Żydo-reżim III RP coraz bardziej ceni WPS

5c5966070013304f52f7be62

W fejsbookowym, niektórzy piszą pejsbookowym, świecie pojawił się obrazek, na którym umieszczono fotografię P.Ziemińskiego oraz moją z mającym wiele mówić dopiskiem.

 

Niestety, nikt się pod nim nie podpisał. Możemy tylko domniemywać, kim jest lub są owi „życzliwi” autorzy, którzy wybrali tę, na pierwszy rzut oka, specyficzną formę pochwały – pochwały poprzez ocenę negatywną. Albowiem, jest przecież niepisaną zasadą, że gdy wróg kogoś opluwa, to znaczy, że tego kogoś należy oceniać odwrotnie niż czyni to wróg. Jestem pewien, że „życzliwi” autorzy znają tę zasadę i przyświecały im szczere intencje, bo trudno założyć, że żydo-reżim wsparty jest na kretynach. I chyba właśnie inteligencja nie pozwoliła „życzliwym” uzasadnić ich oceny.
Stowarzyszenie WPS wyraża, zatem szczere podziękowania „życzliwym”.

Z rozrzewnieniem przypominam sobie, napisaną na dwie i pół strony na podobnej zasadzie, laudację na naszą cześć w gadzinówce Michnika, pt.: „Polskie wtyczki Łukaszenki”. Korzystając z okazji chcę zwrócić uwagę przyszłym „życzliwym” autorom kolejnych chwalących WPS publikacji, że teraz należy o nas pisać „Polskie wtyczki Putina”. Autorzy nie muszą się oczywiście ujawniać i tak każdy będzie wiedział, że są to żydowskie wtyczki Międzynarodowego Żyda.

Dariusz Kosiur

12 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

12 responses to “Żydo-reżim III RP coraz bardziej ceni WPS

 1. Jurek

  I tak trzymać. Miejmy nadzieję, że za niedługo również duże żydowskie mendia będą wylewać żółć na WPS. Darmowe promowanie WPS powinno trwać przez 24 h/dobę. Ważniejsze w tym wszystkim jest aby idee jakie przyświecają WPS były poznane szerokiemu gronu społeczeństwa. Społeczeństwa, które ma w większości klapy na oczach zakłamaną propagandą zarówno z lewa jak i z prawa.

  Polubione przez 1 osoba

 2. Zenek po szychcie

  No to Panowie (pan nie widze ) BRAWO DLA WAS !
  Może tak polaczycie razem sily ,Alleluja i do przodu biorac z sobą tate Rydzyka i jego media – warto ???
  Tylko czy Rydzyk i Bubel na to się zgodza ,gdy już Niemcem i Zydem pachnie.
  Mimo wszystko bezplatna reklama ruszyla !
  Jeszcze raz brawo ,bo ludzie pytaja już o wasze życiorysy .choćby w mojej robocie za gleboka sadzawka.
  A to nas wszystkich bierze za serce,ze Zydzi i Niemcy jednak Polakow się boja ,no i trochę „swoich” tez.

  Polubienie

 3. Zenek po szychcie

  Jak już razem Panowie wystąpicie podczas debaty w tv TRWAM ,to Polacy wstrzymają oddech a potem jak zrobia wydech to wiatr zatrzyma się w Berlinie !

  Polubienie

 4. Najbardziej podoba mi się Bubel…..fajnie z tą kamerką wygląda.. A co to znaczy .. ‚Prawdziwy nie powinien się z nimi zadawać’..? Prwdziwy – czyli kto?
  Dla mnie tu pachnie intelektualną dyslekcją…

  Ale to prawda – bezmózgowy żyd, który nie rozumie pewnych mechanizmów ludzkich / wszak żyd nie jest człowiekiem czyli gojem/ – po prostu za darmo robi wam Panowie reklamę.,

  Jeżeli za tym stoi samobój Rydzyk to zdjęcie godne jego intelektu..
  I treść do niego pasuje… bo jaśnie Rydzyk gada podobnie jak Borusewicz…
  Jak otworzy usta to kobiety poprostu mdleją z wrażenia…

  I właśnie Michnik…. warto zauważyć, że oni wszyscy mają ‚coś’ z mówieniem… pewnie i to ‚coś’ tak samo działa u nich w mózgu…
  To tak jakby prądnica nie równo chodziła i światło co raz przygasało albo oślepiało…. Takie ch…j wie co…

  Polubienie

 5. Nie na temat -… o masz .żydzi dokonali zamachu w Tunezji… To jest ich argument przetargowy…Widocznie Tunezja z czymś się nie zgadzała…No to żydzi sięgnęli do ostatecznego argumentu… I tak jest wszędzie….

  Czas nadszedł by ten pomiot wyplenić…i ich gojowskich kamratów…

  Polubienie

 6. -nina-

  Bardzo dobra reklama :)) oby tak dalej !! podobał mi się ten wiatr z płuc – co to zatrzyma się w Berlinie a może w tel avivie :))).

  Polubienie

 7. Żydzi martwią się że tylko 1/4 Polaków przelała by krew za ich Polin czyli za żydostwo… Oj… żydzie gewałt, gewałt… Niwiadomo skąd oni wzięli te 1/4…
  Wniosek jeden… żyd jest słabym intelektualistą skoro przekonał do siebie tylko 1/4 Polaków…. a miał być taki dobry, amerykański – szkoda…

  Żyd z natury tępy nie rozumie że kto sieje wiatr ten zbiera burzę…

  Polubienie

  • „Żydzi nie lubią jak się przypomia im prawdę o ich zbrodniach!”…
   Cytat z powyższego linku..
   Ktoś na przykład nie lubi sera i przypominanie mu o tym może wiązać się z tym, że zwymiotuje… Więc kierując się empatią nie będę mu mówił nic o serze…
   Ale jeżeli ktoś jest sadystycznym mordercą, psychopatą, i ma za sobą zbrodnie całej ludzkości, zamachy terrorystyczne, złodziejstwo, handel ludžmi, totalne zezwierzęcenie/ przepraszam zwierzęta/… no to chugo-kołątaj mnie obchodzi jak ktoś taki się będzie czuł gdy mu to przypomnę..

   A ja byłby nikim i nie byłbym godny miana człowieka gdybym nie mówił o żydowskich zbrodniach na ludziach ze wszytkich ludów, języków i narodów…. Tak daleko sięgają zbrodnie żydowskie… WSZYSTKIE LUDY JĘZYKI I NARODY..
   O masz …. już w mediach wiedzą, że zamach w Tunezji dokonali dżichadyści…. Jeszcze zamachowcy nie złapani, a oni już wiedzą kto…

   Oto mamy stygmat…. Dżihadyści!
   A ja też wiem …. za tym stoi światowy psychopata i paranoik- Israel!
   Co do tego nie mam żadnych złudzeń… Mam k….a takie przekonanie graniczące z pewnością…

   Polubienie

   • -nina-

    Rano włączyłam żydoską TVP INFO / sprawdzam dym, którym aktualnie kadzą / . Uderzył mnie nowy wystrój studia a raczej HOLLYWOOD w info .Zastanowiły mnie odświętne stroje prezenterów -dziwnie inny sposób mówienia , powiedziałabym bez dramatyzmu -lekki .
    Długo nie trzeba było czekać ! .
    ONI WIEDZIELI !!! SZTUKA i TEATR -były przygotowane

    Polubienie

 8. Zenek po szychcie

  Ja po robocie widze co raz większe drgawki miedzy szmulami a szwabami .
  Ciekawe czy Bronka zatrzesie ,bo wpierw mu dano na sen,pozniej na glupote a teraz podobno maja mu ……. !
  Zreszta mala strata ,marszalek już nie może się doczekać prezydentury ,tez się trzesie

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.