Cała Polin we łzach tonie – elegia

Cała Polin we łzach tonie.

Wielki jej frater, Szewach Weiss, na Abrahama spoczął łonie.

Nieutuleni w żalu stoją liderzy IIIRP/Polin i każdy pospolity łach,

co nie wie, kto i po co Order Orła Białego mu wpiął – to strach.

.

Dla słowiańskiej RP shańbienia wpiął, czy dla zwycięstwa Polin?

Wielki ów frater – filozof, myśliciel i retor

dowodził, że Żyd zbrodniarz komuny, to już nie Żyd – taki to goblin,

że po bezpotomnym Żydzie wszystko Lewitom się należy – i taki to mentor.

.

Jak uczył ten, co ducha wyzionął, Polak i Żyd równać się nie mogą

i wie to każdy jak on szczery talmudysta.

Żyd przez Jahwe obdarzony jest godnością – każdego musi przejąć to trwogą,

tego chce, żąda i oczekuje wszelki, szowinistyczny, syjonista.

.

A kto się nie zgadza, kto przeciw jest, ten antysemita i faszysta.

I temu śmierć.

Czy dołączy do nich Szewach Weiss ?

.

.

Dariusz Kosiur

______________________________

PS

Szewach Weiss, majątek pożydowski, a długi pożydowskie? https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/07/14/szewach-weiss-majatek-pozydowski-a-dlugi-pozydowskie/

19 Komentarzy

Filed under Polityka

19 responses to “Cała Polin we łzach tonie – elegia

 1. Polubienie

 2. Emilian58

  Andżeju złoty ten żyd miał cię tam gdzie żarcie kończy swój bieg i owszem. On wedle majtek codziennie znajdował coś lepszego od ciebie, prezydęcie.

  Polubione przez 1 osoba

 3. Pod polską ambasadą w Izraelu – 9 marca 2018:

  „Syjoniści nie mają prawa ingerować w żaden aspekt polskiej polityki”
  ___________________________________

  Co przyznają uczciwi Żydzi, ale oni nie są syjonistami i ich głos ma taką samą wartość jak głos Polaków – nie liczy się w polityce judeo-chrześcijańskiej cywilizacji Zachodu.

  Polubione przez 2 ludzi

 4. Jędrzej

  Uczciwych Żydów jest tylu, co prawdziwych Polaków.
  Gdyby pośród tak zwanych obywateli polskich i innych nacji nie było tylu pazernych i ignorantów mafia judeo-chazarska nie miała by nigdzie lekko.
  A przede wszystkim wszystkie religie Abrahamowe to kolumny, na których wspiera się i żeruje owa mafia.

  Polubione przez 2 ludzi

 5. paziem

  Z Szewachem Weissem mam ciekawe wspomnienie bodajże z początku 2004 roku, tuż po tym jak ten ” ponoć jeden z najbardziej zasłużonych dla Polski Żydów i ” przyjaciel Polaków” żegnał się z funkcją ambasadora Izraela w Polsce, która pełnił w latach 2000-2003.

  W mej rodzinnej Łodzi odbyło się w końcu 2003 r., albo na początku 2004 r., w teatrze im. Jaracza, otwarte spotkanie z odchodzącym z funkcji ambasadorem. Kogóż tam nie było : kwiat dziennikarstwa łódzkiego pisanego i telewizyjnego, ówczesny wojewoda łódzki Krzysztof Makowski ( SLD, protegowany przez samego Leszka Millera), przedstawiciela życia akademickiego.

  Wszystko odbywało się niczym spektakl jednego aktora, czemu sprzyjała scena, na której zasiadł ” nieodżałowany ambasador”, a na widowni z roziskrzonymi od łez oczami zasiadła widownia – niemal sami żydzi jak się okazało wkrótce. Spoza tej nacji było jedynie kilka osób, które można było chyba policzyć na palcach jednej ręki. Do nich zaliczałem się ja i zapewne jakaś pani przede mną, co się wkrótce nieoczekiwanie okazało. Ileż było ckliwych opowieści Szewacha Weissa o tym ile to on zawdzięcza Polakom, jak to oni z narażeniem własnego życia ukrywali go gdzieś we własnych domostwach na obecnej zachodniej Ukrainie ( dokładnie o jakim mieście bądź wsi była mowa już nie pamiętam). Szewach Weiss tkał wzruszającą nić swojej opowieści jak to Żydzi i Polacy są sobie bliscy jeśli chodzi o losy prześladowania oraz naturalne więzi sąsiedzkie. Zmieniał nieco swój ton wspominając o Niemcach, którym jak podkreślał – niczego i nigdy nie jest w stanie zapomnieć i wybaczyć, i że Niemcy nigdy nie wypłacą się finansowo za żydowskie ofiary ( o polskich ani się zająknął ) i że zemsta wobec Niemców jest czymś zrozumiałym, a żądania finansowe jak najbardziej uzasadnione.
  Nad salą unosiła się atmosfera niezwykłości jakby jakiś wysłannik Mesjasza przemawiał do zebranych…żydów.

  Hołdom nie było końca, a wojewoda Makowski powiedział, że największą nagrodą za dzieło ” pojednania polsko-żydowskiego” byłoby nie tylko odzyskanie przez żydów ich rzekomo pozostawionych majątków w Łodzi ( a było ich wiele w postaci rozlicznych nieruchomości, zresztą przez okres PRL, ale i później w wielu wypadkach remontowanych z polskiego budżetu lub budżetu samorządowego – i w wyremontowanym już stanie odzyskiwanych przez ” spadkobierców” ?) ale także odtworzenie przynajmniej w połowie struktury narodowościowej mieszkańców Łodzi ( biorąc pod uwagę że w przedwojennej Łodzi w latach 1914-1939, Żydzi stanowili średnio ok 32% – 31,1 % mieszkańców, dla przykładu Polacy ok. 50,9%- 58,5 %, Niemcy ok. 15%-8,9%0, Rosjanie 1,4%-1%0, biorąc pod uwagę odsetek narodowości na początku i na końcu wymienionego okresu ). A pan wojewoda Makowski marzył jak sobie przypominam o 20 %, czyli o ok. 120-140 tys. Żydów w Łodzi biorąc pod uwagę fluktuację liczby mieszkańców Łodzi.

  Kiedy już wszyscy rozpływali się w gestach niemal poddaństwa przed Szewachem Weissem tytułowanym cały czas jak profesor przez prowadząca padła propozycja zadawania pytań ” profesorowi” – jako że zebrani czuli się jak w „jednej żydowskiej rodzinie” i spodziewano się raczej kolejnych przejawów zachwytu skorzystałem z okazji i poprosiłem o głos, którego mi udzielono.
  Stwierdziłem, że wprawdzie cnotą jest wybaczać winy tym którzy zadośćuczynili jak np. Niemcy wypłacając miliardy odszkodowań Żydom, ale zarazem cnotą jest wdzięczność za okazana pomoc jaka Polacy z narażeniem życia okazali Żydom, czego Szewach Weiss jest najlepszym przykładem. Mam zatem do niego prośbę jako Polak, czy mógłby on, korzystając z wielkiego autorytetu jako dyplomata żydowski oraz spłacając niejako dług wdzięczności wobec Polski i Polaków, zaapelować do światowej diaspory żydowskiej, aby przestała nazywać Polaków antysemitami, którzy wyssali antysemityzm z mlekiem matki, i aby zaprzestano szczególnie w środowiskach żydowskich w USA, ale także Izraelu używać określeń „polskie obozy koncentracyjne”, w których mordowano Żydów. Poprosiłem go także o to żeby swoim rodakom i współwyznawcom judaizmu przekazał, że Polska spłaciła już w ramach umów indemnizacyjnych miliony dolarów na rzecz USA, które to były zobowiązane zadośćuczynić z tych 40 mln dolarów należnościom żydowski z tytułu pozostawionego mienia w Polsce, zniszczonej przez tychże samych niemieckich najeźdźców i okupantów mordujących nie tylko Żydów ale i Polaków. Kończąc powiedziałem, że byłby to wspaniały gest wdzięczności wobec Polski i Polaków uczyniony przez tak znanego Żyda uratowanego przed śmiercią przez polskie rodziny, które go ukrywały jako chłopca, z narażeniem własnego życia.

  Moja prośba podziałała jak wiadro zimnej wody wylane na rozemocjonowane hołdami żydowskie głowy. Pan Szewach Weiss nic nie odpowiedział, a prowadząca zebranie zakończyła natychmiast ten wydawałoby się planowany na dłużej festyn ku czci ” niezapomnianego Szewacha Weissa, przyjaciela Polski i Polaków”.

  Największa nagroda dla mnie było to, że w tej ciszy jaka zapadła na teatralnej sali odwróciła się bardzo starsza pani siedząca przede mną i z wymownym spojrzeniem uścisnęła mi dłoń.

  Polubione przez 4 ludzi

  • zbyszek4747

   Nieustający podziw i szacunek dla Pana inteligencji .,elokwencji i braku jakiegokolwiek oportunizmu. Szacunek…

   Polubienie

  • To może krakowskim targiem niech płaca ci co ratowali? 😀

   Polubienie

  • przyjaciel

   Co by nie powiedzieć ma Pan jaja i zimna krew, to samo gdy postawił pan wszystko na jedną kartę w czasie zjazdu młodzieży wszechpolskiej, kiedy Pana „zaklaskano”.

   Polubione przez 1 osoba

  • Kwal

   Żydzi nie są żadnym narodem, to jest społeczność plemienna, której jedynym czynnikiem wiążącym jest lichwa i zbrodnia, a więc chodzi o społeczność lichwiarzy i zbrodniarzy. Żydzi to genetycznie szubrawcy, złodzieje i pasożyty. Henry Ford słynny producent samochodów powiedział, że żydowskim talentem jest życie z ludzi, nie z ziemi, ani z produkcji, ale z ludzi. Niech inni uprawiają ziemię, żyd, jeśli będzie w stanie, będzie ciągnął zyski z rolnika. Niech inni zajmują się handlem i przemysłem; żyd będzie eksploatował owoce ich pracy. To jego szczególny talent. Żydzi to naród wymyślony – jak pisze Shlomo Sand. To plemię najpodlejsze z podłych, bez etyki i z podwójną moralnością, plemię bezwzględne i pozbawione skrupułów, szczerze wierzące, że są stworzeni do władzy nad światem. Naród żydowski jako taki nigdy nie istniał, tylko został wymyślony przez ciemnych rabinów, którzy ubzdurali sobie, że Bóg ich wybrał do naprawy i przewodzenia światu. Kłamstwo to, jako talmudyczna bzdura powtarzane jest na całym świecie aż po dzień dzisiejszy. Żydzi to plemię wiecznych tułaczy, oszustów i złodziei. To plemię mącicieli, intrygantów i zdrajców…a jak potrzeba to i morderców !

   Polubione przez 1 osoba

 6. Niusiek

  Z blogu wolni słowianie Łukasza.Fałszywi antysystemowcy
  Poniżej film na temat Grzegorza Płaczka, który kreuje się na aktywistę walczącego z zamordyzmem sanitarnym itp. Tenże Grzegorz Płaczek ostatnio ma parcie na polityczne szkło. Wyraźnie wygrał ostatnio w katowickich prawyborach Konfederacji: https://nczas.com/2023/02/05/katowickie-prawybory-nowej-nadziei-miazdzace-zwyciestwo-kandydata-spoza-partii-mentzena/

  Polubienie

 7. mleko z nosa

  Niemieckie firmy ubezpieczeniowe jednoznacznie wg swoich danych swtierdzaja ponadnormatywna smiertelnosc spowodowane rakiem, zawalami, wylewami i zatorami, dopiero poczatek, nadchozi HIV w szczepionkach. Idzie demograficzny Armagedon.
  Czym byl szczepiony Israel i kiedy wymrze .
  Jedna niezaszczepiona krowa w Polsce lub na Rusi bedzie wiecej warta niz caly Israel warty tyle co jedna beczka szambowozu.

  Shalom.

  Polubienie

 8. osoba prywatna

  Polubione przez 1 osoba

 9. Mirosław

  Syjonistyczne ONZ wstrzymało właśnie pomoc dla Syrii. Powodem wstrzymania pomocy są podobno nieprzejezdne drogi.
  Ale pomoc dla Turcji jakoś płynie i nic nie mówią, że drogi tam przejezdne.
  Pewnie USmańcy nadal syryjską ropę kradną i jakoś im złe drogi w Syrii nie przeszkadzają.

  Polubione przez 1 osoba

 10. „Narod Polski jest jak Piekna i bogata Kobieta, ktora od bardzo dawna szuka kochajacego Ja Faceta, ale Oczami, a nie Sercem wybiera (ladnie ubranego) „alfonsa”…” (j.o.).


  ==================
  jasiek z toronto

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.