III RP = syjonistyczna hucpa

.

We wtorek, 20.12.2022r., w Sejmie złożono projekt ustawy o wyłączeniu odpowiedzialności karnej za podjęcie po 20 lutego 2014 r. przez obywatela polskiego służby w Siłach Zbrojnych Ukrainy bez wymaganej zgody. Pod projektem podpisali się posłowie PiS, KO, Lewicy, Koalicji Polskiej-PSL, Polski 2050 oraz PPS. https://defence24.pl/sily-zbrojne/polacy-bez-odpowiedzialnosci-karnej-za-sluzbe-w-ukrainskim-wojsku-do-sejmu-wplynal-projekt-ustawy

Od momentu uchwalenia powyższej ustawy, co nastąpi w kne-sejmie IIIRP/Polin niejako automatycznie, każdy obywatel, który wstąpi do sił zbrojnych U-krainy – obojętnie do jakiej formacji -, nie poniesie żadnej odpowiedzialności. Oczywiście wymagane jest spełnienie przez ochotnika kilku warunków. Najważniejszy, najistotniejszy warunek, to przedstawienie zaświadczenia z Urzędu Skarbowego (US) o niezaleganiu w opłatach podatkowych – taką informację podały dzisiaj żydo-media Tok FM. I to jest zrozumiałe, bo ochotnik może zostać odstrzelony już następnego dnia po zamusztrowaniu, a przecież US ma zobowiązania wobec budżetu państwa IIIRP/Polin, a ten musi się wywiązać w opłacaniu lichwiarzy z Wall Street i z londyńskiego City. A więc, najpierw obowiązek, a potem przyjemność bratobójczych, słowiańskich, walk w interesie światowego syjonizmu. – Ot, po prostu, pragmatyzm zachodniej demokracji i żydowskiego kapitalizmu – marzyliśmy o tym od 1980r. i w końcu marzenie się ziściło.

Jednak mimo wszystko rzecz jest tak zawiła i skomplikowana dla wielu rodaków, że do Rzecznika Praw Obywatelskich (RPO) wpłynęło pytanie, „czy to prawda, że Państwo Polskie zostało zarejestrowane jako firma w USA?” RPO poprosił o odpowiedź MSZ.

Wyjaśnia podsekretarz stanu w MSZ, M.Lang:
NIE (to nie prawda, stwierdza M.Lang – DK). Zarejestrowanie stosownej dokumentacji w SEC (U.S. Securities Exchange Commission) jest warunkiem emitowania obligacji na rynku amerykańskim. Wynika to z amerykańskiej ustawy Securities Act z 1933 roku. Ostatnia emisja obligacji Skarbu Państwa na rynku amerykańskim miała miejsce w 2016 roku.

Zdaniem MSZ, rejestracja w systemie EDGAR nie ma prawnomiędzynarodowych konsekwencji dla statusu Rzeczpospolitej Polskiej, w szczególności nie nadaje Polsce charakteru firmy. Ustrój Rzeczpospolitej Polskiej określają zapisy Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej.

za: https://bip.brpo.gov.pl/pl/content/polska-zarejestrowana-jako-firma-w-usa-msz-wyjasnia-rpo

Czy rzeczywiście nie istnieją prawno-międzynarodowe konsekwencje? – Jeśli nawet takowe nie istnieją, to można sobie wyobrazić te pozaprawne, których stosowania niejednokrotnie byliśmy świadkami, choć nie zdawaliśmy sobie, a wielu do dzisiaj sobie nie zdaje, z nich sprawy. Wystarczy np. przypomnieć, co się stało z niektórymi szefami rządów, państw, szefami banków centralnych, etc., którzy mieli wątpliwości, co do korzyści ze stosowania żydowskiego kapitalizmu i zachodniej demokracji.

Otóż wykup obligacji lub wypłata odsetek następuje ze środków budżetu państwa, w terminach określonych w liście emisyjnym, etc.
Środki budżetu państwa to głównie podatki ściągane z obywateli przez urzędy skarbowe.

W IIIRP/Polin to właśnie podatki od 85% obywateli (PIT oraz podatki pośrednie) przeważają w budżecie państwa nad podatkami od firm (głównie już zagranicznych) i od 15% najbogatszych obywateli.

W ten sposób żydowski reżim IIIRP/Polin – i nie bez pomocy Kościoła -, uczynił z Polaków trzodę niewolników do systematycznego strzyżenia przez właścicieli Wall Street i londyńskiego City. Tak, jesteśmy stadem hodowanym na potrzeby lichwiarzy i także jako ewentualne mięso armatnie w walce o ich interesy – np. aktualnie tocząca się wojna USA, Wlk.Brytanii z Rosją na U-kranie. I czyż nie jest to działalność gospodarcza zarejestrowana w USA mimo, że wedle eufemistycznego określenia służy emisji i sprzedaży w USA obligacji? – Kto na tym interesie zarabia, a kto staje się niewolnikiem – ? – to pytanie retoryczne. A jeśli dodać do tego, że zgodnie z Konstytucją RP, art. 220, centralny bank państwa nie finansuje deficytu budżetowego, to czy trzeba imiennie pisać, kto robi na nas ten cymes interes?

Reżim IIIRP/Polin zamierza zmusić nas wszystkich do obrony interesów światowego syjonizmu

Jakie plany wobec nas w związku z obroną interesów światowego syjonizmu snuje syjonistyczny reżim IIIRP/Polin? Plany te nie wyglądają zbyt optymistycznie, reżim chce brać do wojska nie tylko mężczyzn, kobiety i ludzi w podeszłym wieku, ale także osoby niepełnosprawne.

Po raz kolejny z kwalifikacji nie zostały zwolnione osoby z niepełnosprawnościami. Kilka miesięcy temu w sprawie interweniował choćby rzecznik praw obywatelskich, a na stronie biura czytamy m.in., że „na kwalifikację muszą się stawiać także osoby, które nie poruszają się samodzielnie”. https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-wojsko-wezwie-na-kwalifikacje-230-tys-osob-takze-kobiety-i-n,nId,6486821

A więc, „rządzą nami syjonistyczni bandyci bez skrupułów”.

Wielbiącym żydowski kapitalizm i demokrację „made in USA” wypada tylko przypomnieć, że kraj ten, bezczelnie i nachalnie, a i często brutalnie, pouczający i wymuszający na wszystkich państwach zasady demokracji i przestrzeganie praw człowieka, w 1936r. odrzucił ustawę antylinczową. A w 2020r. Senat – izba wyższa Kongresu USA – nie przyjął ustawy antylinczowej uchwalonej przez Izbę Reprezentantów. Wieszanie Murzynów nie jest więc zbrodnią, choć określenie „Murzyn” nie jest poprawne politycznie – i to jest dopiero prawdziwa zachodnia awangarda demokracji.

W latach 2017-2018 amerykański Kongres ustawą 672 (H.R.672 – Combating European Anti-Semitism Act of 2017) ustanowił nową rasę panów-nadludzi. To właśnie Żydzi, których nie można nawet krytykować, a wszelkie przejawy odstępstwa od tej ustawy mają być raportowane do USA. O Żydach można wypowiadać się wyłącznie pozytywnie albo wcale, nawet wtedy, kiedy fakty historyczne przeczą żydowskim kłamstwom.

Według tej nadzwyczajnej ustawy, nie można Żydów wiązać ze zbrodniami, jakich się dopuścili w ZSRR na narodach słowiańskich w okresie komunizmu, w okresie II Wojny Światowej, gdzie ochoczo mordowali swoich braci w wierze i po wojnie, np. w Polsce, gdzie Żydami był obsadzony Urząd Bezpieczeństwa, ani obecnych zbrodni ludobójstwa, jakich dopuszczają się w okupowanej Palestynie.

Zbrodniarze żydowscy objęci są ustawową ochroną USA. Obecnie otrzymali od USA licencję na zabijanie Palestyńczyków, Syryjczyków, a wkrótce być może Irańczyków. – https://fakty.plportal.pl/artykuly/kronika-kryminalna-polska-swiat-tylko-u-nas-felietony/kongres-usa-ustawa-672-ustanowil-nowa

Rządzą nami syjonistyczni bandyci bez skrupułów cz.1

Rządzą nami syjonistyczni bandyci bez skrupułów cz.2

Rządzą nami syjonistyczni bandyci bez skrupułów cz.3

Rządzą nami syjonistyczni bandyci bez skrupułów cz.4

Dariusz Kosiur

PS

Morawiecki agentem … wszystko jest możliwe, w końcu IIIRP/Polin to syjonistyczny reżim, a nie słowiańskie państwo Polaków.

30 Komentarzy

Filed under Polityka

30 responses to “III RP = syjonistyczna hucpa

 1. Sławobor

  Durni w Polsce mających chęć dać się zabić za interesy Żydów amerykańskich nie brakuje. Niech ci którzy są potomkami uczestników powstania warszawskiego, ludności cywilnej i AK i innych organizacji przyszyją sobie jeszcze odznaki oddziałów SS Dirlewangera i Waffen SS wówczas już niczym nie bedą odróżniać się od żołnierzy niektórych pododdziałów armii ukraińskiej.

  Polubione przez 1 osoba

 2. „Najważniejszy, najistotniejszy warunek, to przedstawienie zaświadczenia z Urzędu Skarbowego (US) o niezaleganiu w opłatach podatkowych”.

  Jak widać nawet żyd próbuje idiotom w ostatniej chwili przemówić do rozsądku.

  Polubienie

  • Tu bym polemizował. Czy człowiek interesu martwi się losem goja idioty? Ależ skądże, człowiek interesu dba tylko, żeby geszeft nie przyniósł mu straty, bo jak goja „ruskie” ubiją, to kto później stratę wyrówna -?

   Polubione przez 3 ludzi

   • W sumie jak goja ubiją to kto będzie na żyda pracował?
    Tylko pod tym względem się będzie przejmował jak zyski spadną lub zalega dużo podatku.

    W sumie to mogą ich i miliony ginąć, bo zaraz sprowadzą sobie w zastępstwie elitę z Bangladeszu.

    Polubienie

  • mleko z nosa

   Biorą też młodych ale dopiero od 1999
   Będę śledził czy w dół o 1993wyjscia armii radzieckiej czy też do 04.06.89 bo w dół to już była inna przysięga i co rezerwa będzie czy musi składać nowa na wierność towarzyszom obrzezanym.

   Polubienie

 3. Mirosław

  Czyli nasuwa się wniosek z tego wszystkiego, że żydowski reżim i wszelkiej maści szabasgoje mają stracha, bo wszystko może się im zawalić po raz pierwszy po 1989 r.
  Dlatego wszelakimi sposobami próbują spowodować owczy pęd pośród zbaraniałych gojów do wojny na Ukrainie.
  Niestety nie da się całkowicie uniknąć potoku naiwnej rusofobicznej ciżby przeciwko Rosji.
  Żydostwo jest tak mocno zajęte wojną na kierunku ukraińskim, że porzuciło jeszcze nie tak dawno wiejącą grozą z telewizorów wyimaginowaną pandemię.

  Polubione przez 1 osoba

 4. mleko z nosa

  Jutro wieszam w ogródku flagę Rzeczpospolitej Obojga Narodów .Królewska jestem u siebie na prawdziwej Litwie i policja nosząca orła na czapce będzie to szanować podobnież reszta mundurowych.

  Polubienie

  • mleko z nosa

   Jakiś czas temu pewien nawet w liczbienogiejgenetyczny odpad pisał coś o piwnicy.Chetnie poznam jego dane młotek czeka.brz znaczenia czy odpad banderowski czy mosadowski

   Polubienie

 5. nana

  Akurat mam wolną chwilę, to co mi szkodzi z lekka przeanalizować tekst główny? Te półgodzinki to mogę z łatwością w razie co nadrobić.
  „Żadnych wojen za usrael?”
  – a to co miałoby znaczyć? Że wzajemne mordowanie się w innym przypadku jest nie tylko dopuszczalne ale i mile widziane? Z takim podejściem jak na haśle transparentowym wojny permanentne mamy zagwarantowane.

  „We wtorek, 20.12.2022r., w Sejmie złożono ]…]PiS, KO, Lewicy, Koalicji Polskiej-PSL, Polski 2050 oraz PPS.
  – widocznie panowie p/osłowie mieli na względzie coś innego, niż pan Kosiur zrozumiał, skoro aż tyle partii na to poszło.

  „Od momentu uchwalenia powyższej ustawy[…] każdy obywatel, który wstąpi do sił zbrojnych U-krainy – obojętnie do jakiej formacji -, nie poniesie żadnej odpowiedzialności.”
  – polityka to co prawda curva, ale jakaś logika w tym jednak jest. Jeżeli Polska namierza się na przejęcie ukrainy zachodniej, no to muszą być jakieś siły mogące ten stan utrzymać. Ukraińcy przecież tego dla Polaków nie zrobią. Więc co z tego, że i mnie się to nie podoba, jeżeli WP1 stoi po stronie „odzyskania Lwowa”.

  „Oczywiście wymagane jest spełnienie przez ochotnika kilku warunków. Najważniejszy, najistotniejszy warunek, to przedstawienie zaświadczenia z Urzędu Skarbowego (US) o niezaleganiu w opłatach podatkowych”
  – to niekoniecznie musi być tak wykładane, jak zrobił to pan Kosiur. Jeżeli dany delikwent chce uciec od długów, których spłacić nie jest w stanie – nie ma wystarczająco dużych zarobków, albo nie ma pracy w ogóle, albo jeszcze coś innego, równie trudnego do opanowania – no to stając się denatem na ziemi ukraińskiej sam ma poniekąd wszystko z głowy, a rodzina nie jest szarpana na sztuki przez różnych komorników i być może będzie mogła jakoś przeżyć, a kto wie, czy nie dostać również odszkodowania bądź renty sierocej dla nieletnich dzieci? Czasy mamy trudne i ocenianie ludzkich decyzji z wygodnego krzesełka przed komputerem w ciepłym pokoju zawsze będzie dla ludzi krzywdzące. Każdy radzi sobie z życiem jak potrafi.

  […]musi się wywiązać w opłacaniu lichwiarzy z Wall Street i z londyńskiego City.
  – skąd to namolne przekonanie, że musi chodzić o pieniądze? Zarówno sity jak i łol stryt mają kasy ile chcą, dodruk może odbywać się całodobowo przez cały rok. Więc tylko parweniuszostwo upiera się, że pieniądz to jakaś wartość nadrzędna, co jest wierutnym kłamstwem.

  „A więc, najpierw obowiązek, a potem przyjemność bratobójczych, słowiańskich, walk w interesie światowego syjonizmu. – Ot, po prostu, pragmatyzm zachodniej demokracji i żydowskiego kapitalizmu – marzyliśmy o tym od 1980r. i w końcu marzenie się ziściło”
  – panie Kosiur! A kto każe panu mnie mordować? A nawet, gdyby kazał, to i tak by pan nie musiał. Zrobiłby pan to jedynie wówczas, gdyby uznał pan własne życie za ważniejsze niż moje. Tak jak własne opinie uważa pan za ważniejsze niż moje, dlatego moje są usuwane, a pańskie istnieją na Portalu i mają wpływ na tzw. opinię publiczną tych paru czytelników tej strony. Jeżeli tzw. Słowianie nie zechcą się wzajemnie wymordować, no to żadni syjoniści nie są i nie będą im groźni. Ilu bowiem jest Słowian? A ilu tych syjonistów? Ludzie boją się tego, co sobie wyobrażają, a nie tego, co w rzeczywistości jest.

  „Wyjaśnia podsekretarz stanu w MSZ, M.Lang”
  – jak wiemy, zarówno „miller” jak i „lang” to czysto słowiańskie nazwiska :))) i cała reszta mieszająca w polityce też taka miła dla słowiańskiego ucha. Więc dlaczego tak jest? A no dlatego, że Słowianie wyręczają „syjonistów” i zwalczają się nawzajem niezwykle skutecznie.

  „Ostatnia emisja obligacji Skarbu Państwa na rynku amerykańskim miała miejsce w 2016 roku.”
  – nie wiem, co o obligacjach wie pan Kosiur, ale według tego co mi się o uszy obiło, na obligacje rzuca się gawiedź – w nadziei na zyski (możliwie duże i skuteczne oskubanie współbraci) – a nie żadni „syjoniści” czy „żydzi”. Spekulacje i giełdy utrzymywane są z pieniędzy=z pracy czystej krwi Słowian. Gdyby w nich nie było chciwości i marzeń o staniu się bogatymi, problem by był mały albo wręcz żaden.

  „Ustrój Rzeczpospolitej Polskiej określają zapisy Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej”
  – jeżeli można zrobić taką konstytucję, to znaczy, że można także zrobić dowolną inną. Tym sposobem można usankcjonować i zbrodnie, i z ludzi uczciwych zrobić zbrodniarzy. Kto płakał nad tymi, którzy bronili dorobku Polski Ludowej, a byli ciągani po sądach i pozbawiani praw i dobytku?
  Weźmy za przykład piekarza z woj. dolnośląskiego(?), który wypiekał chleb dla głodujących i rozdawał go im za darmo. Chleb biedacy brali, a jakże. Ale gdy „urząd skarbowy” dobrał się do tego piekarza, to żaden biedak nie wyszedł na ulicę, by bronić dobroczyńcę. Ten został pozbawiony wszystkiego: piekarni, pieniędzy, a przede wszystkim DOBREGO IMIENIA.
  Niechże więc pan, panie Kosiur powie – na cholerę komu tacy bracia Słowianie?!?

  „Czy rzeczywiście nie istnieją prawno-międzynarodowe konsekwencje?”
  – ależ istnieją i to poważne. Jeżeli nie będziemy razem z zachodnimi bandytami uczestniczyć w ich bandyckich przedsięwzięciach, to automatycznie staniemy się łupem tych bandytów, którzy podzielą się nami między sobą. I nie ma się co łudzić, że np. Orban, nasz przyjaciel, odmówiłby wziątki w postaci przypadającej mu części np. naszych ziem, gdyby były one do wzięcia. Tak samo różni Czesi czy inni Słowacy. Chodzimy z nimi bandytować, no to jesteśmy „swoje skurwysyny” i w bandzie będąc krzywdy sobie wzajemnie nie robimy. Albo tylko tyle, ile „musimy”.

  „Otóż wykup obligacji lub wypłata odsetek następuje ze środków budżetu państwa, w terminach określonych w liście emisyjnym, etc.
  Środki budżetu państwa to głównie podatki ściągane z obywateli przez urzędy skarbowe.”
  – wszędzie tak jest, gdzie są ludzie chcący być „bogatymi”. Nawet, jeżeli „rząd wykupuje obligacje” i płaci za nie więcej, to komu to płaci? Czy nie pazernym obywatelom, tym, którzy mają za nic „współbraci Słowian” i łupiąc ich do spółki z urzędem skarbowym lokują kasę w żydowskich rajach podatkowych? Rzecz jasna te mniejsze rybki są pożerane przez ryby większe, ale skoro rybki chcą z rybami grać w tę grę, no to do kogo mogą mieć pretensje?

  „W IIIRP/Polin to właśnie podatki od 85% obywateli (PIT oraz podatki pośrednie) przeważają w budżecie państwa nad podatkami od firm (głównie już zagranicznych) i od 15% najbogatszych obywateli”
  – no a jak pan Kosiur sobie wyobraża funkcjonowanie państwa jako takiego? Że co? Że niby jeden król utrzymuje cały naród? To jest bez znaczenia, jak nazywany jest dany „ustrój”, zasada może być i jest tylko jedna tam, gdzie chodzi o przepływ pieniądza.
  Pieniądz sam w sobie jest niczym, jest neutralny. Dopiero to, co robią z nim ludzie nadaje pieniądzom rolę pozytywną bądź negatywną.

  „W ten sposób żydowski reżim IIIRP/Polin – i nie bez pomocy Kościoła -, uczynił z Polaków trzodę niewolników do systematycznego strzyżenia przez właścicieli Wall Street i londyńskiego City”
  – co się tak pan upiera, panie Kosiur, że żyje pan w „polin”? Ja żyję w Polsce, wciąż tej samej, w tych samych, znanych mi granicach; z tymi samymi ludźmi posługującymi się tym samym językiem.
  Więc niechże się pan zastanowi, panie Kosiur – jeżeli ja mieszkam w Polsce, niezmiennej, tej samej i używam języka polskiego do porozumiewania się z Rodakami, natomiast pan, panie Kosiur żyje w „polin” i jest ona zarządzana przez żydów, to medal dadzą oni raczej panu, panie Kosiur, czy mnie?
  No, ale może to za trudne dla pana, panie Kosiur, by te niuanse wychwycić?

  „Tak, jesteśmy stadem hodowanym na potrzeby lichwiarzy i także jako ewentualne mięso armatnie w walce o ich interesy – np. aktualnie tocząca się wojna USA, Wlk.Brytanii z Rosją na U-kranie”
  – osobiście nie uważam, bym należała do stada hodowanego na cele wojny ussa, brytfańskiej czy też na ukrainie. Niech pan powie, pod ilu Pomnikami Chwały Bohaterskich Żołnierzy Armii Czerwonej złożył pan kwiaty? – gdy jeszcze te Pomniki istniały. Czyżby spodziewał się pan, panie Kosiur czegoś innego niż jest, gdy odbierali nam tożsamość, zakłamywali naszą historię i szczuli na Braci Rosjan? Jeżeli nie mógł pan „nic zrobić”, no to niech pan nie narzeka. Inni też „nic nie mogli zrobić”, to mają to, co jest. Ja, notabene, też.

  „Kto na tym interesie zarabia, a kto staje się niewolnikiem – ? – to pytanie retoryczne.”
  – akurat to powinien pan, panie Kosiur, rozumieć bardzo dobrze. Jeżeli ten Portal jest pana własnością (do spółki z tym innym panem) i pan decyduje, co będzie tu przepuszczane przez cenzora w osobach obu panów, to dlaczego odmawia pan tego prawa do decydowania tym, którzy też mogą to robić i robią – jak obaj panowie – z tym, że w innym zakresie i w innych dziedzinach? Ja pisząc tu jestem przecież pana, panie Kosiur, niewolnikiem, bo może pan z moim komentarzem zrobić co pan zechce i to zrobić zupełnie bezkarnie, jako że to pan dyktuje tu warunki.
  „przyganiał kocioł garnkowi a sam smoli”!

  „A więc, „rządzą nami syjonistyczni bandyci bez skrupułów”.
  – a czy wobec mnie odczuwa pan, panie Kosiur, choćby cień jakichś skrupułów?

  […] wymuszający na wszystkich państwach zasady demokracji i przestrzeganie praw człowieka […]
  – no, tego to pan, panie Kosiur, nie pisze poważnie! Jeżeli pan określa moje prawa na tym Portalu, to automatycznie ogranicza pan moją wolność i moje prawa do tego, co uzna pan za słuszne w odniesieniu do mnie. Czymże się pan aż tak bardzo różni od nich, tych tam „syjonistów”?
  W ussa linczowali nie tylko murzynów. Więc albo lincz jako forma „wymierzania sprawiedliwości” musi być potępiona, albo nie ma co wylewać łez, że jest ona stosowana, z tym, że akurat nie tu, gdzie byśmy my tego chcieli.

  „W latach 2017-2018 amerykański Kongres ustawą 672 (H.R.672 – Combating European Anti-Semitism Act of 2017) ustanowił nową rasę panów-nadludzi. To właśnie Żydzi, których nie można nawet krytykować, a wszelkie przejawy odstępstwa od tej ustawy mają być raportowane do USA. O Żydach można wypowiadać się wyłącznie pozytywnie albo wcale, nawet wtedy, kiedy fakty historyczne przeczą żydowskim kłamstwom”
  – no wie pan, panie Kosiur, akurat tu, na tym Portalu, żyd odmieniany jest przez wszystkie, gorsze przypadki, ponoć żyjemy w „polin” i nami rządzą żydzi, a pan wolny jako ten ptaś i nawet sam pan cenzuruje Polaków według własnego uznania. To, że nie myślę jak pan, panie Kosiur (czy może jak ten drugi pan właściciel) spowodowało, że obaj panowie nazwali mnie żydówką, mnie samej o zdanie nie pytając i nie interesując się tym, jakie mam faktycznie pochodzenie (choć prawdę mówiąc, nic panom do tego!).

  […]zbrodni ludobójstwa, jakich dopuszczają się w okupowanej Palestynie”
  – a co to jest ta „Palestyna”? To jest tygiel, w którym żyją różne grupy narodowe, mniej czy bardziej współpracujące ze sobą. Zapomina pan, panie Kosiur, że owa „palestyna” była pod okupacją „rycerzy krzyżowych”, a więc zostały tam zainstalowane struktury władzy podległej watykanowi. Jeżeli więc akurat tam mógł powstać „izrael” i to po „przegranej” przez watykan II wojnie światowej, to znaczy, że raczej walczy pan, panie Kosiur, z tym co pan sobie wyobraża, a nie z tym z czym mógłby pan walczyć i co jest. Jeżeli w dalszym ciągu uważa pan, że wojny wywołały Niemcy, no to walka z własnym cieniem wciąż pana udziałem.
  W Syrii, Iranie czy Iraku, a także Libii, Libanie itd. problemem nie była agresja z zewnątrz, ale walki bratobójcze, walki wewnętrzne sterowane z zewnątrz. Dlatego ja na przykład wciąż napominam Rodaków, by cieszyli się tym, że mają wodę w kranach, prąd w gniazdkach i spokój na ulicach. Bardzo szybko mogą tej wody nie mieć, tego prądu też i wzajemnie się zabijać właściwie o nic i po nic. Ale jak już zaczną, to będzie jak w tej Syrii, jak w Iraku i w całej Afryce i reszcie świata.

  „Morawiecki agentem … wszystko jest możliwe, w końcu IIIRP/Polin to syjonistyczny reżim, a nie słowiańskie państwo Polaków.”
  – a czy pan, panie Kosiur, dopuściłby do władzy kogoś „nie swojego”? Jak można mieć władzę i wpływy nie mając swoich ludzi w rządzie i administracji? Widział pan gdzieś, żeby było inaczej i ktokolwiek obsadzał stanowiska rządowe swoimi wrogami?
  Gdyby „słowiańskie państwo Polaków” było możliwe, to by takie istniało. Rosjanie pomagali nam, ile mogli, ale wpływy „chrztu” od czasów mieszka są zbyt powszechne i mocne, by to mogło być możliwe. Gdyby istniał jakiś wspólny mianownik, coś, co byłoby dla każdego zrozumiałe i do zaakzeptowania, no to coś tam dało by się osiągnąć. Po II wojnie, gdy celem była odbudowa kraju, stało się to sprawą nadrzędną i zjednoczyło Polaków na tyle, że walki bratobójcze inicjowane z londynium mogły zostać wygaszone.
  Dziś, gdy ludzie chcą być bogaci, to nie stoi ponad nimi żaden cel wyższy, lecz mamona. A ta skłóca ludzi od tysiącleci niezwykle skutecznie i to ponad przynależnościami narodowymi. Jeżeli nie jest możliwe bycie uczciwym i bogatym, no to ludzie wybierają bycie bogatym i nieuczciwym. Ja się im nie dziwię, choć akurat w tym nie uczestniczę.

  Chyba już teraz będę wam życzyć wesołych świąt – tych żydowskich przecież, jako że innych prawdziwi Polacy się nie dopracowali.
  No więc: wesołych!
  Nawet do łez :)))))))
  __________________________________________

  Ten elaborat dowodzi, że ma Pani bardzo dużo czasu jak na okres przedświąteczny chyba, że to wszystko kosztem zbliżającej się wieczerzy i przystrajania choinki.
  A poważnie: prszę nie pisać tak długich komentarzy. Następne elaboraty nie będą zamieszczane. – DK

  Polubienie

 6. „(…) Wydaje się, że obecnie syjonizm, który w międzyczasie nabrał wyraźnych cech szowinistycznych, (Żydom nie wystarcza być „normalnym” narodem; oni są „narodem wybranym” przez samego Boga Wszechmogącego) przestał być jedną z wielu ideologii występujących w żydowskiej diasporze, a stał się ideologią dominującą, przyjętą niemal powszechnie i bez zastrzeżeń.

  Ale szowinistom ta sytuacja najwyraźniej nie wystarcza. Dążą oni do narzucenia tego punktu widzenia reszcie świata przy pomocy postawienia znaku równości między antysemityzmem i antysyjonizmem. Można to uznać za niezwykle interesującą aplikację teorii Ludwika Gumplowicza w warunkach globalizacji. O tym właśnie jest ta książka (…)”.

  Fragment wstępu St. Michalkiewicza

  Polubienie

  • Trudno, żeby żydowski bóg (ten sam którego o ile wiem wyznaje red. Michalkiewicz) określał żydowski naród inaczej niż mianem wybrany.

   Syjonizm to XIX wiek, żydowski bóg i żydowska Wspólnota którą on sam zdefiniował (posiadająca swoją tożsamość etniczną i kulturową) nie ma z tym nic wspólnego.

   Syjonizm, to doktryna polityczna która wyznawać może każdy kto chce, z takich powodów jakich chce i wcale nie musi być żydem/Żydem.

   „Żydowskie wybraństwo” w rozumieniu cytatu powyżej, definiuje – a contrario – chrześcijaństwo odbierając innym niż żydowski narodom prawo do zachowania własnej podmiotowości w dziejach („Nie ma Żyda ani Greka…”itd.).

   To chrześcijaństwo, jest fundamentem tego „wybraństwa”, tak jak to chrześcijaństwo, jest fundamentem jego pozycji politycznej i finansowej, bo to chrześcijaństwo stworzyło rynek i dało „wybraństwu” pozycję monopolisty („Będziesz pożyczał wielu narodom, a sam od nikogo nie będziesz pożyczał; będziesz panował nad wielu narodami, a one nad tobą nie zapanują.’ itd).

   Nikt niczego nie musi nikomu narzucać.

   Polubienie

 7. Mirosław

  Wystarczy pójść do pierwszego napotkanego żydo-katolickiego kościoła, by się przekonać, jak na tak zwane wybraństwo Żydów, jako narodu wybranego przez ich psychopatycznego Boga Jahwe programowanie są podprogowo owieczki stając się tym samym zbaraniałymi gojami.

  Polubione przez 1 osoba

  • Zastanawiam się, dlaczego z tak wielkim uporem tak wielu Polaków obstaje przy religii chrześcijańskiej?
   „Mein Kampf” uznają za apoteozę zbrodni zbrodniarza A.Hitlera, ale czy czytali Stary Testament, to przecież część Biblii, świetej księgi chrześcijaństwa i żydowskiej Tory wyznawców judaizmu.
   Różnica między „Mein Kampf” a Starym Testamentem jest taka, że to pierwsze dzieło można czytać starszym przedszkolakom bez obawy ich znieprawienia w przeciwieństwie do apoteozy rasizmu, szowinizmu, pochwały przez Jahwe zbrodni dla panowania nad światem narodu wybranego, zawartych w Starym Testamencie.
   Trwanie przy żydowskiej religii – w wyniku odpowiedniej trawestacji przerobionej na tzw. chrześcijaństwo i powstałe w nim sekty -, nie może skutkować dla nas, Słowian (dla innych ludów także), pozytywnie. To dzięki tej żydowskiej religii i jej trawestacjom światowy syjonizm i żydowski kapitalizm triumfują.

   Żydo-katolicki Kościół genetycznie nienawidzi socjalizmu.
   Żydowski kapitalizm narodu wybranego to najwyższe stadium judeo-chrześcijaństwa … i tam zmierzamy prowadzeni przez pasterzy świętego Kościoła.

   Polubienie

   • „Żydzi i narodziny kapitalizmu” – Werner Sombart.

    Autor pisze m.in.: fałszywą jest teza Webera, zgodnie z którą kapitalizm ma źródło w etyce protestanckiej, premiującej ciężką pracę, dążenie do nieustannego powiększania majątku i oszczędność. Sombart w błyskotliwy sposób pokazuje, że wszystkie podstawowe zasady gospodarki kapitalistycznej można znaleźć w judaizmie i kulturze żydowskiej, z której wywodziła się etyka protestancka. Zasady te, utrwalone przez tysiące lat istnienia państwa żydowskiego, a potem żydowskiej diaspory, są całkowicie odmienne od systemu wartości, który dominował w Europie w czasach starożytnych i w średniowieczu. Z historycznego punktu widzenia rozwój kapitalizmu można więc traktować jako efekt stopniowego upadku cywilizacji łacińskiej i podporządkowywania ludów Europy zasadom typowym dla cywilizacji żydowskiej.

    I nie nalezy pomijac faktu, że współczesna realna ekonomia opiera się na szeroko pojętej lichwie, która należy do tradycyjnych atrybutów żydowskiej filozofii pieniądza (ekonomii).

    Polubienie

  • Jekaterina Ostronosova

   Wystarczy pójść do pierwszego napotkanego żydo-katolickiego kościoła, by się przekonać, jak na tak zwane wybraństwo Żydów, jako narodu wybranego przez ich psychopatycznego Boga Jahwe programowanie są podprogowo owieczki stając się tym samym zbaraniałymi gojami.

   Natomiast mam pytanie do pana jak to jest, że w Rosji przy pierwszej napotkanej żydo-prawosławnej cerkwi można się przekonać jak goje rosyjscy reagują na tzw.wybraństwo Żydów,jako narodu wybranego przez ich psychopatycznego Boga Jahwe programowanie są podprogowo owieczki rosyjskie stając się tym samym zbaraniałymi gojami. Nawet pan Putin wierzy i w aniołki i w niepokolane poczęcie a pan nie chce w to wierzyć ?

   Bardzo nieładnie. Mamy my Rosjanie konieczność naprostowania pana na prawdziwą naszą wiarę w Maryję zawsze dziewicę.

   Polubione przez 1 osoba

 8. Bazylii

  Przyjdzie czas na dodatki kombatanckie do zus-owskich apanaży dla ukraińskich weteranów wojny z Rosją. Wdzięczni bohaterom UPA – tak mogą nazwać nowy program naszego państwa. A i coroczna wigilia z władzami wojewódzkimi też im się będzie należała.

  https://www.infor.pl/prawo/prawa-seniora/kombatanci-represjonowani/

  Polubione przez 1 osoba

  • „Prawo do świadczenia pieniężnego mają osoby będące działaczami opozycji antykomunistycznej lub osoby represjonowane z powodów politycznych.
   ______________

   Spróbujemy skorzystać z tej formy świadczenia, zobaczymy jak potraktuje nasze zgłoszenie syjonistyczny reżim IIIRP/Polin (?), którego reżimowa prokuratura i sądownictwo łamie podstawowe zasady prawa i konstytucji.

   Polubienie

 9. Mirosław

  Jak to jest, że tylko Żydówka o imieniu Miriam zachodzi w ciążę bez stosunku, czyli bez ingerencji penisa i będąc dalej niepokalaną dziewicą rodzi Żyda jako syna Boga Jahwe, który ma zbawiać nie wiadomo od czego?
  I w dobie lotów w kosmos ludzie nadał w to wierzą?
  Jakim to kretynem trzeba być, aby to brać na poważnie?
  A dlaczego ta rodząca dziewica nie była choćby Słowianką?
  To jest kpienie człowieka z własnego rozumu, który w toku rozwoju uzyskał.

  Polubione przez 1 osoba

  • Paweł Samoń

   Zstąpił duch święty i wręczył Miriam próbówkę z materiałem genetycznym, oczywiście te bzdury wygłaszane w kościele należy traktować jako dogmat.

   Polubienie

   • Bazyli

    Nie obrażajcie. Czym innym jest polityka rzymskokatolicka Watykanu, co nie ma nic do rzeczy nawiązując do wiary w Trójcę Świętą i Bogurodzicę. Jeżeli zachód zapłaci duszami swoich obywateli za krzywdy na wschodzie, a na to się szykuje, pierwsi pobiegniecie po oczyszczające sakramenty do świątyni. Nikt wam nie karze być lojalnym parafianinem, ale dla wielu Słowian nawet nabożeństwo w Cerkwii ma charakter oczyszczenia ze szkodliwych informacji, które stają się naszym przekleństwem.

    https://lsw.pl/beletrystyka/422-drugi-chrzest-krola-mieszka-i-andrzej-krupienicz.html

    Polubienie

   • @ Bazyli

    Dzisiaj, żeby przeorać ludziom mózgi wystarczy miesiąc lub dwa skutecznej żydo-medialnej propagandy.
    Propagowanie żydowskiego chrześcijaństwa wśród Słowian nie było 1000 lat temu takie proste, ale jednak się powiodło przy użyciu siekiery i miecza.
    Czy tak trudno zrozumieć, że w końcu Słowianie przywykli do religii pustynnych koczowników?
    Dzisiaj już nie ścigają za brak namordnika, a ilu nosi go dobrowolnie -?
    Wiele rzeczy można zrobić z tłumem przy odpowiedniej tresurze.

    Polubienie

   • Niusia

    @Rzeczpospolita.
    Dariusz Kosiur będziesz jutro z paziem przy stole wigilijnym wpieprzał śledzie i karpia po żydowsku …

    Polubienie

 10. Karol z Węgorzewa

  Koment
  Za to ciebie Kosiur Putin dobrze wytresował w lizaniu mu …

  Polubienie

 11. @ Niusia & Karol z Węgorzewa

  Nie czyńcie takiego tumultu, dopiero jutro zwierzęta mogą mówić ludzkim głosem. Tak wam spieszno na wigilijny swtół -?

  A Karol to był zdaje się z Wadowic, no może być jeszcze z Zamościa.

  Polubienie

 12. paziem

  Czy naprawdę uważacie, że ważne pod jakim znakiem będą ginąć Polacy, czy pod krzyżem katolickim, prawosławnym bądź protestanckim, czy pod słowiańskim dębem. Publicyści i komentatorzy portalu WPS – opamiętajcie się!!!!
  Niech przemówi rozwaga i prawo do życia w pokoju. Nie dajmy się prowokować do samozagłady!

  Polubienie

 13. Emilian58

  Ta niusia i ten Karol z rybnej to zapewne chazaria i owszem. A tak nawiasem to jeżeli prawo nie obowiązuje wstecz to ci wczorajsi i dzisiejsi najemnicy z Ukropolin powinni ponieść karę! No ale w czeciej erpe z takimi niusiami i Karolami z rybnej to wszystko co najgorsze i owszem.

  Polubienie

 14. Pingback: Poradnik przetrwania na GPW, część II: Wpływy Smart Money - Iluminata Blog

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.