Pierwszy miliard euro dla banderowców-widziane z USA

Poroszenko_DudaPoroszenko ma za nic pisowskich eliciarzy, skoro powiedział bez żadnych ceregieli, jak to pisowskie eliciarstwo dało mu pierwszą transzę miliarda euro za możność przyjaźni pisowsko-banderowskiej.

Pierwsza oficjalna wizyta polskiego prezydenta na Ukrainie, przeszła już do historii. Propagandziści pisowscy odtrąbili ją jako sukces, bo cóż innego im pozostało. Zwolennicy PiS muszą mieć niezłego kaca, z powodu osiągniętych „rezultatów” wizyty prezydenckiej pary.

.

Któż nie pamięta najbardziej powszechnego hasła kiedy się przejeżdżało przez komunistyczną Czechosłowację, w drodze do Austrii: „Z Soweckim Zwezem po weczne czasy, a nigdy inak”. Myśle że podobny napis powinna sobie strzelić patriotyczna inaczej pisowska warszafka „Z banderowską Ukraina po wieczne czasy i nigdy inaczej”. Z całą pewnościa tak można sądzić po buńczucznych wypowiedziach o strategicznym partnerstwie z Ukrainą w wykonaniu pisowskiego eliciarstwa patriotycznego inaczej.
.
Ciekawa byłabym wyjaśnienia ze strony pisowskich patriotów inaczej, dlaczego to tylko Polska magdalenkowa, chce mieć za strategicznego partnera banderowską Ukrainę, jako jedyny kraj dawnego Układu Warszawskiego. Dlaczego inne kraje europejskie nie chcą mieć za strategicznego partnera banderowskiej Ukrainy?  Inna demokratyczna Ukraina raczej nie powstanie, ponieważ jak powiedział potomek Szuchewycza,  jedyną ideologią spajającą Ukrainę jako państwo jest banderyzm, czyli ideologia czystek etnicznych, które wyznawcy banderyzmu realizowali zarówno na Polakach zamieszkujących tereny zakwalifikowane przez banderowców, jako ukraińskie i wszelką nieukraińską ludność należało unicestwić fizycznie, jak również dzisiaj rosyjskojezyczną ludnośc południowo-wschodniej Ukrainy. Należy przy tym podkreslić, że eksterminacja ludności polskiej na Wołyniu byłaby niemożliwa, bez życzliwego przyzwolenia Niemców. I również dzisiejsze próby podejmowane przez banderowców w likwidacji fizycznej ludności rosyjskojęzycznej w Donbasie są niemożliwe, dlatego że za ludnością Donbasu stoi potęga militarna Rosji.
.
Czy Jaroslaw Majdaniarz i reszta jego eliciarzy jest w stanie sobie wyobrazić,że nagle prezydent USA ogłasza za strategicznego partnera Al Khaidę? Nie przesadzam wcale z tym porównaniem.
Parę miesięcy temu  zarówno PiS jak i PO starało się przekonać Polaków,  że bez banderowskiej Ukrainy nie ma niepodległej Polski, tak teraz PiS mająca pełnię władzy z magdalenkowego nadania, jeszcze bardziej nas duraczy o wiecznej przyjaźni polsko-banderowskiej.
Najdobitniejszym przykładem podejścia pisowskiej warszafki do szukania za wszelką cenę przyjaźni z bannderowcami, jest przyznanie bankrutującej banderowskiej Ukrainie kredytu jednego miliarda euro. Bardzo charakterystyczne było to, że o przyznaniu przez Polskę tak potężnego kredytu, dowiedzieliśmy sie nie od prezydenta Dudy, czy premier Szydło, tylko z ust Poroszenki. Brzmiało to jak rozkaz do wykonania w podskokach przez pisowskie eliciarstwo.
.
Pamiętamy kampanię wyborczą w wykonaniu PiS, kiedy Macierewicz mówił, że nie ma nic dla Ukrainy za friko, zaś pisowskie największe autorytety oralne z Jarosławem Majdaniarzem na czele, unikali jak ognia wypowiadania się w sprawie pomocy dla Ukrainy. Sprawa przyznania tak wysokiego kredytu dla Ukrainy musiała byc przygotowywana jeszcze za czasów poprzedniego rządu i jest niemożliwe by nowy pisowski rząd o tym nie wiedział, a zwłaszcza Jarosław Majdaniarz.
Eliciarz Szczerski gorący zwolennik banderowskiej Ukrainy, robiący za głównego consgliere prezydenta Dudy, powiedział w wywiadzie dla PAP: „deklaracje pomocy finansowej złożone Ukrainie przez poprzedni rząd zostaną dotrzymane”.
.
Biorąc pod uwagę ciągłość polskiej polityki wobec naszego strategicznego partnerstwa z banderowską Ukrainą, którą za wszelką cenę Polska magdalenkowa realizuje poprzez swoich eliciarzy starannie wyselekcjonowanych przez obce wywiady, pisowskie eliciarstwo chciało fakt przyznania kredytu banderowskiej Ukrainie, ukryć przed Polakami, a juz zwłaszcza przed swoimi wyborcami.
Zaś Poroszenko po raz drugi obił mocno pisowskiego ryja, nie licząc się z nim i jawnie nim pogardzając. Pamietamy, że pierwszy raz pisowski ryj został mocno obity przez banderowca Poroszenkę, kiedy mlodsze pisowskie eliciarstwo w osobie prezydenta Dudy, oraz jego głównego consigliere w sprawach polityki zagranicznej, gorąego i jawnego zwolennika banderowskiej Ukrainy, Krzysztofa Szczerskiego, który zaczął bredzić o konieczności dokooptowania Polski w sprawie rozmów o pokoju na Ukrainie. Jak wiemy, wówczas Poroszenko dał wyraźnie do zrozumienia pisowskiemu eliciarstwu, że sa wyłącznie chłopcami na posyłki wypełniającymi  podane im rozkazy. Natomiast z kim innym rozmawia się o sprawach poważnych.
.
Jakże szyderczo brzmia słowa czołowego pisowskiego eliciarza, dla którego to Ukraina jest sercem Europy.Tuż przed wyjazdem prezydenckiej pary powiedział w wywiadzie dla PAP: „… głównym celem wizyty jest ustanowienie na nowo wektorów współpracy polsko-ukraińskiej”. Najważniejszy wektor juz został osiągniety: podarowaliśmy od polskich podatników miliard euro ukraińskim oligarchom, bo przeciez nie normalnym przecietnym ukraińcom.
W dalszej części wywiadu dla PAP consigliere Szczerskiego można juz boki zrywać: „ Prezydent będzie mówił o konkretnych formach tej współpracy tak, żebyśmy przeszli z poziomu deklaracji pomocy na poziom realnego uczestnictwa polskich doradców, polskich ekspertów w funkcjonowaniu ukraińskiej administracji”.
.
Chciałabym zobaczyć minę eliciarza Kwiecińskiego, robiącego za sekretarza w Ministerstwie Rozwoju, ktory powiedział w dniu 15 grudnia w wywiadzie dla Gazety Prawnej: „- Kiedy mamy do czynienia z deficytem budżetowym, każde euro ma dla nas ogromne znaczenie”.Otóż właśnie, dla kogo ma znaczenie to ma, ale nie dla tych, którzy są stanie okraść własny naród, byle dogodzić banderowcom, a konkretnie banderowskim oligarchom.
Krzysztof Szczerski clapnął coś jeszcze, nie jestem pewna czy zrobił to świadomie czy też mu się wyrwało. Otóż powiedział: „…Tematem spotkania będą…..”bardzo konkretne elementy współpracy gospodarczej, tak aby oba państwa skorzystały z tego, że Ukraina wchodzi w reżim strefy wolnego handlu z UE”. Zaznaczył, że deklaracje pomocy finansowej złożone Ukrainie przez poprzedni rząd zostaną dotrzymane”.
.
Nic nie wiemy o deklaracjach finansowych pomocy banderowcom jakie podjął poprzedni rząd. Wiemy juz na pewno, że na pierwszym miliardzie euro bezzwrotnej pomocy się nie obejdzie. Szczerski milczy na jakich warunkach pozyczyliśmy pieniadze polskich podatników bankrutującej Ukrainie, a raczej wzbogaciliśmy ukraińskich oligarchów kosztem polskich podatników.
.
Antek  Macierewicz, ktory pojechał dzień wcześniej od prezydenta, podpisał jakieś umowy o współpracy wojskowej, coś tam napomknął o wspólnej brygadzie polsko-ukraińsko-litewskiej.Najbardziej charakterystyczny jest styl wypowiedzi Antka , jak za czasów komunizmu sekretarza polskiego do radzieckiego: „Bezpieczeństwo i niepodległość Ukrainy są dla Polski sprawą „absolutnie zasadniczą” – oświadczył w poniedziałek w Kijowie minister obrony narodowej Antoni Macierewicz po rozmowach ze swym ukraińskim odpowiednikiem Stepanem Połtorakiem.
Ukraina jest naszym strategicznym partnerem na wschodzie i bezpieczeństwo Ukrainy, niepodległość Ukrainy i jedność Ukrainy jest dla Polski sprawą absolutnie zasadniczą. Bezpieczna Ukraina to bezpieczna Polska i bezpieczna Europa”.Tylko zmienić nazwę Ukrainy na ZSRR i mamy powrót nowomowy komunistycznej w wykonaniu Antka Macierewicza.
.
Wygląda to  tak jakbyśmy musieli kadzić naszym jedynym obrońcom którzy chcą nas bronić przed wrogiem zewnętrznym, ktory nas jutro na pewno zaatakuje, a jedyny kto nam może pomóc to tylko banderowska Ukraina. Więc powinniśmy być wdźęczni pisowskim eliciarzom, że znaleźli jedynego obrońcę naszej niepodległości . Szczerski już wie: wróg zaatakuje już jutro, więc wdźęczni za okazaną pomoc w pewnej obronie niepodległości lekką rączką odpalamy Ukrainie pierwszy miliard euro, dając do zrozumienia, że to tylko taka maleńka pierwsza transza.
.
Prezydent Duda podczas swojej wizyty nie wspomniał ani słowem o ofiarach bestialstwa banderowców, ktorzy za przyzwoleniem Niemców mordowali swoich wczorajszych sąsiadów Polaków. Natomiast pojechał na plac pod Krzyżem  Niebiańskiej Sotni, oddać hołd jednej bandzie banderowców, zamordowanych przez inną bandę banderowców. Natomiast Polacy z Wołynia nie zasłużyli sobie na pamięć polskiego prezydenta, strojącego sie w piórka wielkiego patrioty. Zresztą napisałam kiedyś, że tak jak za PRL do 1989 roku, nie wolno było wspomnieć o Katyniu, tak po 1989 roku nie wolno głośno mówić o zbrodni Wołynia. Nie ma sie czemu dziwić, skoro sam Jarosław Majdaniarz pojechał w przypływie majdaniarskiego i banderowskiego patriotyzmu  do Kijowa wyrykiwać hasła, z którymi banderowcy szli mordować Polaków.
.
Krzysztof Szczerski wspomniał również coś o dochodzeniu wspólnej prawdy historycznej między Polską a Ukrainą. Dla mne jest to jeden wielki bełkot. Najlepiej zacytować za PAP:
 „ Oczywiście będzie także dyskusja o dialogu historycznym i tożsamościowym między Polską a Ukrainą – powiedział minister Szczerski. Poinformował, że w skład polskiej delegacji wszedł także prezes Instytutu Pamięci Narodowej Łukasz Kamiński. Jak zaznaczył, prezydent zaprosił prezesa IPN, by uczestniczył w wizycie, chcąc podkreślić wagę dialogu historycznego z Ukrainą, który „wciąż wymaga wysiłku w dojściu do takiej jego formy i takiego budowania wspólnej tożsamości, które byłyby zgodne z faktami oraz wrażliwością polską i ukraińską tym zakresie”….  „Jak podkreślił, Ukraina, która wybrała kierunek proeuropejski, musi zrozumieć, że elementem tego wyboru jest także „europejski sposób dyskutowania o własnej historii, czyli taki, który rozumie punkty widzenia sąsiadów, rozumie własną historię i potrafi krytycznie się do niej odnieść”. Pan Szczerski musi zrozumieć, że banderowcom tak zależy na historycznej prawdzie jak Hitlerowi czy Stalinowi.
.
Po pierwszym miliardzie euro oligarcha Jaceniuk poszedł na całość, oświadczając że Ukraina może kupować gaz z polskiego gazoportu. Nie wspomniał tylko kiedy zapłaci. Odpowiedź już chyba znamy. Za kolejny miliard kredytu jaki udzielimy z wielką radością banderowcom. Przynajmniej ciężko pracujący Polak i Polka będą teraz wiedzieli, dlaczego musi pracować na ukraińskich oligarchów do 67 roku życia.
W świetle dzisiejszego oświadczenia MFW w sprawie długu Ukrainy wobec Rosji, który  to banderowcy muszą zwrócić w całości, pisowskie  eliciarstwo chętnie zapłaci pieniędzmi polskiego podatnika. Nikt z tych nierobów, wybrańców magdalenkowych nie da ze swoich pensji rządowych, sejmowych i senatorskich ani grosza. Natomiast chętnie obdarują banderowców kolejnym miliardem euro, które i tak wyląduja na prywatnych kontach oligarchów.
.
Ciekawa jestem jak pisowskie politructwo będzie tłumaczyło swoim maluczkim członeczkom tę skandaliczną decyzję. Wydaje mi się że niczego nie będzie tłumaczyło swoim wyborcom, gdyż jak powiedział dygnitarz Lipiński, oni i tak muszą na nas głosować, bo nie mają innego wyjścia.
Reklamy

15 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

15 responses to “Pierwszy miliard euro dla banderowców-widziane z USA

 1. paziem

  Cytat z TVPinfo „Mogę poinformować, że odbyły się rozmowy prezesów Narodowego Banku Ukrainy Wałerii Hontariewej i NBP Marka Belki o udzieleniu linii kredytowej w formie swapu o wartości 4 mld złotych albo 1 mld euro – powiedział ukraiński prezydent. ” – cóż to do cholery jest ten swap ? Próbowałem się dowiedzieć z internetu i wyszło mi :

  1. – umowa pomiędzy dwoma podmiotami polegająca na wymianie przyszłych strumieni płatności, które kontrahenci postrzegają w momencie transakcji jako równoważne. W ramach transakcji swapowej określane są zasady oraz terminy rozliczenia wspomnianych płatności.

  Swap może w szczególności może polegać na umowie między dwoma podmiotami, w której płatności naliczane według oprocentowania zmiennego zamieniane są na płatności naliczane według oprocentowania stałego (swap stopy procentowej).

  2. – Przekładka silnika. Stosowana często w słabych samochodach w celu ich ulepszenia.

  3. – Uzywane głównie podczas gier drużynowych przed internet. Oznacza zamianę miejscami.

  4. – należy do rodziny instrumentów pochodnych. Jest to umowa wymiany przyszłych płatności, związanych zwykle z instrumentami dłużnymi lub walutami obcymi, zawarta według wcześniej określonych zasad pomiędzy dwoma lub więcej stronami transakcji.

  Niewiele z tego zrozumiałem ale prawdopodobnie chodzi to o to żeby dla podrasowania słabej Ukrainy dać jej kasę a potem po zamianie miejscami spłacić jej ten kredyt. Wychodzi na to że Duda obiecał nie 4 mld zł a tak naprawdę 8 mld.
  I jaką piękną nową nazwę żydostwo dla złodziejstwa znalazło – swap, czyż to nie brzmi zagadkowo a jednocześnie dostojnie ???
  nadużycie link skomentuj
  Drab61 17.12.2015 11:04:11

  za:http://trybeus.neon24.pl/post/128144,prezydent-duda-pozyczyl-poroszence-4-miliardy-zlotych

  Polubione przez 1 osoba

 2. Jeb.... Henryka Ptasznika .

  Nie am w tym nic dziwnego . Szkoda nerwów . Ktos ich wybrał to sobie robią co chcą . Wolno im jak mówi Kalkstein . głupi naród nie zasługuje na nic innego jak prezio z głupim usmieszkiem , Kalkstein i prezesunio banku , który po wybiciu sety i skonsumowaniu ośmiorniczek chwali sie jakigo ma wilekiego , cóż krowa , która d€zo ryczy mleka mało daje , a szanowny beleczka to ma , ale ptaszka o długości kolibra ha ha ha .

  Polubienie

 3. paziem

  Oficjalne doniesienia z frontu obłąkanego (?) prezydenta Dudy:

  „Przebywający z oficjalną wizytą w Kijowie prezydent Andrzej Duda spotkał się we wtorek z Prezydentem Ukrainy. Po ceremonii oficjalnego powitania polskiej Pary Prezydenckiej na placu przed gmachem Administracji Prezydenta Ukrainy odbyła się rozmowa w „cztery oczy” Andrzeja Dudy i Petro Poroszenki, a następnie rozmowy delegacji pod przewodnictwem obu prezydentów.

  – Ukraina jest wielkim strategicznym partnerem Polski – mówił polski prezydent na konferencji prasowej.

  Andrzej Duda podkreślił, że suwerenność i niepodległość Ukrainy są dla Polski jedną ze spraw absolutnie kluczowych i dlatego nasz kraj z wielką uwagą przygląda się realizacji porozumień mińskich. Ocenił, że ich wdrożenie jest absolutnie jednoznacznie pierwszym krokiem do pokoju na Ukrainie. Podkreślił, że to cel do którego trzeba dążyć z całych sił.

  Według prezydenta Dudy nic nie wskazuje na to, by porozumienia mińskie miały zostać zrealizowane w przewidzianym terminie, czyli do 31 grudnia br. – W związku z tym jest sprawą jednoznaczną, że okres ich realizacji musi zostać przedłużony – powiedział Andrzej Duda.

  Prezydent podkreślił, że Polska nie będzie biernym obserwatorem tego, w jaki sposób będą realizowane porozumienia mińskie. – Stoimy na stanowisku, że także polityka sankcji, która w związku z porozumieniami mińskimi jest realizowana, powinna być kontynuowana. Europa i świat z tych sankcji rezygnować nie powinny – oświadczył prezydent. – Mamy nadzieję, że sankcje w najbliższym czasie zostaną prolongowane; stanowisko Polski w tej sprawie jest jednoznaczne – dodał. Zadeklarował też wsparcie dla pokojowych aspiracji Ukrainy.

  – Wspieramy ukraińskie dążenia, jeśli chodzi o Unię Europejską i o ruch bezwizowy – zaznaczył Andrzej Duda. – Chciałbym, by granica między Polską a Ukrainą była granicą wzorcową, pewną, ale też przyjazną. To nie może być ściana – dodał.

  Jak mówił prezydent Duda, rozmowy dotyczyły też intensyfikacji działania prezydenckiego komitetu konsultacyjnego. – Chcielibyśmy, żeby spotkanie tego komitetu odbyło się zaraz po Nowym Roku. Bardzo istotnym elementem będzie powołanie instytucji dialogu, która będzie forum dyskusji i ustalaniu wzajemnych relacji, jeżeli chodzi o kwestie naukowe, kulturalne, ale przede wszystkim, jeżeli chodzi o kwestie historyczne – powiedział prezydent.

  – Nie mamy wątpliwości razem z panem prezydentem Poroszenką, że układanie dobrej przyszłości i dobrych wzajemnych relacji polsko-ukraińskich musi się opierać także na prawdzie historycznej, nawet jeżeli ta prawda jest bolesna, to trzeba się na niej opierać, trzeba od niej wyjść, trzeba pokonywać pewne stereotypy, które w relacjach między narodami nie powinny istnieć – dodał Andrzej Duda.

  Według Prezydenta RP krzywdy, które zaistniały w XX wieku nie powinny kłaść się cieniem na wzajemnych relacjach Polski i Ukrainy.

  Andrzej Duda powiedział też, że Polska będzie dalej wspierać Ukrainę w procesie decentralizacji. Zapowiedział m.in. wyjazdy lokalnych władz ukraińskich na konsultacje z polskimi samorządami i wsparcie ze strony polskich ekspertów. Mówił też o potrzebie poprawy sytuacji polskich przedsiębiorców aktywnych na rynku ukraińskim.

  Prezydent Duda zadeklarował, że Polska będzie dzielić się z przyjaciółmi z Ukrainy doświadczeniami w budowie państwa demokratycznego i państwa prawa. Prezydent zaznaczył, że Polska ma różne doświadczenia przy reformowaniu kraju. – Przy działalności instytucji publicznych mamy zjawiska i dobre, i takie, które trudno oceniać jako dobre, a o których wprost można powiedzieć, że są złe – mówił prezydent.

  Prezydent powiedział, że bardzo by chciał, aby Ukraina była obecna na szczycie NATO w lipcu w Warszawie. – Będę zabiegał, aby miejsce dla Ukrainy było przy tym stole – podkreślił Andrzej Duda. Polski prezydent uważa, że jest to istotne z punktu widzenia nie tylko relacji polsko-ukraińskich, ale także z punktu widzenia pozycji Ukrainy w sferze globalnej i bezpieczeństwa w naszej części świata.”

  za:http://www.prezydent.pl/aktualnosci/wizyty-zagraniczne/art,41,drugi-dzien-wizyty-na-ukrainie.html

  Polubienie

 4. paziem

  „Ukraiński prezydent poinformował we wtorek, że decyzje o uruchomieniu linii kredytowej zapadły podczas rozmowy szefów banków centralnych Polski i Ukrainy.

  – Mogę poinformować, że odbyły się rozmowy prezesów Narodowego Banku Ukrainy Wałerii Hontariewej i NBP Marka Belki o udzieleniu linii kredytowej w formie swapu o wartości 4 mld złotych albo 1 mld euro – powiedział ukraiński prezydent. ” za: http://www.tvp.info/23174927/cztery-miliardy-euro-dla-ukrainy-polska-udzieli-kredytu

  Ciekawe, że o tak ważnych rozmowach prezesa M.Belki i złożonych deklaracjach, bądź nawet podpisanych porozumieniach nie znajdziesz niczego na oficjalnej stronie NBP ?!

  Zobacz ciekawy Polaku:

  http://www.nbp.pl/ Dział komunikaty: między 11.12 a 17.12 2015 CZARNA DZIURA :)))), A może te 4 mld zł, to w slangu prezesa M.Belki i kolegów ” chuj, dupa i kamieni kupa”??????

  Polubienie

  • QWERT

   Była omówiona kwestia polsko-litewsko-ukraińskiej brygady i możliwości użycia tych sił w przyszłorocznym ataku na kierunku Donbas, Ługański, oraz analiza przygotowań do otwartej konfrontacji o Krym. Strona polska oprócz wsparcia militarnego zadeklarowała wsparcie elektroniczne, wywiadowcze, logistyczne, medyczne. Wizyta Dudy zaowocowała tym że Polska stanie się stroną w wojnie z Rosją ! I na koniec Czy „Wierni Polsce Suwerennej ” są gotowi walczyć i ponosić ofiarę za wolność i suwerenność Polski ? Bo już kończy się czas pisaniny o żydach czas ruszyć dupsko !

   Polubienie

 5. Jeb.... Henryka Ptasznika .

  Dwóch pajaców – syjonistów sobie rozmawia . Na nic nie mamy wpływu , także dla mnie szkoda nerwów . Skoro Polacy wybrali sobie takiego prezia widocznie popierają jego bzykanko na Ukrainie i kochaja Ukrainę . Tyle w tym temacie .

  Polubienie

 6. Jeb.... Henryka Ptasznika .

  Panie dr kochany nie szkoda panu czasu , aby na stronie WPS zamieszczać pierdolenie Dudy . Po co to komu potrzebne ? nam . Wątpie

  Polubienie

 7. volviak19

  Swap w tym przypadku oznacza:
  Napchają złodziejom z Ukrainy kasę, którą Polska pożyczy od MŻ, a następnie zamienimy się z Ukrainą miejscami i tą kasę będziemy spłacać, zarabiając na Ukrainie po 20 $ na miesiąc a Ukry będą rządzić w miejscu gdzie była Polska.
  Muszą tylko swój kraj rozwalić do końca.

  Polubienie

 8. volviak19


  dobra wypowiedź żołnierza z DNR

  Polubienie

 9. klimek

  Duda jest zwyczajnym zdegnerowanym smieciem budzacym odraze i obrzydzenie ! Nie nalezy juz nic a nic sie spodziwac po tym zgnilku pozbawionym kompletnie zasad moralnych i ludzkiej przyzwoitosci ! A jeszcze zwyrodnialec uwiarygodnia sie kosciolem ! Czyli jest kanalia do kwadratu

  Polubienie

 10. klimek

  PIS ? Partia Interesow Syjonistycznych ! Kolejny raz udowodnili ze to zwykli bandyci wykonyjacy w podskokach polecenia Usraela ! Bydlaki jeszcze wycieraja sobie butnie i bezczelnie morde Polska ! Pomoga im w tym oszust i geszefciarz Łojciec ,, Rydzyk ! Geszefciarz i zwyczajny wrecz folksdojcz wspolpracujacy i bedacy wrecz hitlerowska tuba propagandowa zydowstwa z PIS Lejaca palami po glowach Polakow zydowska zgnilizna parchow z PYYSSS ! Niestety taka jest brutalna prawda i nic na to nie poradze

  Polubienie

 11. Geostrategia

  nie potraficie myslec strategicznie.. soros i sachs tworzyli plan balcerowicza, człowiekiem balcerowicza jest petru d;latego soros go finansuje bo petru broni systemu lichwiarskiego.. ten sam soros finansował przewrót na majdanie (teraz chca to samo zrobic w polsce bo polska dzieki pis wyrywa sie z ich uścisku). Polska nie może nagle rozpocząc wojny z ukraina i jej podzielic bo mmay umowy międzynarodowe itd, więc Polska postanawia skorzystac na tym zainstalowanym przez lichwiarzy systemie. ten rząd nie został tam zainstalowany dla dobra ukrainy tylko po to zeby ja doić. po to zeby zachodni zydowscy bankierzy doili ukraine. Wiecie jak sie teraz kolonizuje państwa?? pozyczkami!! pozyczkami których nie da sie oddać, o to chodzi po to zydowscy miliarderzy zrobili tam przewrót!! a Polska skoro nie może w swietle prawa międzynarodowego zaatakowac ukrainy i podzielic sie nią z rosją to postanowiła skorzystać i uciaśc do krojenia tortu zwanego ukraina inaczej. W dzisiejszych czasach tak sie kolonizuje państwa, marionetkowy rzad bierze kredyty a potem banki przejmują ziemie, przemysł, banki.. to jest o wiele lepsze, a wy byście biegali z maczugami. Bardzo dobrze robi Duda. Zobaczcie tylko jak Soros sie spina , jak cała postkomuna kwiczy i wychodzi na ulice.. Polska zaczęła byc graczem kwestia tylko kiedy soros zrobi u nas majdan zeby odebrać władze PiSowi

  Polubienie

  • Franz

   Dobre!!!! A tak na poważnie to masz coś ciekawszego do powiedzenia geostrategu? Może wyjaśnisz nam co robili Kaczyńscy w Fundacji im. Batorego założonej przez Sorosa??? Tak tak wiem, to samo co w magdalence i przy okrągłym stole, siedzieli zamknięci w kiblu i uadawali że wszyscy się dogadywali a oni nic nie widzieli i nic nie słyszeli.

   Polubienie

 12. Geostrategia

  tak to by tylko żydowscy bankierzy kolonizowali Ukraine pozyczkami, a dzieki temu, że rządzi PiS to i polska będzie miała w tym udział.. z lichwa to jest tak, że lepiej pożyczać komuś niż od kogoś.

  Polubienie

  • Nie Polska bo Polski nie ma, jest Judeopolonia, a PiS reprezentuje interesy żydowskie, więc przeciętny obywatel wesołego unijnego baraku nad Wisłą nie będzie miał ze wspomagania banderowskiej Ukrainy nic.

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s