MARSZ POKOJU W WARSZAWIE

.

Organizatorzy zapraszają na spotkanie w Warszawie 1-go Maja o godzinie 12:00. Zbiórka przy Krzyżu Traugutta (ul. Sanguszki), skąd Marsz Pokoju przejdzie na Plac Zamkowy pod Kolumnę Zygmunta.

.

________________

tekst za: https://itvp.tv/2023/04/28/marsz-pokoju-w-warszawie/ ; https://marszpokoju.pl

________________

.Nie chcemy Wojny!

Polska wydała łącznie na pomoc Ukrainie ok. 50 mld złotych, tj. 2 proc. polskiego PKB — powiedziała minister finansów Magdalena Rzeczkowska w dyskusji think-tanku Atlantic Council w Waszyngtonie. Zaznaczyła przy tym, że „wydatki te są konieczne, bo Ukraina walczy za przyszłość Polski”.

.

Realnie amerykańska Wojna na Ukrainie kosztowała Polskę co najmniej dwa razy tyle. – Nikt nigdy nie zwróci Polakom tych pieniędzy. Syjonistyczny reżim IIIRP/Polin płaci za wojny ukradzionymi nam pieniędzmi, za wojny prowadzone w interesie syjonistycznych szowinistów atlantyckiego półświatka. – D.Kosiur

.

Polska idzie na Wojnę

Wszystko wskazuje na to, że Polacy jako mięso armatnie zostaną wkrótce rzuceni na Wojnę z Rosją pod pierwszym lepszym pretekstem. Czy będą to kolejne rakiety w Przewodowie, wyzwalanie Białorusi czy Wojna o Smoleńsk? Każdy pretekst dobry.

Nie mamy wojska ani broni

Teoretycznie mamy na papierze 3 dywizje; 11, 12 i 16-tą. Ukompletowanie osobowe tych dywizji waha się między 20 a 70% (przy czym ta górna granica dotyczy tylko 2 batalionów!), a sprzętowe 5- 30%. Oznacza to, że tak naprawdę mamy tylko 1 dywizję pancerną !!!

W roku 1939 też byliśmy mocarstwem i propagandowo bombardowaliśmy Berlin

Co dziś robi propaganda neosanacyjnego PiS-u?  – Utworzyła 18 Dywizję (Żelazną!!!) złożoną z 300 żołnierzy dowództwa (!) do którego dołączono kilka pododdziałów, wyjętych ze struktur już istniejących. Nie ma żadnych rezerw, nie tworzy się nowych ośrodków szkolenia, nie ma instruktorów do tych ośrodków oraz praktycznie nie szkoli się instruktorów, którzy podjęliby się w przyszłości szkolenia nowych kadr i rezerw.

Propaganda sukcesu Nikodema Dyzmy

Co dalej robi propaganda rządzących nieuków; ogłasza, że tworzy dwie nowe dywizje i ogłasza, że zwiększa ilość wojska do 300 tys. żołnierzy!!! Tylko dla wtajemniczonych jest wiadomym, że ich plany przewidują osiągnięcie tego stanu do 2035 roku!!!

Z jaką mistyfikacją mamy do czynienia? I to w warunkach wojny u naszych granic w którą chcą nas wciągnąć (!), kompletnie nieprzygotowanych.

Pójdą chłopcy w bój bez broni?

A jak jest z czołgami; po przekazaniu Ukrainie około 300 T-72 , PT-91 Twardy i Leopard? Sprawnych i zmodernizowanych i niesprawnych, pozostało nam 50 – 200 PT-91 (nie wiemy ile wysłano na Ukrainę) i 230 Leopardy, wszystkich łącznie z tymi które nie są zmodernizowane i niesprawne, wymagające kompletnego remontu. Sprawnych nie wystarczy nawet na ukompletowanie jednej dywizji (około 300 czołgów)!!!

Wojsko na papierze

Co robi propaganda? Pokazuje jak to wjeżdża do Polski 20 używanych Abramsów z rezerw armii USA i 15 czołgów używanych K-2 używanych zebranych z rezerw armii koreańskiej. Reszta ma być dostarczana do 2030 roku !!!!

Rządzący Polską debile zaorali naszego producenta czołgów Bumar Łabędy, który miał zdolności do produkcji 300-400 czołgów rocznie! To prawdziwy kryminał!

Nieuki nie podejmą się odtworzenia tych zdolności produkcyjnych, bo jak powiedziała pewna posłanka „po co produkować, skoro można kupić”.

Jesteśmy jedyną armią świata, która posiada na swoim stanie 5 typów czołgów podstawowych (!!!), gdy takie kraje jak Niemcy, Francja, Wielka Bryt, USA mają po jednym. Świat się z nas śmieje …

__________________________

Antywojenna manifestacja w Warszawie dnia 21 stycznia 2023

___________________________________

32 Komentarze

Filed under Polityka

32 responses to “MARSZ POKOJU W WARSZAWIE

 1. Skandal w restauracji i Gołąb Pokoju, czyli jak Picasso odwiedził Wrocław 


  __________________________

  __________________________

  A ponieżej „dobra” informacja z żydo-mediów:

  Ukraińskie służby w ostatnią niedzielę próbowały zabić prezydenta Rosji Władimira Putina – przekazał niemiecki dziennik „Bild”. Ukraińcy mieli wiedzieć, gdzie będzie przebywać rosyjski prezydent i wysłali w to miejsce drona z ładunkami wybuchowymi.

  https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-ukraina-rosja/aktualnosci/news-zamach-na-wladimira-putina-dron-dotarl-pod-moskwe,nId,6746176

  Polubienie

 2. Co by przyjść w sukurs S.Żarynowi, MON i pozostałym służbom czuwającym nad bezpieczeństwem IIIRP/Polin uprzejmie SYGNALIZUJĘ:


  Życzliwy europejski sygnalizator

  Polubienie

 3. Emilian58

  A jeżeli ta niby wojna ma służyć wybiciu jak największej ilości Słowian? I służyć za przykrywkę innych zbrodni? Rosja i Chiny już organizują cyfrowy gułag a ustawiacze świata już kombinują ogólnoświatowy gułag cyfrowy! Być może wszyscy do kupy uskutecznią wojnę światową co by zresetować starego długi i waluty oraz przykryć przyszłe trupy PICpandemi. Czasem myślę że może byłoby lepiej gdyby szlag trafił i cara Rosji i tego cesarza chińskiego a na ich miejsce przyszli ludzie, którzy naprawdę myślą o naprawie tego parszywego świata.

  Polubienie

  • przyjaciel

   na ich miejsce przyjdzie nowy mesjasz sztuczna inteligencja SI

   Polubienie

   • Jędrzej

    Tak zwana sztuczna inteligencja to jeden projektów Defense Advanced Research Projects Agency (DARPA), oznacza Agencję Zaawansowanych Projektów Badawczych w Dziedzinie Obronności. Instytucja funkcjonowała do niedawna pod inną nazwą (w latach 1958-1972 oraz 1993-1996 jako ARPA — Advanced Research Projects Agency, czyli Agencja Zaawansowanych Projektów Badawczych).

    SI (AI) to żelazna rózga na gojów, więc wcale nie należy wyczekiwać (wyglądać) na SI, bo jeśli powiedzie się ten projekt, to dotychczasowe paradygmaty upadną.

    Polubienie

   • mleko z nosa

    Pierwszym prorokiem był AS.F potem przysłali Zwida 19 następnie ubogiego banderowca czwartym co może być czwartym prorokiem dla Humanity2 nie ma tu znaczenia narodowość.Chaxarzy wybili Semitow prym wiedli Aszke nazi w roli głównej Hitler Himmler W2010 ogłosili kto się do nas przyłączy ten będzie panem świata reszta to bydło koryto wszystkim narodowosciom zapachniało wszędzie Żydzi ja widzę same świnie wszystkich ras i narodowości przy korycie.

    Polubienie

   • Emilian58

    Niewykluczone. Ale ona jest wciąż SZTUCZNA a my nie. Nawet nasza głupawka jest aż za bardzo prawdziwa.

    Polubienie

  • Jest jeszcze miejsce na Świętej Ziemi gdzie ich „światło” nie dociera.

   Polubienie

 4. Słowianie, Lechici, Polacy zostają w domu nie idą na tę wojnę. Na wojnę pójdą poliniacy i żydzi z polin bo to ich wojna.

  Polubione przez 1 osoba

 5. Zobaczcie na samą kwestię sztucznego trzymania kursu bezwartościowej Hrywny Ukraińskiej przez żydowski Narodowy Bank Polski.

  Tutaj kurs:
  https://www.bankier.pl/waluty/kursy-walut/nbp/UAH

  Przecież te 50, czy 100 mld zł na reżim kijowski to mały wałek przy tym.
  Gdy przełożeni z Nowego Yorku kazali pokrywać wartość ukraińskiego śmiecia natychmiast wartość złotówki poleciała -10%.
  Podaż pieniądza m3 w Polsce przekroczyła 2000 mld zł.

  Zatem koszty pokrywania Hrywny to ponad 200 mld zł!
  I to jest optymistyczny wariant.

  Prezes NBP Adam Glapiński na swoich przemówieniach poleca Polakom jeść kiszoną kapustę, a o tym wałku ani słowa.
  Rzeczywiście na takie coś tylko kiszona kapusta zostaje, obok robaczków, które już teraz niemiecka Milka i inne firmy zaczynają masowo dodawać do swoich produktów.

  Polubienie

 6. Jędrzej

  Gęstnieje sytuacja militarna wokół Chin i Japonii.

  https://t.me/aviapro1/24532

  Polubienie

  • mleko z modą

   https://youtu.be/vr4srRa9j3g Kupuje jego książki ,wyjechał z BY ale nie możemy się dać poróżnić do tego stopnia by doszło do wojny domowej wierzę w mądrość naszych polskich i rusińskich oficerów przy obecnych rodzajach broni tylko głupcy dają się wciągnąć w wojnę nie będąc dużym terytorialnie państwem, w którym gdzieś ktoś ma szansę przeżyć.

   Polubienie

 7. Robert Brylewski: kultura muzyków rockowych to przeciwwaga kultury militarnej

  Robert Brylewski: Kultura ponad prawem [ponad prawem stanowionym]

  Polubienie

 8. Janka

  —- OSKARŻAMY UE i USA o LUDOBÓJSTWO NAS ! mieszkańców Europy Środkowo wschodniej. Zniszczenie naszych gospodarek !, przejęcie naszych rynków zbytu , karmienie nas najgorszej jakości zatrutymi art. spożywczymi , rozbicie Rodzin ! produkcja na masową skalę EUsierot , doprowadzenie do totalnego bezrobocia , odebrania godności nam mieszkańcom Europy środkowo wschodniej. ITD , ITP. Można wypunktować satanistom , syjonistom wszystko na własnoręcznie wypisanych kartonach. Można i !?…………………..

  Polubienie

 9. mleko z modą

  Kolega śledzi rosyjskie i po części chińskie strony.MOSKWA, 26 kwietnia – RIA Novosti. Świat anglosaski przygotował dla Ukrainy rolę radioaktywnego cmentarzyska, ostrzegła rosyjska ambasada w Londynie.
  Misja dyplomatyczna zwróciła uwagę na oświadczenie pierwszego wiceministra obrony Wielkiej Brytanii Jamesa Hippie, który potwierdził, że Londyn przekazał Kijowowi pociski przeciwpancerne z rdzeniem ze zubożonego uranu do czołgów Challenger 2 .

  „Ponadto Brytyjczycy cynicznie stwierdzili, że Londyn nie monitoruje użycia tej broni – za to w pełni odpowiadają Siły Zbrojne Ukrainy – jak twierdzą – i nie ma obowiązku eliminowania skutków jej użycia po zakończeniu konfliktu” Wypowiedzi J. Hippie wymownie demonstrują bezwzględny uśmiech linii Anglosasów na totalną eskalację rozpętanego przez nich na Ukrainie „konfliktu przez pełnomocników”” – czytamy w oświadczeniu ambasady. .

  Stało się zupełnie jasne, że Zachód chce uczynić z Ukrainy nie tylko antyrosyjski poligon wojskowy, ale także radioaktywne cmentarzysko – dodała misja dyplomatyczna.
  Gdy używane są pociski ze zubożonym uranem, na ziemi osadza się radioaktywny pył, który jest wyjątkowo toksyczny i nie można go odkazić. Ich stosowanie może prowadzić do wybuchów raka. Wojska amerykańskie używały amunicji ze zubożonym uranem podczas operacji Pustynna Burza w 1991 roku, podczas bombardowania Jugosławii w 1999 roku i po inwazji na Irak w 2003 roku.

  Polubienie

  • Piskorz

   „Ponadto Brytyjczycy cynicznie stwierdzili..”” Jak zawsze; gdy kotłowało się w Chinach przed II WŚ, jakiś rząd protestował, że jakiemuś ugrupowaniu…dostarczyli hełmy…to Brytole bezczelnie na to, że to do celów….dekoracyjnych.!!

   Polubienie

 10. Pingback: Indeksy WIG i WIG 20 przed weekendem majowym - Iluminata Blog

 11. Wszystko wskazuje na to, że niezidentyfikowany obiekt odkryty kilka dni temu w lesie w okolicach Zamościa w Kujawsko-Pomorskiem to rosyjski pocisk Ch-555/Ch-55, który służy do przenoszenia broni jądrowej.

  https://geekweek.interia.pl/technologia/news-pod-bydgoszcza-odkryto-pocisk-ch-555-moze-przenosic-bron-jad,nId,6748460

  Polubienie

 12. Polubienie

 13. Pingback: Podsumowanie wydatków na Ukrainę - żydowską metodą - Iluminata Blog

 14. paziem

  Żydowska marionetka, niejaki Sebastian Pitoń, odbiera głos S. Zakrzewskiemu mówiącemu kilka zdań prawdy na Marszu Pokoju

  Polubione przez 2 ludzi

 15. paziem

  No po prostu Mateusz Piskorski wykazuje ostatnio zadziwiającą ” elastyczność ideowo-polityczną”. Zostawiam powiedzmy to na boku, ale lansowanie takiego indywiduum jak Pitoń, który zamyka usta Zakrzewskiemu z połajanką, że jak pan chce przemawiać, to niech pan zgłosi własną manifestację, świadczy o tym, że Myśl Polska chodzi dziwnymi ścieżkami.

  Polubienie

  • Miroslaw

   Ocenił pan bardzo umiarkowanie postępowanie Piskorskiego, chociaż nawet rozumiem postępowanie Piskorskiego w kwestii Pitonia bo to są przyjaciele to trudno zrozumieć chwalenie Bolka i zdjęcia z Bolkiem Piskorskiego na Facebooku i Instagramie dwa lata temu. Dobrze, że pan usunął wpisy jednego z komentatorów ” mleko z nosa” bo wpisy tego komentatora są niezrozumiałe a przynajmniej ja sam ich nie rozumiem. Miłej nocy panie Pawle.

   Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.