Nie ważne, czy życzysz klęski, czy zwycięstwa, Rosji, USA, Ukrainie

Żydo-katoliku, żydzie, ateisto, jeśli nie robisz niczego dla powstrzymania wojny, ponosisz współodpowiedzialność za bezsensowną śmierć ludzi w interesie światowego, barbarzyńskiego, syjonizmu.

Przede wszystkim masz – winieneś mieć – obowiązki względem współobywateli, względem swojego kraju. Ale jeśli jesteś już „nowoczesnym” członkiem „otwartego społeczeństwa”, które z determinacją budowane jest przez światowy syjonizm, i w związku z tym masz „gdzieś …” swój kraj i obywateli – dlatego nie piszę „współrodaków” -, to chyba mimo to, zależy ci na bezpieczeństwie własnym i twojej rodziny i o to bezpieczeństwo, tak zewnętrzne, jak i wewnętrzne, winieneś zadbać poprzez odpowiednie decyzje i działania polityczne.

Za sprawą zarówno rządzących oraz tzw. opozycji, którzy popierają eskalację wojny prowadzonej zdalnie przez USA, Wlk.Brytanię przeciwko Rosji na Ukrainie, i którzy wspomagają walczących Ukraińców militarnie oraz udzielają pomocy w całym zakresie finansowo-gospodarczym, rujnując przy tym kraj Polaków, IIIRP/Polin za sprawą jej politycznych „elit” stała się stroną konfliktu i faktycznie znalazła się w stanie wojny z Rosją w rozumieniu prawa międzynarodowego („Prawo konfliktów zbrojnych”). Tylko i wyłącznie od przyjętych przez Rosję na obecnym etapie wojny założeń taktycznych i politycznych na IIIRP/Polin nie spadają rosyjskie bomby. Jednak ta taktyka i polityka Rosji może ulec zmianie, ponieważ nie zależy wyłącznie od Rosji. Zależy przede wszystkim od tych, którzy do tej wojny systematycznie dążyli od 2014r., czyli od USA i Wlk.Brytanii – strategicznych sojuszników wasalnej IIIRP/Polin, którym udało się w końcu Rosję sprowokować i niejako zmusić do wojny. Dzisiaj ci tzw. sojusznicy z całą premedytacją pchają do niej posłuszną IIIRP/Polin.

Jeśli działania militarne obejmą nasz kraj, znakomita większość z nas zostanie w kraju i poniesie konsekwencje nie chcianej i niezawinionej przez Polaków wojny.

Nie czas teraz roztrząsać, czy rządzący i legalna opozycja w IIIRP/Polin to polityczni debile, czy może bandyci i zdrajcy – prawdopodobne jest jedno i drugie spostrzeżenie. A już nie ulega najmniejszej wątpliwości, że rządzący i opozycja to elementy skorumpowane i zastraszone, wysługujące się obcym, syjonistycznym, interesom USA i Wlk.Brytanii, rządzonych przez żydowsko-anglosaską finansjerę, a pewnie wysługujące się także interesom Izraela.

Jako społeczeństwo nie mamy w chwili obecnej możliwości usunięcia „elity” IIIRP/Polin z życia politycznego kraju – nie posiadamy żadnej polskiej organizacji politycznej reprezentującej polskie interesy, która mogłaby tego dokonać.

Nie mamy także dostępu do powszechnych mediów, bo te są własnością lub są kontrolowane przez syjonistów, którzy nie dopuszczą do prezentowania i upowszechniania poglądów uwzględniających polskie i słowiańskie interesy – w tym, co oczywiste i interesy Ukraińców, którzy tej wojny także nie chcieli, wojny całkowicie bezsensownej, której wygrać nigdy nie będą w stanie, czego z pewnością mieli świadomość od samego jej początku.

Cóż więc nam pozostaje? Niestety, pozostaje nam tylko bierna forma protestu, bierny opór polegający na rezygnacji z uczestnictwa w organizowanej przez syjonistów hucpie wyborczej – wyborów, które niczego nie zmienią, bo zmienić nie mogą, ponieważ Polacy nie mają w nich swojej reprezentacji, jesteśmy faktycznie wykluczeni z życia politycznego kraju.

Niska frekwencja wyborcza będzie dowodem, że to nie społeczeństwo pragnie wojny, że wojny pragną syjonistyczni bandyci z USA, Wlk.Brytanii i ich skorumpowani wasale w IIIRP/Polin.

Dariusz Kosiur

__________________

„Jestem w pełni przekonany, że nadejście imperializmu żydowskiego jest jedynie kwestią czasu (…). Imperium świata należy do Żydów (…). Biada zwyciężonym (…). Pewien jestem, że przed upływem czterech pokoleń wszystkie funkcje państwowe, łącznie z najwyższymi, znajdą się w rękach Żydów (…). Dzisiaj ze wszystkich krajów europejskich, jedyna Rosja zdołała się obronić przed oficjalnym uznaniem obcych najeźdźców. Rosja jest ostatnią twierdzą i przeciwko niej Żydzi skierowali swój końcowy atak. Sadząc z rozwoju wydarzeń, upadek Rosji jest jedynie kwestią czasu (…). W tym olbrzymim imperium (…) Żydzi znaleźli dźwignię Archimedesa, która pozwoli im na zawsze wysadzić z zawiasów całą Europę Zachodnią. Żydowski duch intrygi wznieci w Rosji rewolucję, jakiej świat jeszcze nie oglądał (…). W tej chwili pozycja judaizmu w Rosji nie jest na tyle silna aby nie obawiał się on wyrzucenia z tego kraju. Ale gdy rozłoży Rosję na łopatki, nie będzie się niczego obawiał. Gdy tylko Żydzi zdobędą kontrolę nad Rosją (…) wezmą się za niszczenie struktury społecznej Europy Zachodniej. Najpóźniej za sto – sto pięćdziesiąt lat wybije ostatnia godzina Europy.”

Der Weg zum Siege des Germanenthums über das Judenthum”, Bern 1879, – Wilhelm Marr

Wilhelm Marr, Niemiec, był dziennikarzem „rewolucjonistą i konspiratorem, który pomagał kierowanym przez Żydów tajnym stowarzyszeniom w przygotowaniu rozruchów 1848r.”

„Life of Lord George Bentinck”, Londom 1852 – Benjamin Disraeli (Żyd, premier Wlk.Brytanii 1874-1880)

Oczywiście współcześnie w powszechnych żydo-mediach i publikacjach Wilhelm Marr jest określany jako twórca „antysemityzmu”, a był jednym z pierwszych, który sto pięćdziesiąt lat temu przewidział, że krytyka szowinizmu i imperializmu talmudycznego (syjonizmu) będzie eliminowana właśnie przy użyciu tego hasła.

D.Kosiur

24 Komentarze

Filed under Polityka

24 responses to “Nie ważne, czy życzysz klęski, czy zwycięstwa, Rosji, USA, Ukrainie

 1. Siergiej Ławrow zarzucił Polsce i państwom bałtyckim, że w 2022 roku rozpoczęły “zaciekłą rusofobiczną kampanię”. – Te kraje starają się być kręgosłupem wszelkich antyrosyjskich przedsięwzięć Zachodu
  https://wiadomosci.radiozet.pl/Swiat/polityka/lawrow-ostrzegl-polske-grozne-slowa-szefa-rosyjskiej-dyplomacji?fbclid=IwAR3Esp-FkLNwpNTixs3et5hfxep14BE1i9QShV3Xkg9vyfBvk0n1POxVaW4

  Polubione przez 1 osoba

 2. Fiodor Tiutczew

  Umysłem Rosji nie zrozumiesz,
  I zwykłą miarą jej nie zmierzysz:
  Postać szczególną ona ma –
  W Ruś można tylko wierzyć.

  Polubienie

  • Zamieszczny przez Ciebie mój tekst trafił do „lochu” – nieszkodzi, a nawet dobrze, bo wskazuje na rzeczywiste zaangażowanie neonowych administratorów.

   Zawzięte i przewrotne żydo-katolickie ścierwa z tych neonowych administratorów – oni tak jak G.Braun, dr L.Kulińska i wielu innych, nie widzą Polski poza żydo-katolickim Kościołem, który popiera sojusz IIIRP/Polin z USA, integrację w ramach UE i NATO, wojnę na Ukrainie, prowadzi dialog z judaizmem talmudycznym – zresztą nie może być inaczej, skoro żydowska Biblia jest filarem żydowsko-katolickiej religii i „kultury europejskiej”.

   Polubione przez 1 osoba

 3. Paweł

  A propos publikacji niejakiego @Alfaxa na neon24.org ( nieprzytomnego propagandysty działań ” zbiorowego Putina” zapowiadającego błyskawiczne zwycięstwo w wojnie przeciwko żydo-banderowcom, a obecnie zachwyconego wszystkim co płynie z propagandy Kremla) blokującego na swoim profilu moje komentarze:

  Dotyczy publikacji: ” WALKA o PRAWDĘ. ROSJA w OBRONIE PRAWDY. AUSCHWITZ-BIRKENAU.”

  Autor jako ” źródło” podaje imię i nazwisko autorki Natalii Osipowej, znanej systemowej ( w rozumieniu rosyjskim tzn. od liberalizmu do patriotyzmu zależnie od koniunktury – co znakomicie potwierdza przebieg kariery Natalii Oss Osipowej), ale ważnym byłoby podanie źródła pisanego, drukowanego lub audiowizualnego przytaczanych wypowiedzi Natalii Oss.
  Ciekawym jest fakt, że ta ” wnikliwa badaczka” unika w swoich wypowiedziach i publikacjach nt. Auschwitz, jak diabeł święconej wody, słów „Polska”, ” Polacy” ?! Jakby Oświęcim -Auschwitz to była sprawa wyłącznie między Niemcami-Żydami i Rosjanami ?!
  Polecam:
  https://www.rulit.me/authors/oss-nataliya

  https://lyamur.livejournal.com/231343.html
  https://www.gazeta.ru/comments/column/oss/
  https://dzen.ru/a/Y0_y-_j67mcGysrV
  https://nuremberg.media/mesto/20211103/286337/Ya-nauchilsya-smotret-na-kazhdogo-zhivogo-kak-na-trup.html
  https://nuremberg.media/project/20201119/10199/O-proekte-Nyurnberg-Nachalo-mira.html
  https://nuremberg.media/project/20201118/10166/Komanda-proekta.html
  https://rutube.ru/video/ed6621215bbd9403073196787e4da20b/
  https://radonezh.ru/2022/05/31/nataliya-osipova-ya-ne-takoy-kak-vse-liberalnaya-intelligenciya-davno-sluzhit-nacizmu

  Polubione przez 1 osoba

 4. Paweł

  Dodatek dotyczący wersji historii ale a’la Natalia Oss itp.

  Natalia Oss i grono wokół niej jakby zapomniało, że obóz w Oświęcimiu , czyli KL Auschwitz, był „organizowany” początkowo z myślą o Polakach. Sytuacja zmieniła się po 22 czerwca 1941 r. ( atak na ZSRR) oraz po tzw. konferencji w podberlińskiej wilii nad jeziorem Wannsee ( Am Großen Wannsee 56–58) , rozpoczętej 20 stycznia 1942 r., gdzie postawiono kwestię ” ostatecznego rozwiązania kwestii żydowskiej” . A przecież plan ” rozwiązania kwestii słowiańskiej”, rozpoczęty od eksterminacji Polaków trwał już 1 rok i 8 miesięcy.

  Niezwykle ciekawe jest, że niby główny organizator konferencji szef RSHA, R. Heydrich, jak i ekspert RSHA ds. deportacji A. Eichmann oraz kilku innych uczestników konferencji – mieli żydowskie pochodzenie.

  https://dzieje.pl/aktualnosci/konferencja-w-wannsee
  https://histmag.org/1942-Konferencja-w-Wannsee-i-wojna-przeciwko-Zydom-23335
  https://www.dw.com/pl/konferencja-w-wannsee-narada-kt
  %C3%B3ra-przypiecz%C4%99towa%C5%82a-los-milion%C3%B3w-ludzi/a-15672465
  https://odysee.com/
  @Gregory_Klimov:9/Gregory_Klimov-BN-01:b
  Długi wykład G. Klimowa, kto chce ten może słuchać dopiero od ok.45:00

  Polubione przez 1 osoba

 5. Sławobor

  Wojna jest dobra.

  Gdyby nie było wojny, te kwestie nigdy nie byłyby poruszane na porządku dnia. Gotowaliby jak żaby na wolnym ogniu…

  A teraz tak nie jest. Wszyscy dostali porządnego kopa, nie tylko Abramowicze. Zwycięstwo albo śmierć.

  Armia Ludowo-Wyzwoleńcza
  przesłane z
  RIA KATIUSZA

  Rosjanie czy Abramowicze: czas, aby Kreml wybrał z kim jest

  Podnieśliśmy ten temat dzisiaj jeszcze przed wiadomością o „darze dla Ukrainy” od Abramowicza(2,5 mld USD ze sprzedaży Chelsea), w odpowiedzi na kolegów z „Rosja to nie Europa”. Tutaj wszystko jest proste – dlaczego nie miałby przekazać pieniędzy Ukrainie, jeśli nie zostanie ukarany? Friedman przekazał miliard i natychmiast został w tyle z różnego rodzaju dochodzeniami. Alekperow dostarcza ropę ukraińskiej armii i nie podlega sankcjom.

  Dlaczego więc Roma jest gorszy? Czy jest głupcem, jak Prigożyn? Nie, nie głupiec – normalnie będzie negocjował z Zachodem, a jednocześnie nadal będzie właścicielem firmy wydobywającej złoto w Rosji, całkowicie legalnie i przy wsparciu żony przyjaciela Kuźmina, Elwiry, zabierając złoto do Londynu.

  Tak, tak duża „korekta”, która jest orientacyjna na Ukrainie, aby „wysadzili Moskali” będzie mogła finansować formacje zbrojne, o czym już otwarcie pisze się na portalach społecznościowych, uderzyła w pychę ludzi. Tak jak wcześniej trafił po przekazaniu iPhone’ów nazistowskim mordercom z Azowa zakazanym w Rosji i uznanym za terrorystę. Jakże było wzburzenie po rewelacjach, że ten obywatel Portugalii jest bezpośrednio winny oszukiwania strony rosyjskiej co do gotowości Kijowa do przestrzegania warunków rozejmu.

  Podobna „pozycja”, która nas rozwścieczyła, której autor pisze teraz notatki i skacze z pistoletem. Rozwścieczyły miliony tych, których krewni, przyjaciele, znajomi poszli na front. Miliony, które pomagały frontowi, dając z emerytur i pensji oraz zbierając grosze na łopaty, piece garncarskie, rozładunek, UAV, samochody, lekarstwa. Rozwścieczył miliony rosyjskich obywateli, którzy byli na linii frontu i zmuszeni do życia w oczekiwaniu na ostrzał.

  Rozwścieczyli wszystkich oprócz Kremla, gdzie całkowicie odmawiają oceny i podjęcia działań przeciwko zdradzieckim oligarchom. Nadal nie powiedzieli, kim jest dla nich Abramowicz?

  To zdrajca, który dorobił się na rozpadzie ZSRR, który powinien być ścigany z artykułu „Zdrada Ojczyzny” i konfiskować jego złoto i inne aktywa w Rosji.

  A może to znany brytyjski biznesmen, obywatel Portugalii i wybitny „zagraniczny inwestor” w rosyjskim wydobyciu złota, który ma swobodę wyboru strony konfliktu i nie powinien być potępiany.

  Jeśli to drugie, to o jakich „czerwonych liniach” w ogóle możemy mówić? Kto będzie szanował kraj, w którym większość elit: kulturowej, politycznej, biznesowej, otwarcie walczy po stronie wrogów Rosji jak Abramowicz?

  My sami pokazujemy, że można zaopatrywać Zachód w czołgi, samoloty, rakiety, bomby atomowe i nigdy nie damy na to odpowiedzi, bo „interesy biznesu” są najważniejsze. Tak, a Roma, Alikper, Misza, Sereża lub ktokolwiek inny zapłaci za wszelkie dostawy ze sprzedaży rosyjskich surowców.

  Jeśli to drugie, to nie jest to tylko sposób na pokonanie i wysłanie przywództwa kraju do Hagi. To droga do rewolucji, krwi i wojny domowej, gdzie każda wzmianka o obecnym przywództwie Kremla zabrzmi jak przekleństwo.

  Nadszedł czas, aby Kreml zdecydował, z kim jest. Z Rosjanami czy Abramowiczami. Siedzenie na dwóch krzesłach jest coraz trudniejsze.
  https://juden-raus.livejournal.com/feed/

  Polubione przez 1 osoba

 6. Aculeus

  Jędrzeju, waadza już nie ma odwrotu, jak tylko brnąć w kierunku wyznaczonym przez prokurenta, z którym – jak wiemy – nie żartów, bo to jest krwawy bandyta. Z drugiej zaś strony, kiedy lud się zorientuje jak został oszukany i skrzywdzony, a zorientuje się na pewno, to pozostaje jedno – spieprzać, bo w kraju:
  „Lepszy dla ciebie byłby świt zimowy
  I sznur i gałąź pod ciężarem zgięta.”
  (C. Miłosz, „Który skrzywdziłeś…”

  Polubienie

 7. Ci co chcą wojny niech na nią sami idą.

  Polubione przez 1 osoba

 8. __________________

  Oczywiście żydo-media i przedstawiciele reżimowej IIIRP/Polin komentują to inaczej:

  Rosjanie atakują polskich internautów. Żaryn ostrzega – https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-rosjanie-atakuja-polskich-internautow-zaryn-ostrzega,nId,6573532

  Polubienie

 9. Paweł

  Ważny wywiad

  Polubienie

  • Jedna rzecz jest tam ciekawa, stwierdzenie że Polska może/mogłaby po prostu zamknąć granice z Ukrainą.

   Dokładnie to mogła zrobić w 1939, czyli wejść w sojusz z Niemcami, pozwolić na przekształcenie Polski w zaplecze do ataku na ZSRR, a potem w odpowiednim momencie wbić Niemcom nóż w plecy. Oczywiście w porozumieniu z ZSRR.

   Tak jak w porozumieniu z Białymi powinniśmy stłumić rewolucje w Rosji.

   I dlatego Polska została potraktowana przez Niemcy tak a nie inaczej w 1939, żeby tu została wypalona ziemia. Bo musieli mieć pewność, że nie wejdą w pułapkę.

   Polubienie

 10. Lepiej być idiotą, czy skurwysynem? – Oto jest pytanie.

  Błaszczak – minister MON IIIRP/Polin przed symboliką OUN-UPA

  Polubione przez 1 osoba

 11. aby zrozumiec dlaczego SLOWIANIE( biala rasa ) sa TAK BESTYJALSKO eksterminowani niemal na wszystkich kontynentach!!!!!!!!!!!!!! trzeba wreszcie zrozumiec ile jest WSZYSTKICH ..SBW… (starszych braci w wierze ) na tej planecie ? .juz kilku wielkiej rangi badaczy antopologow dowiodlo ze SBW moze byc nawet wiecej od ……chinczykow ??? a troszke mniej od Hindusow. w samych chinach jest ICH (SBW) ponad 200 miljonow !!. w Polin jest ponad kilkanascie miejscowowsi w ktorych przed wojna i po wojnie nie bylo ANI jesnego Goja ??. Podczas gdy w Polin nie istniala ani jedna ,wies !miasteczko! w ktorym by nie mieszkalo kilkanascie rodzin SBW:). Obecnie Goje w polin dziwuja sie dlaczego w Sejmie czy w rzadzie nie ma nawet ogrodnika Goja ? czy Gojki?

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.