Żadnej kropli krwi na białej, zabójczej ciężarówce w Nicei

13754345_633056303528349_6111834899455236905_nWczorajsze pierwsze reakcje na zamach w Nicei. W Paryżu pod gmachem Opery… tańczą. Niektórzy się cieszą, że we Francji zapanowała NORMALNOŚĆ zamiast żałoby. Czy jest jeszcze ratunek dla Europy?

 

Czyli jest dokładnie tak samo jak było w żydowskim getcie w Warszawie w czasie niemieckiej okupacji. Bogatsi Żydzi wracali nad ranem z nocnych klubów, burdeli, itp. przybytków do swoich domów przechodząc nad trupami Żydów. – D.Kosiur

____________________________

 

Żadnej kropli krwi na białej, zabójczej ciężarówce w Nicei

Ten biały samochód (lub który obok niego przejeżdżał) uderzył jedno zwierzę i został obryzgany krwią.

a

Ten biały pociąg uderzył jedno zwierzę i został obryzgany krwią.

a

Ta biała ciężarówka uderzyła jedno zwierzę i została obryzgana krwią.

a

Tymczasem…

a

Nicea, Francja: Ta zadziwiająco czysta, biała ciężarówka, jak nam powiedziano, uderzyła, zmiażdżyła, zmasakrowała i zabiła 83 osoby i zraniła prawie 200 więcej – wielu z nich „krytycznie”.

Więcej krwi pojawia się na przejechanej wiewiórce niż na białej, odpowiedzialnej za masowe morderstwo ciężarówce! Cholera – kiedyś uderzyłem nisko latającego gołębia i zostawił on kilka kropel krwi na moim przednim zderzaku!

a

a

 

Co za straszna „strzelanina”! Żadnej pojedynczej naklejki, wróć, kuli, po stronie kierowcy. I żadnych pęknięć włoskowatych?

a

a

a

 

Kolejny fałszywy atak, który został zaprojektowany po to, by oskarżać złych muzułmanów i trzymać każdego w strachu i uległości w stosunku do zbrodniczych rządów NATO i Izraela.

Źródło: http://tomatobubble.com/nice_france_terror_hoax.html

tłum. mkmb

za: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zadnej-kropli-krwi-na-bialej-zabojczej-ciezarowce-w-nicei-2016-07

Reklamy

19 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

19 responses to “Żadnej kropli krwi na białej, zabójczej ciężarówce w Nicei

 1. paziem

  Żydoreżim zawsze będzie za tym, aby organizacje polskie wykrzykiwały na marginesie i po krzakach, z dala od centralnych demonstracji. Panowie Braun i Mossakowski vel Mossadowski są włąśnie od tego, aby wyprowadzać Polaków w maliny, albo jak na powyższym obrazku …w krzaki.
  Kiedy pan Mossakowski vel Mossadowski jest autentyczny,,,jw krzakach, czy przed Sejmem?

  Polubione przez 1 osoba

 2. grzanek

  Kałuże krwi wydobywające się z rozjechanych trupów:
  https://wiernipolsce.wordpress.com/2016/07/13/miedzymorze/#comment-107087

  Polubienie

  • Yyy?

   Całkiem sporo jak na Hollywood xD. Gdyby to było na piasku np plaży albo na jakimś gruzowisku, to bym Ci przyznał rację, ale na czystym asfalcie to są zaledwie kleksy. Niemasz pojęcia ile z człowieka w takiej sytuacji potrafi wylac się juchy. Wygląda to na podrzucone trupy..

   Polubienie

   • grzanek

    Nie upieram się, że całe zajście nie mogło zostać spreparowane, jakkolwiek tendencja niektórych osób (vide Morris, skądinąd apologeta ISIS [sic!]) do automatycznego szufladkowania podobnych wydarzeń jako „ustawki” (ang. hoax) wydaje mi się cokolwiek doktrynerska, żeby nie powiedzieć antyintelektualna. Ja wszystko rozumiem, sam jestem podejrzliwy, ale spiskologia też ma swoje granice (zdrowego rozumu).

    Co do samej ciężarówki – trzeba być naprawdę „uparciuszkiem” (eufemizm), by nie zauważyć, że z przodu brakuje elementów karoserii/poszycia, które najbardziej były narażone na obryzganie krwią. Dalej: z tego co widać na nagraniu, ciężarówka nie pędziła bynajmniej 100 km/h, nie bardzo zresztą miała warunki by rozpędzić się do takiej prędkości skoro promenada pełna była żywych przeszkód. Myślę że gros osób utyskujących na brak flaków i hektolitrów krwi na nagraniach nie bierze tego czynnika pod uwagę. Pewności oczywiście nie mam, ale jak do tej pory, w przeciwieństwie np. do ustawki z Bostonu czy Bataclan, zdarzenie z Nicei nie wygląda mi na ‚hoax’. Czas pokaże, wszak upłynęło ledwie parę dni. Z każdym tygodniem układanka będzie coraz bardziej kompletna, coraz więcej faktów (nieścisłości) wychodzić będzie na jaw. Dajmy sprawie dojrzeć.

    Polubienie

   • Yyy?

    Dalej: z tego co widać na nagraniu, ciężarówka nie pędziła bynajmniej 100 km/h, nie bardzo zresztą miała warunki by rozpędzić się do takiej prędkości skoro promenada pełna była żywych przeszkód. Myślę że gros osób utyskujących na brak flaków i hektolitrów krwi na nagraniach nie bierze tego czynnika pod uwagę. ”

    Uwzgledniwszy masę ciezarowki, to wystarczyło 20km/h aby rozłupać czerep ofierze a spływająca krew sporą kałuże krzepnacej mazi . Dwa. nacisk takiego jednego koła na jezdnię też zrobi swoje, prawda?

    Polubienie

   • grzanek

    „Uwzgledniwszy masę ciezarowki, to wystarczyło 20km/h aby rozłupać czerep ofierze a spływająca krew sporą kałuże krzepnacej mazi . Dwa. nacisk takiego jednego koła na jezdnię też zrobi swoje, prawda?”

    – 1) Nie sądzę, by kierowca-zamachowiec miał czas by precyzyjnie celować w czaszki uciekających przechodniów (byłoby to zresztą arcytrudne, gdyby nawet nieruchomo leżeli, uwzględniwszy pośpiech, potężny stres i podobne czynniki).
    2) Otwarcie deklaruję, że nigdy nie przejechałem człowieka kilkunasto-tonową ciężarówką, dlatego nie śmiem brnąć w infantylnych domysłach, jak powinny a jak nie powinny wyglądać zwłoki po przejechaniu takim pojazdem. Chyba za mało mam w sobie hucpy.

    Polubienie

   • grzanek

    Zresztą na tym jedynym dostępnym nagraniu z widocznymi trupami, zdaje się że czaszki niektórych z nich zostały właśnie zmiażdżone – w każdym razie stamtąd wydaje się wydobywać krew. U denata z groteskowo rozkraczonymi/wyłamanymi ze stawów nogami krew wydobywa się jakby z okolic krocza i wydaje mi się (jakoś nagrania niestety nie pozwala na większą dozę pewności), że widać tam w nogawce szortów część jego wnętrzności, co sugerowałoby że ciężarówka przejechała mu po brzuchu. Proszę się dokładniej przyjrzeć.

    Polubienie

 3. Leonsio

  Przystań Tęczowych Pielgrzymów

  Grupa „Wiara i Tęcza” zorganizuje w czasie Światowych Dni Młodzieży w Krakowie Przystań Pielgrzymów LGBT. Impreza nie trafiła jednak na listę oficjalnych wydarzeń towarzyszących ŚDM, choć z pomysłodawcami spotkał się kard. Stanisław Dziwisz

  http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/przystan-pielgrzymow-lgbt-w-krakowie-podczas-swiatowych-dni-mlodziezy,661749.html

  Polubienie

 4. Cezary Piotr Tarkowski

  Ratunku dla Europy nie ma, bo nie ma w niej Boga.

  Polubienie

  • „Ratunku dla Europy nie ma, bo nie ma w niej Boga.”

   Nie ma w niej Boga bo może Boga … nie ma.

   Polubione przez 1 osoba

  • Tomasz

   Nasza Bóg być bardzo!

   Każda wszyscy służyć nasza Bóg!

   Polubione przez 1 osoba

  • Nowak

   Niestety takimi tekstami wypłoszymy polskiego patriotę z WPS a szkoda , bo to porządny prawy człowiek . W co wierzy pan Tarkowski to jest jego prywatna sprawa i nikomu nie można robić sobie z tego komedii . Dlatego też względu wpisy Przemexa i jeszcze innego pana nie przemyślane :
   Fakty :
   1. Nikt na 100% nie udowodnił jeszcze , że Boga nie ma i nie udowodnił , że Bóg jest .
   2. Proszę pokazać dowody , że Bóg opuścił Europę Zachodnią .
   Powiem wam nie wierzę w żadnego Buddę , ale od dawna , praktykuję Vipassane .
   Zaraz ktoś napisze , że to żydowski wynalazek , żeby zapanować nad światem . Proszę o dowody , że to szkodzi ludziom , bo mi raczej bardzo pomogło .
   Na koniec :
   Jestem ateistą , ale szanuję porządnych ludzi niezależnie w kogo wierzą czy w Buddę , Chrystusa , Izydę bądż Ozyrysa .

   Polubienie

   • Yyy?

    Budda to nie żaden bóg , ani Święty i każdy rozsądny praktykujacy nauczanie Gotamy, przebudzonego (buddy) to wie. „Nie wierzcie w jakiekolwiek przekazy tylko dlatego, że przez długi czas obowiązywały w wielu krajach. Nie wierzcie w coś tylko dlatego, że wielu ludzi od dawna to powtarza. Nie akceptujcie niczego tylko z tego powodu, że ktoś inny to powiedział, że popiera to swym autorytetem jakiś mędrzec albo kapłan lub że jest to napisane w jakimś świętym piśmie. Nie wierzcie w coś tylko dlatego, że brzmi prawdopodobnie. Nie wierzcie w wizje lub wyobrażenia, które uważacie za zesłane przez Boga. Miejcie zaufanie do tego, co uznaliście za prawdziwe po długim sprawdzaniu, do tego, co przynosi powodzenie wam i innym”
    Źródło: III, 65 Kalama Sutta
    Medytacje uważnosci popieram

    Polubienie

   • Nowak

    Nigdzie nie napisałem , że Budda jest Bogiem . Mogłem się przejężyczyć . Chętnym polecam Czcigodny Henepola Gunaratana – „medytacja Vipassana w prostych słowach” . Dostępna po polsku w internecie .

    Polubienie

   • W sumie w to co wierzy pan lub ktokolwiek inny mnie mało interesuje, jeżeli ktoś jest z tym szczęśliwy lub tak mu się tylko wydaje to jego sprawa. Co do Boga, w Boga religijnego, szczególnie tego żydowskiego, w wersji judaistycznej, islamskiej czy chrześcijańskiej nie wierzę i nie mam zamiaru wierzyć, bo to nie bóg a karykatura boga, infantylne wyobrażenie dla prostolinijnych i pobożnych parafian z niezbyt rozbudowaną wyobraźnią. To już poganie czy wyniszczone przez pobożnych chrześcijan starożytne „barbarzyńskie” kultury miały lepszą koncepcje boga/bogów niż współczesny „cywilizowany” człowiek. Po za tym jeśli już ktoś mówi o bogu powinien doprecyzować o jakiego boga chodzi, ponieważ bogowie są rożni i bynajmniej nie są równi. Natomiast osobiście w boga jakkolwiek pojmowanego ani wierze ani nie wierze, może jest może go nie ma, po prostu nie wiem czy istnieje, choć jeżeli już miałbym w coś uwierzyć to skłaniałbym się najwyżej w stronę panteizmu. Jakoś łatwiej mi uwierzyć że bóg jest tym wszystkim co nas otacza z nami samymi włącznie niż jest jakimś mściwym tyranem, mieszkającym gdzieś daleko w jakimś bliżej nieokreślonym „niebie”. Wszystkich codziennie śledzi i tylko czeka aż kopniemy w kalendarz żeby się nam dobrać do skóry za to że rzekomo nie postępowaliśmy według jego rzekomej „woli” zapisanej w jakimś mało wiarygodnym świętym piśmie.

    Polubione przez 1 osoba

 5. JS

  „Kolejny fałszywy atak, który został zaprojektowany po to, by oskarżać złych muzułmanów i trzymać każdego w strachu i uległości w stosunku do zbrodniczych rządów NATO i Izraela.”

  Brednie z szybkością groźnego wirusa roznoszą sie w internecie. Czyjeś niedorzeczności prędko są kopiowane przez ludzi wydawałoby się inteligentnych i przkazywane dalej jako oczywiste fakty. Prawda znajduje się gdzieś pośrodku, pomiędzy dwoma krańcami przeciwnych sobie demagogii. Prawda jest jednak mało atrakcyjna, a korzysta się z niej tylko wtedy, kiedy spełnia pożądaną przez nas polityczną rolę. Muzułmanie to są mahometańskie baranki boże – zawsze niewinne. Czy w to mamy wierzyć, a może nawet w owczym pędzie przyjąć islam? Panowie, proponuje zimny prysznic na otrzeźwienie.

  Polubienie

  • Muzułmanie bynajmniej nie są niewinni, a islamu jako religii żydowskiej, dzielącej i ogłupiającej narody nie chce tutaj widzieć, niech sobie siedzą na Bliskim Wschodzie i nie wyłażą z stamtąd. Mamy tu dość problemu i nie potrzebujemy kolejnej odmiany żydzizmu w Polsce. Przy czym zachód powinien się wynieść ze świata islamu i przestać tam mieszać. Niech muzułmanie sami o sobie decydują. Niemniej chodzi o coś troszkę innego, a mianowicie o to by nie dać się sztucznie napuścić na muzułmanów celem wywołania napięć na tle religijnym, które w konsekwencji mogą doprowadzić do chaosu i wojny w Europie.

   Polubione przez 2 ludzi

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s