Polska Patriotyczna gratuluje A.Łukaszence z okazji zaprzysiężenia

 

W dniu 23 września 2020 r.,  Aleksander Łukaszenko został uroczyście zaprzysiężony na urząd prezydenta Republiki Białoruś

 

Łódź-Warszawa, dnia 24 września 2020 r.

Prezydium Rady Krajowej

Partii Polska Patriotyczna

Łódź, Polska

Aleksander Grigoriewicz Łukaszenko

Prezydent Republiki Białoruś

Mińsk, Białoruś

Szanowny Panie Prezydencie,

 

w związku z zaprzysiężeniem Pana w dniu wczorajszym na urząd prezydenta Republiki Białoruś, w imieniu władz i członków partii Polska Patriotyczna, a także szerokiego grona Polaków, składamy szczere gratulacje i życzenia wytrwałości w sprawowaniu tej wielce odpowiedzialnej funkcji.

W okresie ponad półtora miesiąca, jaki upłynął od Pana zwycięstwa w wyborach prezydenckich, nie tylko osobiście Pan, ale i bratnia Białoruś, jesteście celem niezwykle haniebnych ataków, awanturnictwa politycznego i prób mieszania się obcych państw w suwerenne decyzje obywateli oraz organów władzy Republiki Białoruś. Niestety do grona podmiotów – naruszających zasady prawa międzynarodowego, przyjętych obyczajów dyplomatycznych, a także zwykłych norm pokojowego współżycia społecznego – należą także obecne władze Rzeczypospolitej Polskiej oraz oficjalne media państwowe. Również znaczna część polskich tzw. organizacji pozarządowych i mediów niepublicznych, które statutowo deklarują polityczne niezaangażowanie oraz obiektywizm informacji i wysokie standardy etyczne – w rzeczywistości okazują się być wykonawcami zleconych, zagranicznych zakulisowych dyspozycji politycznych. Zamiarem tych zakulisowych sił jest chęć podboju bądź podporządkowania suwerennych krajów i narodów oraz uczynienia z nich bezwolnych, nieświadomych, niewolniczych mas.

Panie Prezydencie,

od 9 sierpnia 2020 r., dnia Pana zdecydowanego zwycięstwa wyborczego – pomimo prób utopienia Białorusi w chaosie prowadzącym do tragedii narodowej, a być może nawet do konfliktu międzynarodowego – wykazuje Pan godną podziwu odpowiedzialność, ale zarazem konieczną determinację i odwagę osobistą. Tym samym dając przykład nie tylko własnemu narodowi, ale i społeczności międzynarodowej, jak winien zachować się mąż stanu w sytuacjach kryzysowych, w momentach najwyższej próby.

Wszystko to napawa nadzieją, że Białoruś pod Pana przywództwem nadal zmierzać będzie drogą suwerenności i poszanowania zasad samostanowienia i respektowania podmiotowości państw i narodów wybierających własną drogę ku bezpieczeństwu państwa i dobrobytowi obywateli.

Życzymy Panu sukcesów w realizacji własnej wizji politycznej, a narodowi białoruskiemu społecznej stabilizacji i gospodarczej pomyślności. Jednocześnie na Pana ręce składamy zapewnienie, że zdecydowana większość Polaków jest życzliwie i przyjaźnie nastawiona do narodu białoruskiego i gotowa ułożyć przyszłe stosunki na gruncie poszanowania suwerenności Polski i Białorusi oraz dobrosąsiedzkiej i wzajemnie korzystnej współpracy obu naszych słowiańskich narodów.

 

Przewodniczący Partii

Polska Patriotyczna

Paweł Ziemiński

22 Komentarze

Filed under Bez kategorii

22 responses to “Polska Patriotyczna gratuluje A.Łukaszence z okazji zaprzysiężenia

 1. nina

  ———— niepotrzebni ………..

  Polubienie

 2. paziem

  Białoruś zawsze będzie przyjaznym krajem dla Chin. Powiedział to prezydent Aleksander Łukaszenko na spotkaniu z ambasadorem Chin na Białorusi Cui Qimingiem przy okazji zakończenia jego misji dyplomatycznej na Białorusi – dowiedział się BelTA.

  https://www.belta.by/president/view/belarus-vsegda-budet-druzhestvennoj-stranoj-dlja-kitaja-lukashenko-408029-2020/

  Polubienie

  • paziem

   „Panie Ambasadorze, wkrótce będzie Pan w Pekinie. Serdecznie proszę Pana o przekazanie Prezydentowi Chińskiej Republiki Ludowej, mojemu staremu przyjacielowi, najlepsze słowa wdzięczności za wsparcie, jakiego zawsze udzielał, a zwłaszcza ostatnio. Był pierwszym, który pogratulował mi zwycięstwa w wyborach. i wszystkie największe państwa naszej planety. Oczywiście z wyjątkiem osobliwości Zachodu. Zachód zawsze był u nas ze swoimi osobliwościami. Jesteśmy już do tego przyzwyczajeni – powiedział głowa państwa. – Powiedzcie mu ( prezydentowi Chin – przyp.P.Z.), że ma zaufanych przyjaciół na Białorusi, że Białoruś zawsze będzie przyjaznym krajem dla Chińskiej Republiki Ludowej ”
   Aleksander Łukaszenko zaznaczył, że ambasador Chin zna sytuację na Białorusi. „Bardzo chciałbym, abyście złożyli raport Ministerstwu Spraw Zagranicznych Chińskiej Republiki Ludowej i mojemu przyjacielowi Xi Jinpingowi o sytuacji w naszym kraju” – powiedział.

   Prezydent podkreślił duże zasługi dyplomaty dla rozwoju współpracy białorusko-chińskiej. Przez lata pracy Cui Qiming kraje znacznie zwiększyły swój handel.
   Osobno głowa państwa podziękowała stronie chińskiej za pomoc, jakiej udzielono w walce z koronawirusem. To 110 ton dostarczonych środków medycznych, dwie maszyny do produkcji masek ochronnych. „Dziś możemy wyprodukować każdą ilość” – zaznaczył Prezydent.
   „Ale najważniejsze jest to, że byliśmy w stałym kontakcie z waszymi lekarzami. To oni jako pierwsi zetknęli się z tą infekcją. I stale informowali nas, jak sobie radzić z tą katastrofą. Dlatego dużo zrobił Pan, aby zorganizować te procesy. I kolejność, którą mamy dzisiaj. Order, który dzisiaj zawisł na Pana piersi (Aleksander Łukaszenko odznaczony Orderem Honoru Cui Qiming – przyp. BiełTA) – to zasłużony order, to jest Panaj osobisty wkład i oczywiście szacunek Białorusi dla Wielkich Chin.Jeszcze raz dziękuję za wszystko, co Pan zrobił w tym czasie. Niech Pan wie, że jest Pan przyjacielem naszego kraju i w każdej chwili, bez żadnych formalności, ma prawo przyjechać na Białoruś, aby odpocząć, wspominać dawne czasy. Z jakiegokolwiek powodu przyjedzie Pan do nas na Białoruś, zawsze będziemy szczęśliwi mogąc z Panem się spotkać – podsumował szef państwa.

   za: https://www.belta.by/president/view/belarus-vsegda-budet-druzhestvennoj-stranoj-dlja-kitaja-lukashenko-408029-2020/ ( tłum. własne.-P.Z.)

   Polubienie

 3. paziem

  Dobrze zaplanowana wizyta Prezydenta Chińskiej Republiki Ludowej Xi Jinpinga na Białorusi będzie potężnym impulsem do współpracy obu krajów. O tym powiedział dziś wiceprzewodniczący Izby Reprezentantów, szef grupy roboczej Zgromadzenia Narodowego ds. Współpracy z parlamentem ChRL Walerij Mickiewicz na spotkaniu z przewodniczącym Komisji Spraw Zagranicznych, przewodniczącym Chińsko-Białoruskiej Grupy Przyjaźni Narodowego Kongresu Ludowego Zhang Yesui w formie wideokonferencji, Raporty korespondentów BelTA.

  „Wysoko cenimy wsparcie Chin, także w kwestiach poszanowania przez obce państwa i organizacje międzynarodowe suwerenności, niepodległości i integralności terytorialnej Białorusi. Wyrażamy wdzięczność ChRL za konstruktywne stanowisko wobec sytuacji na Białorusi, bronionej na platformach międzynarodowych, w tym w Radzie Bezpieczeństwa
  Z dużym optymizmem patrzymy na rozwój relacji białorusko-chińskich i wierzymy w konsekwentną realizację wszystkich planów – powiedział Walerij Mickiewicz. – Jesteśmy przekonani, że wizyta Prezydenta Chińskiej Republiki Ludowej Xi Jinpinga na Białorusi będzie dodatkowym silnym bodźcem do współpracy bilateralnej. Jesteśmy gotowi do ścisłej współpracy z chińskim parlamentem w jej przygotowaniu i organizacji ”.

  Strony omówiły kwestie dalszego rozwoju stosunków białorusko-chińskich za pośrednictwem organów ustawodawczych obu krajów, zacieśnienia współpracy handlowej i gospodarczej, wzajemnego wsparcia w sprawach międzynarodowych, wspólnego reagowania na sytuacje nadzwyczajne.

  Ludmiła Makarina-Kibak, Przewodnicząca Stałej Komisji Izby Reprezentantów ds. Ochrony Zdrowia, Kultury Fizycznej, Rodziny i Polityki Młodzieżowej, mówiła dziennikarzom o znaczeniu współpracy humanitarnej między Białorusią a Chinami. „Mówią, że znajomy jest w tarapatach. Pierwsza fala zarażenia koronawirusem minęła niedawno. Kiedy z rozkazu Prezydenta Białorusi dowiedzieliśmy się, że strona chińska ma problemy z lekami, jako pierwsi na świecie wysłaliśmy do naszych przyjaciół w Chinach samoloty z medyczną pomocą humanitarną.Kiedy COVID-19 przybył do Europy, Chiny pomogły nam w dostarczaniu zestawów testowych oraz innego sprzętu medycznego i ochronnego. Dlatego uważam, że interakcja w grupie przyjaźni jest bardzo ważna i aktualna – podkreśliła.

  za:https://www.belta.by/politics/view/prorabatyvaemyj-vizit-si-tszinpina-v-belarus-dast-moschnyj-impuls-sotrudnichestvu-mitskevich-408026-2020/ ( tłum. własne – P.Z.)

  Polubienie

 4. Sławobor

  Białoruska opozycja organizuje w niedzielę 27 września masową „inaugurację ludową prawdziwego prezydenta!” Protestujący będą maszerować z portretami byłej kandydatki na prezydenta Swietłany Tichanowskiej. Pisze o tym kanał Nexta Telegram.

  Tym samym akcja w Mińsku rozpocznie się o godzinie 14:00, zgromadzenie demonstrantów odbędzie się na Alei Niepodległości, w pobliżu stacji metra Nemiga oraz w rejonie Mińska – Hero City Stele. Mieszkańców innych miast zachęca się do wspierania demonstracji i przemarszu na centralne place i ulice.

  Sama Tichanowska poparła wszystkich protestujących i przypomniała, że ​​inauguracja to święto, które nie powinno kończyć się przemocą i aresztowaniami. „Dlatego każdy Twój głos – na ulicach, w fabrykach, na uniwersytetach – jest ważny. I jestem gotów zrobić wszystko, aby każdy głos był słyszalny: zarówno w kraju, jak i za granicą. Dziękuję, że nie przestałeś. Wspieram wszystkich, którzy w tę niedzielę wyjdą na ulice swoich miast. W końcu poślubiacie siebie, swoich ludzi i nową Białoruś ”- mówi Tichanowskaja.

  Ministerstwo Spraw Zagranicznych Białorusi skrytykowało zbliżającą się akcję, odnosząc się do tego, że Białorusini dokonali wyboru. „Naród białoruski, który jest jedynym źródłem władzy i zwierzchnikiem suwerenności, dokonał wyboru. To jest decydujące. Niektóre zewnętrzne procedury legitymizacji wymyślone przez poszczególnych aktorów są nieistotne ze wszystkich punktów widzenia ”- czytamy w oświadczeniu.
  Szczegóły z AK: http://actualcomment.ru/narodnaya-inauguratsiya-tikhanovskoy-2009251723.html?utm_referrer=https%3A%2F%2Fzen.yandex.com

  Polubienie

 5. Sławobor

  Sytuacja na Białorusi może się jeszcze bardziej pogorszyć i mieć poważne konsekwencje dla całego kraju – powiedział członek Izby Społecznej Rosji Wadim Manukyan.

  Ekspert twierdzi, że głównymi przeciwnikami szefa Republiki Białorusi Aleksandra Łukaszenki i stabilności w republice są Stany Zjednoczone i kraje zachodnie, działające jako jednolity front. Już zaczęli podejmować pierwsze kroki w kierunku obalenia Łukaszenki z prezydentury – informuje CarGrad.

  Według Manukyana Stany Zjednoczone i UE mają „jasny plan” obalenia Aleksandra Grigoriewicza. Białoruska opozycja w ich rękach to tylko instrument, za pomocą którego zamierzają doprowadzić do końca swoje plany. – Pierwsze kroki w realizacji ich planu to nieuznanie legalności Łukaszenki po wyborach i inauguracji – powiedział Manukyan.

  Ekspert przewidział dalszy rozwój wydarzeń na Białorusi. UE i USA będą nadal podsycać konflikt w republice w celu wyeliminowania Łukaszenki i porządku, który panował w tym kraju od dziesięcioleci. Manukyan uważa, że ​​wszystko „idzie na Majdan” – groźba powtórki wydarzeń na Ukrainie jest bardzo duża.

  Zdaniem eksperta jedynym „ratunkiem” dla Łukaszenki i powstrzymaniem Białorusi przed upadkiem jest sojusz z Rosją. To odróżnia republikę będącą częścią Państwa Związkowego od Ukrainy.
  https://u-f.ru/news/politics/u9/2020/09/25/303225?utm_referrer=https%3A%2F%2Fzen.yandex.com

  Polubienie

 6. agaagnieszka123

  Zdaniem eksperta jedynym „ratunkiem” dla Łukaszenki i powstrzymaniem Białorusi przed upadkiem jest sojusz z Rosją

  -ojj tak, nalezy sluchac takich ekspertow, ewentualnie zlote rady zapamietywac, jednak nie chwalmy sie ta wiedza w towarzystwie, blyszczmy w samotnosci niczym gwiazdy. Przeciez oni jak nie sklamia to prawdy nie powiedza. Bialorus ogrywana jest przez Wladzia, ktory wspolpracuje z bracmi. Kwestia czasu a rozloza Bialorus na lopatki, niestety. Obym ja sie mylila, nie ekspert, bo zycze Bialorusi jak najlepiej. W koncu fachowiec nie moze byc partaczem.

  Polubienie

  • Krzysztof

   Od granicy Białorusi do Moskwy tylko 450 km. Nie wiem, czy Władek jest tego świadom, ale przypuszczam że nie chciałby w tamtym miejscu wyrzutni natowskich judaszy wycelowanych w Moskwę, bo upadek baćki Aleksandra może przynieść tę sytuację

   Polubienie

   • agaagnieszka123

    Nie wiem, czy Władek jest tego świadom, ale przypuszczam że nie chciałby w tamtym miejscu wyrzutni natowskich judaszy wycelowanych w Moskwę, bo upadek baćki Aleksandra może przynieść tę sytuację

    -Jak to mawiaja dupa nie szklanka, nie peknie. A tak powaznie, Wladzio wie, dopoki bedzie wykonywal dzielnie polecenia, wlos z glowy mu nie spadnie.

    Polubienie

 7. Ali Baba

  Bialorus ogrywana jest przez Wladzia, ktory wspolpracuje z bracmi. GRATULUJĘ, JAK SIĘ CZYTA WWW. PDSNPSR.RU …TO SIĘ WIĘ. JESTEM TEGO SAMEGO ZDANIA!!

  Polubienie

 8. sie wie

  Lukaszenka glupi nie jest. Ma szanse sie obronic przed zydem ruskim, jezeli Chiny zechca zblizenia, o ktore on zabiega.

  Polubienie

  • agaagnieszka123

   Ma szanse sie obronic przed zydem ruskim, jezeli Chiny zechca zblizenia, o ktore on zabiega.

   -No baa, sie wie, sie rozumie. Do czasu dopoki nie zada sie pytania, kto pociaga za owe sznureczki? Czy Chiny faktycznie to taki dobry wujek? A moze to brat Kain? Wiadomo, jak sie skonczyla historia Kaina i Abla.

   Polubione przez 1 osoba

   • paziem

    Co nas obchodzą bajki o Kainie i Ablu? Ty „agaanieszko123″ nie martw się bardziej niż martwią się o siebie Rosjanie i Białorusini :))) że też trolli nie ima się ” wirus SARS-CoV-2″ i ciągle sa jeszcze aktywni ?:)))

    Polubione przez 1 osoba

   • Piotr

    To są hasbaryci ogłupiacze o których wiele razy tu pisałem.Inną hasbarytką ogłupiaczką jest nana.Zazwyczaj mają torrenty piszą z IP z uniwersytetów z USA , Niemiec czy Szwajcarii.Udają Polaków patriotów to ich znak szczególny.

    Polubienie

   • Impala

    Chiny prą do dominacji i chcą być owym dominatorem z Baćką pod sobą.

    Polubione przez 1 osoba

 9. Sławobor

  Wielowektorowość Łukaszenki była jedynie odzwierciedleniem i reprodukcją wielowektorowej natury Rosji. Przecież to Rosja, a nie Białoruś dwukrotnie odmówiła bliższej i równej współpracy ”

  Najbardziej absurdalną rzeczą, jaką mogą zrobić władze w sytuacji podobnej do obecnej na Białorusi, jest podjęcie dialogu z przeciwnikami.

  A ci, którzy radzą Łukaszence rozwiązywać problemy poprzez taki dialog, popychają go na śmierć.

  Przede wszystkim dlatego, że jego przeciwnicy nie chcą dialogu. A z technologicznego punktu widzenia postępują słusznie: sami nie potrzebują zgody ani ustępstw, potrzebują przede wszystkim obalenia Łukaszenki, a co za tym idzie odcięcia Białorusi od Rosji.

  Swoją drogą Łukaszenka próbował iść na kompromis z tymi siłami już wtedy, gdy prowadził swoją politykę „wielowektorowości” – i ten kompromis im nie wystarczał. Potrzebują więcej.

  Stąd też przestrzeń na kompromis: czy białoruski model polityczny, czy białoruski model gospodarczy jest dobry czy zły, siły są równomiernie lub nierównomiernie rozłożone między gałęzie i szczeble władzy – tych, którzy motywują ludzi do protestu, nie interesuje to, interesuje ich likwidacja reżimu przyjaznego Rosji.

  Czyli ci, którzy doradzają Łukaszence z jednej strony ściślejszą integracją z Rosją, z drugiej zaś poszukiwaniem dialogu z tymi, którzy chcą oderwać Białoruś od Rosji, cierpią wyraźnie na dysonans poznawczy. Jednak w pewnym stopniu charakterystyczne dla rosyjskiej polityki zagranicznej i rosyjskiego geopolitycznego samostanowienia.

  Rosja już dawno miałaby znacznie więcej sojuszników i zwolenników wśród krajów świata, a nawet w Europie, gdyby jej stanowisko było jaśniejsze i bardziej zdecydowane: za konfrontacją ze Stanami Zjednoczonymi lub za porozumieniem kompromisowym ze Stanami Zjednoczonymi.

  Być może wielu poparłoby ją w konfrontacji ze Stanami Zjednoczonymi, gdyby nie byli pewni, że stając po jej stronie, natychmiast zobaczyliby, jak zbliża się do Stanów Zjednoczonych i zgadza się, stawiając ich w niezrozumiałej sytuacji.

  Zatem „multi-wektor” Łukaszenki był tylko odbiciem i powieleniem „multi-wektorów” Rosji.

  Przecież to Rosja, a nie Białoruś dwukrotnie odmówiła bliższej i równej współpracy. Nie ma sensu oskarżać Łukaszenki o to, że jest „wielowektorowy” wobec przedstawicieli strony, która sama odmówiła ewentualnego zjednoczenia.

  A tym dziwniejsze jest radzenie mu, aby poszukał dialogu z tymi, dla których walka z Łukaszenką jest sposobem walki z Rosją. A jeśli ktoś ma nadzieję, że w wyniku takiego „dialogu” Łukaszenka zostanie zastąpiony kimś bardziej prorosyjskim i szczerym, to lepiej przypomnieć sobie, jak pod koniec lat osiemdziesiątych. Próby kierownictwa ZSRR, by przesunąć niektórych bardziej niezależnych i zdecydowanych przywódców w krajach sojuszniczych na bardziej posłusznych i pro-pierestrojkowych, zakończyły się „aksamitnymi rewolucjami”, upadkiem reżimów prosowieckich i dojściem do władzy antykomunistycznych i antyradzieckich.

  Albo ktoś będzie argumentował, że usunięcie Ericha Honeckera, Gustava Husaka, Janosa Kadara, Todora Żiwkowa i Nicolae Ceausescu było tak naprawdę wynikiem spontanicznego żądania mas … Nie było to nawet wynikiem spisku amerykańskich ambasad – wszystko zostało zrobione przez tajne służby ZSRR i odpowiednie wydziały KPSU.

  Władze rosyjskie są na ogół skłonne nie doceniać tych, którzy świadomie i samodzielnie stają po ich stronie, wierząc, że raz wstali, wstali, sami chcieli i nigdzie nie pójdą, a jednocześnie szukają porozumienia z tymi, którzy są jego przeciwnikami. Są przeciwnikami, ponieważ są przeciwko temu, więc musisz ich kupić i nakłonić.

  W efekcie potęga Rosji cały czas siedzi na dwóch krzesłach i nie będąc w stanie niczego doprowadzić do końca, potyka się we wszystkim i częściowo ma sens w swoich często bardziej niż rozsądnych przedsięwzięciach.

  Ale poza tym sama nadzieja na dialog w takich warunkach jest technologicznie przeciwna do zamierzonego. Po pierwsze, jak powiedziano, bo przeciwnicy Łukaszenki starają się nie wyciągać od Łukaszenki takich czy innych reform i ustępstw, ale go usunąć. I nie formułują innych rzeczywistych wymagań.

  Po drugie, ponieważ nawet jeśli protestujący przeciwko istniejącemu liderowi grupy wysuwają zrozumiałe, rozsądne i rozsądne żądania, które ogólnie mogłyby mieć sens, a nawet wymagać ich realizacji, żądania te nigdy nie mogą zostać wdrożone w formie ustępstw wobec przeciwników.
  ytanie w takiej sytuacji nie dotyczy tego, czy propozycje grup protestujących są sensowne, czy nie – pytanie w tym, że są to propozycje grup protestujących. A jeśli są usatysfakcjonowani, będzie to przede wszystkim oznaczać uznanie przez przywódcę obozu władzy nad sobą przez tych, którzy mu się sprzeciwiali.

  Po drugie, legitymizacja tych, którzy mu się sprzeciwiali, to znaczy rozszerza swoją legitymizację swoją władzą i wolą na tych, którzy chcą go usunąć.

  Po trzecie, ulegając im, demonstruje społeczeństwu, że jego przeciwnicy są silni i że musi się z nimi liczyć. Dodaje im aury władzy, podczas gdy w społeczeństwach masowych atrakcyjne są ośrodki manifestacji władzy. Poddając się, pokazuje, że istnieją ośrodki władzy, które bardziej reprezentują władzę niż on. Oznacza to, że on sam wskazuje tym ze swoich własnych zwolenników, którzy ciążą ku niemu jako nosicielowi mocy, gdzie i do kogo mogą przyjść poza nim.

  I demoralizuje swoich zdecydowanych zwolenników, ponieważ gotowi do walki o niego przestają rozumieć, co robi i do czego, potrzebna jest ich stanowczość i odporność – albo on sam już rozpoczął drogę do poddania się.

  Dlaczego pojawienie się Łukaszenki z karabinem maszynowym w rękach było niezwykle ważne i udane. Dlaczego Ceausescu jest coraz częściej postrzegany w Rumunii jako bohater narodowy. Dlaczego, pomimo wszystkich swoich słabości i błędów, które doprowadziły do ​​porażki, Salvador Allende jest uważany za bohatera.

  I dlaczego w pamięci kraju Gorbaczowa nie ma nic poza przekleństwami i pogardą.

  Dialog z demonstrantami oznacza uznanie ich za równych. Czyli tak samo jak istniejący rząd. To znaczy przez samą moc.

  Dialog z demonstrantami – zaczyna się poddawanie protestującym.

  W rzeczywistości jest możliwe, że to, co głoszą i czego żądają, jest poprawne i pożyteczne. Możliwe nawet, że to wszystko jest niezwykle ważne do wdrożenia, a władze albo się tego nie zajęły, albo nawet nie pomyślały o jakichś niezwykle rozsądnych środkach, które są niezwykle potrzebne i bez których kraj nie może się dalej rozwijać – wszystko to może się wydarzyć …

  Wszystko to można i należy zrobić – po tym, jak protestujący żądający tego wszystkiego zostaną zmiażdżeni i zniszczeni, przynajmniej politycznie. Kiedy ich klęska stanie się oczywista, a idea niezwyciężonej siły władzy zostanie ognisto odciśnięta w świadomości społeczeństwa, wtedy dzięki sile i autorytetowi tej władzy wszystko, co już zostało zmiażdżone przez protestujących, może zostać wdrożone i zrealizowane.

  Tylko w tym przypadku kompletnym szaleństwem byłoby jednoczesne zmienianie zarówno systemu politycznego, jak i gospodarczego. Co więcej, przynajmniej nikt nie udowodnił, że są gorsze od rosyjskich.

  Przeczytaj w całości: https://www.km.ru/world/2020/09/25/aleksandr-lukashenko/880022-sovety-dlya-lukashenko-lovushka-dialoga

  Polubienie

 10. Piotr

  Może prezes nie usunie jak ma poczucie humoru.Dariuszowi Kosiurowi spodoba się na 100%.

  Polubienie

 11. Klemens

  ŻYDZI PRZECIW PISOWSKIEJ USTAWIE O BEZKARNOŚCI – UCHYLCIE TO HANIEBNE PRAWO !!

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.