Wład Zełenski i jego ORLI PROGRAM budowy Wielkiego Izraela między Dniestrem i Donem

Zełenski publicznie w Izraelu zachwala, zakazany KONSTYTUCYJNIE w dzisiejszej Polsce, ustrój „narodowo socjalizujący” dla przyszłego ‘Wielkiego Izraela’ Ukrainy

Jak zauważa to Konrad Rękas na neon24, „Zełenski zapowiedział, że „nie ma już możliwości, by Ukraina pozostała państwem liberalnym i europejskim”. Zamiast tego dominującą rolę mają odgrywać armia i Gwardia Narodowa, a życie publiczne i codzienność obywateli „podporządkowane zostaną kwestiom bezpieczeństwa”. Cóż, faszyzm – jak faszyzm, na Ukrainie w sumie nic nowego, jednak szczerzy fani libdemokracji naprawdę powinni struchleć przed takim projektem, szczególnie w tamtejszej wersji. Zwłaszcza, że przecież do nas też przyjdzie, bo tak te rozwiązania są sukcesywnie, pod prąd obrotów Ziemi, wdrażane.”

Dosłownie, 5 kwietnia br. w „lewicowym” dzienniku „Haaertz” rzeczony Prezydent UA (który wcześniej zrobił karierę w ukraińskim serialu Sługa Narodu, w domyśle przez Boga Wybranego) ogłosił, po angielsku (drugi obecnie, powszechnie dopuszczalny, język Ukraińców!), co następuje:

Ukraina stanie się „Wielkim Izraelem z własną twarzą”. Oczywiście nie będzie tym, czym chcieliśmy początkowo by się stała, krajem europejskim, absolutnie liberalnym. Nic z tego się nie zachowa. Jej siła będzie pochodzić z siły każdego domu, każdego zabudowania, każdego jej mieszkańca”.

Raportował to, dla Haaertz, jakiś ”Sam Sokol”, sokół to ptak podobny do orła przedniego, po ukraińsku zwanego BERKUT – taki właśnie „SOKÓŁ”, oryginalnie pochodzący z Severodoniecka, przygotował już kilka lat temu, projekt zbudowania, na jego rodzinnej ziemi, kolejnego „Niebiańskiego Izraela”w pełni nadający się do jego szybkiej realizacji. Rozciągać się on będzie na terenach od dwóch już ponad wieków rosyjskojęzycznych, od Odessy do Pietropawłowska – obecnie zwanego Dniprem – gdzie oligarcha Ihor Kołomojski, zabudował GIGANTYCZNY Żydowski Kompleks sakralny, nazwany MENORAH, tego rosnącego obecnie, na dawnych „dzikich polach”,  Żydochrześcijańskiego Nowotworu.

(Przypominam przy okazji, że to właśnie w przewidzianej jako Centrum Kulturalne Nowej Ukrainy Odessie, już14 lat temu, 2 maja 2014 dokonano SAKRALNEGO MORDU ZAŁOŻYCIELSKIEGO ukraińskiego Izraela: było to co najmniej 52 rosyjskich ofiar CAŁOPALNYCH w tamtejszym budynku Związków Zawodowych, w jiddysz zwanych „Bundem”!)

Co więcej ten całkowicie aktualny projekt utworzenia kolejnej wersji Nowego Izraela, ma bardzo religijne uzasadnienie. OBJAWIONE ono zostało, przed ponad 2 tysiącami lat w rozdziale 21, kończącej Nowy Testament „Apokalipsie” św. Jana:

W rozdziale 21 Księgi Objawień Nowego Testamentu, jest powiedziane, że wybrany lud Boży, zbawiony przez Boga, odnajdzie ziemię Nowej Jerozolimy, która po tym będzie kontynuowała swoją drogę do szczęścia i dobrobytu. Naszym zdaniem ziemie Nowej, czyli Niebiańskiej Jerozolimy, znajdują się na południu Ukrainy. Jest to pięć regionów: regiony dniepropietrowski, zaporoski, chersoński, mikołajowski i odeski. To na terenie tych regionów powstanie w przyszłości Nowa Jerozolima, co pozwoli na dalszy rozwój i ziemską drogę całego narodu żydowskiego… Krym oczywiście też z czasem zostanie do niej włączony, aby była Święta Liczba 6 regionów (itd.).”

– to jest cytat z OFICJALNEGO projektu „Nowa Jerozolima” Igora Witalijewicza Berkuta (Gekko), szefa partii Wielka Ukraina, ideologa przekazania części Ukrainy narodowi żydowskiemu. Nazywa siebie Yigal Ber-Kut. Patrz tekst na ten „gorący” obecnie temat znanego mi osobiście Olega A. Płatonowa z Moskwy. (Płatonowa za upublicznienie takiej „herezii” przed rokiem w Mowskwie chciano uwięzić !!!)

No to nareszcie, ŻYDOWSCY NARODOWCY otwartym Pismem nam wskazali, o co toczy się obecna wojna, tak zwanego KOLEKTYWNEGO ZACHODU, na terenach przeznaczonych pod budowę wymarzonego przez nich kolejnego Nowego Izraela.

Ten „Kolektywny Zachód”, z ambicji którego starają się dziś wyłamać orbanowskie Węgry, już ponad 20 lat temu moi francusko-belgijscy znajomi określali skrótem ZOG – ZIONISTS OCCUPIED GOVERNMENTS. (patrz mój niedawny, okolicznościowy tekst Osiem Świateł Chanuki i „wesoły” los ludów pod nadzorem ZOG | WIERNI POLSCE SUWERENNEJ (wordpress.com)

Jarych Godów, z okazji nadchodzących (internacjonalnie komunistycznych) Świąt 1 maja i (masońsko-polskich) 3 maja!

I oczywiście także z okazji święta 2 maja, które na „Ukrainie w formie „Wielkiego Izraela z własną twarzą” będzie polegać na powszechnym wspominaniu Wspaniałości Holokaustu (Całopalenia) ponad 50 zbrodniarzy rusko-komunistycznych w Odessie

Berkeley72

______________________

Berkeley72 – fizyk i geofizyk, filozof piagetowsko-lamarckowski, instruktor alpinizmu i ski-alpinizmu

______________________

Zdjęcia wybrał: D.Kosiur 

(na pierwszej fotografii młody Zełenski z kolczykiem w uchu)

8 Komentarzy

Filed under Polityka

8 responses to “Wład Zełenski i jego ORLI PROGRAM budowy Wielkiego Izraela między Dniestrem i Donem

 1. Sławobor

  A. Fursow: Prognoza na najbliższą przyszłość

  Prognoza na najbliższą przyszłość jest prosta: kapitalizm umrze, ledwie przetrwa do połowy XXI wieku, a na pewno nie przetrwa do początku XXII wieku. Umrze brzydki i zakrwawiony. Znaczna część planety jest barbarzyńska. Będzie na nim zauważalnie mniej białych i będą musieli walczyć na śmierć i życie, aby pozostać w historii, ale sami są winni za dopuszczenie do takiej sytuacji. Już teraz dzieci, zwłaszcza chłopców (wyrosną na mężczyzn), trzeba wychowywać do życia w warunkach wojennych: „Jeśli chcesz pokoju, szykuj się do wojny”.

  I trzeba edukować na przykładzie nie pederastów i prostytutek, ale heroicznych przykładów. Uwaga: heroizm zniknął z ekranów, portrety pionierskich bohaterów zniknęły z sal szkolnych.
  https://cont.ws/@apov2014/2270375

  Polubienie

 2. Kojak

  Zydowscy narodowcy ? Absurd ! Chcecie zydowskIm hitlerowcom nadac ludzka twarz ? Absurd i paranoja ! Te bowiem odrazajace bydlo smirrdzi gangrena i trupim jadem !

  Polubienie

 3. Easy Rider

  Czy plany Nowej Chazarii są w obecnej (i dającej się przewidzieć) sytuacji w ogóle możliwe do zrealizowania? Nie po to Rosja dokonała specjalnej operacji wojennej, aby pozwolić na dalsze istnienie Ukrainy jako chazaro-amerykańskiej kolonii, zagrażającej swojemu bezpieczeństwu państwowemu, choćby ze względu na laboratoria broni biologicznej.

  Polubienie

  • Ewa

   Absolutnie sluszna uwaga. I juz nie potrzeba zadnych wiecej dywagacji na temat chazarskich planow. To jest juz ich koniec. Pierwsza litera alfabetu to Q, a ostatnia Z.

   Polubienie

 4. BARDZO WAŻNE!
  Monituję bieżączki nt. wpisu głównego. Poniższa seria nagłówków nakłąda się na hipotezę tworzenia N. Izraela na płd. Upadlinie, jeśli Putin robi dla żydłąctfa. Kreml ogłosił parę dni temu specyficzne cele „specjalnej operacji” w tym kierunku na płd. Upadlinie — zająć ziemie aż po Naddniestrze!.
  Ponieważ niniejsze forum nie przyjmuje wielokrotnych linków (czemu utrzymuje Admin tę utrudniającą regułę?!), szukaj ich na https://grypa666.net/2022/03/25/drugi-miesiac-wojenki-zydlackiej-na-upadlinie!

  Duma Państwowa zezwoliła na zjednoczenie Krymu z ziemiami Noworosji na płd. Ukrainy

  Wyzwolone terytoria i ich obywatele mogą dołączyć do Krymu

  Nadszedł czas, aby przywrócić prowincję Tauryda Imperium Rosyjskiego PB: Region przylegałby do DRL i objąłby zajęte przez siły Rosji od lutego br. chersońskie i zaporożskie oraz Krym, tj. tereny planowane na Niebiańską Jerozolimę.

  Uniezależnić się od zachodu: Krym, chersońskie i zaporożskie zaczynają współpracę gospodarczą, wymiennie hrywna i rubel, pierwsze rusza produkcja żywności i paliw

  Judeo-Ukraina: inwazja rozpoczęta! Wg planu, 18 mln żydowskich imigrantów z całego świata do końca 2022

  Polubienie

  • Easy Rider

   Takie zapewne były plany co do Nowej Chazarii, jednak jak one mają się do faktu, że specjalna operacja wojenna Rosji tak naprawdę jest skierowana przeciwko Khazarian Mafia? Ta operacja była konieczna właśnie po to, aby wyciąć profilaktycznie ten powstający wrzód, który byłby śmiertelnym zagrożeniem dla Rosji.

   Ponadto, w tej dyskusji nie można pominąć wątku chińskiego. Powstanie i funkcjonowanie Nowego Jedwabnego Szlaku nie byłoby możliwe w przypadku dalszego funkcjonowania tej kolonii zarządzanej przez KM. Przykład tego mieliśmy w listopadzie-grudniu ub. roku, kiedy to ukr-służby zatrzymały 80 składów pociągów ze Wschodu w kierunku Polski.

   Polubienie

   • Chcielibyśmy aby Rosja była zbawicielem pokręconego świata, ale czy masz pewność co do tego, EasyRider?
    Nowy Izrael dopełni „chiński” Nowy Szlag Jeb-wabny, neo-kolonialny projekt globalnej ż-kliki. Węzęł w okupowanej Palestynie jest już na Szlagu, port Haifą pod zarządem „chińskim”. Na świecie żyje obecnie 60 do 80 mln żydów chińskich Haka. Niedawna fala paromilionowej emigracji do Kanady objęła przede wszystkim tę kastę, Wymagany był przywóz 3 mln C$ na „inwestycje”, za co automatycznie stemplowano obywatelstwo Kanady na lotnisku! To dobiło kanadyjską gospodarkę, jako że mafia chińska ma od ponad 30 lat przody i ochronę tajnych służb tutaj.

    Polubienie

   • Easy Rider

    @grypa666
    Panie Piotrze, nie mam jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, czy te działania wojenne Rosji są zgodne z planami NWO, czy przeciwko nim, rozpatrując rzecz w dłuższej perspektywie. Jednak trudno mi sobie wyobrazić, aby na zdobytych ostatecznie przez Rosję terenach dawnej Noworosji powstało coś w rodzaju współczesnej wersji Birobidżanu, który to twór ewentualnie miałby później stać się oddzielnym państwem.

    Wszelkie przewidywania są tutaj utrudnione, gdyż tak naprawdę nie wiemy, jakie siły rządzą Rosją. Cały czas mówi się tylko o Putinie, jakby on był jakimś samodzierżawnym carem, tak, jakby nie było w Rosji parlamentu, rządu, systemu politycznego czy w ogóle jakiegoś w miarę suwerennego społeczeństwa. Zresztą, według popularnych w rosyjskim internecie „teorii spiskowych”, obecny Putin jest podmienionym sobowtórem, a porównując zdjęcia trudno nie ulec wrażeniu, że coś jest na rzeczy.

    Natomiast co do Chin w kontekście KM, tutaj też nie ma jednoznaczności. Jeżeli rzeczywiście KM byłaby zainteresowana w utworzeniu tego Jeb… Szlaku, to jak wytłumaczyć fakt, że wcześniej blokowała w Polinie udział Chin w inwestycjach takich, jak: Centr. Port Komunikacyjny, terminal przeładunkowy na zakończeniu linii szerokotorowej w Sławkowie (d. linia hutniczo-siarkowa), Kanał Śląski (połączenie Odry i Wisły, jako odnoga planowanego Kanału Odra-Dunaj)? Z drugiej strony – gdyby Chiny rzeczywiście popierały KM, to nie dokonywałyby przejścia na rozliczenia za ropę w juanach, podkopując tym samym pozycję dolara.

    Żyjemy w przełomowych czasach geopolitycznego „przebiegunowania” i wszelkie prognozy oparte na tzw. rozumowaniu linearnym mogą się stać bezprzedmiotowe. USA stoją w obliczu upadku dolara i w ogóle upadku jako światowego imperium, a wtedy marny może być los pewnego państwa położonego w Palestynie, w związku z czym rojenia o Nowej Jerozolimie czy jak tam ją chcą nazywać – należy potraktować w kategorii fikcji literackiej.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: