„Żoliborska Kaczka” chce przelewać polską krew za żydo-banderowców

Rzeczpospolita_JudeoPolskakaczynski_majdan

Już wiemy z jaką to „misją” na Ukrainę udał się J.Kaczyński, M.Morawiecki w towarzystwie przyzwoitek ze Słowenii i Czech.

Żoliborska Kaczka usiłuje wciągnąć NATO ( a zatem i Polskę) w wojnę z Rosją pod flagą NATO („misja pokojowa, która będzie w stanie także się obronić”). Żoliborska marionetka, stojąca nad grobem, dostała zadanie od żydowsko-anglosaskich dysponentów, aby wmieszać wojska NATO w wojnę na Ukrainie przeciwko Rosji.

Prowokator J. Kaczyński chce doprowadzić do przelewu krwi Polaków, gdyż kontyngent polski stanowić będzie zapewne główny komponent „zbrojnej misji pokojowej”. A wszystko po to,

aby bronić na Ukrainie interesów żydowskich oligarchów i ich amerykańskich nadzorców.

Skutek tego może być tylko jeden: zniszczenie Polski i Ukrainy i zainstalowanie na zgliszczach państw słowiańskich „Nowej Jerozolimy” pod postacią handlowego obszaru tzw. Trójmorza do kontaktów między Chinami a Europą – oczywiście pod dozorem Żydów przeniesionych z Izraela.

Lider rządzącej w Polsce partii Prawo i Sprawiedliwość, wicepremier RP Jarosław Kaczyński zaproponował wysłanie na Ukrainę zbrojnej misji pokojowej NATO. Oświadczył to na briefingu w Kijowie po negocjacjach z kierownictwem kraju.

„Myślę, że potrzebna jest misja pokojowa NATO lub być może jakiegoś szerszego składu, która będzie w stanie się bronić, która za zgodą prezydenta i rządu tego kraju będzie działać na terytorium Ukrainy, – powiedział polityk, którego przemówienie wyemitowała Telewizja Polska.

PZ

Dodatek: Aktualna mapa walk na dzień 15.03.2022 r.

Ukraia_карта украины на 15-16.03

43 Komentarze

Filed under Polityka

43 responses to “„Żoliborska Kaczka” chce przelewać polską krew za żydo-banderowców

 1. Kojak

  W 1989 rku wladze nad POlska objely zydobanderowskie bandy kryminalne ! Ministrem obrony byl wowczas UKrainiec niejaki Onyszkiewicz ! Jego wujo byl hersztem jedej z band UPA ktora dokonywala mordow na POlakach i puszczala polskie wsie z dymem ! TEgo bydlaka z piekla rodem wladze PRL po wyzwolniu postawily przed sadem i powiesily ! I teraz bratanek zbrodniarza polskim minstrem obrony ! ! ! Ale to juz standard ! UKrainiec Siemoniak za PELO tez byl minstrem obrony ! TEn zwyrodnialy bydlak i gnoj szkoill pogrbowcow z UPA za polskie pieniadze ! Tak ze wyjazd tych zydobanderowskich gnoi na Upadliine to wrecz rutynowy wybryk tych kanali

  Polubione przez 2 ludzi

 2. paziem

  Za nich Kaczyński chce przelewać polską krew

  Polubione przez 1 osoba

 3. Pingback: Na Ukrainie wojna a hiena GlobalnejŚwiadomości żeruje – Grypa666

 4. Sławobor

  Kaczyński nie ma nic do powiedzenia. Skąd taki pomysł u Amerykanów. Doskonale wiedzą, ze Rosja nie zaakceptuje NATO pod żadnym pozorem. Coś pewnie knują. Jak niektórzy w Rosji twierdzą pierwsza oferta Putina jest najlepsza, w tym przypadku NATO za Odrę.Natępna może być już inna.
  Amerykanie wiedzą, że u swoich zachodnich i wschodnich wybrzeży mają gości schowanych w głebi oceanów, których nie mogą namierzyć a każdy gość których dokładna ilość jest nie znana ma 64 głowice nuklerne jako prezent dla gospodarza.

  Polubione przez 3 ludzi

 5. Paweł

  Raport końcowy z linii kontaktowej 15 marca. Mówi dyrektor Instytutu Badań nad Kryzysami Narodowymi Nikołaj Sorokin.

  Polubione przez 1 osoba

 6. kika22

  Ad Kojak

  W 1989 rku wladze nad POlska objely zydobanderowskie bandy kryminalne ! Ministrem obrony byl wowczas UKrainiec niejaki Onyszkiewicz ! Jego wujo byl hersztem jedej z band UPA ktora dokonywala mordow na POlakach i puszczala polskie wsie z dymem!

  Aj waj Kojak, każda SALCIA jest dobra do rozgrzania łóżeczka!

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Joanna_Onyszkiewicz

  Kim jest Mateuszek kłamczuszek to wszyscy wiedzą, ale jego (אשה) isza/iszsza to jest temat tabu.

  Iwona Morawiecka Wikipedia: Wszystko, co trzeba wiedzieć

  https://wiki-projecttopics-org.translate.goog/bio/4980-iwona-morawiecka-wikipedia-everything-to-know.html?_x_tr_sl=en&_x_tr_tl=pl&_x_tr_hl=pl&_x_tr_pto=sc

  Hej!

  Polubione przez 2 ludzi

 7. kika22

  Ad Kojak

  Władzy raz zdobytej nigdy nie oddamy!

  Jego isza/iszsza, o której w PRL-u nic goje nie wiedzieli.

  Zofia Gomułkowa

  https://en-m-wikipedia-org.translate.goog/wiki/Zofia_Gomułkowa?_x_tr_sl=en&_x_tr_tl=pl&_x_tr_hl=pl&_x_tr_pto=sc

  Hej!

  Polubione przez 1 osoba

  • Zofia Gomułkowa – to zły przykład na negatywną rolę Żydów w PRL.
   Gdyby zamieszkujący Polskę Żydzi mieli poglądy i stosunek do Polski i do żydostwa taki jak Z.Gomułkowa, nie byłoby IIIŻydo-RP/Polin.

   Polubienie

   • kika22

    Ad rzeczpospolitapolska

    Zofia Gomułkowa – to zły przykład na negatywną rolę Żydów w PRL.
    Gdyby zamieszkujący Polskę Żydzi mieli poglądy i stosunek do Polski i do żydostwa taki jak Z.Gomułkowa, nie byłoby IIIŻydo-RP/Polin.

    Panie Darku, co my po PRL-owskich szkołach wiemy o żydach, którzy od przeszło 1000. lat rezydują w Polin? Od wieków rządzili i rządzą całym światem, a reszta to jest bajka.

    LIWIA Z RODU LIWIUSZY? ZOFIA – SOFIA – MĄDROŚĆ (z greckiego języka σοφία)

    Syn Władysława Gomułki pochowany na kirkucie w Zawierciu

    https://dziennikzachodni.pl/syn-wladyslawa-gomulki-pochowany-na-kirkucie-w-zawierciu-historia-dz/ar/873451

    Po rozpieprzeniu RP numer dwa, do której się sami przyczynili, w czasach PRL dobrze się ukryli i dopiero dzisiaj się dowiadujemy, gdzie byli, co robili, oraz kim byli.

    Wszystko mają dobrze porachowane! Wojna i tzw. ,,okupant,” nic im nie zniszczył.

    ZAWIERCIE

    http://swietokrzyskisztetl.pl/asp/pl_start.asp?typ=14&menu=118&sub=9

    Z poważaniem kika22

    Polubienie

 8. kika22

  Ad Kojak

  Tak drzewiej bywało. Żydowskie dążenie do władzy przez łóżeczko.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Estera_(postać_biblijna)

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Esterka

  Hej!

  Polubienie

 9. kika22

  Ad Kojak

  Isze o ,,słowiańskiej” urodzie.

  https://pl.wiktionary.org/wiki/אשה

  Uderzające podobieństwo, jak dzień i noc.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Biała_odmiana_człowieka

  Hej!

  Polubienie

 10. kika22

  „Żoliborska Kaczka” chce przelewać polską krew za żydo-banderowców.

  Czy to był pierwszy raz, bratania się ze szwabskimi Ukrami?

  HIT INTERNETU! Przerobione zdjęcie Jarosława Kaczyńskiego

  https://www.plotek.pl/plotek/7,78649,15064180,hit-internetu-przerobione-zdjecie-jaroslawa-kaczynskiego.html

  Hej!

  Polubienie

 11. kika22

  Ad grypa666

  CO MA UPAŚĆ, TO Z HUKIEM UPADNIE I NIE MA ZMIŁUJ SIĘ!

  WYMYŚLI SOBIE KORONKOWĄ PLANDEMIĘ, A TERAZ KOLEJNY ZASTĘPCZ TEMAT, WOJNĘ RUSKICH Z UKRAMI I MYŚLĄ SOBIE, ŻE JAKOŚ TO BĘDZIE!

  Sadler: Upadek kapitalizmu

  https://mises.pl/blog/2011/12/31/sadler-upadek-kapitalizmu/

  OD KRYZYU DO KRYZYSU I PÓŹNIEJ BĘDZIE THE END?

  Koniec świata, jaki znamy, czyli cztery przyszłości po kapitalizmie

  https://krytykapolityczna.pl/swiat/cztery-przyszlosci-po-kapitalizmie/

  Hej!

  Polubienie

 12. Arkaim

  Najtragiczniejsze jest to ze nasze CKMy polityczne i natowskie (CKM ciezko kapujacy mozg) wyciagaja z obecnych wojen zle wnioski. Sadza ze skoro Rosjanie oszczedzaja ludnosc cywilna i mozna jej uzywac jako tarczy do walki z armia rosyjska, to bedzie tak zawsze. Ze beda dalej lokowac polityczne szychy i armie w szpitalach, szkolach osiedlach mieszkaniowych i beda bezpieczni. Niestety jesli wybuchnie wojna o przetrwanie Rosjan to watpie czy ktokolwiek bedzie mial skrupuly.jesli pojdzie o przetrwanie to bombardowania beda dywanowe a do atakow na wrogie narody zostanie uzyta bron ktora w szybkim tempie eliminuje jak najwieksza ilosc przeciwnika. Juz nie bedzie przestrzegania zadnych zasad. Prewencyjnie zalewaja teraz zachod Ukraincami i przybyszami z roznych stron swiata przebywajacymi do teraz na Ukrainie by zaden narod nie byl bezpieczny u siebie. Nawet pozwalaja kursowac pociagom, autokarom itd. Gdy zepchna wszystko na zachod to najpierw przyjdzie tam glod (bo wszyscy wprowadzaja zakazy wywozenia i sprzedazy zywnosci) a w ostatecznosci latwiej bedzie wyeliminowac jak najwieksza grupe nieprzyjaznych ludzi zgromadzina na malym obszarze jakim jest srodek i zachod kontynentu Europy. To samo bedzie z Usa gdzie bieda i duza koncentracja ludzi da szybki efekt. Tam po kilku bombardowaniach wybuchnie wojna domowa i bedzie po potedze. A reszta swiata wykorzysta okazje by pozbyc sie hegemona ze wszystkich kontynentow.
  Jesli chodzi o glod to jest juz pewny. Na blogu kodluch ktos wpisal ze Argentyna wprowadza zakaz wywozenia soji a to 40% swiatowego handlu tym produktem. Soja to nie tylko pasza dla zwierzat ale skladnik dodawany dzis do wszystkiego (miesa, slodyczy, w mleku zastepuje tluszcz mleczny, itd). Inne kraje eksporterzy zywnosci rowniez wprowadzaja zakazy eksportu, wiec przyjdzie nam jesc trawe i robaki nawet nasz rzad nie robi nic by na wiosne zwiekszyc uprawy czego sie da. Dzieki glupocie politykow czeka nas nie tylko wojna ale i smierc glodowa.

  Polubione przez 1 osoba

  • Arkaim

   Przypominam CKMom ze po to niszczono rolnictwo w naszych krajach by obce koncerny mialy zbyt na towary. Dlatego nie skupowano zboz, ziemniakow oraz wybijano stada zwierzat z powodu „epidemii”. Dzis wszystko sie sprowadza. Make, cukier, oleje, mieso,… Czytam ze oleju slonecznikowego nie bedzie. Pytanie od kiedy w Polsce nie rosna sloneczniki, bo to dla mnie nowosc skoro w ogrodzie dojrzaly. Dlaczego nie sieje sie wiecej zboz, gryki itd, nie sadzi wiecej ziemniakow itd. Dlaczego czlowiek nie moze miec wiecej niz 40 sztuk drobiu? Dlaczego placi sie ludziom za ugory? To jest planowanie glodu!!!

   Polubione przez 1 osoba

 13. kika22

  UKRY I RYŻ.

  Gdzie w Ukrainie uprawia się ryż?

  https://ukrainer.net/gdzie-w-ukrainie-uprawia-sie-ryz/

  Hej!

  Polubienie

 14. kika22

  TAAAAA, A KIKA22 CIĄGLE MA BZIKA NA PUNKCIE SZWABÓW I ŻYDÓW?

  Niemiecka Nadwołżańska Autonomiczna Socjalistyczna Republika Radziecka

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Niemiecka_Nadwołżańska_Autonomiczna_Socjalistyczna_Republika_Radziecka

  Kręte drogi sowieckich Niemców

  https://www.rp.pl/historia/art437231-krete-drogi-sowieckich-niemcow

  Hej!

  Polubienie

 15. Janka

  ——- Ukrainki będą uczyć polskie dzieci , a Polki będą sprzątać w tych szkołach . Niebezpiecznie KTOŚ !!! umniejsza nam Polakom, w naszej Ojczyznie. Aż tak daliśmy pozbawić się instynktu samozachowawczego ?, nie rozumiemy ?, do czego prowadzi nas ta narodowa obojętność ?.

  Polubione przez 1 osoba

 16. kika22

  TAAAAA, A KIKA22 CIĄGLE MA BZIKA NA PUNKCIE SZWABÓW I ŻYDÓW?

  Birobidżan

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Birobidżan

  Żydowski Obwód Autonomiczny

  https://sztetl.org.pl/pl/slownik/zydowski-obwod-autonomiczny

  Hej!

  Polubienie

 17. kika22

  Antropologiczne szepty #12: Agata Maksimowska, Birobidżan. Ziemia, na której mieliśmy być szczęśliwi

  Hej!

  Polubienie

 18. SKAD to Umilowanie Kaczynskiego
  Do WlADZY na Ukrainie?.
  „Jestem Wdzieczny Matce,ze Wpoila
  we mnie „milosc do blizniego”.
  Slowa wypowiedziane w kosciele
  podczas mszy,w intencji Matki.

  Polubienie

 19. tyle w temacie

  Najwyzszy czas zaczac spelniac sowie marzenia i plany.

  Polubienie

 20. Re ;ZORRO
  TA WSPOLPRACA z M.ROLA ,
  redaktorem glownym /wlascicielem
  wRealu 24.(w..Raelu24)

  Polubienie

 21. Paweł

  Przyszły, możliwy status Ukrainy

  Obecnie dyskutowana jest austriacka lub szwedzka wersja zdemilitaryzowanego państwa na Ukrainie, można ją uznać za kompromis. Poinformował o tym dziennikarzy w środę sekretarz prasowy prezydenta Federacji Rosyjskiej Dmitrij Pieskow.
  Wcześniej doradca prezydenta Rosji Władimir Medinski powiedział, że Kijów proponuje utworzenie na Ukrainie austriackiej lub szwedzkiej wersji zdemilitaryzowanego państwa. W związku z tym dziennikarze pytali, czy Kreml jest zadowolony z tego wariantu demilitaryzacji. „Ta opcja, która rzeczywiście jest obecnie dyskutowana i która może być postrzegana jako pewien kompromis” – odpowiedział Pieskow.

  Pieskow nie mówił o szwedzkiej wersji ewentualnego kompromisu z Ukrainą. – Wolę nie wchodzić w szczegóły. Jeszcze raz chcę podkreślić, że w kontekście toczących się negocjacji dalsze uszczegółowienie tego tematu jest niemożliwe – wyjaśnił.

  Sytuację wokół Ukrainy można poprawić za pomocą porozumień w negocjacjach między Moskwą a Kijowem. „Sytuację wokół Ukrainy można poprawić, osiągając porozumienia podczas rozmów między delegacją rosyjską i ukraińską” – powiedział.
  Wcześniej Departament Stanu powiedział, że Stany Zjednoczone są gotowe do negocjacji z Rosją, jeśli to posłuży do zmniejszenia napięcie w sytuacji wokół Ukrainy.

  Prezydencki sekretarz prasowy przekierował też do MON pytanie, kto dokładnie kieruje rosyjską grupą na miejscu podczas operacji specjalnej na Ukrainie. „To sprawa Ministerstwa Obrony” – powiedział w środę dziennikarzom rzecznik Kremla.

  za: https://tass.ru/politika/14087473

  Polubienie

 22. Paweł

  Stanowisko Węgier odnośnie wycieczki Żydowsko-anglosaskich popychadeł do Kijowa

  Premier Węgier Viktor Orban nie udał się do Kijowa wraz z przywódcami Polski, Czech i Słowenii, kierując się przede wszystkim interesami bezpieczeństwa swojego kraju – powiedział węgierski minister spraw zagranicznych Peter Szijjarto, komentując wizytę na Ukrainie. stolica szefów rządów trzech krajów Europy Wschodniej we wtorek.

  Zapytany, dlaczego Orban postanowił nie dotrzymywać im towarzystwa, Szijjártó powiedział: „Kierujemy się wyłącznie interesami Węgier, a naszym celem jest zapewnienie, aby Węgry nie zostały wciągnięte w tę wojnę. W trosce o pokój i bezpieczeństwo Węgier , nie powinniśmy wysyłać żołnierzy ani broni na wojnę ani zezwalać na dostawy broni przez swoje terytorium na Ukrainę. Jeśli inne kraje zdecydują inaczej, szanujemy ich wybór, ale musimy pamiętać o interesach bezpieczeństwa Węgier”.

  za: https://tass.ru/armiya-i-opk/14081867

  Polubienie

 23. Paweł

  „Cel Rosji w tych negocjacjach jest dokładnie taki sam, jak cel Rosji, który został wyznaczony na samym początku specjalnej operacji wojskowej. Potrzebujemy pokojowej, wolnej, niepodległej Ukrainy, neutralnej – nie będącej członkiem bloków wojskowych, nie jest członkiem NATO, krajem, który jest naszym przyjacielem, sąsiadem, z którym wspólnie budujemy stosunki, budujemy naszą przyszłość, i który nie jest trampoliną do militarnych i ekonomicznych ataków na nasz kraj, dlatego nasz cel się nie zmienia, – powiedział Miediński.

  Według niego Rosja chciałaby osiągnąć porozumienie z Ukrainą na pokolenia, aby żyć w pokoju.

  za: https://tass.ru/armiya-i-opk/14081867

  Polubienie

 24. kika22

  ,,… Wsiąść do pociągu byle jakiego, Nie dbać o bagaż, nie dbać o bilet, Ściskając w ręku kamyk zielony, Patrzeć jak wszystko zostaje w tyle…”

  Własna kuchnia i wykafelkowana toaleta. Tym luksusowym pociągiem Kaczyński pojechał do Kijowa

  https://natemat.pl/402123,kaczynski-i-morawiecki-pojechali-do-kijowa-luksusowym-pociagiem-zdjecia

  Szkoda, że ,,Orient Express” z czasów PRL, z powrotem nie wrócił na tory.

  Prywatny pociąg Edwarda Gierka. Jak wygląda w środku?

  https://www.polskieradio.pl/7/163/Artykul/2390103,Prywatny-pociag-Edwarda-Gierka-Jak-wyglada-w-srodku

  Hej!

  Polubienie

 25. Paweł

  Morawiecki, główny żydo-banderowski obrotowy

  Premier Polski Mateusz Morawiecki wezwał kanclerza Niemiec Olafa Scholza, premiera Wielkiej Brytanii Borisa Johnsona, prezydenta USA Joe Bidena, prezydenta Francji Emmanuela Macrona i innych przywódców UE do odwiedzenia Ukrainy.
  „Wzywam kanclerza [Olafa] Scholza, premiera [brytyjskiego Borisa] Johnsona, prezydenta USA [Joe] Bidena i prezydenta Francji [Emmanuela] Macrona, a także wszystkich przywódców UE, aby udali się do Kijowa” – powiedział Morawiecki w poście na W środę wieczorem wywiad z niemiecką gazetą Bild na temat wyników jego podróży do Kijowa. – Powinni patrzeć kobietom i dzieciom w oczy i pomagać im ratować ich życie i niezależność – dodał.

  Jednocześnie szef polskiego rządu podkreślił, że podczas wizyty w Kijowie wraz z premierami Czech i Słowenii Petrem Fialą i Janezem Jansha przekazał Ukrainie pakiet pomocowy UE. „W porozumieniu z kierownictwem Unii Europejskiej dostarczyliśmy unijny pakiet pomocowy, który będzie obejmował pomoc humanitarną, a także broń defensywną. Ponieważ tego właśnie teraz potrzebuje Ukraina : ręcznych granatników przeciwpancernych, rakiet przeciwlotniczych Stinger, po prostu dla ochrony ich domów” – stwierdził Morawiecki.

  Odnosząc się do propozycji utworzenia strefy zakazu lotów nad Ukrainą i wysłania misji pokojowej, polski premier powiedział, że „Ukraina jako suwerenne państwo może w każdej chwili o to poprosić”. „Może to oznaczać utworzenie strefy zakazu lotów lub wysłanie misji humanitarnej ratującej życie” – podsumował Morawiecki, przypominając, że NATO udziela obecnie Kijowowi pomocy humanitarnej. Jednak teraz, jego zdaniem, potrzebne są „nie słowa, ale czyny”. – Gdyby NATO udzieliło jasnych odpowiedzi, bardzo bym to cieszył – podsumował szef polskiego rządu.
  We wtorek Morawiecki wraz z wicepremierem Jarosławem Kaczyńskim, premierami Czech i Słowenii Petrem Fialą i Janezem Jansha odwiedził Kijów. Wieczorem spotkali się z prezydentem Ukrainy Wołodymyrem Zełenskim i innymi przedstawicielami władz kraju. Jak informowano w Warszawie, celem wizyty jest potwierdzenie bezwarunkowego poparcia całej Unii Europejskiej dla suwerenności i niepodległości Ukrainy oraz przedstawienie szerokiego pakietu pomocy państwu i społeczeństwu ukraińskiemu.

  Po rozmowach Morawiecki powiedział, że UE powinna jak najszybciej przyznać Ukrainie status kraju kandydującego do przystąpienia do wspólnoty i pomóc w zdobyciu broni obronnej. Kaczyński podjął inicjatywę wysłania na Ukrainę zbrojnej misji pokojowej NATO lub innego formatu międzynarodowego.

  za:https://tass.ru/mezhdunarodnaya-panorama/14097413

  Polubienie

 26. kika22

  Ad rzeczpospolitapolska

  HISTORIA POLIN NIEZNANA, ALBO SŁABO POZNANA.

  Towarzysz Wiesław i tzw. Ziemie Odzyskane od Szwabów.

  Ministerstwo od dzielenia łupów, albo tortu po uzgodnieniach żydowskiej bandy trojga w Jałcie na Krymie.

  Ministerstwo Ziem Odzyskanych

  ,,… Przez cały okres działalności ministrem był Władysław Gomułka, a jego zastępcami Władysław Wolski, Józef Dubiel, Jan Wasilewski oraz Władysław Czajkowski, którego po śmierci zastąpił Leopold Gluck…”

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Ministerstwo_Ziem_Odzyskanych

  Żydowska banda trojga i dzielenie skóry na zdechłym niedźwiedziu.

  Deklaracja jałtańska w sprawie Polski

  ,,… W deklaracji przywódcy mocarstw uznali również że wschodnia granica Polski oparta zostanie na tzw. linii Curzona a na zachodzie i północy otrzyma znaczne przyrosty terytorialne kosztem Niemiec…”

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Deklaracja_jałtańska_w_sprawie_Polski

  Hej!

  Polubienie

 27. kika22

  Ad rzeczpospolitapolska

  HISTORIA POLIN NIEZNANA, ALBO SŁABO POZNANA.

  Czemu żydowscy ,,dobrodzieje i łaskawcy” nie zrobili tego w 1918 r. tylko dopiero w 1945 r. tworząc kolejny burdel w Polin?

  Ziemie Odzyskane

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Ziemie_Odzyskane

  Towarzysz Wiesław dobrze się wywiązał z rozlokowania szwabskich Ukrów i innych gojów ze Wschodnich Kresów na tzw. Ziemiach Odzyskanych i w nagrodę został pierwszym sekretarzem partyjki PZPR.

  ,,SZLI NA ZACHÓD OSADNICY, SZLAKIEM WIELKIEJ NIEDŹWIEDZICY…,” czyli kolejny exodus stworzony przez parchów, aby wymieszać wszystkich ze wszystkimi.

  Akcja „Wisła” – 70. rocznica

  https://dzieje.pl/artykuly-historyczne/akcja-wisla

  Hej!

  Polubienie

 28. kika22

  Ad rzeczpospolitapolska

  HISTORIA POLIN NIEZNANA, ALBO SŁABO POZNANA.

  Okupant z Watykanu, też dołożył ryja do dzielenia tortu, na tzw. Ziemiach Odzyskanych.

  Zapomniany prymas Polin, który jak cała żydowska hołota, zwana ,,elitą,” we wrześniu 1939 r. spierdolił na dziki Zachód jewropy, zostawiając owieczki i barany, na łaskę i niełaskę szwabskiego okupanta.

  August Hlond

  https://pl.wikipedia.org/wiki/August_Hlond

  W 1945 r., jakby nic się nie stało, na ,,białym koniku, powrócił z Watykanu ” aby podzielić torcik, wraz z towarzyszem Wiesławem.

  DZIAŁALNOŚĆ KARD. AUGUSTA HLONDA JAKO WYSŁANNIKA PAPIESKIEGO NA ZIEMIACH ODZYSKANYCH W 1945 R.

  Click to access tom042_07.pdf

  Hej!

  Polubienie

 29. kika22

  Ad rzeczpospolitapolska

  HISTORIA POLIN NIEZNANA, ALBO SŁABO POZNANA.

  DZIEL I RZĄDŹ!

  TAK OBECNIE WYGLĄDA, ŻYDOWSKIE ROZBICIE DZIELNICOWE POLIN.

  Podział administracyjny Polski

  A TAK WYGLĄDA DZIELNICOWE ROZBICIE PRZEZ WATYKAŃSKICH OKUPANTÓW, WIADOMEGO POCHODZENIA.

  Podział administracyjny Kościoła katolickiego w Polsce

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Podział_administracyjny_Kościoła_katolickiego_w_Polsce

  Hej!

  Polubienie

 30. kika22

  Ad rzeczpospolitapolska

  HISTORIA POLIN NIEZNANA, ALBO SŁABO POZNANA.

  Aj waj, musiała strasznie boleć, taka siurpryza przepędzonych i wypędzonych: króliczków, książątek, oraz magnatów, wiadomego pochodzenia!

  Utracone skarby Ziem Odzyskanych

  https://warszawa.naszemiasto.pl/utracone-skarby-ziem-odzyskanych/ar/c1-227803

  Pałace, zamki i dwory, zawsze sobie budowała gojowska biedota, zwana niewolnikami, albo gołodupcami.

  Poniemieckie, czyli może zgnić? Smutny los zabytków na Ziemiach Odzyskanych

  https://www.focus.pl/artykul/poniemieckie-czyli-moze-zgnic-smutny-los-zabytkow-na-ziemiach-odzyskanych

  Hej!

  Polubienie

 31. kika22

  TAK OBECNIE WYGLĄDA, ŻYDOWSKIE ROZBICIE DZIELNICOWE POLIN.

  Podział administracyjny Polski

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Podział_administracyjny_Polski

  Polska w okresie rozbicia dzielnicowego

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Polska_w_okresie_rozbicia_dzielnicowego

  Sorry

  Polubienie

 32. kika22

  Akcja Blitzkrieg.

  Ilu uchodźców z Ukrainy jest już w Polsce? Straż Graniczna podała nowe dane

  https://polskieradio24.pl/5/1222/Artykul/2919096,Ilu-uchodzcow-z-Ukrainy-jest-juz-w-Polsce-Straz-Graniczna-podala-nowe-dane

  To nie jest pierwsza akcja Blitkriegu, dokonana przez żydków!

  Odprawa greckich posłów, albo helleńskich.

  Przyjęliśmy 14 tysięcy greckich uchodźców. Dziś ich potomek mówi: Polacy nie uczą się z własnej historii

  https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/przyjelismy-14-tysiecy-greckich-uchodzcow-dzis-ich-potomek-mowi-polacy-nie-ucza-sie-z/tyqzb1z

  Hej!

  Polubienie

 33. kika22

  Postscriptum do tajemnic dyktatorskiej kaczusi.

  Dwie koszerne ciocie, (jedna była chrzestną mame Leszka), które popełniły samobója w Londynie.

  Bliźniaczki, pisarki, samobójczynie. Zofia i Ludwika Woźnickie, zapomniane ciotki braci Kaczyńskich

  https://ksiazki.wp.pl/blizniaczki-pisarki-samobojczynie-zofia-i-ludwika-woznickie-zapomniane-ciotki-braci-kaczynskich-2-6317660121867905a

  Cypis – Przyszła pora na kaczora

  Hej!

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.