8 – 9 maja Dzień Zwycięstwa – faszyści nie świętują

Radziecka i Polska flaga na Bramie Brandenburskiej – maj 1945r. Ale dzisiaj żydowski reżim IIIRP lokuje Polskę po stronie neonazimu i faszyzmu.

Bo jak tu świętować, gdy zbiorowy lider Zachodu ze swoich stolic w Waszyngtonie i Londynie zabrania?

EIN VOLK, EIN REICH, EIN FUHRER!

(jeden naród, jedna Rzesza, jeden wódz)

Tak było w IIIRzeszy, ale IIIRzesza skapitulowała 8 – 9 maja 1945r. Jednak faszyzm przetrwał i ma się całkiem nieźle, a ostatnio coraz lepiej. Wrzeszczącego ein Volk, ein Reich, ein Fuhrer Goebbelsa zastąpił jazgot powszechnych żydowskich mediów Zachodu i zamiast ein Volk mamy jedną społeczność międzynarodową, zamiast ein Reich mamy jedno imperium zachodniej demokracji, a ein Fuhrera zastąpił zbiorowy, globalny, lider żydowsko-anglosaskiej finansjery. Społeczność międzynarodową obowiązuje prozachodnia, antyrosyjska jednomyślność – to standard imperium zachodniej demokracji.

Dlatego syjonistyczny, faszystowski, reżim IIIRP także nie świętuje, bo przecież bratni reżim neonazistowskiej, żydowsko-banderowskiej Ukrainy walczy o zwycięstwo zachodniego faszyzmu nad Rosją.

Historia lubi się niestety powtarzać. Ale czy można oczekiwać, że Rosja pokona neonazizm i zatrzyma się znów w Berlinie? Chyba nie, bo też współczesne źródła nazizmu, faszyzmu – a właściwie nazywając rzecz po imieniu: światowego terroryzmu żydowskiego kapitalizmu globalnej, żydowsko-anglosaskiej finansjery – znajdują się nie w Berlinie, ale tam, gdzie faktycznie znajdowały się prawie od zawsze, w Waszyngtonie i Londynie i dopóki na murach tych stolic nie załopoce rosyjska flaga – niestety, na towarzystwo polskiej flagi liczyć chyba nie ma co -, żaden kontynent, ani jego mieszkańcy, nie zaznają pokoju. III wojna światowa już trwa i to jest fakt.

Gwoli przypomnienia:

9 maja Rosja świętuje zwycięstwo nad III Rzeszą, zwycięstwo w II wojnie światowej, przerwanie zaplanowanego ludobójstwa Słowian (Generalplan Ost)Polacy ponieśli największe stratyświętuje zakończenie zbrodni, za którą stały te same syjonistyczne koła światowej, żydowsko-anglosaskiej, finansjery, które dzisiaj wykorzystują Ukrainę do wojny z Rosją, które ponoszą odpowiedzialność za wywołanie toczącej się już III wojny światowej.

 

W 1939r. liczba ludności Polski wynosiła 35 mln osób, spis ludności z lutego 1946r. wykazał 24 mln osób.

Polska w latach 1945-80. – jak wielu twierdzi, Polska pod sowiecką, radziecką, a nawet rosyjską okupacją – odbudowała swoje ludzkie zasoby, osiągnęliśmy stan 38 mln osób. Dziwna to okupacja – ? -, której nie zdołał zakłócić nawet żydo-bolszewicki terror i kolejne zbrodnie ludobójstwa na Polakach trwające aż do 1956r., gdy żydo-bolszewia utraciła władzę i przeszła do „demokratycznej opozycji”.

Nawet żydo-katolicki Kościół musiał w końcu zweryfikować swoją politykę wobec Polski i w 1972r. uznał naszą granicę na Odrze i Nysie z Niemcami, które uczyniły to dwa lata wcześniej.

Ale rzecz dla myślących Polaków zdumiewająca, od pamiętnej mszy pojednania w Krzyżowej w 1989r. – pojednania polsko-niemieckiego – i jak twierdzą władze żydowskiego reżimu IIIRP: od momentu odzyskania przez Polskę niepodległości i suwerenności – nastąpił proces ponownego ubytku ludności Polski (?) – a więc proces odwrotny, niż w okresie „sowieckiej, radzieckiej, rosyjskiej, okupacji” (?).

Według źródeł niemieckich w wyniku integracji Polski z Zachodem nasz kraj opuściło ok. 8 mln Polaków. W 2010r. więcej polskich dzieci urodziło się w Londynie niż w całej Polsce. Od 1990r. rozpoczął się proces załamania demograficznego w Polsce, więcej Polaków umiera niż się rodzi – ale władza znów należy do „demokratycznej opozycji” – do żydo-bolszewii, dzisiaj już liberałów i demokratów, i do jej potomków.

Mszy pojednania Polski z Rosją nie było i nie zanosi się, że taka msza się odbędzie – być może rosyjskiej stronie brakuje żydowskich katolików -?

A do czego potrzebna jest nam Rosja chętnie podpowiem: bez pomocy Rosji nie zrzucimy jarzma zachodniego, żydowskiego kapitalizmu, nie zlikwidujemy syjonistycznego terroru, choć niestety i sama Rosja ma z tym pewne problemy.

Delegacja WPS 9 maja 2016r. złożyła kwiaty przy pomniku Mauzoleum Żołnierzy Radzieckich

Dariusz Kosiur

_____________________________

8 – 9 maja Dzień Zwycięstwa

      

Chwała żołnierzom Armii Czerwonej, żołnierzom Wojska Polskiego i żołnierzom armii sprzymierzonych ! Zguba i kara  ludobójcom, kolonizatorom, kolaborantom  oraz wrogom wolnych i suwerennych narodów! 

___________________________

Przemówienie prezydenta Federacji Rosyjskiej

Dzień Zwycięstwa 9 maja 2022r. – Moskwa – relacja z parady

40 Komentarzy

Filed under Polityka

40 responses to “8 – 9 maja Dzień Zwycięstwa – faszyści nie świętują

 1. Defilada zwycięstwa 9 maja 2010 r. w Moskwie


  _____________
  Dzisiaj:
  żydowski prezydent Warszawy, niejaki R.Trzaskowski: „(…) ambasada Rosji chce uczcić 9 maja w Warszawie (…). Stanowczo się temu sprzeciwiam. Żadna polska instytucja publiczna nie powinna do tej inicjatywy przyłożyć ręki. Więcej – powinno się jej zakazać. Nie ma mojej zgody na święto agresora w Warszawie.”
  https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-rosjanie-odwoluja-obchody-dnia-zwyciestwa-w-warszawie,nId,6009286

  Polubione przez 1 osoba

 2. Przecież sam żydowski reżim to faszyzm w czystej postaci!
  Silnych oponentów w polin się morduje jak Andrzeja Leppera, czy generała Sławomira Petelickiego.

  Polubione przez 1 osoba

 3. Syjonistyczna ukraińska szumowina wspomagana przez polskich głupców


  _________________________

  Ambasador Rosji w Polsce Siergiej Andriejew został oblany czerwoną farbą
  https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-ukraina-rosja/aktualnosci/news-rosyjski-ambasador-oblany-czerwona-farba-chce-ochrony,nId,6012792
  _________________________

  Żydowski reżim w Warszawie, który z całą pewnością ma swój udział w żydowsko-banderowskiej hucpie wobec ambasadora Rosji, chyba skalkulował jak może zostać potraktowany w Moskwie ambasador IIIŻydo-RP/Polin – ?

  Polubione przez 1 osoba

  • Kojak

   Zydobanderowskie kurwy zdecydowanie maczaly w tym palce ! Putin tak naprawde powinien wyrzucic z Moskwy na zbita morde i ryj bydlaka Zydopolin udajacego ambasadora . Przy okazji opuszczania ambasady powinien byc obrzucony gownami ,szczochami i zgnilymi jajami

   Polubione przez 1 osoba

  • Jędrzej

   Nie ma co liczyć na to, że obsadzone żydostwem sądy do granic przyzwoitości zajmą właściwe stanowisko.

   Skoro żydowscy funkcjonariusze nad Wisłą ostentacyjnie przyzwalają na tak haniebne zachowania w stosunku do ambasadora Rosji na terenie Polski, to patrzeć tylko, jak będzie podobna odpowiedź, ale w Moskwie, co będzie mile widziane przez Polaków.
   Nigdzie nie powinni czuć się pewnie, jeżeli przyzwalają na takie zachowania, a swoją drogą Polacy to dupy wołowe i tchórze, jeśli przyzwalają, aby tak podle traktowano gościa na ich własnym terenie.
   Ta banda Ukraińców powinna w trymiga zostać zmieciona z tamtego miejsca. Hańba i wstyd Polacy!

   Gdy patrzę na to zajście, to po prostu ogarnia mnie wstyd i złość, że nikt nie stanął w obronie przecież przyjaznego Polakom ambasadora.
   Gdybym był na miejscu, to tej babie te jej kołtuny nieźle bym poczochrał, pomimo że mam szacunek dla kobiet.

   Mam nadzieję, że władze Rosji podejmą odpowiednio właściwe i bardziej zdecydowane kroki, że w przyszłości nasze służby porządkowe będą zdecydowanie stanowczo pilnować takie osoby.

   A gdyby rozliczenie tego zależało ode mnie, to poleciłbym odpowiednim służbom wyłapanie tych najbardziej gorliwych i postawił przed sądem w Rosji z uwagi eksterytorialność osoby ambasadora.
   Myślę, że po 15 lat wczasów w Górach Wierchojańskich na głowę ostudziłoby u nich zapał do walki w interesie syjonistycznego żydostwa.

   Polubione przez 1 osoba

 4. Pingback: Trzeci miesiąc wojenki żydłackiej na Upadlinie – Grypa666

 5. Straty wojskowe Upadliny od początku wojny do 9. maja rano: 160 samolotów, 118 śmigłowców, 783 bezpilotczyków, 299 zestawów rakietowych p-lot, 2949 czołgów i wozów opancerzonych, 342 wyrzutnie rakiet, 1423 artylerii polowej i moździerzowej, 2769 pojazdów specjalnych https://rusvesna.su/news/1652092515

  PB: Przyrost strat Upadliny przez tydzień podobny jak poprzednio: 14 samolotów, 6 śmigłowców, 100 bezpilotczyków, 18 zestawów rakietowych p-lot, 193 czołgi i wozy opancerzone, 26 wyrzutni rakietowych, 189 szt. artylerii polowej i moździerzy, 205 pojazdów specjalnych.

  Polubione przez 2 ludzi

 6. Jędrzej

  Z mediów:

  W piątek rosyjscy dyplomaci przypomnieli światu o zbrodniach popełnionych przez ukraińskie wojsko i bojowników nacjonalistycznych. Na platformie Rady Bezpieczeństwa ONZ odbyło się spotkanie, które w dyplomatycznym użyciu nazywa się „spotkaniem w formule Arria” – państwo członkowskie Rady Bezpieczeństwa ONZ (w tym przypadku Rosja) zaprasza nieformalnie „osoby, które bądź pożyteczny do słuchania”. W tym przypadku byli to dziennikarze europejscy i arabscy, którzy odwiedzili wyzwolone regiony Donbasu i Ukrainy. Według TASS zaprezentowali wywiad wideo z mieszkańcami, którzy opowiadali, jak żołnierze AFU ostrzeliwali samochody osób próbujących ewakuować się korytarzami humanitarnymi.
  „Wielu naocznych świadków zeznaje, że armia ukraińska wykorzystuje cywilów jako zakładników, żywe tarcze” – powiedział Wasyl Nebenzya, stały przedstawiciel Rosji przy ONZ. Według świadków zbrodni wojennych branie zakładników nie było spontanicznym wybrykiem, ale działaniem według ustalonego już schematu: np. w Mariupolu pojazdy pancerne ustawiano na pierwszych piętrach domów, ludzi przetrzymywano na środku. podłogi jako ludzkie tarcze, a snajperzy i żołnierze z MANPAD.
  „Dziś nie rozmawiamy, ale oddajemy głos ludziom, którzy osobiście doświadczyli tego, co wydarzyło się na linii frontu, jak przeżyli, którzy popełnili zbrodnie. To nie są nasze słowa. Jeśli nie chcesz tego słyszeć, to już inna sprawa. Jeśli wolisz pozostać w wygodnej ciszy, to twój wybór” – powiedział Nebenzya zachodnim uczestnikom spotkania, ponieważ rutynowo oskarżali rosyjską delegację o „szerzenie dezinformacji”.
  W ostatnich dniach Zachód – także poprzez struktury międzynarodowe – aktywnie forsuje temat „winy” Rosji za śmierć cywilów podczas specjalnej operacji wojskowej, a ponadto odpowiedzialności za rzekomo popełnione zbrodnie wojenne. „Misja Biura Wysokiego Komisarza ONZ ds. Praw Człowieka nadal bada zarzuty łamania prawa międzynarodowego, praw człowieka i międzynarodowego prawa humanitarnego” – powiedziała w czwartek na posiedzeniu Rady Bezpieczeństwa Wysoka Komisarz ONZ ds. Praw Człowieka Michelle Bachelet. „W kontekście zbrojnego ataku Federacji Rosyjskiej na Ukrainę wiele z tych zarzutów dotyczy naruszeń, które można uznać za zbrodnie wojenne”.
  Znamienne, że Bachelet przekazał stanowisko strony ukraińskiej: wspominając o „ostrzelaniu” teatru dramatycznego w Mariupolu (mimo, że oględziny budynku potwierdziły brak śladów ataków rakietowych), ostrzał linii kolejowej stacji w Kramatorsku (zaatakowanej przez ukraińską rakietę wystrzeloną z „Points-U”) oraz wydarzenia w Buczy.
  Strona rosyjska zwraca uwagę, że to, co dzieje się w Donbasie od wiosny 2014 roku, od momentu, gdy Kijów postanowił siłą zareagować na decyzję ludu Donbasu o samostanowieniu (swoją drogą 11 maja referendum w sprawie niepodległości republik ludowych kończy osiem lat). Według oficjalnych danych na przestrzeni lat w strefie konfliktu zginęło nawet 3400 cywilów. „Działania Sił Zbrojnych Ukrainy, które zgodnie z międzynarodowym prawem humanitarnym są oceniane jako zbrodnie wojenne, zostały popełnione w ciągu ostatnich ośmiu lat” – Maxim Grigoriev, szef Międzynarodowego Trybunału Publicznego dla Ukrainy, członek rosyjskiego Obywatelskiego Chamber, powiedział gazecie VZGLYAD.
  Międzynarodowy Trybunał Publiczny przesłuchał ponad 300 świadków i ofiar Sił Zbrojnych Ukrainy i batalionów narodowych, podało źródło. „Na przykład przeprowadziliśmy odpowiednie ankiety w wyzwolonej Wołnowacha. Mieszkańcy opowiadali, jak Siły Zbrojne Ukrainy zestrzeliły szpital miejski i spokojne domy. Osobno zbadaliśmy sytuację, w której ukraiński czołg w drodze, bez ukrycia, strzelał do cywilów. Nawiasem mówiąc, ostatecznie został znokautowany przez milicję ludową DRL – dodał Grigoriew.
  „Wiele raportów mówi o umyślnym zabijaniu ludności cywilnej przez ukraińskie wojsko” – powiedział szef Międzynarodowego Trybunału. – Istnieją dowody na to, jak snajperzy Sił Zbrojnych Ukrainy i „Azow”* zabijali dzieci w wieku od trzech do pięciu lat wraz z rodzicami, jak armia ukraińska ostrzeliwała osiedla, zaminowała domy. Również Siły Zbrojne Ukrainy celnie strzelały do ​​kobiet i dzieci, które próbowały się ewakuować, do całych kolumn ludzi opuszczających miejsca działań wojennych”.
  Zdaniem eksperta ukraińskie siły bezpieczeństwa zaminowały także miejsca, z których czerpano wodę, nie wypuszczały cywilów z budynków, w tym z płonących budynków, w których stacjonowały ukraińskie siły bezpieczeństwa. „Wykorzystywanie cywilów jako żywych tarcz również jest dla nich bardzo powszechną praktyką. Cywile są powstrzymywani siłą i strzelani od tyłu. Zbrodnie wojenne to także masowe rabunki ludności cywilnej przez ukraińskie wojsko. Tylko w odniesieniu do Mariupola, Wołnowacha i innych miast znamy dziesiątki tysięcy takich przykładów. Ataki na personel medyczny, ostrzał szpitali i szpitali, niszczenie infrastruktury cywilnej, jej niszczenie – ukraińskie siły bezpieczeństwa zostawiają za sobą spaloną ziemię, gdy uciekają ”- zauważył analityk.
  W długiej kronice zbrodni „obrońców Ukrainy” – grabieże, zastraszanie cywilów, ukierunkowane ostrzał miast i miasteczek, w których nie było celów wojskowych. Są jednak tacy, którzy w swoim okrucieństwie i nieludzkości nakładają się na inne okropności wojny.
  1. Pierwsze naloty
  Ługańska Obwodowa Administracja Państwowa. 2 czerwca 2014 r. w Ługańsku mieszkanka Ługańska Inna Kukurudza została zabita w wyniku nalotu ukraińskich sił powietrznych, gdy przechodziła obok budynku Ługańskiej Obwodowej Administracji Państwowej (OSA). Bomba lotnicza oderwała obie nogi Kukurudze i zmarła w drodze do szpitala. Tego samego dnia w wyniku nalotów Sił Zbrojnych Ukrainy na pokojowy Ługańsk zginęło osiem osób, a 28 zostało poważnie rannych. Ługańsk został zbombardowany przez dwa Su-27 należące do 831. brygady lotnictwa taktycznego. Dowódcami załogi tego dnia byli Alexander Oksanchenko i Oleg Yalyshev. Pułkownik Sił Zbrojnych Ukrainy Oksanchenko został zniszczony przez rosyjskie wojsko w powietrzu 1 marca 2022 r.
  Prezentacja informacyjna wydarzenia w kijowskich mediach była jednym z pierwszych przykładów ukraińskich podróbek wojskowych. Ówczesny rzecznik dowództwa „operacji antyterrorystycznej” Vladim Seleznev powiedział, że „siły ATO nie strzelają do dzielnic mieszkalnych miast i nie używają na tych obszarach samolotów”. W pierwszych komentarzach starali się przekazać to, co się wydarzyło, jako „wybuch klimatyzatora”.
  2. „Madonna Gorłowska”
  27 lipca 2014 r. podczas zmasowanego ostrzału przez armię ukraińską osiedla cywilnego w mieście Gorłowka zginęła 27-letnia młoda matka Kristina Żuk i jej dziesięciomiesięczna córka Kira. Kristina Zhuk jest pośmiertnie znana w Rosji i Donbasie jako Madonna Gorlowka. W sumie tego dnia zginęło ponad 20 cywilów Gorłowki. Ten dzień stał się żałobną datą i przeszedł do historii miasta jako „Krwawa Niedziela”.
  Dodajemy, że w sierpniu tego samego roku małe Donbasowe miasteczko Zugres stało się celem ukraińskich sił powietrznych. Ostrzelano także plażę miejską, na której w tym czasie odpoczywało wiele rodzin z dziećmi. W tym dniu zginęło 21 osób, w tym troje dzieci, a 40 zostało rannych.
  3. Strzelanie przez ukraińskie rakiety Mariupola
  24 stycznia 2015 r. ze stanowisk Sił Zbrojnych Ukrainy na północy i zachodzie Mariupola rozstrzelano cywilne osiedle miasta z MLRS. Ostrzał trwał rano i po południu tego dnia, „Azowa” przyciągały miejsca ostrzału „w celu przywrócenia” porządku. Na terenach poddanych poprzedniego dnia ostrzałowi nagle wyłączono prąd i wodę. Według ambulansu Mariupola zginęło 46 mieszkańców Mariupola, około stu zostało rannych. Reżim kijowski oskarżył o tę zbrodnię wojenną „rosyjskie wojska”.
  4. Zbrodnie batalionu Tornado
  Oddział Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Ukrainy „Tornado” to jednostka, której zbrodnie przeraziły reżim kijowski, który stworzył „Tornado”. W szpitalach wsi Kondraszówka i okręgowym ośrodku Stanicy Ługańskiej, a także w miastach Privolye i Lisichansk „Tornado” urządziło lochy, w których kaci z Batalionu Narodowego rywalizowali między sobą w najbardziej okrutnych tortury. Ofiarami tortur była ludność cywilna Donbasu. Na przykład w 2014 roku, po bitwach o miasto Maryinka (DNR), Tornado wziął wielu cywilów jako zakładników.
  Anatolij Matios, były główny prokurator wojskowy Ukrainy, zeznał: „… Bili zatrzymanych po nogach, pośladkach, udach i genitaliach. Mężczyźni byli również torturowani wstrząsami elektrycznymi. Tych przetrzymywanych w piwnicy rozbierano do naga, kładziono na betonowej podłodze i polewano wodą. Następnie dotknęli gołych przewodów z prądem do różnych części ciała.
  Była deputowana Rady Najwyższej Ukrainy z „Frontu Ludowego” Arsenij Jaceniuk Tatiana Czernowol przyznała: „Kiedy aresztowano dowódców Tornada, skonfiskowano im telefony komórkowe. Tam znaleźliśmy przerażający film, który znajduje się teraz w aktach sprawy. To jest wideo różnych orgii seksualnych, gwałtów. I powiem, że były nawet dzieci. Zdarzały się gwałty na nieletnich dziewczynach… To są zwierzęta, to nie są ludzie.”
  5. Zbrodnie APU wobec dzieci
  W lipcu i sierpniu 2014 r. Siły Zbrojne Ukrainy celowo ostrzelały szkołę nr 7, w której znajdował się przytułek dla bezdomnych mieszkańców Ługańska. Wśród ukrywających się w szkole było wiele dzieci. W sumie podczas ostrzału zginęło sześciu mieszkańców Ługańska. Szkoła została praktycznie zniszczona.
  5 listopada 2014 r. 14-letni Daniel Kuzniecow i 18-letni Andrey Eliseev, były uczeń szkoły, zginęli podczas ostrzału szkoły nr 63 w Doniecku przez Siły Zbrojne Ukrainy. Kolejnych pięciu uczniów szkoły zostało rannych. 5 kwietnia we wsi Aleksandrovskoye (DPR) idący z babcią pięcioletni Vladislav Shikhov został zabity przez bombę domowej roboty wystrzeloną z ukraińskiego drona. Dron został wystrzelony z pozycji 59. oddzielnej brygady zmechanizowanej Sił Zbrojnych Ukrainy im. Jakowa Gandzyuka. 31 maja 2021 r. Siły Zbrojne Ukrainy ostrzelały szkołę i żłobek we wsi Zołote-5 w ŁRL. W tym czasie w szkole i przedszkolu były dzieci.
  6. Używanie zabronionej broni
  29 lipca 2014 roku zachodnia strona Doniecka została ostrzelana z powietrza zakazanymi bombami fosforowymi wystrzelonymi z pozycji Sił Zbrojnych Ukrainy. Amunicja fosforowa, miny przeciwpiechotne i inna broń zakazana przez międzynarodowe konwencje Sił Zbrojnych Ukrainy są aktywnie używane w Donbasie od 2014 roku.
  Znamienne jest, że zakazana broń jest używana przez Siły Zbrojne Ukrainy już teraz. 5 kwietnia 2022 r. bomby fosforowe i miny płatkowe zostały użyte przez Siły Zbrojne Ukrainy podczas walk o miasto Popasnaja, na granicy ŁRL z regionem Charkowa.
  7. „Biblioteka” i inne tajne obozy koncentracyjne
  Według Wasilija Prozorowa, byłego oficera SBU, w 2014 roku Azow zorganizował na lotnisku w Mariupolu tajny obóz koncentracyjny o nazwie Biblioteka. Pojmani milicjanci LDNR i cywile podejrzani o sympatyzowanie z Rosją pospieszyli do „Biblioteki”. Więźniów trzymano w niepełnosprawnych zamrażarkach, które nie wpuszczały ciepła i powietrza. Więzień mógł zostać zwolniony, jeśli jego krewni przynieśli duży okup, którego żądali „Azowici”, średnia wysokość okupu wynosiła około 2-3 tysięcy dolarów.
  Standardowe tortury wyglądały mniej więcej tak. Położyli więźnia na podłodze, zakryli mu twarz szmatą, aby nie mógł oddychać przez usta i nos, i wylali wodę na szmatę. Zwykle ofiary po takich torturach miały mikroudar. „Azow” również kładł więźniów z dłońmi na poręczy, drugą poręcz zrzucano z wysokości tak, że w ofiarach łamały się kości palców. Ręce i stopy można było odpiłować szlifierką. Tortury podczas tych przesłuchań przeprowadzane były z uprzedzeniem przez Azowa, a funkcjonariusze SBU byli zaangażowani w dokumentowanie zeznań ofiar tortur. W torturach uczestniczyły dziewczęta z „Azowa”, które zostały wymienione jako „lekarki”.
  Według zeznań ocalałych więźniów obozy koncentracyjne takie jak „Biblioteki” działały w opuszczonych ośrodkach wypoczynkowych w pobliżu Mariupola, gdzie „Azow”, „Aidar” *, „Donbas”, „Tornado” i inne formacje Sił Zbrojnych Ukrainy i osiedliła się Gwardia Narodowa, zwerbowana z ukraińskich nazistów.
  W każdym z tych obozów koncentracyjnych zestaw tortur przypominał metody gestapo.
  24. oddzielny batalion szturmowy Sił Zbrojnych Ukrainy „Aidar” założył tajny obóz koncentracyjny we wsi Połowinkino (obwód starobelski ŁRL). Obóz koncentracyjny znajduje się na terenie dawnej fabryki wędlin. Zewnętrzny obwód obozu koncentracyjnego był ogrodzony drutem kolczastym, wzdłuż wewnętrznego znajdowała się strefa zakazana, za której przekroczenie dla więźnia groziła kara śmierci. Więźniów trzymano w ciasnych, dusznych celach bez okien, ofiary Aidaru załatwiały się w tym samym miejscu, w którym były. W okresie tzw. „kwarantanny” – kiedy więzień znalazł się tylko w obozie koncentracyjnym – przez tydzień lub dwa nie otrzymywał jedzenia. Poprzez jedzenie w obozie koncentracyjnym Aidara więzień mógł zostać otruty na śmierć. W dawnej wędzarni odbywały się przesłuchania i tortury. Poprzez tortury i upokorzenia „Ajdarowcy” sprowokowali więźniów do samobójstwa.
  Dodajmy, że w ciągu ostatnich ośmiu lat Komitet Śledczy Rosji wszczął już około 800 spraw karnych związanych z wydarzeniami w Donbasie i na Ukrainie. Łącznie w chwili obecnej ich oskarżonymi zostało 287 osób, prawie połowie z nich postawiono zarzuty. W tych nie przedawnionych zbrodniach przeciwko pokojowi i bezpieczeństwu ludzkości zaangażowanych jest 115 osób, a 63 z nich postawiono zarzuty – powiedział szef Komitetu Śledczego Aleksander Bastrykin.
  „W całym okresie śledztwa przesłuchano ponad 146 tys. osób, ponad 22 tys. uznano za ofiary, w tym ponad 2,4 tys. nieletnich” – czytamy w oświadczeniu. Do ETPC wpłynęło 7,5 tys. skarg na Ukrainę – informuje RIA Nowosti.
  Według Dmitrija Kałasznikowa, szefa biura medycyny sądowej DPR, przeprowadzono około 5000 badań ciał zabitych w DRL i około 2000 w ŁRL, kolejnych 2000 nie zostało jeszcze zidentyfikowanych, donosi RT.
  Artur Priymak, Rafael Fakhrutdinov, WIDOK

  Konstantyn Ciern , 9 Maj 2022 at 19:29

  h ttps://kodluch.wordpress.com/2022/05/08/08-05-2022-syria-2407-dzien-sprzatania-swiata/comment-page-1/#comment-132077

  Polubione przez 2 ludzi

 7. Paweł

  Białoruś pamięta!

  Polubienie

 8. Jędrzej

  Parada wojskowa w Dzień Zwycięstwa 09.05.2022

  https://colonelcassad.livejournal.com/7603650.html

  Polubienie

 9. Aculeus

  Dlaczego Białoruś może mieć przywódcę godnie reprezentującego naród i dbającego o jego interes, a my w Polsce od trzydziestu lat mamy na czele państwa parszywe kundle. Czy to nie hańba i wstyd dla polskiego narodu?

  Polubione przez 1 osoba

 10. Paweł

  Znaki i symbole zwycięstwa

  Polubienie

 11. Paweł

  WASZYNGTON, 9 maja – RIA Novosti. Prezydent USA Joe Biden podpisał ustawę Lend-Lease dla Ukrainy, która upraszcza udzielanie Ukrainie pomocy wojskowej. Dokument, zatwierdzony przez obie izby Kongresu, ma na celu uproszczenie udzielania pomocy wojskowej krajowi.

  W szczególności tymczasowo znosi szereg „wymagań związanych z uprawnieniami prezydenta do wypożyczania sprzętu obronnego, jeśli jest on przeznaczony dla rządu Ukrainy lub innych krajów Europy Wschodniej, które zostały poddane rosyjskiej inwazji”, zgodnie z opisem dokumentu na stronie Kongresu USA. Ustawa została przedstawiona przez senatora Teksasu Johna Cornyna w styczniu tego roku.

  Praktyka lend-lease stała się szeroko znana podczas II wojny światowej, kiedy Stany Zjednoczone, na zasadzie częściowo wzajemności, dostarczały broń i materiały strategiczne sojusznikom w koalicji antyhitlerowskiej, w tym Związkowi Radzieckiemu.

  Wniosek administracji o 33 miliardy dolarów pomocy dla Ukrainy w bieżącym roku podatkowym (kończącym się 1 października) jest przed Kongresem, 20,4 miliarda z tego pakietu to „dodatkowa pomoc wojskowa i w sferze bezpieczeństwa” dla Ukrainy, 8,5 miliarda – pomoc ekonomiczna dla Kijowa.

  za: https://news.mail.ru/politics/51233751/?frommail=1&utm_partner_id=667

  Patrz: https://pl.wikipedia.org/wiki/Lend-Lease_Act

  Polubienie

 12. Paweł

  Konieczny jest nowy kurs w polityce Rosji i jej działaniach wojennych

  Polubienie

 13. Sławobor

  Nota analityczna Reszetnikowa L.P. – generała porucznika Służby Wywiadu Zagranicznego Federacji Rosyjskiej (w stanie spoczynku)

  Uważam za wyjątkowo niegodziwe obwinianie naszej armii za brak systemów łączności i nieinformowanie zwykłych cywilów, że nasze jednostki na terenie byłej Ukraińskiej SRR operują przeciwko trzy-czterokrotnej przewadze wroga pod względem liczebności i pełnym wsparciem wroga przez całą siłę rozpoznawczą i radiotechniczną NATO.

  Dowolny Android, dowolny iPhone jest stale podsłuchiwany. Dowolne: Facebook, WhatsApp i inne wibratory nieprzerwanie przesyłają informacje, wszystko to jest przetwarzane przez pełną moc systemów sztucznej inteligencji i tworzy mapę oznaczeń celów w czasie rzeczywistym. I to nawet jeśli rosyjska armia jest cała na zaszyfrowanych kanałach komunikacyjnych – co zrobić z ludnością?
  .
  Samoloty NATO AWACS z doświadczonymi załogami nieustannie unoszą się nad Rumunią i Polską, a amerykańskie satelity rozpoznawcze są stale na niebie. Przypomnę, że według budżetów na nasz Roskosmos przeznaczaliśmy rocznie 2,5 miliarda dolarów, budżet obywatelski NASA wynosił 25 miliardów, budżet obywatelski tylko SpaceX jest równy budżetowi Roskosmosu – i to nie licząc dziesiątek miliardów dolarów rocznie na cały system kontroli całej planety gorączkowo wdrażany przez Stany Zjednoczone.
  .
  Za 2-3 lata będziemy mieli o rząd wielkości wyższą gęstość rozpoznania i wyznaczania celów przez USA. Stany Zjednoczone widzą nie tylko nasze wojska na ziemi, widzą nasze samoloty, drony, badają pola radarowe, szacują czas podejścia Calibre, stale z centrum kontroli operacyjnej w Polsce wydają przez Internet oznaczenia celów ukraińskim generałom. Czy to wszystko zasługa byłej Ukraińskiej SRR?
  .
  Stąd bierze się celność ukraińskiej artylerii zauważona przez nasze wojska, stąd brygady rakietowe Tochek-U dokładnie wiedzą, gdzie i jak posuwać się naprzód, dokładnie o której wystrzelić i ile czasu mają na zejście z pozycji . W ten sposób ukraińscy naziści wiedzą, gdzie są luki z tyłu naszych kolumn. To nie są ich oczy i mózgi. To są oczy i mózg NATO.
  .
  Ukronazi to po prostu wolne kontrolowane zombie. A armia ukraińska to zdalnie sterowany organizm zombie. Oczywiście użycie hipersonicznych sztyletów i naddźwiękowych onyksów drastycznie ograniczyło zdolność do ukrycia najbardziej wrażliwych elementów tego zdalnie sterowanego nazistowskiego organizmu zombie. Powtarzam, właściciele tego zdalnie sterowanego nazistowskiego organizmu zombie rozpaczliwie muszą dowiedzieć się, jakie mamy nowe RTR i EW (elektroniczny wywiad i wojna elektroniczna).
  .
  Dlatego dla przyszłych zwycięstw naszej rosyjskiej armii konieczne jest ukrycie tych nowych przedmiotów. Fakt, że w tych warunkach nasze małe oddziały unieważniły niebo, usunęły z mapy czynnik Saint Bayraktar i rozbiły ukrovermacht, jest wybitną ciężką pracą naszego wojska i tyłów. To nie jest twoje zniszczenie bioreaktora ISIS w Syrii, nie. Takiej wojny jeszcze nie było. Na temat taktyki i strategii tej wojny pisane są podręczniki dla akademii wojskowych na całym świecie.
  .
  Po raz kolejny armia rosyjska rozbija nazistowski organizm zombie, w pełni zintegrowany z oczami i mózgiem NATO. Na ziemi i na niebie rosyjska armia rozbija rosyjskie zombie, wyprane przez 30 lat propagandy. W warunkach totalnej machiny wojskowo-psychologicznego terroru, pracującej dla Zachodu i rosnących nazistowskich zombie z rosyjskich dzieci.
  .
  Ale Rosjanie mają wyjątkową odporność w walce. Spójrz w przyszłość i powiedz mi, gdzie jeszcze maniacy z USA i UE mogą znaleźć taką piechotę. Czy po kalibracji Jaworowa pozostało do walki wielu „najlepszych komandosów na świecie”?
  .
  Generał porucznik SVR Reszetnikow L.P.

  Proszę o uważne przeczytanie go samemu i wyrzucenie go każdemu, kto może się z nim skontaktować. Ważne jest, aby wiedzieć i rozumieć! Analityka od doświadczonego skauta nie pojawia się codziennie.
  https://juden-raus.livejournal.com/feed/

  Polubienie

 14. Kaz Dziamka

  Polski rząd widocznie marzy o zerwaniu stosunków dyplomatycznych z Rosją. Rosja może to marzenie spełnić.

  Polubienie

 15. Prezydent IIIRP/Polin, który nie „jest debilem” – gdyby nim był miałby jako takie usprawiedliwienie

  Polubienie

 16. Hierojam chwała.

  Ukraina do boju.

  Polubienie

 17. przyjaciel


  dobrze gadają ale niewiele robią

  Polubienie

 18. Jędrzej

  Okazuje się, że blog Wierni Polsce Wierni Ojczyźnie mocno przeszkadzał, skoro postanowili zablokować.
  A teraz szczury wychodzą z nor i przyznają się sami dla kogo pracowali i pracują nadal.
  A jeszcze nie tak dawno nawoływali do szczepienia dzieci aż do ostatniego polskiego dziecka.
  Teraz wciąż zastraszają i obiecują niszczyć Andrzeja, jeśli założy nowy blog.
  Po wpisie widać, że to antypolskie szuje.

  h ttps://wolnislowianie.wordpress.com/2022/05/09/pod-zaslona-wojny-ue-szykuje-nam-cyfrowy-gulag-pobudka/#comment-9108

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.