek Jurek,w sejmie.
  Obaj z Pisu, partii Kaczynskich.
  Nastepni po nich kontynuuja.

  Polubienie

 9. Pingback: „Onet: III RP zamierza zaakceptować kult Bandery” | WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.