Bandycki, syjonistyczny, Zachód kontynuuje nazistowski Generalplan Ost

„Potwierdziła się nasza prognoza co do celu wizyty Johnsona w Kijowie – nie będzie negocjacji z Rosją” – Aleksander Chaldej

______________

Planowali to od dawna i przed 1913r. i po (zawłaszczenie amerykańskiego FED, później I w. światowa), potem od lat 1930, po dojściu Hitlera do władzy i już nieprzerwanie od 1945r. Wojna z Rosją – zawsze i ponad wszystko, a dzisiaj najlepiej do ostatniego Ukraińca – dobrze byłoby włączyć w ten bój i Polaków, Słowaków, Litwinów, Czechów – żydowski reżim IIIRP dysponując wytycznymi swoich mocodawców z Waszyngtonu i Londynu pracuje nad tym z mozołem. Krucjata zachodniej demokracji przeciw Rosji, w ogóle przeciw Słowianom – czyż to nie piękna i stara judeo-chrześcijańska idea, a i żydo-katolicki Kościół jest za. Tylko jakoś nie udaje się żydowskiemu reżimowi IIIRP znaleźć wielu wspólników do tej misji – nawet jej inspiratorzy i zleceniodawcy, czyli USA, Wlk.Brytania, Izrael, wcale się nie kwapią ginąć za Ukrainę. – D.Kosiur

_________________

Nasz wróg nas nie zdradzi. Johnson poszedł va bank na Ukrainie

Wizyta Borisa Johnsona w Kijowie była spowodowana nie tylko chęcią poinformowania Zełenskiego o swoich przemyśleniach na temat dalszych działań. Nie chodziło o potrzebę rozmowy i wymiany informacji. Nie był to też PR Johnsona. Jego wizyta w Kijowie jest bardzo ważnym wskaźnikiem tego, jaką strategię obrał Zachód wobec Rosji.

Najpierw Johnson przyszedł osobiście zobaczyć stan swoich popleczników w kolonii, którzy toczą wojnę z inną, konkurencyjną ojczyzną. Zależało mu na tym, aby sam zobaczył i ocenił, jak zdolni są do dalszego oporu. Jeśli to możliwe, nie tylko sprawdzaj, ale także rozmawiaj z kluczowymi postaciami z otoczenia Zełenskiego. Aby pocieszyć, wzbudzić wiarę w zwycięstwo, zmotywować do kontynuowania wojny oraz rozwiać przygnębienie i kapitulację.

Po drugie, Johnson mógł, nie ufając kanałom komunikacji, rozmawiać o swoich osobistych perspektywach z Zełenskim. Na każdą okazję. Zełenski jest zmęczony i musi mieć pewność, że „Zachód jest z nami” i „kraje obce nam pomogą”. Ponieważ Biden, z dobrze znanych powodów, nie nadaje się do tej misji, Johnson wziął ją na siebie – a Zelensky jest bardziej agentem Mi-6 niż CIA.

Po trzecie, Johnson był znany jako zagorzały przeciwnik negocjacji Kijowa z Moskwą. Johnson wzywa Zełenskiego, aby w żadnych okolicznościach nie przestawał stawiać oporu, ponieważ będzie to porażka Zachodu. Johnson jest przekonany, że po generalnej bitwie w Donbasie, o której rychłym starcie Mi-6 poinformował Zełenskiego, Rosja poniesie takie straty, że zmusi się ją do wstrzymania operacji wojskowej. Następnie piąta kolumna wykorzysta wszystkie swoje środki, aby obalić Putina, grając na niezadowoleniu mas.

To nie przypadek, że sekretarz prasowy Pentagonu, John Kirby i Arestowicz zaczęli mówić o oczekiwaniu militarnej klęski Rosji w związku z przybyciem Johnsona do Kijowa. Taka porażka będzie porażką Sił Zbrojnych Ukrainy z takim poziomem strat dla Moskwy, że pójdzie ona na jakiekolwiek ustępstwa. Dlatego dla Johnsona ważne jest, aby Zełenski odmówił negocjacji. Osłabiona Moskwa musi być zmuszona do kontynuowania kampanii.

Zachód jest przekonany, że po stratach w Donbasie Rosja wyczerpie swój zapas sił. A tutaj Zachód musi iść na całość. Do ostatniego Ukraińca. Jak mówią, umrzesz, ale jacy ludzie pójdą za trumną. Zełenski musi za wszelką cenę narzucić Rosji wojnę na wyczerpanie, nawet za cenę całkowitej utraty państwowości.

Dla Zachodu najlepszą opcją jest zajęcie przez Rosję całej Ukrainy poprzez działania militarne. Zachód nie uznaje nowego rządu w Kijowie, nałoży sankcje, gwarantuje wojnę partyzancką i tylko z zadowoleniem przyjmuje przyjęcie zniszczonej Ukrainy w rosyjskim budżecie.

Oznacza to, że Zachód ożywił się widząc, że w Rosji negocjacje nie są akceptowane. Chcą uczynić zwycięstwo Rosji pyrrusowym. Trudy wojny zawsze zaostrzają stare problemy bardziej niż zwykle. Najlepszy czas na rewolucje.

Dla nas oznacza to, co następuje: jeśli rzeczywiście, jak mówi Mi-6, rosyjska ofensywa w Donbasie rozpocznie się 12-19 kwietnia, to z tygodniową przerwą spodziewamy się tej samej generalnej ofensywy piątej kolumny. Jej rzecznicy wyemigrowali, ale już osiedlili się za granicą i wznowili nadawanie – w dobie internetu emigracja nie oznacza utraty środków na kampanię. Celem aktywizacji agentów wpływu będzie zasianie wielokierunkowych impulsów: od paniki przez straty po konflikty o kontynuację lub rozwiązanie firmy. Wtedy chaos zamieni się w spisek.

Poczekajmy na ten scenariusz. Zachód stracił Ukrainę i chce, by Rosja, po zaakceptowaniu tego, przeprowadziła zamach stanu. Aby przekonać o tym Zełenskiego, Johnson przyjechał do Kijowa. Dla Rosji jest to szansa na radykalne i trwałe rozwiązanie problemu zagrożenia ze strony Zachodu. Nie tylko na jego granicach, ale przede wszystkim wewnątrz. Piąta kolumna musi zostać zlikwidowana.

Autor: Aleksander Chaldej

Źródło kanału TG „Rosyjski Demiurg” 04/10/22. 12.41

PS

Kanał TG „Jakow Kedmi” 10.04.22. 16.35

Po przybyciu Johnsona Zełenski postanowił odłożyć rozmowy pokojowe.

Członek delegacji ukraińskiej, doradca szefa OP Podolak powiedział, że „Ukraina jest już gotowa do wielkich bitew. Ukraina musi wygrać te bitwy, także w Donbasie. A potem Ukraina uzyska bardziej znaczącą pozycję negocjacyjną, z której będzie mogła dyktować pewne warunki”.
https://cont.ws/@alex-haldey/2259341

na stronie WPS zamieścił: Sławobor

_______________________

Czy Ukraina ma szanse wygrać z Rosją? Ci, którzy pchają Ukrainę do wojennego konfliktu, mając całkowitą świadomość jej ostatecznej klęski, dostarczają jej broń, dążąc wszelkimi sposobami do wydłużenia konfliktu w celu osłabienia Rosji, są zbrodniarzami.

Żydowski reżim, który chce karać Polaków za prorosyjskie sympatie nie jest władzą legalną – pamiętajmy o tym -, jest emanacją ustaleń żydowskich opozycjonistów w czasie magdalenkowych rozmów i biesiad przy szabasowych świecach z syjonistyczną juntą Jaruzleskiego-Kiszczaka, która dokonała zamachu stanu. Gdyby nie ten zamach stanu, żydowska V kolumna nie przejęłaby w Polsce władzy. W grudniu 1970r. żydowska V kolumna również próbowała przejąć w Polsce władzę. Dlatego wydano rozkaz strzelania do idących do pracy stoczniowców, żeby przedłużyć strajk, skompromitować w oczach Polaków cały polski aparat rządzący w PZPR i wymienić go na żydowski – do dzisiaj nie wiadomo, kto taki rozkaz wydał. Było to jednak dla żydowskiej V kolumny ważne doświadczenie, z którego wyciągnięto wnioski i w październiku 1980r., gdy okazało się, że strajki sierpniowe są zakończone (tak jak w grudniu 1970.) porozumieniami z władzą, junta Jaruzelskiego-Kiszczaka dokonała zamachu stanu i przejęła w państwie władzę. (Identyczny jak w IIIRP skład etniczny rządzącego obozu ugruntował się na Ukrainie, po przejęcia władzy w wyniku żydo-rebelii, czyli tzw. euromajdanu 2013r./2014r.) Od 1990r. rozpoczęło się oficjalnie funkcjonowanie IIIRP – żydowskiego reżimu, który nie dopuści do struktur władzy Polaków, a jeśli któremuś się uda, to skończy tak jak A.Lepper, powiesi się stojąc na podłodze.

Mamy więc IIIRP, która twierdzi sama o sobie, że jest demokratyczna na zachodni sposób i jest to prawda. Obowiązuje wszystkich jeden i ten sam zachodni sposób myślenia o Rosji, wyznaczony przez awangardę demokracji z Waszyngtonu i Londynu, inne myślenie jest i nie słuszne i nie wskazane. A więc IIIRP jak IIIRzesza, wszyscy winni myśleć tak jak myśli władza – czekamy zatem na Norymbergę dla zachodnich demokratów – może dzięki Rosji jej doczekamy.

D.Kosiur

25 Komentarzy

Filed under Polityka

25 responses to “Bandycki, syjonistyczny, Zachód kontynuuje nazistowski Generalplan Ost

 1. Sławobor

  Nie będzie „obscenicznego pokoju” z Ukrainą. Putin położył kres spekulacjom

  Prezydent Rosji Władimir Putin mówił o przebiegu operacji specjalnej Rosji na Ukrainie, podkreślając, że wszystkie cele zostaną osiągnięte. W ten sposób zniwelowano prowokacje, w tym te popełnione przez Dmitrija Pieskowa.

  Prezydent Rosji Władimir Putin położył kres spekulacjom na temat zakończenia operacji specjalnej na Ukrainie bez osiągnięcia wcześniej wyznaczonych celów. Putin powiedział wyraźnie:

  Operacja na Ukrainie będzie trwała do momentu jej pełnego zakończenia i osiągnięcia założonych na samym początku celów.
  Celami wyznaczonymi przez Naczelnego Wodza są demilitaryzacja i denazyfikacja Ukrainy. Oddzielnie Putin dodał, że Kijów odszedł od porozumień stambulskich.

  Obawy o przebieg operacji specjalnej, jak powiedział wcześniej Tsargrad, nasiliły się po rundzie negocjacji w Stambule. Następnie szef naszej grupy Władimir Miedinski zapowiedział wycofanie wojsk z Kijowa jako gest dobrej woli co powtórzył sekretarz prasowy prezydenta Rosji Dmitrij Pieskow. W świetle oświadczeń zaczęto mówić o „obscenicznym pokoju” z Ukrainą. Wydawało się, że Rosja rezygnuje z wcześniejszych planów i wygrywa tzw. „partia pokojowa”, która nie jest zainteresowana zbrodniami Kijowa – bierze pod uwagę tylko własną korzyść. Teraz staje się jasne, że obawy były bezpodstawne. Przynajmniej na tą godzinę.
  https://tsargrad.tv/news/pohabnogo-mira-s-ukrainoj-ne-budet-putin-postavil-tochku_528966

  Polubienie

 2. Nieuznawany przez wspólnotę międzynarodową prezydent Białorusi Alaksandr Łukaszenka oznajmił, że masakra w Buczy nie jest odpowiedzialnością Rosjan. Winą obarczył natomiast… Wielką Brytanię. – https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-ukraina-rosja/aktualnosci/news-alaksandr-lukaszenka-o-masakrze-w-buczy-obwinil-wielka-bryta,nId,5955640

  i stały już komunikat:

  Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.
  _________________________

  Co to jest ta wspólnota międzynarodowa, skoro nie pozwalają jej komentować?
  A może ta wspólnota to marionetkowe władze zachodnich reżimów, powszechne żydowskie media i ich właściciele, czyli żydowsko-anglosaska światowa finansjera – oni komentować faktycznie nie muszą, oni tylko prezentują „zbędnym ludziom” oraz tym, co się jeszcze przydają, czyli tzw. kapitałowi ludzkiemu, obowiązujące w zachodniej demokracji opinie.

  Polubienie

 3. szbinrakus

  Niby co miał powiedzieć owsik Putina ruska onuco…
  _______________________

  Syjonistyczny bandersynu,
  spadaj na drzewo
  – DK

  Polubienie

  • mleko z nosa

   Jeden po drugim banderowiec odchodzi do nikad wra z jego genetycznym pomiotem i odpadem w caloci.

   Polubienie

  • mleko z nosa

   Upadlina mahila banderaŭcaŭ i poĺski prydvorny. chazarow.
   Mnie Majdan nei zdziwil.
   Powiedzmy kolega polski chazar wylozyl mi juz dawno jak dzialal KOR i co
   czeka U..
   Azov, to tylko ukrainscy , chazazy, podobniez polscy chazarzy wspierajacy Upadline.
   Chazar, to nie Zyd onii nie posiadaja nawet kropli boskiej krwi., jak nawet, to przez przypadek
   Swiadomy Zyd nie zmiesza swojej z chazarska ze skundloną rasą..wybiera jak już czyste inne rasy.
   Rosja pierdoli sie z upadliną. Wies po wsi powinne byc równana z ziemią.
   Ostrzezenie padnie jeden strzal ze wsi . pól godziny na ewakuacje obojętnei w jakim kierunku i zrównanie wszystkiego z fundamentami.wybicie wszstkiego co zywe, Bucza w kazdej miejscowosci. Potem ogień i wypalic wszystko co przezyło go metra w głąb miejscowosc [po miejscowosci .Potem rekoma rupadlinców ozebranie tego co pozostalo by nic nie pozostało ..
   Kilku Upadlinców ma sie temu przyglądać i puscic prze zlinie frontu.
   Wojna, to smierc, śmierc, smierc i zniszczenie wszystkiego co da sie zniszczyć.
   Jak rzymianie poddajesz sie żyjesz nie całkowita anihilacja.
   To jest właśnie demokracja podczas wojny całkowita wolność.

   Polubienie

  • mleko z nosa

   Toĺki Reč Paspalitaja.,Karalieŭski Sciah Reč Paspalitaj..
   Wieczna przyjazn z Rusią i pokój z Rosją


   Nie chcieli Rzecz Pospolitej trafią pod FR.

   Polubienie

   • mleko z nosa

    Kozacy sprzedawali sie Tatarom, Turkom, Moskalom, komu popadło.
    Czy obecni oligarchowei uUrożnią sie od Lachow, niczym tak samo kroją kraj sami pospierdalali za granice wowczas rusinscy w tym przypadku Wisniowiecki walczył osobiście o swoje.
    Pierwsze musicie wyciąc wpień tych co siedzą w Moaco, poł Francji wraz z ich rodzinami do żywego. od- /0,9 mca do 101 lat Do zywego kazdego kto wyjechał.
    Specjalne kommando do ich likwidacji, Moge wam pokazać jak umierają nawet nie potraficie zabijac swoich prawdziwych wrogów.
    Zreszta wiadomo co robili tam agenci UK podobniez jak i na Litvie.
    Nic sie od wieków nie zmieniło.Kiedy Uk oglosiło wystapienei y EU wiedziałem, co czeka UA i BY.
    Powiedz mi, czym rozni sie byc pedałem Putina od bycia pedałem Johnsona.

    Polubienie

 4. Taa, dowiemy się o czym gadali… Żydłąk Borys przywiózł wskazówki z City of London.
  Wczoraj Rosja dodała jawny cel „specjalnej operacji” na Upadlinie.
  Ławrow: „Rosyjska operacja specjalna ma na celu zakończenie kursu dominacji USA na świecie” https://rusvesna.su/news/1649707578

  Miejsce USraela zajmują Chiny, a Rosja będzie ich przydupasem w banksterskim marszu do NWO..

  Polubienie

 5. mleko z nosa

  Cymes ,ja jednak czekam jak UK stanie sie Antlantyda i ku temu wszytsko zmierza. Jak trzeba usun€ kadego , by do tego doszlo

  Polubienie

 6. Janka

  ————- czerwony szyld na żółtoniebieskim tle.

  Polubienie

 7. Pingback: Drugi miesiąc wojenki żydłackiej na Upadlinie – Grypa666

 8. Bazyli

  Szykowana jest prowokacja która pozwoli wprowadzić stan wojenny w Polsce – twierdzi Jan Piński. Stadion, wodociągi, kolej – jaki cel wybiorą?

  Polubienie

 9. Re;Janka
  Y.T.
  Forbidden Knowledge – History of The
  Khazar Empire –
  Lecture by Jack Otto.

  Polubienie

 10. Budziwoj

  Taka Marine Le Pen i cały ten jej Front Narodowy jest takim samym żydowskim tworem, jak i inne partie we Francji, w Polsce i w pozostałych krajach. Jeśli więc ktoś mówi z telewizyjnego czy monitorowego okienka, że trzeba głosować na właściwych ludzi, to oznacza, że realizuje cele żydowskie, bez względu na to, jak bardzo będzie agresywny w stosunku do swoich politycznych oponentów.

  Czy można to zmienić? Teoretycznie tak i to w bardzo prosty sposób. Wystarczy nie pójść na wybory. Przy frekwencji bliskiej zeru demokracja staje się fikcją i musi zejść ze sceny. Tyko czy to byłby skuteczny środek w obronie przed żydostwem? Częściowo tak, bo demokracja to wielkie ułatwienie dla Żydów, zgodnie z jej pełną definicją:

  “Demokracja jest najgorszym z ustrojów, bo przed wyborami trzeba płaszczyć się przed motłochem, ale nikt nie wymyślił lepszego ustroju, żeby wybrani nie odpowiadali za swe czyny. W ten sposób w demokracji mamy władzę zbliżoną do boskiej. Tylko Bóg nie odpowiada przed nikim za swoje czyny”. – Winston Churchill.

  Więcej na: h ttps://bb-i.blog/2022/04/12/anarchizm/

  Polubione przez 1 osoba

  • Kojak

   Le Pen ? Dokonala ona tzw dediabolizacji Frontu i ona juz praktycznie nie ma nic ,z tego, co mial on za jej ojca . Ogromna masa zboczencow – pederastw pelni znaczce funkcje we Froncie i sama Le Pen sie nim otacza ! Wiec ta kurwa Le Pen nie ma juz nic wpolnego z przyzwoitymi ludzmi ! Sama zreszta zyje juz z ktoryms chlopem z kolei !

   Polubienie


 11. (Można włączyć polskie napisy)

  Patrick Lancaster – niezależny dziennikarz, jako jeden z nielicznych pokazuje prawdę.
  Pyta mieszkańców Mariupola o rosyjskie ataki na tereny cywilne.
  OTWÓRZ OCZY. Oszukiwali Cię przez 2 lata, teraz nadal to robią.
  Kanał Patrick Lancaster

  https://m.youtube.com/c/PatrickLancasterNewsToday/videos

  Polubienie

 12. Pingback: Grupa Azoty przy radykalnych podwyżkach cen nawozów - Iluminata Blog

 13. Edward.


  Niebianska Jerozolima.

  Polubienie

  • mleko z nosa

   7 Marca jadac do Polski specjalnie czesto zatrzymywałem się na stacjach benzynowych i oarkingach i wchodziłem w rozmowy z Ukraincami, którzy jechali z zachodu bic Moskala, cześć po woje dzieci, zony nad granicę, cyz tez byli i pracownicy stacji. Byli katolicy, byli orawosławni ale i ci co mowili Sława Ukrainie .
   Byli co dziekowali mi za pomoc Ukrainie.
   pewnie z 20 rozmawiałem najczęściej jechali we dwoch.
   Mówie im ,ze Polska jest rozsprzedana i Polski juz nie ma podobneiz będzie y Ukraina pokazywali Pola to równiez spzredane ja im to nie ale jedynie co polskie to chlopska ziemia , jedziecie walczyc i ginac nie o Wolna Ukraine lecz jej niewole, Na Ukrainei ma powstac Nowy Israel. Powinniśc ie słyszec o Lubawiczach, ktorzy maja swoja glówna siedzibe w Dniepropietrowsku skad rozchodzi sie ich wladza na Nowy Israel.etc.
   Mówie im jedziecie sprzedac swoja ukrainską duszę po kolei z wieloma w tym stylu.
   Patrzyli na mnie z niedowierzaniem , ale im dalem haka.

   Gdzies w połowie Marca córka na uczelni w Francji miała ona i wszyscy swoje 5 minut i wypowiedzieć sie na temat wojny FR/U wiec jej juz szczegółowo nakresliłem kim są Lubawicze w obecnym świecie ci w kapeluszach z pejsami , jak wygląda sytuacja hydrologiczna i z ziemia w Israelu, ,że nie ma tam dla Żydów przyszlości bez pomocy pomijam militarnej nie da tam sie żyć w miare dobrze i byc rozwinietym gospodarczo. wspomniałem o Kchazari i przyjęciu jego wladcy religi zydowskiej , oraz o pomocy militarnej USA dla Rosji w czasie II WS i zapłacie za nia Kymem , gdzie Stalin wypiał się na nich i takie tam sprawy.
   Czy dotarlo, to do jej koleżanek i kolegó co im mówila , moz edo jednego lub dwoch nie wiecej jak znam życie.
   Tylko do końca nikt nie wie jak, to sie wszystko skonczy skoro ma byc usuniete z ziemi 7 mld ludzi .Najpierw muszą się osiedlic potem topiero depopulacja , Agenda 2030.

   Wody rzeki Jordan są niezwykle ważnym zasobem słodkiej wody i z tego powodu kością niezgody pomiędzy Libanem, Syrią, Jordania, Izraelem a Palestyńczykami.
   Rzeką , ktora stala sie już tylko strumykiem na skutek pobierania z niej wody dla celow rolniczych na masową skale przez Israel.
   Turcja toczy wojnę z Syria o wodę.
   W Somali tego roku jest już 700 tyś uciekinierów przed suszą ,a 4mln jest juz gotowych opuścic swoje domlostwa.
   Juz od lat wiaadomo , że wojny będąs ke toczyc o surowce i wode pitną , której jest zalewie już tylko 1/2 % i ciągle ubywa

   Polubienie

  • mleko z nosa

   Nic nie dzieje się przypadkiem.

   Konferencja w Wannsee – spotkanie, które odbyło się 20 stycznia 1942 roku w willi przy Großer Wannsee 56/58 w Berlinie (obecnie muzeum Dom Konferencji w Wannsee), na którym zebrali się wysokiej rangi niemieccy urzędnicy państwowi, pod przewodnictwem Reinharda Heydricha. Tematem narady było omówienie ostatecznego rozwiązania kwestii żydowskiej, jak eufemistycznie określano rozpoczęte już ludobójstwo Żydów.

   70 lat od 1948 minęło w 2018 . 70 to symbolod narodzenia, ne, i, by się nie powtorzyła potrzebne były inne bezpieczne terytoria , to było wiadomo od początku od zawsze. Może to i ocali ziemie Rzecz Pospolitej w dośc znaczącej mierze w porównaniu do świata.
   Łuk Tytusa (wł. Arco di Tito bedzie mialo miejsce w 2030 wg, Symboliki liczb.Tj zostanie zburzony Rzym. tj po 12 latach kiedy 12 plemion jedno po drugim powroci do NJ.
   Czy NJ zostanie zniszczona przez https://www.youtube.com/watch?v=s2I97PlWorE
   jak dawniej przez Syna Temudżyn/Czlowiek z żelaza , który powiedzial,że pasiony niedziwedz nie pokona wilka, to czas pokaże i dogawory.kantrakty.

   Polubienie

 14. Borys w Bialej koszuli i Niebieskim
  Krawacie,
  EKSPONUJE CZYJE i KOGO
  INTERESY SPRAWUJE.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.