Wniosek do Rzecznika Praw Obywatelskich

Czy reżim III RP nie łamie prawa wprowadzając „kowidowy” terror społeczny?

________________________________

Na zdjęciu po prawej: Rzecznik praw obywatelskich Adam Bodnar wręczył Odznakę Honorową RPO „za Zasługi dla Ochrony Praw Człowieka” Stowarzyszeniu przeciw Antysemityzmowi i Ksenofobii „Otwarta Rzeczpospolita… (na pierwszym planie M.Gumkowski, po prawej A.Bodnar)

________________________________

Wnoszę o wyjaśnienie, czy w związku z domniemaną (bo nigdy wiarygodnie nie uzasadnioną) epidemią koronawirusa, wprowadzony przez reżim III RP terror wobec polskiego społeczeństwa, nakazujący zasłanianie ust i nosa oraz stosowanie innych obostrzeń (wg Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 19 czerwca 2020 r., Dziennik Ustaw RP, Poz. 1066 oraz jego kolejnych mutacji) jest zgodny z obowiązującym w III RP prawem, w szczególności z następującymi aktami prawnymi:

a) Art. 31 Konstytucji RP

p3. Ograniczenia w zakresie korzystania z konstytucyjnych wolności i praw mogą być ustanawiane tylko w ustawie i tylko wtedy, gdy są konieczne w demokratycznym państwie dla jego bezpieczeństwa lub porządku publicznego, bądź dla ochrony środowiska, zdrowia i moralności publicznej, albo wolności i praw innych osób. Ograniczenia te nie mogą naruszać istoty wolności i praw.

b) z U S T AWĄ z dnia 5 grudnia 2008 r. – Dz. U. 2008 Nr 234 poz. 1570
o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi

(wspomniane wyżej Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 19 czerwca 2020 r. odwołuje się właśnie do tej ustawy)

Art. 46b. W rozporządzeniu, o którym mowa w art. 46a, można ustanowić (…) obowiązek poddania się badaniom lekarskim oraz stosowaniu innych środków profilaktycznych i zabiegów przez osoby chore i podejrzane o zachorowanie.

.

Powyższy Wniosek złożyłem do:

 1. RPO dnia 29.09.2020r. Został zarejestrowany przez biuro RPO pod nr V.7018.803.2020 – terminu rozpatrzenia nie podano. 
 2. Sejmowej Komisji Odpowiedzialności Konstytucyjnej
 3. Biuro Prezesa Rady Ministrów

Dariusz Kosiur

Organizacja: Stowarzyszenie Wierni Polsce Suwerennej, Partia Polska Patriotyczna

14 Komentarzy

Filed under Polityka

14 responses to “Wniosek do Rzecznika Praw Obywatelskich

  • Bili de kid

   Chodzi o przykrycie Was (WPS) medialnie. Myślę, że zmontują jaką kolejną „Konfederację” przed kolejnymi wyborami i wg mnie bardzo możliwe, że będą chcieć was skorumpować (zblatować) miejscami na listach.

   Tutejszy (Polin) układ robi bokami, żeby opanować sytuację (nastroje) i prezentować się przed jako skuteczny arendarz przez swoim ż-do-merykańskim panem.

   Nie dajcie się nabrać.

   ps
   Ktoś zamknął mój adres email hasłem?

   Polubienie

 1. paziem

  Były dyrektor naukowy giganta farmaceutycznego Pfizer, dr Mike Yeadon mówi o tym, że gdyby nie media, moglibyśmy uznać, że „pandemia się skończyła”. Jego zdaniem „fałszywie dodatnie” testy wykorzystywane są do kreowania drugiej fali koronawirusa, o której mówi się obecnie w państwach Europy Zachodniej.

  więcej:

  https://att.neon24.pl/post/157929,the-dead-game-marmelada-z-covida

  Polubienie

 2. Do przeczytania I kopiowania

  Jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

  Sent from Mail for Windows 10

  Polubienie

 3. Klemens

  Ofiara nielegalnych eksperymentów NATO

  Polubienie

 4. Klemens

  Happening Piotra Rybaka i przyjaciół w autobusie

  Polubienie

 5. paziem

  Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński oraz Prof. Kornelia Polok: są genetykami i biologami ewolucyjnymi, którzy od kilkudziesięciu lat zajmują się zastosowaniami metod molekularnych w analizie i ewolucji genomów różnych grup organizmów, a także wykorzystaniem metod opartych o reakcję PCR w diagnostyce medycznej, genetyce populacyjnej oraz identyfikacji zagrożeń związanych z organizmami modyfikowanymi genetycznie. Mają doświadczenie w identyfikowaniu materiałów za pomocą reakcji PCR na potrzeby policji, stacji hodowli roślin, parków narodowych oraz szpitali. Prof. Roman Zieliński i Prof. Kornelia Polok w trakcie swojej kariery naukowej współpracowali z kilkoma uniwersytetami w Polsce oraz posiadają rozległą międzynarodową współpracę naukową, której efektem było koordynowanie projektów w ramach 5 i 6 Programu Ramowego Unii Europejskiej. Efektem międzynarodowych działań było utworzenie w 2012 roku inicjatywy e-Gene: Centre for Evolution, Genomics and Biomathematics, w ramach której obok działalności naukowej ukierunkowanej na analizę genomów i wykorzystanie projektów sekwencjonowania genomów do poprawy jakości życia, prowadzą działalność edukacyjną i popularyzatorską. W Polsce w ramach tej inicjatywy powstało Stowarzyszenie e-Gene z zamiarem ochrony szeroko rozumianego środowiska człowieka. Informacje o dorobku naukowym profesorów: https://www.matgen.pl/O%20nas.html

  wywiad:

  „PCR-yzm – część 2” – Prof. Kornelia Polok i Prof. dr hab. Roman Zieliński –

  za: https://att.neon24.pl/post/157947,the-dead-game-testy-prof-k-polok-prof-r-zielinski

  Polubienie

 6. Powyższy wniosek został zarejestrowany przez biuro RPO pod nr V.7018.803.2020 – terminu rozpatrzenia nie podano.

  Polubienie

 7. Pingback: Odpowiedź Rzecznika Praw Obywatelskich | WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.