Rzeczywistość KL Polen (czyli IIIRP/Polin)

I czego jeszcze nie rozumiesz Poliniaku?

_____________

tekst za: https://kresywekrwi.nowyekran24.com/post/170043,rzeczywistosc-kl-polen

autor: Jacek Boki

_____________

24 letnią bezdomną kobietę, żyjącą z dwuletnim dzieckiem w lesie pod namiotem, w pasie nadmorskim, niedaleko Gdańska, w jeb… państwie tzw. Prawa i Sprawiedliwości, rzecz jasna społecznej, no bo jakże miało by być inaczej, zamknięto do pierdla, bo ta nie miała środków na utrzymanie własne i swojego dwuletniego dziecka, które odebrano jej bez żadnych ceregieli i oddano do sierocińca, choć pisowscy renegaci deklarowali kiedyś, że nie można odbierać pod żadnym pozorem dzieci rodzicom, ze względów materialnych. Matkę zaś w najbliższym czasie czeka jeszcze karna sprawa sądowa, by sprawiedliwości… społecznej stało się zadość. I w taki to arcyboleśnie prosty sposób rozwiązano problem, ogłaszając przy okazji rzecz jasna kolejny, wiekopomny sukces dobrej zdrady.

A wszystko to dzieje się w czasie, kiedy całym rodzinom Ukraińców i to wcale bynajmniej, nie biedaków, którym w ramach przesiedlenia, z automatu przydziela się całe mieszkania lub osiedla się w hotelach na koszt polskiego podatnika na czas nieokreślony, odmawia się tego samego Polakom. Tym samym Ukraińcom wypłaca się po 5 tysięcy złotych miesięcznie za nic, plus po 800 złotych miesięcznie na każde dziecko, której to sumy nigdy nie zobaczy dziecko polskich rodzicow.

Państwo zarządzane przez antypolskich renegatow z PiS dosłownie uchyla nieba banderowskim nachodźcom we wszystkim, czego tylko ci sobie zażyczą, spełniając wszystkie ich życzenia bez żadnych dyskusji, jak miało to miejsce w ostatnich dniach w stosunku do ukraińskich przesiedleńców w jednym z hoteli w Poznaniu.
Natomiast bezdomną, Polską matkę dwuletniego dziecka, nie mającą środków do życia i przez to mieszkającą pod namiotem w lesie, zamyka się do pierdla i odbiera jej się dziecko, traktując jak niebezpiecznego bandziora, zamiast otoczyć ją opieką i pomóc jej we wszystkim czego potrzebuje, do odbudowy swego życia. No ale przecież kto by się w KL Polen, na terytoriach przemarszu przejmował elementem zbędnym, jakim są Polacy? Przecież oni już od dawna przeznaczeni są do dołów z wapnem, by ustąpić w ten sposób grzecznie i bez krzyku  miejsca rasie wyższej od siebie, rasie Panów, która już dawno wyznaczyła się do przejęcia schedy terytorium mandatowego, wraz z całym dobytkiem inwentarza.

Czego więc jeszcze nie rozumiesz tępy Poliniaku??? Czy nadal nie widzisz, że już od dawna masz status podczłowieka we własnym ponoć kraju, taki sam, jaki mieli nasi rodacy w Generalnym Gubernatorstwie, rządzonym przez Hansa Franka, w którym Ukraińcy, obok Niemców, byli Panami życia i śmierci Twoich przodków? Czy nie widzisz, że  dziś przez swoją bezbrzeżną głupotę i bierność, nie tylko pragniesz poliniaku powtórki tego samego, ale dosłownie sam znowu do powtórki dokładnie tej samej historii, która będzie ostatnią, zarówno w twoim  bezsensownym życiu i żałosnej rzeczywistości KL Polen.

Czy naprawdę Poliniaku chcesz powtórzenia się kolejnej Wołynki, którą już od dawna zapowiadają nam wszystkim, twoi ukraińscy przyjaciele, na tle których dostałeś bezrozumnego amoku, który odjął ci resztki rozumu? A mówią o tym już zupełnie otwarcie, z niczym się zresztą nie kryjąc, że wzorem swoich antenatów, powtórzą nam tą samą, krwawą łaźnię, jaką 80 lat temu, na Wołyniu i Małopolsce Wschodniej, zgotowali naszym krajanom. Czy przejrzysz na oczy dopiero wtedy, gdy to wszystko stanie się już ciałem? Tylko że wtedy, będzie za późno na wszystko. Za późno też, by zatrzymać ostateczną anihilację naszego narodu i państwa. Niczego, nie da się już także odwrócić, bo wpuściłeś poliniaku z własnej, nieprzymuszonej woli, ogłupiony do cna przez przez goebbelsowską propagandę, piątą kolumnę diabła i jego demonów do własnego domu. Więc, kiedy to się wszystko stanie, wtedy nie miej o nic pretensji do nikogo, poza sobą samym.

Jacek Boki    –     23 Listopad 2022 r.
____________

Źródło:

Kobieta z dwuletnią córką w namiocie na mrozie – https://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Bezdomna-kobieta-z-dwuletnia-corka-w-namiocie-na-mrozie-n172861.html

Blog autorski: http://kresywekrwi.blogspot.com/2022/11/rzeczywistosc-kl-polen.html#more

_________________________________

_________________

PS

Foto-refleksje: D.Kosiur

Smutna rzeczywistć Polski pod rządami syjonistycznego reżimu IIIRP/Polinhttps://tupuspomaga.blogspot.com/2015/11/ubostwo-materialne-wpyw-biedy-na.html

Ale to wcale nie przeszkadza w realizacji dyspozycji mocodawców z USA i Wlk.Brytanii – zwycięstwo syjonistycznej, zachodniej demokracji i żydowskiego kapitalizmu to priorytet reżimu IIIRP/Polin:

Wolne Miasto Gdańsk marzy się rządzącej miastem „elicie”,

a co się marzy pomarcowej’68, reżimowej, elicie IIIRP/Polin lepiej nie pytać – zresztą i tak chyba dobrze to widać.

za: https://www.facebook.com/photo/?fbid=5628915503795113&set=a.830714056948639

28 Komentarzy

Filed under Polityka

28 responses to “Rzeczywistość KL Polen (czyli IIIRP/Polin)

 1. Nie ma sensu przejmować się rosyjskim ostrzałem rakietowym Ukrainy, ani współczuć Ukraińcom – dlaczego?
  Otóż, wyjaśnienie przed dwoma godzinami usłyszałem w w żydo-mediach – TVN24:
  „rosyjski ostrzał rakietowy to barbarzyński akt rozpaczy przegranych” – tak zakomunikował lider nazistowskiego, żydo-banderowskiego reżimu Ukrainy, niejaki Zełenski.
  A więc syjoniści miejscowego reżimu IIIRP/Polin mogą gromkim chórem zakrzyknąć hurra, Rosja pokonana i zaprzestać okradania Polaków na rzecz żydowsko-baderowskiego reżimu Ukrainy.

  Polubione przez 2 ludzi

 2. Owieczki obcych i lewactwo przyjmują jak członków rodziny, a nawet lepiej.
  Swoich gnoją ile się da…
  Obłęd.

  Polubione przez 1 osoba

 3. hulsz

  A gdzie podziali sie Polacy ktorzy tak chetnie pomagali banderowcom?Polce nikt nie chcial pomoc?Jedyne co zrobili to zawiadomili policje zeby ja sprzatnac do kryminalu.Nie ma najmniejszych szans zeby ten narod przetrwal.

  Polubione przez 3 ludzi

  • mleko z nosa

   Polacy w mieście nie znają już sąsiada czasy kiedy na klatce każdy wiedział kto gdzie mieszka już minęły dopiero jak sadia się rozłoży i jego płyny ustrojowe będą kąpać na czoło zapach przejdzie z rozkładającego się ciała w łazience po rurach lub muchy różnisz jego krew dopiero zareaguje. To tzw dobrobyt do którego wszyscy pędzą po trupach do celu i każdy jest święty Wiem też jedno gdyby Pan Jezus stapil z Niebios to nie wiem czy ostala by się jedną wieś jedno miasto które by go oszczędziło i nie zabiło ponownie lub tzw dobrzy ludzie nie zadzwonili na psy a te do ciupz lub na polecenie umysłowych pasożytów z prokuratur genetycznego odpadu jaki tam pracuje umysłowo otepialychbkierunek wariatkowo. ludzie to gatunek wytoczony fizycznie umysłowo otepialy gdzie większość zawodów do zawód dla zawodu ot by pierdziec w stołek żadnego pożytku poza sobą natworzpno pierdzistolkow i pierdzi ludzi i tyle w temacie

   Polubienie

 4. Matka musi wziąć odpowiedzialność za tę sytuację – mówi Interii Elżbieta Rafalska z PiS, była minister rodziny. – https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-24-latka-z-dzieckiem-w-namiocie-na-mrozie-matka-musi-wziac-o,nId,6433747
  _____________________

  Dlaczego w PRL-u takie sytuacje nie miały miejsca?
  Dlaczego mają miejsce w IIIRP/Polin pod rządami syjonistycznej, pomarcowej’68 „elity”?

  Polubione przez 4 ludzi

  • Billi Kid

   Muszą wskazać na matkę, żeby nie wskazać na siebie.

   Polubione przez 1 osoba

  • CBA

   Dlaczego w PRL-u takie sytuacje nie miały miejsca?”” Odpowiedź jest w 1. „Przerwana dekada”, 2. Ed. Gierek. Replika”
   3″Przerywam milczenie” /wyw. z P. Jaroszewiczem/. Kto nie czytał, niech zada sobie trud i przeczyta.!! ps A w Replice…są na końcu fragmenty listów do E. Gierka.

   Polubienie

  • szczur

   Ze wszystkich bezeceństw oligarchii III RP, ustawa „o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie”, na podstawie której od lat odbiera się Polakom dzieci, jest najbardziej nikczemna. Pamiętam, jak w latach dwa tysiące zerowych w mediach pojawiały się informacje o odbieraniu Polakom dzieci przez Jugendamt w Niemczech. Minęło trochę czasu i III RP robi to samo Polakom w Polsce.

   Polubienie

 5. Kojak

  No c oz ? Widac juz jak na dloni ze Polska jest wlasciwie rzadzona przez banderowskich bydlakow razem z zydowskim gnojami ! Polacy tylko maja dostarczac kasy tym zydobanderowskim hitlerowcom !

  Polubione przez 4 ludzi

 6. Zatrudnienie/budżet tzw kancelarii prezydenta (za fakt pl)

  • 2015 r. – 379 osób,

  • 2016 r. – 372 osoby,

  • 2017 r. – 384 osoby,

  • 2018 r. – 403 osoby,

  • 2019 r. – 416 osób,

  • 2020 r. – 420 osób,

  • 2021 r. – 415 osób,

  • 2022 r. – 427 osób.

  Polubione przez 1 osoba

 7. nana

  „Owieczki obcych i lewactwo przyjmują jak członków rodziny, a nawet lepiej.
  Swoich gnoją ile się da…
  Obłęd.”
  – no, jeśli owieczki, to jak miałyby robić inaczej?
  Kto to jest ten „obcy”?
  Co to jest „lewactwo”?
  No i co to są ci „swoi”?
  Czy ja jestem „owieczka”?
  Czy ja jestem „lewactwo”?
  Czy ja jestem „swój”?
  Jeżeli z założenia Polacy są dzieleni na różne grupy i to sobie przeciwstawne, jak może być u nas w narodzie jakaś jedność?

  „A gdzie podziali sie Polacy ktorzy tak chetnie pomagali banderowcom?Polce nikt nie chcial pomoc?Jedyne co zrobili to zawiadomili policje zeby ja sprzatnac do kryminalu.Nie ma najmniejszych szans zeby ten narod przetrwal.”
  – każdy ma prawo pomagać, komu uważa za stosowne. Komu pomagałeś/pomogłeś ty?

  Nic nie wiemy na temat tej młodej kobiety z dzieckiem, koczującej w namiocie.
  Może stało się tak, że jakiś ssyn ją wykorzystał, a potem gdy była w ciąży, no to się zmył, a rodzina się jej wyrzekła, bo z „kurwą” nie chciała mieć do czynienia.
  Co miała ta nieszczęsna zrobić?
  Jak widać, przez trzy lata – ciąża i dwa lata, gdy zajmowała się dzieckiem – jakoś dawała sobie radę. Czy mogła przeżyć za pięćsetplus? No przecież nie!!! Więc można przyjąć, że szukała ona wsparcia, ale znalazła tylko napalonych ssynów, wykorzystujących jej trudną sytuację.

  Los tej kobiety był tragiczny, do momentu wejścia „pomocnej policji”. Teraz jej los jest bardzo, bardzo tragiczny. Bo to i straciła dziecko, i zamknęli ją w więzieniu jak przestępczynię. Kto wie, z kim jest w celi? Może z gwałcicielkami?

  Jak jest u nas w więzieniach przecież nie wiemy. Przychodzi mi to na myśl w związku z zasłyszanym kiedyś zdaniem, że „ciesz się, że tu trafił, bo jakby do xxx to by ani na dupie siedzieć nie mógł ani mówić”. Czas jakiś nie rozumiałam, co to mogło by znaczyć, ale gdy do mnie dotarło, okropność tego nawet nie pozwoliła mi się wyrzygać, choć mnie rwało.

  Dodatkowo, matka ta może odczuwać do własnego dziecka nienawiść, jeżeli przytrafi się jej coś, z czym sobie nie będzie mogła poradzić. Być może będzie obwiniać za to swoje dziecko? A to będzie nie do naprawienia.

  „Matka musi wziąć odpowiedzialność za tę sytuację – mówi Interii Elżbieta Rafalska z PiS, była minister rodziny.”
  – BYŁA minister rodziny powinna zamknąć swoją wstrętną gębę!!!!!!!!!
  Jako kobieta powinna stać po stronie tej młodej matki i starać się rozwiązać sytuację z korzyścią i dla tego dziecka i dla jego matki.
  Jeżeli baba gra rolę sędziego, to ma w głowie nie tak, jak mieć powinna i to z powodu takich babsztyli jest na świecie aż tyle nieszczęść.

  „Dlaczego mają miejsce w IIIRP/Polin pod rządami syjonistycznej, pomarcowej’68 „elity”?”
  – ależ wszystko jest jak miało być! „Pomarcowe elity” zarządzają „pomarcowym społeczeństwem”, czyli plan jest z/realizowany. Na co tu się oburzać?

  „Dlaczego w PRL-u takie sytuacje nie miały miejsca?”
  – takie sytuacje miały miejsce również w Polsce Ludowej. Jednak nie odbierano dzieci rodzicom, lecz przyznawano opiekę kuratora i wsparcie socjalne. Jeżeli rodzice z jakiegoś powodu nie mogli pełnić swoich funkcji, no to rolę opiekunów przejmowali dziadkowie i bliższa rodzina. W ostateczności dopiero umieszczano dzieci w domu dziecka.

  Dziś widzimy, że rodzina została rozbita, nie ma już żadnych powiązań przez więzi krwi, lecz co najwyżej konta bankowe. I preferuje się wersję, że „z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu”.
  Ten podstępny proces został rozpoczęty wraz z „transformacją” i jest nieodwracalny.

  Rozumiejąc, jak to działa można niwelować większe szkody, co właśnie zrobił PiS – tym właśnie pięćsetplus i trzystaplus na start do szkoły. Tak właśnie jest i należy rozumnie podchodzić to sprawy, a nie grać na tanich emocjach.

  Matka, nie mająca pieniędzy na książki do szkoły dla dzieci będzie rozdrażniona, nerwowa, a więc i dla dzieci nieprzyjemna. Więc to pięćsetplus to kasa, za jaką kupowany jest spokój w zaciszu domowym. Inna rzecz, czy wszystko stało się tak, jak powinno. Nie stało się, ale i tak udało się przez to bardzo wiele uratować.

  Przypomnieć tu należy, że z reguły mężczyzna zapładnia kobietę i nie zachodzi ona w ciążę z wilgoci.
  Więc ta kobieta miała partnera, z którym zaszła w ciążę. Jak widać, gościu się zmył mając w dupie i kobietę i dziecko.
  No i tu powinna odegrać rolę wspierającą jej rodzina. Ale widać nie odegrała.
  Każdy człowiek ma dwoje rodziców i dwóch dziadków oraz dwie babcie. Czyli całkiem sporo ludzi, którzy powinni pomagać w biedzie. Jak to się stało, że ta biedna kobieta znikąd wsparcia nie miała?

  Niewykluczone jest, że to była akcja pozyskiwania dzieci na handel – ile tych niewinnych istot wpadło w łapska pedofilów? Ile w łapska jeszcze gorszych przestępców?!?????? Tego nawet nie da się sprawdzić, ponieważ zacierane są ślady takiego dziecka.

  Ja oczekuję po prezesie Kaczyńskim, że rozumnie zajmie się całą sprawą, że zobowiąże naturalną rodzinę do opieki zarówno nad tą matką jak i jej dzieckiem, oraz zapewni im wsparcie socjalne, w postaci mieszkania i pieniędzy. Byłoby by to jedynie minimum, jakie winne jest państwo polskie realizować wobec obywateli.

  PS
  „Widac juz jak na dloni ze Polska jest wlasciwie rzadzona przez banderowskich bydlakow razem z zydowskim gnojami ! Polacy tylko maja dostarczac kasy tym zydobanderowskim hitlerowcom !”
  – no i po co takie hasełka? Ulżyło ci? Czy może chciałeś kogoś dodatkowo postraszyć? Co zrobiłeś, żeby było inaczej? Jeżeli „nic nie możesz” to siedź cicho.
  – no i dlaczego APELUJESZ! że „Polacy tylko maja dostarczac kasy tym zydobanderowskim hitlerowcom” ?
  Czy ty tak na poważnie?
  A tak w ogóle rozumiesz, co to jest słowo i jaką ono niesie treść?
  I jakie może mieć działanie?
  Jest różnica między:
  „Polacy tylko maja dostarczac kasy tym zydobanderowskim hitlerowcom ”
  a na przykład:
  Polacy powinni przestać „ dostarczac kasy tym zydobanderowskim hitlerowcom”

  Jeżeli sam się pozbawiłeś wolności wyrażania słowem i działasz w interesie tych, co nas gnoją wyrażając ich wolę, to skąd u ciebie niezadowolenie?
  Pisz w swoim imieniu i to, co ty uważasz, że być powinno, a nie wyręczasz „ich” pastwiąc się i nad sobą, i nad Polakami.

  Polubienie

 8. Bazyli

  W szambie można długo i wygodnie żyć. Byle tafla ścieku była gładka.

  Polubienie

 9. H

  CICHO BO SKORUMPOWANA, CHAZARSKA PROKURATURA PODSLUCHUJE !!

  Polubienie

 10. Sławobor

  Tołstoj „wysadził bombę informacyjną” na żywo: Pięć zdań o NWO, które zachwyciły Francuzów

  Wiceprzewodniczący Dumy Państwowej Piotr Tołstoj na antenie francuskiego kanału telewizyjnego BFM TV „wybuchł bombę informacyjną we francuskiej przestrzeni kosmicznej”, mówiąc szczerze o operacji specjalnej na Ukrainie oraz o broni jądrowej i udziale NATO oraz o przyszłości Kijowa i Europy. Francuzom tak bardzo spodobało się jego przemówienie, że pod nagraniem tysiące widzów podziwiało to, co powiedział rosyjski polityk.

  Ponad siedem tysięcy odpowiedzi otrzymało wideo YouTube z wywiadem z wiceprzewodniczącym Dumy Państwowej Piotrem Tołstojem dla popularnego francuskiego kanału telewizyjnego BFM TV. Na żywo rosyjski polityk mówiący po francusku „zdetonował bombę informacyjną we francuskiej przestrzeni kosmicznej”, jak to określił jeden z widzów pod nagraniem.

  Bezkompromisowe, szczere odpowiedzi posła, które w istocie zmusiły rozmówców do spojrzenia na sytuację z konfliktem na Ukrainie z punktu widzenia Rosji i mieszkańców Donbasu, tak ucieszyły Francuzów, że zdecydowana większość wypowiedzi pod filmem opowiadali się za Tołstojem.

  Oto pięć zdań parlamentarzysty, które szczególnie spodobały się Francuzom.
  „Ukraina zostanie wysłana do XVIII wieku. Zachód zapłaci”

  Rosja nie uderza w obiekty socjalne, my uderzamy w infrastrukturę, która zostanie zniszczona. Ukraina zostanie wysłana do XVIII wieku. Na Ukrainie liczy się tylko pomoc Zachodu, to dostawy ciężkiej broni z Zachodu do Kijowa, a Wy za to zapłacicie! Zachód, Europa zapłaci. Będzie to kosztowne dla klasy średniej, dla Unii Europejskiej, którą czeka kryzys gospodarczy. Zapłacą też wasi politycy, którzy za tę wojnę wylądują na śmietniku historii. A ci, którzy ich zastąpią za 3-5 lat, staną w kolejce po prawo do negocjacji z Rosją… Za wsparcie Ukrainy zapłacicie swoją gospodarką, duszami raz w tygodniu, inflacją, ceną gazu, prądu .

  Rosja nie rozpoczęła wojny

  Wyjaśnijmy od razu, że mówimy o wojnie między Rosją a Zachodem w najszerszym tego słowa znaczeniu, w rzeczywistości o wojnie o sam rosyjski świat, którą Zachód prowadzi z nami na terytorium Ukrainy.

  To nie my, nie Rosja rozpoczęliśmy wojnę. To wy rozpoczęliście wojnę, bo nikt na Zachodzie nie był zainteresowany naszym bezpieczeństwem, nasza troska została zignorowana, to wy sprowadziliście NATO do naszych granic. Dotrzemy do Kijowa, dotrzemy do granicy z Polską i tam was wszystkich zaprosimy. Rosja jest największym krajem i dwukrotnie walczyliśmy z Europą. Rosja zakończyła pierwszą wojnę w Paryżu, drugą w Berlinie. Dlatego kiedy powiedziałem, że skończymy w Kijowie, byłem jeszcze skromniejszy.

  Mocarstwo nuklearne nie może przegrać

  Rosja jest potęgą jądrową i musicie zrozumieć, że potęga jądrowa nie może przegrać wojny. Nie grożę bronią nuklearną, to Zachód użył ładunków uranowych w bombardowaniu Jugosławii. To ty zabiłeś setki tysięcy ludzi na świecie (Libia, Irak, Afganistan) swoją pseudo-romantyczną retoryką. Więc West, lepiej się przygotuj, będziesz miał dużo czasu, żeby wszystko poczuć.

  Ludobójstwo milionów

  Od ośmiu lat Ukraina zabija dzieci z Donbasu. Przez te wszystkie lata na Ukrainie dyskryminowano 20 milionów Rosjan, pozbawiono ich historii, języka. Myślisz, że to nie jest cierpienie?

  UE szybciej wykończy Polskę

  Gospodarz w pewnym momencie zadał wprost pytanie, czy armia rosyjska zamierza przekroczyć granicę z Polską.

  Dlaczego powinniśmy jechać do Polski? Czemu? To nie my jesteśmy źródłem tego napięcia w stosunkach z Zachodem, to USA i UE wysyłają na Ukrainę broń używaną do ataków na nasze miasta. To nie nasza wina, to twoja wina. Nie będziemy przekraczać granicy z Polską, zostawimy to UE. Unia Europejska szybciej wykończy Polskę
  https://tsargrad.tv/news/tolstoj-vzorval-informacionnuju-bombu-v-prjamom-jefire-pjat-fraz-pro-svo-voshitivshie-francuzov_672846

  Polubione przez 1 osoba

 11. artur scibisz

  Czemu i Kosiura i Ziemińskiego taka cisza na portalu. Czyżby żałoba po wygranej Polski bo my przyjaciele Rosji kibicowalim Arabom aby po przegranej Polaków hejtować Lewego i reprę razem z przyjaciółmi Rosjanami, ale paziom i Kosiurom nie wyszło Polska won.

  Polubienie

 12. Pingback: „To nie chodzi o wyjaśnianie, a o wpłacanie”. - Iluminata Blog

 13. MatkaPolka

  B. dobry felietonY pana Krzysztofa Balińskiego

  POLSKA W RUINIE a SŁAWA UKRAINIE (felieton Krzysztofa …
  https://ekspedyt.org/2022/05/27/polska-w-ruinie-a-slawa-ukrainie/?cn-reloaded=1

  A gdzie tu Polak? A gdzie tu Polska?
  https://marucha.wordpress.com/2022/11/12/a-gdzie-tu-polak-a-gdzie-tu-polska/

  BANDERYZACJA POLSKI – idzie w szybkim tempie

  OBSERWUJEMY UPADEK PAŃSTWA POLSKIEGO
  Nie będzie Polski – będzie BanderPolin lub Ukro-Polin

  „Polskie elity” polityczne – to są elity banderowskie

  Prezydent – Potomek banderowca
  Ministrowie Obrony Polski – potomkami banderowców (IV rozbiór Polski
  Policja Polska – w rękach Banderowców
  Elity rządzące – przede wszystkim PiS – potomkowie Banderowców
  IPN – przejęty przez Banderowców
  Uchwała Senatu 1990 – Potępienie „Akcji Wisła”

  Wszystko wg planu – Uchwała Prowydu OUN z 1990 roku

  Banderowiec opowiedział jak zabiorą Polske
  Jak wyrżniemy Polaków, to wtedy przejmiemy ich państwo

  (Ukraińców zderzać z Polską nie trzeba- Już zdjeli z youtube)

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Illa_Kywa

  POSTĘPY BANDERYZACJ POLSKI
  https://kresywekrwi.blogspot.com/2022/05/postepy-banderyzacji-w-polsce.html

  Rzeczywistość KL Polen
  ht tps://kresywekrwi.blogspot.com/

  (CZYTAJ RÓWNIEŻ Starsze Posty)

  Polubienie

 14. MatkaPolka

  Większość zapewne słyszała o batalionach nacjonalistów ukraińskich Aidar lub Azow
  Ale o takim nie słyszeliście

  BATALION MONAKO
  Żegnaj Kijowie, witaj Lazurowe Wybrzeże: Podczas gdy Zachód wysyła pomoc, oto jak skorumpowane elity Ukrainy czerpią zyski z konfliktu (– rozkradając pomoc humanitarną i finansową i militarną)

  KORUPCJA NA UKRAINIE – Elity Ukraińskie uciekają z Ukrainy z olbrzymymi fortunami
  Ukraińscy poborowi uciekają – uciekają do Polski, a polscy żołnierze gina za „Samostijną Ukraine”
  https://babylonianempire.wordpress.com/2022/11/26/batalion-monako/

  Polubienie

 15. MatkaPolka

  WOJNA NA UKRAINIE
  Nowa strategia gen. Armageddona na ukrainie spowoduje FALE UCHODŹCÓW Z UKRAINY 12-15 mln spowoduje załamanie się Unii Europejskiej (w tym Polski) z powodu napięć społeczno ekonomicznyc i kulturowych

  POLSKIE tłumaczenine automatyczne ze strony cz24.news

  https://cz24.news/surovikinuv-armageddon-dostava-prvni-konkretni-obrysy-v-podobe-ohlaseni-exodu-az-3-milionu-ukrajincu-prchajicich-do-eu-pred-letosni-zimou-hrozi-trvaly-socialni-a-ekonomicky-kolaps-evropske-unie/

  Gen Surowikina (znany jako)Armageddon ma swoje pierwsze konkretne zarysy w postaci zapowiedzi exodusu nawet 3 mln Ukraińców uciekających do UE jeszcze tej zimy. Grozi trwały upadek społeczno-gospodarczy Unii Europejskiej!

  ROSJA/UKRAINA/UE: Szef ukraińskiego giganta energetycznego DTEK Maksym Tymczenko w oświadczeniu prasowym sprzed 3 dni poradził wszystkim Ukraińcom posiadającym pieniądze lub krewnych w UE, aby rozważyli wyjazd z Ukrainy na zimę, aby oszczędzać energię elektryczną dla kluczowych gałęzi przemysłu, takich jak opieka zdrowotna a zwłaszcza szpitale, ponieważ w okresie zimowym spodziewany jest dotkliwy brak energii elektrycznej. A właśnie wczoraj Wołodymyr Zełenski ponowił tę prośbę, aby Ukraińcy rozważyli opuszczenie kraju przed zimą, ponieważ zimą na Ukrainie nie będzie wystarczającej ilości prądu i gazu do ogrzania budynków cywilnych.

  Zapowiedź od razu wywołała niepokój wśród czeskich polityków, bo według szacunków Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) zimowy exodus obejmie od 2 do 3 mln Ukraińców, którzy uciekną z Ukrainy , ale nie tylko przed zimą, ale i przed głodem , ponieważ na Ukrainie dostawy żywności zaczynają się załamywać, ponieważ cała żywność jest konfiskowana przez ukraińskie wojsko. Tak zwana ukraińska doktryna Surowikina, która do tej pory nie miała sensu, zaczyna się spełniać, ale teraz okazuje się, że przezwisko generała „Armageddon” wcale nie jest przesadzone i nie jest dalekie od prawdy.

  Doktryna Surowikina: Armageddon na Ukrainie i jednocześnie w UE
  Zdaniem dowódców NATO jest to bezprecedensowy, ale tym bardziej przerażający plan generała Surowikina ewakuacji ludności Ukrainy do UE na zimę, a następnie znacznie silniejsze bombardowanie opustoszałych już ukraińskich miast, tak aby ci Ukraińcy nie mieli gdzie wrócić na wiosnę i tym samym pozostali na stałe w UE, co doprowadzi do wybuchu załamania gospodarczego, kulturalnego, społecznego, a przede wszystkim bezpieczeństwa w Unii Europejskiej.

  Zdaniem Surovikina Unia może zająć się taką liczbą uchodźców krótkoterminowo przez kilka miesięcy, ale nie na dłuższą metę. Długoterminowy pobyt doprowadzi do eksplozji napięć społecznych w krajach UE i wzrostu nienawiści do Ukraińców. Poszczególne rządy UE będą starały się chronić Ukraińców, co odwróci gniew opinii publicznej od Ukraińców i przeciwko rządom krajów UE.

  Według rosyjskich dziennikarzy, Surowikin chce zapoczątkować koncepcję tzw. kraju niezamieszkałego na Ukrainie , do którego nie wróci, bo nie będzie można tam mieszkać. Woda nie będzie płynąć, ponieważ pompy elektryczne są potrzebne do przepływu wody i zwiększania ciśnienia w rurach w miastach. To samo dotyczy oczyszczalni ścieków i pompowania osadów. W miastach nie da się gotować bez prądu, bo piece w blokach działają na prąd. Tam, gdzie jest ogrzewany gazem, będzie tak samo, bo gazu nie będzie. Miasta staną się niezdatne do zamieszkania, dosłownie miasta duchów, obraz przypominający Armageddon. Ci, którzy mogą przenieść się na wieś Ukrainy, gdzie można ogrzewać drewnem, a chałupy mają studnie, a wodociągi nie istnieją, bo nie są potrzebne, wodę niesie się w wiadrach i konewkach.

  Ukraińskie miasta bez ludności mogą powrócić do UE i pozostać w UE, podczas gdy armia rosyjska będzie mogła spuścić na miasta absolutnie wszystko, w dzień iw nocy
  Opustoszałe miasta będą bombardowane przez wojska rosyjskie. Okupacji takich miast nie będzie już spowalniać obecność ludności cywilnej w mieszkaniach. Surowikin będzie miał otwarte ramiona i będzie mógł zrównać z ziemią miasta, jeśli ulokuje się w nich armia ukraińska. A w jaki sposób zapewni się, że Ukraina sama i dobrowolnie ewakuuje swoje miasta?

  Otóż w taki sposób, aby w tych miastach nie były spełnione warunki do życia ludności cywilnej. Nie będzie prądu, a więc ani wody, ani gazu. Dlatego Zełenski zarządził w niedzielę [ 3 ] ewakuację całej ludności z Chersoniu, gdzie nie ma prądu, gazu i bieżącej wody. Miasto zostanie całkowicie wyludnione i stanie się zapowiedzią tego, co zimą wydarzy się w większości miast Ukrainy. Puste miasta, w których nie będzie ludności cywilnej, tylko rozmieszczone wojska ukraińskie.

  Można sobie wyobrazić, co to oznacza dla rosyjskiego planowania wojskowego. Puste miasta bez cywilów wypełnione tylko żołnierzami wroga. Taka jest doktryna Surowikina o „Armageddonie” i pomysł jest taki, że ten exodus Ukraińców z miast pójdzie głównie do UE, bo ukraińska wieś wyludnia się w ciągu tygodnia, podobnie jak Czechy czy Słowacja. Większość zabudowań ma charakter wyłącznie rekreacyjny, zabudowa nie posiada rolnictwa, gdzie rodziny mogłyby uprawiać zboża takie jak ziemniaki, zboże, warzywa, kury, króliki, bydło i tym podobne. Dotyczyć to będzie tylko niewielkiej części Ukraińców. Większość Ukraińców z miast będzie próbowała przedostać się do UE, a taki atak już teraz będzie stanowił zagrożenie dla bezpieczeństwa państw członkowskich UE.
  Powoli zaczyna wychodzić na jaw, dlaczego Polska chciała wciągnąć NATO do wojny. Byłby to pretekst do wprowadzenia stanu wojennego z szerokimi uprawnieniami do ograniczania własności

  Polubienie

 16. MatkaPolka

  cd..
  Mam nadzieję, że już rozumiecie, dlaczego Petro Fialenko próbuje zatwierdzić stan wojenny w Czechach i dlaczego wszyscy w jego rządzie wylewali krokodyle łzy, kiedy w zeszłym tygodniu nie można było zaangażować NATO w wojnę na Ukrainie z Rosją, bo okazało się, że się, że za atak na polski traktor i ciężarówkę z platformą odpowiedzialne były dwie ukraińskie, a nie rosyjskie rakiety. Rozczarowanie było tym większe, że jeśli teraz z Ukrainy nadejdzie ogromna fala migracyjna, to wszystko się skomplikuje i bez stanu wojennego rządy Czech i Polski będą miały bardzo trudny czas.

  W stanie wojny rząd może nie tylko rekwirować własność prywatną, nieruchomości prywatne, mieszkania, budynki mieszkalne dla Ukraińców, ale może także rekwirować i delegować siłę roboczą oraz nakazać ludziom pracę za darmo i pomoc Ukraińcom A kto odmówił, mógł zostać postawiony przed trybunałem wojskowym i rozstrzelany. Właśnie dlatego potrzebny jest im stan wojenny, który powinien był zostać ogłoszony w oparciu o przystąpienie NATO do wojny z Rosją na Ukrainie w zeszłym tygodniu. W ten sposób doskonale to obmyślili i chcieli zapobiec Armageddonowi Surowikina w Europie. Potrzebują wojny, aby w stanie wojny łatwiej i bez ograniczeń mogli rządzić własnym narodem, Czechami i Polakami.

  FOTO Petro Fialenko i Wołodymyr Zełenski

  Michal Hašek z ČSSD, jako były gubernator obwodu południowomorawskiego, ostrzegał już] rząd, że trzeba powiedzieć Kijowowi, jakie są możliwości Republiki Czeskiej i że nasz kraj nie może przyjąć tylu Ukraińców, ilu w przeszłości . Wygląda jednak na to, że rząd Fialenki jest skłonny posunąć się aż do granicy 1 miliona Ukraińców w Czechach, o czym już kilkukrotnie słyszeli w czeskich mediach ludzie z otoczenia rządu Fialenki.

  Obecnie w Czechach mieszka około 450 000 Ukraińców, a reżim Fialenko uwięził już dwóch aktywistów, którzy protestowali przeciwko niekontrolowanej i niekontrolowanej migracji. Wyobrażacie sobie, co się stanie, jeśli ta liczba się spełni i kolejne 500-600 tysięcy Ukraińców rzeczywiście przybędzie do Czech? Logicznie rzecz biorąc, większość uchodźców będą stanowiły kobiety, dzieci i osoby starsze. I mam nadzieję, że nie muszę tłumaczyć, co to będzie oznaczać dla czeskiego systemu edukacji, który będzie miał problem z uporaniem się z takim naporem ukraińskich dzieci.

  Jeśli Armageddon zostanie rozpętany na Ukrainie gruntownie i nie tylko w ciągu zimy, to stopniowo w kilku falach popchnie do UE nie 3, ale według szacunków dziennikarzy 12-15 mln Ukraińców

  Na otwarte ramiona Polski nie można już liczyć, bo w Polsce już wybuchają protesty przeciwko ukraińskim migrantom, a rząd Morawieckiego boi się zamieszek. Warszawa nie będzie mogła przyjąć tylu Ukraińców co wiosną, tym razem Ukraińcy będą musieli szukać schronienia gdzie indziej. Kryzys przyjdzie jednak wiosną, kiedy stanie się jasne, że nie ma już dokąd wracać, bo ukraińskie miasta po rosyjskiej zimowej operacji rakietowej nie nadają się do zamieszkania. Surowikin będzie starał się uniemożliwić Ukraińcom powrót po zimie. Zgadzają się z tym nie tylko rosyjscy dziennikarze, ale także generałowie NATO, co można było usłyszeć w niemieckiej telewizji w weekend.

  Celem Kremla jest wojna z Kolektywnym Zachodem, która ma mieć charakter hybrydowy i polega na rozerwaniu Europy od wewnątrz w wyniku kryzysu migracyjnego z Ukrainy. Kiedy Ukraińcy nie będą mogli wrócić na wiosnę, będą musieli pozostać w krajach UE. Nie będą mogli być na stałe zakwaterowani w szkolnych salach gimnastycznych, hotelach, internatach i ciasnych przestrzeniach internatów. Po prostu będą potrzebować mieszkań, mieszkań dla matek z dziećmi, a rządy Fialenko i Morawiecki zaczną na wiosnę szukać sposobów, aby Ukraińcy wepchnęli Czechów i Polaków do swoich nieruchomości, najpierw do rekreacyjnych na wsi, później w niezamieszkane mieszkania inwestycyjne w miastach.

  Pretekst do wciągnięcia NATO do wojny na Ukrainie z Rosją – Przewrócony polski traktor z platformą

  Pytanie, czy będzie to za opłatą i za pieniądze, czyli w tym sensie, że jak będziecie przyjmować migrantów z Ukrainy, to państwo będzie wam płaciło, czy też będzie to siłą i siłą na podstawie tzw. Ustawa kryzysowa lub stan wojenny. Im dłużej Ukraińcy będą przebywać w Czechach, bo na Ukrainie będzie Armageddon i zero warunków do życia, tym większe będzie napięcie społeczne w Czechach między miejscową ludnością a Ukraińcami. Rząd stanie po stronie Ukraińców i w ten sposób postawi przeciwko sobie własną ludność.

  Plan Surovikina jest w zasadzie genialny, chociaż jest bardziej niż przerażający. Ukraina jest ogromnym krajem, a według rosyjskich dziennikarzy liczba 2-3 mln Ukraińców jest mocno i kilkakrotnie niedoszacowana, ponieważ jeśli armia rosyjska zamknie większość Ukrainy, 12-15 mln Ukraińców trafi do UE w kilku fale, według trzeźwych szacunków. A rząd Czech będzie musiał znowu zadłużać się i pożyczać od Ukraińców. Ostatecznie na Ukrainie pozostaną tylko ukraińscy żołnierze i wyludnione miasta. Obraz Armagedonu. A w Chersoniu właśnie się zaczęło.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.