Polska i Polacy przedmiotem żydowskiej polityki

stop-pedalstwuPolska z grona dziesięciu najbardziej uprzemysłowionych państw świata, stoczyła się w otchłań gospodarczego niebytu, gdzieś poniżej Bangladeszu, a tuż przed Somalią.

tytuł oryginalny artytkułu:

Lunatycy III RP

Kiedy to po „odzyskaniu wolności” w 1989 roku, Polska skierowała się w kierunku zachodnim, piewcy tego politycznego manewru głosili jego bezalternatywność, przy pomocy hasła: „Unia albo Białoruś”.

Białoruś, była symbolem sowieckiego zacofania i nędzy. Jej stopa życiowa była o całą przepaść niższa od PRL-owskiej, podczas gdy unijny zachód wabił kolorowym luksusem. „Jedynie słuszny system wolnorynkowy” gwarantował Polsce taką samą świetlaną przyszłość-głosili apologeci zachodniej orientacji politycznej.

Dziś Białoruś jest suwerennym, rozwijającym się państwem, z którym liczą się nie tylko Chiny i Rosja, ale również Unia Europejska, w której to stolicy odbywają się ważne międzynarodowe negocjacje, a nie w „mocarstwowej” Warszawie.

Natomiast Polska z grona dziesięciu najbardziej uprzemysłowionych państw świata, stoczyła się w otchłań gospodarczego niebytu, gdzieś poniżej Bangladeszu, a tuż przed Somalią. W tym miejscu widzę oczyma wyobraźni chór polskich „antykomunistów”, którzy z obłędem nienawiści w oczach i pianą na ustach, zaprzeczają prawdziwości poprzedniego zdania.

Ale tak było! W przeciwieństwie do obecnych „statystyk gospodarczych” stanowiących propagandową wirtualną brednię dla zidiociałego motłochu, ówczesne kwoty produkcji, oparte były na faktach. PRL dysponował ogromnym, choć przestarzałym, potencjałem przemysłowym, który stanowił filar sowieckiej potęgi militarnej. Dawał on pracę i jakieś utrzymanie milionom polskich rodzin.

Gdyby w III RP został on zmodernizowany, nasz kraj byłby dziś światową potęgą gospodarczą. Miast tego cała realna gospodarka została w Polsce zniszczona, rozpoczynając niekończący się strumień emigracyjnego wychodźstwa i w konsekwencji dzisiejszą katastrofalną depopulację kraju w obliczu inwazji Europy przez uciekinierów z basenu morza śródziemnomorskiego.

„Osiągnięcia” gospodarcze nie są ewenementem w III RP. Podobnie jest w każdej dziedzinie życia, zarówno materialnej jak duchowej. Mało tego, tempo degeneracji w Polsce, a obecnie już w całej Unii osiągnęło niespotykaną w historii dynamikę[i] [ii]. Wali się dosłownie wszystko. I by poznać skalę tego zjawiska, nie konieczne trzeba studiować blogi „niszowych oszołomów”. Codzienna lektura samych tylko nagłówków prasowych zachodnich mediów głównego nurtu pokazuje skalę i tempo totalnego upadku. Dosłownie każdy dzień owocuje nowymi brzemiennymi w skutki wydarzeniami.

Najnowsze, choć mało jeszcze znane zdarzenie, to fakt bezpośredniego wkroczenia Rosji w konflikt syryjski. W wojnie domowej na terenie tego kraju uczestniczą już bezpośrednio i „oficjalnie” Stany Zjednoczone i Turcja (po stronie „rebeliantów”), oraz Iran (po stronie rządowej).

Poniżej: stanowisko PiS-u w sprawie Syrii (i stanowisko IIIŻydo-RP) wobec bliskowschodniej polityki USA i Izraela

Według propagandy zachodniej, USA i Turcja atakują bazy kalifatu (ISIS[iii]) na terenie Syrii. W rzeczywistości wspierają one kalifat poprzez lotnicze uderzenia wymierzone w jego przeciwników: Kurdów i armię syryjską. Rezultatem tego jest zagrożenie pozycji Assada i możliwość upadku jego reżimu.

syrd3m6.09.2013 manifestacja poparcia dla prezydenta Syrii, Baszara el-Asada przed ambasadą USA w Warszawie. Przedstawiciele społeczności syryjskiej w Polsce z banerem ze strony Wierni Polsce Suwerennej

 

O ile na froncie ukraińskim, Putin wykazuje ogromną ostrożność i bezpośrednio nie angażuje swej armii, o tyle, musiał uznać, że ostateczny rozpad państwa syryjskiego i rozszerzenie się tam władzy kalifatu, jest nie do zaakceptowania, ze względu na śmiertelne zagrożenie jego działalnością terrorystyczną „miękkiego podbrzusza Rosji”.

Spójrz na ten rażący pokaz agresji i podżegania do wojny!

Bez niepotrzebnej reklamy, Rosja rozpoczęła budowę tzw.„forward operating base” [iv] pod Damaszkiem. Planuje rozbudowę morskiej bazy na syryjskim wybrzeżu. Sprowadzane są do Syrii rosyjskie myśliwce i bojowe helikoptery, piloci, doradcy wojenni, oraz żołnierze piechoty[v]. Podczas gdy Irańskie elitarne jednostki Quds[vi], od jakiegoś czasu walczą już po stronie Assada. Zachód uważa, że (cytuję):

The Russians and the Iranians reached a strategic decision: Make any effort necessary to preserve Assad’s seat of power, so that Syria may act as a barrier, and prevent the spread of ISIS and Islamist backed militias into the former Soviet Islamic republics.

Opisana powyżej sytuacja spowoduje:
– jako minimum, intensyfikację działań militarnych w Syrii, rezultatem czego będzie wielokrotny wzrost liczby uciekinierów do Europy, który ostatecznie ją zdestabilizuje;
– jako maksimum, bezpośrednie starcie NATO z siłami zbrojnymi Federacji Rosyjskiej i Iranu, a więc początek „pełnowymiarowej” III wojny światowej.

Co w tej sytuacji robią „elity” III RP? Przygotowują składy amerykańskiego sprzętu wojennego na terytorium kraju, by uwielokrotnić prawdopodobieństwo rosyjskiego ataku rakietowego na nasz kraj!

Cóż w tym nowego? Od samego zarania III RP, Jej „elity” w porozumieniu „ponad podziałami” dokonują posunięć możliwie najbardziej szkodzących interesom Polski i Polaków. Natomiast z mównic sejmowych, gabinetów rządowych, ekranów telewizorów, leje się na obywateli kłamstwo i dezorientacja.

Na nieszczęście, w tej haniebnej grze, bierze również udział kościół katolicki, który w obecnej katastrofalnej sytuacji Narodu i Państwa nie widzi nic niepokojącego, poza niebezpieczeństwem niedoliczenia się wszystkich jajeczek in vitro i niekontrolowanego przyjmowania przez rozwodników komunii świętej (polskie żony muzułmanów, w ramach „ekumenizmu”, mogą z niej korzystać bez ograniczeń).

Nic więc dziwnego, że polskie społeczeństwo, obok pełnej demoralizacji, jest też dokumentnie ogłupione, nie mając nawet cienia pojęcia o otaczającej je autentycznej rzeczywistości.

Jednak wszystko ma swe dobre i złe strony. W opisywanej sytuacji pozytywem jest fakt, że Polacy żyjący w urojonej rzeczywistości, nie pójdą śladem innych nacji i nie rozpoczną rewolucji. Dzięki temu unikną dodatkowych nieszczęść z nią związanych.

Jeśli świat przetrwa, lub uniknie światowego konfliktu nuklearnego, Polacy mogą mieć szansę zaczęcia wszystkiego od początku i to być może z większą rozwagą.

[i] http://ignacynowopolskiblog.salon24.pl/665719
[ii] http://ignacynowopolskiblog.salon24.pl/656536
[iii] http://ignacynowopolskiblog.salon24.pl/656536,koniec-iii-rp-koncem-polski
[iv] https://en.wikipedia.org/wiki/Forward_operating_base
[v] http://www.zerohedge.com/news/2015-08-31/russian-military-forces-arrive-syria-set-forward-operating-base-near-damascus
[vi] https://en.wikipedia.org/wiki/Quds_Force

autor:  Dr Ignacy Nowopolski
http://drnowopolskiblog.neon24.pl/

za: https://marucha.wordpress.com/2015/09/04/lunatycy-iii-rp/#comment-511409

 

9 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

9 responses to “Polska i Polacy przedmiotem żydowskiej polityki

 1. Franz

  „Polsko! Ciebie błyskotkami łudzą, pawiem narodów byłaś i papugą, a teraz jesteś służebnicą cudzą” – Juliusz Słowacki
  ps- Brudziński Joachimie jesteś kanalia nad kanalie, kiedyś gdy prawdziwi Polacy dojdą do władzy zamkniemy cie w więzieniu w jednej celi z islamskimi kryminalistami, już oni wytłumaczą ci co to jest cywilizowany świat.

  Polubienie

 2. paziem

  Zachodnia prasa została zalana przypuszczeniami na temat udziału Rosji w wojnie syryjskiej. Jedni piszą, że Rosja pomaga w likwidacji ISIL, inni, że chce utrzymać w ten sposób Baszara as-Asada u władzy.

  Jak powiedział minister obrony Czech Martin Stropnický, w tej chwili te informacje są sprawdzane przez czeskie służby specjalne, ale wersja ta wydaje sie szefowi czeskiego resortu obronnego dość prawdopodobną.

  Czy tak jest w rzeczywistości? Pytanie zadaliśmy ekspertowi wojskowemu, wiceprezydentowi Akademii Problemów Geopolitycznych, doktorowi nauk wojskowych Konstantinowi Siwkowowi.

  — Dla Rosji włączenie się w tę wojnę to samobójstwo. Po co? To dałoby USA powód do włączenia się w syryjski konflikt. O skutkach nie warto nawet mówić… To po pierwsze. Po drugie: gospodarka naszego państwa w tej chwili nie pozwala na branie udziału w jakichś działaniach wojennych daleko poza naszym terytorium. W tym celu konieczne jest stworzenie zgrupowania sił wojskowych, a w tej chwili Rosja nie ma takich możliwości. Zatem ta informacja, szeroko rozpowszechniania w zachodnich mediach, którą podpiera się różnymi rodzajami fotografii na niebie i na ziemi, umieszczonymi w internecie, dowodami i roztrząsaniami „ekspertów”, to kompletne głupstwo!

  Oczywiście, może być mowa o dostawach rosyjskiej broni i sprzętu wojskowego, a nawet pewnej ilości naszych specjalistów wojskowych, którzy gwarantują przekazanie sprzętu armii syryjskiej. Pomoc w takiej postaci dopuszczam.
  — Jednak na Zachodzie wypowiada się twierdzenia, że to zawoalowana pomoc dla Baszara as-Asada, aby zachować go przy władzy….

  — Rosja nie raz oświadczała, a nasz prezydent właśnie powtórzył to na Wschodnim Forum Gospodarczym: Rosja opowiada się za swobodnym wyborem narodu syryjskiego. Asad ustąpi, jeśli naród tego zechce. Ale najpierw trzeba zakończyć wojnę domową, porozumieć się odnośnie przyszłego ładu politycznego w państwie, a potem myśleć o zmianie władzy. Chociaż ja doskonale rozumiem powód „przecieków” do mediów o tym, że jakoby Moskwa pod pozorem walki z ISIL chce utrzymać u władzy prezydenta Asada. Dla mnie to bezpośrdnia prowokacja w celu usprawiedliwienia ewentualnego jawnego wtargnięcia NATO w konflikt syryjski.
  — A jak Pan ocenia propozycję Władimira Putina stworzenia międzynarodowej koalicji antyterrorystycznej?

  — Jako rozsądną i słuszną. Tylko taka koalicja nie powinna znajdować się pod dowodzeniem amerykańskim, a pod kierownictwem ONZ, gdzie w sztabie na równych prawach zasiadać będą przedstawiciele różnych państw. Organizację takiej koalicji warto omówić.

  Czytaj więcej: http://pl.sputniknews.com/opinie/20150907/967467.html#ixzz3l5Eciwhp

  Polubienie

 3. paziem

  Rosja nigdy nie ukrywała, że dostarcza sprzęt wojskowy oficjalnym syryjskim władzom do walki z terroryzmem – poinformowała rzeczniczka MSZ Rosji Maria Zacharowa, komentując rozmowę telefoniczną ministra spraw zagranicznych Rosji Siergieja Ławrowa i sekretarza stanu USA Johna Kerry’ego.
  „Podczas rozmowy telefonicznej Kerry zapytał Ławrowa o sytuację z rosyjską pomocą dla syryjskiego rządu udzielaną w celu walki z terrorystami” — powiedziała. „Ławrow potwierdził, że podobna pomoc zawsze była udzielana i jest udzielana nadal oraz że strona rosyjska nigdy nie ukrywała, że dostarcza sprzęt wojskowy oficjalnym syryjskim władzom w celu walki z terroryzmem”.

  Rozmowa Kerry’ego i Ławrowa odbyła się z inicjatywy strony amerykańskiej w sobotę, 5 września.

  Czytaj więcej: http://pl.sputniknews.com/polityka/20150907/965606.html#ixzz3l5G2iWjD

  Polubienie

 4. Pingback: Polska i Polacy przedmiotem żydowskiej polityki | forumemjot dla Polski

 5. yjr

  Wojna i pokój to różne fazy tego samego procesu walki o władzę.

  Polubienie

 6. ERROR 404 NSZ

  Ponieważ w deklaracji pani z szydłowca nie padło jakiej konkretnie narodowości emigranci mieliby zjechać nad Wisłę , proponuję naszych kochanych rodaków którzy od lat proszą o możliwość powrotu do ojczyzny…

  Polubienie

 7. Pingback: Współczesna wizja Wolnej Polski, odrodzenia narodowego i władzy idealnej! | Wolne Wybory

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.