Syjonistyczna zgnilizna zagrożeniem dla Polski i Polaków…i dla świata

„Podczas rewolucji francuskiej program protokołów (Protokoły Mędrców Syjonu – przyp. D.K.) był już bliski urzeczywistnienia, ale zgubiła go jego własna niemoralność. O krok dalej posunięto się przy jego urzeczywistnianiu w Rosji, ale i tu również podeptanie praw moralnych stanie się jego zgubą. Kwestia żydowska rozstrzyga się dziś krwawo w Rosji i w Polsce, a najdzielniejsza pomoc dla Żydów płynie ze Stanów Zjednoczonych Ameryki. Toteż nic dziwnego, że małe wschodnio-europejskie państwa, które walczą o swoje istnienie, nazywają nasz kraj „krajem Żydów”.”

Ażeby dowieść żeśmy ujarzmili rządy gojów w Europie, pokażemy naszą siłę jednemu z nich przez zbrodnie gwałtów, czyli przez panowanie terroru.” – Protokół siódmy

Dokonawszy naszego przewrotu państwowego, powiemy narodowi: Wszystko było złe, wszyscy cierpieli. Zniesiemy przyczyny waszych cierpień: narodowość, granice i różnice monetarne.” – Protokół dziesiąty

Cytaty pochodzą z pracy „Międzynarodowy Żyd”, wyd. 1920r. – Henry Ford, s.116, 117
Po okresie PRL-u lat 1956-80, okresie rozwoju gospodarczego, socjalnego bezpieczeństwa i względnej wolności, w sierpniu 1980r. żydostwo przejęło w Polsce władzę i dzierży ją do dzisiaj. Inspiracja obalenia polskiego PRL wyszła z tych samych kręgów, o których w roku 1920 pisał w „Międzynarodowym Żydzie” H.Ford.
Syjonistyczna zgnilizna panosząca się z coraz bardziej narastającą bezczelnością i z coraz większą butą w naszej słowiańskiej ojczyźnie powoduje, że Polska i Polacy są wśród wschodnich Słowian, wśród Rosjan, Białorusinów i Ukraińców, postrzegani jako wrogie, zachodnie, syjonistyczne, imperialne elementy. I nie może dziwić takie postrzeganie Polski i Polaków, gdy słyszymy, jak syjonistyczny męt, premier IIIRP (teraz były premier), D.Tusk, w TVP 13.04.2014r. stwierdza, że „prorosyjscy separatyści na Ukrainie powinni być traktowani jak terroryści. A w domyśle, jak nieco wcześniej ogłosił to przedstawiciel żydo-banderowskich puczystów na Ukrainie, szef SBU: powinni zostać zlikwidowani.
Bezczelność Tuska przekracza tym samym wszelkie granice przyzwoitości. Żydo-banderowskich terrorystów, którzy w trakcie syjonistycznej rebelii dopuścili się zbrodni, Tusk nazywa bojownikami o wolność i demokrację i osobiście publicznie popiera żydo-banderowską rebelię, a więc popiera syjonistyczne zbrodnie na Ukrainie.

Inny syjonistyczny męt, potomek łódzkich folksdojczy, J.Saryusz-Wolski urządził w Łodzi publiczną hucpę z poparciem dla żydo-banderowszczyzny i ich zbrodni na Ukrainie.


Do demontażu porządku publicznego, prawnego, moralnego, gospodarczego i politycznego Międzynarodowy Żyd używa tzw. organizacji pozarządowych. W podbitych i w podbijanych państwach jak grzyby po deszczu powstają różnego rodzaju fundacje propagujące „prawa człowieka” oraz działania wspierające „demokrację”, a w rzeczywistości są jawną agenturą syjonistycznej międzynarodówki. Organizacje te są finansowane pośrednio lub bezpośrednio przez żydowski, międzynarodowy kapitał, a faktycznie przez podatników przez ten kapitał ograbianych. Niestety, nasza bierna polityczna postawa względem Międzynarodowego Żyda przyczynia się do niszczenia podstaw naszej egzystencji.

Jedną z nowo powstałych tego typu organizacji jest tzw. Instytut Swobody (http://svabodainstitute.org/?page_id=30). Fundatorzy tej organizacji (kto ich finansuje?) i jednocześnie członkowie zarządu to młodzi żydowscy agenci syjonistycznej międzynarodówki – tak tworzona i rozbudowywana jest syjonistyczna V kolumna w państwach słowiańskich.

bez-nazwy-3-1024x629                            Fundatorzy i władze instytutu

Na zdjęciu od lewej:
Anna Bialas, (v-ce prezes), redaktor naczelna Korespondenta Wschodniego, koordynatorka licznych konferencji naukowych i kampanii społecznych – czyli antynarodowych, antysłowiańskich,
Franciszak Wiaczorka (prezes), białoruski działacz społeczny i polityczny, dziennikarz – a faktycznie: współpracownik syjonistycznej TvBielsat, agent szkolony w Polsce i przygotowywany do roli białoruskiego dysydenta, w przyszłości ma pełnić na Białorusi rolę podobną do tej, jaką w Polsce odegrały i odgrywają syjonistyczne elementy, Michniki, Kuronie, Geremki, Mazowieckie, Lityńskie, Smolary, Blumsztajny, Tuski, Buzki itp., itd.
Katarzyna Peszyńska-Drews (v-ce prezes), polska działaczka młodzieżowa, redaktor Stop Represjom na Białorusi, jest lansowana przez syjonistyczne lobby w Łodzi na przyszłą liderkę “obywatelskiej społeczności”, np. w taki oto sposób:
http://mierzwysoko.org.pl/dzialania/zakonczone/mysl-globalnie-dzialaj-lokalnie-2/skate-park/

Z tą ostatnią, rozwydrzoną syjonistką, K.Peszyńską-Drews, mieliśmy nieprzyjemność zetknąć się na Uniwersytecie Łódzkim w trakcie tzw. „Dni Białorusi” w 2012r., gdy zerwała imprezę, ponieważ podjęta przez nią próba usunięcia prezesa WPS, dr Pawła Ziemińskiego, przy pomocy ochroniarzy spełzła na niczym (http://wiernipolsce.wordpress.com/2012/12/07/uniwersytet-lodzki-dni-bialorusi-lub-zydo-rezim-rp-indoktrynuje-na-polskich-uczelniach/ten tekst został usunięty przez agenturę żydo-reżimu,. która w maju 2014r. przejęła tę stronę internetową – D.K.).
Swoją drogą smutne i tragiczne jest to, że publiczna polska uczelnia została opanowana przez skrajny żydowski element, któremu nie są w stanie przeciwstawić się władze uczelni.
Wobec dr Pawła Ziemińskiego na podobną akcję pozwolił sobie Żyd, J.Orzeł, współzałożyciel Klubu Ronina. Ten były poseł kne-sejmu IIIRP wezwał policję, żeby usunęła prezesa WPS z Sali – tematem dyskusji był gaz łupkowy w Polsce. Jednak policja nie przychyliła się do inicjatywy Żyda, J.Orła. Nie udało mu się zaprowadzić demokratycznych standardów dyskusji, jedynie słusznych standardów, bo wprowadzanych przez żydostwo we wszystkich okupowanych krajach, czyli: „morda w kubeł”.

Międzynarodowy Żyd konstatując przegraną na Ukrainie nie zamierza składać broni i poszerza medialny front ataku o Białoruś. Stąd szeroko zakrojona w Polsce kwietniowa akcja „Solidarni z Białorusią”, której w Łodzi patronował syjonistyczny Instytut Swobody. Rozwydrzona syjonistka, K.Peszyńską-Drews, jest jednak dość pechowa. Oto kolejne nieudane agenturalne przedsięwzięcie z jej udziałem. Żydowska gadzinówka TOK FM ze złością donosi, że Łódzki Urząd Marszałkowski odmówił wsparcia syjonistycznej imprezie antybiałoruskiej, gdyż współpracuje w wymianie kulturalnej z Obwodem Witebskim na Białorusi (http://www.tokfm.pl/blogi/liberte/2014/03/leszek_jazdzewski_solidarni_z_lukaszenka_/1).

Wydaje się, że po żydo-banderowskiej rebelii na Ukrainie międzynarodowemu żydostwu coraz trudniej będzie indoktrynować Polaków i pozostałe narody słowiańskie, a zwłaszcza ukraiński, białoruski i rosyjski. Czas żydo-systemów dobiega końca, stąd ten wielki rejwach i wojownicze pohukiwania syjonistycznych kundli IIIRP.
Na pohybel syjonizmowi i syjonistom.


Dariusz Kosiur

PS

Tekst napisany 14 kwietnia 2014r., ale czy stracił na aktualności?

4 Komentarze

Filed under Bez kategorii

4 responses to “Syjonistyczna zgnilizna zagrożeniem dla Polski i Polaków…i dla świata

 1. Pingback: Apel do Polek i Polaków oraz przestroga dla władz RP

 2. „NIE ma wolnej Polski,bez silnej Ukrainy”.J.K.
  „Zwyciezycie,bo jestescie zjednoczeni”.oswiadczyl J.K
  na Majdanie w Kijowie.
  ZAS,w pookraglostolowej,tzw. III.R.P, dziel i rzadz.

  Polubienie

 3. Pingback: Antypolski prowokator Mateusz Morawiecki | WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.