Zełenski będzie walczył do upadłego, jak Hitler

Nie jestem pewien, czy nie pomyliłem zdjęć wielkich wodzów Europy – na wszelki wypadek zamieszczę jeszcze jedno:

No właśnie, tym gazem mogą nas wykończyć – najgorsze, że to im się udaje.

Ale posłuchajmy wielkich wodzów Europy w ich ostatnich wystąpieniach z ogrodu pod kancelarią i z bunkru pod kancelarią:

.

Niewielu Europejczyków wydaje się rozumieć i to zarówno tych wielekroć „wyszczepionych” jak i nie „wyszczepionych” wcale, że wojna Zachodu z imperialną Rosją uratowała nas przed wielką tragedią pandemii śmiertelnego covid-terroru. W samej Polsce przez niecałe dwa lata covidowego terroru panujący reżim doprowadził do ostatecznego rozwiązania kwestii 200 tys. Polaków i to tylko przez ograniczenie dostępu do ochrony zdrowia. Być może jest to jedynie fragment chwilowo wstrzymanego, wielkiego planu przywódców Zachodu realizacji holokaustu „zbędnych ludzi” – nie wiem (?). Jak na razie możemy stwierdzić, że w przypadku pandemii covid-terroryzmu sprawdziło się znane hasło futurystów: wojna higieną narodów – wszak zachodni liderzy ogłaszają w podległych sobie reżimach koniec covid-terroru, no przynajmniej na razie, na pewno na czas wojny z Rosją. Idąc jednak dalej tym tokiem rozumowania nasuwa się logiczny wniosek, że jeżeli reżimy demokracji Zachodu przegrają wojnę z Rosją, to wielce prawdopodobnym jest, iż pandemia covid-terroryzmu przestanie nam zagrażać. A więc czyjego sukcesu w wojnie winniśmy sobie życzyć, Zachodu, czy Rosji, winno być dla nas oczywiste – mam nadzieję (?). 

.

Dariusz Kosiur

41 Komentarzy

Filed under Polityka

41 responses to “Zełenski będzie walczył do upadłego, jak Hitler

 1. mleko z nosa

  Polubienie

 2. Jędrzej

  Adolf Hitler walczył do ostatniego Niemca i o mały krok zrealizował by swój zamiar, ale przeszkodziła mu Rosja – ratując w ten sposób Niemców.

  ***

  Śmierć dolara zaczyna się DZISIAJ; ostatni rozdział imperium opartego na długach.

  “Jeśli chcesz gazu, znajdź ruble.” To słowa Wiaczesława Wołodina, przewodniczącego niższej izby rosyjskiego parlamentu, o czym poinformowało BBC w tym tygodniu.
  Kreml powiedział również, że Rosja może zacząć żądać płatności w rublach za inne towary, takie jak nawozy, zboże, metale i drewno.

  Oznacza to, że Rosja nie tylko żąda rubli za eksport gazu i ropy; będzie również żądać rubli za towary.

  Wymóg rubla rozpoczyna się dzisiaj. Nie będzie on natychmiast wymagany we wszystkich kontraktach energetycznych, ale zostanie wdrożony w istniejących kontraktach w ciągu najbliższych kilku tygodni i miesięcy, mówi Rosja. Wiele krajów europejskich (takich jak Niemcy) jest prawie całkowicie uzależnionych od rosyjskiego gazu, aby zasilać swoje gospodarki. Dzień, w którym gaz przestaje płynąć, jest dniem, w którym niemiecka gospodarka pogrąża się w zapaści, ponosząc nieodwracalne szkody gospodarcze z powodu masowych bankructw niemieckich przedsiębiorstw.

  “Niemcy i Austria podjęły pierwsze kroki w kierunku racjonowania gazu” – dodaje BBC. Austria polega na Rosji w zakresie 80% gazu ziemnego.

  Kraje zachodnie odcinają Rosję od dolarów i euro, ale nalegają na płacenie Rosji tymi samymi dolarami i euro, których Rosja nie może już używać.

  Europejscy przywódcy powiedzieli, że odmawiają płacenia za rosyjski eksport energii rublami. Ale te same narody wzięły udział w deplatformowaniu Rosji przez system finansowy, co oznacza, że Rosja w dużej mierze nie jest w stanie używać dolarów ani euro. Nie ma więc sensu, aby Rosja handlowała gazem za waluty fiducjarne, których nie może używać i nie chce.

  W rzeczywistości, dopóki obowiązują sankcje gospodarcze Zachodu, gdyby Rosja sprzedawała gaz za dolary lub euro, byłby to odpowiednik rozdawania swoich zasobów naturalnych za darmo.

  I żaden kraj nie odda energii za darmo. Zwłaszcza nie grupie “nieprzyjaznych” narodów, które rozpętały wojnę ekonomiczną przeciwko tobie.

  Obserwuj, jak rubel wspina się, gdy jest wspierany przez energię, towary i złoto
  Więcej na: h ttps://www.naturalnews.com/2022-04-01-death-of-the-dollar-begins-today-final-chapter-debt-based-empire.html

  Polubione przez 3 ludzi

  • Kojak

   Europejscy przywodcy ? Jacy przywodcy ? To zydowskie skurwysyny Teraz widac w jaklej skali te zdegenerowane bydlo zydowskie opanowalo i zdominowalo tzw Zachod. Brakuje im do pelni szczescie jeszcze Rosji ! Wiec w tym celu te zydohitlerowskie gnidy wywolaly wojne na Ukrainie aby rzucic ROsje na kolana ! Ale to sie tym bydlakom nie uda i sami padna na morde ! Zdecydowanie bowiem nabierze tempa fakt w ktorym to Azja bedzie dominowac a Zydojewropa i zydohitlerowcy z Usraela beda zdecydowanie szli na dno !

   Polubione przez 2 ludzi

 3. Jędrzej

  Rubel konsekwentnie z dnia na dzień rośnie w siłę.

  USD / RUB – US dolar Rubel rosyjski.
  1 : 67,0000 + 0,7000 (+1,06%)

  Polubione przez 1 osoba

 4. mleko z nosa

  Polubienie

 5. Jędrzej

  Żydowskie pochodzenie A. Hitlera zostało potwierdzone notarialnie w 1932 roku obwieścił nagłówek w „Osterreichisches Abendblatt” z 19 lipca 1932 r.

  „Do diabła z Hitlerem” powiedział William Patrick Hitler syn przyrodniego brata Aloisa, gdy starał się o przyjęcie do do sił zbrojnych USA.

  Gdyby Hitler zaproponował mu ważne, dobrze płatne stanowisko,stałby się on zapewne entuzjastycznym nazistą i zwolennikiem swojego wuja A. Hitlera – napisał agent FBI w 1942 roku o Williamie Patricku Hitlerze.

  Wyjątkowo leniwy osobnik niewykazujący żadnej inicjatywy i ciągle szukający posady, na której nie trzeba dużo pracować, ale się jest dobrze opłacanym – agent FBI w 1942 roku w raporcie o Williamie Patricku Hitlerze.

  William Patrick Hitler zmarł w 1987 roku.

  Ostatni męscy potomkowie rodziny Hitlerów – synowie Willy”ego Alexander, Louis i Brian – mieszkają na Long Island i odmawiają wszelkich kontaktów z ludźmi zadającymi pytania.

  Guido Knopp

  Polubione przez 1 osoba

 6. kika22

  Tylko spokojnie, wszystko jest pod żydowską kontrolą!

  Banksterzy już zacierają ręce i liczą swoje zyski.

  Minister finansów Ukrainy: Odbudowa kraju może kosztować 500 mld dolarów

  https://www.rp.pl/konflikty-zbrojne/art36059541-minister-finansow-ukrainy-odbudowa-kraju-moze-kosztowac-500-mld-dolarow

  Jak odbudować Ukrainę. Raczej nowy „plan Marshalla” niż reparacje od Rosji

  https://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/swiat/artykuly/8405856,odszkodowanie-wojna-koszty-reparacje-rosja-ukraina-plan-marshalla.html

  Hej!

  Polubienie

  • Kojak

   Jaka odbudowa ? Nonsens ! Tam jest takie bagno ze zaden Zyd nie bedzie chcial topic forsy w blocie ! Ukraina jest im tylko potrzebna jak mieso armatnie na Rosje i tyle !

   Polubione przez 2 ludzi

  • Jędrzej

   Pani / Panie Kika22
   Ja bym nie przeceniał sprawy, że wszystko jest pod żydowską kontrolą.
   Rosjanie dogadają się z prawdziwymi Ukraińcami bez żydowskich pośredników i ich planów „Marshalla”, a swołocz zachodnia niech zabierze łapy precz od Słowian.
   Obecny minister finansów Ukrainy może sobie planować, ale termin, kiedy będzie spieprzał, jak Żydzi z sanacyjnego rządu w 1939 roku. Przez Zaleszczyki ma się rozumieć Pani / Panie Kika22.

   Polubione przez 1 osoba

 7. kika22

  Czy jest warto umierać za żydowski Krym?

  Krym na zawsze częścią Rosji, mówi Putin

  https://www-euronews-com.translate.goog/2021/11/05/crimea-forever-a-part-of-russia-says-putin?_x_tr_sl=en&_x_tr_tl=pl&_x_tr_hl=pl&_x_tr_pto=sc

  Ktoś nie zna żydowskiej historii i teraz jest wojna.

  Krymczacy

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Krymczacy

  Hej!

  Polubienie

 8. kika22

  Ad Kojak

  ,,Jaka odbudowa ? Nonsens ! Tam jest takie bagno ze zaden Zyd nie bedzie chcial topic forsy w blocie!

  E tam, jakieś bagna nad Prypecią? To nie jest żaden problem! Ruskie po części je osuszyli.

  Polesie – z wodą pod łóżkiem

  https://bagna.pl/mokre-tematy/223-polesie-z-woda-pod-lozkiem

  Ciapate będą budować ,,małe” miasteczko na ruchomych piaskach i to jest dopiero problem.

  Miasto bez samochodów o długości 170 km powstanie w Arabii Saudyjskiej

  https://kb.pl/porady/miasto-bez-samochodow-o-dlugosci-170-km-powstanie-w-arabii-saudyjskiej/

  Hej!

  Polubienie

 9. kika22

  Ad Kojak

  Tak na ,,bagnach,” ciapate budują nowe miasteczka.

  Wyspy Palmowe

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Wyspy_Palmowe

  Hej!

  Polubienie

  • Ciekawa sprawa z tymi wyspami. W ich tworzenie zaangażowane są wielkie kapitały i nowoczesne technologie. Czy można przypuszczać, że decyzje o tworzeniu takich wysp podejmowali kretyni, którzy zapomnieli o ocieplaniu klimatu, które spowoduje podniesienie poziomu mórz i oceanów i zaleje te kosztowne wyspy i to już za kilkadziesiąt lat – ?

   Polubione przez 1 osoba

   • Jędrzej

    To nie idioci, oni bowiem dobrze wiedzą, że to całe „ocieplenie” wcale nie ma nic wspólnego z tym, co próbują kłamstwami wcisnąć do głów zbaraniałym gojom, bowiem to tylko biznes, jak te wszystkie dotąd ich wojny.
    Dlatego też normalnym tokiem budują nie uwzględniając tego, co do głów gojów ich propaganda medialna kładzie.
    To całe ocipienie ma się podobnie, jak ta cała ich picdemia.
    Same kłamstwa!

    Polubione przez 1 osoba

 10. paziem

  Putin już się pokajał przed ministrem spraw zagranicznych Izraela za ” zbyt śmiałe” słowa Ławrowa o żydowskiej krwi Hitlera.

  Polubienie

   • В Израиле заявили, что Путин извинился за слова Лаврова о Гитлере
    Премьер-министр Израиля поблагодарил президента за поздравление по случаю 74-го Дня независимости Государства Израиль”
    za https://tass.ru/mezhdunarodnaya-panorama/14557247

    tłumaczenie:

    [W Izraelu ujawnili, że Putin przeprasza za słowa Ławrowa o Hitlerze
    Premier Izraela podziękował Prezydentowi za gratulacje z okazji 74. Dnia Niepodległości Państwa Izrael]

    Jedno co wiemy z całą pewnością to to, że Izrael oraz każdy syjonistyczny Żyd uwielbia być przepraszany. Natomiast fakt, że W.Putin przeprosił pochodzi od notorycznych przeciwników prawdy i uczciwości czy możemy zaufać tym, którzy żądają prawa do szerzenia kłamstw o polskich zbrodniach na Żydach? Mam poważne wątpliwości.

    Polubione przez 1 osoba

   • Jędrzej

    Z wypowiedzi rzecznika Kremla, Dmitrija Pieskowa wynika, że wbrew twierdzeniom strony izraelskiej, prezydent Rosji Władimir Putin nie przeprosił Izraela za głośne wypowiedzi szefa rosyjskiego MSZ. https://t.co/DS2YFH9Ysp
    — KRESY.PL (@KRESYPL) May 6, 2022

    Polubienie

  • Jędrzej

   Szkoda, że się pokajał wbrew historycznej prawdzie i logice.
   Adolf Hitler był Żydem i nikt tego nie zmieni.

   Adolf Hitler nazwał swojego bratanka Williama Patricka Hitlera „jednym z moich najobrzydliwszych krewnych” – i była to ocena najwyraźniej uzasadniona. Willy przez pewien okres szantażował swojego wuja, chcąc w efekcie tego ugrać coś dla siebie.

   Willy stanowił poważne zagrożenie dla kariery żydowskiego Hitlera – założył teczkę swojemu wujowi.
   Willy stale wspominał o mrocznych tajemnicach rodzinnych, których nie zamierza wyjawić i które wprawiłyby rodzinę Hitlerów w zakłopotanie. Już sama sugestia podziałała skuteczniej na Hitlera niż implikowana rzeczywistość.

   Hitler wezwał Willy”ego i jego ojca, swojego przyrodniego brata Aloisa do Berlina, by ich przywołać do porządku. Scenę, jaka się rozegrała w pokoju berlińskiego hotelu opisała po II wojnie światowej matka Willy”ego Brigid…

   Guido Knopp

   Polubienie

  • Jędrzej

   Kreml obala twierdzenia izraelskiego premiera o „przeprosinach” Putina
   Tel Awiw twierdził wcześniej, że prezydent Putin przeprosił za uwagi swojego ministra spraw zagranicznych, w których sugerował, że Adolf Hitler mógł mieć „żydowską krew”.

   Przeczytaj:

   Kremlin shoots down Israeli PM’s claims of Putin ‚apology’
   .https://thecradle.co/Article/news/10002

   Polubienie

 11. kika22

  Ad Jędrzej

  ,,Pani / Panie Kika22”

  Szanowny Panie Jędrzeju od urodzenia jestem facetem. ,,Śmieszny” nick kika22, pozostał po mojej córce, która swego czasu urzędowała na moim laptopie. Pochodzi od zdrobnienia imienia Dominika, które wymyśliły koleżanki, kiedy się uczyła w ekonomicznym liceum.

  Kwiat pomarańczy – też ładnie. Nie wszyscy wiedzą, że w czasie wojny, Japońce też zbudowali swój odrzutowiec.

  Nakajima J9Y Kikka

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Nakajima_J9Y

  _____

  Siła złego na jednego, czyli eskalacja wojny u Ukrów.

  Pomógł pokonać nazistów, a teraz działa dla Ukrainy. Lend-Lease Act zatwierdzony

  https://geekweek.interia.pl/militaria/news-pomogl-pokonac-nazistow-a-teraz-dziala-dla-ukrainy-lend-leas,nId,5991963

  Pozdrawiam

  Polubienie

 12. Jędrzej

  Jak ta historia potrafi być przewrotna.

  Żyd Adolf Hitler walczył z całym światem do ostatniego Niemca, ale przeszkodził mu ZSRR na czele z Rosją – ratując w ten sposób Niemców.
  Podobnie i dzisiaj Żyd Wołodymyr Zełenski walczy z Rosją do ostatniego Ukraińca, w czym wielce prawdopodobnie przeszkodzi mu Rosja – ratując tym samym Ukraińców.

  Ja na miejscu Putina nigdy bym nie odebrał telefonu od jakiegoś żydowskiego ministra, żeby tłumaczyć się z tego, że czarne zostało nazwane czarnym, to rzeczywiście pokajanie swojej osoby i urzędu Prezydenta Rosji.
  To poważny błąd.
  Niechby dzwonił sobie na Berdyczów…

  Polubienie

 13. Janka

  ———– wiesz jak nie wiesz ??! . W życiu widziałam wiele nieprawdopodobnych , jak okazało się po latach zdarzeń , rzeczy itp. Zapodaję tekst , z którym nie każdy zgodzić się musi. Jednak lepiej jest wiedzieć więcej niż mniej, bo przecież !! WIESZ jak nie wiesz ?.
  https://kochanezdrowie.blogspot.com/2022/05/strategiczne-przyczyny-wojny-na.html

  Polubienie

 14. kika22

  Taaaaa, To był ADOLF HITLER? Wszystko jest fałszywe u żydów, zwanych GER i MANAMI, albo DEUTSCHAMI.

  Adolf Hüttler

  https://de-m-wikipedia-org.translate.goog/wiki/Hüttler?_x_tr_sl=de&_x_tr_tl=pl&_x_tr_hl=pl&_x_tr_pto=sc

  Hej!

  Polubione przez 1 osoba

 15. Jędrzej

  Adolf Hitler był pejsatkiem, o czym jego bratanek William Patrick starał się wciąż mu przypominać.
  Stąd od czasu do czasu pejsaty Adolf Hitler starał się zamykać usta Patrickowi różnymi grantami, ale za każdym razem gdy forsa się bratankowi kończyła, bratanek ów przypominał wujowi, że jest pejsatkiem i tak w kółko.
  Ba, wuj Adolf załatwił bratankowi nawet dobrą pracę w zakładach Opla, ale William Patrick nie długo zagrzał tam miejsce, bowiem wolał przypominać wujowi, że jest pejsatym, a przecież to żadnego wysiłku nie wymagało, jak praca w fabryce.

  Polubienie

 16. Jędrzej

  O co więc ten wrzask?
  Minister Ławrow powtórzył jedynie fakt, o którym wiadomo od początku lat trzydziestych ubiegłego wieku.
  Żydostwo robi teraz dobrą minę do złej gry. To przecież żydostwo przez całe dziesięciolecia demonizowało A. Hitlera – robiąc z niego (słupa) zbrodniarza, ale zapominało dopowiedzieć, że był Żydem.
  Co myśleli? – że tym sposobem przyćmią fakty.
  Podobnie jak teraz Syjoniści nad Wisłą wrzeszcząc przeciwko Rosji sądzą, że przyćmią sprawę wymordowania 200 000 obywateli polskich poprzez blokowanie dostępu do zagwarantowanej konstytucyjnie opieki zdrowotnej lub w ramach powikłań poszczepiennych.
  Mądrzy Polacy to wiedzą i o tym pamiętają i ich rozliczą za to ludobójstwo.
  Teraz nagle przeszli do porządku dziennego – sądząc, że Polacy zajęci „Ukrainą” odpuszczą, a przecież jeszcze cztery miesiące temu dokonywali zbrodni w białych rękawiczkach, jakiej Polacy nigdy nie doświadczyli w czasach pokoju. O tym należy pamiętać. Tak, jak dzisiaj nie ma pandemii, tak też nie było jej od końca 2019 roku. To była jedna wielka medialna farsa, której realizatorów należy bezwzględnie rozliczyć. Nie zapominajmy o tym!

  Polubienie

 17. kika22

  Ad Janka

  Jeszcze raz.

  To nie są szwaby, tylko Austriacy!?

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Austriacy

  Austro-Węgry

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Austro-Węgry

  Hej!

  Polubienie

 18. kika22

  Ad Janka

  Jeszcze raz.

  To nie są szwaby tylko Ukry!?

  Głuchoniemcy

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Głuchoniemcy

  Niemcy galicyjscy

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Niemcy_galicyjscy

  Hej!

  Polubienie

 19. kika22

  Ad Janka

  Jeszcze raz.

  Kolejne szwabskie wędrowniczki.

  Sasi siedmiogrodzcy

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Sasi_siedmiogrodzcy

  Caryca Katarzyna II, była szwabką, pochodzącą z dzisiejszego Szczecina.

  Niemcy nadwołżańscy

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Niemcy_nadwołżańscy

  Hej!

  Polubienie

 20. kika22

  Ad Janka

  Jeszcze raz.

  Doborowa spółka

  Niemcy krymscy

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Niemcy_krymscy

  Krymczacy

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Krymczacy

  Hej!

  Polubienie

 21. kika22

  Ad Janka

  Gdzie Rzym, (a) gdzie Krym

  Czy to była letnia rezydencja ,,pana” hrabiego Potockiego, który doglądał stada owieczek i baranów mieszkających na półwyspie?

  Pałac w Liwadii

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Pałac_w_Liwadii

  Leon Potocki (1799–1864)

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Leon_Potocki_(1799–1864)

  Hej!

  Polubienie

 22. kika22

  Ad Janka

  Gdzie Rzym, (a) gdzie Krym?

  Czysty przypadek? Nie było innych miejsc na Ziemi na żydowskie schadzki?

  Liwadia (Krym)

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Liwadia_(Krym)

  Schadzka bandy trojga na Krymie.

  Konferencja jałtańska

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Konferencja_jałtańska

  Hej!

  Polubienie

 23. kika22

  A przypadkiem, czy w tym domku duchy z Auschwitz nie straszą, że przez tyle lat stał pusty?

  Do domu rodzinnego Hitlera wprowadzi się policja

  https://www.dw.com/pl/do-domu-rodzinnego-hitlera-wprowadzi-się-policja/a-53660608

  Hej!

  Polubienie

 24. Jędrzej

  Jak zwykle…
  Żydzi żyją tylko kłamstwami…

  Z wypowiedzi rzecznika Kremla, Dmitrija Pieskowa wynika, że wbrew twierdzeniom strony izraelskiej, prezydent Rosji Władimir Putin nie przeprosił Izraela za głośne wypowiedzi szefa rosyjskiego MSZ. https://t.co/DS2YFH9Ysp
  — KRESY.PL (@KRESYPL) May 6, 2022

  Polubione przez 1 osoba

 25. kika22

  Jeszcze kilka ciekawostek na temat Adolfa Hitlera.

  Kronika rodzinna Führera. Ile jest prawdy w stwierdzeniu, że Hitler był Żydem?

  https://ciekawostkihistoryczne.pl/2019/05/30/kronika-rodzinna-fuhrera-ile-jest-prawdy-w-stwierdzeniu-ze-hitler-byl-zydem/

  Zawsze ciągnie swój do swego.

  Żona Adolfa Hitlera była Żydówką. DNA Ewy Braun raczej nie kłamie na temat jej pochodzenia…

  https://natemat.pl/97567,zona-adolfa-hitlera-byla-zydowka-dna-ewy-braun-raczej-nie-klamie-na-temat-jej-pochodzenia

  Hej!

  Polubienie

 26. veri

  Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski już zadeklarował, że Ukraina w przyszłości będzie „wielkim Izraelem ” .

  Polubienie

 27. Wiliam Patrick, już naturalizowany, postanowił spełnić swój patriotyczny obowiązek. Został uznany za całkowicie przydatnego do wojska, lecz komisja poborowa miała wątpliwości podyktowane względami bezpieczeństwa. Na jednym z kwestionariuszy każdy kandydat musiał odpowiedzieć na rutynowe pytania, między innymi takie: „Mam następujących żyjących krewnych, którzy służyli lub służą w siłach zbrojnych następujących krajów… „. William Patrick Hitler napisał zgodnie z prawdą: „1. Thomas Dowling, wuj, Anglia, 1923-1926 Royal Air Force. 2. Adolf Hitler, wuj, Niemcy, 1914-1918, starszy szeregowy”. I armia USA nie przyjęła ochotnika – znowu nazwisko okazało się przekleństwem.

  Willy jednak nie zrezygnował. W marcu 1942 roku napisał wprost do Franklina D. Roosevelta – przedstawiając mu swoją sytuację.
  Roosevelt natychmiast polecił FBI wziąć tego dziwnego obywatela USA pod lupę i w obroty.

  W wyniku serii przesłuchań ustalono, że do V kolumny Hitlera w USA zaliczyć go nie można, wobec czego dyrektor FBI J. Edgar Hoover napisał do biura prezydenta: „Nie udało się znaleźć informacji, który by wskazywały, że był on zamieszany w jakieś działania natury wywrotowej”.

  Zatem droga dla „amerykańskiego” Hitlera do służby w marynarce USA stała się wolna.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.