Scenariusz spodziewanej rewolucji w Rosji według płk K. Siwkowa

Siwkow

Przedstawiamy niżej bardzo ciekawy wywiad z płk K. Siwkowem, który analizuje bieżącą sytuację społeczno-gospodarczą i polityczną w Rosji, która z powodu wojny na Ukrainie, czyli de facto wojny NATO z Rosją, ostro polaryzuje układ sił społeczno-politycznych wewnątrz Rosji.  K. Siwkow znajduje wiele paraleli między obecną sytuacją, a okresem od 1916 r. do wybuchu rewolucji lutowej w 1917 r. i obalenia rządów cara Mikołaja II.  

.

Postaramy się w najbliższym czasie opublikować skrót treści tego wywiadu w języku polskim, ale już dzisiaj udostępniamy go naszym czytelnikom.

.

17 Komentarzy

Filed under Polityka

17 responses to “Scenariusz spodziewanej rewolucji w Rosji według płk K. Siwkowa

 1. Jędrzej

  Wojna na Ukrainie wyraziście pokazuje sytuację polityczno – gospodarczą w Rosji, a ona rzeczywiście nie jest taka, jaką my Słowianie chcielibyśmy widzieć.
  Choćby nawet ostatnia pseudo pandemia obnażyła, po której stronie obecna władza Rosji stoi, że nie reprezentuje właściwego interesu narodu rosyjskiego.
  Wiele korzystnych zmian zainicjował Putin w Rosji, ale to stanowczo za mało, jak na 22 lata jego rządów.
  Możliwe, że V kolumna jest za mocna na jego możliwości, a może ten jego kurs jest od samego początku polityką Jelcyna – tyle że w bardziej zawoalowany sposób, czyli bez większych nadziei dla samych Rosjan.
  A może właśnie szeroko rozumianemu zachodowi chodzi o spolaryzowanie sytuacji wewnątrz Rosji i tym samym zastąpienie Putina bardziej swoim?
  Oby się tak nie stało…
  Lepszym wyjściem z tej sytuacji dla przyszłości Słowian byłoby dojście takich sił w Rosji, które zakończą wzajemne wybijanie się Słowian poprzez całkowite rozbicie Ukrainy i przegonienie natowskich marionetek za Łabę.

  Polubione przez 2 ludzi

 2. markglogg

  Z Konstantinem Siwkow rozmawialem dłużej w grudniu 2009 roku, kiedy to mnie woził samochodem po Moskwie z okazji konferencji „zivie Zemla!”.

  Wtedy to miał on nadzieję, ż to, co się dzieje w Rosji „ruchnie” w nadchodzącym roku 2010.

  Nic z tego. Aleksandr Zinowiew, którego tekst spisany po francusku w szwajcarskim „Revue Immobiliere” tłumaczyłem na polski w 1992 roku, miał wtedy nadzieję, że KOMUNIZM wróci do Rosji dopiero za KILKADZIESIĄT lat.

  W roku 2016 przeglądałem wydaną w Rosji książkę tegoż Zinowiewa „Russkaja Tragedia”, w której koryguje on swą wcześniejszą nadzieję na odwrót od reform Gorbaczowa-Jelcyna-Putina, utrzymując pesymistycznie, że może to zabrać LAT KILKASET!

  Podobna sprawa z Sivkovem.

  Mnie na początku lat 1990, spotkany w autobusie, prezes PRL-owskiej SD, vice-premier w pewnym okresie PRL Kowalczyk mi powiedział, że aby „odwrócić kierunek polskich reform” trzeba będzie niestety czekać do momentu, kiedy GŁÓWNI ŚWIATOWI GANGSTERZY SIĘ ZE SOBĄ POBIJĄ.

  Ja od 22.02.2022 mam nadzieję, że ta WOJNA MAMONISTÓW O PANOWANIE NAD ŚWIATEM się zaczęła.

  A Andriej Furosov, dopuszczany w Rosji do szerszej publikacji jego historycznych idei utrzymuje, ze już DO KOŃCA XXI WIEKU cały świat będzie musiał się pogodzić z pitagorejskim KOMUNIZMEM K. MARKSA.

  Albo tak zwane ŻYDO-USRAKI zapewnią nam ZBIOROWY HOLOKAUST, z pod niebezpieczeństwa którego tylko PÓŁKULA POŁUDNIOWA się uchroni.

  Polubione przez 2 ludzi

  • Proszę się nie łudzić. Nie ma żadnej wojny zachodu z FR. Trwa utylizacja Rosjan i Ukraińców (czyli też Rosjan, tylko o wypranych na ukraińskość mózgach) najprostszą metodą – wojny domowej.
   Robią to po obu stronach jedni i ci sami ludzie. W Kijowie, Moskwie i Waszyngtonie rządzi jedna rodzina.

   Żadne działania Moskwy od początku SWO / wojny nie wskazują na nic innego, jak to, że celem jest maksymalizacja strat materialnych i liczby zabitych po obu stronach. Przy walnej współpracy „Zachodu”.

   Gwoli przemyślenia – wywiad z człowiekiem, który „podpalił Donbas”.

   https://swiatowid.video.blog/2022/08/07/wywiad-z-i-girkinem-jak-putin-zdradzil-noworosje/

   Polubienie

 3. Janka

  ————— warstwy politycznej cebuli , słów kilka mądrego człowieka.

  Polubienie

 4. Paweł

  Widmo antyżydowsko-anglosaskiej i antyoligarchicznej rewolucji w Rosji tak zaniepokoiło Sanhedryn, że próbuje na nasz portal wrzucać gówniane memy w wykonaniu miejscowych kiwających się klownów rozsianych po różnych żydowskich zaściankach wymarzonej UkroPolin.

  Dlatego jako odtrutkę na tę zarazę proponuję wysłuchanie kilku mądrych materiałów wprost z ” paszczy lwa”. Patrz niżej.

  Polubienie

 5. paziem

  Dla przypomnienia rozmowa z K. Siwkowem sprzed kilku lat przy okazji Kongresu Geopolitycznego w Moskwie, gdzie WPS zostało zaproszone przez organizatorów kongresu.

  Polubienie

 6. paziem

  Jeszcze kilka wspomnień z kongresu w Moskwie, w którym jako gość brała udział polska delegacja WPS

  Polubienie

 7. paziem

  Londyński trollu

  64.227.47.181
  Kraj: United Kingdom
  Region: England
  Miasto: London

  Nie zaśmiecaj tego portalu spamem

  Polubienie

 8. Jędrzej

  Geopolityka, ekonomia…

  Wojna na Ukrainie pokazuje coraz większy podział świata.
  Z jednej strony rozwinięte ale zwijające się kraje G7.
  A z drugiej cała reszta świata nieakceptująca narzucanych przez G7 demagogicznych szczuć.
  Bliski Wschód przykładem, Turcja, AS i inne kraje regionu mają serdecznie dość żydowsko – amerykańskiej hegemonii w regionie.

  Daleki wschód podobnie (szczególnie po bezsensownej eskalacji z chcącej siebie wypromować i udawać gieroja Pelosi).

  Ameryka Południowa i Afryka to samo.
  Bujam się po świecie często i widzę, że tyko G7 zbanowały Russia Today u siebie. Reszta świata, wbrew szczuciu i szantażom ma to w dupie. To przykład oporu państw wobec namolnych elit z USA.
  Już niewiele brakuje do upadku hegemonii żydowskiej opartej na dolarze.

  Ciężkie czasy w Europie i zrezygnowanie przez Kraje Zatoki Perskiej z dolara przypieczętuje upadek tych elit (i proponowanej przez nie wizji i porządkowi świata).

  I na to w najbliższym czasie się zanosi.
  Jestem niecierpliwy i chciałbym by stało się to już za tydzień, ale może to potrwać rok lub dwa. W każdym razie proces ten już się zaczął i jest nieunikniony!

  danielmarek2552, 7 sierpnia 2022 at 14:02

  h ttps://kodluch.wordpress.com/2022/08/06/06-08-2022-syria-2497-dzien-sprzatania-swiata/comment-page-1/#comment-135604

  Polubienie

 9. paziem

  Ten upadek nie nastąpi ani za rok, ani za dwa. Kto tego oczekuje, to jest naiwny jak dziecko. Jeśli zaś ten upadek nastąpi, to pozostaje pytanie, co w zamian? Oczekiwanie raju, który wtedy rzekomo nastąpi jest także dziecinadą. Hegemonia Chin, która ponoć jest nieuchronna, to ani sprawa pewna, ani nie widzę w niej niczego zbawiennego. Społeczeństwa, narody, ludzkość muszą dopiero wypracować sobie model koegzystencji…oczywiście jeśli zdążą obezwładnić psychopatów na Zachodzie i Wschodzie.

  Polubienie

 10. Paweł

  Agentowi @Brobiczowi dziękujemy i odsyłamy do zabaw w wojnę ołowianymi żołnierzykami w piaskownicy lub na stoliku do szachów dla nudzących się emerytów

  Polubienie

 11. Kojak

  Ten upadak nabiera i bedzie nabieral wrecz lawinowo tempa ! Recesja gospodarcza na tzw zachodzie tylko to zdecydowanie przyspieszy. Modle sie o potezna zime niech te zydowskie petaki wreszcie zdechna Nie wiem co potem bedzie ale za tych zydowskich bandytow ,nieudacznikow ,oszustow i zlodzieij oraz totalnego bezprawia nie idzie juz zyc ! Obracam sie wsrod ludzi ktorzy prowadza dzialanosc gospodarcza i wszyscy mowia ze z kazdym rokiem po 89 jest coraz gorzej ! A zwykla logika mowi ze powinno i to zdecydowanie byc coraz lepiej !

  Polubienie

 12. Jędrzej

  Ponad 75 000 niezadowolonych ludzi w Wielkiej Brytanii zobowiązało się nie płacić rachunków za prąd jesienią, gdy ceny zacznij ponownie rosnąć.
  75 000 ludzi obiecało strajk 1 października!
  https://uncutnews.ch/die-revolution-hat-begonnen-75-000-briten-zahlen-ihre-stromrechnungen-nicht-mehr-inmitten-des-inflationssturms/
  jolll 21:35 on 7 Sierpień 2022

  Polubienie

 13. Jędrzej

  Corona i małpa ospa wyprodukowane przez USA? – Rosja ujawnia – wideo

  https://uncutnews.ch/corona-und-affenpocken-made-by-usa-russland-deckt-auf-video/

  Polubienie

 14. Glowne anglosaskie! media sa w posiadaniu NIEPODWAZALNYCH 🙂 dowodow ze potomkowie Putina brali bezposredni udzial w ukrzyzowaniu chrystusa! Takie dowody poisiadaj brodatopejsaci badacze pism swietych!

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.