III RP/Polin w wykonaniu PiS – nie ma większych … patriotów

Miłują już nie IIIRP/Polin, ale modlą się o Ukro-Polin.

_____________________

M.Piskorski:
Głupota i bezprawie są prawdopodobnie już w naszym kraju nieodwracalne. Są jak wyjątkowo złośliwy nowotwór toczący umysły polskiej klasy politycznej, decydentów, godzących się na każdy akt bezprawia urzędników.

Odmówiono mi dziś bezpodstawnie wstępu na teren budynków Sejmu, do czego uprawnia mnie Karta byłego posła. Facet z Kancelarii Sejmu (lub jego polityczno-bezpieczniaccy nadzorcy) pisze na kolanie pismo, w którym twierdzi, że zajmuję się „działalnością propagandową przeciwko interesom Rzeczypospolitej Polskiej” i dlatego nie mogę skorzystać z sejmowej biblioteki, z której korzystałem spokojnie przez kilkanaście lat.

Nawet gdyby ktoś rzeczywiście chciał uprawiać przeciwko nim „propagandę”, nie musi. Robią to oni sami, i to wyjątkowo skutecznie.

https://www.facebook.com/photo/fbid=5162634313790886&set=a.462827410438290&notif_id=1657823543987339&notif_t=nf_photo_story&ref=notif

_____________________

A więc zdradzieckie, syjonistyczne, sterowane z Waszyngtonu, Londynu i Tel Awiwu – i pewnie coraz częściej telefonicznie -, szumowiny definiują nam interesy Rzeczpospolitej Polskiej.

D.Kosiur

45 Komentarzy

Filed under Polityka

45 responses to “III RP/Polin w wykonaniu PiS – nie ma większych … patriotów

 1. Mano Negra
  15 lipca 2022 o 18:21
  „To służy drugiej stronie”… Duda do ks. Isakowicza-Zaleskiego

  Polubienie

  • Abw

   Kosiur z Otwocka to ruski troll powtarzający brednie propagandy kremlowskiej solowiowa i waginy kurwy Zacharowej oraz świra ambasadora ruskiego w Polsce. To szkodnik taka stonka kosiurowa, która gryzie Polskę jak stonka kartofle.

   Polubienie

  • mleko z nosa

   Mieliśmy Niemca,który tych banderowców z Trawnik pod Lublinem lub innych którzy im służyli za brutalność wysyłał za Bug wiedzieliśmy już po 43 co się dzieje za Bugiem i informował o tym nasze AK. .Kiedy wcześniej opisana kompania 27 Dywizji po odpoczynku ruszyła dalej zatrzymała się u mnie w lesie zdali swoim kolegom z AK co widzieli i przeżyli. Wszyscy w Okręgu wiedzieli i dlatego potem nie mieli skrupułów służąc w 9 Dywizji niszczyć banderowców mimo to nie szerzyli po powrocie do domów nienawiści do Ukraińców w pobliżu mieliśmy wsie bulbowvoe i czerwone U które mordowały na równi z banderowcami tymi samymi metodami pewnie i Mo coś pozostało we krwi pociąg do ostrzy bez potępienia banderowców i totalnego unicestwienia banderyxmi nigdy nie nastąpi pojednanie Nigdy

   Polubienie

   • mleko z nosa

    Nie będzie pojednania z banderowcami tak jak z hitlerowcami i bolszewia hitlerowcy i bolszewia upadli pozostali banderowcy i zostaniecie wycięci w pień przezLschow Rosjan Białorusinów i Węgrów i Słowaków taka czeka przyszłość U widzę nos ciemna noc dla U

    Polubienie

 2. Abw.
  Staropolskie przyslowie glosi.
  „Nie mow prawdy w oczy,bo na Cie
  kij wskoczy”.
  Jest cos gorszego od nienawisci,
  To jest Prawda.

  Polubione przez 1 osoba

 3. A zaprowadził Polskę w to miejsce kult koszernego ciastka.

  Polubione przez 1 osoba

 4. Chlopiec za podniesienie ciala bozego,
  zostal spoliczkowany przez proboszcza,w malej miejscowosci w
  w powiecie szamotulskim.
  Rodzice chlopca oddali sprawe do sadu. Jeden spoliczkowany,a drugi
  zostal prezydentem.

  Polubienie

 5. Ale się ukraińskiego ścierwa zleciało na WPS.
  Ja bym to żydo-banderowskie coś podzielił między Rosję, Białoruś, Polskę, Węgry i Mołdawie wymazując ten sztuczny twór z mapy.

  Istnienie czegoś takiego jak ukraina to pomyłka historii, a pomyłki się naprawia!

  Polubienie

 6. Jędrzej

  2 pytania do Ukraińców od Prezydenta Republiki Czeskiej
  https://gloria.tv/post/uaXTdfh8pkua1yRM6dqq8nS2k

  „Szanowni Ukraińcy, otrzymałem od was list w obronie Stepana Bandery. Pozwólcie mi zatem zadać dwa pytania”. Po pierwsze, czy znacie rozkaz Bandery: „Zabijcie każdego Polaka między szesnastym a sześćdziesiątym rokiem życia?” Jeśli nie znacie, nie jesteście Ukraińcami. A jeżeli znacie, to czy się z nim zgadzacie, czy nie? Jeżeli się zgadzacie, tu kończy się nasza dyskusja”.
  1944 – Milosz Zeman

  Polubione przez 2 ludzi

 7. Jędrzej

  azazel44 17:42 on 16 Lipiec 2022

  Władze Nowego Jorku instruują obywateli jak zachować się w przypadku ataku nuklearnego… Wyjątkowo cenne rady tym bardziej, że zanim Murzyn w Harlemie podrapie się po tyłku to zdąży ulotnić się jako obłok pary…

  .https://www.youtube.com/watch?v=N-5d7V4Sbqk

  Polubienie

 8. Jędrzej

  Często mówi się, że Zachód od początku był na przegranej i nie miał spójnej strategii wobec sytuacji na Ukrainie. To nieprawda.

  Bo jeśli przeanalizować rozwój sytuacji na Ukrainie, bardzo dobrze widać za nim długofalową strategię Zachodu, która ukazuje typowy dla USA wzorzec działania na rzecz destabilizacji obcych krajów i obalania rządów – tym razem celem był rosyjski rząd.

  Ale oryginalne obliczenia USA/NATO się nie sprawdziły. W wyniku wydarzeń na Ukrainie narasta bezradność na Zachodzie.

  Zaledwie cztery miesiące temu przywódcy polityczni w Waszyngtonie, Londynie, Brukseli, a także w nowej kolorowej koalicji rządu federalnego i jego doradców w Berlinie zakładali z pewnym przekonaniem, że Rosjanie na Ukrainie są przeciążeni militarnie, a jednocześnie postawieni pod presją najpoważniejszych i najsurowszych sankcji gospodarczych i finansowych od zakończenia II wojny światowej. W powstałym chaosie społecznym niekochany „reżim Putina” zostałby zmieciony przez zniechęconą ludność rosyjską.

  Ale zachodni watażkowie byli krótkowzroczni.

  Rozwój wydarzeń przebiegał zupełnie odwrotnie niż planowano. Po silnej pozycji wyjściowej Ukrainy po udanym zamachu stanu na Majdanie w 2014 roku, od początku rosyjskiej operacji wojskowej mającej na celu demilitaryzację i pilnie potrzebną denazyfikacji Ukrainy cały Zachód pozostał bezradny.

  To zachodnie rządy są dziś przytłoczone gospodarczo i militarnie, i to nie tylko z powodu rosyjskiej operacji na Ukrainie. Galopująca inflacja, niedobory energii, niepewne dostawy nawozów i żywności, wąskie gardła w dostawach w prawie wszystkich innych sektorach surowców i półproduktów, a także silne oznaki nowego krachu giełdowego i pęknięcie gigantycznej bańki finansowej to własna wina Zachodu, nawet jeśli winę za wszystko przerzuca się teraz na „Putina”.

  Tymczasem w społeczeństwie zachodnim narastają niepokoje w obliczu autodestrukcyjnej polityki zagranicznej i gospodarczej oraz często infantylnej niekompetencji własnych rządów. Muszą coraz bardziej martwić się o stabilność własnych krajów, podczas gdy w Rosji gospodarka znów rośnie, inflacja gwałtownie spada, a rubel stał się jedną z najsilniejszych walut na świecie.

  h ttps://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2022/07/za-szalenstwo-zelenskiego-ginie-codziennie-500-jego-zolnierzy-rainer-rupp%ef%bf%bc/

  Polubienie

 9. Anonim

  Panie Łukaszu

  Ten spec o kiszenia ogórków ze swojej działki, to zadekowany do czasu operacji na Ukrainie niejaki zwolennik Bandery, który nie tak dawno nie dawał wytchnienia panu Dylakowi na jego blogu.
  To pro banderowski ćpun za miskę ryżu.

  Polubienie

 10. Jędrzej

  Były szef izraelskiego wywiadu „Nativ” Yakov Kedmi na kanale YouTube „Waldman-LINE” przewidział daty przejęcia Odessy przez siły zbrojne.
  Według Kedmi Rosyjskie Siły Zbrojne przejmą Odessę do początku nowego roku szkolnego.
  „Rok szkolny rozpocznie się zgodnie z rosyjskim programem nauczania” — przewidział były szef „Nativ”.

  Konstantyn Ciern, 16 lipca 2022

  Polubienie

 11. Jędrzej

  USraelici czują pismo nosem i zaczynają wiać z Ukrainy.

  Ambasada amerykańska w Kijowie wstrzymała pracę. Budynek ambasady jest zamknięty, nie widać pracowników, informują naoczni świadkowie. Wcześniej Stany Zjednoczone zaapelowały do ​​swoich obywateli o opuszczenie Ukrainy. – Sputnik.

  Polubienie

 12. Jędrzej

  James Vasquez słynny tiktok Call of Duty przegrany i oszust słynny z Ukrainy został pobity w metrze w USA przez zwykłego faceta.

  .https://twitter.com/AZmilitary1/status/1547985394171383812

  Polubienie

 13. Janka

  ———– dobre opracowanie „klucza ” wg. którego zbudowano najnowszą historię Ukrainy. Brakuje mi jednak nazwiska Nikity Chruszczowa rdzennego Ukraińca , który to ! w czasie WIELKIEGO HOŁODOMORU na Ukrainie, był jej przywódcą . Pamięć o Ofiarach Wielkiego Głodu powinna znalezć się w sercu każdego MORALNEGO człowieka, tak jak pamięć o ! wymordowanych Rosjanach i Polakach. Wszystkie trzy Narody miały i mają NADAL tego samego OPRAWCĘ.

  Polubienie

 14. markglogg

  Ot, coś na pokrzepienie polsko-ukraińskich serc, przepisuję mój komentarz do ostatniego wpisu na neonie Anny PK:

  Słuchałem wykładu Andrieja Fursova o tym, że Rosja – pomimo wszystko – nie dała całkowicie pozbawić się swych elit (ani w rewolucji bolszewickiej, którą wsparła wojskowa elita Carskiej Armii, z gen. Boncz-Brujewiczem na czele, ani w przewrocie żydo-amerykańskim w ZSRR 1991 roku)

  Według Fursova Polska (Polsza) od czasów Anarchii Szlacheckiej zupełnie utraciła „instynkt państwowotwórczy”. Wg. mnie był moment, kiedy coś takiego dominowało w PRL-u, było to 14-lecie „siermiężnych” rządów Gomułki. Ale „przerwana dekada” Gierka (w tym okresie nie było mnie w Polsce) była to „entuzjastyczna podgotowka elit PZPR do reform Balcerowicza”.

  A dzisiaj? Na przełomie marca i kwietnia br. jadłem obiad wspólnie z mym kolegą od lat, profesorem politologii, b. doradcą prezydenta Komorowskiego, Romanem Kuźniarem (23 lata temu wspólnie wspięliśmy się b. trudna granią Zmutt na Matterhorn; 11 lat temu byliśmy razem pod Elbrusem, na którym to szczycie Romek ze swym kolegą, Jackiem Kranzem, leśnikiem z Wołosatego w Bieszczadach, nieco się poodmrażali – https://www.tygodnikprzeglad.pl/mowilem-im-zeby-nie-szli/ ).

  No i ten nasz, po 11 latach wspólny obiad w restauracji w Podspadach na Słowacji, Romek zakończył buńczucznym, godnym czołowego politologa polskiego stwierdzeniem, komentując rozwijającą się wtedy mini-wojnę FR-UA, DOPIERO TERAZ RUSKIE DOBRZE DOSTANĄ W DUPĘ! (podobne deklaracje z chęcią publikowała mu wtedy Gaz. Wyb.)

  Coś mi się zdaje, że poglądami mego kolegi po cichu na serio się przejął Sekretarz Stanu USA Blinken, który przedwczoraj publicznie zapewniał „wolny świat”, że Rosja tę wojnę – z USA oczywiście – PRZEGRA.

  A ten rosyjski historyk idei Fursow nie tak dawno stwierdził (o czym na Wolnym Zachodzie cicho), że do końca wieku XXI CAŁY ŚWIAT będzie musiał się pogodzić z przyjęciem „wyklętego przez BOGA OBŁUDY IZRAELA”, USTROJU KOMUNISTYCZNEGO.

  Którą to wiadomość z Rosii przekazuję wszystkim, zarówno domorosłym jak i zawodowym, politykierom.

  Polubienie

 15. Sławobor

  Fragment
  Ale najbardziej dyskutowanym dziś tematem jest wywiad z innym byłym premierem Japonii, Junichiro Koizumi (2001-2006),który z orientalnym wyrafinowaniem i na poły, nazwał tragedię Shinzo Abe – niewytłumaczalnym szczęściem Stanów Zjednoczonych, które „zabiły” trzy ptaki jednym kamieniem. Parlament bez Abe zostanie całkowicie pod kontrolą ambasadora amerykańskiego, Partia Liberalno-Demokratyczna pozbyła się „wielkiego przyjaciela Władimira Putina” i zwolennika negocjacji z Pekinem. A gospodarka Wysp zacznie teraz szybko pozbywać się chińskiej zależności, i jak tu nie wierzyć w teorie spiskowe. Jak wszystkie gwiazdy ułożyły się dla USA…
  https://cont.ws/@Severro/2332692

  Polubione przez 1 osoba

 16. Re;rzeczpospolitapolska.
  Namaszczony przez p.Jarusia Kaczynskiego,dla”ktorego w zyciu
  codziennym najwazniejsza jest uczciwosc”.J.K,o sobie.
  „Uczciwosc ,wobec kogo?.
  „We the people”.?.My ludzie.

  Polubienie

 17. „Mowia,wpadl w rece …….ie,
  a To Oznacza Calkowity Koniec”.
  Anne Jean Marie Rene SAVARY.
  ( 1774 – 1833.)
  Francuski general i dyplomata.

  Polubienie

 18. Jędrzej

  Macron wygwizdany na paradzie wojskowej z okazji Dnia Bastylii.

  Filmik z parady na krótko pojawił się na Twitterze, ale został natychmiast usunięty.

  https://t.me/siostryjasnowidzki/15443

  Polubione przez 1 osoba

 19. „Emmanuel Macron, a former Rothschild banker and World Economic Forum
  „Young Global Leader”.
  https://en-volve.com/2022/04/29/french
  -election-fraud-puts-2020-to-shame-millions-of-uncounted-le-pen-ballots-found-video/

  Polubienie

 20. Jędrzej

  Dziennikarz niemieckiego Welt zwrócił uwagę na różnicę w przyjęciu prezydentów Rosji i USA w Arabii Saudyjskiej.
  Biden, który właśnie tam przebywa, uczestniczy tylko w prozaicznych spotkaniach, podczas gdy Putin został zakwaterowany w pałacu z prywatnej domeny rodziny królewskiej, a jego orszak eskortowany był przez 16 jeźdźców na szlachetnych rumakach.
  Ta różnica sugeruje rosnącą rolę Rosji – zasugerował dziennikarz.
  https://t.me/siostryjasnowidzki/15433
  Arabia Saudyjska nie pomoże USA w wydobyciu ropy.
  Rosnące partnerstwo między królestwem a Rosją postawiło na głowie istniejący od prawie 50 lat układ między Waszyngtonem a Rijadem o wydobyciu ropy w zamian za bezpieczeństwo.
  Ponadto Arabia Saudyjska planuje dołączyć się do BRICS już niebawem.

  jolll 23:30 on 17 Lipiec 2022

  Polubienie

 21. Jędrzej

  Katarzyna 02:06 on 18 Lipiec 2022

  Morytzowietzky woła o wojnę globalną aż do ostatecznego pokonania Rosji, celem wyrwania z korzeniami rosyjskich idei i deputinizacji. Miejmy oczy otwarte i czytajmy ze zrozumieniem. To nie moja subiektywna opinia – to jedyny wniosek jaki wypływa z tego kuriozalnego wystąpienia premiera. Obyśmy my wszyscy, w Polsce, ale i w Europie i na świecie nie zapłacili najwyższej ceny, gdyby ktoś te nawoływania potraktował serio.

  h ttps://myslpolska.info/2022/05/17/premier-wzywa-do-wojny-z-rosja/

  Katarzyna 02:06 on 18 Lipiec 2022

  h ttps://bacologia.wordpress.com/2022/07/15/szybkie-wiesci-36/comment-page-4/#comments

  Polubienie

 22. Jędrzej

  Rozpanoszone, a następnie rozzuchwalone zniszczeniem ZSRR w 1991 roku – szeroko pojęte żydostwo trafiło na kolejną przeszkodę w dążeniu do supremacji nad światem.

  Jest nią to wszystko, co obserwujemy obecnie, czyli rosnący opór w całym świecie poparty wzrostem znaczenia Rosji, Chin, Indii, KRL-D, Iranu, Brazyli itd.

  Tak zwane pseudo pandemia i w następstwie jej szczepienia w latach 2020 – 22 wynikły nie tylko z desperacji, ale też z coraz większej pewności wygranej żydostwa względem reszty świata.

  Tak zwany żydo-kapitalizm na fali USA, Wielkiej Brytanii i ich satelitów znalazł się w bardzo trudnej sytuacji.
  Żeby dalej istnieć potrzebuje nowych terytoriów i surowców.

  Przyparte do muru żydostwo światowe nie zawaha się przed pójściem na całość. Na razie przyzwyczają nas, abyśmy konieczność tej wojny zaakceptowali. Oswoili się z jej nieuchronnością.

  Dobrze, że coraz więcej ludzi na świecie zaczyna zdawać sobie sprawę ze swojego położenia i jacy to za ludzie, którzy urządzili nam ten świat.

  Polubienie

 23. Jędrzej

  W Szwajcarii poszli krok dalej, bo powywieszali na ulicach po prostu listy gończe za całą ludobójczą szajką zjebów od wielkiego resetu, która swoje wrodzone i nabyte choroby psychiczne usiłuje już trzeci rok na skalę globalną „znormalizować”.

  http://www.w3.org/1999/xhtml

  h ttps://bacologia.wordpress.com/2022/07/15/szybkie-wiesci-36/#more-3399

  Polubienie

 24. Pingback: Ukraiński rząd drwi z Polski do upadłego - Iluminata Blog

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.