Raport AI o ukraińskim terroryzmie oburzył zachodnie żydo-media

contra „duch Kijowa” 

.

Raport Amnesty International z 4 sierpnia 2022r. stwierdza:

Siły ukraińskie narażają cywilów na niebezpieczeństwo, zakładając bazy i obsługując systemy broni w zaludnionych obszarach mieszkalnych, w tym w szkołach i szpitalach, by z pomocą żywych tarcz odpierały rosyjską inwazję, która rozpoczęła się w lutym. (…)

Taka taktyka narusza międzynarodowe prawo humanitarne i zagraża ludności cywilnej, ponieważ przekształca obiekty cywilne w cele wojskowe. Wynikające z tego rosyjskie uderzenia w zaludnione obszary zabiły cywilów i zniszczyły cywilną infrastrukturę.” https://www.amnesty.org/en/latest/news/2022/08/ukraine-ukrainian-fighting-tactics-endanger-civilians/

Zachodnie żydo-media natychmiast określiły raport jako kontrowersyjny, a biuro AI na żydo-banderowskiej Ukrainie wpadło w panikę. Jego szefowa w proteście przeciw raportowi, a może bardziej ze strachu przed SB krainy U, podała się do dymisji wydając wcześniej oświadczenie zaprzeczające treści raportu i wybielające nazistowskich terrorystów żydo-banderowskiego reżimu Ukrainy. Więcej tu: https://niemcy.nowyekran24.com/post/168902,amnesty-international-ukrainska-taktyka-walki-zagraza-cywilom-raport-wywolal-burze

Jednak, gdy mówimy o terrorystycznej taktyce nazistowsko-banderowskich oddziałów żydowskiego reżimu Ukrainy, nie zapominajmy, że są one szkolone i dowodzone przez wojskowych instruktorów z USA i Wlk.Brytanii, którzy na akcjach terrorystycznych zjedli zęby. Celem tych instruktorów jest rozniecenie nienawiści Ukraińców do Rosjan, bo z tą nienawiścią jest gorzej niż źle. Anglosasi mają spore osiągnięcia w terroryzowaniu podbijanych narodów, znane w wersji niemieckiej hasło Arbeit macht frei swój oryginalny pierwowzór zawdzięcza brytyjskim obozom koncentracyjnym w Indiach i Afryce w XIX w.  

Amnesty International to międzynarodowa organizacja pozarządowa, której celem jest zapobieganie naruszeniom praw człowieka poprzez wszelkie pokojowe akcje obywatelskie. Finansuje się ze składek członkowskich i darowizn od osób fizycznych i firm. W 1977r. otrzymała Pokojową Nagrodę Nobla (otrzymał ją m.in. prezydent USA, B.Obama w 2009r.). Główna siedziba AI od momentu powstania organizacji w 1961r. znajduje się w Londynie, czyli w stolicy światowego centrum (obok NY oczywiście) finansowego żydowskiego kapitalizmu Zachodu – innymi słowy siedziba AI znajduje się w centrum światowego imperializmu i terroryzmu.  

Powyższe informacje czynią raport AI wiarygodnym niezależnie od tego, na ile wiarygodna jest apolityczność samej AI – apolityczności rozumianej jako brak angażowania się po którejś ze stron konfliktu, ale także jako braku orientacji politycznej – o ile jest on autentyczny, a nie pozorowany (?).

W latach 1970. w PRL AI występowała w obronie represjonowanych robotników Radomia i Ursusa w 1976r. – można powiedzieć, że czyniła słusznie. Władze nie powinny nękać ludzi za ich polityczną bezmyślność. Powinny natomiast skutecznie eliminować i represjonować inicjatorów politycznych, antypolskich, akcji – czego praktycznie nie czyniły. Jednocześnie AI broniła „opozycję demokratyczną” w PRL, czyli całą watahę syjonistycznych, żydowskich, antypolskich elementów, które dążyły do obalenia PRL, likwidacji socjalizmu i do podporządkowania Polski światowej żydowsko-anglosaskiej finansjerze. I oto dzisiaj ci bronieni przez AI w latach 1970. represjonowani, głównie żydowskiego pochodzenia, „demokratyczni opozycjoniści”, którzy w 1989r. przejęli z rąk junty Jaruzelskiego-Kiszczaka, junty dogadanej z syjonistami z USA, władzę nad Polakami, stoją murem za terroryzmem żydowsko-banderowskiego reżimu Ukrainy. Nawiasem mówiąc stoją za swoimi pobratymcami, wielu z nich wywodzi przecież swoje żydowskie korzenie z dawnych wschodnich ziem IIRP, z dzisiejszej krainy U.

Żywe tarcze stosowali nazistowscy zbrodniarze w czasie Powstania Warszawskiego. Jak wynika z raportu AI dzisiaj stosują je ukro-naziści, ale oskarżają o to Rosjan.

A czy z tego samego arsenału zbrodniczych, wojennych, środków nie pochodzą sankcje gospodarcze wobec Rosji, stosowane przez syjonistyczne reżimy Zachodu, przez obrońców i krzewicieli żydowskiego kapitalizmu i takiej samej demokracji? Z tytułu sankcji większe straty ponoszą Europejczycy, nie Rosjanie. Polacy winni znać tę taktykę walki o zachodnią demokrację z własnego podwórka. Stosowano ją przecież wobec nas i PRL w latach 1980. Sankcje nie były dotkliwe dla władz PRL, dotkliwe były dla polskiego społeczeństwa, które dla żydowsko-anglosaskich imperialistów stanowiło jedynie mięso armatnie w ich terrorystycznej taktyce walki z Blokiem Wschodnim, czy nawet szerzej, taktyce podboju świata dla zaprowadzenia żydowskiego kapitalizmu.

Śmiem twierdzić, że nawet postrzelenie świętobliwego JPII w 1981r. było celową akcją służb żydowsko-anglosaskich imperialistów. Strzelał wyborowy strzelec – oni nie chybiają, ale z broni, którą używają antyterroryści w samolotach. Ta broń ma obezwładniać, nie zabijać. Zaraz po zamachu rozpowszechniono wersję, że stało za nim „ruskie”, komunistyczne, KGB zwalczające zachodnią demokrację i wspaniały żydowski kapitalizm – tych „wspaniałości” jeszcze wtedy nie znaliśmy, dzisiaj ich doświadczamy w nadmiarze. I czyż późniejszym nawoływaniom do przyjęcia tych „wspaniałości”, nawoływaniom przez tak dramatycznie doświadczonego, świętobliwego, JPII wypadało się przeciwstawiać – to był nie tylko moralny autorytet, to była wielka mądrość życiowa duchem świętym natchniona, którą uratowała dla nas sama Opaczność, bo Opatrzność, gdyby istniała na pewno by jej nie ratowała.

Polacy, na szczęście nie wszyscy, garną się pomagać Ukraińcom, a więc niech ci współczujący i pomagający popatrzą na poniższą mapkę krainy U, na której zaznaczono wszystkie miejscowości, w których znajdują się ulice, pomniki, muzea, honorowe patronaty zbrodniarzy i ludobójców Polaków, S.Bandery i R.Szuchewycza – marzenia o wielkiej Ukrainie wcale nie wygasły, żydowski reżim Ukrainy systematycznie je podsyca. Te miejsca znajdują się głównie w zachodniej części krainy U. Może już nie długo zachodnia część krainy U stanie się wschodnią rubieżą federacji Ukro-Polin – wszystko w rękach naszych żydowsko-anglosaskich sojuszników. 

.

Dariusz Kosiur

25 Komentarzy

Filed under Polityka

25 responses to “Raport AI o ukraińskim terroryzmie oburzył zachodnie żydo-media

 1. Jędrzej

  AI to kolejna żydowska firma w teatrze dla gojów, które dziwnym trafem rozlokowane są obok syjonistycznych ośrodków decydenckich.
  Takich firm jest bardzo wiele poczynając od żydowskiego ONZ i jego filii, czyli wszelkiej maści agend, które będą mówiły wyłącznie w interesie żydostwa – chyba, że się pomylą, choć ja w to nie bardzo wierzę.
  Moim zdaniem ta cała gra to ustawka, aby przygotować nas do zakończenia wojny z Rosją na jak najbardziej korzystnych warunkach dla żydostwa.
  Stąd te przedbiegi mające za zadanie zamącić gojom w głowach.

  Co do zamachu na świętobliwego JP-2 to w pełni podzielam zdanie autora. Bowiem była to kolejna ustawka – mająca na celu rozruszać polskich katolików, aby nie gnuśnieli w swoim zaściankowym socjalizmie i wybrali ścieżkę do żydowskiego kapitalizmu, czyli żeby wyzbyli się całego wypracowanego dorobku za możliwość pracy na obczyźnie, ale bez łapanek.

  Polubione przez 2 ludzi

 2. Jędrzej

  W. W. Putin
  „Za wielki wkład w realizację polityki zagranicznej Federacji Rosyjskiej i wieloletnią sumienną służbę dyplomatyczną odznaczam Orderem Aleksandra Newskiego -Siergieja Wadimowicza Andriejewa, Ambasadora Nadzwyczajnego i Pełnomocnego Federacji Rosyjskiej w RP”
  https://t.me/Olej_w_Glowie/9158
  h ttps://www.rp.pl/polityka/art36837211-putin-odznaczyl-ambasadora-rosji-w-polsce

  jolll 21:04 on 9 Sierpień 2022

  Polubione przez 1 osoba

 3. Jędrzej

  Kandydat na prezydenta Rudy Śląskiej rozmawia z niezależnym dziennikarzem:

  .https://www.youtube.com/watch?v=ei46A8TPM5w

  Polubienie

 4. Trzeba nagonić Poliniaków by szybciej dawali kasę na Ukrainę.
  Najlepiej niech domy sprzedadzą i cały zysk na konto komika!
  Swoją drogą Niemcy i USA też zaczynają w swoich głównych mediach pisać masowo o korupcji na Ukrainie.

  Ten raport to sygnał zmiany polityki na zachodzie. Powoli wycofują się z tego ukraińskiego cyrku. Ale za to Polacy zgodnie z naukami syna żydówki Emilii Katz będą do ostatniej złotówki pomagać by pielęgnować cnotę ubóstwa i pokory (gojowskiej)!

  Polubienie

  • Jędrzej

   Jewreje zaczynają odkręcać kota ogonem…

   Kijów przyznał, że dwie trzecie krajów świata nie popiera Ukrainy.
   Większość społeczności światowej jest neutralna lub prorosyjska w kwestii konfliktu na Ukrainie, powiedział przedstawiciel Zełenskiego Mychajło Podolak.
   Wcześniej Bloomberg informował, że połowa krajów G20 nie przystąpiła do antyrosyjskich sankcji. Wśród nich: Chiny, Indie, RPA i Turcja.
   Tylko Poliniacy znów z ręką w nocniku, czyli z dodatkowymi długami w bankach żydowskich do odrobienia / obrobienia w surowcach naturalnych.
   Panie, po to buduje się przekop przez Mierzeję.

   Polubione przez 2 ludzi

  • Piskorz

   syna żydówki Emilii Katz „” I z tego Katz zgrabnie zrobili Kaczorowska !

   Polubione przez 2 ludzi

 5. paziem

  Żydo-banderowska swołocz:

  Msciciel
  Warandxub@o2.be
  46.105.118.55

  Batassin
  Brobicz@o2.pl
  178.33.239.186

  Badin
  Badin35a@onet.pl
  178.33.239.186

  niech wbije sobie do swoich tępych, pustych łbów, że ma zakaz zamieszczania na tym portalu smrodliwych odchodów, nazywanych płodami swoich zdegenerowanych, szowinistycznych, niedostatecznie wykształconych mózgów.

  Paszoł won !!!

  Polubione przez 1 osoba

 6. Sławobor

  A moze 100 000 Koreańczyków to sygnał dla Amerykanów, że w przypadku wprowadzenia w wojnę Polski i Rumunii, wojska tych krajów zmierzą sie nie tylko z armią rosyjską. pozwoli to Rosjanom na nie wprowadzanie nowych swoich oddziałów do wojny.

  Polubione przez 1 osoba

 7. Pomoc banderowskiemu reżimowi na Ukrainie opiera się na szantażu moralnym przedstawiającym to jako „dobro” i fałszywie utożsamiającym Ukraińców z banderowcami.

  Polubienie

 8. Ada

  „Chcę powiedzieć temu naziście, że przyjdziemy i zabijemy was wszystkich!”

  Polubione przez 1 osoba

 9. Zbyszek

  2 słowa o powodach dla których żydzi z EU i USA szafują sankcjami

  Polubione przez 1 osoba

 10. Z kim Ukraina jest w stanie wojny. Ofiary minowania ukraińskiego z zasobników kasetoweych w Doniecku

  Tymczasem w DRL liczba cywilów zabitych w wyniku wczorajszego ostrzału wynosi 4. I 17 rannych. „Płatki” spowodowały łącznie 29 ofiar [Ś.: miny przeciwpiechotne PFM-1 „Płatek” rozsiewane nad dzielnicami mieszkaniwymi Doniecka z zasobników kasetowych wystrzeliwanych z „Huraganów”; miny skonstruowane specjalnie do urywania stóp lub dłoni dorosłym albo całych rąk lub nóg dzieciom. Miny przeciwpiechotne są zakazane na mocy Traktatu ottawskiego, którego sygnatariuszem jest także Ukraina, obsiewająca od kilku tygodni minami Donieck i okolice. Światowa opinia publiczna i „media wolnego świata” milczą, niczego nie widzą, o niczym nie wiedzą. Jak zwykle, gdy ich banderowscy pupile popełniają zbrodnie …].

  Polubienie

 11. Ale prostacki język…
  A dla twojej informacji matole to napadła Ukraina na Rosjan i Rusinów w 2014 roku!

  Polubienie

 12. Janka

  ————– czyżby powtórka z ” rozrywki „.

  Polubienie

 13. Piskorz
  „Corka Feliksa i Marii Szolc.
  She was the fifth child, a daughter of
  a shoemaker.
  The family Was of Lithuanian origin”.
  Source.
  HIS HOLINESS.
  John Paul II And THE Hidden History
  Of Our Time.
  By. Carl Bernstein and Marco Politi.
  Doubleday edition published 1996.

  „From two of the world’s greatest
  investigative journalists comes the fascinating story of man who changed
  our century- Pope John Paul II”.
  .
  „The Controversial New York Time
  Bestseller”.
  „Informowano mnie,ze ksiazka Ta,
  nie zostala przetlumaczona na Jezyk
  Polski”.
  Pytanie dlaczego?.
  Chcesz To wiedziec, przeczytaj.

  Polubienie

 14. Piskorz

  Dzięki, ale trudno będzie chyba ja zdobyć..!

  Polubienie

 15. Re;Piskorz.
  Lepiej przeczytac ta ksiazke w orginale.
  Mozna ja kupic na Amazon.

  Polubienie

 16. andrzej

  Panie Dariuszu i panie Pawle proszę uważać na wonsza lubelskiego bo ten skurwysyn pisał donosy do wordpressa.com i usunięto mi bloga w marcu. Panowie czy moglibyście mi pomóc w zrobieniu nowego bloga bo stary już jestem i nie wiem jak można założyć bloga. Panowie wonsz teraz pisze skargi na waszego bloga. Bardzo proszę uważać na niego.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.