Unia polsko-banderowska coraz bliżej ?!

c87fd18ad6512bc59ed5c66f7b5c7462

Coraz wyraźniej widać, że ” misją historyczną” rządzącej, pro syjonistyczno-anglosaskiej partii PiS jest likwidacja Polski i powołanie do życia politycznej hybrydy w postaci Unii polsko-banderowskiej.

W wyniku II wojny światowej reaktywowano do życia państwo polskie w nowych granicach. Co prawda na ich kształt, który ustalała w Jałcie tzw. wielka trójka Stalin, Roosevelt i Churchill, ówczesne władze Polski miały niewielki wpływ, ale Polska mająca ostatecznie granicę zachodnią na Odrze i Nysie Łużyckiej, a wschodnią na Bugu i szeroki, ponad 500 kilometrowy dostęp do Bałtyku -uzyskała korzystniejsze terytorium niż w wyniku Traktatu Wersalskiego kończącego I wojnę światową ( zbliżone do terytorium Polski Piastowskiej, słowiańskiej) oraz zasadniczo jednorodną etnicznie ludność polską, z niewielką ilością mniejszości narodowościowych.

PRL, która powstała po roku 1945 z ograniczoną suwerennością, gdyż była wkomponowana w geopolityczną pozycję ZSRR i zmuszona respektować jego priorytety, uzyskała nieporównywalnie korzystniejsze niż II RP warunki dla rozwoju gospodarczego, a zarazem pozbyła się zapalnych problemów etnicznych. Oczywiście nie znaczy, że PRL pozbyła się mniejszości etnicznych. Jednak istotny, antypolski charakter – jak się okazało w trakcie przełomowych wydarzeń w historii PRL, a potem tzw. III RP powstałej w wyniku zdrady narodowej i manipulacji społecznej pod dyktando USA i wpływowego tam lobby żydowskiego -, miały jedynie środowiska żydowskie, choć oficjalnie nigdy ta destrukcyjna rola nie została nazwana i poddana głębszej, całościowej analizie i ocenie.

Pomagdalenkowe ” elity polityczne” III RP bez względu na szyldy partyjne i barwy ideowe odpowiedzialne są za proces destrukcji i dewastacji majątku narodowego Polaków oraz za stopniową utratę suwerenności. Szczytem tego jest obecna zupełnie niesamodzielna polityka zagraniczna Polski, finansowa i gospodarcza wasalizacja oraz akceptacja obecności obcych wojsk i służb na terenie naszego kraju, pozostających całkowicie poza kontrolą polityczną i prawną.

Aktualnie – pod pretekstem przeciwstawienia się tzw. Specjalnej Operacji Wojskowej Federacji Rosyjskiej na Ukrainie, która de facto jest wojną państw NATO z Rosją z wykorzystaniem póki co obszaru i ludności Ukrainy – Polska staje się nie tylko biernym narzędziem wojny cywilizacyjnej tzw. Zachodu ( czyli współcześnie żydowsko-anglosaskiego kompleksu finansowo-militarnego) z tzw. Wschodem, który symbolizowany jest przez Rosję, ale jego zasięg obejmuje wiele krajów Azji, które w różny sposób kwestionują prymat kolonialnej cywilizacji Zachodu oraz jej system wartości społecznych i kulturowych.

Polsce, elity anglosasko-żydowskie narzuciły nie tylko rolę narzędzia walki z Rosją, ale także starają się narzucić ( i jak się wydaje z powodzeniem) nowy kształt terytorialny, narodowościowy i ustrojowy.

Pytanie tylko, czy naród polski zachowa dotychczasową bierność wobec antypolskich działań obecnych władz politycznych i czy da sobie wmówić i narzucić ideę „krucjaty na wschód” kosztem własnego bezpieczeństwa i z pogwałceniem interesu narodowego oraz prawa do samostanowienia ?!

PZ

_____________________

Naryszkin: Polska planuje zająć swoje „historyczne posiadłości” na Ukrainie

Нарышкин: Польша планирует занять свои «исторические владения» на Украине

tekst za: https://news.mail.ru/politics/51089145/?frommail=1

.

Naryszkin

.

Dyrektor Służby Wywiadu Zagranicznego Siergiej Naryszkin

.

MOSKWA, 28 kwietnia – RIA Novosti. Służba Wywiadu Zagranicznego otrzymała informację o planach Warszawy i Waszyngtonu ustanowienia ścisłej wojskowo-politycznej kontroli Polski nad „swoimi historycznymi posiadłościami” na Ukrainie – powiedział dyrektor Służby Wywiadu Zagranicznego Siergiej Naryszkin.

Wyjaśnił, że była to próba powtórzenia „układu” historycznego dla Polski po I wojnie światowej, kiedy zbiorowy Zachód, reprezentowany przez Ententę, uznał prawo Warszawy do zajęcia najpierw części Ukrainy w celu ochrony ludności przed „groźbą bolszewicką”. ”, a następnie włączenie tych ziem do państwa polskiego.

„Kolejne wydarzenia stały się wyraźną ilustracją porządku kolonialnego i przymusowej polonizacji jako głównych metod budowania „Wielkiej Polski” – cytował Naryszkin w biurze prasowym SWR.

Tym razem pierwszym etapem „zjednoczenia” powinno być wkroczenie polskich wojsk do zachodnich regionów Ukrainy pod hasłem „ochrony przed rosyjską agresją”.
Teraz tryb tej misji jest omawiany z administracją prezydenta USA Joe Bidena.

„Zgodnie z umowami wstępnymi odbędzie się bez mandatu NATO, ale z udziałem „chętnych państw”. Warszawa nie była jeszcze w stanie porozumieć się z potencjalnymi członkami „koalicji ludzi o podobnych poglądach” – podkreślił Naryszkin.

Zaznaczył, że polskie kierownictwo nie jest zainteresowane dodatkowymi świadkami ich operacji, dlatego planowane jest rozmieszczenie „kontyngentu sił pokojowych” w tych częściach Ukrainy, gdzie zagrożenie bezpośredniego kolizji z rosyjskim wojskiem jest minimalne.

„Do priorytetowych zadań bojowych polskiego wojska należeć będzie stopniowe przejmowanie od Gwardii Narodowej Ukrainy kontroli nad znajdującymi się tam strategicznymi obiektami” – dodał dyrektor Służby Wywiadu Zagranicznego.

Według wywiadu polskie służby specjalne szukają teraz „ gotowych do zawarcia umowy” przedstawicieli ukraińskiej elity, aby stworzyć z nich „demokratyczną” przeciwwagę dla nacjonalistów .
Warszawa spodziewa się, że konsolidacja na zachodzie Ukrainy najprawdopodobniej doprowadzi do rozłamu w kraju, a Polska otrzyma kontrolę nad terytoriami okupowanymi przez „rozjemców” – podsumował Naryszkin.

Tłum. PZ

Patrz także :

Służba Wywiadu Zagranicznego poinformowała o planach Stanów Zjednoczonych i Polski dotyczących przejęcia kontroli przez Warszawę nad częścią Ukrainy”.

https://tass.ru/politika/14504823

44 Komentarze

Filed under Polityka

44 responses to “Unia polsko-banderowska coraz bliżej ?!

 1. Kojak

  Narod polski ? Jaki narod i gdzie on jest ? Jago nie widze ! Na codzien spotykam bandy polskich idiotow ! Powtarzaja oni z zaciekloscia propagande zydobaderwskich bandytow rzadzacych Zydopolin !

  Polubione przez 1 osoba

  • Zbigniew Jacniacki

   „Naród polski? Jaki naród i gdzie on jest?”
   Jednym z ważniejszych błędów jest brak jednoznacznego określenia co to jest „naród polski”.
   Przyjmując definicje konstytucyjną nie jest to społeczność posiadająca cele polityczne.
   Zbyt dużo osób żyje w iluzji „narodu polskiego” jako bytu politycznego.
   Prowadzi to do jałowości koncepcji i działań politycznych.
   „narodów polskich” jest tyle, ilu jest polityków.

   Polubienie

   • To prawda. Trudno dzisiaj myśleć o tłumie jako o narodzie, gdy od 30 lat jest skutecznie indoktrynowany, że może być jedynie „społecznością międzynarodową”, czy „otwartym społeczeństwem”, a w najlepszym razie tłumem Europejczyków.
    Przykry jest także fakt, że im dłużej osobnik jest kształcony tym mniejsze poczucie Polskości go cechuje – nie odczuwa potrzeby identyfikacji z Polskością, to go raczej żenuje.
    Cały ten proces wynaradawiania posiada już cechy automatyzmu: nie ma polskiej gospodarki, a więc nie ma i polskiego rozwoju technicznego, naukowego, oświatowego, … w związku z tym nie rozwija się także polski język (a to jest magazyn dla kultury) – trwa regres całej naszej kultury.
    A i żydowska religia katolicyzmu także nie pielęgnuje czynnika polskości, czynnika narodowego, bo jest uniwersalistyczna.
    Jak zaangażować tłum „Europejczyków”, Polakatolików, w polskie sprawy? – Nie wiem.

    Polubione przez 1 osoba

  • mleko z nosa

   Podczas III, ktora już sie rozkręca wyginie 35 mln z 38 i wszystko się unormuje, być moze nawet więcej Lachów. Przetrwa tylko wschód Polski Czarna i Biała Ruś. U zapadnie się w sobie.
   Co się wyrodziło musi umrzeć i umrze.

   Polubienie

   • mleko z nosa

    U24
    Takzhe U Boot 24.

    Kak i Soboru Parizhskoy Bogomateri, prigovor byl vynesen 14/15 aprelya na granitse mezhdu Litvoy i Koronoy v samoy Litve.
    A takzhe vremya yego vozgoraniya na 18/50
    .

    Polubienie

 2. Edward.

  https://kochanezdrowie.blogspot.com/2022/03/czego-nikt-ci-nie-powiedzia-o-ukrainie.html
  Dziennikarze na całym świecie kłamią dlatego ze………………….

  Polubienie

 3. Aculeus

  Rezultatem rządów neoliberalnych jest demoralizacja wynaradawianych społeczeństw zamienianych w głosujące bydło (voting cattle), produkt doskonalonego od stuleci systemu niewolnictwa w Ameryce zwanego demokracją. W USA jednak zaczyna się przebudzenie. Ruchy społeczne i związkowe z klasą średnią i nieskorumpowaną inteligencją stają w obronie „ludu” upodlonego przez faszyzującą oligarchię, finansjerę banksterów zblatowaną ze służbami oraz kompleksem militarno-przemysłowym. Ustrój USA – to zespolenie doskonalonego niewolnictwa z zaawansowanym technologicznie barbarzyństwem materializmu spod znaku Mamona zdolnego do najgorszych zbrodni. Uświadomienie sobie, że rosnąca świadomość w USA oraz przeciwstawienie się Rosji tyranii kolonialnego imperializmu angloamerykańskiego jest szansą Polaków skutecznie ogłupianych i wykorzystywanych ku ich własnej zgubie przez obecny rząd III RP jako podwykonawcę kolonialnego programu uciemiężęnia narodów przez globalne mafie. Siły te wciągają Polaków do wojny z Rosjanami by następnie zniewolić oba te wyniszczone i osłabione bratobójczą wojną narody. Dekady kompradorskich rządów III RP oraz PO-PiS największych w historii Polski perfidnych zdrajców i zdegenerowanych przestępców musimy zakończyć, inaczej zginiemy wszyscy.

  Polubione przez 2 ludzi

 4. Cioteczny wnuk Wilhelma.
  „Datad bedziemy wyprowadzac na
  ulice „Ten oglupialy narod”,az
  dopniemy swego”.

  Polubienie

 5. Re;Lily.
  Przepraszam.
  Mialo byc Dotad.

  Polubienie

 6. Bazyli

  Czy dojdzie do romatyczno-awanturniczej wyprawy Skrzypczaka i Polko na Kresy i Królewiec? Może Mosfilm przygotuje bajkę filmową z plastusiami w temacie.

  Polubienie

 7. Mam nadzieję, że władze Rosji wyciągnęły wnioski z wojny w Syrii i jednocześnie rozumieją, że powinny posiadać polityczną kontrolę nad całą Ukrainą. A więc wpuszczenie na Ukrainę wojsk marionetkowego żydowskiego reżimu IIIRP, podległego bandyckim USA, byłoby katastrofalnym błędem, a rosyjska specjalna operacja wojskowa okazałaby się całkowicie zmarnowanym przedsięwzięciem, nie rozwiązującym kwestii bezpieczeństwa Rosji, Rosjan na Ukrainie, a także i samych Ukraińców.
  Jeśli wejście na Ukrainę wojsk reżimu IIIRP nabrałoby cech realności być może wtedy armia Białorusi odcięłaby żydowsko-angolsaskiemu Zachodowi taką możliwość (?).

  Polubione przez 1 osoba

  • Paweł

   Niestety mam dziwne przeczucie, że wariant ” oddamy Polsce ich banderowców” ma duże poparcie na Kremlu.

   Czego nie robi się dla pieniędzy….OLIGARCHÓW !!!!

   Polubienie

  • Chciałbym jeszcze przypomnieć, że USA, Wlk.Brytania, Izrael wyszkoliły, wyposażyły ISIS w Syrii, a później, gdy wojska rosyjskie wyzwalały Syrię z rąk terrorystów ISIS (czytaj terrorystów: USA, Wlk.Brytanii, Izraela), wojska USA również zaczęły zwalczać ISIS w Syrii zapewniając sobie trwanie w kraju, który chciały i chcą zniszczyć i opanować.
   Możemy mieć analogiczną sytuację na Ukrainie. Neonaziści z Azow byli szkoleni przez fachowców od terroryzmu z USA, Wlk.Brytanii i także z IIIRP i ukierunkowani przeciw Rosji. Ale nie jest wykluczone, że teraz Zachód rękoma armii żydowskiego reżimu IIIRP zechce zwalczać neonazistów z Azow i zapewnić sobie tym samym udział w wojnie na Ukrainie na takich samych prawach jak Rosja – cel: nie dopuścić do opanowania Ukrainy przez Rosję.

   Polubienie

 8. kika22

  V KOLUMNA UKRÓW W BYŁYM ZSRR.

  Piąta kolumna

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Piąta_kolumna

  Klimient Woroszyłow

  ,,… Dzieciństwo i młodość.

  Urodził się w rodzinie chłopskiej o rosyjskich korzeniach. Ojciec pracował jako dróżnik. Sam Woroszyłow uważał się za Ukraińca, na co wskazywało używanie przez niego poprzedniej wersji swojego nazwiska Woroszyło…”

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Klimient_Woroszyłow

  Hej!

  Polubienie

 9. Paweł

  Najnowsze z kanału I. Girkina- Striełkowa:

  Zakładam, że w tej chwili trwa „zakulisowe targowanie się” między „szanowanymi partnerami ukraińskimi” a Kremlem. Raczej „partnerzy” szantażują gnomy na ten temat:

  „Jeśli nie uwolnisz naszych rycerzy z Mariupola, zdobędziemy Tyraspol”.

  Jeśli Kreml ulegnie szantażowi, to „partnerzy”… i tak zajmą Tyraspol.
  Przygotowania do inwazji na Naddniestrze idą pełną parą i w najbliższych dniach można spodziewać się rozpoczęcia działań wojennych w tym rejonie.

  PS Informacje o znaczącym postępie Sił Zbrojnych Federacji Rosyjskiej i LDNR na chwilę obecną nie dotarły.

  https://t.me/strelkovii/2496

  Polubienie

 10. kika22

  V KOLUMNA UKRÓW W BYŁYM ZSRR.

  Nikita Chruszczow

  ,,… Pochodził z ukraińskiej, chłopskiej rodziny. Od 12 roku życia pracował w fabrykach i kopalniach Donbasu jako ślusarz. Od 1918 był członkiem partii bolszewików, podczas wojny domowej walczył jako komisarz, po jej zakończeniu był aktywistą partyjnym i naczelnikiem..”

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Nikita_Chruszczow

  Kukuruza i kukuruźniki.

  Nikita Chruszczow i gorączka kukurydziana. Co to jest Cucutsapol? Kukurydza nie jest na próżno tak ceniona: kukurydza to mięso, smalec, masło, mleko! Kukurydza wokół głowy – wysięgnik kukurydzy Chruszczowa

  https://vgolitsyno.ru/pl/nikita-hrushchev-i-kukuruznaya-lihoradka-chto-takoe-kukucapol-kukuruzu/

  Hej!

  Polubienie

 11. kika22

  V KOLUMNA UKRÓW W BYŁYM ZSRR.

  Lonia też się urodził na ziemiach Ukrów.

  Leonid Breżniew

  Pochodzenie i edukacja

  ,,… Urodził się 19 grudnia 1906?/ 1 stycznia 1907 w mieście Kamieńskie na Ukrainie. Syn hutnika Ilii Breżniewa i Natalii Denisowny Mazałowej. Jego rodzice przed przenosinami do miasta Kamieńskie mieszkali w Breżniewie w obwodzie Kurska w Rosji. Kwestia pochodzenia etnicznego rodziny jest sporna. Część dokumentów, w tym paszport Leonida Breżniewa określa jego narodowość jako ukraińską, inne z kolei jako rosyjską…”

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Leonid_Breżniew

  Sami swoi i ich polityczne gierki.

  Protegowany Chruszczowa

  https://wiadomosci.wp.pl/leonid-brezniew-wladca-epoki-zastoju-w-zsrr-6078970245641345g/3

  Hej!

  Polubienie

 12. Zbigniew Jacniacki

  PONIEWAŻ GLOBALISTOM POTRZEBNA JEST WOJNA,
  TO AKTORZY POLITYCZNI MUSZĄ JĄ WYWOŁAĆ.

  PREZYDENCI USA, ROSJI, CHIN I MNIEJSZYCH PAŃSTW SĄ AKTORAMI.

  WIDZOWIE LUBIĄ JEDNYCH AKTORÓW BARDZIEJ,
  A INNYCH MNIEJ.

  RADA- NIE ANGAŻOWAĆ SIĘ EMOCJONALNIE.

  Polubienie

 13. kika22

  V KOLUMNA UKRÓW W BYŁYM ZSRR.

  Mama z Ukrów i rozwalenie byłego ZSRR.

  Michaił Gorbaczow

  ,,… Urodził się 2 marca 1931 we wsi Priwolnoje w Kraju Stawropolskim. Syn Siergieja Andriejewicza (1909–1976, mechanizator w miejscowym kołchozie) i Marii Pantielejewnej (wzgl. Marina, 1911–1995)[2]. Pochodził z rodziny chłopskiej. Przy narodzinach nadano mu imię Wiktor, jednakże wkrótce potem podczas chrztu w cerkwi w miejscowości Letnickoje jego dziadek, współzałożyciel kołchozu w Priwolnoje, Andriej Moisiejewicz Gorbaczow, z niewyjaśnionych przyczyn zmienił imię dziecka na Michaił, które następnie zachowano. Rodzina od strony ojca miała korzenie rosyjskie, zaś od matki – ukraińskie…”

  Majdany i CIA-majdany, zwane puczem.

  Pucz moskiewski

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Pucz_moskiewski

  Hej!

  Polubienie

 14. Zbigniew Jacniacki

  A radziłem nie angażować się emocjonalnie.

  Polubienie

 15. MatkaPolka

  Dobre – Popaprańce I PiSdzielce przypomniały sobie o Kresach Wschodnich Polski

  Mieli okazję to zrobić przez ostatnie ponad 30- lat jednak NIC w tym kierunku nie zrobili.
  W sytuacji otwartej wojny na Ukrainie – to wielka prowokacja – wciągnięcie Polski w otwarty konflikt – bez niczyjej zgody – to wielkie niebezpieczeństwo dla Polski.

  Miejmy nadzieje, że to sie nie uda – O „misji pokojowej” decyduje Rada Bezpieczeństwa ONZ,
  Polska jest w NATO i UE – i tu musi być jednomyślna zgoda

  Warto przypomnieć – w 1989 M. Gorbaczow w obliczu rozpadu ZSRR chciał zwrócić część Kresów Wschodnich Polsce; – ofertę przyjął gen. W.Jaruzelski.
  Kiedy jednak o tym dowiedzieli się Michnik, Kuroń, Maciarewicz – i reszta KOR – popędzili do Moskwy do Gorbaczowa i błagali, żeby tego nie robił – widocznie Rzymianie mieli inne plany w stosunku do Ukrainy. (potwierdza to Albin Siwak w swojej książce)

  Polubienie

 16. MatkaPolka

  KANAŁY INFORMACYJNE – relacje na bieżąco o wojnie na Ukrainie

  https://www.youtube.com/channel/UCLSV5k4Uz5CK9xh93EVdCMg

  https://www.youtube.com/channel/UCamyn6gzaP0n92KZ_ngMDkA

  h ttps://w ww.youtube.com/channel/UC2nCGsVzQvb-OqlLBLK8T7A

  h ttps://w ww.youtube.com/channel/UCWBzYPMkLrp2KgL-Co-I33Q

  Polubienie

 17. kika22

  Ad MatkaPolka

  Wystawa – KORZENIE NAZIMU NA UKRAINIE – Muzeum Zwycięstwa – Moskwa

  W latach 1933–1945 nie było żadnych NAZISTÓW!

  Skąd się wzięli „naziści”

  http://www.legitymizm.org/skad-sie-wzieli-nazisci

  https://pl.wiktionary.org/wiki/Nazi

  Hej!

  Polubienie

 18. kika22

  Ad MatkaPolka

  W latach 1933–1945 nie było żadnych NAZISTÓW!

  Tchórzliwe socjalistyczno/syjonistyczne partyjki, schowane pod skrzydłami ROBOTNIKÓW.

  Narodowosocjalistyczna Niemiecka Partia Robotników

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Narodowosocjalistyczna_Niemiecka_Partia_Robotników

  W żydowskich partyjkach, ROBOTNICY zawsze byli statystami i klakierami.

  Polska Zjednoczona Partia Robotnicza

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Polska_Zjednoczona_Partia_Robotnicza

  Hej!

  Polubienie

 19. MatkaPolka

  UKRAIŃSKA HUCPA, CZYLI: HIPOKRYZJA NIE ZNA GRANIC (NAPISY PL)
  Dobore, bo ze sfer anglojęzycznych –
  https://www.bitchute.com/video/iKqua6SoQzMH/

  Polubienie

 20. Azow

  – brak zgody p. Putina na wyprowadzenie uwięzionych ludzi w Mariumpolu potwierdza , że jest On Sadystą ! – m. Inn. Cieszą go cierpienia ludzi i dzieci ! – – co można powiedzieć o ludziach ,którzy popierają p. Putina za bezprawną agresję na suwerenne państwo , która również polega na bombardowaniu domów mieszkalnych ,szkół , szpitali , żołnierze mordują mieszkańców – również dzieci – gwałcą kobiety .., całe miasta zamieniają w gruzy , mało tego , bo jeszcze ci żołnierze kradną dobytek – również z porozumieniem z domu – żoną , co jest potrzebne , mało ; żona żołnierza pozwala gwałcić .. ! Skoro To popiera ponad 70% , to można Zapytać ; NARODZIE Rosyjski Kim TY jesteś ? Zbiorowym , Sadystycznym Mordercą ? Tak można rozumieć skutek waszej zgody na bestialstwo , które popełniają Wasi Synowie i Ojcowie !
  _______________________________________________________________

  Obawiam się, że możesz być świadkiem likwidacji Azow i podobnych formacji przez wojska żydowskich reżimów Zachodu. Tak właśnie postępowało USA w Syrii, likwidowało ISIS, które wyszkoliło i uzbroiło do walki z legalną władzą Syrii. Nie inaczej było w Afganistanie, gdzie USA zwalczało talibów, których również wyszkolili i uzbroili do walki z wojskami ZSRR.
  Ale cóż kretyn tego nie zrozumie, a płatny troll zlekceważy. – D.K.

  Polubione przez 1 osoba

 21. kika22

  Chyba militarni idioci z Polin, wysłali postsowieckie tanki na złom do Charkowa?

  Polska przekazała Ukrainie ponad 200 czołgów. To niejedyne wsparcie

  https://www.polskieradio24.pl/5/1223/Artykul/2948125,Polska-przekazala-Ukrainie-ponad-200-czolgow-To-niejedyne-wsparcie

  Może obecny minister od militarnych zabawek, Mariusz Błaszczak, pojedzie do Ukrów na zakupy używanych tanków?

  Cmentarzysko czołgów w Charkowie – galeria

  https://www.smartage.pl/cmentarzysko-czolgow-w-charkowie/

  Hej!

  Polubienie

 22. Panie Dariuszu.
  Mysl Polska dziala,znaczy To,ze
  jest zablokowana w „Polin”.

  Polubienie

 23. paziem

  Od 2016 r. w Polsce pod Wrocławiem działa https://www.euseca.com/contact/ European Security Academy (ESA), która szkoli ukraińskich skrajnie prawicowych i nazistowskich aktywistów. Grupy te składają się częściowo z weteranów „Azowa”, ale także z aktywnych członków ruchu „Azow” https://www.bellingcat.com/news/uk-and-europe/2018/08/30/ukrainian-far-right-fighters-white-supremacists-trained-major-european-security-firm/ i innych działaczy skrajnie prawicowych.

  Polubienie

 24. Azov Regiment On Ukraine Russia
  Frontline/Putin’s Denazification Goal
  Aimed At White Supremacists.

  Z8gPKKis
  By; CRUX

  Polubienie

 25. Re.Lily
  Pol adresu odcieli, w „Polin”.
  Szukaj na Y.T,w powyzej podanym
  tytule.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.