IIIRP/Polin – państwo z dykty i makulatury

I o co tyle hałasu -? Że co, że lider IIIRP/Polin i służby tego tworu dali się okpić dowcipnym Rosjanom?

Nikt nie może mieć pretensji do wałacha, że nie jest wyścigowym koniem.

Zresztą to nie pierwsza taka tele-konferencja, w której udział wziął lider IIIRP/Polin.

Ale czy można się temu dziwić? Chyba nie. Przecież oni – polityczne elity IIIRP/Polin – są tu tylko po to, żeby wykonywać dyspozycje światowego sanhedrynu przekazywane telefonicznie z ambasad dużego USraela, Wlk.Brytanii i Izraela. Innych numerów telefonów oni i ich służby nie znają, bo i po co, a zresztą, kto i w jakim celu miałby je udostepniać marionetkom sanhedrynu (?).

Światowe media o rozmowie Andrzeja Dudy z fałszywym „Macronem” https://tvn24.pl/polska/andrzej-duda-rozmawial-z-falszywym-macronem-swiatowe-media-o-kolejnej-prowokacji-rosyjskich-oszustow-6232521

Braterskie spotkania

I pięć lat później, 22.11.2016, także w Jerozolimie

A tu poniżej: lider (IIIRP/Polin) u LIDERA (Zachodu)

Na wysoką pozycję lidera IIIRP/Polin wskazuje fakt, iż podpisywanie dokumentu odbywa się na stojąco – stoi lider IIIRP/Polin -, a nie na klęczkach. Choć i taką pozycję lider IIIRP/Polin posiada w swoim politycznym repertuarze – foto poniżej:

Przed Cudownym Obrazem zawierzył Królowej Polski wszystkie sprawy Ojczyzny i Narodu – i to jest prawdziwy lider.
https://czestochowa.naszemiasto.pl/andrzej-duda-na-jasnej-gorze-prezydent-zawierzyl-krolowej/ar/c1-7804532

Dariusz Kosiur

____________________

____________________

PS

XXII Mundial

Korzystając z wesołej okazji i my zabawmy się trochę, oczywiście nie tak durnowato jak elity IIIRP/Polin. Zabawmy sie w typowanie pozycji reprezentacji Polski oraz zwycięzców na XXII Mundialu w Katarze.

Moje przewidywania są następujące. Reprezentacja Polski, jeśli w ogóle wyjdzie z grupy, to co najwyżej na drugim miejscu. I to już jest szczyt zaprogramowanych możliwości. Dojście do rozgrywek finałowych byłoby zbyt dużą reklamą Polski – państwa, które w zasadzie znajduje się w likwidacji i którego mieszkańców trzeba dobijać także psychicznie, czyli pozbawiać nawet sportowych radości i satysfakcji. A piłka nożna jest najbardziej popularną, zespołową dyscypliną sportu, więc nadaje się do tego znakomicie. I nie ma znaczenia, że wielu polskich piłkarzy gra w najlepszych światowych klubach, grając w reprezentacji muszą wykonać założenia taktyczne gry – z tego sa rozliczani i za to im płacą.

Na finalistę typuję reprezentację Brazylii.

11 Komentarzy

Filed under Polityka

11 responses to “IIIRP/Polin – państwo z dykty i makulatury

 1. Bazyli

  Hostię w locie to potrafił złapać a na taki prank się nabrał jak przedszkolak.

  Polubienie

 2. Pingback: IIIRP/Polin – państwo z dykty i makulatury — WIERNI POLSCE SUWERENNEJ – komp13

 3. Na kanale Telegram/russiacalling jest program o tym fejku, a jednym z gości zaproszonych do skomentowania jest Mateusz Piskorski.

  Co do kopanej. Sport to kultura, czyli sport jest tylko i zawsze amatorski. To co obecnie określa się mianem „sport” to zarządzanie przez rozrywkę (plus oczywiście legalne przewały finansowe na gigantyczną skalę). Jedna z agend NWO.

  Przez kibicowanie rozumiem chodzenie z szalikiem na stadion itd, więc nie kibicuje nikomu, ale popieram wszystkie autentyczne kultury, autentyczne reprezentacja narodowe.

  Białoczerwony boysband zostanie z tym jednym punktem jedną z najgorszych drużyn turnieju. Awansują dalej Meksyk i Argentyna. Argentyna wygra turniej.

  Polubienie

 4. Nawet Żydzi mają swoje zdanie na temat tej atrapy państwa jaką jest IIIRP/Polin:

  Polubienie

 5. ola

  KLUB INTELIGENCJI POLSKIEJ24/11/2022
  Rzeczywistość obozu koncentracyjnego KL Polen… dla Polaków
  Jacek Boki czwartek, 24 listopada 2022, 20:14:41
  I czego jeszcze nie rozumiesz poliniaku?

  24 letnią bezdomną kobietę, żyjącą z dwuletnim dzieckiem w lesie pod namiotem, w pasie nadmorskim, niedaleko Gdańska, w jebanym państwie tzw. Prawa i Sprawiedliwości, rzecz jasna społecznej, no bo jakże miało by być inaczej, zamknięto do pierdla, bo ta nie miała środków na utrzymanie własne i swojego dwuletniego dziecka, które odebrano jej bez żadnych ceregieli i oddano do sierocińca, choć pisowscy renegaci deklarowali kiedyś, że nie można odbierać pod żadnym pozorem dzieci rodzicom, ze względów materialnych.

  Matkę zaś w najbliższym czasie czeka jeszcze karna sprawa sądowa, by sprawiedliwości… społecznej stało się zadość. I w taki to arcyboleśnie prosty sposób rozwiązano problem, ogłaszając przy okazji rzecz jasna kolejny, wiekopomny sukces dobrej zdrady.

  A wszystko to dzieje się w czasie, kiedy całym rodzinom Ukraińców i to wcale bynajmniej, nie biedaków, którym w ramach przesiedlenia, z automatu przydziela się całe mieszkania lub osiedla się w hotelach na koszt polskiego podatnika na czas nieokreślony, odmawia się tego samego Polakom. Tym samym Ukraińcom wypłaca się po 5 tysięcy złotych miesięcznie za nic, plus po 800 złotych miesięcznie na każde dziecko, której to sumy nigdy nie zobaczy dziecko polskich rodziców.

  Państwo zarządzane przez antypolskich renegatow z PiS dosłownie uchyla nieba banderowskim nachodźcom we wszystkim, czego tylko ci sobie zażyczą, spełniając wszystkie ich życzenia bez żadnych dyskusji, jak miało to miejsce w ostatnich dniach w stosunku do ukraińskich przesiedleńców w jednym z hoteli w Poznaniu.

  Natomiast bezdomną, Polską matkę dwuletniego dziecka, nie mającą środków do życia i przez to mieszkającą pod namiotem w lesie, zamyka się do pierdla i odbiera jej się dziecko, traktując jak niebezpiecznego bandziora, zamiast otoczyć ją opieką i pomóc jej we wszystkim czego potrzebuje, do odbudowy swego życia.

  No ale przecież kto by się w KL Polen, na terytoriach przemarszu przejmował elementem zbędnym, jakim są Polacy? Przecież oni już od dawna przeznaczeni są do dołów z wapnem, by ustąpić w ten sposób grzecznie i bez krzyku miejsca rasie wyższej od siebie, rasie Panów, która już dawno wyznaczyła się do przejęcia schedy terytorium mandatowego, wraz z całym dobytkiem inwentarza.

  Czego więc jeszcze nie rozumiesz tępy poliniaku??? Czy nadal nie widzisz, że już od dawna masz status podczłowieka we własnym ponoć kraju, taki sam, jaki mieli nasi rodacy w Generalnym Gubernatorstwie, rządzonym przez Hansa Franka, w którym Ukraińcy, obok Niemców, byli Panami życia i śmierci Twoich przodków? Czy nie widzisz, że dziś przez swoją bezbrzeżną głupotę i bierność, nie tylko pragniesz poliniaku powtórki tego samego, ale dosłownie sam znowu do powtórki dokładnie tej samej historii, która będzie ostatnią, zarówno w twoim bezsensownym życiu i żałosnej rzeczywistości KL Polen.
  Banderowiec opowiedział jak zabiorą Polskę. Jak wyrżniemy Polaków, to wtedy przejmiemy ich państwo

  Czy naprawdę poliniaku chcesz powtórzenia się kolejnej Wołynki, którą już od dawna zapowiadają nam wszystkim, twoi ukraińscy przyjaciele, na tle których dostałeś bezrozumnego amoku, który odjął ci resztki rozumu?
  A mówią o tym już zupełnie otwarcie, z niczym się zresztą nie kryjąc, że wzorem swoich antenatów, powtórzą nam tą samą, krwawą łaźnię, jaką 80 lat temu, na Wołyniu i Małopolsce Wschodniej, zgotowali naszym krajanom.
  Czy przejrzysz na oczy dopiero wtedy, gdy to wszystko stanie się już ciałem?
  Tylko że wtedy, będzie za późno na wszystko. Za późno też, by zatrzymać ostateczną anihilację naszego narodu i państwa.
  Niczego, nie da się już także odwrócić, bo wpuściłeś poliniaku z własnej, nieprzymuszonej woli, ogłupiony do cna przez przez goebbelsowską propagandę, piątą kolumnę diabła i jego demonów do własnego domu. Więc, kiedy to się wszystko stanie, wtedy nie miej o nic pretensji do nikogo, poza sobą samym.
  Jacek Boki – 23 Listopad 2022 r.

  Źródło:

  Kobieta z dwuletnią córką w namiocie na mrozie
  https://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Bezdomna-kobieta-z-dwuletnia-corka-w-namiocie-na-mrozie-n172861.html

  Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.