Syjonistyczne USA, Wlk.Brytania, pchają Polskę do wojny z Rosją – cz.1/3

A ich syjonistyczni wasale obsadzeni na reżimowych stolcach IIIRP/Polin wykonają każde polecenie swoich mocodawców.

Niektórzy mogą zadawać sobie pytanie, dlaczego tak się dzieje, że rządzący niby polskim państwem – niby polskim, bo IIIRP/Polin trudno utożsamiać z państwem i władzą dbającą o interesy narodu i państwa polskiego –, realizują interesy obcych i wrogich nam mocarstw – ?

Odpowiedź znajdziemy przypominając sobie z historii klęskę i likwidację Polski we wrześniu 1939r., do której doprowadziły żydo-sanacyjne rządy realizujące wytyczne polityki żydowsko-anglosaskich sojuszników oraz żydo-katolickiego Kościoła. Niektórych może zaskoczyć fakt, że wśród obywateli IIRP znaleźli się tacy, którzy tę klęskę witali z radością, tak na zachodzie, jak i na wschodzie Polski:

Już się wasza zasrana Polska skończyła” , „Chcieliście Polski bez Żydów, macie Żydów bez Polski”

Współcześni, miejscowi syjoniści, sprawujący rządy od 1990r. mają do nas Polaków i do Polski taki sam stosunek.

Proponowane poniżej filmy – audycje zostały zrealizowane ponad osiem lat temu. Dotyczą one tzw. zachodniej polityki, która niebawem w sposób szczególnie tragiczny może dotknąć nas wszystkich. A wielu zastanawia się nad udziałem w wyborach i popieraniem PiS lub PO, czy innych koncesjonowanych przez syjonistyczny reżim twórów partyjnych, których polityka musi być zgodna z wytycznymi syjonistów, inaczej nie dostałyby koncesji – i w takim matrixie żyjemy.

Żeby obejrzeć poniższy film „demokratyczny” YT wymaga logowania i wyświetla poniższy napis:

Film z ograniczeniem wiekowym (na podstawie wytycznych dla społeczności)

Ciekawe o jaką społeczność chodzi i z czego wynikają ograniczenia wiekowe? – Ale zachodnia demokracja widać jest szczególnie wyczulona na „dobro człowieka”.

Dariusz Kosiur

15 Komentarzy

Filed under Polityka

15 responses to “Syjonistyczne USA, Wlk.Brytania, pchają Polskę do wojny z Rosją – cz.1/3

 1. przyjaciel

  Panie Darku, może by tutaj też wrzucać materiały blokowane na youtube >>>>> https://banbye.com/

  Polubienie

 2. Aculeus

  Polska rządzi syjono-nazistowski reżym

  Polubienie

 3. Coś się pani profesor prawa najwyraźniej w główce – delikatnie mówiąc – poprzestawiało. Widzi rzekome zbrodnie Putina, a oczywistych zbrodni liderów USA, Wlk.Brytanii, Izraela nie zauważa.
  Czy za 10 lat też będę takim dementem – straszne -?

  Polubienie

 4. Polakatolik, żeby nie zmarnować swojego głosu odda go w wyborach na Kaczora Donalda (nie wiem dlaczego, ale żeby zobaczyć całą gębę, trzeba kliknąć w obrazek)

  Polubienie

 5. Wielu zastanawia się nad udziałem w wyborach i popieraniem PiS lub PO. A tu się okazuje na podstawie badań sondażowni, że na podium łapie się Konfederacja panów Brauna, Bosaka, Mentzena i paru jeszcze innych, którzy są przeciwni ukrainizacji IIIRP/Polin, negowali pic-pandemię covid, są wiernymi Kościoła i chyba żydowskiego kapitalizmu. Popierają jednak wojnę z Rosją.
  Najpierw wyniki sondażu: https://wiadomosci.radiozet.pl/polska/polityka/najnowszy-sondaz-wyborczy-pis-ucieka-ko-konfederacja-trzecia-sila

  A teraz posłuchajmy:

  Polubione przez 1 osoba

 6. https://pbs.twimg.com/media/FsH6OkoWIAIWYuQ?format=jpg&name=medium

  Polubienie

 7. 30 stycznia 2014
  Banderowcy, stanowiący ogromną siłę w ukraińskiej polityce, domagają się, by Polska oddała Ukrainie Przemyśl i kilkanaście powiatów. Bagatelizują też zbrodnie dokonane na Polakach w czasie II wojny światowej. Czy więc Ukrainie należy pomagać w drodze do demokratycznych przemian?
  https://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/ukraincy-spod-znaku-bandery-domagaja-sie-przemysla/c55lygt
  _____________________

  A tzw. elity IIIRP/Polin – od lewa do prawa, żydo-katolickiego Kościoła nie wyłączając, czyli antypolskie szumowiny, fotografowały się na arenach majdanowej żydo-rebelii.

  Polubienie

 8. Dlaczego nie ma w Polsce strajków?

  Dlatego, że zlikwidowano związki zawodowe.
  Żydowska „Solidornaść” strajkowała, bo USA, Wlk.Brytania i Kościół chciały obalić „komunę”. Gdy syjoniści zlikwidowali PRL związki zawodowe nie były już potrzebne.
  Owszem żydowska „Solidarność’ wyprowadzała jeszcze w IIIRP/Polin górników na ulicę, gdy trzeba było doprowadzic do władzy skrajnych syjonistów z PiS.

  Polubione przez 1 osoba

 9. Pingback: Syjonistyczne USA, Wlk.Brytania, pchają Polskę do wojny z Rosją cz.2/3 | WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.