Darowizna na cele medialne WPS

 

_______________________________

Numer Konta:

38 1320 1537 2494 9088 3000 0001
Dla przelewów z zagranicy KOD SWIFT lub BIC :  POCZPLP4
Zawsze tytuł płatności:  „Darowizna na cele medialne WPS”

_________________________________________________________

logo-wpsWarszawa-Łódź, dnia 16.11.2015r.

Szanowni Przyjaciele portalu Wierni Polsce Suwerennej

Po sześciu latach funkcjonowania naszego portalu, jego główna linia programowa jest niezmienna. Konsekwentnie wyznajemy pogląd o nadrzędności polskiego, narodowego interesu w kształtowaniu polityki krajowej i międzynarodowej. Zaś za główny cel działań politycznych uznajemy odzyskanie przez Polskę suwerenności w każdej płaszczyźnie życia narodowego i państwowego Polaków.

Wyznając realizm polityczny i racjonalne oraz historyczne podejście do analizy otaczających nas zjawisk zdajemy sobie sprawę, że myśląc o odzyskaniu przez Polskę suwerenności możemy to osiągnąć jedynie drogą sojuszu z Rosją, z poszanowaniem wzajemnych interesów i obopólnych korzyści, ale przy uznaniu, że to potencjał polityczny, militarny i gospodarczy, Rosji odgrywa rolę wiodącą, i że to Rosja odważyła się podjąć walkę z nieludzkim, zbrodniczym, anglosaskim, neokonserwatyzmem i syjonistycznym szowinizmem. Sukcesy Rosji budują naszą nadzieję, że perspektywa totalitarnego globalizmu ma szansę się nie spełnić.

Niezmienność linii programowej uznajemy za swoje osiągnięcie, zwłaszcza, że podejmowano wiele prób zakłócania naszej działalności. Pozostajemy platformą publicystyczną, a nawet szerzej medialną ( gdyż staramy się posługiwać również formą komentarza radiowego, a także od czasu do czasu zdobywamy się na realizację reportaży filmowych oraz realizację audycji w formie studia telewizyjnego), która ma ambicje wywierać coraz większy wpływ na realne działania polityczne w naszym kraju.

Walka o świadomość, szczególnie młodego pokolenia Polaków jest istotna zwłaszcza obecnie, gdy układ magdalenkowy i okrągłostołowy wyczerpuje swój potencjał programowy i kadrowy, a pokolenia urodzone po roku 1980 budują i będą budować najbliższą przyszłość Polski. Jest to tym ważniejsze, że właśnie na manipulację świadomością zarówno historyczną, jak i w odniesieniu do interpretacji współczesnych zjawisk globalne, totalitarne media gotowe są wydać każde pieniądze, aby szczególnie z młodych ludzi uczynić bezwolne, niemal niewolnicze rzesze stymulowane emocjami i najprostszymi instynktami konsumpcjonizmu i ekonomicznego konformizmu.

Sześcioletnie działanie stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej zyskały nam wielu wrogów, ale także wielu sympatyków i przyjaciół, także poza granicami naszego kraju, skąd otrzymaliśmy propozycje współpracy z podobnymi do nas inicjatywami z innych państw.

Aby kontynuować nasze dzieło i to w szerszej formule organizacyjnej i na wyższym poziomie technicznym i z ambicjami współpracy międzynarodowej, zmuszeni jesteśmy zwrócić się do naszych sympatyków i przyjaciół o wsparcie finansowe, gdyż środki własne, które do tej pory angażujemy są niewystarczające do nowych zadań.

Podajemy zatem na naszej stronie numer konta bankowego, a wszystkim chętnym nam pomóc stwarzamy możliwość wsparcia naszych działań medialnych. Przy ewentualnych wpłatach prosimy dodać tytuł płatności: „darowizna na cele medialne WPS”.

Zarząd Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej
oraz kierownictwo Studia WPS Production

Paweł Ziemiński
Dariusz Kosiur
Andrzej Skorski

__________________________________________

Numer Konta:

38 1320 1537 2494 9088 3000 0001
Dla przelewów z zagranicy KOD SWIFT lub BIC :  POCZPLP4
Zawsze tytuł płatności:  „Darowizna na cele medialne WPS”

 

W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt na jeden z adresów email podanych na stronie głównej portalu: wiernipolsce1.wordpress.com