Żydo-PiS rozszyfrowany. No i kto tu jest ruskim szpiegiem -? cd.

 

Co Żydzi z opozycji piszą o Żydach z obozu władzy?

 

Minister obrony zasiada w radzie fundacji Głos, gdzie prezesem zarządu jest Robert Jerzy Luśnia – wieloletni współpracownik Antoniego Macierewicza i peerelowskiej bezpieki.

Przez lata Antoni Macierewicz – wbrew swojemu publicznemu wizerunkowi – blisko współpracował z Robertem Luśnią (TW „Nonparel”), uznanym przez sąd za płatnego informatora SB. Luśnia był też wiceprezesem spółki Herbapol Lublin, której pieniędzmi samowolnie płacił firmie Macierewicza.

SP5XVYRobert Jerzy Luśnia ma 54 lata, jest milionerem.

Formalnie rzecz biorąc, Macierewicz współpracuje z nim i dzisiaj, gdy jest ministrem obrony narodowej. Bo wciąż zasiada w radzie fundacji Głos, której prezesem zarządu jest Luśnia. W latach 80. oficerem prowadzącym Luśni był esbek Józef Nadworski o podejrzanych koneksjach z sowiecko-rosyjskim wywiadem. Nadworski „opiekował się” też Krzysztofem (Chrisem) Cieszewskim, który figuruje w archiwach SB jako TW, a dziś jest członkiem zespołu „ekspertów smoleńskich” Macierewicza.

Bliskim kolegą Luśni jest Konrad Rękas, wiceszef proputinowskiej partii Zmiana.

A wspólnikiem Macierewicza w jego biznesie (tak, Macierewicz ma biznes) jest tajemnicza zagraniczna firma Medinvest Corporation. O jej kapitale i powiązaniach nic nie wiadomo…

Macierewicz zaprzecza, bądź nie pamięta znajomości z K.Rękasem. Na Fb K.Rękas napisał: „ (…) np. jeszcze w 2005r. Pan Minister osobiście, acz tylko na krótki czas i do określonych zadań, powołał mnie na pełnomocnika KW Ruch Patriotyczny w okręgach lubelskim i chełmskim w wyborach do Sejmu RP.

Moje nazwisko można też znaleźć na łamach czasopisma „Głos” redagowanego przez A.Macierewicza (…)”.

za: http://wyborcza.pl/magazyn/

_________________________

 

Z wolna wyłania się pełniejszy obraz politycznej działalności Żydo-PiS – coraz bardziej staje się prawdopodobny wniosek, że Żydo-PiS jest organizacją podwójnie agenturalną. Z jednej strony na polecenie mocodawców z Waszyngtonu prowadzi agresywną politykę wobec Rosji – być może liczą na sprowokowanie zbrojnego konfliktu. Oczywiście finał takiego konfliktu jest z góry do przewidzenia. Rosja w ciągu kilkunastu godzin likwiduje to, co nazywa się armią IIIŻydo-RP – i żadna „szpica” NATO nie zaryzykuje konfliktu z Rosją w obronie IIIŻydo-RP, bo któż chciałby „umierać za Gdańsk”, a poza tym wartość bojowa owej „szpicy” jest jeszcze mniejsza niż jednostek armii IIIŻydo-RP. I tak oto w rezultacie polityki „dobrej zmiany”  Polska może stać się obszarem należącym do strefy wpływów Rosji, co właściwie wydaje się przesądzone ze względu na nieuniknione polityczne rigor mortis (pośmiertne stężenie) USA.

Z drugiej strony agenturalne powiązania Żydo-PiS z Rosją mają tej partii zapewnić władzę w nowych warunkach, czyli w Polsce należącej do rosyjskiej strefy wpływów. Jedyną niewiadomą jest tylko liczebnik przed nazwą państwa, a więc czy będzie to III lub IV, ale niestety nadal Żydo-RP.

puscic-oczko-naklejka-na-laptopa

A już całkiem serio – o podwójną agenturalność można z czystym sumieniem podejrzewać także żydowski obóz opozycji względem Żydo-PiS. Historia Polski winna nam podpowiedzieć, że nie ma żadnego znaczenia, w której sferze wpływów znajdzie się nasze państwo, jeśli tylko władza będzie należała do Żydów. Pamiętajmy, że Żydzi występowali czynnie przeciw restytucji Państwa Polskiego w 1918r.  W 1939r. witali kwiatami i wojska niemieckie i wojska radzieckie. Współpracowali ochoczo i gorliwie z każdym okupantem i z ich zbrodniczymi służbami, z niemiecką Gestapo i z radzieckim NKWD. Mówimy o ludobójstwie szowinistów ukraińskich, którzy wymordowali ok. 250 tys. Polaków, ale nie mówimy o ludobójstwie żydowskim, które pochłonęło znacznie więcej polskich istnień (Utworzony przez Niemców w 1943r. w centrum Warszawy KL Warschau funkcjonował do 1956r.!!! – w 1956r. Żydzi utracili władzę polityczną w PRL, przeszli do opozycji i dążyli do politycznego przewrotu.). Dzisiaj potomkowie tych zdradzieckich Żydów stanowią i obóz władzy i obóz opozycji – cel zawsze ten sam: nie dopuścić Polaków do władzy.

Niestety, w 1968r. polskiej ludowej władzy zabrakło politycznej wizji, choć posiadała środki i możliwości, żeby raz na zawsze wyeliminować syjonistycznych zbirów. Za tę polityczną krótkowzroczność płacimy od 1980r. niszczeniem naszego Narodu i Państwa.  Im dłużej będziemy politycznie i organizacyjnie bierni i będziemy tolerować żydowski reżim, tym trudniej będzie naprawić fatalny błąd z 1968r.

 

Dariusz Kosiur

Reklamy

16 Komentarzy

Filed under Polityka

16 responses to “Żydo-PiS rozszyfrowany. No i kto tu jest ruskim szpiegiem -? cd.

 1. JMR

  Za ten wpis może będę zamordowana. Ale muszę napisać. To był 1969 klub 1970 r. Warszawa. Mialam wtedy 16-17 lat. Mój Ojciec wysyłał mnie po robaki na ryby w okolice hali Mirowskiej. Musiałam wtedy przez łąkę przejść rozpościerającą się od ul. Krórlewskiejj. Tam kiedyś getto było. Szłam sobie szłam..,. po łące a później obudziłam się z kamieniem pod głową., Ooo pomyslałam, ze pewnie zemdlałam pod drodze. Tylko sen który miałam w czasie tej nie mocy do dziś mi nie daje spokoju, Sniło mi się, że jacyś ludzie w czarnych kapeluszach z pejsami wsadzaja mnie do beczki po smole i nią turlają. Dziś wiem,że to nie był sen i życzę tym pierdolonym sekciarza aby. wyzdytychali do ostatniego pokolenia. Pis was….,..,

  Polubienie

 2. APA

  Nareszcie otwatym jezykiem slyszymy i czytamy jacy to przyjaciele Polski i Polakow sa ci ktorzy zwa sie ZYDAMI.
  A zydow ci w Polsce juz przewaga nad nami SLOWIANAMI, liczac razem z tymi obywatelami polskimi ,w ktorych zasiane sa geny i krew zydowska plynie .
  Co sie jednak dziwic kiedy to od zydowskiego chrztu POLAKOW-SLOWIAN minelo 1050 lat , podzielic to na cztery to 250 pokolen przerabiane bylo
  na zydowskie kopyto i kolejne sa modelowane.
  Co z tego teraz wyniknie ,to tylko zydowski diabel wie,boga jahwe to jakos nie rusza (moze nawet cieszy) ,no chyba,ze stawia sie za nami SLOWIANSCY BOGOWIE ziemscy i ci w przestworzach.
  BRAWO PANIE DARIUSZU !
  Dawac wiecej o tych „chrzcicielach” judaszach z pompka i zarostem.

  Polubione przez 1 osoba

 3. zydozerca

  SYLWETKA ANTONIEGO MACIEREWICZA
  Dodano: 29.12.2010 niezależna.pl
  autor : JUSTYNA BŁAŻEJOWSKA

  Polubienie

 4. zydozerca

  DUDA.MACIEREWICZ,WASZCZYKOWSKI,KACZYŃSKI,PIS,PO,PSL, itd.
  GNIJCIE PRZY KORYCIE WE WŁASNYM ODBYCIE !!!

  Polubienie

 5. Pingback: Żydo-PiS rozszyfrowany. No i kto tu jest ruskim szpiegiem -? cd. — WIERNI POLSCE SUWERENNEJ – komp13

 6. Pingback: Stop broni psychotronicznej itp. w Polin « Grypa666's Blog

 7. Pingback: Na Dzień Taty — rodzina, ojczyzna, cywilizacja « Grypa666's Blog

 8. Franz

  Jabłonowski o kaczynskim i pis:

  Polubienie

 9. obudzony

  @wowa

  Putin jest o wiele mądrzejszym i przebiegłym graczem niż ci się wydaje. To, że odznaczył jakiegoś żyda dobrze o nim świadczy, bo nie bije na oślep tak jak ty. Prezydent Putin jest o wiele bardziej świadomy żydowsko-syjonistycznej siły żydów także w Rosji i nie będzie z nimi otwarcie walczył, bo wie, że w otwartej walce może przegrać. Rosja nadal chcąc nie chcąc jest częścią światowego organizmu finansowego-gospodarczego i nie jest możliwe z dnia na dzień odłączenie się od tego organizmu, ale czynione są starania, aby stworzyć przeciwwagę dla światowej lichwy i stworzyć nową walutę opartą na rzeczywistym parytecie złota. Putin w tym celu od kilku lat skupuje rezerwy złota i naprawdę posiada jego pokaźną ilość.
  W USA, gdzie prywatne banki Rotszyldów trzymają złoto od setek lat w prywatnych skarbcach nikt nie może się doprosić jego zwrotu, np. Niemcy, Chiny. Może to świadczyć o tym, że rezerwy złota wielu państw na świecie zdeponowane w USA zostały dobrze schowane przez lichwę i wcale nie zamierzają nikomu ich oddawać.

  Pokaż mi przywódcę kraju, który zakazuje działalności w swoim kraju G. Sorosa i likwiduje jego fundację Endowdment for Demokracy? Soros nie pojedzie do Rosji, bo zostanie zatrzymany jako wróg Rosji i wystawiono za nim list gończy, po tym jak zdobywał poufne informacje o rezerwach walutowych i poprzez system bankowy stał za atakami na walutę nie tylko Rosji, ale krajów Azji, i Europy.
  W Polsce finansował Helsińską Fundację Praw Człowieka, która w ubiegłym roku dostała od Sorosa 1 mln USD i przez wiele lat prezesował jej A. Rzepliński, późniejszy prezes TK.

  ,,Fundacja Batorego” to także ,,dziecko” Sorosa, który pasie ją pieniędzmi ukradzionymi na całym świecie w finansowych machinacjach i zobaczmy na osoby, które zasiadają w tejże radzie: Aleksander Smolar, Jan Krzysztof Bielecki(Izaak Blumenfeld), Bogdan Borusewicz, Agnieszka Holland, Andrzej Rapaczyński(mąż Wandy Rapaczyńskiej), Helena Łuczywo.

  Obecny tzw. Komitet Obrony Demokracji jest niczym innym jak finansowana przez Sorosa organizacją o celach podobnych jak poprzednie.

  Także Soros finansuje ruchy feministyczne, LGBT, mające za zadanie skłócić wszystkich ze sobą kobiety z mężczyznami, homo przeciwko hetero, dzieci przeciwko rodzicom, zwolenników PiS przeciwko PO i odwrotnie, bo w mętnej wodzie nic nie widać i można łatwiej coś ukraść.

  Skazanie Chodorkowskiego na karę więzienia za kradzież miliardów dolarów z państwowej kasy Rosji także było jego sukcesem.

  Polubienie

 10. paziem

  Mister Toronto, autostrado401 do żydowskiego nieba,

  byłeś stąd wyproszony nie ze wzgledu na „odkrywczość towich analiz historycznych”, tylko za genetyczna niezdolność do myślenia krytycznego. Powtarzasz jedynie pewną wersję syjonistycznej propagandy, rodem z bajek Komandosów’68 ( Kuroń, Michnik, Modzelewski, Lityński i inni). Nie nadążasz za myśleniem W.Putina i widząc, jak umiejętnie rozgrywa póki co żydów rosyjskich- skowyczysz i ujadasz próbując targać za nogawki. Masz Gomułko-wstręt, bo na tle jego umiejętnej i narodowej polityki tuż po II WŚ i potem po wyjściu z pierdla syjonistycznego po 1956r. ( pomimo przedwojennego, lewicowego rodowodu) – polityka takich syjonistycznych marionetek jak okrągłostołowcy demaskuje całą swoją wasalność i totalne podporządkowanie anglosasko-syjonistycznym ośrodkom decyzji politycznej, finansowej i militarnej.
  Ty, jako postsyjonistyczny banita, skomlesz żałośnie spoza oceanu i starasz się wzorem twego guru Pająka wzbudzić za wszelką cenę wrogość Polaków do Rosjan za pomocą archaicznej już konstrukcji dwóch głównych wrogów Polski – Niemiec i Rosji. Bajdurzysz o mocarstwowości Polski i powtarzasz Giedroyciowe pitolenie o antyrosyjskim Międzymorzu ( syjonistycznej idei mającej za cel użyć Polaków do realizacji żydowskich planów panowania nad Słowiańszczyzną).

  Usiłujesz za wszelką cenę sprytnie ukryć cele i dzialania właściwych wrogów Polaków i Słowian, czyli anglosasko-syjonistycznych psychopatów, zbrodniarzy i kolonialistów.

  Edukuj zatem swoim męczącym glindzeniem inne fora, a z tego portalu, jako polski, socjalistyczny ppor rezerwy, mówię ci: won!

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s