Żydo-media żyją dzisiaj „rozbiorem U-krainy”

No właśnie, czyżby R.Sikorski twierdząc, że PiS rozważał rozbiór U-krainy chciał podkopać tak mozolnie budowane zaufanie do lidera IIIRP/Polin i reszty hałastry?

.

Posłuchajmy wypowiedzi R.Sikorskiego od 0:25 – 1:21 min.

Warto zwrócić uwagę, że żadne żydo-media nie potępiły zdecydowanie R.Sikorskiego, ani samego pomysłu „rozbioru U-krainy” (! ?). Wypowiedź R.Sikorskiego potępia jedynie PiS-owata hałastra i to nawet nie cała. Nieco rozumniejsi wiedzą, że R.Sikorski zrobił PiS-owatym przysługę przypominając propozycję „rozbioru U-krainy”, jaką ponoć miał D.Tuskowi złożyć W.Putin w 2009r. na sopockim molo. D.Tusk nie odpowiedział W.Putinowi, wykazał się wadą słuchu – to jest dopiero rasowy dyplomata. A zatem kopniak R.Sikorskiego, choć wymierzony prosto w PiS-owatą d…, miał w zamiarze pchać ich w górę, a nie w dół – wyjaśnienie już za chwilę -, żeby zwiększyć ich przewagę nad PO, która oczywiście jest za U-krainą, ale mniej więcej tak, jak NRF i jej kanclerz, O.Scholz.

Oczywiście żydo-media w rodzaju TVP1, czyli te PiS-owate, iformację o propozycji W.Putina rozbioru U-krainy wykorzystają przeciw D.Tuskowi jako zarzut współpracy z W.Putinem, co chętnie kupi mocno rusofobiczne, żydo-katolickie, społeczeństwo IIIRP/Polin. Co ciekawe żydo-media w rodzaju TVN, czyli te PeO-wate, nie odparują prostym argumentem, że D.Tusk co najwyżej wysłuchał propozycji rozbioru U-krainy. Natomiast hałastra z PiS poważnie ją rozważała, bo takie polecenie pewnie otrzymała – uwaga ! – od sojuszników z Waszyngtonu i Londynu na początku wojny z Rosją – sprawa ewentualnego wejścia na U-krainę WP nadal jest aktualna. Widać tu znakomicie, czyje interesy realizują powszechne żydo-media w IIIRP/Polin, zarówno te po stronie PiS i te po stronie PO – na pewno nie są to interesy polskie.

Czy taka postawa R.Sikorskiego może dziwić? R.Sikorski, co by o nim nie mówić, nie jest idiotą, ale może w takiej roli występować – wszystko zależy od reżyserów zza wielkiej wody. Nam dał się poznać jako kanalia pozbawiona skrupułów – w Afganistanie walczył ramię w ramię z mudżachedinami przeciw ZSRR, żeby od 2001r. popierać agresję USA na Afganistan i wojnę przeciw mudżachedinom – to człowiek do wynajęcia – w IIIRP/Polin był i szefem MSZ i MON.

R.Sikorski jest syjonistycznym sygnalistą na usługach Waszyngtonu i Londynu – nie przypadkowo zlecono właśnie jemu zamieszczenie we wrześniu 2022r. na twitterze wpisu „Thank you, USA”, gdy te wysadziły Nord Stream. Ktoś musiał jednoznacznie to „ruskim” powiedzieć, niech wiedzą, że „to my, syjoniści z Waszyngtonu i Londynu wysadziliśmy wasz gazociąg”.

NRF współfinansowała budowę gazociągu, ale nie słychać, żeby żydowsko-anglosaska finansjera zwróciła Niemcom ich udziały, więc dlaczego Niemcy mieliby przekazywać swoje czołgi U-krainie na wojnę przeciw Rosji, którą prowadzą ci, co wysadzili rosyjsko-niemiecki Nord Stream? Lub inaczej: dlaczego Niemcy mają finansować wojnę z Rosją prowadzoną przez syjonistów, którzy okupują Niemcy od 1945r.?

Wracając do „rozbioru U-krainy” przez IIIRP/Polin pod wodzą PiS-watego lidera, winniśmy przyglądać się sprawie i jej nie bagatelizować. Ludzkie zasoby armatniego mięsa armii żydo-banderowskiej U-krainy wyczerpują się. Waszyngtonowi i Londynowi trudno znaleźć dobry pretekst do włączenia do wojny przeciw Rosji IIIRP/Polin, ale do włączenia w taki sposób, żeby bezpośrednio nie angażować sił USA, Wlk.Brytanii i NATO. Przystąpienie więc do „rozbioru U-krainy” przez IIIRP/Polin może być właśnie pomysłem idącym w dobrym kierunku – trzeba tylko tak go przeprowadzić, żeby nie wyglądał na wojnę z banderowcami U-krainy. Z pewnością stratedzy w Waszyngtonie i Londynie pracują już nad takim rozwiązaniem. A R.Sikorski otrzymał na razie polecenie oswojenia tematu w IIIRP/Polin, bo na Rosję liczyć przecież nie można, nie chce walczyć z IIIRP/Polin i już. I trudno dziwić się Rosji, że nie ma odwagi, zwłaszcza po takiej wypowiedzi czołowego w IIIRP/Polin gen. R.Polko (nawiasem mówiąc: zawodnika Hokejowej Reprezentacji Artystów Polskich):

Trzeba zadać Rosji decydujący cios i mamy taką możliwość.” https://www.wprost.pl/kraj/11055568/gen-polko-dla-wprost-trzeba-zadac-rosji-decydujacy-cios-i-mamy-taka-mozliwosc.html

Dysponując takimi siłami naczelny wódz IIIRP/Polin, jej lider i już prowidnyk, może spać spokojnie.

Dariusz Kosiur

15 Komentarzy

Filed under Polityka

15 responses to “Żydo-media żyją dzisiaj „rozbiorem U-krainy”

 1. Jak słucham komentarzy płk Douglasa Macgregora, to Polska/polscy politycy (rządzący) itd. pojawiają się tam zwykle o ile nie zawsze w kontekście jakiegoś rodzaju absurdu.

  Np ostatnio wspomniał o tzw katastrofie smoleńskiej, mówiąc że doszło do niej, bo pilot był zmuszany przez vipów do lądowania w złych warunkach, to przecież świętokradztwo. A Macgregor jest z samego serca tamtego systemu.

  Polubienie

 2. Sławobor

  Fragment

  Oznacza to, że Zachód wymaga od Ukrainy ustabilizowania sytuacji na froncie kosztem zasobów wewnętrznych i bardzo ograniczonych dostaw broni i materiałów eksploatacyjnych, które można zorganizować w najbliższych tygodniach. Jeśli Kijów uzasadni „wysokie zaufanie”, sprzęt wojskowy ponownie trafi na Ukrainę w setkach sztuk, a zakres dostaw się rozszerzy. Jeśli front nadal się załamie, Zachód po prostu umyje od tego ręce. Stany Zjednoczone zaczną przygotowywać z Polski nową Ukrainę (i nie wiadomo, czy Polacy będą się bronić), a Zachód jako całość przeniesie główny ciężar walki na kierunek informacyjny.

  Kryzys ukraiński nie skończy się na Ukrainie. Zachód będzie posługiwał się tezą o nieuznaniu przymusowej zmiany granic. Ukraińska emigracja (co najmniej 10 mln osób) będzie aktywnie wykorzystywana do propagowania tezy o czystkach etnicznych i ludobójstwie. Zachodnie media będą mówić o „katastrofie humanitarnej” na terenach kontrolowanych przez Rosję. Ogólnie rzecz biorąc, informacyjna demonizacja Rosji będzie się tylko nasilać. Na szczęście, jeśli nie będzie armii ukraińskiej ani państwa ukraińskiego, to przykłady zbrodni wojennych i zbrodni przeciwko ludzkości popełnionych przez sojusznika Zachodu przestaną się mnożyć z każdym dniem, a Zachód będzie starał się szybko zapomnieć o starych faktach lub ogłosić to rosyjska propaganda. Tym samym USA przygotowują się na dwa potencjalne scenariusze:

  – W najbliższych tygodniach, jeszcze przed nadejściem wiosennych roztopów, front ukraiński załamuje się, wojska rosyjskie posuwają się setki kilometrów w głąb terytorium, docierają nad Dniepr, zajmują przyczółki na prawym brzegu. Armia ukraińska rozpada się, jednostki, które zachowały zdolność bojową, znajdują się w defensywie w Charkowie, Dniepropietrowsku, Zaporożu, Kijowie, Mikołajowie, Odessie. Następnie zaczynają działać dwa podscenariusze: Polska wysyła wojska na zachodnią Ukrainę i na granicę ukraińsko-białoruską w celu uwolnienia resztek gotowych do walki ukraińskich żołnierzy w celu ochrony Kijowa i zasłaniania komunikacji z Zachodem. W takim przypadku Stany Zjednoczone będą próbowały sprowokować zbrojne starcie między Rosją a Polską. Jeśli się powiedzie, to Polska otrzyma pomoc zbrojeniową i pieniężną, a także będzie pełnić funkcję Ukrainy – oficjalnego reprezentowania Zachodu na froncie gorącej wojny, która jest jednym z elementów wojny na wyniszczenie z Rosją . Jeśli nie, jeśli Polska uchyli się od „honoru” walki z Rosją, wydarzenia potoczą się zgodnie z drugim podscenariuszem opisanym poniżej.

  -Polska nie wysyła wojsk na Ukrainę, aby uniknąć jakiejkolwiek możliwości otwartej konfrontacji z Rosją. W tym przypadku Stany Zjednoczone pozostawiają Ukrainę własnemu losowi i przystępują do walki informacyjno-dyplomatycznej z Rosją, jednocześnie próbując ponownie zorganizować prowokację militarną i wciągnąć Moskwę w wojnę z jednym ze swoich sojuszników.

  -Ukrainie udaje się ustabilizować front do wiosny. W tym przypadku mniej lub bardziej masowe dostawy ciężkiego uzbrojenia rozpoczynają się w marcu-kwietniu. Mniej niż w ubiegłym roku, ale wystarczająco, aby wzmocnić mobilną obronę Sił Zbrojnych Ukrainy z zadaniem maksymalnego wyczerpania wojsk rosyjskich do obrony od maja do września, powoli wycofując się nad Dniepr, pozostawiając za sobą spaloną ziemię. Jednocześnie Stany Zjednoczone zwiększają presję na Polskę i próbują zmusić ją do wejścia w konflikt po stronie Ukrainy.

  Jak widać, główne scenariusze rozwoju wydarzeń wskazują, że przed Rosją pozostanie mniej więcej stabilny front, który Stany Zjednoczone będą karmić bronią i starać się uczynić polsko-ukraińskim, albo Waszyngton będzie zmuszony przesunąć głównego ciężaru konfrontacji w sferę informacyjną i dyplomatyczną, z nadzieją na znalezienie przez jakiś czas innego samobójczego kraju do wojny z Rosją. Ostateczne przezwyciężenie kryzysu jest możliwe tylko w przypadku geopolitycznego (politycznego, gospodarczego, informacyjnego, dyplomatycznego) wyparcia Stanów Zjednoczonych z Europy. Ale to zajmie lata, jeśli nie dekady.

  Rościsław Iszczenko
  https://cont.ws/@ishchenko/2469374

  Polubienie

 3. Grzegorz

  Wiernipolsce1.wordpress.com valuation and analysis

  Wiernipolsce1.wordpress.com has Alexa global rank of 1,337,872 and ranks the 23,711st in Australia. Wiernipolsce1.wordpress.com has an
  estimated worth of US$ 25,575,
  based on its estimated Ads revenue. Wiernipolsce1.wordpress.com receives approximately 2,335 unique visitors each day. Its web server is located in San Francisco, California, United States, with IP address 192.0.78.13. According to SiteAdvisor, wiernipolsce1.wordpress.com is safe to visit.
  https://wiernipolsce1.wordpress.com.siteindices.com/
  ____________________________________

  Tłumaczenie

  Wycena i analiza Wiernipolsce1.wordpress.com

  Wiernipolsce1.wordpress.com ma globalną pozycję Alexa na poziomie 1 337 872 i zajmuje 23 711. miejsce w Australii. Wiernipolsce1.wordpress.com ma
  szacunkowa wartość 25 575 USD,
  na podstawie szacunkowych przychodów z reklam. Wiernipolsce1.wordpress.com odwiedza każdego dnia około 2335 unikalnych użytkowników. Jej serwer sieciowy znajduje się w San Francisco, Kalifornia, Stany Zjednoczone, z adresem IP 192.0.78.13. Według SiteAdvisor odwiedzanie witryny wiernipolsce1.wordpress.com jest bezpieczne.

  Redakcja WPS – DK

  Polubienie

  • paziem

   Trzeba zauważyć, że na naszym portalu praktycznie nie zamieszczane są żadne reklamy i nasza działalność nie jest skomercjalizowana i monetyzowana. Nie wisi nad nami bat szantażu finansowego oraz finansowej służalczości.

   Polubienie

 4. za: https://wydarzenia.interia.pl/autor/lukasz-rogojsz/news-politycy-po-sugerowali-ze-rzad-myslal-o-rozbiorze-ukrainy-ni,nId,6554728

  Zatem rozważanie wprowadzenia WP na Ukrainę miało miejsce – tu R.Sikorski się nie myli.

  Polubienie

  • Wejście na krainę U z wojskiem a tym bardziej aneksja terytorium to będzie wojna domowa w polin między żydokomuną a banderowcami na niekorzyść Polaków.
   Marsze i demonstracje przeciwko wojnie należy ciągle organizować, żeby Świat znał stanowisko rdzennych mieszkańców Polski.

   Polubienie

  • Jędrzej

   Pan Sykulski robi dobrą robotę. Mam nadzieję, że swoimi wykładami obudzi wielu Polaków przez co nie dojdzie do niepotrzebnego nam zderzenia z Rosją i ponownym zniszczeniem naszego kraju.

   Polubienie

  • Jędrzej

   Ad ww. filmiku.
   Tak to prawda, ludobójstwu na Wołyniu, Katyniu i w innych podobnych miejscach kaźni winne są rządy II RP. To były takie same antypolskie kanalie, jak dzisiejsze sprzedawczyki nad Wisłą. PiS i PO to jedno antypolskie zło.

   Polubienie

 5. Paweł

  Przedstawiciele Rosji nie zostali zaproszeni na obchody 78. rocznicy wyzwolenia niemieckiego obozu Auschwitz, które w piątek odbędą się na terenie byłego KL Auschwitz II-Birkenau – dowiedziała się w środę PAP w Miejscu Pamięci. Ma to związek z agresją na Ukrainę.

  „W związku z napaścią na wolną i niepodległą Ukrainę, przedstawiciele Federacji Rosyjskiej nie zostali zaproszeni do udziału w tegorocznych obchodach rocznicy wyzwolenia Auschwitz” – oznajmił w środę PAP rzecznik Muzeum Auschwitz Bartosz Bartyzel.

  Dotychczas Rosja rokrocznie uczestniczyła w uroczystościach, a jej przedstawiciel zabierał głos podczas głównej ceremonii.

  Dyrektor muzeum Piotr Cywiński podkreślił, że uroczystość rocznicowa organizowana jest z myślą o byłych więźniach i to oni są przede wszystkim zapraszani. Zapraszane są także media, przedstawiciele najwyższych urzędów w Polsce oraz placówki dyplomatyczne państw, które zainteresowane są historią Auschwitz.

  Cywiński, w kontekście agresji Rosji, wskazał, że jest rzeczą oczywistą, iż nie może „podpisać jakiegokolwiek listu do ambasadora Rosji, który miał brzmienie zapraszające”. „Mam nadzieję, że w przyszłości to się zmieni, ale czeka nas długa droga. (…) Rosja będzie potrzebowała niezmiernie długiego czasu i bardzo głębokiej samorefleksji po tym konflikcie, żeby powrócić na salony świata cywilizowanego” – powiedział.

  Jak przypomniał, po agresji Rosji na Ukrainę, placówka przyjęła 10 konserwatorek z Ukrainy, które uciekały spod bomb. „Jak mógłbym spojrzeć im w oczy, gdyby spokojnie siedział sobie przedstawiciel Rosji wśród innych zgromadzonych?” – powiedział.

  Główna ceremonia rocznicowa rozpocznie się w piątek w południe. Głos zabiorą byli więźniowie. Słowa podziękowania wypowie dyrektor Cywiński. Uroczystość zwieńczy modlitwa.

  Niemcy założyli obóz Auschwitz w 1940 r., aby więzić w nim Polaków. Auschwitz II-Birkenau powstał dwa lata później. Stał się miejscem zagłady Żydów. W kompleksie obozowym funkcjonowała także sieć podobozów. W Auschwitz Niemcy zgładzili co najmniej 1,1 mln ludzi, głównie Żydów, a także Polaków, Romów, jeńców sowieckich i osób innej narodowości. Obóz wyzwolili 27 stycznia 1945 r. żołnierze z 60. armii I frontu ukraińskiego.

  27 stycznia obchodzony jest na świecie jako Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu. (PAP)

  Autor: Marek Szafrański

  za: https://dzieje.pl/wiadomosci/obchody-rocznicy-wyzwolenia-kl-auschwitz-bez-przedstawicieli-rosji

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.