„Przewidujący” minister Wąsik i prezes Kaczyński

Maciej_Wąsik

Maciej Wąsik, Sekretarz Stanu w MSWiA, jest osobą odpowiedzialną  za przygotowanie projektu dokumentu o niewinnie, niemal „troskliwie” brzmiącym tytule  ” Projekt ustawy o ochronie ludności oraz o stanie klęski żywiołowej” (https://www.gov.pl/web/premier/projekt-ustawy-o-ochronie-ludnosci-oraz-o-stanie-kleski-zywiolowej). Gdy jednak o ludność „troszczy się” ktoś taki jak minister Mariusz Kamiński i jego pretorianie, to należy być nie tyle czujnym, co wręcz obawiać się najgorszego.

Nim dowiemy się z materiału filmowego, co ” troskliwy” i ” przewidujący” rząd PiS szykuje nam od 1 stycznia 2023 r., to warto przybliżyć sobie osobę samego autora „Projektu ustawy…”. Wiceminister Maciej Wąsik, to doświadczony działacz Ligi Republikańskiej, archeolog z wykształcenia, człowiek renesansowych zdolności od zarządcy hotelu, po z-cę komendanta Straży Miejskiej m. st. Warszawy, sprawdzony harcownik w tzw. ” aferze gruntowej”, skazany, ale podobnie jak jego szef M. Kamiński ułaskawiony przez młodego, zdolnego prezydenta A.Dudę. Reanimowany następnie do życia politycznego przez PiS wszedł na ścieżkę prawdziwej kariery rządowej u boku niezawodnego ministra spraw wewnętrznych i administracji. Szerzej patrz: https://pl.wikipedia.org/wiki/Maciej_W%C4%85sik

A teraz już do meritum, czyli do tekstu wspomnianego ” Projekt ustawy o ochronie ludności oraz o stanie klęski żywiołowej”

A żebyśmy czuli się już „naprawdę bezpiecznie”, to w miejscu bądź co bądź symbolicznym – niemal kultowym, bo w Pruszkowie, Jarosław Kaczyński zapowiada utworzenie ” KOW” , czyli Korpusu Ochrony Wyborów.

Te słowa ” troski o przebieg wyborów” do wysłuchania od 33:00

3 Komentarze

Filed under Bez kategorii

3 responses to “„Przewidujący” minister Wąsik i prezes Kaczyński

 1. Emilian58

  Ta chazarska banda z PRAWEM w nazwie czyli antypolskie gnidy zadbają o to aby ludność tubylcza w Ukropolin stała jeszcze potulniej w kolejce do rzeźni i owszem.

  Polubione przez 2 ludzi

 2. szczur

  Rafał Mossakowski o filosemickim i filomasońskim aktywizmie młodego Mariusza Kamińskiego w latach 80.
  https://www.cda.pl/video/77356159d

  Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.