Ukraina w upragnionej wojnie Zachodu z Rosją

Tryptyk „UA marzy o UE”

1. „Trudna droga do UE”

2. „UA w wiatrołapie UE”

3. „Pełna integracja”

.

Integracja z Zachodem – oto aspiracje i marzenia ukraińskiego ludu – kto i dlaczego jest im przeciwny?

My, zachodni Europejczycy, doskonale rozumiemy ukraiński lud, bo przecież wiemy, że gdy już zintegruje się z Zachodem bardziej i stanie w wiatrołapie europejskiej Unii, czekają go choćby tylko wspaniałe propozycje nowoczesnej, europejskiej, mody.

Ale przecież nie o modę tu tylko idzie, lecz także o dostęp do całej zachodniej kultury i wspaniałego, bez kompleksów, nowego, zachodniego, stylu życia, czego z pewnością już nie mogą się doczekać dzielni gieroje i gierojowczynie z Azow, Ajdaru i Prawego Sektora, wojujących z Rosją w imieniu Zachodu.

Nawet popkultura Zachodu sięga niespotykanych wręcz do niedawna poziomów, ona także może stać się udziałem dzielnych bojowców z Ukrainy.

Jednak marzenia o integracji zostaną marzeniami, jeśli wspólnie Ukraina i Zachód nie pokonają

bo 

jak radził brat słynnego prezesa najbardziej wojowniczej i opacznościowo (przez „cz” – nie ma błędu) dzisiaj rządzącej partii PiS.

TW Balbina nie został internowany. Dlaczego? Czyżby Jaruzelski i Kiszczak bali się molestowania internowanych przez Balbinę w zachodnim stylu życia – Balbina był wtedy młody (?). 

.

I jeśli Rosja zostanie pokonana, a może nawet jeszcze wcześniej, przyjaźń pośród ludu Ukropolińskiego – bo będziemy jednym ludem – zakwitnie na zabój.

Pamiętajcie, w jedności siła

Nie dawajcie tylko wiary ruskiej propagandzie 

A gwarantem zwycięstwa są USA – najlepszy, wypróbowany sojusznik, czołowa awangarda Zachodu.

USA mają ogromne doświadczenie we wdrażaniu zachodniej demokracji, zachodniego stylu życia i żydowskiego kapitalizmu.

A gdy zwycięstwo stanie się już faktem urządzimy sobie wspaniałą, ludową, populistyczną, imprezę w wykonaniu naszych stałych ulubieńców.

A teraz wszystkim gierojom i gierojowczyniom oraz wszystkim liderom Zachodu, rządzącym i opozycji IIIRP/Polin także, skutecznie zwalczającym IMPERIUM ZŁA przekażmy znak pokoju.

Dariusz Kosiur

88 Komentarzy

Filed under Polityka

88 responses to “Ukraina w upragnionej wojnie Zachodu z Rosją

 1. Emilian58

  Jeżeli ukry wdepną w eurochlew to ukraińska dzicz będzie wśród swoich.

  Polubienie

 2. Kojak

  To ze Rosja da lomot banderowcom nie mam watpliwosci ! Ciekawe co poczna zydobandrowsko – hitlerowskie kurwy rzadzace Zydopolin ? Zostana po same jaja we wlasnych gownach !

  Polubione przez 1 osoba

  • Jędrzej

   Kojak,
   oni już robią w gacie i tak naprawdę nie wiedzą jednoznacznie co poczynać dalej.
   Oni już by spieprzyli stąd do Izraela, a raczej do Nowej Zelandii, tylko że zaoceaniczny pan nakazuje wytrwale tutaj siedzieć.
   Nie po to ich u siebie kształcił, jak marionetką, czyli sprzedajną ku…wą być. Nie po to ich potem obsadzał nam tutaj, żeby z byle powodu pozwolić im czmychnąć – podobnie jak ci przez Zaleszczyki w 1939 roku, którzy potem gardłowali z BBC, Głosu Ameryki i Radia Wolna Europa, jacy to oni bohaterzy.
   Co bardziej świadomi Polacy muszą zorganizować na terytorium Rosji pod zastaw ze dwie dywizje piechoty, ze trzy dywizje pancerne, żeby mieli na czym do Polski wjechać w ramach odszczurzania naszej wspólnej Ojczyzny. Oni bowiem zrobią to najlepiej. Innej alternatywy nie widzę. Nikt za nas tego nie zrobi.

   Polubienie

 3. Sławobor

  Rozmowa z Andriejem Fursowem
  Fragmenty
  – Andrei Iljicz, jak oceniasz pozycję głównych światowych graczy w związku z naszą specjalną operacją wojskową?

  Zacznę od Chin. Krótko mówiąc, jego stanowisko jest jak zawsze ostrożne, ale prędzej czy później warstwa rządząca ChRL będzie musiała dokonać ostatecznego wyboru. Teraz, według posiadanych przeze mnie informacji, około 25-30% tej warstwy, ściśle związanej z kapitałem zachodnim i warstwami zamożnymi w samych Chinach, opowiada się za przystąpieniem do sankcji przeciwko Federacji Rosyjskiej w celu solidaryzacji z Anglikami. Pozostała część warstwy, około 40%, głównie ugrupowanie Xi Jinping i jej sojusznicy, absolutnie słusznie zwracają uwagę, że w przypadku porażki Federacji Rosyjskiej, natychmiast przyjdzie kolej na Chiny i ich zachowanie w obecnym kształcie. nawet przez dziesięć lat jest bardzo problematyczne. Wiele zależy od niezdecydowanych „bagien”, odpowiedzi udzieli następny kongres KPCh.

  „Nie można nawet mówić o wrogości Anglosasów wobec nas i ich pozycji, tutaj wszystko jest jasne. A Unia Europejska, Europejczycy? A ci sami bracia-Słowianie?

  Czy na pewno są braćmi? Raczej zgadzam się z F.M. Dostojewskim i K.N. Leontiewem, który wszystko rozumiał już w XIX wieku. Serbowie to nasi bracia. Bułgarzy walczyli po stronie Niemiec w obu wojnach światowych. Czesi też nie są naszym narodem, ale Polacy dzielą pierwsze miejsce z Brytyjczykami w rusofobii.

  Ponieważ katolicy?

  – I tak też. Ale najważniejsza rzecz jest inna. Polacy przegrali dla nas „spór między Słowianami między sobą”, i to nie na punkty, ale przez nokaut. Na pocz. tylko nadwiślane prowincje Imperium Rosyjskiego). A Polacy z ich arogancją nie mogą wybaczyć Rosjanom tego, że w przeciwieństwie do nich stworzyliśmy wielką scentralizowaną potęgę (autokratyczna Rosja, ZSRR) i nie mniej wielką europejską kulturę Nowoczesną, bliską i równą zachodniej wersji kultury europejskiej , a Polska zawsze była, jest i będzie peryferiami, podwórkiem – politycznym i, co najważniejsze, kulturowym tej właśnie Europy.

  Polubienie

 4. Sławobor

  Teraz o zachodnich Europejczykach. W wywiadzie na krótko przed K.K. Melnik-Botkin, szef francuskich tajnych służb de Gaulle’a, zauważył, że Rosjanie nie powinni się mylić: mimo że minęły dwa stulecia, Francuzi nie zapomną i nie wybaczą Rosjanom zwycięstwa nad Napoleonem. Co zatem powiedzieć o Hitlerze i naszym zwycięstwie nad zarówno jego Niemcami, jak i jego EuroReich? Nienawiść do Rosji ze strony wszystkich tych Scholtów, Ursula von der Leyena i innych antyrosyjskich złych duchów to nienawiść potomków (a czasem tylko ich wnuków) nazistów, nienawiść historycznych niedobitków, którzy zdecydowali, że nadszedł czas zemsty i możesz – na rozkaz Anglosasów – podnieść głowę. Należy pamiętać, że ZSRR walczył nie tylko z nazistowskimi Niemcami, ale z hitlerowską Unią Europejską – Europa, z wyjątkiem Serbów, znalazła się pod panowaniem Rzeszy. Oczywiście prawie w każdym kraju był opór, ale trzeba pamiętać, że w oddziałach Rzeszy było znacznie więcej Francuzów niż w ruchu oporu, że ostatnimi obrońcami Berlina byli francuscy i estońscy esesmani. Dzisiejsza nienawiść Europejczyków, a przede wszystkim Niemców (oczywiście nie wszystkich) do Rosjan jest żądzą zemsty. A do zemsty potrzebni są nowi naziści, najlepiej Słowianie, a Post-Zachód musiał tych nazistów wychować.

  Teraz staje się jasne wiele rzeczy, które wcześniej, przynajmniej na zewnątrz, były zaskakujące. Dlatego w ostatnich latach ONZ nieustannie poddaje pod głosowanie kwestię niedopuszczalności gloryfikacji nazizmu. Dwie delegacje – Stany Zjednoczone i Ukraina – zawsze głosowały przeciw, podczas gdy państwa UE wstrzymały się od głosu, dając w ten sposób gloryfikacji nazizmu zielone światło. Dalej. Kilka lat temu niemiecka policja kryminalna wykryła w wywiadzie wojskowym tego kraju organizację neonazistów, która miała bliskie powiązania z podobną organizacją w wywiadzie wojskowym Austrii. Kierownictwo niemieckiego wywiadu wojskowego rzekomo przeoczyło istnienie neonazistów w jego strukturze. W rzeczywistości myślę, że rację mają analitycy, którzy wierzą, że po pierwsze była to jedna z komórek Czarnej Międzynarodówki; po drugie, jego główną funkcją na obecnym etapie było szkolenie duchowe blisko nich neonazistów na Ukrainie. Stąd „ślepota” ich przełożonych.

  Niedawno podczas wizyty w Kijowie Josep Borrell otwarcie stwierdził, że konflikt między Ukrainą a Rosją należy rozwiązać środkami wojskowymi, a nie dyplomatycznymi. Zapomniał, najwyraźniej chory, o losie „niebieskiej dywizji”. Na Twitterze napisał: „Tę wojnę trzeba wygrać na polu bitwy”. Wysocy rangą urzędnicy europejscy nie pozwalali sobie na takie rzeczy do tej pory – od ataku nazistowskich Niemiec na ZSRR. Oto kolejny rewanżysta wychodzący. Maski zostały całkowicie usunięte. Wróg jest u bram i albo to my ich albo oni nas

  – Wydaje się, że wcześniej ten sam Borrell mówił o potrzebie rozwiązania sprawy drogą dyplomacji.

  – Sytuacja się zmieniła. Ale nadal jest jasne, że mimo całej pomocy post-zachodu dla Ukrainy, Rosja wygra, choć trudniej. Co więcej, nadzieje postzachodnich mieszkańców na tzw. partię pokojową w Moskwie najwyraźniej nie są uzasadnione.

  Sytuację wyraźnie nakreślono w marcowym numerze Spraw Zagranicznych (wydawany przez Council on Foreign Relations, wyraża oficjalne stanowisko ultraglobalistów) Samuel Charap, starszy pracownik RAND Corporation, były starszy doradca deputowanego USA Sekretarz stanu. Uważa, że ​​osiągnięcie szybkiego kompromisu z Putinem jest najlepszą opcją dla USA. Czemu? Bardzo prosta. Ponieważ wiadomo, że Federacja Rosyjska i tak zmiażdży Ukrainę, konsekwencją zwycięstwa Putina będzie pokój, a to automatycznie oznacza strategiczną porażkę Stanów Zjednoczonych. Walka Zachodu o wpływy w regionie, zauważa Charep, wymknęła się spod kontroli. Podkreśla, że ​​zwycięstwo Rosji nie tylko zmieni sytuację na całym obwodzie granic Federacji Rosyjskiej, ale także nie pozwoli na pociąganie jej do odpowiedzialności za rozpoczęcie wojny. Ponadto im dłużej trwa konflikt, tym bardziej zbliżają się Federacja Rosyjska i Chiny, wzmacniając się nawzajem, podczas gdy Stany Zjednoczone starają się uniknąć pojawienia się nowej dwubiegunowości. Zwycięstwo Putina wzmocni jego reżim, a ponieważ głównym celem Stanów Zjednoczonych, według Charepa, jest zmiana reżimu w Federacji Rosyjskiej, Zachód musi osiągnąć traktat pokojowy między Rosją a Ukrainą przed zwycięstwem Federacji Rosyjskiej.

  Polubienie

 5. Sławobor

  Cóż, wszystko jest jasne – zarówno cele, jak i środki. Wczesny traktat pokojowy to sposób na osłabienie reżimu politycznego Federacji Rosyjskiej, jego zmianę i w efekcie wyeliminowanie dwubiegunowości, jaką mogą osiągnąć Chiny i Federacja Rosyjska – trzy w jednym. Z tego punktu widzenia jest niezwykle jasne, że każdy, kto szczególnie w Rosji wzywa do natychmiastowego ograniczenia działań wojennych na Ukrainie i szybkiego zawarcia pokoju na „kompromisowych” warunkach, działa w interesie Stanów Zjednoczonych, Post-Zachódu i dlatego są wrogami Rosji. Amerykański analityk wyraźnie podkreślił zarówno interes USA, jak i sposób jego realizacji, a my dostaliśmy marker, który pozwala nam jednoznacznie zidentyfikować wroga. „Partia Pokoju” jest partią na rzecz pokojowego zniszczenia Rosji.

  Jak myślisz, jak długo potrwają działania wojenne?

  – To zależy od tego, ile czasu zajmie realizacja interesów stron konfliktu. Interesem Rosji jest demilitaryzacja i denazyfikacja Ukrainy, eliminacja zagrożenia dla naszego bezpieczeństwa. W interesie ukraonazistów jest ratowanie własnej skóry kosztem życia przede wszystkim ludności cywilnej. W interesie całego Post-Zachodu jest maksymalne osłabienie Federacji Rosyjskiej w taki sposób, aby wyeliminować naszą broń jądrową, przystąpić do rozczłonkowania kraju i po ustanowieniu pełnej kontroli nad rosyjskimi zasobami, obalić Chiny, najprawdopodobniej przez podzielenie go na depresyjną Północ, niepotrzebną ultraglobalistom i ściśle wkomponowaną w światowe procesy Południe (możliwa makrostrefa – „trapezowa” Japonia – chińskie południe – Tajwan – Południe, przynajmniej Korea).

  Ale są też interesy specyficzne – szybkość ich realizacji w dużej mierze zdeterminuje ekonomiczne determinanty czasu trwania konfliktu zbrojnego, poza czynnikami geopolitycznymi. Rozważając pytanie o głównych beneficjentów wojny na Ukrainie, Andrei Gribov, którego materiały polecam do lektury, wyróżnia trzy grupy:

  1) finansiści „zbiorowego Zachodu”;

  2) producenci węglowodorów, których cena gwałtownie wzrosła;

  3) globalny kompleks wojskowo-przemysłowy.

  Może więc rację mają ci, którzy uważają, że w 2014 roku trzeba było nie ograniczać się do Krymu, ale iść dalej i nie czekać osiem lat?

  W 2014 roku tak myślałem. Szybko jednak zdałem sobie sprawę, aw obecnej sytuacji jeszcze lepiej rozumiem, że się myliłem. W 2014 roku nie byliśmy gotowi na totalny konflikt z kolektywem Post-West – nie było silnej armii, bezpieczeństwa żywnościowego, prawdziwego systemu bankowego. Nawet teraz, kiedy to wszystko zostało stworzone w taki czy inny sposób w ciągu ośmiu lat, będzie nam trudno, ale w 2014 roku po prostu bylibyśmy zmiażdżeni. Tak, w 2022 r. sztab zmusił nas do strajku, ale po pierwsze mieliśmy już bazę do strajku; po drugie, tym ciosem rozwiązujemy własne problemy, a jednocześnie stwarzamy problemy dla Ameryki i wraz z Ameryką, naszego oczywistego wroga, Unii Europejskiej: energetycznego, żywnościowego, socjalnego. A im więcej problemów ma UE, im szybciej się rozpadnie, przynajmniej de facto, tym lepiej dla nas. Kiedyś F.I. Tiutczew powiedział, że po utworzeniu imperium Piotra Wielkiego w Rosji, powstanie imperium Karola Wielkiego w Europie jest niemożliwe. Geopolityk, dyplomata i poeta sprawił, że siła zjednoczonej Europy i siła Rosji są odwrotnie proporcjonalne: im silniejsza Rosja, tym słabsza Europa i odwrotnie. Wystarczy przypomnieć, że UE naprawdę powstała po zniszczeniu ZSRR. Teraz sytuacja rozwija się w przeciwnym kierunku.

  Dziś Europejczycy są wściekli, zewnętrznie wojowniczy („och, trzymaj mnie, siedem”) właśnie dlatego, że czas UE się kończy, ale bez amerykańskiej zgody ci polityczni impotentowie nic nie zrobią. I nie ma zielonego światła, mimo że Duremar z Białego Domu, z całą swoją paskudną retoryką, jest znacznie bardziej powściągliwy niż Europejczycy i Brytyjczycy. W przypadku rozszerzenia konfliktu Stany Zjednoczone będą musiały interweniować, a to, przynajmniej na razie, jest im bezużyteczne, zwłaszcza biorąc pod uwagę problem Chin.

  – Innymi słowy, USA miażdżą europejskiego konkurenta.

  – Tak, ale to nie jedyny powód uwalniania społecznego tłuszczu z Europy. Jest jeszcze jeden, związany nie z geopolityką, ale z „wielkim zerowaniem”, budowaniem nowego porządku światowego przez struktury ponadnarodowe. Jednym z zadań tej konstrukcji jest wywłaszczenie, a właściwie zniszczenie maksymalnej części warstwy środkowej (czasami nazywa się ją nieściśle „klasą średnią”, choć nie jest to klasa w ścisłym tego słowa znaczeniu , ale składa się z przedstawicieli różnych klas o mniej więcej takich samych dochodach).

  Bogactwo współczesnego świata szacuje się na około 85-90 bilionów dolarów. Tylko 1% populacji (70-75 milionów ludzi, jeśli aktualne szacunki 7,6 miliarda ludzi są poprawne) superbogatych i bogatych posiada około 35 bilionów dolarów. 12-15% (około 1 miliarda ludzi), a to jest światowa klasa średnia – około 40 bilionów dolarów; kolejne 10-15 bilionów to okruchy należące do 85% światowej populacji, czyli około sześciu i pół miliarda ludzi – trudno i kłopotliwe jest cokolwiek odebrać tym biednym chłopom, ale 1 miliard „średnich chłopów”, średnich, tym bardziej zwarta skoncentrowana w miastach i zamożnych przedmieściach, a co najważniejsze, ściśle zintegrowana z systemem, a więc kontrolowana i wrażliwa – to jest to. Tak, a 40 bilionów to znacznie więcej niż 10-15 bilionów (planują wziąć tę część później, po prostu zmniejszając populację, głównie niższych klas jako „dodatkowych zjadaczy”). Geneza kapitalizmu nastąpiła w postaci wywłaszczania własności ziemskiej. Geneza postkapitalizmu (ten ostatni prezentowana jest pod fałszywą flagą odnowionego kapitalizmu „państwowego” lub „inkluzywnego”) dokona się również w postaci wywłaszczenia głównych beneficjentów kapitalizmu o społecznym, opiekuńczym obliczu drugiej połowy XX wieku. „Inkluzywny”, „interesariusz” – to to samo Pole Cudów w Krainie (postkapitalistycznych) Głupców, gdzie świeżo wybite Koty Basilio i Lisy Alicja (Schwab i Evelyn de Rothschild) zwabią Pinokia ze środkowej warstwy – „crex, fex, pex”.

  Jednak wywłaszczenie warstwy środkowej to dopiero ostatecznie pozbawienie własności, pierwsze kroki to przede wszystkim zmniejszenie przez tę warstwę zużycia energii, przemieszczania się w przestrzeni (możliwość turystyki), żywności, racjonowania tej ostatniej. Właściwie te zadania miała rozwiązać „pandemia”, dlaczego nie – na ten temat też możemy porozmawiać, teraz ważne jest coś innego: dlaczego Europa jako cel? Po pierwsze, ze względu na 400 milionów mieszkańców Unii Europejskiej, warstwa środkowa ma co najmniej 150 milionów, jest ktoś, na kim można przytyć. Po drugie, UE nie ma podmiotowości politycznej, elity euroatlantyckie będą posłusznie realizować wolę ultraglobalistów ze szkodą, ze szkodą dla własnej ludności, która w rzeczywistości nie jest chroniona. A jeśli już, to można na nich naciskać „bronią etniczną” – migrantami, prowokując konflikt na tle etniczno-rasowym. Konflikt na Ukrainie dał jednak atlantyckim elitom i postzachodniemu człowiekowi na ulicy nowy, zewnętrzny, w przeciwieństwie do migrantów, obiekt nienawiści. Powracająca „meksykańska fala rusofobicznej histerii” (B. Czukow), która już na Zachodzie przeradza się w wywołaną epidemię psychiczną, umożliwiła kanalizowanie niezadowolenia wobec Rosjan wywołanego „pandemią” i narastającym kryzysem społecznym . I pod tym hałasem Europejczycy mogą się rozbierać, co już się robi.

  Z warstwą środkową w Europie, zaczynają robić to samo, co w latach 90. zrobiono ze środkową warstwą obozu socjalistycznego, głównie ZSRR. Grabież przybrała wówczas fantastyczne rozmiary. Jeśli w 1989 r. w Europie Wschodniej, w tym w europejskiej części ZSRR, poniżej granicy ubóstwa żyło 14 mln, to w 1996 r. – już 168 mln.W raporcie UNESCO o ubóstwie nazwano to największym pogromem klasy średniej w historii . Pamiętamy przecież, kto poszedł pod brzytwę – nie Ockham, ale Gajdar-Cubajowie i ich kuratorzy reform w kraju i za granicą. Nauczyciele, inżynierowie, wysoko wykwalifikowani robotnicy, lekarze, oficerowie, naukowcy zostali wywłaszczeni. W prawie trzystumilionowym ZSRR ponad jedną trzecią populacji można było bezpiecznie przypisać warstwie środkowej. Cóż, teraz, 30 lat później, przyszła kolej na europejską klasę średnią. Zgromadzeni w „ucieczce od kapitalizmu” ultraglobaliści „otwierają nową puszkę”. Myślę, że w latach dwudziestych „pożrą” Europę.
  Czytaj całość
  https://cont.ws/@matveychev/2281027

  Polubienie

  • Paweł

   Wywiad z Fursowem bardzo ciekawy i w wielu sprawach trafia w sedno, ale niestety nie dostrzega belki w swoim rosyjskim oku, tzn. nie widzi jak Zachód ( a właściwie – żydowsko-anglosaski globalizm) od 30 lat niszczy ( i to z niemałymi sukcesami ) samą Rosję i jak uzyskał duży wpływ na rosyjskie elity władzy i biznesu. Stąd biorą się obecne problemy Rosji nie tylko z Ukrainą, ale i pod wielkim znakiem zapytania jest przetrwanie jej samej w obecnym kształcie. Rosja jest zdemolowana demograficznie i skolonizowana technologicznie. Bez rozwiązania tych dwóch kwestii Rosja będzie na równi z Europą demolowana przez globalistów.

   Polubienie

   • Mateusz

    Fursow jest kretem. Jakbyśmy wiedzieli kto jest właścicielem uniwersytetu w którym Fursow pracuje, to byśmy wiedzieli kto jest właścicielem Fursowa.

    Niedawno słyszałem Fursowa mówiącego „nasi bracia żydzi” w kontekście narastającej w Europie rusofobii. Chodzić miało o rusofobię przyrównywaną z antysemityzmem. Rosjanie są ofiarami rusofobii a Żydzi są ofiarami antysemityzmu, a te same ośrodki odpowiadają za powstanie tych dwóch irracjonalnych zjawisk – taka była logika Fursowa.

    Fursow jest judejskim lobbystą. To szósta kolumna, bo nie piąta. On ma za zadanie zmienić sposób myślenia o przeciwniku czy partnerze cały czas grając Rosjanina. Nawet dobrze mu to wychodzi, co na pewno wynika z talentu i pracowitości.

    Polubione przez 1 osoba

   • Analizuję wypowiedź Fursowa. Szowinista, zrównuje ludy Zachodu z ich żydoelitami, zarzuca temu „Zachodowi” to samo co Żachód zrobił z Rosjanami. Ignoruje istnienie globalnej kliki ż-bansterskiej, pod której parasolem rozgrywany jest Zachód jak i Wschód, przy czym Chiny są bez wątpienia lokajem tej kliki, a może i Putin.. Nie widzi „przypadkowego” wplotu wojenki na Upadlinie w zakponczenie picdemii i WielkiReset gotowany dla społeczenśtw Zachodu przez żydłactfo rękoma zantagonizowanych Słowian wsch..
    Jak znajdę czas, będzie skrupulatna analiza Fursowa akapit po akapicie.

    Polubienie

 6. Nareszcie! Polin w kolejce do denazyfikacji zaraz po Upadlinie https://rusvesna.su/news/1652455916

  Polubione przez 2 ludzi

 7. Miedwiediew — do czego doprowadzi gorączkowy wyścig sankcji przeciw Rosji. Załamanie łańcuchów dostaw towarów. Kryzysy logistyczny (np. upadek działalności zagranicznych linii lotniczych), energetyczny, żywnościowy, monetarny i finansowy. Zniszczeniem systemu prawnego ochrony własności prywatnej. Regionalne konflikty zbrojne, terroryzm. Nowe epidemie lub użycia bio-broni. Spadek aktywności instytucji międzynarodowych, nowe międzynarodowe sojusze. nowa architektura bezpieczeństwa i upadek idei świata amerykańsko-centrycznego https://rusvesna.su/news/1652424409

  PB: Zapowiadany ż-banksterski WielkiReset całą gębą.

  Polubienie

 8. Plan UE importu 20 mln t zboża z Ukrainy w najbliższych 3 mies. Po ukraińskiej stronie granic UE średni czas oczekiwania ciężarówki wynosi 16 dni, a na niektórych granicach do 30 dni. Władze krajowe muszą przyspieszyć odprawy graniczne i zapewnić dodatkowe tymczasowe składowanie https://rusvesna.su/news/1652375018

  PB: 20 mln t nie wywiozą drogami w 3 mies. Przy 40 t/tira i (załóżmy przesadnie) 10 przejściach do UE po 10 stanowisk każde, potrzeba ok. 25 min. odprawy/tira — w dodatku do normalnego ruchu tirów. Gdy nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o WielkiReset, jak w całym biznesie wojenki i „sankcji”.

  Polubienie

 9. Wraz z odbudową wyzwolonych terytoriów Donbasu nastąpi wzrost gospodarczy Rosji https://rusvesna.su/news/1652419822

  Polubienie

 10. Pingback: Rozmowa z Andriejem Fursowem — fragmenty – Piotr Bein's blog Piotra Beina

 11. Pingback: Trzeci miesiąc wojenki żydłackiej na Upadlinie – Grypa666

 12. kika22

  Nie o to chodzi, by złapać króliczka, ale by gonić go!

  Rozpoczęła się „trzecia faza” rosyjskiej agresji. Rosjanie zmierzają do długiej wojny

  https://forsal.pl/swiat/ukraina/artykuly/8417947,rozpoczela-sie-trzecia-faza-rosyjskiej-agresji-rosjanie-zmierzaja-do-dlugiej-wojny.html

  W których armiach, rozmieszczonych po całym globie nie ma generałów?

  Demon kompleksu wojskowo-przemysłowego wraca. Trump zarzuca generałom parcie do wojny [TAKA CIEKAWOSTKA]

  https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,78442,26294030,demon-kompleksu-wojskowo-przemyslowego-wraca-trump-zarzuca.html

  Hej!

  Polubienie

 13. kika22

  Nie o to chodzi, by złapać króliczka, ale by gonić go!

  Świat wstrzymuje oddech, a oni zarabiają miliardy. Rosną przychody firm zbrojeniowych

  https://www.money.pl/gospodarka/swiat-wstrzymuje-oddech-o-oni-zarabiaja-miliardy-rosna-przychody-firm-zbrojeniowych-6746075925420640a.html

  Militarne potęgi. Te państwa wydają na wojsko najwięcej na świecie [RANKING]

  https://forsal.pl/swiat/bezpieczenstwo/artykuly/8150804,wydatki-na-wojsko-na-swiecie-ranking-panstw.html

  Ps. Big Pharma miała swoje ,,żniwa” na fałszywym COVID 19, teraz przyszedł czas na żydowskich militarystów, aby sobie ,,troszeczkę” zarobili.

  Hej!

  Polubienie

 14. kika22

  ,,Biedne” Ukry, które na współczesnym polu walki, muszą we wroga strzelać z łuku, rzucać dzidą, albo kamieniami i dlatego żydowskie anglosasi muszą ich koniecznie dozbroić oczywiście, że nie za darmo.

  Ukraiński eksport uzbrojenia. Doświadczenia i perspektywy [ANALIZA]

  https://defence24.pl/przemysl/ukrainski-eksport-uzbrojenia-doswiadczenie-i-perspektywy-analiza

  Żydowskie ,,kiermasze,” organizowane na całym globie, gdzie można kupić: kartofle, koperek, kapustę, pomidory, ogórki, pietruszkę, szczypiorek, oraz banany dla małpy.

  Rosjanie i Ukraińcy w gościnie u Saudów. Na targach zbrojeniowych obie delegacje mają problemy

  https://spidersweb.pl/bizblog/rosyjska-i-ukrainska-bron-saudowie/

  Hej!

  Polubienie

 15. Sławobor

  Ławrow ujawnił prawdziwe znaczenie zamachu Zachodu na Rosję: „Moskwa przyjmuje wyzwanie”
  14/05/2022 – 16:53

  Szef rosyjskiego MSZ wygłosił dziś kilka oświadczeń, że zbiorowy Zachód wypowiedział Rosji totalną wojnę hybrydową. Według niego Moskwa przyjmuje wyzwanie.

  Minister spraw zagranicznych zauważył, że nawet w najciemniejszych latach zimnej wojny nie było takiego „jednoczesnego wydalenia” dyplomatów. Jednocześnie żaden z wydalanych pracowników dyplomatycznych państw nie mógł udowodnić zdrady pracowników rosyjskich misji dyplomatycznych. A wszystkie te akcje odbywają się pod auspicjami Stanów Zjednoczonych Ameryki. Każdy, kto ośmieli się nie spełnić ich woli, jest atakowany przez Waszyngton, a Unia Europejska traci ostatnie oznaki niepodległości.

  Ławrow zauważył, że w dążeniu do przeciwdziałania Rosji kraje zachodnie są gotowe dosięgnąć „ostatniego Ukraińca. Według niego trudno przewidzieć, jak długo może potrwać wojna hybrydowa z Rosją, ale oczywiste jest, że dosłownie wszystkie państwa odczują konsekwencje tego.

  – Wszystkie kraje rozumieją, że dziś rozstrzyga się pytanie: czy porządek światowy stanie się naprawdę sprawiedliwy. Albo niewielka grupa krajów będzie mogła narzucić kolonialny podział świata na tych, którzy uważają się za wyjątkowych, a pozostałych, którzy są skazani na spełnianie woli wybranych – powiedział szef rosyjskiej dyplomacji.
  https://u-f.ru/news/society/u8/2022/05/14/337561

  Polubienie

 16. kika22

  Ad grypa666

  ,,Plan UE importu 20 mln t zboża z Ukrainy w najbliższych 3 mies.”

  Wojna wojną, a jeść trzeba i dolary się przydadzą.

  Wojna trwa, a Rosja eksportuje coraz więcej pszenicy

  https://forsal.pl/swiat/rosja/artykuly/8394082,wojna-trwa-a-rosja-eksportuje-coraz-wiecej-pszenicy.html

  Rosja to globalny „surowcowy supermarket”. Ceny pszenicy mogą wystrzelić w górę

  https://forsal.pl/gospodarka/artykuly/8368272,rosja-eksport-zboz-pszenica-surowce-najwieksi-eksporterzy-pszenicy-na-swiecie.html

  Hej!

  Polubienie

 17. Jędrzej

  Jak Rosja komentuje wypowiedź Morawieckiego:

  https://www.bitchute.com/video/VPpay8qQElmL/

  Polubienie

 18. Jędrzej

  Posłuchaj co ten rabin mówi o Hitlerze:

  https://www.bitchute.com/video/00FYQYqvSh44/

  Polubienie

  • Rabin nie powiedział jednego: Hitlera wynioslą do włądzy i wspierała w wojnie ż-banksteria i robiłk=jej dobrze np. z poparciem syjonizmu i emigracji do Palestyny z Niemiec, likwidacji ż/Żydów Europy, niechcianych w rotszyldowskim projekcie Palestyna.

   Polubienie

 19. Jędrzej

  Odważna dziennikarka, która straciła pracę za mówienie prawdy:

  https://www.bitchute.com/video/cMTK9EFCLEpE/

  Polubienie

 20. Janka

  ———— MATRIX wziął świat w swoje macki , bo ! ludzie są za TĘPI ! aby cokolwiek widzieć, rozumieć.

  Polubienie

  • Z szajsfonami w łapach i na klejnotach rodzinnych, są tumanieni odpowiednimi częstotliwościami. Aparaty mają ok. 30 mikroanten na rozmaite częstotliwości, daleko poza oficjalne pasmo .danej generacji G, np. teraherce.Mona tumanić wybiurczo grupy na danym obszarze (miasto, kraj) albo docelowo indywidualnie wg numeru ID aparatu. Zwyrodnienie/nienawiść migrantów można w ten sposób też utworzyć.

   Polubienie

 21. przyjaciel

  Trochę z innej beczki , eurowizja Polska dała Ukrainie 12 punktów , Ukraina Polsce okrągłe zero 0, hahaha , to się nazywa ukraińska wdzięczność, opad szczęki u wielu ukromilosnikow

  Polubienie

  • Jędrzej

   Więcej takich kubłów zimnej wody na rozgrzane głowy, a jeszcze jak dojdzie z kilku zasztyletowanych, jak ten Polak, który upomniał się o napastowane przez banderowców kobiety, to może przejrzą na oczy zachwycający się dotąd każdym pierdem banderówki / banderowca.

   Polubienie

  • mleko z nosa

   likwidacja chazarskich korowców na U i U silidaruchów tak jak należy ogniem , wypalenenie do żywego.czas najwyższy.

   Ich pomiot równiez ma zostac całkowicie wypleniony, co i w Polsce jest juz mim celem,
   35 mln do dołu z wap0nem i nie ma czym sie rozczulac, z chasta wyrosnie zawsze chwast.

   Polubienie

 22. Jędrzej

  DYREKTOR FSB ALEXANDER BORTNIKOV ODWOŁAŁ SIĘ DO ROSJAN POPRZEZ SIECI SPOŁECZNOŚCIOWE

  Apeluję do prawdziwych Rosjan, którzy naprawdę kochają swoją Ojczyznę!
  Putin W.W. usuwa Rosję spod wpływów Ameryki i Europy. Sam poza wpływem oligarchów. Proces jest w toku. To nie pasuje do Zachodu. Niektórym ludziom w naszym kraju to nie odpowiada. Putin ma wielu wrogów. Przygotowywany jest zamach stanu. Przygotowywane jest obalenie Putina. Ameryka nie szczędzi na to wydatków, aw kraju są ludzie, którzy są na to gotowi.

  Teraz w Rosji trwa wojna informacyjna przeciwko Rosji i Putinowi. Częścią tej wojny jest celowa próba stworzenia wśród Rosjan negatywnego nastawienia do tego, co dzieje się w kraju, aby wzbudzić niezadowolenie z polityki Putina. Niezadowoleni ludzie chętniej popierają zamach stanu.

  Wiemy już, jak kończą się zamachy stanu i obalenie prezydentów. Niedawnym przykładem jest Ukraina. Majdan chciał tylko zmienić prezydenta, aw rezultacie cały kraj „Majdanul”.
  Mamy wybór: wesprzeć prezydenta Rosji, zachować państwo, zachować pokój i stabilność, bronić suwerenności i niepodległości Rosji. To jest teraz najważniejsze.

  Sytuacja jest bardzo poważna. Stoimy – życie zacznie się zmieniać na lepsze. Nie – oznacza to, że zobaczymy zamieszki na ulicach, grabieże, morderstwa i bezbronność nas.

  Bądźcie czujni, Rosjanie, nie możecie „majdanizować” naszego kraju. Nasze dzieci i wnuki będą nam później wdzięczne.
  Zadbaj o Rosję, Rosja jest jedna i nie ma innej Rosji…
  Apel do obywateli Rosji i Ukrainy!

  Drodzy rodacy, współobywatele, przyjaciele!

  Wielu z Was nie rozumie, co się dzieje i jak postrzegać trwające działania wojenne na terytorium Ukrainy.
  Ze wszystkich stron dochodzą sprzeczne informacje, w większości „fałszywe” Spróbujmy wyjaśnić istotę tego, co się dzieje.

  Dlatego wszystko, co jest teraz w sieci, jest głównie filmowane przez Siły Zbrojne Ukrainy, które trzymają się każdego małego zwycięstwa, każdej rozbitej ciężarówki. Biorąc pod uwagę skalę ofensywy i liczbę hot spotów, nie mają się czym pochwalić, o tym mówi również liczba ich podróbek.
  Chociaż, jak rozumiesz, nie obejdzie się to bez strat z naszej strony, musimy to zrozumieć i zaakceptować.
  Są to działania militarne i biorą w nich udział nie tylko zawodowy personel wojskowy, ale także cywile, którzy mogą nawzajem cierpieć.

  Bez względu na to, co myślisz o Putinie, teraz nasi polityczni i wojskowi przywódcy potrzebują twojego zrozumienia i moralnego wsparcia!
  Wojna to wielka tragedia, ale przegrana wojna to katastrofa!
  W tym trudnym czasie pragnienie klęski naszej armii, agitacja przeciwko Putinowi i operacji wojskowej, podsycanie defetystycznych nastrojów, marudzenie o sankcjach i panika to zdrada, za którą niebawem będziecie musieli odpowiedzieć.

  Decyzja o rozpoczęciu operacji wojskowej nie była łatwa, ale uwierzcie mi, naszemu kierownictwu państwa i armii, wszystkie działania są precyzyjnie zaplanowane, skalkulowane i ważone w najdrobniejszych szczegółach i szczegółach.
  I mając tylko jeden cel, ta operacja wojskowa została uruchomiona – obrona Rosji i braterskiego narodu Ukrainy!

  Decyzja podjęta!

  Nie ma nic do zatrzymania, kostka jest rzucona, teraz wszyscy jedziemy na tym samym wózku.
  Później „zgarniemy” wszystkie konsekwencje, ale teraz potrzebujemy ZWYCIĘSTWA!. Nawet jeśli do tego konieczne będzie użycie cięższej broni, niż ta, której używa obecnie armia rosyjska.

  Zrozum, to nie jest wojna „o pałace, banki i przywileje jednostek”, to wojna o sprawiedliwość historyczną i własne bezpieczeństwo! Rosja zawsze była przyjazna Ukrainie. Od rozpadu ZSRR Rosja zawsze pomagała Ukrainie: świadczenia, preferencje, surowce sprzedawane taniej niż inne kraje, udzielały dochodowych pożyczek. Rosja traktowała Ukrainę jako kraj braterski. A jak spłaciła się Ukraina (jej kierownictwo)?

  Fakt, że chciała wstąpić do NATO, organizacji wojskowej, której cała racja bytu jest skierowana na konfrontację z Rosją. Który w swoich ostatnich dokumentach ogłosił Rosję wrogiem. To prawdziwa zdrada, to cios w plecy. Dlaczego Ukraina chciała rozmieścić amerykańskie bazy wojskowe i broń, najpierw na Krymie, a potem na granicy z Rosją?
  Dlaczego trzeba było pobłażać ukraińskim nacjonalistom?

  Zamieszkuje tam nie więcej niż 20% ludności (a skupionych głównie w zachodnich regionach, dawnej Galicji), którzy nie chcą mieć nic wspólnego ani z „Moskalami”, ani, nawiasem mówiąc, Ukraińcami sobie. Pozostałe 80% ludności Ukrainy zawsze opowiadało się za przyjaźnią i partnerstwem z Rosją.

  Osobno chciałbym wyjaśnić sytuację za pomocą sankcji. Kraj bogaty w surowce jak Rosja powinien dążyć do AUTARCIA (niepodległości), nie powinniśmy polegać na nikim, zwłaszcza od naszego potencjalnego wroga. Dlatego wszelkie przyszłe sankcje i zakazy są nawet przydatne dla rozwoju naszej własnej gospodarki i przyczyniają się do samowystarczalności.

  Drodzy współobywatele, jeśli droga jest wam Ojczyzna (Rosja i Ukraina), jeśli wiążecie z nią swoją przyszłość, jeśli zamierzacie tu mieszkać i wychowywać dzieci i wnuki, okazujcie cierpliwość i należny patriotyzm, wspierajcie naszą armię i przywództwo Rosji!

  Życzymy odwagi i waleczności rosyjskim żołnierzom i oficerom biorącym udział w operacji wojskowej!
  Pamiętajcie, wspieramy was, martwimy się o was, módlcie się o pomyślne zakończenie Waszej Wielkiej Misji i czekamy na Wasz powrót ze Zwycięstwem do rodziny i przyjaciół! Chwała Armii Rosyjskiej!

  AV Bortnikov
  Dyrektor FSB Federacji Rosyjskiej. # Życie

  Konstantyn Ciern , 15 Maj 2022 at 07:40

  Polubienie

  • mleko z nosa

   Rosja powinna natychmiast zakręcic kurki gazu i ropy, .
   nie wiem na co czeka, by dobić zachod.

   Putin musi uważac na Niemców, ktorzy planują już od Marca jego likwidację poprzez łodział padochroniarzy,.

   Polubienie

   • Jędrzej

    Putin musi uważać nie tylko na Niemców.
    Angole jeszcze bardziej szarogęszą się w Europie. Wystąpili z Unii i dalej mieszają. Teraz starają się wciągnąć przeciwko Rosji Finlandię i Szwecję. Oni od zawsze mieszają na całym świecie.
    Im przydałaby się jakaś mocna głowica w Morze Północne, żeby powstała fala tsunami zmyła z tamtejszych wysp co całe tałatajstwo.

    Polubienie

  • Paweł

   Niżej przytaczamy oryginał Apelu Dyrektora FSB datowany na 27.03.2022 r.

   Warto zauważyć, że od tego czasu minęło niemal dwa miesiące, a zamiast stanu wojny z Ukrainą ( a praktycznie jest to wojna proxy z NATO z wykorzystaniem Ukrainy) ciągle obowiązuje niczemu nie służące określenie Specjalnej Operacji Wojskowej. M.in. na skutek tego nie ogłoszono w Rosji co najmniej częściowej mobilizacji, a także nie zastosowano retorsji wobec Zachodu tak jakby wymagało prowadzenie z nimi wojny. Pozostaje pytanie dlaczego? Czyżby wrogowie Rosji, a w konsekwencji Słowiańszczyzny mieli aż taki wpływ na ” zbiorowego Putina” ?
   PZ

   DYREKTOR FSB ALEKSANDER BORTNIKOW ZWRÓCIŁ SIĘ DO ROSJAN POPRZEZ SIECI SPOŁECZNOŚCIOWE !

   Zwracam się do prawdziwych Rosjan, którzy naprawdę kochają swoją ojczyznę!

   Putin W.W. usuwa Rosję spod wpływów Ameryki i Europy. Sam wychodzi spod wpływów oligarchów. Proces jest w toku.

   To nie odpowiada Zachodowi. Niektórym ludziom w naszym kraju to także nie odpowiada. Putin ma wielu wrogów.

   Przygotowywany jest zamach stanu. Przygotowywane jest obalenie Putina. Ameryka nie szczędzi na to wydatków, a w kraju są ludzie, którzy są gotowi to przeprowadzić.

   Teraz w Rosji trwa wojna informacyjna przeciwko Rosji i Putinowi. Częścią tej wojny jest celowa próba stworzenia wśród Rosjan negatywnego nastawienia do tego, co dzieje się w kraju, aby wzbudzić niezadowolenie z polityki Putina. Niezadowoleni ludzie chętniej poprą zamach stanu.

   Wiemy już, jak kończą się zamachy stanu i obalenie prezydentów. Niedawnym przykładem jest Ukraina. Majdan chciał tylko zmienić prezydenta, a w rezultacie cały kraj ” zmajdanizowali”.

   Mamy wybór: wesprzeć prezydenta Rosji, zachować państwo, zachować pokój i stabilność, bronić suwerenności i niepodległości Rosji. To jest teraz najważniejsze.

   Sytuacja jest bardzo poważna. Wytrzymamy – życie zacznie się zmieniać na lepsze. Nie – oznacza to, że zobaczymy zamieszki na ulicach, grabieże, morderstwa i bezbronność nas.

   Bądźcie czujni, Rosjanie, nie możecie „majdanizować” naszego kraju. Nasze dzieci i wnuki będą nam później wdzięczne. Dbajcie o Rosję, Rosja jest jedna i nie ma innej Rosji …

   Apel do obywateli Rosji i Ukrainy!

   Drodzy rodacy, współobywatele, przyjaciele!

   Wielu z Was nie rozumie, co się dzieje i jak postrzegać trwające działania wojenne na terytorium Ukrainy.

   Ze wszystkich stron dochodzą sprzeczne informacje, w większości „fałszywe” Spróbujmy wyjaśnić istotę tego, co się dzieje

   1. Fotografowanie i filmowanie zostało zakazane wojskom rosyjskim, aby nie wzburzać ludności Ukrainy i Rosji filmami i zdjęciami wyrządzonych szkód i zabitych żołnierzy Sił Zbrojnych Ukrainy.

   Dlatego wszystko, co jest teraz w sieci, jest głównie filmowane przez Siły Zbrojne Ukrainy, które trzymają się każdego małego zwycięstwa, każdej rozbitej ciężarówki. Biorąc pod uwagę skalę ofensywy i liczbę gorących punktów, nie mają się czym pochwalić, o tym mówi również liczba ich podróbek ( fake news).

   Chociaż, jak rozumiecie, nie obejdzie się także bez strat z naszej strony, musimy to zrozumieć i zaakceptować.

   Są to działania militarne i biorą w nich udział nie tylko zawodowy personel wojskowy, ale także cywile, którzy mogą przy okazji ucierpieć.

   2. Bez względu na to, co myślicie o Putinie, teraz nasi polityczni i wojskowi przywódcy potrzebują waszego zrozumienia i moralnego wsparcia!

   Wojna to wielka tragedia, ale przegrana wojna to katastrofa!

   W tym trudnym czasie życzenie klęski naszej armii, agitacja przeciwko Putinowi i operacji wojskowej, podsycanie defetystycznych nastrojów, marudzenie o sankcjach i panika to zdrada, za którą niebawem przyjdzie odpowiedzieć.

   Decyzja o rozpoczęciu operacji wojskowej nie była łatwa, ale uwierzcie, naszemu kierownictwu państwa i armii, wszystkie działania są precyzyjnie zaplanowane, skalkulowane i ważone w najdrobniejszych szczegółach.

   I tylko w jednym celu, ta operacja wojskowa została uruchomiona – obrona Rosji i bratniego narodu Ukrainy!

   Decyzję podjęto!

   Już nie można niczego zatrzymać, kostka jest rzucona, teraz wszyscy jedziemy na tym samym wózku.

   Wszystkie konsekwencje będziemy później ” rozgrzebywać”, ale teraz potrzebujemy ZWYCIĘSTWA!. Nawet jeśli w tym celu konieczne będzie użycie cięższej broni niż ta, której używa obecnie armia rosyjska.

   3. Zrozumcie, to nie jest wojna „o pałace, banki i przywileje jednostek”, to jest wojna o sprawiedliwość historyczną i własne bezpieczeństwo! Rosja zawsze była przyjazna Ukrainie. Od rozpadu ZSRR Rosja zawsze pomagała Ukrainie: ulgi, preferencje, surowce sprzedawała taniej niż innym krajom, udzielała dogodnych pożyczek. Rosja traktowała Ukrainę jako kraj braterski. A jak odpłaciła się Ukraina (jej kierownictwo)? Fakt, że chciała wstąpić do NATO, organizacji wojskowej, której cała racja bytu ma na celu konfrontację z Rosją. Która w swoich ostatnich dokumentach ogłosiła Rosję wrogiem. To prawdziwa zdrada, to cios w plecy. Dlaczego Ukraina chciała rozmieścić amerykańskie bazy wojskowe i broń, najpierw na Krymie, a potem na granicy z Rosją ?

   Dlatego trzeba było pobłażać ukraińskim nacjonalistom?

   Zamieszkuje ich tam nie więcej niż 20% ludności (a skupionych głównie w zachodnich regionach, dawnej Galicji), którzy nie chcą mieć nic wspólnego ani z „Moskalami”, ani, nawiasem mówiąc, z samymi Ukraińcami. Pozostałe 80% ludności Ukrainy zawsze opowiadało się za przyjaźnią i partnerstwem z Rosją.

   4. Osobno chciałbym wyjaśnić sytuację odnośnie sankcji. Kraj bogaty w surowce, jakim jest Rosja, powinien dążyć do AUTARKII (niezależności), nie powinniśmy zależeć od nikogo, zwłaszcza od naszego potencjalnego wroga. Dlatego wszelkie przyszłe sankcje i zakazy są nawet przydatne dla rozwoju naszej własnej gospodarki i przyczyniają się do samowystarczalności.

   Drodzy współobywatele, jeśli droga jest wam Ojczyzna (Rosja i Ukraina), jeśli wiążecie z nią swoją przyszłość, jeśli zamierzacie tu mieszkać i wychowywać dzieci i wnuki, wykażcie cierpliwość i należny patriotyzm, wspierajcie naszą armię i przywództwo Rosji!

   Rosyjskim żołnierzom i oficerom biorącym udział w operacji wojskowej życzymy odwagi i waleczności!

   Pamiętajcie, wspieramy was, martwimy się o was, modlimy się o pomyślne zakończenie Waszej Wielkiej Misji i czekamy na Wasz powrót ze Zwycięstwem do rodziny i przyjaciół! Chwała Armii Rosyjskiej!

   A.W. Bortnikow
   Dyrektor FSB Federacji Rosyjskiej.

   27.03.2022

   Za: https://kremll.info/direktor-fsb-aleksandr-bortnikov-obratilsya-k-rossiyanam-cherez-sotsialnye-seti/

   Polubienie

 23. nana

  Zapraszam świadomych Polaków do pomocy naszym przyjaciołom i braciom z Ukrainy. Przyda się wszystko, a więc dobre ubrania, żywność, praca i mieszkania gdzie mogliby zamieszkać. Mamy fundacje, które pomagają naszym braciom z Ukrainy. Zapraszamy również do pomocy adminów portalu Wierni Polsce Suwerennej1. Może macie wolny pokój do wynajęcia za nieduże pieniądze albo żywność, której macie za dużo. Zapraszamy do pomocy.

  Polubienie

  • mleko z nosa

   Kto miał pomoc to pomógl w tym i ja , jednak teraż moge tylko ruchać Ukrainki zony tych co walczą i jak dojdzie do zapadniecia sie w sobie świata zutylizować dzieci tych co walczą i tak sie stanie na oczach maatek będe rie zał ich dziei potem je .nastepnie będe polowal na tyc co wrócą z Donbasu
   Oko za oko
   ząb za zubi to moja juz jest zaplnanowana zemsta .
   To tępy jak i polacy motłoch do niczego sie nei nadający .

   Polubienie

  • hulsz

   pomoz tepa babo najpierw biednym Polakom ktorych sa miliony

   Polubione przez 1 osoba

  • Paweł

   @nana czy raczej ty trollu @ nanananaczynska@interia.pl IP: 172.107.97.147 podszywający się pod @nanę

   Zaproszenia kieruj do swojej banderowskiej braci i jej rządowych protektorów, do Kaczyńskiego na Żoliborz, do Morawieckiego do Wrocławia i do pałacu prezydenckiego do rodziny Duda- Kornhauser. Owi, wymienieni kompradorzy działający na polecenie okupantów Polski mają nadmetraż i zapewne winni przeznaczyć go dla „swych gości”, gdyż Polacy na pewno nie zapraszali tu Ukraińców, a tym bardziej banderowców.

   Polubione przez 1 osoba

  • Jedna życzliwa babcia w Kanadzie w 2014 robiła sweterki dla biednych Upadlińców. Nie wiedziała, że trafiają w sieci żydłacko-kombinatoryjne, które robiły na tym geszefty.
   W 2022 widać z nagrań zrelaksowanych uchoćcuf, że nic im nie brakuje. Na pierwsze mieszkanie „dorobili się” w korupcyjnej Upadlinie. Przyjechali po drugie psim swędem i obywatelstwo/socjal UE,

   Polubione przez 1 osoba

 24. Jędrzej

  Nana

  Człowiek powinien pomagać jeden drugiemu, ale widzę, że Pani więcej propagandowo niż w rzeczywistości to robi i jeszcze wybiórczo pod adresem tutejszego portalu. Pani podtekst jest aż zanadto widoczny, by nie odczytać Pani intencji.
  Jestem ciekaw, czy interesuje Panią los polskich dzieci, jak los sprowadzanych nam tutaj hord Ukraińców z banderowskiej części Ukrainy, gdzie w zasadzie nie ma żadnych działań denazyfikacyjnych.
  Nie wstyd Pani?
  Niech Pani powie / napisze to rodzinie Polaka zamordowanego ostatnio w Warszawie przez banderowskich siepaczy.
  Ów młody mężczyzna został zamordowany tylko dlatego, że stanął w obronie napastowanych kobiet. I Pani ma jeszcze czelność do nawoływania Polaków, aby takim ludziom pomagali tutaj, ludziom, którzy mają za nic tutejszą gościnność?

  Polubienie

  • mleko z nosa

   Wojciech Sumlinski
   Ten sam co popieral jankesi PIS Psich synów tepił WSi im ich kapował biadollil nad psim popiełuszkom biorą udział out chociazby w zebraniach WSi na naszej plebanii tera płacze ,że im psie syny i ich sczyny kraj niszczą poprzez korowskei hordy upadlinnców.

   Grupa Ukraińców zakatowała w sobotę młodego chłopaka w centrum Warszawy. Nowa weekendowa rzeczywistość w stolicy: raz wiadro czerwonej farby – a raz nóż między żebra? Miejmy nadzieję, że nie. Jeśli jednak (w przypływie chorej „solidarności”) będziemy milczeć – nie widzę nadziei.

   Heta dla mene

   Polubienie

 25. Janka

  ————- DEDYKACJA tym !, którzy zamknęli oczy , zatkali uszy NA PRAWDĘ !.
  https://www.bitchute.com/video/ra8sXsy43RbR/

  Polubienie

 26. Wewnętrzny rozłam rujnuje Słowian Wsch. Tylko bitwa o serca i umysły może temu trwale zaradzić https://rusvesna.su/news/1652557899

  PB. Żydłactfo zanatagonizowało Słowian przez wieki, a teraz kto to cofnie?

  Polubienie

 27. Opcja po aneksji Noworosji: Ukrainę centralną i zach. (jeśli nie wejdzie w skład Ukropolin), trzeba wyzwolić od nazioli i zdemilitaryzować jako federację, członka ONZ w Eurazjatyckiej Unii Gospodarczej, związanego z Rosją i Białorusią — gwarantom bezpieczeństwa nowej Ukrainy https://topcor.ru/25642-pochemu-nelzja-prisoedinjat-k-rossii-donbass-i-priazove-bez-ostalnoj-novorossii.html

  Polubienie

  • „Noworosja” w tej wersji jest ponad 2 razy większa od ziem „wyzwolonych” w obecnej wojence i nakłada się na Nowy Izrael!
   W dużej swej części wieloetniczna, jej społęczności mają tradycje zrywów niezależności od Rosji i ZSRR. Historycznie tereny sporne między wszystkimi tworami pąństwowymi sąsiadującymi z „Noworosją” w tej części świata — od Polski i Litwy po Kozaków, Turków i Tatarów.
   FR imperialnie naciąga historię co do „rosyjskości” tych ziem, zagospodarowanych emigrantami z Europy śr. i płd.-wsch. przez „rosyjski” carat Hohenzollernów. Takie to „słowiańskie” i „rosyjskie”, jak W. Lechia od Lizbony po Władywostok.

   Polubienie

 28. Janka

  ————zgoda BUDUJE ! niezgoda RUJNUJE !!!!!!!!! . Bliższa koszula ciału

  Polubienie

 29. kika22

  Jedni i drudzy są siebie warci i niech się napierdalają do końca świata i jeden dzień dłużej! Tak im dopomóż bóg JHWH w Trójcy Jedynej!

  Czasem lepiej nie wystartować. Mało ukraińska szajba na punkcie zbrodniarzy z UPA dała o sobie znać we Lwowie. ZDJĘCIA

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/343371-czasem-lepiej-nie-wystartowac-malo-ukrainska-szajba-na-punkcie-zbrodniarzy-z-upa-dala-o-sobie-znac-we-lwowie-zdjecia

  Rosyjscy SS-mani. 400 tys. Rosjan służyło w armii Hitlera (spis jednostek wojskowych)

  https://jagiellonia.org/rosyjscy-ss-mani-400-tys-rosjan-sluzylo-w-armii-hitlera-spis-jednostek-wojskowych/

  Hej!

  Polubienie

 30. Jędrzej

  Oficery uciekają i nawet nie chcą pomagać rannym.

  https://gloria.tv/post/iGuASq6YHZEX2kfKxNMPW2grD#10

  Polubienie

 31. kika22

  Ad Janka

  ,,————zgoda BUDUJE ! niezgoda RUJNUJE !!!!!!!!! . Bliższa koszula ciału”

  ,,…Tak jest, zgoda, A Bóg wtedy rękę poda.”

  Aleksander Fredro ,,ZEMSTA?”

  Na żydowskie układy, nie ma rady!

  Divide et impera.

  https://m.facebook.com/EdiDomanski/photos/a.341984912621689/1822711067882392/?type=3&source=48

  Hej!

  Polubienie

 32. kika22

  Tak działają globaliści i militaryści wiadomego pochodzenia.

  Rosyjski tytan niezbędny amerykańskiej zbrojeniówce

  https://defence24.pl/przemysl/rosyjski-tytan-niezbedny-amerykanskiej-zbrojeniowce

  Teraz będą robić samoloty z dykty, płótna, albo papieru?

  Boeing kończy import rosyjskiego tytanu

  https://www.rynek-lotniczy.pl/mobile/boeing-konczy-import-rosyjskiego-tytanu-13913.html

  Hej!

  Polubienie

 33. kika22

  Ad grypa666

  ,,… FR imperialnie naciąga historię co do „rosyjskości” tych ziem, zagospodarowanych emigrantami z Europy śr. i płd.-wsch. przez „rosyjski” carat Hohenzollernów. Takie to „słowiańskie” i „rosyjskie”, jak W. Lechia od Lizbony po Władywostok…”

  ,,Deutschland, Deutschland über alles”

  Niemiecka dynastia na tronie Wielkiej Brytanii

  https://www.rp.pl/historia/art3169471-niemiecka-dynastia-na-tronie-wielkiej-brytanii

  Windsorowie – rodzina królewska z niemieckim rodowodem. Kiedy i dlaczego zmieniono nazwisko brytyjskiej dynastii?

  https://plejada.pl/newsy/windsorowie-zmienili-nazwisko-dynastii-by-uciec-od-niemieckiego-rodowodu/f0fjb36

  Hej!

  Polubienie

 34. kika22

  Ad grypa666

  ,,Deutschland, Deutschland über alles”

  Wiktoria, czyli zwycięstwo.

  Wiktoria Hanowerska

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Wiktoria_Hanowerska

  Gniazdo szerszeni.

  Hanower

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Hanower

  Hej!

  Polubienie

 35. kika22

  Ad grypa666

  ,,Deutschland, Deutschland über alles”

  Amerykanie pochodzenia niemieckiego

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Amerykanie_pochodzenia_niemieckiego

  Anglosaski języczek sam się wybrał!?

  Sprechen Sie Deutsch? Do you speak English?

  Legenda Muhlenberga

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Legenda_Muhlenberga

  Hej!

  Polubienie

 36. Edward.

  „grypa666”
  Znam wielu ale nie znam znaczącego Polaka który by twierdził istnienie
  Slowian,Lechitow,Scytow,itd.od Lizbony po Wladywostok.
  Takie brednie opowiadają przebierańcy celem ośmieszenia prawdy
  historycznej jaka miała miejsce na naszych ziemiach „przed przyjęciem
  chrześcijaństwa”.Uważam ze nie warto wspomagać naszych śmiertelnych
  wrogów w dziele wymazywania naszej historii (przez ostatnie tysiąc lat
  na terenie Polski dokładnie wymazali wszystko).

  Polubienie

 37. Bazyli

  Sprawę wyciszono ale kompromaty na bydlątka pozostały w rękach SBU

  Polubienie

 38. kika22

  Ad Edwarda

  ,,Znam wielu ale nie znam znaczącego Polaka który by twierdził istnienie
  Slowian,Lechitow,Scytow,itd.od Lizbony po Wladywostok…”

  Co Ukry mają wspólnego z Władywostokiem i Lizboną?

  Miedwiediew: Celem jest zbudowanie Eurazji od Lizbony po Władywostok

  https://www.rp.pl/konflikty-zbrojne/art36014391-miedwiediew-celem-jest-zbudowanie-eurazji-od-lizbony-po-wladywostok

  Są nowe pomysły globalistów na ,,nowy” żydowski KOŁCHOZ.

  Miedwiediew o celu Putina: Eurazja od Lizbony po Władywostok

  https://wiadomosci.radiozet.pl/Swiat/Miedwiediew-ujawnil-cel-Putina-Eurazja-od-Lizbony-po-Wladywostok

  Hej!

  Polubienie

 39. MatkaPolka

  JĘK I WOŁANIE O LITOŚĆ ZACHODNICH ELIT – DLA ZACHODNICH GENERAŁÓW
  Z USA, Anglii, Francji – złapanych i uwięzionych w Azowstalu

  Przecież oni tylko przyjechali na wycieczkę na Ukrainę – w szortach, klapkach, słonecznych okularach – przecież nie przyjechali zabijać Słowian

  Prezydent Putin nie wyraził zgody na ewakuację nazistów z Azowstalu mimo iż niemal wszystkie kukły Rotszylda naciskały na niego z papieżem włącznie.

  https://rusvesna.su/news/1652645820

  Ta więc runął mit, że do Słowian można sobie postrzelać a potem się to jakoś rozejdzie po kościach. I prawidłowo, bo na dziką swołocz jedynie pancerna pięść działa wychowawczo. Rosja przekazała jasny sygnał dla globalnych szulerów. Banderówki natomiast, czyli żony tych nazistów spod Azowa, dziś oskarżają władze w Kijowie o zdradę…
  Nie wiadomo co zrobi klaun ŻEL, bo papież po głębokim namyśle postanowił się pomodlić ale myślę, że może im gaz zakręci albo oskarży, że są dywersantkami i rozkaże przywiązać banderówki skoczem do drzewa – błazen coś wymyśli i na pewno z tych procesów myślowych nie raz się jeszcze zdrowo pośmiejemy…

  Polubienie

 40. przyjaciel

  Was Panowie czołga się po sądach a tymczasem :

  Polubienie

  • mleko z nosa

   I to jak umyją geby.
   Taa wołocz sprzedał kraj brała udział w tym oblędzie, zresztą są jak wszyscy Polacy tylko bydłem lub trzodą na giełdach w NY i lC wiec jak te bydło moze kogokolwiek oskarżać., Trzeba byc zerem, by pracowaac w tym chlewie jaakim jnest prokuraturaa , sądy , policja.

   Polubienie

 41. mleko z nosa

  Już się zesralem na wieśc o prokuratorach..
  Młynarczyk musi ładnienn poprosić przynajmniej mnie czego chce..
  Adol mi uciekł miałem za niego iśc do pierdla jk juz teraz mogą mnie prokurtorzy w dupę pocałować.

  Polubienie

 42. Jędrzej

  Na adnovumteam w komentarzu, @Waldemar Olszewski Zamieścił info, że jankesi zaciągają się do Rosyjskiej armii, żeby walczyć z ukropami i globalistami.

  https://t.me/UkraineHumanRightsAbuses/3899

  Wideo:
  „Witam, właśnie przyjechaliśmy z Ameryki do Donbasu. Przyjechaliśmy z całej Ameryki. Pochodzę z Teksasu, mój przyjaciel jest z Detroit, mamy ludzi z Minnesoty i wszystkich innych części Ameryki. Jesteśmy tu, by walczyć z globalizmem o nowy porządek świata. Jesteśmy tu, by walczyć z ukraińskimi nazistami,

  Polubienie

  • mleko z nosa

   Wystarczy tylko wypalić miasto chazarskich genetycznych korowskich chwastów i ich odpadów z wyspypiska śmieci do jaakiegop trafiają do wszystkich służb, wwarszawę i po upadlinie.

   Polubienie

 43. Wyzwolono ponad 95% terytorium ŁRL i ok. 90% DRL, ponad 1/3 charkowskiego, całe chersońskie i znaczna część zaporożskiego. Regiony te mają pełne prawo do samostanowienia — niepodległość i przystąpienie do FR https://antimaydan.info/2022/05/prestupleniya_vsu_protiv_mirnyh_zhitelej_privedut_k_razvalu_ukrainy.html

  Polubienie

 44. Ok. 300 ukraińskich bojowników zablokowanych w Azowstali złożyło broń i wyszło korytarzem humanitarnym https://rusvesna.su/news/1652732077

  Polubienie

 45. Jeniec z sił Ukrainy, który walczył w fabryce Żarja w Rubieżnem: „Polacy i Amerykanie najemnicy NATO kpili z nas, głodzili, zmuszali do prania ubrań i zmywania naczyń” https://rusvesna.su/news/1652693061

  Mieszkaniec Popasnej o polskich najemnikach w mieście: „Nie tylko strzelali, nie wypuszczali nas po wodę” https://antimaydan.info/2022/05/oni_ne_tolko_strelyali_oni_nas_ne_vypuskali_nas_po_vodu_shodit.html

  Polubienie

 46. Mińsk spodziewa się prowokacji: Ogromne zgrupowanie sił Upadliny na granicy z Białorusią https://rusvesna.su/news/1652685304

  PB: Drugi front wobec fiaska w Donbasie i na Ukrainie płd.?

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.