Przewodów: HUTZPAH! HUTZPAH! – jako badanie opinii publicznej

Patrząc na historię z perspektywy WTC z 2001r. mogę powiedzieć, że żydowsko-anglosaskie kierownictwo judeo-chrześcijańskiej cywilizacji Zachodu zdolne jest do kreacji dowolnej hucpiarskiej rzeczywistości – nic już nie może mnie zaskoczyć, ani polityka, ani „prawo” syjonistycznych reżimów Zachodu, ani kreacje jego powszechnych żydo-mediów.D.Kosiur

______________

Przewodów: HUTZPAH! HUTZPAH! – jako badanie opinii publicznej

______________

tekst za: https://kmiec.nowyekran24.com/post/169970,przewodow-hutzpah-hutzpah-jako-badanie-opinii-publicznej

______________

Byłem rano na targowisku, i moje lokalne Polactwo oczadziało; gotowe iść na Ruskiego z gołymi pięściami.

Te ruskie rakiety to są dopiero inteligentne.

Przyleciały dwie, w jeden punkt. Po cichoszu, niewidu, i skryły się pod rampą wagi transportowej i czekały na niczego niespodziewający się polski traktor. – ???

Te niezwykle inteligentne rakiety odczekały jeszcze, aż traktor ustawi na wadze przyczepę, i pierdyknęly bez użycia środków pirotechnicznych (brak jakichkolwiek osmaleń, całe ogumienie, elementy zawieszenia i gumowe osłony hydrauliki przyczepy), niczym nadmuchany duży worek po cemencie. – ???

Przyczepa przewróciła się na bok, traktor bez prawie najmniejszych uszkodzeń stoi zdumiony… okulary (szyby kabiny) mu jedynie wypadły z wrażenia… A wysypane z przyczepy zboże z powodu głębokiego szoku nawet się nie zajęło ogniem… – ???

Nie wiem, jak są skonstruowane wagi transportowe, w sensie czy są czysto mechaniczne, czy ich elementem jest jakiś zbiornik ze sprężonym jakimś gazem, jako przeciwwaga?
Wszak taki mechanizm musi wytrzymać nacisk wielu ton. I tu mechanizm pneumatyczny wydaje się być technicznie potrzebny dla konstrukcji takiego ustrojstwa.

Nie wierzę w żadne rakiety w tym zdarzeniu, nawet banderowskie. A to dlatego, że PRECYZJA trafienia jest po prostu zbyt doskonała – centralnie w kanał mechanizmu wagowego.

Do tego, gdyby nawet jakimś cudem rakieta tak właśnie trafiła i wybuchła, to ciśnienie eksplodującego, w obetonowanym kanale wagi, materiału wybuchowego głowicy, skierowałoby się w kierunku najmniejszego oporu, czyli ku górze.
Wówczas ta traktorowa przyczepa zostałaby wystrzelona jak aluminiowe rakietki Elona Muska w „kosmos” razem z traktorem. A nie leżała przewrócona na boku, z całymi gumami, mechanizmami zawieszenia, i nienaruszonymi gumowymi osłonami elementów hydrauliki.

To jest HUTZPA!

I to tak bezczelna, że słabo się robi.
Tym bardziej, że Polactwo w nią wierzy. Byłem rano na targowisku, i moje lokalne Polactwo oczadziało; gotowe iść na Ruskiego z gołymi pięściami.

I o to w tej hutzpie chodzi – parchy zarządzające POLINezją za jej pomocą sondują, czy i w jakiej ilości można wysłać polskich Gojów do przeróbki na mielonkę.

Ankieta, niestety, poszła po myśli hutzpiarza-okupanta. Polactwo w swej masie jest gotowe zdechnąć za żyda Morawieckiego, żyda Kalszteina, i banderowca Judę.

Kmieć

PS

Aaaaa. Jeszcze byłbym wdzięczny, gdyby ktoś z Czytelników podrzucił w komentarzu jakieś odnośniki do informacji o tożsamości ofiar tej hutzpy, może do wywiadów z rodzinami ofiar, które zrozpaczone apelują o pomoc, i tak dalej.

___________________

Rebeliantka:

tylko tyle znalazłam

Kim były ofiary rakiety w Przewodowie?

Bogdan C. i Bogdan W.https://pch24.pl/kim-byly-ofiary-rakiety-w-przewodowie-znamy-sylwetki-dwoch-zmarlych-mezczyzn/

————

Kmieć:

Czyli talmudyczny bełkot.
Brak dziennikarzy z kamerami dobijających się do rodzin, żon, zapłakanych osieroconych dzieci, żeby te zapłakane zaapelowały o pomoc materialną.
Żadnych kont bankowych, numerów SMSów, za pomocą których Polacy mogliby wesprzeć pogrążone w nagłej żałobie, spowodowanej „ROSYJSKĄ agresją”, rodziny „ofiar.

Hutzpah!!!… Hutzpah…

————

Rebeliantka:

No cóż. Wedle najnowszych info Prezydent podał, że:

” Winny był nieszczęśliwy przypadek. Mieliśmy do czynienia ze starciem, wywołanym przez stronę rosyjską. I to ona ponosi winę za to, co się stało”.

Więc nie wiadomo do kogo zgłaszać roszczenia. Do nieszczęśliwego przypadku? Czy do strony rosyjskiej winnej „nieszczęśliwego przypadku”?

Jutro na targowisku będą mówić o ślepym losie sterowanym przez stronę rosyjską. Innych winnych nie będzie.

———–

Kmieć:

//- i posłałby pan syna by walczył o nieswoja sprawę na Ukrainie, usłyszałem:
– oczywiście: patriotyzm i obrona ojczyzny nie ma ceny.//

Co to talmudyczna propaganda potrafi zrobić z Polakami?…
Poszliby za nie swoją sprawę, i to jeszcze za banderowców, umierać, bo to „patriotyzm” i KURWA MAĆ! „obrona ojczyzny”.

Nie ma ratunku dla polskości, skoro sami Polacy nie są już Polakami, tylko polskojęzycznymi chochołami.
Na UPAdlinie są chachły, a w III RyPy/Polin chochoły.
Polaków-Słowian – jak na lekarstwo.

 

Dodatek okolicznościowy:

ABW_Jabłonna

20 Komentarzy

Filed under Polityka

20 responses to “Przewodów: HUTZPAH! HUTZPAH! – jako badanie opinii publicznej

 1. W środę wieczorem prezydent Andrzej Duda rozmawiał z szefem CIA Williamem Burnsem, który po wizytach w Ankarze i Kijowie jest w Warszawie https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-szef-cia-w-warszawie-rozmawial-z-andrzejem-duda,nId,6415290
  ___________

  No, chwała bogu, nareszcie rezydent będzie wiedział na czym stoi, jak wygląda rzeczywistość polityczna i co ma mówić. W końcu dla lidera IIIRP/Polin to kwestia zasadnicza.
  Instrukcje telefoniczne z ambasady USraela nie zawsze dają pożądane rezultaty. Nie dalej jak miesiąc temu z kawałkiem USA zrobiły z rezydenta IIIRP/Polin wała jak sie patrzy:

  Dlaczego USA zrobiły wała z lidera IIIRP/Polin?

  Polubione przez 1 osoba

 2. Paweł

  Debata kolegów ” polityków”, którzy jednak zachowują pozycję ” poprawności politycznej” z tym, że wychylonej na wschód.

  Polubienie

  • paziem

   Zadziwiające jest, że koledzy uczestniczący w debacie, wśród których jest kilku wiedzących o zawiadomieniu przez ” Polskę Patriotyczną” o popełnionym przestępstwie w związku z wydaniem zgody na konferencję w Jabłonnie przedstawicieli tzw. „opozycji rosyjskiej”- wzywających do ” zabicia Putina” i obaleniu siłą władz państwa rosyjskiego, nawet nie wspomniało o działaniach WPS i Polski Patriotycznej.
   Czyżby to jest poprawność polityczna ( z obawy o podejrzenie o sprzyjanie środowiskom ” antysemickim” i ” faszystowskich” – jak z uporem system w Polsce usiłuje kwalifikować działania publicystów WPS i działaczy Polski Patriotycznej), czy chodzi o obawę o ” konkurencję” polityczną i medialną ze strony WPS ?!

   Polubione przez 3 ludzi

   • Wanda Toczynski

    Bardzo poważne pytanie do pana Pawła Ziemińskiego.
    Dlaczego pan Paweł Ziemiński nie może zrozumieć jednej bardzo prostej rzeczy, że jego zawiadomienia do prokuratury i pisanie listów do władz Polski służa za papier toaletowy dla tych ludzi w dobie śmieciowego jedzenia. Niestety nie wiadomo z jakich powodów pan paziem od wielu lat nie ponimaje takiej prostej rzeczy no chyba, ze ma inteligencję ameby, ale o to pana paziem nie posadzam. Na pytanie może odpowiedzieć również kolega Dariusz Kosiur.

    Wanda Toczyński z USA – Maryland.

    Polubienie

  • Brakuje Sławomira Menzena no i Wojciecha Olszańksiego! 😀

   Polubienie

   • paziem

    Pani Wando, zakładam, że pisze pani pod własnym imieniem i nazwiskiem, myli się pani w swoim twierdzeniu i mimowolnie ( pomimo pozornie bardzo radykalnej postawy) uznaje pani, że żydowsko-anglosaski reżim w Polsce jest trwały i będzie wieczny. My sądzimy jednak inaczej i dlatego staramy się dokumentować przestępcze działania aktualnych władz w Polsce – będzie to mieć duże znaczenie w przyszłości.
    Jeśli chodzi o podcieranie swoich politycznych, zasiedzianych dup, to sądzę jednak, że i w tym wypadku się pani myli, gdyż pomagdalenkowi politrukowie używają papieru toaletowego, a nie naszych pism – sadzę, że na tyle wspięli się na drabinie ewolucyjnej, że nie używają w tym celu palca albo wiechcia siana lub słomy.

    Polubienie

 3. Paweł

  Wpis niejakiego sfrustrowanego @Kojaka został usunięty ze względu na obrażanie Polaków.
  Jeśli @Kojak ma problemy ze swoją umysłowością lub emocjonalnością, to proponuję wyładowywać się w inny sposób i w innym miejscu.

  Polubienie

 4. Paweł

  Informacje z Rosji , otrzymane na prywatną pocztę

  Oto, co napisał Wladislaw Szurygin:

  Zdjęcia pokazane w polskim reportażu bardziej pasują do amunicji Hragan MLRS, czy jak mówiłem, do pocisku 9M83 z systemu przeciwlotniczego S-300 ze 150-kilogramową głowicą.

  Właściwie, w tym cały sekret!

  Pociski przeciwlotnicze S-300 zostały wystrzelone z pozycji obrony powietrznej pod Lwowem podczas ataku rosyjskich pocisków manewrujących na określony cel powietrzny. Z niejasnych przyczyn oba pociski nie trafiły w cel, ale zboczyły z trajektorii i zamiast ulec samozniszczeniu, spadły na suszarnię zboża we wsi Przewodów, zabijając dwóch Polaków.

  Niewykluczone, że pociski mogłyby stracić kontrolę przez „przyjacielską pomoc”, gdyby np. polska obrona powietrzna na początku nalotu włączyła systemy walki elektronicznej, które miały zbić rosyjskie pociski z kursu, ale zamiast tego stłumił kanały kontrolne ukraińskich rakiet…
  ————————————————————————————–
  BBC przeprowadziła wywiady z trzema ekspertami wojskowymi na temat zdjęć rakiety, która spadła w Polsce. Wszyscy trzej zgodzili się, że prawie na pewno były to pociski z wyrzutni S-300. Ale zarazem informują przy tym: takie rakiety są na uzbrojeniu Ukrainy i Rosji. Dobrze byłoby, gdyby wyjaśnili, jak rakieta S-300 mogłaby dolecieć do Polski z Rosji (500-600 kilometrów)
  ————————————————————————————
  Ciekawym szczegółem ataku Ukrainy na kraj NATO – jest niezwykła aktywność wojskowa w momencie upadku rakiet. Przy tak poważnym opracowaniu prowokacji, było jednoznaczne, że wybrali kogo złożyć w ofierze. Dostało się polskim chłopom, tradycyjnie szlachta nie szczędzi bydła:
  https://t.me/readovkaru/1794

  Polubienie

 5. Wg mnie to 50/50 – złom obsługiwany przez ludzi z łapanki, czyli wypadek albo prowokacja, która miała przerwać/zawiesić rozmowy USA – Rosja, na co bym jednak stawiał. Czyli 49/51 raczej.

  Zobaczyli kto zabuli.

  ps 😀

  Polubione przez 1 osoba

 6. Uwaga!
  Powszechne żydo-media IIIRP/Polin mogą niebawem odpalić kolejną bombę (czyżby to były kolejne oznaki słabnięcia żydowsko-anglosaskiej demokracji Zachodu i stąd to ganianie wierzących w jej media i ufających syjonistycznym reżimom gojów -?):

  Od 1 stycznia do 31 października tego roku zanotowano w Polsce ponad 139 tys. przypadków ospy wietrznej. W 2021 r. w tym samym okresie było ich 37 tys. – https://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/kraj/artykuly/8586306,ospa-wietrzna-zachorowania-statystyki-2022.html

  Kanada, Wielka Brytania i Stany Zjednoczone rozpoczęły wdrażanie strategii zwanej szczepieniem pierścieniowym. Podają osobom z tzw. kontaktu szczepionki przeciwko ospie prawdziwej, by zatrzymać epidemię ospy małpiej. – https://wyborcza.pl/7,75400,28567766,rozpoczynaja-sie-szczepienia-przeciw-ospie-prawdziwej-ktore.html

  Ospa atakuje. Brakuje szczepionek przeciwko ospie (aktualizacja 06.05.2022) – https://www.money.pl/gospodarka/ospa-atakuje-brakuje-szczepionek-przeciwko-ospie-6467920736441985a.html

  Żydowskie Tok FM wczoraj:
  Brakuje szczepionek przeciw ospie, a Rosja dysponuje bronią chemiczną i biologiczną – posiada największe na świecie zasoby wirusa ospy wietrznej.

  Polubienie

  • Bazyli

   Co zrobić kiedy dziecko zachoruje jednak na odrę, świnkę czy różyczkę czy nawet na polio?
   Jest to pytanie, które zadają sobie wszyscy rodzicie mający dylemat : „zaszczepić czy nie zaszczepić”

   Przede wszystkim nie wpadać w panikę.

   Odra, świnka, różyczka, ospa wietrzna to jak wiadomo choroby wieku dziecięcego przebiegające raczej łagodnie.
   Każdy lekarz wie co w takim przypadku zalecić. A jak nie wie, niech się zapyta swojego dużo starszego, dużo bardziej doświadczonego kolegi dra Jerzego Jaśkowskiego

   W KAŻDYM z tych przypadków można i nawet TRZEBA zastosować witaminę C podaną domięśniowo i … po problemie. BEZ SKUTKÓW UBOCZNYCH !!!

   Polubione przez 1 osoba

 7. nana

  Więc jak to w końcu jest: SZCZEPIENIA JEDNAK CHRONIĄ PRZED CHOROBĄ CZY NIE CHRONIĄ?
  Zwolennicy „plandemii” twierdzą, że szczepienia nie chronią i szkodzą. I atakują osoby, które się za/szczepiły nazywając je „owcami idącymi na rzeź” itp. inwektywami.

  Nikt nie wie, co było czy jest w szczepionkach, wstrzykiwanych ludziom kiedyś, a także tych obecnych. Ktoś, kto twierdzi, że wie, jest kłamcą i manipulatorem. O tym, co w szczepionce jest, wie najprawdopodobniej jedynie jej producent, ewentualnie ktoś, kto potem te dawki przygotowuje czy miesza jako „chroniące kompleksowo”.

  Na grypę szczepią od dawna, od dziesięcioleci, a ja nie słyszałam o osobie, którą taka szczepionka uodporniła do tego stopnia, że na grypę nie chorował. Było zawsze gadanie o tym, że ludzie zaszczepieni „lżej przechodzą” grypę, choć nigdy nie było do dyspozycji jakiejś grupy porównawczej, pozwalającej takie twierdzenie udowodnić. Można przyjąć jedynie, że ktoś, kto się zaszczepił, dobrze to przyswoił i zneutralizował, nie choruje na grypę wówczas, gdy się od nikogo nie zaraził. Jeżeli się zaraził, no to choruje.
  Ale czy przejdzie chorobę łatwo zależy od jego konstytucji psychofizycznej, kondycji jego organizmu oraz z całą pewnością od sposobu żywienia. Ponoć jest zasada, że „bakterie należy zagłodzić”= w chorobie spowodowanej bakteriami jeść niewiele albo wcale, a „wirusy należy karmić”= odżywiać się dobrze, wysoko kalorycznie, jedząc głównie białko zwierzęce, w tym rosół, jak u babci. Kto chce, może sprawdzić na sobie. Wielkiej szkody mu to nie wyrządzi.

  Jak to jest z ospą, to też raczej teoria polityczna. W czasie, gdy „we Wrocławiu szalała ospa” (najwyraźniej zawleczona i rozwłóczona tam przez wehrwolf, obecny tam właściwie do dziś) miasto zostało odizolowane kompletnie, jeżeli ktoś wjechał tam to nie mógł wyjechać, aż do zakończenia epidemii. Ile osób zmarło – są różne dane. Faktem jest, że na całą Polskę się nie rozwlekło, a akcja szczepienia objęła całą naszą populację.

  Z tym, że wtedy było łatwo, ponieważ w każdej pipidówce był ośrodek zdrowia z lekarzami, pielęgniarkami i własnym laboratorium. Jak by się teraz to odbyło, trudno przewidzieć. Ludzie powaleni „demokracją i wolnością” zarażali by jeden drugiego i czy szczepionki by tu coś dały, można wątpić.
  Zwykle chorobę trzeba zwyczajnie przechorować i albo się wyzdrowieje, albo nie.
  Nie ma żadnych cudownych leków, a substancji stymulujących system odpornościowy jest ponoć kilka/dziesiąt, reszta „leków” to śmieci. I na każdego dany produkt działa inaczej. Najlepszym stymulatorem odpornościowym jest życzliwe nastawienie do siebie i świata, czyli tak zwana pogoda ducha. Każda panika i strach powoduje w organizmie alarm i zakłócenie normalnych funkcji wewnętrznego systemu.

  Za własne zdrowie każdy powinien sam ponosić odpowiedzialność.
  Wiara, że nowoczesna medycyna da nam nieśmiertelność jest całkowicie bezpodstawna.
  Każdy, kto się urodził – umrze. Nie ma w tym absolutnie żadnej tragedii, ponieważ jest to obowiązującym prawem Natury.

  Ale jeśli ktoś uważa, że jak ze/chce to będzie żyć wiecznie? – a niech żyje! Mnie to nie przeszkadza.

  Polubienie

 8. Kojak

  Widze ze pod rzekoma troska o trolli nastala teraz ewidentna cenzura. Czyzby ? Towarzysze ! Mozecie mowic o wszystkim byleby ze slusznym wnioskiem koncowym ! PISANIE PRAWDY NAWET BRUTALNEJ NIE JEST OBRAZANIEM POLAKOW ! A NIESTETY TAKA ONA JEST . MOZNA TO UZASADNIAC BEZ KONCA ! A PRZYPISYWANIE JUZ KOMUS PSYCHUSZKI JEST JAWNYM BANDYTYZMEM PRZYPOMINAJACYM ZYWCEM NAJGORSZE CZASY KOMUNY . WIDAC TEN PORTAL SIE KONCZY I PRZYPOMINA CORAZ BARDZIEJ TOWARZYSTYWO WZAJEMNEJ ADOROCJI

  Polubienie

  • paziem

   Panie @Kojak, nie wiem czy umie pan rozróżniać na jakim portalu pan komentuje? Zakładam, że posiada pan zdolność rozróżniania i tylko dlatego zatwierdziłem pana komentarz żeby panu dobitnie powiedzieć, że na WPS nie ma miejsca na urąganie Polakom. Jeśli pan tego nie uhonoruje, to pomimo pana WIELKICH LITER nie będzie pan tu mieć wstępu, gdyż nie jesteśmy budką z piwem albo jakimś ” zachodnim pubem”.

   Polubienie

 9. markglogg

  A odnośnie najnowszego, sprzed 2 dni „Rosyjskiego ataku (początkowo ponoć dwu)rakietowego na terytorium RP, najbardziej przemawia do mnie taka oto jego interpretacja na nowyekran24.com:

  „moim zdaniem#sniper

  “Szczątki takiej rakiety podrzucono później, dla zatarcia prawdziwego :sprawcy”…dokladnie. Zabawne ze z glownego scieku zniknela juz “sztandarowa” fotografia szczatkow BUK300
  Inscenizacja … ( w dodatku nie uzgodniona … !!!)… Wszystko odbylo sie “on the ground)” bez “rakiet” czy jakis tam pociskow manewrujacych…”Caly pogrzeb na nic” !!! Szkoda jak zwykle niewinnych osob. Ale czyms takim banderopiteki sie nie przejmuja

  (Nb. Powyższy anonimowy autor stworzył doskonałe określenie POLSKIE BANDEROPITEKI – czyli zarządzająca dziś Polską, w ramach ZOG, INTELEKTUALNA ELITA – by wskazać tutaj na publicystyczną działalność mego partnera wspinaczek w Alpach, profesora Romana Kuźniara, byłego doradcę d/s międzynarodowych prezydenta Komorowskiego)

  Polubione przez 2 ludzi

  • kmieciowka

   Czy Marek Głogoczowski jest już zaszczepiony przeciwko strasznej ospie WIETRZNEJ?!

   Polubienie

  • markglogg

   Tam na jednym z niewielu zdjęć opublikowanych po tym „bombardowaniu”, po prawej stronie dziury po „rakiecie”, która wpadła dokładnie pod przyczepę, wywracając ją do „góry kołami” wysypując zeń kukurydzę, po LEWEJ stronie najazdu (zapewne utwardzonego) na wagę, jest pokazywany SPYCHACZ. Być może to on zahaczył o rurę z gazem, zahaczenie było minimalne, więc je zignorowali, a rura przekazała wstrząs kilkanaście metrów dalej, akurat w dole pod tą wagą ciężarową, był jakiś słaby punkt (rozgałęzienie rury?) i gaz powolutku zaczął uciekać… Jak CIĘŻKA przyczepa najechała na wagę, pod jej naciskiem coś w wadze zazgrzytało, pojawiła się iskra i bum – bez żadnych, jak w wypadku zwykłej bomby, śladów (na przyczepie i traktorze).

   Polubienie

 10. Pingback: WIG 20 po Prowokacji Gliwickiej 2.0 - Iluminata Blog

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.