Jabłonna. „Waszym zadaniem jest zabicie Putina”

Jabłonna 4-7 listopad 2022.

Zjazd antyrosyjkich szumowin w Polsce, który musiał mieć poparcie władz IIIRP/Polin.

.

Waszym zadaniem jest zabicie Putina” – hasło syjonistów na całym demokratycznym Zachodzie … także w Polsce

.

Zamach na Władimira Putina, „ustawa lustracyjna” oraz zbrojne przejęcie władzy w Rosjim.in. o tym rosyjscy politycy rozmawiali podczas zjazdu w Jabłonnej (woj. mazowieckie). W Polsce spotkali się m.in. byli deputowani Dumy Państwowej różnych kadencji. – https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-ukraina-rosja/aktualnosci/news-jablonna-zjazd-rosyjskich-politykow-przed-wami-pierwsze-zada,nId,6400634


Waszym zadaniem jest zabicie Putina”. Relacja ze zjazdu rosyjskich opozycjonistów w Jabłonnie – https://belsat.eu/pl/news/08-11-2022-waszym-zadaniem-jest-zabicie-putina-relacja-ze-zjazdu-rosyjskich-opozycjonistow-w-jablonnie/

Przemawia Adam Michnik. Jabłonna, Polska. 5 listopada 2022 r. Zdjęcie: Anastasija Dubrowina dla Vot-tak

Niedawny laureat w kategorii Komunikacji i Nauk Humanistycznych za rok 2022. Nagrodzono jego zaangażowanie w dziennikarstwo oraz wpływ na odbudowę i ochronę demokracji w Polsce. W październiku odebrał „hiszpańskiego nobla”, czyli Nagrodę Księżniczki Asturii. Hiszpanie mają do tej nagrody taki sam stosunek, jak Polacy do żydowskiej gadzinówki Michnika i jego samego. Można stąd wysnuć wniosek, że w Hiszpanii faktyczna władza polityczna i medialna znajduje się dokładnie w tych samych łapach „zachodnich demokratów” z jerozolimskim rodowodem, inaczej zachodnia demokracja i żydowski kapitalizm nie miałyby racji bytu.

W marcu br. odznaczyli za to samo Michnika w Szwecji nagrodą im. Gilela Storcha i 250 tys. szwedzkich koron. Nagroda przyznawana jest przez szwedzką organizację promującą kulturę żydowską Judisk Kultur. A tak przy okazji wspomnę tylko, że jest on także kawalerem Orderu Orła Białego oraz Orderu Krzyża Ziemi Maryjnej (dostał go w Estonii, też pewnie od tej samej jerozolimskiej szlachty) – jednym słowem hucpa na okrągło. No i czyż tak szlachetnego Europejczyka (notabene Europejczykiem Roku także został i to już w 1989r.), walczącego o wolność słowa i demokrację mogłoby zabraknąć w Jabłonnie przy projekcie szlachtowania W.Putina? Szlachta szlachtuje, nie morduje prostacko.

Ciekaw jestem jaka będzie reakcja reżimowej prokuratury IIIRP/Polin na zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa, które w związku z hucpą w Jabłonnie złożył Paweł Ziemiński* (?). Kto wie, może syjonistyczna banda aresztuje, nie, nie swoje szumowiny i gangsterów, ale nas (?).

Waszym zadaniem jest zabicie Putina” to mowa nienawiści -? Ależ skądże, to tylko słuszny i chwalebny postulat międzynarodowych syjonistów walczących ze świętą (Krzyż Ziemi Maryjnej zobowiazuje) determinacją o zachodnią demokrację – tym razem w Rosji. A jak dzieci i wnuki pójdą spać, posłuchajmy Marka Fejgina, który na wszelki wypadek nie pojawił się w Jabłonnie.

.

A jako przyczynek do tematu kształtowania demokracji przez najbardziej do tego powołaną nację – wybraną przez samego Jahwe -, wysłuchajmy poniższego tekstu:

Dariusz Kosiur

_________________

* Zjazd „rosyjskiej opozycji” w Jabłonnie (zawiadomienie o popełnieniu przestepstwa) – https://wiernipolsce1.wordpress.com/2022/11/03/zjazd-rosyjskiej-opozycji-w-jablonnie/

Dodatek:

Pozytywnie zaskoczyła nas reakcja ABW na zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa w związku z przyzwoleniem na odbycie się Konferencji  tzw. „rosyjskiej opozycji” w Jabłonnie k/Warszawy, o której to inicjatywie zawiadomiliśmy ABW.

A oto reakcja:

ABW_Jabłonna

12 Komentarzy

Filed under Polityka

12 responses to “Jabłonna. „Waszym zadaniem jest zabicie Putina”

 1. basia krzykowska

  Panie Ziemiński czas na memeryture i czas bawić wnuki. Polityka nie dla pana. Daj sobie pan spokój panie kochany bo przymkna pana jak Jabłonowskiego. póki co ma pan zawiasy i mozliwość odwołania. Idz pan z wnuczkami do kina czy na spacer może zacznij pan ćwiczyć na siłowni. Pan w polityce jest planktonem politycznym. Nie szkoda panu na to czasu. Mnie by było szkoda. Jdzcie z Kosiurem czasami na wódeczkę chociaż czas miło spędzicie zamiast bawić się w politykę jak rzad londyński. W Polsce macie wpływ na to, żeby sobie dobrze pierdnac po bigosie i tlyko tyle.Więcej wpływu na nic nie macie.

  Polubienie

  • No, no, wzrusza mnie czasami troskliwość syjonistycznych, reżimowych komentatorów.
   Faktycznie, wpływ na politykę mamy zerowy, ale po sądowej hucpie Młynarczyka i Krakowiaka widać, że syjoniści IIIRP/Polin nawet takiego zerowego wpływu się obawiają.

   Polubione przez 4 ludzi

  • paziem

   Wzruszająca jest ta troska ” Basi” z jajami jak Grodzka o moją i D. Kosiura przyszłość. Baśka, do cholery, czy ty już do niczego się nie nadajesz i żona wygoniła cię z pościeli i teraz musisz zawracać du.ę swoimi ” przeżyciami” i ” radami” . Łyknij sobie viagrę albo rapaholin, w zależności co ci lepiej służy zamojski debilu. I nie przebieraj się już więcej w damskie ciuszki, bo będziesz potraktowany niepoprawnie politycznie i płciowo i po prostu wyjeb..y, ale nie tak jak lubisz :))) tylko z buta !

   Polubione przez 3 ludzi

  • Emilian58

   Kobieto,stój potulnie w kolejce do rzeźni i nie wierć się bo ci ktoś miejsce zajmie.

   Polubione przez 2 ludzi

 2. Widzę na przemówieniu Szechtera, że nawet barwy sobie plemienne dali.

  Powinien Szechter iść na front, akurat na nową ofensywę po przegrupowaniu za Dnieprem trafi o ile jakimś cudem go wcześniej artyleria nie przemieli.

  Polubione przez 1 osoba

 3. Paweł

  Robert Bąkiewicz przysłanym mi 7 października br. e-mail’em poinformował mnie m.in.: „ (…) W tym roku suma kosztów organizacji wyniesie 480 000 zł. (…) ROBERT BĄKIEWICZ PREZES STOWARZYSZENIA MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI ” . To znaczy, że z przyznanej mu w zeszłym roku przez agendę PiS dotacji zostało mu – prezesowi – kilkaset tysięcy na pokrycie kosztów tegorocznego Marszu.

  Jeśli chodzi o Roberta Bąkiewicza – adresata kopii niniejszego e-mail’a – polecam zapoznanie się z obszernym artykułem o nim Mariusza Sepioło i Konrada Szczygła pt. „OD DŁUŻNIKA DO NARODOWCA”. Dowiecie się Państwo z niego m.in.:

  I. „Gdy Robert Bąkiewicz wszedł w kontakt z dużymi pieniędzmi, jego firma splajtowała a nad nim samym zawisł siedmiomilionowy dług.”

  II. „Organizator Marszu Niepodległości – były bankrut – zarządza dziś strukturą, która pobiera miliony państwowych dotacji.”

  III. „W 2011 r. jego firma obróciła się w ruinę, a on zostawił za sobą blisko siedmiomilionowy dług. Pięć lat później, w styczniu 2016 r., kończy się proces, którego finałem ma być umorzenie długów.”

  IV. „Pytany o przemianę z biznesmena w narodowca recytuje to samo: zmieniła go katastrofa smoleńska i to, jak relacjonowały ją media.”

  V. „Po maturze Bąkiewicz idzie na studia w Państwowej Wyższej Szkole Handlu i Prawa w Warszawie. Nigdy ich nie skończy. Najpierw pracuje w firmie ojca, ale szybko zakłada własną o nazwie SIR-BUD. Branża – budowlanka. Prowadzi ją od 1998 r., aż do upadku w 2011 r.”

  VI. „Nieuregulowane pozostają przede wszystkim zobowiązania wobec banków, nie pamiętam kwoty. Narastały odsetki. Myślę, że kwota z kredytów wynosi ok. 5 mln zł” – mówi przed sądem Bąkiewicz. Z akt upadłościowych wynika, że jego długi wyniosą w sumie blisko 7 mln zł. ”

  VII. „Do kariery w środowisku narodowców Bąkiewicz przystępuje z czystą kartą. 20 stycznia 2016 r. sąd orzeka w jego sprawie: umarza w całości niezaspokojone zobowiązania .”

  VIII. „Karierę Bąkiewicza-narodowca napędza projekt Mediów Narodowych – redakcji składającej się z narodowców, prowadzącej portal internetowy i kanały w mediach społecznościowych. To dzięki jego staraniom udaje się go rozwinąć do dzisiejszych rozmiarów”.

  Źródło : Mariusz Sepioło, Konrad Szczygieł, „OD DŁUŻNIKA DO NARODOWCA”; https://frontstory.pl/dluznik-narodowiec-robert-bakiewicz-marsz-niepodleglosci/

  W styczniu 2016 r. sąd wydaje korzystny – bardzo… – dla R. Bąkiewicza wyrok i… zaczyna się polityczne zaangażowanie patrioty R. Bąkiewicza: „ W kwietniu 2016 r. przyjeżdża do Białegostoku. ONR idzie przez miasto z okazji 82. rocznicy powstania swojej organizacji (chodzi o 14 kwietnia 1934 r. – datę powstania przedwojennego, rozwiązanego trzy miesiące później ONR). Bąkiewicz pilnuje, żeby szereg był równy, a krok miarowy. Wrzeszczy do działaczy: „Równać szyk! Równać szyk!”.

  Upadły przedsiębiorca ze średnim wykształceniem, zagorzały krytyk kasty sędziowskiej, ale… beneficjent korzystnego dla siebie wyroku sądu, „neofita”, pupil PiS’u wyprowadza na ulice Warszawy corocznie dziesiątki tysięcy ludzi. W ubiegłym roku informował: „150.000 Polaków na #MarszNiepodległości . Przeszliśmy bezpiecznie i spokojnie pod biało-czerwoną. Tak się świętuje niepodległość. DZIĘKUJĘ!”

  Źródło : „Marsz Niepodległości: Gigantyczna liczba uczestników. Organizatorzy podają szczegóły” ; https://warszawawpigulce.pl/marsz-niepodleglosci-gigantyczna-liczba-uczestnikow-organizatorzy-podaja-szczegoly/ 11 listopada 2021 r.

  Skoro wiemy już za czyje pieniądze – Polaków, wpłaty, a ostatnio sponsoring premiera Mateusza Morawieckiego via prof. Jan Żaryn z kierowanymi przez niego Funduszem i Instytutem – to trzeba wspomnieć, ku czyjej chwale.

  Chodzi o Józefa Piłsudskiego .

  To znaczy – jak by nie był bohaterem PiS’u, tj. Jarosława Kaczyńskiego, prezydenta Andrzeja Dudy, premiera-historyka Mateusza Morawieckiego, marszałek Sejmu Elżbiety Witek itd. – m.in. zabójcy, agenta wywiadów obcych państw, tchórza, dezertera z Bitwy Warszawskiej, osobnika otoczonego masonami, według licznych źródeł internetowych Żyda.

  Pieniądze Polaków wywalane w błoto. Ku chwale degenerata, żeby kultywować jego mit .

  Co zabawne, to że to sam J. Piłsudski ustanowił, po zamachu majowym 1926 r., 11 listopada Dniem Niepodległości. Ku swej chwale. A rewitalizował ten dzień jako Święto Niepodległości ostatni komunistyczny Sejm, PRL’u.

  Może o tym nie wiedzieć Andrzej Duda, doktor nauk prawnych – kiepski prawnik – i celebrować corocznie święto J. Piłsudskiego, ale historycy, premier Mateusz Morawiecki, wicepremier Piotr Gliński, dyrektor w.w. Instytutu prof. Jan Żaryn…?

  28 października br. Rada Ministrów wydała, a premier M. Morawiecki podpisał, Rozporządzenie o przedłużeniu stanu zagrożenia epidemicznego do 31 grudnia 2022 r.

  W PPP 422 prezentuję dane Ministerstwa Zdrowia poświadczające, że jeśli zagrożenie epidemią koronawirusa mierzyć udziałem ilości stwierdzanych przypadków zakażeń w ilości przeprowadzanych testów, to tak źle, jak przez kolejnych 10 dni października br., które badałem – 13 do 22 października br. – jeszcze nie było od początku epidemii.

  Z tej przyczyny skierowałem wnioski do wojewody mazowieckiegoKonstantego Radziwiłła /Załącznik 6/ oraz do premieraMateusza Morawieckiego / Załącznik 7/ o wydanie zakazu organizacji Marszu Niepodległości 11 listopada 2022 r.

  W uzasadnieniu wskazałem także, że obowiązkiem władz jest realizowanie działań przeciwepidemicznych i zapobiegawczych dla zminimalizowania skutków epidemii , a preparaty /szczepionki przeciw COVID-19/ nie dość, że mają, za zgodą Parlamentu Europejskiego i Rady Europejskiej w swoim składzie organizmy modyfikowane genetycznie, to – w przypadku produktów Pfizer Inc. – przed dopuszczeniem ich do użycia nie były badane na okoliczność zapobiegania, transmisji koronawirusa . Co potwierdziła Parlamentowi Europejskiemu Janine Small, Prezes ds. Międzynarodowych Rynków Rozwiniętych Pfizer Inc., przesłuchiwana w dniu 11 października 2022 r. Zaproszony na przesłuchanie, prezes Albert Bourla, grecki Żyd, laureat Genesis Prize w 2022 r. … nie stawił się.

  W załączeniu do niniejszego e-mail’a przesyłam m.in. moje pismo z 10 października 2022 r. do ministra od zdrowia Polaków dr. Adama Niedzielskiego /Załącznik 2/ i odpowiedź na nie z 24 października 2022 r. Doroty Olczyk, zastępcy dyrektora Departamentu Zdrowia Publicznego Ministerstwa Zdrowia / Załącznik 3/.

  Adresat mojego pisma, minister zdrowia Adam Niedzielski i zastępca dyrektora Dorota Olczyk zaprezentowali mi się jako… gamonie nierozgarnięte.

  Pismem z 10.10.2022 r. do ministra od zdrowia Polaków Adama Niedzielskiego złożyłem – Załącznik 3: „Adam Niedzielski Minister Zdrowia ul. Miodowa 15 00-952 Warszawa Dotyczy:

  I. Wniosek o:

  1. skierowanie pisemnego wniosku do organizatorów tzw. Marszu Niepodległości, w tym prezesa Stowarzyszenia Marsz Niepodległości Roberta Bąkiewicza, o nieorganizowanie w dniu 11 listopada 2022 r. tzw. Marszu Niepodległości z powodu m.in. zagrożenia dla zdrowia i życia Polaków, jego uczestników oraz osób, które będą potem miały z nimi kontakt,

  2. podanie do publicznej wiadomości informacji o skierowaniu pisma jak w pkt. 1, w tym o jego zamieszczenie na stronie internetowej Ministerstwa Zdrowia,

  3. skierowanie apelu do Polaków – za pośrednictwem mediów głównego nurtu, w tym TVP S.A. – o nieuczestniczenie w tzw. Marszu Niepodległości 11 listopada 2022 r., gdyby go – narażając zdrowie i życie Polaków, uczestników Marszu oraz osób, które będą potem miały z nimi kontakt – zorganizowało Stowarzyszenie Marsz Niepodległości Roberta Bąkiewicza.

  Zawiadomienie, że skan niniejszego pisma zostanie zamieszczony w materiałach publikowanych na kanale Po pierwsze Polak – YouTube, o ile kanał ten nie zostanie ostatecznie zablokowany przez kierowany przez kuzynkę premiera Mateusza Morawieckieg Susan Wojcicki YouTube”

  W odpowiedzi poinformowała mnie D. Olczyk – Załącznik 3: „Szanowny Panie, w związku z pismem skierowanym do Departamentu Zdrowia Publicznego dnia 10 października 2022 roku Departament Zdrowia Publicznego uprzejmie informuje, że z treści pisma nie można należycie ustalić jego przedmiotu oraz wywnioskować zakresu ewentualnej pomocy . W związku z powyższym Departament na podstawie (…) zwraca się z uprzejmą prośbą o sprecyzowanie oczekiwań wobec Ministra Zdrowia w terminie 7 dni od daty otrzymania niniejszego wezwania. Jednocześnie Departament uprzejmie informuje, że niezastosowanie się do niniejszego wezwania spowoduje pozostawienie Pani pism bez rozpoznania. Z poważaniem Dorota Olczyk Zastępca Dyrektora”

  Dlaczego twierdzę, że adresat mojego pisma z 10.10.2022 r. minister zdrowia Adam Niedzielski i autorka zacytowanej wyżej odpowiedzi Dorota Olczyk zaprezentowali mi się jako gamonie nierozgarnięte?
  Nie dlatego, że mnie, mężczyznę o imieniu Zbigniew, autora jednego (a nie kilku) pisma z 10.10.2022 r., Dorota Olczyk pouczyła, że – Załącznik 3: Jednocześnie Departament uprzejmie informuje, że niezastosowanie się do niniejszego wezwania spowoduje pozostawienie Pani pism bez rozpoznania.”

  Zastępcy dyrektora u ministra A. Niedzielskiego coś się – po prostu – źle skopiowało… Mogło się zdarzyć.

  Chociaż, nie wiem, jak miała zamiar sprawdzić D. Olczyk, czy ja dotrzymam wskazanego przez nią terminu, jeśli pismo z 24 października 2022 r wysłała… zwykłą – a nie poleconą, z potwierdzeniem odbioru – przesyłką listową .

  Twierdzę, że minister zdrowia Adam Niedzielski i w.w. D. Olczyk zaprezentowali mi się jako gamonie nierozgarnięte, bo takiej samej treści pismo jak do ministra dr. Adama Niedzielskiego wysłałem, także 10 października br., do Głównego Inspektora Sanitarnego Krzysztofa Saczki / Załącznik 4/.

  I szef GIS nie miał problemu ze zrozumieniem, o co mi chodziło. Skierował – Zastępca Głównego Inspektora Sanitarnego lek. Maciej Merkisz – pismo z dnia 19 października 2022 r. do Prezydenta m.st. Warszawy Rafała Trzaskowskiego /do mojej wiadomości/ – Załącznik 5: „ZASTĘPCA GŁÓWNEGO INSPEKTORA SANITARNEGO EP.NE.77.802.2022 Warszawa, dnia 19 października 2022 r. Pan Rafał Trzaskowski Prezydent m.st. Warszawa

  Szanowny Panie Prezydencie

  w załączeniu zgodnie z właściwością na podstawie art. 65 Kodeksu administracyjnego oraz ustawą z dnia 24 lipca 2015 r. Prawo o zgromadzeniach przekazuję podanie obywatela dotyczące organizacji zgromadzenia publicznego pn. Marsz Niepodległości w dniu 11.11.2022 r.

  Jednocześnie informuję, iż zagadnienie dotyczące wydawania zgód na organizację zgromadzeń publicznych wykracza poza kompetencje Głównego Inspektora Sanitarnego.

  Z poważaniem lek. Maciej Merkisz Zastępca Głównego Inspektora Sanitarnego

  Załącznik 1 – korespondencja Pana Zbigniewa Kękuś

  Do wiadomości: Pan Zbigniew Kękuś /adres – ZKE/”

  Napisałem, że minister zdrowia dr Adam Niedzielski i jego w.w. podwładna D. Olczyk zaprezentowali mi się jako gamonie nierozgarnięte. Nie napisałem, że są gamoniami nierozgarniętymi, bo nie sądzę, żeby takimi byli.

  Uważam, że… grają na czas. Wiedzą, że moja odpowiedź na wezwanie D. Olczyk i ewentualne działanie ministra dr. Adama Niedzielskiego – jak to, na przykład, Głównego Inspektora Sanitarnego – nie zdążą odbyć się przed 11 listopada, gdy upadły przedsiębiorca o średnim wykształceniu, beneficjent selektywnej szczodrości PiS, Robert Bąkiewicz wyprowadzi dziesiątki tysięcy Polaków na ulice Warszawy.

  Oby nie na rzeź…

  Z przyczyn podanych w niniejszym e-mail’u, oraz w w.w. pismach z 7 listopada br. do wojewody mazowieckiego Konstantego Radziwiłła /Załącznik 6/ i do premiera Mateusza Morawieckiego / Załącznik 7/ – a także w w.w. PPP 422 – złożyłem, pismem z 24 października 2022 r. /Załącznik 8/ skierowanym do komendanta Komisariatu Policji IV w Krakowie mł. insp. Krzysztofa Martyki, oraz ustnie, w dniu 3 listopada br., w KP IV w Krakowie /Załącznik 9/, zawiadomienie o popełnianiu przez Roberta Bąkiewcza – prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości , Tomasza Kalinowskiego – wiceprezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości , Witolda Tumanowicza – wiceprezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości , umyślnie, przestępstwa z art. 168 k.k. w zw. z art. 165 § 1 pkt 1 k.k., w związku z ich przygotowaniami do zorganizowania w dniu 11 listopada 2022 r., w Warszawie, zgromadzenia publicznego, Marszu Niepodległości.

  Co się tyczy premiera Mateusza Morawieckiego, pomazańca Jarosława Kaczyńskiego, to uważam, kategorycznie twierdzę, że on były bankier z żydowskimi korzeniami [1], prezentuje wiele – większość – z podanych przez fachowe źródła zaburzeń osobowości , tj.:

  I. zwiększona skłonność do kłamania i celowego wprowadzania innych w błąd,

  II. wysoko rozwinięta umiejętność manipulowania ludźmi dla osiągnięcia własnej korzyści,

  III. niebranie pod uwagę uczuć innych ludzi, czyli brak empatii,

  IV. lekceważenie autorytetów i norm oraz zasad społecznych, w tym norm prawnych,

  V. brak poczucia odpowiedzialności za własne (niemoralne) postępowanie,

  VI. tendencja do obwiniana innych ludzi za wszelkie niepowodzenia (sami nigdy nie poczuwają się do winy),

  VII. ogromna łatwość i umiejętność usprawiedliwiania własnych zachowań, szczególnie tych moralnie podejrzanych; psychopata jest mistrzem podawania racjonalnych wyjaśnień, dlaczego zachował się wyjątkowo wrednie (oczywiście wrednie zdaniem innych, gdyż on nigdy tak nie postrzega swojego zachowania).”

  VIII. niski próg dla odczuwania frustracji; psychopata szybko wpada w gniew i zachowuje się agresywnie, jeśli uważa, że ktoś lub coś stoi na drodze do osiągnięcia celu, jaki sobie wyznaczył.

  Jedną z w.w. cech osobowości psychopatycznej wskazał u Mateusza Morawieckiego, w Sejmie Rzeczypospolitej Polskiej, poseł na Sejm RP, lekarz, dr. n. med. Władysław Kosiniak-Kamysz, prezentując, podczas obrad Sejmu RP w dniu 9 czerwca 2022 r., jego diagnozę oraz kierując wniosek do prowadzącej obrady marszałek Sejmu Elżbiety Witek: „Jako polityk, mogę pana oceniać, ale jako lekarz, muszę pana zdiagnozować. Pan jest patologicznym kłamcą . Proszę o odroczenie obrad, dopóki premier Morawiecki nie podda się terapii. ”

  Ponieważ E. Witek nie rozpoznała wniosku posła W. Kosiniaka-Kamysza, skierowanym do niej pismem z 7 listopada 2022 r. złożyłem – Załącznik 12: „Elżbieta Witek Marszałek Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej ul. Wiejska 4/6/8 00-902 Warszawa Dotyczy:

  I. Wniosek – na podstawie:

  1. art. 61.1 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej,

  2. art. 1.1, art. 2, art. 4.1 ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej –

  – o sporządzenie i doręczenie mi informacji publicznej w postaci sporządzonego na piśmie wyjaśnienia, z jakich przyczyn adresatka niniejszego pisma, Marszałek Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej, nie zastosowała się do wniosku posła na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, lekarza, dr. n. med. Władysława Kosiniaka-Kamysza, złożonego podczas obrad Sejmu RP w dniu 9 czerwca 2022 r.: „Jako polityk, mogę pana oceniać, ale jako lekarz, muszę pana zdiagnozować. Pan jest patologicznym kłamcą. Proszę o odroczenie obrad, dopóki premier Morawiecki nie podda się terapii. ”

  II. Wniosek – na podstawie art. 13.1 ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej – o sporządzenie i doręczenie mi informacji publicznej jak w pkt. I bez zbędnej zwłoki, nie później niż w terminie 14 dni od daty wpływu niniejszego pisma.

  III. Zawiadomienie, że skan niniejszego pisma zostanie zamieszczony w materiałach publikowanych na kanale Po pierwsze Polak – YouTube, o ile kanał ten nie zostanie ostatecznie zablokowany przez kierowany przez kuzynkę prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego Susan Wojcicki YouTube [2] . ”

  Prezes Robert Bąkiewicz co raz to przysyła mi e-mail’e, z m.in. informacjami, kto popiera jego – za pieniądze Polaków via premier M. Morawiecki, czyli agendy jego rządu – Marsz. A to ma poparcie lekarzy, a to kombatantów. Wszystkich…?
  Ja zaś apeluję do ludzi – po prostu – mądrych: Polacy patrioci, zbojkotujcie tzw. Marsz Niepodległości – jeśli go nie odwołają Wojewoda Mazowiecki lub Prezes Rady Ministrów – Roberta Bąkiewicza, przedsiębiorcy upadłego, przez PiS zadaniowanego i opłaconego.

  Uważam, że kiedyś trzeba by dać kres tej, od dekady co rok serwowanej nam farsie. Po co narażać – z podanych wyżej przyczyn – zdrowie, życie, dla kultywowania mitu… zdrajcy, agenta obcych państw, zabójcy, tchórza, dezertera z Bitwy Warszawskiej Józefa Piłsudskiego, bohatera fałszerzy historii Polski, w tym także Adresata kopii niniejszego e- mail’a, prezesa Stowarzyszenia Marsz Niepodległości Roberta Bąkiewicza, beneficjenta wybiórczej szczodrości szastającego pieniędzmi Polaków premiera Mateusza Morawieckiego. Z żydowskimi korzeniami. To nie jest mowa nienawiści. O żydowskich korzeniach M. Morawieckiego szeroko informowały, w grudniu 2017 r., izraelskie media.

  Bąkiewicz Bąkiewiczem… Wykształcenie średnie. Bezrefleksyjna ofiara indoktrynacji. Ale… oglądajcie Państwo w TVP, za dwa dni, 11 listopada, jak przedstawiciele naszych, Polaków, najwyższych władz – prezydent Andrzej Duda z małżonką Agatą Kornhauser-Dudą, marszałek Sejmu Elżbieta Witek /historyk, nauczycielka historii/, marszałek Senatu Tomasz Grodzki, historyk premier Mateusz Morawiecki, wicepremier-minister Piotr Gliński i inni – celebrować będą odzyskanie przez Polskę niepodległości. Bo 10 listopada 1918 roku Niemcy przywieźli do Polski swojego agenta, a ten – Józef Piłsudski – uznał, że trzeba by to jakoś uczcić i w 1926 roku, po zamachu majowym, ogłosił, że 11 listopada będzie obchodzony jako data odzyskania przez Polskę niepodległości. Potem zaś, po 63 latach, 15 lutego 1989 r., ostatni komunistyczny Sejm PRL’u uznał, że to był fajny pomysł i wydał ustawę, że 11 listopada będzie obchodzony jako „Narodowe Święto Niepodległości”.

  Obejrzyjcie to – ewentualnie – Polacy patrioci, w TVP i… niech wystarczy. Zbojkotujcie Marsz Roberta Bąkiewicza i jego oraz jego kolegów, Tomasza Kalinowskiego i Witolda Tumanowicza, Stowarzyszenia.

  Z poważaniem

  Zbigniew Kękuś

  Polubione przez 2 ludzi

 4. Wg dr Kękusia, jednym z uczestników był/jest przedstawiciel organizacji terrorystycznej odpowiedzialnej za śmierć Darii Duginy.

  Polubione przez 1 osoba

 5. Emilian58

  A póki co to żydowskie łajzy mogą Pana Putina w pompę cmoknąć i owszem.

  Polubienie

 6. Niejaki p. BAKiewicz,
  ma tez specyficzna urode.

  Polubione przez 1 osoba

 7. Carlos

  Pani Basia ma troche racji. Przez ostatnie dwa lata ,a w szczegolnosci ostatnie szesc miesiecy- glos prawie stracilem , by wytlumaczyc durnym ” polaczkom ” o co chodzi w tej wojnie. Dwa razy omal nie dostalem lomotu, wyzwano mnie od ruskich agentow ,onuc i cholera wie jakich jeszcze idiotow. TEN NAROD JEST NIEREFORMOWALNY. Duzy przekroj ludzi : od prostych ,drobnych pijaczkow ( bo i takich znam na dzielnicy) do ludzi wyksztalconych, lekarzy, wykladowcow , architektow . Jedni w moim wieku ( 68) inni mlodsi. Dla wszystkich Putin to Hitler. Jak Telewizja ustala ludziom poglady , wasza praca- choc szlachetna- jawi sie jako syzyfowa. Ale podziwiam, nie neguje.

  Polubienie

 8. Pingback: Święto Niepodległości Polski w neokolonialnej Polsce - Iluminata Blog

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.