Żydowskie media i bandyckie USA oskarżają Rosję o ludobójstwo

Sława Rosji

Sława Polsce i Ukrainie wolnym od żydowskich i żydowsko-banderowskich reżimów

.

.

W związku z tym, co usłyszeliśmy w filmie, rodzą się istotne pytania: czy przyjmowanie do Polski milionów Ukraińców nie powoduje bardzo poważnego zagrożenia sanitarnego? Czy żydowski reżim IIIRP, który tak ochoczo serwował nam covidowy – ponoć sanitarny (?) – terroryzm, nie obawia się kolejnych epidemii za sprawą ukraińskiej imigracji?

Kolejne pytania są równie istotne: kto pokryje koszty utrzymania ukraińskiej imigracji? Czy bandyckie, syjonistyczne USA, winne sprowokowania Rosji i skutków tej prowokacji, nie powinny tych kosztów pokryć ? Czy żydowski reżim IIIRP nie łamie prawa i Konstytucji RP rezygnując z dbałości o interesy polskiego państwa i społeczeństwa na rzecz interesów swoich żydowsko-anglosaskich mocodawców, nie żądając od nich rekompensat za utrzymanie ukraińskiej imigracji i otwarcie agitując na rzecz wojny z Rosją? 

.

A taką, jak poniżej, taktykę walki z armią rosyjską zalecają nazistowskim banderowcom Ukrainy żydowsko-anglosascy doradcy wojskowi, zapewne pracujący w Międzynarodowym Centrum Pokoju i Bezpieczeństwa pod Lwowem, który to ośrodek żydowsko-anglosaskiego „pacyfizmu” terrorystyczna Rosja ośmieliła się skutecznie (na szczęście!) obrzucić bombami. A że rosyjskie bombardowanie było aktem terroru wiemy od ministra obrony Ukrainy, Ołeksija Reznikowa: „to nowy atak terrorystyczny na pokój i bezpieczeństwo w pobliżu granicy UE-NATO”. – za żydowskim tvn24: https://tvn24.pl/swiat/wojna-rosja-ukraina-rosyjski-atak-na-jaworow-przy-granicy-z-polska-ostrzelano-miedzynarodowe-centrum-sil-pokojowych-i-bezpieczenstwa-5633373

 

.

Z prywatnej poczty:

Bandyci z AZOW pobili syna mojej zastępcy w red. Aspektu Polskiego, Kamila Klimczaka, wrzeszcząc, że jest rosyjskim trollem. Próbowali go jeszcze wywlec z samochodu, ale udało im się odjechać.

To, co się dzieje dzisiaj, to jeszcze nic – najwyżej inflacja znów doprowadzi polskie rodziny do katastrof budżetów domowych, ale jak skończy się wojna i banderowcy zostaną wypuszczeni do domów, wtedy Polskę zaleje kolejne 1-1,5 młodych uzbrojonych ukraińców. A wtedy będziemy biedni.

.

Dariusz Kosiur

23 Komentarze

Filed under Polityka

23 responses to “Żydowskie media i bandyckie USA oskarżają Rosję o ludobójstwo

 1. Sławobor

  „Wizyta polskich szefów w Kijowie wystarczyła, by zobaczyć na własne oczy: państwo się rozpadło. Kluczowe pytanie post-Ukrainy: czy całe terytorium znajdzie się pod wpływami Moskwy, czy też Warszawa będzie mogła wystawić własne. Lordowie nie mogą tego zrobić sami – dlatego chcą ukryć interwencję jako siły pokojowe ”- zauważa ekspert. Według niego Polacy grają zbiórki „bez wchodzenia w konflikt z Moskwą”. „Od 20 lat zarabiają na doprowadzeniu Ukrainy do pełnej integracji europejskiej. Prawie Białoruś nie została doprowadzona do stanu „Chwała Ukrainie”. Teraz chcą dostać się do finału w czyjejś grze – jest przekonany Urałow. Z kolei kaliningradzki politolog Aleksander Nosowicz uważa, że w sytuacji, gdy na bliskim podejściu do Kijowa toczą się walki, przywódcy wschodnioeuropejscy otrzymywali od strony rosyjskiej gwarancje bezpieczeństwa poprzez specjalne kanały komunikacyjne na wizytę w stolicy Ukrainy. „Dlatego inicjatywę Kaczyńskiego wysłania kontyngentu sił pokojowych NATO na Ukrainę oczekiwano i najprawdopodobniej przewidywano w Moskwie. Rosja może być zadowolona z tego scenariusza, dlatego w Kijowie zagwarantowano bezpieczeństwo delegacji z Europy Środkowej. Pisałem już o tym: odcięcie Zachodniej Ukrainy jest ważnym warunkiem strategicznej pracy nad „przemianowaniem” reszty Ukrainy na prorosyjski styl. Scenariusz wydarzeń z 17 września 1939 roku z „refleksem” nasuwa się” – podsumował Nosovich. Przypomnijmy, że w Kijowie Kaczyński wezwał do wprowadzenia strefy zakazu lotów tylko na Ukrainie Zachodniej.

  https://www.politnavigator.net/polyaki-na-podbore-razdel-ukrainy-stanovitsya-realnostyu.html

  Polubienie

 2. Pingback: Na Ukrainie wojna a hiena GlobalnejŚwiadomości żeruje – Grypa666

 3. Ale cieszy jak się pięknie żydowskie media same demaskują od gazety żydowskiej po gadzinówki dla żydo-katolików jak gość niedzielny (tym gościem jest rabin).

  Polubienie

 4. Kmieć

  Co się stało z blogiem WPWO?

  Polubienie

  • Mirek

   Kmieć

   Należałoby zapytać o to trollującego też i na tutejszym blogu niezrównoważonego emocjonalnie żydo-banderowca z Izbicy koło Zamościa, który nieustannie słał skargi do WordPressa na tamtejszy portal rzekomo o antysemityzm, mowę nienawiści, poparcie dla Rosji, walkę z fałszywą pandemią, sprzeciw wobec szczepienia dzieci itd.
   Zresztą sam wcale nie krył się z tym na innych blogach, że pisał donosy. Ba, nawet organizował bojkot na FB. Takich mamy polskojęzycznych bohaterów.
   Uważaj Pan, aby do pańskiego blogu nie przyczepił się niczym gówno do buta, bo będziesz miał Pan nie byle problem.

   Polubienie

 5. W żydo-katolickim Kościele wśród hierarchów także zdarzają się przyzwoici ludzie przeciwni żydowskiej, syjonistycznej, wojennej, propagandzie.

  Arcybiskup Carlo Maria Viganò, były Nuncjusz Apostolski w USA:

  «Z przerażeniem obserwujemy, z jaką hipokryzją Unia Europejska i Stany Zjednoczone, udzielają bezwarunkowego poparcia prezydentowi Zelenskiemu, którego rząd od ośmiu lat bezkarnie prześladuje rosyjskojęzycznych Ukraińców, zakazując im nawet mówienia we własnym języku. (…) To skandal, że milczy się o wykorzystywaniu cywilów przez armię ukraińską jako żywych tarcz, która umieszcza stanowiska przeciwlotnicze wewnątrz skupisk ludności, w szpitalach, szkołach i przedszkolach właśnie po to, by ich zniszczenie pociągało za sobą śmierć ludności cywilnej.»

  W przesłaniu arcybiskupa jest też cały rozdział dotyczący ruchów neonazistowskich i ekstremistycznych na Ukrainie.

  więcej tu (tekst z 6 marca 2022):
  https://www.bibula.com/?p=132025&fbclid=IwAR20Pcexq2psk9tNDUuKskoaibe6sO7m0mwqiwHpcbkdCPXjjUECIhMDZ1I

  Polubione przez 1 osoba

 6. Kasta

  Kasta, Riwiera Francuska i Majami

  Polubienie

  • Tłumaczenie: żydlacka klika i jej szabas goje. szkodniki w Rosji tj. V kolumna.

   Polubienie

  • Pablo

   Ikonki obok imienia autora tego ‚tweeta’ mówią same za siebie.
   Putin dobrze prawi i mam nadzieje, że jego powiązania z WEF i Schwabem są pomówieniami. Bo jeśli nie są to mamy przerąbane. Jeśli są to mam nadzieje że Putin wypełni swój cel denazyfikacji Ukrainy.

   Polubienie

 7. Kochani!.
  MOWIA.
  „Wpadl w rece ……..e , a TO
  Oznacza Calkowity KONIEC”.
  Zrodlo.
  Francuski general i dyplomata Savary

  Polubienie

 8. Arkaim

  Za pravda.sk
  14:32 Władze ukraińskie łamią Konwencję Genewską, traktując rosyjskich jeńców wojennych, i powinny zaprzestać umieszczania w mediach społecznościowych filmów z pojmanymi żołnierzami, gdyż grozi to zastraszeniem i upokorzeniem. Wzywała do tego organizacja Human Rights Watch (HRW).

  HRW zwraca uwagę, że filmy z pojmanymi żołnierzami są umieszczane przez ukraińskie służby specjalne SBU na koncie w sieci społecznościowej Telegram, które ma prawie 900 000 zwolenników, a także udostępniane na Facebooku, Twitterze, Instagramie i kanałach YouTube. W nagraniach wideo jeńcy często podają swoje imiona i nazwiska, numery identyfikacyjne, adresy i imiona rodziców, najwyraźniej pod przymusem.
  Obowiązek ochrony jeńców wojennych przed staniem się obiektem zainteresowania opinii publicznej oraz zapobiegania ich zastraszaniu i poniżaniu jest częścią szerszego zobowiązania do humanitarnego traktowania jeńców wojennych i ochrony ich rodzin. Władze ukraińskie powinny zaprzestać umieszczania tych filmów w Internecie” – powiedziała Aisling Reidy z HRW.

  Kanały, na których pojawiają się filmy, są prowadzone przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych Ukrainy, które twierdzi, że służą one rodzinom schwytanych, rannych i poległych żołnierzy do identyfikacji ich bliskich. Żołnierze często pokazują swoje dowody osobiste, machają opaską na oczy, a czasami kamera rejestruje ich podczas rozmowy telefonicznej z domem lub podczas przesłuchania.
  Trzecia Konwencja Genewska dotycząca traktowania jeńców wojennych zobowiązuje strony walczące do zapewnienia humanitarnego traktowania jeńców i opieki medycznej. „Jeńcy wojenni powinni być zawsze chronieni przed aktami przemocy lub zastraszania, przed zniewagami i ciekawością publiczności” – stwierdza dokument.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.